לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5446554,465 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'שרשור ציוד ליום א''
שרשור ציוד ליום א'
27/11/2011 | 07:10
76
112
לצפיה ב-'הזמנת עגלה מחו"ל-איך למה ומתי'
הזמנת עגלה מחו"ל-איך למה ומתי
<< ההודעה הנוכחית
27/11/2011 | 07:12
23
5354
כמובטח, מורה נבוכים להזמנת עגלה מארה"ב ( מסמך ארוך, לכן מצורף כקובץ pdf).
מקווה שיועיל.
שבוע טוב!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-''
27/11/2011 | 08:47
81
מסמך נפלא!
מסוכם מקסים ויעיל! עם כל הכתובות וכל הסידורים!
עושה אפילו הרגשה שקלי קלות להזמין...
עשית לי חשק...
תודה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תודה רבה! מעולה!'
תודה רבה! מעולה!
27/11/2011 | 10:33
194
מיד נשמר במחשב ויועבר לידיעת הגורמים המטפלים (בעלול, אלוף האיביי וההזמנות מחו"ל).
שוב תודה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כל הכבוד!'
כל הכבוד!
27/11/2011 | 11:01
89
קראתי (חלק כי אני לא מתכננת קנייה אינטרנטית אבל עדיין הייתי מסוקרנת)
ממש מקצועי, ברור ורהוט
כל הכבוד!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תוכלילצרף גם בקובץ אחר'
תוכלילצרף גם בקובץ אחר
27/11/2011 | 11:24
4
170
לא מצליחה לפתוח.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תשובה במסר'
תשובה במסר
27/11/2011 | 14:13
3
176
לצפיה ב-'תוכלי לשלוח גם אלי בקובץ אחר?'
תוכלי לשלוח גם אלי בקובץ אחר?
27/11/2011 | 16:00
2
98
לא מצליחה לקרוא ומאוד רלוונטי. בסוף שבוע האחרון בדקתי מחירי עגלות באתרים שונים שארה"ב והופתעתי לראות שהמחירים הרבה יותר יקרים ממה שחשבתי. טיולונים טובים עולים 350$ ומעלה, שזה לא הרבה יותר זול מאשר בארץ. רק חברות אמריקאיות כמו בייבי ג'וגר וגרקו היו זולות יותר ממה שבארץ. אני טועה? מחירי הטיולונים בארה"ב הרבה יותר זולים מאשר בארץ וקיבלתי רושם מוטעה?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מהבדיקות שלי זה נכון רק על מוצרים אמריקאיים'
מהבדיקות שלי זה נכון רק על מוצרים אמריקאיים
28/11/2011 | 15:14
1
182
עגלות אירופאיות משתלם יותר להביא מאירופה.

ההבדל בין המחירים בארץ לארה"ב יוצאים זניחים בחישוב שצריך לשלם מע"מ, אין אחריות צריך לפעמים לשלם על מטען נוסף (אם מביאים באופן עצמאי) וכו'.

כאשר העגלה אמריקאית, או לחילופין מביאים עגלה אירופאית מאירופה זה יוצא יותר משלם ההפרשים
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני חושבת שאת צודקת'
אני חושבת שאת צודקת
29/11/2011 | 08:49
100
בדקתי את המחירים באמזון, ובאתרי השוואות מחירים בארה"ב. ולא ראיתי הבדלים גדולים לעומת המחירים בארץ, חוץ מבעגלות של גרקו ועוד עגלות אמריקאיות. עגלות אירופאיות כמו פג, אינגלזינה וכו עלו כמו בארץ או קצת פחות.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מדהימה! תודה רבה!!!!!'
מדהימה! תודה רבה!!!!!
27/11/2011 | 11:44
61
לצפיה ב-'את ענקית ו.. שאלה- מצאתי באתר סטרולר שיש שם '
את ענקית ו.. שאלה- מצאתי באתר סטרולר שיש שם
27/11/2011 | 11:45
3
243
קישור את האנגליזינה שאני ממש רוצה ב 180 דולר. אבל אני לא מצליחה להבין אם יש משם משלוחים לישראל...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הם שולחים רק לארה"ב וקנדה'
הם שולחים רק לארה"ב וקנדה
27/11/2011 | 14:08
2
118
אבל אולי תבחני כדאיות של חברת שילוח?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מה זה אומר בדיוק חברת שילוח?'
מה זה אומר בדיוק חברת שילוח?
27/11/2011 | 14:42
1
100
ואיך אפשר לבדוק את זה? אני כ״כ רוצה את העגלה הזאת ולא מוצאת אתר שניתן להזמין לישראל ממנו.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תבדקי בקובץ שכאור צירפה למעלה - מוסבר שם הכל'
תבדקי בקובץ שכאור צירפה למעלה - מוסבר שם הכל
27/11/2011 | 15:34
51
לצפיה ב-'בשמחה ותודה לכולכן '
בשמחה ותודה לכולכן
27/11/2011 | 14:04
27
לצפיה ב-'והופ, עלה למועדפים '
והופ, עלה למועדפים
27/11/2011 | 14:50
35
לצפיה ב-'אפשר לדעת מה הזמנת?'
אפשר לדעת מה הזמנת?
27/11/2011 | 15:40
3
112
איזה עגלה
אני בינתיים הזמנתי רק בגדים מחו"ל קרטרס,עם משלוח של מסטופ
ולפי משקל,נראה לי מסטופ ייצא לי הון תועפות על עגלה

