לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5482754,827 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'תחרות "טמטמת הריון" נמשכת '
תחרות "טמטמת הריון" נמשכת
<< ההודעה הנוכחית
04/04/2009 | 22:57
262
2868
כולנו יודעות שבזמן ההריון הראש לא עובד אותו דבר..... הורמונים, בלבול, חוסר זיכרון או חוסר ריכוז ושלל מצבים שהדרך האולטימטיבית להגדיר אותם בשתי מילים תהיה - "טמטמת הריון".

עכשיו, יש לכן הזדמנות לספר לנו על טמטמת ההריון שלכן ולזכות בפרסים שווים במיוחד!

איך זוכים בפרסים

החל מהיום (31.3.09) ועד יום שלישי  (07.04.09) אתן מוזמנות לשרשר לכאן את הסיפורים המרגשים, המצחיקים והמקוריים ביותר שלכן בנושא טמטמת ההריון שלי.

ביום רביעי הבא (08.4.09) ייפתח שרשור הצבעות בו תוכלו להצביע לסיפור המוצלח ביותר לטעמכן. ההצבעות תמשכנה עד ליום שישי (10.4.09)

ביום ראשון (12.04.09) עשרת הסיפורים שיקבלו את מספר ההצבעות הגדול ביותר יעלו לגמר, ומתוכם תבחר הנהלת הפורומים את חמשת הסיפורים הזוכים.

שמנה על מנת להשתתף בתחרות, צריך לשלוח מסר עם שם מלא וכתובת ל"תפוז אנשים מודיע" (שנדע לאן לשלוח את הפרסים...)
מי שלא תשלח מסר ל"תפוז אנשים מודיע" לא תוכל לזכות בפרס.

במה זוכים

בשוברי קנייה  לאתר IMAHOT- קולקציית בגדי הריון והנקה מעוצבים. חזיות הנקה, ופתרונות לאמהות ואמהות שבדרך.

מקום ראשון – שוברי קנייה בסך 600 ש"ח

מקום שני- שוברי קנייה בסך 500 ש"ח

מקום שלישי- שוברי קנייה בסך 400 ש"ח

מקום רביעי- שוברי קנייה בסך 300 ש"ח

מקום חמישי- שוברי קנייה בסך 200 ₪

לאופן מימוש הפרס אתן מוזמנות לעיין בתקנון התחרות http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=...

מה יש ב IMAHOT

באתר IMAHOT תמצאו קולקציית בגדי הריון והנקה לכל עונות השנה המשלבת אופנתיות ופרקטיות רבה, שמלות להריון והנקה,גופיות וחולצות אמהות ואמהות שבדרך , , חזיות הנקה ליום וללילה, "ביטנונה" מופלאה, סינרי הנקה, שרוולונים, מכנסיים, שרשראות מיוחדות לאם ולתינוק ופריטי איכות נוספים.

הקולקציה נולדה בעת הנקה ולמען קידום ההנקה, מתוך צורך של אמא בפריטי לבוש שיהיו נוחים ומחמיאים בעת ההיריון, בהנקה ולכל תקופה.

http://www.imahot-design.com
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תחרות "טמטמת אמהות" בחסות IMAHOT ממשיכה!'
תחרות "טמטמת אמהות" בחסות IMAHOT ממשיכה!
( לעמוד שלי בתפוז )
01/04/2009 | 17:49
232
141
כולנו יודעות שבזמן ההריון הראש לא עובד אותו דבר... הורמונים, בלבול, חוסר זיכרון או חוסר ריכוז ושלל מצבים שהדרך האולטימטיבית להגדיר אותם בשתי מילים תהיה - "טמטמת הריון".

עכשיו, יש לכן הזדמנות לספר לנו על טמטמת ההריון שלכן ולזכות בפרסים שווים במיוחד מתנת אתר IMAHOT .

איך זוכים בפרסים?

החל מהיום (31.3.09) ועד יום שלישי  (07.04.09) אתן מוזמנות לשרשר לכאן את הסיפורים המרגשים, המצחיקים והמקוריים ביותר שלכן בנושא טמטמת ההריון שלי.

ביום רביעי הבא (08.4.09) ייפתח שרשור הצבעות בו תוכלו להצביע לסיפור המוצלח ביותר לטעמכן. ההצבעות תמשכנה עד ליום שישי (10.4.09)

ביום ראשון (12.04.09) עשרת הסיפורים שיקבלו את מספר ההצבעות הגדול ביותר יעלו לגמר, ומתוכם תבחר הנהלת הפורומים את חמשת הסיפורים הזוכים.

