הצילו! כאבי תופת במפשעות

הצילו! כאבי תופת במפשעות

שבוע 27 איך אפשר להקל על כאבים אדירים במפשעות שמרינים לרגל שמאל? אני ממש רואה כוכבים

לדעתי עם כאבי תופת הולכים למוקד/מיון

לא הייתי מסתמכת על עצה פורומית אם את רואה כוכבים.

את יכולה להוסיף עוד קצת פרטים?

מתי זה כואב? האם יש משהו שמחמיר? את יכולה לתאר איך זה כואב? אני יכולה לחשוב על כמה אפשרויות ואני צריכה עוד מידע כדי לחדד.

לא הכי מוגדר אבל כואב ברמות מטורפות

בחיבור של הרגל כאילו מאחורה מקרין למפשעות כאב קבוע גם שאני יושבת וגם כשעומדת שבוע 27
האם זה יכול להיות צירים?

אם זה כאב קבוע,

אז לא כ״כ סביר שזה צירים. כמו שאמרה ענת, אם זה משהו ברמה כ״כ אקוטית, כדאי שתלכי להיבדק.
בכל מקרה, שווה לדווח על כך.

אבל, יש סיכוי טוב שמה שאת מתארת זה סימפיזיוליזיס. בהריון מופרש הורמון שנקרא רלקסין שאחראי על הרפיה וריכוך של שרירים ורצועות (וגם על ההליכה הברווזית). אז, עצמות האגן עלולות לנוע בצורה קצת יותר משוחררת. שימי לב, האם תנועות א-סימטריות של האגן מחמירות את הכאב? האם זה כואב במיוחד במעברים (מישיבה לעמידה וכו׳)

אם כן, אפשר להקל ע״י:
1) קשירת צעיף במקרים קלים וחגורת עור במקרים קשים יותר סביב האגן על מנת למנוע תזוזת עצמות.
2) אוסטיאופתיה
3) לדאוג לא לעשות תנועות א-סימטריות עם הרגליים. שהרגליים יהיו צמודות ככל האפשר - לא תאמיני איך לומדים לקום מהמיטה...
4) לשבת על דברים קשיחים.

אם אני לא בכיוון, עדכני אותי ונחשוב ביחד מה עוד אפשר לעשות,
בהצלחה,
שרון

מייקי80

New member
בשביל סימפי'

עדיף לשבת על דברים קשיחים דווקא?
לא ידעתי.
חשבתי שדווקא הפוך.
בהיריון הראשון שלי חייתי על הכדור

לא עוצרים סוסים דוהרים

אם זה עבד לך - אז יופי שמצאת מה שעושה לך טוב.
באופן עקרוני, מה שטוב במשטחים קשיחים זה הקונטרה שהם נותנים כשצריך לקום מהם, בניגוד למשטחים רכים שמגייסים יותר שרירים ויש יותר סיכוי להיווצרות לחץ או א-סימטריה באיזור הבעייתי.

מייקי80

New member
עבד...

אני יודעת אם עבד? אני מחבבת את הכדור והיה נחמד.
נראה לי שהקל.

תודה על ההסבר

למרות השעה המאוחרת תנסי לשכב על הגב

לקפל את הרגליים כשכף הרגל מונחת על הרצפה ותבצעי פתיחה סגירה של הרגליים בערך 20 פעם תראי אם יש שיפור
בהצלחה

taloriya

New member
וואי גם לי היה את זה!!!

נחתי וזה עבר לבד... קחי חופש של שבוע ותנוחי...

ronimum

New member
היי

הריון קודם היו לי כאבים קשים במפשעות,קניתי כדור פיזיו בינוני והורדתי תרגילים מהאנטרנט
ממש ממש עזר לי.
עוד תרגיל שעוזר : שוכבים על הצד ובתנועות סיבוביות למעלה כל פעם רגל אחרת ..

לא לקפוץ עליו !

למעלה