אני רוצה בוגאבו קמיליאן
רצוי את הדגם החדש(לא זוכרת תשם,עם משבצות כאלו צבעוניות)
רק הבעיה שיש לי עוד מלא מלא זמן עד הלידה
אבל עכשיו בלאק פריידי,אז אולי שווה?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אוקי'
אוקי
27/11/2011 | 16:18
112
בינתיים מיסוני לא ראיתי
אבל רגילה כן ראיתי באמאזון 979 דולר
ואתר buy buy baby  
915 דולר כולל משלוח
יחד עם החברת שילוח שאתן בחרתן (125)
זה יוצא בשקלים משהו כמו 3700,משמעותית יותר זול מבארץ
אבל רציתי יד 2 בגג 3000 ש"ח
אז אולי אני אמצא אתר יותר זול..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'במבלרייד פלייר'
במבלרייד פלייר
28/11/2011 | 10:05
127
כאן דיברתי בשבחיה:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

רק אל תזכירי לי את ה"בלאק פריידי" - לא ברור לי איך שכחתי ממנו, ועכשיו אין לי אומץ לבדוק כמה דולרים הייתי יכולה לחסוך
נו שוין, לפחות הרווחתי עוד כמה שבועות להעריץ הרכש החדש
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'יש גם את הבוקסינג די - יומיים אחרי חג המולד.'
יש גם את הבוקסינג די - יומיים אחרי חג המולד.
28/11/2011 | 14:10
68
אני לא בטוחה שיש מבצעים על המוצרים האלה (עגלות, זתומרת)....אבל אני מחכה לראות.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כל הכבוד '
כל הכבוד
27/11/2011 | 15:40
14
לצפיה ב-'איזה השקעה!'
איזה השקעה!
27/11/2011 | 18:37
29
גם אני הזמנתי עגלה מארה"ב, דרך חיפושים (לא כל כך רבים, אני מודה, פשוט היה לנו לחץ זמן..) אבא של בעלי חזר כתוושב חוזר מארה"ב והיתה לנו אפשרות להוסיף דברים למכולה .
הזמנו דרך אמזון והכל תקתק. הזמנו את Britex B-ready. מודה שעדיין לא הרכבנו אותה והיא נשארת בנתיים בארגז כדי שלא תצבור אבק... יש לי עוד 4 חודשים..

ובנוסף לזה הזמנתי חולצות הריון מהאתר של אולד נייבי. היה שם בדיוק מבצע של 30% הנחה ואני השתמשתי בשירות של חברת USHOPS כחברת השילוח (ולהם היה מבצע 10$ הנחה לכבוד ה-black friday) כך שיצא לי לקנות 4 פריטים (קרדיגן, סריג ו-2 חולצות) ב-380 שח. מרגע שהחבילה הגיעה לחברת שילוח לקח לה 7 יימים (כמו שהם מתחייבים ) להגיע אלי הביתה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לפעמים הלילה הוא שירים רבים...'
לפעמים הלילה הוא שירים רבים...
28/11/2011 | 10:02
1
18
קודם כל פרגון ענק - את מלכה!
אפילו בעלי התלהב ואמר שרק ככה אנחנו צריכים לקנות ציוד בע"ה.
הקובץ פשוט מדהים.
ו.. הזכרת לי בדיחה פרטית ביני לבין בעלי - הוא לא מרשה לי לשיר מאחר ואני זייפנית ברמות גבוהות...
הוא ממש סובל כשאני שרה.. ואני יכולה להבין...
אבל! כשאני רוצה לעצבן אותו אני תמיד שרה שיר קבוע... בגלל הלילה של חווה.
יש שם גבהים ותווים שאפילו זמרת מיומנת יכולה לזייף, לא כל שכן - אני..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-''
28/11/2011 | 10:18
5
תודה על הפרגון וסחתיין על זיהוי השיר!
אני מאוהבת בשיר 'בגלל הלילה'! (אבל נו, קשה למצוא שירים ישנים של חווה שאני לא מכורה להם, כפי שיעיד הניק שלי ).
אלא שאני מטריפה את בעלי עם המקור - הקול של חווה שמתנגן שוב ושוב ושוב ושוב. ככה לפחות אני לא גומרת צרודה
והכי כיף? בנסיעות ארוכות, כשכבר די חשוך בחוץ, ואני לבד ברכב (בכל זאת, יש לי הבלחות של התחשבות בזולת...) לשים דיסק שלה בפול-ווליום ולשאוג בזיוף גדול. עונג צרוף
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מעבירה לכאן את השרשור שאבד בעמוד השני'
מעבירה לכאן את השרשור שאבד בעמוד השני
27/11/2011 | 09:15
4
71
בוקר טוב, שאלתי כמה שאלות של מתחילים לגבי עגלות ונותרו לי עוד כמה:
תודה לכל מי שהגיבה עד כה!

1. עגלה בלי אמבטיה = טיולון? או שטיולון זה לתינוקות גדולים יותר ובין עגלה+ אמבטיה לטיולון יש אופציית ביניים?
    מה שאני לא מבינה זה אחרי שמסיימים עם האמבטיה, עוברים לטיולון? איך אפשר לשכב שם על הבטן? תמונה  
   תעזור :)
2. מה ההבדל בין אמבטיה רכה וקשיחה? יתרונות חסרונות
3. אם סל-קל לא מגיע עם חיבור לרכב, קונים חיבור לרכב? מחברים בלי? איך זה עובד?
4. רוב האמהות לא יודעות בוודאות מתי יהיה ילד נוסף. מה קורה אם קונים עגלה לילד אחד ואחרי שנה וחצי מתברכים בעוד ילד? האם רובכן קונות מראש עגלה לשניים או לא?
5. אם אכן אני משיגה סל קל בנפרד,ולא מעוניינת בחיבור שלו לעגלה, מה אני צריכה לחפש? האם עגלת פרימיום (משולבת) או דו תכליתית?  בהנחה שאני מעוניינת באמבטיה להתחלה (ולא משנה אם רכה או קשיחה)? או בכלל עגלה להתחלה וטיולון לגיל שנתיים?