שמנה  על מנת להשתתף בתחרות, צריך לשלוח מסר עם שם מלא, טלפון וכתובת ל"תפוז אנשים מודיע" (שנדע לאן לשלוח את הפרסים...)

במה זוכים?

בשוברי קנייה לאתר IMAHOT- קולקציית בגדי הריון והנקה מעוצבים. חזיות הנקה, ופתרונות לאמהות ואמהות שבדרך.

לאופן מימוש הפרס אתן מוזמנות לעיין בתקנון התחרות

מה יש באתר IMAHOT?

באתר IMAHOT תמצאו קולקציית בגדי הריון והנקה לכל עונות השנה המשלבת אופנתיות ופרקטיות רבה, שמלות להריון והנקה, גופיות וחולצות לאמהות ולאמהות שבדרך, חזיות הנקה ליום וללילה, "ביטנונה" מופלאה, סינרי הנקה, שרוולונים, מכנסיים, שרשראות מיוחדות לאם ולתינוק ופריטי איכות נוספים.

הקולקציה נולדה בעת הנקה ולמען קידום ההנקה, מתוך צורך של אמא בפריטי לבוש שיהיו נוחים ומחמיאים בעת ההיריון, בהנקה ולכל תקופה.

לתקנון התחרות:
http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תחרות "טמטמת הריון" בחסות IMAHOT'
תחרות "טמטמת הריון" בחסות IMAHOT
31/03/2009 | 16:36
200
365
כולנו יודעות שבזמן ההריון הראש לא עובד אותו דבר..... הורמונים, בלבול, חוסר זיכרון או חוסר ריכוז ושלל מצבים שהדרך האולטימטיבית להגדיר אותם בשתי מילים תהיה - "טמטמת הריון".

עכשיו, יש לכן הזדמנות לספר לנו על טמטמת ההריון שלכן ולזכות בפרסים שווים במיוחד!

איך זוכים בפרסים

שמנה על מנת להשתתף בתחרות, צריך לשלוח מסר עם שם מלא, טלפון וכתובת ל"תפוז אנשים מודיע" (שנדע לאן לשלוח את הפרסים...)

במה זוכים

בשוברי קנייה  לאתר IMAHOT- קולקציית בגדי הריון והנקה מעוצבים. חזיות הנקה, ופתרונות לאמהות ואמהות שבדרך.

לאופן מימוש הפרס אתן מוזמנות לעיין בתקנון התחרות http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=...

מה יש ב IMAHOT

באתר IMAHOT תמצאו קולקציית בגדי הריון והנקה לכל עונות השנה המשלבת אופנתיות ופרקטיות רבה, שמלות להריון והנקה, גופיות וחולצות לאמהות ולאמהות שבדרך, חזיות הנקה ליום וללילה, "ביטנונה" מופלאה, סינרי הנקה, שרוולונים, מכנסיים, שרשראות מיוחדות לאם ולתינוק ופריטי איכות נוספים.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' זה קל מאוד...'
זה קל מאוד...
31/03/2009 | 16:53
15
422
בלי תחרות - חמניה12 זוכה!! היא גורמת לי לבכות מרוב צחוק! עד היום אני נזכרת בזה שירדה לטייל עם הכלבה עם רצועה וללא כלבה ומתפקעת מצחוק!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אני רציתי לומר את זה. '
גם אני רציתי לומר את זה.
31/03/2009 | 17:02
3
284
חמניה, את במקום הראשון.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'והיה לה גם סיפור על הפסקת חשמל. משהו היסטרי.'
והיה לה גם סיפור על הפסקת חשמל. משהו היסטרי.
31/03/2009 | 17:03
140
לצפיה ב-'די - - טוב יש בשרשור בשבילכן את הסיפרים ההם '
די - - טוב יש בשרשור בשבילכן את הסיפרים ההם
31/03/2009 | 17:14
1
170
לצפיה ב-'סיפור הטמטמת שלי'
סיפור הטמטמת שלי
07/04/2009 | 21:55
299
קבעתי עם אימי ואחותי לצאת יחד לקניון. בעודי ממתינה להן, הכנתי לי תה קמומיל וצפיתי בטלביזיה.
צעדנו יחד לקניון, וכשהגענו למאבטח בכניסה, הביט בי המאבטח בעיניים חשדניות... מה יש לך ביד?
תהיתי למה הוא מעכב אישה הרה, עד שמבטי נח על תיון הקמומיל הרטוב שנשאתי איתי כל הדרך מהבית.

