שרשור ציוד ליום א'

הזמנת עגלה מחו"ל-איך למה ומתי

כמובטח, מורה נבוכים להזמנת עגלה מארה"ב (
מסמך ארוך, לכן מצורף כקובץ pdf). מקווה שיועיל. שבוע טוב!

ninii

New member

מסמך נפלא! מסוכם מקסים ויעיל! עם כל הכתובות וכל הסידורים! עושה אפילו הרגשה שקלי קלות להזמין... עשית לי חשק... תודה!

תודה רבה! מעולה!

מיד נשמר במחשב ויועבר לידיעת הגורמים המטפלים (בעלול, אלוף האיביי וההזמנות מחו"ל). שוב תודה!

כל הכבוד!

קראתי (חלק כי אני לא מתכננת קנייה אינטרנטית אבל עדיין הייתי מסוקרנת) ממש מקצועי, ברור ורהוט כל הכבוד!

גוגי105

New member
תוכלי לשלוח גם אלי בקובץ אחר?

לא מצליחה לקרוא ומאוד רלוונטי. בסוף שבוע האחרון בדקתי מחירי עגלות באתרים שונים שארה"ב והופתעתי לראות שהמחירים הרבה יותר יקרים ממה שחשבתי. טיולונים טובים עולים 350$ ומעלה, שזה לא הרבה יותר זול מאשר בארץ. רק חברות אמריקאיות כמו בייבי ג'וגר וגרקו היו זולות יותר ממה שבארץ. אני טועה? מחירי הטיולונים בארה"ב הרבה יותר זולים מאשר בארץ וקיבלתי רושם מוטעה?

shuliruli

New member
מהבדיקות שלי זה נכון רק על מוצרים אמריקאיים

עגלות אירופאיות משתלם יותר להביא מאירופה. ההבדל בין המחירים בארץ לארה"ב יוצאים זניחים בחישוב שצריך לשלם מע"מ, אין אחריות צריך לפעמים לשלם על מטען נוסף (אם מביאים באופן עצמאי) וכו'. כאשר העגלה אמריקאית, או לחילופין מביאים עגלה אירופאית מאירופה זה יוצא יותר משלם ההפרשים

גוגי105

New member
אני חושבת שאת צודקת

בדקתי את המחירים באמזון, ובאתרי השוואות מחירים בארה"ב. ולא ראיתי הבדלים גדולים לעומת המחירים בארץ, חוץ מבעגלות של גרקו ועוד עגלות אמריקאיות. עגלות אירופאיות כמו פג, אינגלזינה וכו עלו כמו בארץ או קצת פחות.

שבט

New member
את ענקית ו.. שאלה- מצאתי באתר סטרולר שיש שם

קישור את האנגליזינה שאני ממש רוצה ב 180 דולר. אבל אני לא מצליחה להבין אם יש משם משלוחים לישראל...

שבט

New member
מה זה אומר בדיוק חברת שילוח?

ואיך אפשר לבדוק את זה? אני כ״כ רוצה את העגלה הזאת ולא מוצאת אתר שניתן להזמין לישראל ממנו.

אפשר לדעת מה הזמנת?

איזה עגלה אני בינתיים הזמנתי רק בגדים מחו"ל קרטרס,עם משלוח של מסטופ ולפי משקל,נראה לי מסטופ ייצא לי הון תועפות על עגלה אני רוצה בוגאבו קמיליאן רצוי את הדגם החדש(לא זוכרת תשם,עם משבצות כאלו צבעוניות) רק הבעיה שיש לי עוד מלא מלא זמן עד הלידה
אבל עכשיו בלאק פריידי,אז אולי שווה?

אוקי

בינתיים מיסוני לא ראיתי אבל רגילה כן ראיתי באמאזון 979 דולר ואתר buy buy baby 915 דולר כולל משלוח יחד עם החברת שילוח שאתן בחרתן (125) זה יוצא בשקלים משהו כמו 3700,משמעותית יותר זול מבארץ אבל רציתי יד 2 בגג 3000 ש"ח אז אולי אני אמצא אתר יותר זול..

במבלרייד פלייר

כאן דיברתי בשבחיה: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=110&MessageId=157283803 רק אל תזכירי לי את ה"בלאק פריידי" - לא ברור לי איך שכחתי ממנו, ועכשיו אין לי אומץ לבדוק כמה דולרים הייתי יכולה לחסוך
נו שוין, לפחות הרווחתי עוד כמה שבועות להעריץ הרכש החדש

למעלה