תודה!

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ניסיון לענות...'
ניסיון לענות...
27/11/2011 | 10:44
34
1. כמו שבטח ראית יש המון סוגי עגלות... הבנתי שבעיקרון "עגלה מגיל 0" מוגדרת כעגלה שגם אם היא נראית כמו טיולון עדיין יש שם כמה מצבי ישיבה/שכיבה וספציפית האפשרות להשכיב את הטיולון עד מצב של שכיבה מלאה או כמעט שכיבה (170-180מעלות). כמובן שעגלות כאלה הן יותר "מתוחכמות ולכן עולות יותר והן גם כבדות יותר. יש אמהות שבאיזשהו שלב מתקשות עם המשקל ככל שהילד גדל ולכן מעדיפות להעביר את הילד לטיולון ממש פשוט, קל וזול, שבו אין את כל מצבי השכיבה/חצי שכיבה והם מתאימים יותר לפעוטות שכבר יושבים עצמאית. זה כמובן פחות מתוחכם ולכן הם לרוב זולים יותר וכמובן קלים יותר במשקל.
לגבי הצורך באמבטיה, אני מניחה שאילולא זה היה מייקר כ,כ את מחיר העגלה כולן היו משתמשות באמבטיה... אין ספק שזה הכי נוח לתינוק. הוא מוגן יותר, קל יותר לווסת שם את הטמפרטורה, יכול בקלות לישון על הבטן וזו ממש מעין עריסה ניידת כזו
אצלנו למשל לאהיתה בעיה של מחיר כי קיבלנו את העגלה בירושה עם האמבטיה אז זה לא עלה לנו שקל . אז אין ספק שהתמכרתי לאמבטיה. זה פשוט כ"כ נוח! במיוחד כשהילד נולד בחורף וזה לא נעים לצאת כשכ"כ קר או יש רוחות כשלא מרגישים שהתינוק מוגן. מצד שני, יכול להיות שאילו הייתי נדרשת לשלם על זה כסף לא הייתי קונה אמבטיה וכן הייתי מסתדרת בלי. אין לדעת...
לגבי שכיבה על הבטן, רוב מי שאני מכירה שלא משתמשת באמבטיה לא משכיבה על הבטן. הבנתי שיש כל מיני טכניקות עם קרש/מזרן מיוחדים שקונים. מקווה שייכנסו מנוסות יותר בעניין ויוכלו לענות לך. מה שכן, חשוב לציין שבטיולון חייבים לקשור את הילד עם הרצועות גם כשהוא פיצקי מאוד. אני אישית לא אוהבת את זה אבל חשוב לזכור.

2. אין לי מושג מה ההבדל בין אמבטיה קשה לרכה. כמובן שהיתרון של אמבטיה קשיחה זה היציבות והבטיחות שלה. ואני יכולה רק להניח שהחסרון שלה הוא המקום הרב שהיא תופסת (בתא המטען למשל) והמשקל שלה. (מכאן נובע שיכול להיות שהיתרון של אמבטיה רכה זה המשקל הנמוך יותר). אבל שוב, אני יכולה רק להניח מניסיוני עם אמבטיה קשיחה.

3. תלוי באיזה סל קל מדובר. בעיקרון כשסלקל מגיע בלי חיבור לרכב (=בסיס) זה אומר שפשוט מעגנים אותו עם רצועות הבטיחות בלבד. אם הסלקל מגיע עם בסיס אז הבסיס מחובר לרכב כל הזמן ואת הסלק פשוט מחברים ושולפים בקליק, מה שכמובן הרבה יותר פשוט. מבדיקה שערכתי בזמנו (בעיקר לפי התשובות של אבי ורון) הבנתי שבסיס יותר בטוח כי רוב ההתקנות של סלקל ברכב הן לא בטיחותיות ולכן כמבצעים את ההתקנה של הבסיס רק פעם אחת זה מפחית את הסיכוי לטעויות והיציבות בסלקל גדלה.
שימי לב שבשילב ינסו למכור לך את המקסי קוזי שלהם ויגידו לך שהוא זכה ב5 כוכבי בטיחות. הם עובדים עלייך! (או יותר נכון ממש לא אומרים את כל האמת). המקסי קוזי זוכה ל5 כוכבי בטיחות רק כשהוא עם הבסיס. ללא הבסיס אפשר להשתמש בו כמובן אבל הוא זוכה רק ל3 כוכבי בטיחות ונחשב לבינוני מאוד. וההבדל הוא שהסלקל לבד נמכר בסביבות 600-700 ש"ח אבל הבסיס עצמו נמכר בעוד 1000 ש"ח! אני מציינת במיוחד את זה כי שילב ממש מעצבנים עם ההטעייה הזו!
בכל מקרה, רוב הסלקלים עם הבסיס נמכרים ביחד איתו באותו המחיר (למשל ציקו קייפיט 30 שעולה כ800 ש"ח והוא מעולה ועם 4 כוכבי בטיחות וגם מאוד נוח - זה מה היה לנו ואני ממליצה)