ועל זה נאמר, מזל שרק התיון ולא הקומקום :)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-''
31/03/2009 | 17:13
109
לצפיה ב-'צודקת! כשאני עצובה אני נזכרת בכלבה המסכנה!'
צודקת! כשאני עצובה אני נזכרת בכלבה המסכנה!
31/03/2009 | 17:37
119
לצפיה ב-'סיפור טראגי מהבוקר..'
סיפור טראגי מהבוקר..
31/03/2009 | 19:18
2
320
(סתם משתפת, לא משתתפת בתחרות)

אני גרה בחיפה, וחיפה עיר הררית, יוצא שאני גרה על הר ויש 120 מדרגות לבית שלי. (קורה...)

הבוקר עליתי את 120 המדרגות עם הבן שלי חגי, הגעתי עד האוטו כדי לגלות שלקחתי את המפתחות של האופנוע של הבנזוג.

באסה לגמרי.

(ירדתי חזרה הביתה ועליתי שוב... בחודש תשיעי....)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ועדיין לא ילדת?! '
ועדיין לא ילדת?!
31/03/2009 | 20:47
89
לצפיה ב-'באמת איך לא ילדת עדיין? אולי עוד כמה פעמים '
באמת איך לא ילדת עדיין? אולי עוד כמה פעמים
02/04/2009 | 11:29
178
לצפיה ב-'היא ממש גורמת לבכות מרוב צחוק!'
היא ממש גורמת לבכות מרוב צחוק!
01/04/2009 | 00:36
1
236
לצפיה ב-'כל עוד זה בכי שמח אז בסדר!'
כל עוד זה בכי שמח אז בסדר!
01/04/2009 | 00:43
210
לא מוכנה שיהיו כאן דמעות, לידות מוקדמות או כל דבר בגלל הטמטת שלי!
אבל אם שיפרתי קצת למישהי את מצב הרוח - אז את שלי עשיתי
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אוי חכם!'
אוי חכם!
01/04/2009 | 03:23
209
זה כמו סדר בלי מצות! חג שמיייייח ומצחיק :)
הריון ולידה - תמיכה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'גדול'
גדול
02/04/2009 | 08:06
54
לצפיה ב-'אין ספק..... חמניה הזוכה הגדולה....'
אין ספק..... חמניה הזוכה הגדולה....
03/04/2009 | 18:31
50
לצפיה ב-'אין ספק..... חמניה הזוכה הגדולה....'
אין ספק..... חמניה הזוכה הגדולה....
03/04/2009 | 18:43
22
לצפיה ב-'סיפורי טמטמת של חמניה '
סיפורי טמטמת של חמניה
31/03/2009 | 17:10
55
407
טוב אתן בטח זוכרות שיש לי  טמטת קשה,  אז אני מעלה לכאן כמה מהסיפורים שכבר סיפרתי בעבר - אבל לפחות בעיניי מצחקים  - תהנו

1. אני אחראית להוריד את הכלבה שלנו בבוקר ובעלי עושה זאת בערב. בוקר אחד קמתי והייתי עסוקה בכל מני ארגוני בוקר ומשכתי את הכלבה המסכנה מלא זמן. לקראת הצהריים נזכרתי שעוד לא הורדתי אותה לטיול. טוב מהר הלכתי להתארגן, החלפתי לנעליים של בחוץ, שמתי לי מעיל כי קר בחוץ, דאגתי שיש גם עליי את הפלאפון והמפתחות לבית. תוך כדי הארגוני אי כל הזמן אומרת לכלבה "מי רוצה למטה? תכף יורדים לטיול" .
ירדתי לטיול ורק שהגעתי לחצי הדרך  קלטתי שאני הולכת לטיול עם רצועה - אבל בלי הכלבה!!!! רצתי מהר חזרה לבניין, עליתי במעלית - פתחתי את הדלת ומצאתי כלבה פגועה עד עמקי נשמתה! לקח לה בערך חודש לסמוך עליי שוב - עד אז כל טיול שעשיתי איתה היא הייתה נעצרת ומסתכלת אחורה לוודא שאני עוד שם........

2. באחד הערבים נורא היה לי בא סנדוויץ עם נוטלה. הלכתי להכין לי ושאלתי את בעלי האם הוא רוצה גם סנדוויץ - הוא אמר שכן שהוא רוצה סנדוויץ עם גבינה צהובה ועגבניה. טוב סבבה בכיף. מכינה את הסנדווצים, סדרתי לכל אחד בצלחת ואפילו הכנתי לי תה ולו קפה. הגשתי לו את הצלחת שלו והתיישבתי לאכול את הסנדוויץ שלי. אני פתאום שומעת את בעלי צועק "איייככככססססססס!!! מה זה!!!!!"
מסתבר שהכנתי לבעלי סנדוויץ משובח של נוטלה עם עגבניה חתוכה - אפיל דאגתי לשים מלח על העגבניה - מסכן שלי - הוא ממש נגעל!