4. לא מכירה אף אחת שקנתה מראש עגלה לשניים... לעולם אי אפשר הרי לדעת. יש גם כל מיני טכניקות כמו טרמפיסט וכו'. אולי לגדול יותר קונים טיולון פשוט וזול ולקטן משתמשים בעגלה. ממש אין לדעת. אצלנו למשל כשפיצקי היה בן שנה ו3 נכנסתי שוב להריון (תלם צפוי בעה כשהילד יהיה בן שנתיים ) אבל גילינו שזה תאומים! אז זה בכלל סיפור אחר וצריך עכשיו עגלת תאומים... בקיצור, קני לך עגלה אחת, או רצוי מכך - אם תצליחי למצוא משהו בירושה מחברים/משפחה או לקנות יד 2 ובהמשך תראי אם להמשיך איתה או לעבור לטיולון קל יותר.

5. יכולה להגיד רק את דעתי: אני אישית ממש לא אוהבת את העניין של סלקל שמתחבר לעגלה. יכולנו לקבל בחינם מאותה חברה שהעבירה לנו את העגלה וסירבתי. לתינוק לא מומלץ להיות בתנוחה הזו של הסלקל יותר מ45 דקות. אז כשחייבים לנסיעה מילא אבל להמשיך ולהושיב אותו ככה זה ממש לא מומלץ. אני הכי נהניתי מעגלה (שהיא בעצם טיולון "מתוחכם" כמו שכתבתי בסעיף 1...) + אמבטיה. אצלי היה קטנצ'יק כך שמשכנו באמבטיה כמה שיותר, לפחות עד גיל חצי שנה... הוא אהב לשכב על הבטן ולהרים ראש ולהתבונן בנוף
יש כאלה שמשתמשות רק כמה חודשים ויש כאלה שלא משתמשות בכלל. אבל לדעתי במידה שלא משיגים עגלה יד 2 מה שחשוב זה עגלה טובה ויציבה (שלא תתהפך ברגע שמרימים את הילד מהעגלה בגלל שהתיק כבד לה מדי ), במשקל סביר בתור טיולון, עם ריפוד נוח לקטנצ'יק ושניתן להעביר לכמה מצבי ישיבה/שכיבה לפי ההתפתחות של הילד.

מקווה שזה עוזר... בהצלחה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מנסה לעזור'
מנסה לעזור
27/11/2011 | 10:47
27
1. עגלה בלי אמבטיה זה לא טיולון. טיולון מטרתו כשמו הוא- לטיולים קטנים כלומר משהו שקל ופשוט לשים באוטו ולתפעל, יותר מעגלה. בד"כ ילדים לילדים שהולכים אם כי יש כאלו שגם לפני (טסתי עם בני בגיל חצי שנה והעדפתי לקחת טיולון שהוא הרבה יותר קל מבחינת המשקל ויותר פשוט לתפעול כך שצ'יק צ'ק מקפלים אותו או פותחים אותו)

יש עגלות שהן גם יכולות לשמש כטיולון (בד"כ טיולון יותר מאסיבי כי השלדה היא בכל זאת של העגלה)
אישית לא השתמשתי באמבטיה, יש כאלו שמעדיפים זאת לחודש חודשיים ראושנים.
לאחר מכן מורידים את האמבטיה שמאפשר שכיבה מלאה ונשארים עם העגלה הרגילה שבד"כ מאפשרת שכיבה של 175 מעלות. בעיני אמבטיה זה סתם מיותר.
יש עגלות שנשכבות 180 ואז אין שום בעיה לשכב על הבטן. אישית כמעט ולא השכבתי על הבטן את הילדים שלי בזמן שהיו בעגלה מכיון שהם תמיד היו על הבטן בבית בעריסה/על השטיח/על השמיכה וכו'.

2. לא יודעת לענות כי מעולם לא הייתה לי אמבטיה

3. סל קל תמיד יכול להתחבר רק עם החגורה לרכב. הסל קל שלנו הגיע עם בסיס לרכב (יחד עם העגלה- נקנה כיחידה אחת)  ועם הזמן הבנתי שעדיף בלי. תודות לתקנים החדשים (כבר לא כל כך חדשים אלא משנת 2000 שרק הלכו והשתדרגו) ניתן לחבר את הסלקל כך שהוא בעצם הופך להיות חלק מגוף הרכב כביכול.

4. לא קונים מראש עגלה לשניים כי זה מיותר. יש ילדים שבגיל שנה בכלל לא ירצו יותר בעגלה וגם לא בטיולון (הבת שלי לדוגמא, מגיל 9 חודשים לא רצתה בכלל לשבת על משהו עם 4 גלגלים, רק לעמוד או במנשא). הבן שלי מצד שני, מגיל חצי שנה היה בטיולון (התחיל כשטסנו) והשתמשתי בטיולון עד גיל שנתיים אמנם לעיתים רחוקות.  לסיכום, צריך לראות מה יהיו הצרכים כשהילד הנוסף יוולד ואז בד"כ זה עגלה ומתקן ששמים כדי שהילד הנוסף יוכל לעמוד עליו או טיולון או שהולכים ברגל (שזה הפתרון הכי טוב לדעתי).

5. זה את צריכה להסתובב בחנויות ולראות מה מו מי, היום יש הרבה פונקציות לעגלות- על חלקן ניתן לוותר ועל חלקן לא.

אני קניתי עגלה משולבת עם סלקל- בעיני זאת אפשרות מאד מאד נוחה ופרקטית ונהניתי ממנה.

בהצלחה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תשובות.. '
תשובות..
27/11/2011 | 12:03
1
26
1. עגלה בלי אמבטיה - עגלה חצי משולבת שבה הטיולון נשכב לזוית של 150 מעלות ומעלה. מבחינת תקן אפשר להשכיב תינוק מגיל לידה בזוית של 150 מעלות ומעלה , מה שיש היום לכל הטיולונים והעגלות מתוך כמעט 100 עגלות שונות שאני ואבי ורון מדדנו להם את הזוית. .
בעיקרון זה יותר קטע שיווקי שהכניסו לארץ לפני כמה שנים, עד אז מרבית העגלות היו פשוט נשכבות ולא היה צורך באמבטיה. בחורף שלנו אין צורך באמבטיה כי בימים קרים וסוערים בקושי תצאי מהבית וגם אם כן יש שמיכות פליז או כיסוי לעגלה.
2. אמבטיה רכה זו אמבטיה מבד שמתלבשת על העגלה ויוצרת מעין מתחם סגור לתינוק כמו אמבטיה , יש לך את הסילברקרוס 3D או אינגליזינה לאונג' בסגנון. היתרון הגדול הוא שהיא נוחה לא פחות מאמבטיה קשיחה ולרוב מרופדת עם מזרן והיא מתקפלת בד"כ לקיפול קומפקטי יחד עם האמבטיה הרכה שנשארת מחוברת.
החיסרון הגדול באמבטיה קשיחה הוא המשקל והסירבול שבהכנסה של האמבטיה כל פעם לרכב, היא תופסת מקום ובד"כ משתמשים בה כ-3 חודשים פלוס מינוס.
אני הסתדרתי נהדר עם אינגליזינה עם אמבטיה רכה, ילדתי בסוף אוקטובר.

3. אם אין בסיס לסלקל עדיין אפשר להסתדר, ממש לא חובה. הסתדרתי עם סלקל כזה.  יש מקום לרצועות להתפס על הסלקל.

4. לגבי ילד נוסף, את לא יכולה לדעת מה יהיה מחר, לפעמים להקלט לילד שני לוקח הרבה זמן או שיש בלתמים. יש גם ילדים שמסיימים עם העגלה בגיל שנה וחצי ויש כאלה שלקראת 3. מרבית החברות שלי ילדו את הילד השני שנתיים ומעלה אחרי ואז לא היה צורך בעוד עגלה, או שאפשר להוסיף באגיפוד שזה מושב שמתיישב עם העגלה והוא אוניברסלי וקומפקטי או לקנות עגלת תאומים מיד 2, או את הגדול בעגלה ואת הקטן במנשא, לא הייתי הולכת מראש על עגלה ל2 כי הן בדכ יותר כבדות וגדולות ומסורבלות.  

5. לגבי בחירת עגלה, הסלקל פחות קריטי (אנחו למשל מקבלים סלקל אחד של גרקו והשני של בייביסייף מחברה שלא יתאימו לעגלה שאני רוצה אבל לדעתי אין צורך כי הסלקלים ישארו באוטו) והייתי הולכת על עגלה קומפקטית, קלה כמה שיותר (עדיף עד 10-11 ק"ג) ועם קיפול קל ונוח שתשמש אותך בכיף גם עד גיל שנתיים או 3. האינגליזינה שלי שקלה 9.6 ק"ג ולא נזקקתי לטיולון אחר, היא היתה ממש נוחה ופונקציונלית..
כמו שכתבתי לך, על אמבטיה קשיחה הייתי מוותרת הן מבחינת מחיר והן מבחינת סרבול בתפעול אלא אם כן אתם ישנים אצל ההורים בסופי שבוע או נוסעים להרבה שעות למרות שאנחנו כל שבת היינו 5-6 שעות אצל חמותי ויותר ממחצית מהזמן הילד ישן בכיף בעגלה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אז מה שזה אומר'
אז מה שזה אומר
27/11/2011 | 13:25
17
שיש עגלות בלי אמבטיה ויש טיולון שזה לא אותו דבר.
מה ההבדל בין עגלה בלי אמבטיה לטיולון?
רק משקל?
גם זווית שכיבה?
יש עוד?

תודה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עגלת X MAX ונדנדה'
עגלת X MAX ונדנדה
27/11/2011 | 14:50
2
53
למכירה עגלת איקס מקס שמורה חדשה ,צבע כחול אמבטיה וטיולון ..כולל אחריות ..
יש לי תמונות גם למי שתרצה..פשוט אין לי כוח להעלות פה
1000 שקל

ונדנדת פישר פרייס אוקיינוס גם כן חדשה לגמרי..הבן שלי כבר כבר מדי בשבילה לכן מוכרים..
הכל עובד,המובייל האורות ומוזיקה..
400 שקל ..יש מקום להתמקח על המחיר..