3. בתקופה של הסופות רעמים היו הרבה הפסקות חשמל. חזרתי ערב אחד שכבר היה חושך, באתי הביתה, הדלקתי את אור - אין אור - שיט עוד פעם הפסקת חשמל! טוב, בעזרת אור הפלאפון מצאתי את כל הנרות שלנו - והדלקתי מהר נרות - שמתי על שולחן הקפה, על שולחן האוכל, על הטלויזיה - בכל מקום.
בעלי חזר הביתה וראה בית מלא נרות - ומצא אותי מעבירה לי את הזמן במשחק סוליטאר במחשב. הוא ניגש עליי ונישק אותי ושאל מה קרה שיש לי מצב רוח רומנטי? אני ממצמצת ומגלגלת עיניים - "מה רומנטי?" "טמבלוני, אתה לא רואה שיש הפסקת חשמל?" בעלי פשוט עומד המום ואז שואל בקול רגוע "מתוקה, איך יש הפסקת חשמל ואת משחקת במחשב?" רק אז הבנתי שסתם נשרפה נורה ושכל הזמן הזה מצד אחד הייתי משוכנעת שיש הפסקת חשמל ומצד השני דרך טובה לעביר זמן בהפסקת חשמל זה מסתבר לשחק במחשב.....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'פשוט מלכה '
פשוט מלכה
31/03/2009 | 17:15
11
202
לא צריך תחרות בכלל חמניה לוקחת בגדול

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תודה מאמי '
תודה מאמי
31/03/2009 | 17:23
10
164
הקטע הוא שאני לא יודעת בכלל אם זה דבר טוב או לא לזכות בתחרות מסוג כזה
כאילו - חמניה היא המטומטמת הגדולה ביותר של הפורום?
טוב נו - אם זה אומר שאני מעלה לכולכן חיוך אז לכבוד הוא לי
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'פשוט הורסת'
פשוט הורסת
01/04/2009 | 09:56
56
לצפיה ב-'משהו עקרוני לגבי טמטמת הריון'
משהו עקרוני לגבי טמטמת הריון
01/04/2009 | 10:39
8
255
אני לא זוכרת מי התחלנו להשתמש במושג "טמטמת הריון" פה בפורום,
וגם לא זוכרת מי הגתה את המושג הזה בהתחלה (אולי אפילו אני? הייתי בהריון ראשון - אז הזיכרון... אתן יודעות....)

בכל אופן, למרות שכנראה כולכן יודעות, חשוב לי להבהיר לגבי טמטמת הריון:
זו תפעת לוואי הריונית.
למרות שמה, אין זה אומר שמי שחווה אותה היא מטומטמת. בכלל בכלל לא!
הטמטמת היא מצב רגעי ונקודתי שכל כולו הוא תוצאה של השפעת ההריון עלינו.....
כמו תופעות אחרות (בחילות, הקאות, פס חום לאורך הבטן ועוד) - הטמטמת לא תמיד רצויה,
אבל - מה יותר טוב מלצחוק צחוק בריא בזכותה?
מה יותר טוב מלזכות בשובר מתנה לקניית בגדי הריון ובגדי הנקה?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טאש - תודה '
טאש - תודה
01/04/2009 | 12:02
5
138
באמת - כי למרות שאני אוהבת נורא לצחוק ועוד יותר להצחיק - התחלתי להרגיש טיפה מפגרת כבר - וזה תמיד טוב שאת מזכירה כי זו תופעה הריונית שחולפת - אבל יש שמועות קשות שהיא לא חולפת מיד - ושהיא אף נשארת לאחר לידה - במיוחד אצל אמהות מניקות.... אוי - יש לי תיכנון להניק - מה יהיה???
בכל מקרה - אני ממש שמחה שבאת וכתבת את כל מה שכתבת - אני מרגישה קצת פחות אבלה.....

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' מי אמר שזה עובר?'
מי אמר שזה עובר?
01/04/2009 | 16:41
117
לצערי דווקא בהנקה אני מוצאת את עצמי עושה ואומרת יותר שטויות מבזמן ההריון..

כמו למשל היום, דיברתי עם חברה במכללה, שהבת שלה בת שנה ותשע, והיא מתחילה לחשוב על הבא בתור. אז אמרתי שלפי דעתי, זה בדיוק הגיל שאני אתחיל לנדנד לאיש ואז אמרתי, שיאללה, יוני להכנס להריון וללדת במרץ אפריל. אז היא אמרה לי שהיא מתכננת להכנס בדצמבר וללדת ביולי (האמת, עכשיו כשאני קוראת את זה, גם בזה יש משהו קצת לא הגיוני, לא? ) ואז בדיוק סוף סמסטר והיא יכולה להרשות לעצמה שנה בבית עם העולל.. אז מה אני אומרת לה בתגובה?
מה פתאום! את שנה הבאה איתי בהתנסות!!! את לא יולדת לי בדצמבר!

אהמ.. יצאתי קצת סתומה... וזה עוד המקרים הקלים, אני כבר לא זוכרת מרוב שהטמטום והשכחה השתלטו עלי...
אבל מה שבטוח, יש איתי הרבה אי הבנות..

אבל חמניונת,
לך לפחות לא אומרים כל הזמן שהיית ככה גם קודם, עכשיו זה פשוט חריף יותר אולי יש לך עוד תקווה וזה באמת יעבור עם ההריון??
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-''
01/04/2009 | 21:07
67
ונכון שכבר הראש שלנו בד"כ לא חוזר לקדמותו
(למרות שאני מכירה מעטות שכן)
אבל................
זה עדין לא אומר שאנחנו מטומטמות

פשוט כשהראש צריך לעבוד כל היום גם כמנהל לוגיסטיקה במשרה מלאה, זה משאיר פחות פנאי לשאר המחשבות להתארגן נכון...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ועוד דבר חמניה '
ועוד דבר חמניה
02/04/2009 | 08:48
1
124
אני חושבת שאחת הסיבות שכולן נעמדות מאחורייך בגאון היא פשוט היכולת הנפלאה שלך לספר סיפור.
כלומר, יש פה אפיזודות לא פחות משעשעות משלך, אבל ההגשה... הו, ההגשה...
את מצליחה להפוך את הרגעים הקטנים שלך למשהו שכולנו משתתפות בו, וזה רו ל
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מתוקה תודה לך '
מתוקה תודה לך
02/04/2009 | 11:00
70
אני באמת מודה לך - נתת לי אחת המחמאות הכי יפות שאי פעם קיבלתי!

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'12 שבועות אחרי לידה'
12 שבועות אחרי לידה
02/04/2009 | 14:46
162
והטמטמת החמירה...העייפות שנוספת לנו אחרי הלידה הופכת אותנו לזומביות לא פחות

כולל הזיות מטורפות ביותר, איי האב טו אדמיט
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אח"כ מגיעה טמטמת ההנקה '
אח"כ מגיעה טמטמת ההנקה
02/04/2009 | 17:21
129
אני זוכרת כשהצ'יבומבה הייתה בערך בת חצי שנה, אני יושבת לי על הספה בבית הורי ופתאום נתקפת אימה צרופה שאין לי מושג איפה היא

ואני שואלת את בעלי "איפה היא? היא לא בעגלה ואני לא רואה אף אחד שמחזיק אותה"
בעלי מסתכל עלי במבט של WTF עובר עליך?!! ואומר לי: "היא עליך את מניקה אותה

התכווצתי לי בשקט בפינת הפאדיחות
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'איך ציפור יולדת?'
איך ציפור יולדת?
07/04/2009 | 02:34
226
טוב, אז חשבתי שאני חסינה מפני טמטמת ההריון ומסתבר שלא...
חזרתי עם בעלי מחופשה רגועה במהלכה נחשפנו לטבע ולהרבה בע"ח סביבנו ומכיון שההריון נורא מעסיק את שנינו בימים אלו - כל חיה שראיתי, מיד ניסיתי לחשב איך היא יולדת וכיצד.
מה לעשות שבשעת בוקר מוקדמת, בעת בליסת א. בוקר - הדבר הכי לא ברור שעמד מול עיניי הוא: כיצד הציפור שעומדת לי מול הפרצוף יולדת...?
ועוד ברוב טמטומי אני תוהה בקול רם וחושבת וחוקרת את בעלי ההמום: אבל איך היא יולדת? ממש לא ברור לי..?
לקח לי כמה שניות (ארוכות יש לומר..) להפנים ולהזכר בכל נושא הביצה והדגירה, במיוחד כשמעלינו עמד לו הקן שלה..