גם כן יש תמונה למי שתרצה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מה ז"א הבן שלך כבד מדי בשבילה?'
מה ז"א הבן שלך כבד מדי בשבילה?
27/11/2011 | 14:57
1
23
עד איזה משקל זה?
ליהיא מתה על הנדנדה הזו
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הוא בן חצי שנה שוקל 9'
הוא בן חצי שנה שוקל 9
27/11/2011 | 15:35
29
הנדנדה עד 9 קילו
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' למכירה אוניברסיטה ושטיח פעילות '
למכירה אוניברסיטה ושטיח פעילות
27/11/2011 | 20:55
52
אוניברסיטת ג'ימני של טייני-לאב - 5 צעצועי-תליה, אחד מנגן, מתקפלת וקלה לנשיאה. מצב מצויין. 100 ש"ח

שטיח פעילות של טאף-טויז - קל לנשיאה, מצויין לעידוד שכיבה על הבטן, נעים ושימושי. מצב כחדש. 100 ש"ח

פרטים נוספים במסרים. ניתן לאסוף מהוד השרון, הרצליה, או לעיתים חיפה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מחמם מגבונים ובקבוקים'
מחמם מגבונים ובקבוקים
28/11/2011 | 09:46
27
51
http://www.baligam.co.il/ima_like/offers/picaboo_h...

מישהי מכירה?
שווה לרכוש בשביל לחמם מגבונים?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני ממש לא טרחתי לקנות את הדברים האלו בהריון '
אני ממש לא טרחתי לקנות את הדברים האלו בהריון
28/11/2011 | 09:59
15
56
הראשון שלי.
מאידך, עכשיו כשכל כך קר-אני לא מסוגלת לחשוב על לקנח אפילו עם מגבון בגלל תחושת הקור,,,אז אולי כן הייתי קונה כזה אם התינוק שלי יוולד בחורף
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זה בדיוק השיקול...אני צריכה ללדת בדצמבר'
זה בדיוק השיקול...אני צריכה ללדת בדצמבר
28/11/2011 | 10:54
14
28
ונראה לי כל כך קר להשתמש במגבונים.
בכללי אני מעדיפה לשטוף אם אפשר,אבל לא תמיד יש מים חמים....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כמה מחמם מגבונים עולה?'
כמה מחמם מגבונים עולה?
28/11/2011 | 11:05
13
80
לצפיה ב-'יש קופון ב-129 ₪ במקום 239 ₪'
יש קופון ב-129 ₪ במקום 239 ₪
28/11/2011 | 11:33
12
18
לצפיה ב-'אז לכי על זה-זה בטוח יניח את דעתך לגבי הנושא'
אז לכי על זה-זה בטוח יניח את דעתך לגבי הנושא
28/11/2011 | 12:17
7
15
לצפיה ב-'יאללה!!!אני אגיד לבעלי שבפורום אישרו לי :)'
יאללה!!!אני אגיד לבעלי שבפורום אישרו לי :)
28/11/2011 | 12:24
6
11
לצפיה ב-'חחחחחחחחח בסוף גם אני אמצא את עצמי'
חחחחחחחחח בסוף גם אני אמצא את עצמי
28/11/2011 | 12:29
5
11
רוכשת את זה כשיגיע הזמן
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני אעדכן אותך אם זה היה שווה או לא :)'
אני אעדכן אותך אם זה היה שווה או לא :)
28/11/2011 | 12:36
4
7
לצפיה ב-'סבבה-אני אמורה ללדת ביוני כך שיש לי עוד לא מע'
סבבה-אני אמורה ללדת ביוני כך שיש לי עוד לא מע
28/11/2011 | 12:45
3
10
מעט זמן עד שאזדקק למחמם מגבונים.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'נכון...נשמע לי כיף ללדת ביוני,מזג אויר נעים..'
נכון...נשמע לי כיף ללדת ביוני,מזג אויר נעים..
28/11/2011 | 12:47
2
11
אפשר לצאת לטייל...לא צריך לדאוג לחימום 24/7.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'וגם כשיהיה גדול-הימי הולדת יכולים להיות גם בח'
וגם כשיהיה גדול-הימי הולדת יכולים להיות גם בח
28/11/2011 | 13:45
1
14
לצפיה ב-'נכון! הבן שלי יליד ינואר ועניין הימי הולדת'
נכון! הבן שלי יליד ינואר ועניין הימי הולדת
28/11/2011 | 14:05
10
לצפיה ב-'לי שלחו מחמם מגבונים מארה"ב,אני צריכה ללדת'
לי שלחו מחמם מגבונים מארה"ב,אני צריכה ללדת
29/11/2011 | 10:12
3
46
בינואר...וחכמה שכמותי הכנסתי לתקע בלי לבדוק כמה וואט,ושרפתי את המכשיר

איפה יש קופון להזמין???
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'איזה באסה...:( אבל לא נורא תזמיני חדש :)'
איזה באסה...:( אבל לא נורא תזמיני חדש :)
29/11/2011 | 10:22
2
28
לצפיה ב-'מעולה...תודה! '
מעולה...תודה!
29/11/2011 | 10:34
1
4
לצפיה ב-''
29/11/2011 | 12:04
2
לצפיה ב-'גם אני חשבתי לקנות'
גם אני חשבתי לקנות
28/11/2011 | 10:47
3
30
זה בטח לא הכרח אבל נראה לי שווה...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הכרחי זה בטוח לא...אבל בגלל שבהריון הזה לא'
הכרחי זה בטוח לא...אבל בגלל שבהריון הזה לא
28/11/2011 | 10:55
2
27
קניתי שטויות בכלל (לומדים מטעויות של ילד ראשון :) ) אז אני מרשה לעצמי לקנות שטות אחת
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני ממש מתפתה לקנות אותו'
אני ממש מתפתה לקנות אותו
28/11/2011 | 12:36
16
כי אמא שלי טוענת שזו המצאה גאונית, אבל בשנה הראשונה אני ממילא רק שטפתי את הטוסיק מתחת לברז.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'למה לא? מחמם מגבונים נראה יותר, עד'
למה לא? מחמם מגבונים נראה יותר, עד
28/11/2011 | 15:02
14
שמחליפים טיטול בשיא הקור. המגבונים ממש קפואים! (אנחנו בד"כ לא מדליקים מזגן)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'יש לי '
יש לי
28/11/2011 | 12:46
2
22
מאוד מרוצה.
בני הבכור תמיד סבל מקור של מגבונים, גיליתי שיש דבר כזה כאשר הוא היה כבר בן שנתיים, אבל עדיין לא היה גמול וקניתי. קניתי כי בכל זאת תכננו עוד ילד.
היום משתמשים בזה עם קטנה. כאשר הייתה ממש פיצית אז גם חימום בקבוק עם מים להכנת תמ"ל היה מאוד שימושי., היום היא בת 1.8 ומחממם רק מגבונים וזה כל כך נעים.