נ.ב. - בעלי עדיין מתאושש..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לא משעמם איתך בהריון...'
לא משעמם איתך בהריון...
31/03/2009 | 17:17
1
87
לצפיה ב-'זה מה שבעלי כל הזמן אומר....'
זה מה שבעלי כל הזמן אומר....
31/03/2009 | 17:21
200
שאיתי בכלל לא משעמם..... לפחות בינתיים לא גרמתי נזק חמור לרכוש, לעצמי או לאחר....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' אדיר!!! ממש הצחק אותי -את הקול שלי קיבלת '
אדיר!!! ממש הצחק אותי -את הקול שלי קיבלת
31/03/2009 | 17:20
74
לצפיה ב-' גדולה מהחיים!!! מקום ראשון!!'
גדולה מהחיים!!! מקום ראשון!!
31/03/2009 | 17:26
1
45
לצפיה ב-'תודה בובה '
תודה בובה
31/03/2009 | 17:41
32
לצפיה ב-'הרגת אותי מצחוק '
הרגת אותי מצחוק
31/03/2009 | 17:46
35
לצפיה ב-'ע נ ק !!!!'
ע נ ק !!!!
31/03/2009 | 18:06
84
הרגת אותי מצחוק!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני יושבת פה ופשוט צוחקת!!
ענק! ענק! ענקקקקקקקקק!!!

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'את מלכה!!!!!'
את מלכה!!!!!
31/03/2009 | 18:17
63
הצלחת להצחיק אותי ברמות שאי אפשר לתאר!!!

אחרי יומיים מסריחים שאני בוכה מכל פסיק
פשוט מלכה!!!!!

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-''
31/03/2009 | 18:43
35
את הסיפור של הסנדוויץ' וה אני זוכרת. הסיפור של הפסקת חשמל חדש לי וקורע מצחוק
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' מלכה, אין עלייך'
מלכה, אין עלייך
31/03/2009 | 19:27
37
הסיפור על ההפסקת חשמל הרג אותי
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ע-נ-ק-י-ת!!!!!'
ע-נ-ק-י-ת!!!!!
31/03/2009 | 19:54
42
מקום ראשון לחמניה!!!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' '
31/03/2009 | 19:59
44
אוי, את הורגת אותי כל פעם מחדש!
אני עוד אלד לפני הזמן בגללך

שתביני - נוזל לי חלב מהציצי מרוב צחוק..........
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הסיפור עם ההפסקת חשמל '
הסיפור עם ההפסקת חשמל
31/03/2009 | 20:30
152
לוקח בגדול!!!!!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'את קורעת!!'
את קורעת!!
31/03/2009 | 20:43
58
זוכרת ולא שוכחת את הסיפור עם הכלב והפסקת החשמל
אפילו סיפרתי לחברות שלי שנקרעו מצחוק.

מקום ראשון לחמניה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'קרעת אותי על ההפסקת חשמל..אין ספק שאת מנצחת!'
קרעת אותי על ההפסקת חשמל..אין ספק שאת מנצחת!
31/03/2009 | 20:46
26
לצפיה ב-'והיה לך גם הסיפור שהתקשרת לרופא ושכחת למה...'
והיה לך גם הסיפור שהתקשרת לרופא ושכחת למה...
31/03/2009 | 21:24
2
164
ספרי אותו שוב!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'רק כי ביקשת יפה - הנה הסיפור '
רק כי ביקשת יפה - הנה הסיפור
01/04/2009 | 00:32
1
232
לפני מלא זמן - היום כבר לא זוכרת מתי זה היה - איפה שהוא בסוף שליש הראשון, רציתי לשואל את רופא הנשים שלי שאלה שאז הייתה לי דחופה.
התקשרתי למשרד שלו ובזמן שאני מחכה שיענו לי שכחתי למי התקשרתי ובכלל מה קורה סביבי.
המזכירה ענתה "שלום"
ואני עונה "שלום" ומחכה
המזכירה "כן?"
ואני" "במה אני יכולה לעזור?"
היא עונה "ההם - התקשרת אלינו - איך אני יכולה לעזור לך?"
אני" מי זאת???"
היא "המזכירה של הרופא הנשים "
אני עונה בדאגה "הכול בסדר? למה התקשרתם אליי?"
היא "שוב, את התקשרת אלינו, מה אני יכולה לעשות בשבילך?"
כאן אני שותקת רגע ומרגישה כבר את הסומק מתפשט על הצוואר ואוזניים ומגיע לפנים ואני ממלמלת "אני לא זוכרת מה רציתי..."
היא עונה עם טיפה נימה של צחוק" טוב שתזכרי אנחנו כאן"
מהר ניתקתי ורק אחרי שניתקתי נזכרתי מה רציתי אבל הייתי נבוכה מידי להתקשר שוב......
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מעולה! '
מעולה!
01/04/2009 | 12:16
28
לצפיה ב-''
31/03/2009 | 21:46
84
הורס, פשוט. אהבתי את הסיפור עם המחשב בהפסקת חשמל. מקום ראשון בטוח !!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'וואי קרעת אותי מצחוק!!! את גדולה!'
וואי קרעת אותי מצחוק!!! את גדולה!
31/03/2009 | 22:50
70
מזל שפרסמת את השרשור על ההפסקת חשמל שוב, פספסתי אותו קודם.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גדולה מהחיים! מצחיקולה.. '
גדולה מהחיים! מצחיקולה..
31/03/2009 | 23:17
51
אני קוראת ונשפכת מצחוק לעצמי כולם כאן בבית חשבו שאני מפגרת.. אוי את גדולה!!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' את number 1! אין עליך חמניה!'
את number 1! אין עליך חמניה!
31/03/2009 | 23:28
20
לצפיה ב-'חחחח הרגת אותי מצחוק '
חחחח הרגת אותי מצחוק
31/03/2009 | 23:55
13
לצפיה ב-'חמניה המלכה '
חמניה המלכה
01/04/2009 | 07:15
38
אין על הטמטמת שלך,
נראה לי שלקחת גם את שלי....
את מצחיקה בטרוף!!!!!! (וזה אפילו לא בכוונה.....)

ראשית, בשבילי את לוקחת את שלושת המקומות הראשונים
(אחד לכל סיפור)
שנית, אז מה אם נלד מרוב צחוק?!
אני לא מכירה דרך טובה יותר

בהצלחה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אוי אני מתגלגלת פה!! '
אוי אני מתגלגלת פה!!
01/04/2009 | 08:47
10
לצפיה ב-'הורסת את הבריאות!!!'
הורסת את הבריאות!!!
01/04/2009 | 10:11
8
לצפיה ב-'את ענקית '
את ענקית
01/04/2009 | 14:03
24
בהחלט מקום ראשון
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בהחלט מלכה'
בהחלט מלכה
01/04/2009 | 14:41
9
לצפיה ב-'מקום ראשון ללא ספק!! '
מקום ראשון ללא ספק!!
01/04/2009 | 15:07
9
לצפיה ב-'תגובתו של בעלי לסיפורי חמניה..'
תגובתו של בעלי לסיפורי חמניה..
01/04/2009 | 19:16
1
160
הראתי לחצי את הסיפורים, קרא, ושתק.
לא הבנתי מה עובר עליו כי אני נשפכתי לגמרי מהם..
הוא בוהה במסך ואומר: איזו הבלה..

תהיתי אם לפצוח בנאום סוער: זה קשור להריון, ואם הוא היה רואה איך אני עושה שטויות וכו'.
אבל נזכרתי שפסח, ועדיף לשמור את הנזיפות לדברים החשובים באמת כמו- מה אתה משאיר חמץ במכנסיים?!?!?
אז נשמתי עמוק ושלחתי אותו להכין לי קפה.

אחרי כמה דק' הוא חוזר ואומר לי: אולי הפורום מדבק?
אני:  
הוא: אולי גם את הפכת להיות קצת קוקו (הוא מת מפחד להשתמש במילים בוטות כלפי בגלל ההורמונים...)?
אני:
הוא: פשוט מצאתי את החלב בארון של הסוכר והקפה, ואת הקפה במקרר...