בטוח יהיו שיגידו שזה מיותר, אבל לנו זה מאוד נוח ושימושי.   היום חברה התקשרה לשאול לגבי מבצע הזה כי בילד שלישי (נולדה לפני שובע) היא החליטה שהיא צריכה גם., כי באמת למי נעים שינגבו לו טוסיק עם מגבון קר.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לא יותר פשוט לשים את המגבון שניה מול המפזר?'
לא יותר פשוט לשים את המגבון שניה מול המפזר?
28/11/2011 | 15:11
1
18
גם ככה כשמחתלים בחורף מפעילים מפזר לכמה שניות, לא?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כל אחד והמצאות משלו'
כל אחד והמצאות משלו
28/11/2011 | 18:04
14
אני לא משתמשת במפזר

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לא הבנתי, בשביל מה לחמם בקבוק?'
לא הבנתי, בשביל מה לחמם בקבוק?
28/11/2011 | 13:39
22
בקבוק ריק אן עם תמ"ל? זה אמור להחליף חימום בכלי עם מים חמים?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'שאלה של "בורה בנושא" לגבי מחמם הבקבוקים'
שאלה של "בורה בנושא" לגבי מחמם הבקבוקים
28/11/2011 | 17:20
2
29
איך העסק הזה עובד? אני נותנת לקטן בקבוקי תמ"ל בלילה, האם ניתן להשאיר מים רתוחים שקוררו מראש, בבקבוק במחמם, והוא פשוט שומר על טמפ' קבועה?
כי מה שקורה עד עכשיו, הקטן מתעורר לאכול בלילה בדר"כ בצרחות אימים, ועד שאני מחממת לו בקבוק במים חמים הוא מעיר את השכונה כולה.
(יש לי תרמוס שלא ממש עושה את העבודה)
חושבת לרכוש את המחמם הזה ופשוט לשים ליד המיטה עם קופסת המטרנה ולהכין ציק צק, ככה זה גם חוסך את הקימה וההמתנה לבקבוק במטבח...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לא חייבים לחמם'
לא חייבים לחמם
28/11/2011 | 17:26
18
אני תמיד האכלתי בטמפרטורת החדר,בחורף אפשר לשמור
בתרמוס,קר זה לא יהיה,או פושר או רגיל
פותר הרבה דברים ואי נוחות,של חימום מזון..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לפי מה שהם כותבים ולפי הסרטון שיש בקישור'
לפי מה שהם כותבים ולפי הסרטון שיש בקישור
28/11/2011 | 19:04
13
המכשיר שומר על טמפ' קבועה למגבונים ולבקבוק.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'התעוות לי הסך שכיבה-יש הצעות?'
התעוות לי הסך שכיבה-יש הצעות?
28/11/2011 | 10:03
22
הי בנות,
יש לי לעגלת הפג A3 סל שכיבה{מזכיר קצת שק שינה|} שמחברים אותו לעגלה בחודשים הראשונים. מתפקד במקום האמבטיה הגדולה.
הבעייה היא שסל שכיבה זה היה מאוחסן כמה שנים במחסן עטיף חזק בניילון נצמד.
אז אמנם כשפתחתי את העטויפה-הוא לא היה מלוכלך כלל אך,מגלל שהוא היה עטוף חזק:כל הדפנות שלו התעוותו פנימה.
איך לעזלזל אני מחזירה אותן החוצה?<
מצב הסל שכיבה מעולה כמו חדש, ממש חבל לי עליו...שלא נדבר שחדש יעלה לא מעט כסף
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' קניה מאמזון '
קניה מאמזון
28/11/2011 | 12:49
1
68
יש ספר שאחותי מארה"ב המליצה לי עליו בחום. מדובר בספר healthy sleep habits, happy child. לא הצלחתי למצוא אותו בעברית בארץ.

מצאתי את הספר באנגלית באמזון ב- $11 אבל אני מתלבטת לגבי הקניה.מישהי קנתה משם בעבר? הם עושים משלוח לארץ בכלל? איך זה הולך??
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אמזון'
אמזון
28/11/2011 | 13:06
48
קל ופשוט לרכוש באמזון.
בעבר הם היו שולחים הכול לארץ, והיום אם אני לא טועה (יש סיכוי שטועה) שולחים לארץ רק ספרים ודיסקים, את השאר לא.
הזמנתי משם דברים לכתובת בארה"ב (של קרובים) וזה יצא לי ללא דמי משלוח. מובן שלארץ כן יהיו לך דמי משלוח.
בקיצור אם יש לך כתובת בארה"ב לשלוח, ושישלחו לך בדואר משם, עדיף.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'פריטים שונים למכירה ומסירה- '
פריטים שונים למכירה ומסירה-
28/11/2011 | 13:39
55
למכירה תיקי החתלה, בגדי תינוקות לבן ובת, מגן ראש לול, למסירה מס' פרטי לבוש ונעליים לתינוקות.  
כרגע מדובר בעיקר בבגדי בנות אך אעדכן בגדי בנים בהמשך השבוע.
ניתן לאסוף מהרצליה/רחובות.
אם משהו מעניין מישהי אשמח אם תפנו במסר.
כמו כן למכירה- חבילת האגיס אורגני מידה 3, החבילה פתוחה והשתמשתי בחמישה חיתולים מתוך ה- 62 שיש בה, 30 ש"ח.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'avio vs abc 3tec המלצות והשמצות יתקבלו בברכה'
avio vs abc 3tec המלצות והשמצות יתקבלו בברכה
28/11/2011 | 15:15
2
69
אני ממש מתלבטת בין ה2
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אביו בלי לחשוב פעמיים '
אביו בלי לחשוב פעמיים
28/11/2011 | 18:52
1
46
ה3TEC לדעתי זו אחת העגלות הכי פחות פרקטיות שיש. הקיפול שלה ענק וגדול, המושב בזוית קבועה, מאוד כבדה , אין לה סל כמעט בכלל, סתם מגושמת ומסורבלת ו"מעוצבת"..
האביו קלילה וקומפקטית ומאוד נוחה לתפעול. לשימוש עירוני סטנדרטי היא מצוינת ומאוד פרקטית ונוחה, אפילו לא חובה אמבטיה כי היא נשכבת ל170 מעלות

אם את גרה במושב או סביבה עם דרכים משובשות, אז יש לך המון עגלות אחרות עם גלגלים גדולים ועבירות טובה. - מוצי, בבה קאר, ביבה ביבו ועוד..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טאקית תודה על התגובה המהירה.. אני שמחה שזו את'
טאקית תודה על התגובה המהירה.. אני שמחה שזו את
28/11/2011 | 22:27
21
שהגבת:)) אני פתאום נלחצתי כי גם עוד יומיים קופץ המחיר שלה ל3500 במקום 3000.
אני גרה במושב אבל יש פה דרכים מסודרות ומתאימות להליכה עם עגלה..
נראה לי שאני באמת אקנה את האביו היא גם עולה 1500 שח פחות מהABC וזה סכום משמעותי..

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עגלות, גבירותי'
עגלות, גבירותי
28/11/2011 | 17:45
7
70
כן, עדיין לא קניתי לנשנש טיולון,
מה שאומר שאני אמשיך לשגע אתכן...
המבחר משתנה לפי מה שמוצע למכירה באתר יד2, ונראה לי מתאים.
והנבחרות להיום:
פג פי 3 (כבר דיברנו עליה),

פג A3,

אינגליזינה זיפי.

מי מהן עדיפה, ולמה
מי תעלה בקלילות מדרגות, תתקפל בקלות, תסע בנחת בדרכים עקלקלות,
תהיה נוחה, רחבה ומרופדת,
וגם קלה, יחסית לסוג הזה של עגלות

בקיצור- מי תזכה להיות העגלה של נשנש
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ויציבה, כמובן. שתהיה יציבה'
ויציבה, כמובן. שתהיה יציבה
28/11/2011 | 17:56
20
לצפיה ב-'רגע, הA3 יורדת, כיוון שהיא לא מתקפלת'
רגע, הA3 יורדת, כיוון שהיא לא מתקפלת
28/11/2011 | 18:21
3
30
כמו מטריה.
טעות שלי.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הא נסגרת בעמידה ונשארת לעמוד-פצצה של עגלה'
הא נסגרת בעמידה ונשארת לעמוד-פצצה של עגלה
28/11/2011 | 21:46
25
נוסעת בקלילות,סופר יציבה ונוחה וסל ענקי לקניות וממש לא מעפן וקטן עם גישה מוגבלת כמו במטריות
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כמה הA3 עולה כיום?'
כמה הA3 עולה כיום?
28/11/2011 | 21:48
1
14
לצפיה ב-'אין לי מושג...'
אין לי מושג...
28/11/2011 | 21:54
13
לצפיה ב-'אינגלזינה זיפי'
אינגלזינה זיפי
28/11/2011 | 20:00
52
בלי שום תחרות חחח
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'יקירה'
יקירה
28/11/2011 | 20:31
27
כולן עגלות טובות, אבל אל תצפי שיעלו מדרגות בקלילות.
כדי לעלות מדרגות יחסית בקלות צריך מקלרן, אבל היא עם סל קטן ואי אפשר להעמיס עליה ציוד.
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

15:24 | 26.09.18 אפריל2019תלמ
15:07 | 26.09.18 טלטל2912
18:45 | 25.09.18 עלמה83
17:27 | 25.09.18 אורחים בפורום
00:09 | 24.09.18 ההיא10
17:39 | 23.09.18 שירה16179
16:00 | 23.09.18 אורחים בפורום
15:05 | 22.09.18 אורחים בפורום
13:39 | 22.09.18 אורחים בפורום
07:44 | 22.09.18 אורחים בפורום
20:31 | 21.09.18 אורחים בפורום
12:00 | 20.09.18 יוחננוף2

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