וכפי שאבא שלי אומר: כשתהיה אבא, תבין מה זה אמא...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זהירות...'
זהירות...
03/04/2009 | 19:29
130
זה מידבק....
חחח
אהבתי...
הבעיה היא שהם אף פעם לא יבינו מה זה אמא...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אותך לצער בעלי חיים ובעלים'
אותך לצער בעלי חיים ובעלים
01/04/2009 | 19:58
43
לצפיה ב-'פשוט גדולה....'
פשוט גדולה....
01/04/2009 | 20:47
57
לצפיה ב-'ענק - הסיפורים שלך קורעים אותי'
ענק - הסיפורים שלך קורעים אותי
01/04/2009 | 21:03
22
לצפיה ב-'אפילו את ה"תפוז" הצלחת לשגע תסתכלי על הכותרת '
אפילו את ה"תפוז" הצלחת לשגע תסתכלי על הכותרת
01/04/2009 | 21:40
100
במקום לכתוב טמטמת הריון כתבו טמטמת אמהות......
התפוז השתגע מרוב טמטמת.....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הורס!הורס!! זה מנצח!! מצחיק בטירוף!'
הורס!הורס!! זה מנצח!! מצחיק בטירוף!
02/04/2009 | 05:05
46
מיד נזכרתי בטמטמת שלי בתחילת ההריון (היום שבוע 35). דומה לסיפור הסנוויץ' שלך, רק בלי הסנדוויץ'!!!!!! שאלתי את בעלי אם הוא רוצה להצטרף אלי לסנדוויץ', ענה בחיוב, שאלתי אותו איך הוא רוצה את הסנדוויץ' שלו? עם זה ועם זה ועם זה... ואז עשיתי לעצמי סנדוויץ', נגשתי לסלון, התיישבתי מול הטלוויזיה והתחלתי לאכול, כאילו כלום!
פתאום אני קולטת אותו עומד מולי בהלם... וצוחק...
פשוט שכחתי להכין לו סנדוויץ'..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'חמניה אין עלייך'
חמניה אין עלייך
02/04/2009 | 08:09
14
לצפיה ב-'בהחלט אלופה!!!'
בהחלט אלופה!!!
02/04/2009 | 11:28
12
לצפיה ב-'לא הפסקתי לבכות מרוב צחוק!!!!!!!!!!!'
לא הפסקתי לבכות מרוב צחוק!!!!!!!!!!!
02/04/2009 | 22:30
39
ואני חשבתי שרק לי זה קורה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'פחחחחחחחחחחחחחחחחחח'
פחחחחחחחחחחחחחחחחחח
05/04/2009 | 00:33
41
הרבה זמן לא צחקתי ככה.... הרגת אותי עם הסנדוויץ.את מזכירה לי את עצמי כשהייתי בהריון גם לי היו "הברקות" לא קטנות. בהחלט מגיע לך מקום ראשון
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גדול'
גדול
05/04/2009 | 13:31
5
לצפיה ב-'עשית לי את היום ...'
עשית לי את היום ...
06/04/2009 | 16:27
27
סחטיין על הסיפורים!!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'חחחח... גדולה את!!! '
חחחח... גדולה את!!!
09/04/2009 | 17:10
8
לצפיה ב-'סיפורי טמטמת של הזמן האחרון '
סיפורי טמטמת של הזמן האחרון
31/03/2009 | 17:40
12
250
בזמן האחרון יש לי 2 ידיים שמאליות - כל דבר שאני נוגעת בו נופל, נשבר, נהרס....

1.שלשום רציתי לזרוק שארית של צלי בקר עם רוטב עגבניות לפח - לקחתי 2 שקיות סופר שמתי אחת בתוך השניה ואז שמתי סביב שפתי הסיר, ואז רציתי להפוך את תכולת הסיר אל תוך השקיות - אבל מה אני עשיתי?
אני הפכתי את הסיר - רק שקודם עזבתי את השקיות. תבינו את התמונה - אני עומדת מעל השיש עם סיר הפוך באויר וכל התכולה על השיש - ואני כמובן בהלם!

2.שבוע שעבר לאחר ששמתי את כל הכילים במדייח רציתי לשתוף את הכיור. יש לי ברז נשלף עם ראש טוש קטן כזה במטבח - אז שלפתי את הברז והתחלתי לשטוף. בעלי היה במטבח והסתכל על מה שאני עושה. רק אחרי שסיימתי הוא שאל האם זה בכוונה שאני שתפתי גם את קערת הסוכר שמלאה בסוכר, את שקיות הקורנפלקס, הקפה וכל מה שעומד על יד הכיור. אני כמובן שוב לגמרי בהלם......

3.עשיתי לכלבה שלי מקלחת ביום שישי. יש לנו רק מקלחת אחת בבית. באותו ערב הלכתי להתקלח - ורק אחרי שחפפתי הבנתי שאני חופפת עם השמפו לכלבים..... איכס!

4.ביום שבת לפני שבועיים הכנתי ארוחת ערב לאמא שלי ואחי שהזמנתי אותם עלינו לדירה החדשה. הכנתי עוף בתנור, פירה, ירוקות מאודים ולקינוח עוגת שוקולד שאני אפיתי.
הכול היה סבבה - כולם נהנים. הגיע הזמן לקפה וקינוח. אני מוציאה את העוגה ומחממת קצת בתנור ומגישה. כל אחת לוקח לו חתיכה ומתחיל לאכול. לי לא היה בא עוגה באותו רגע אז הסתפקתי רק בכוס תה. אני שמה לב שכל אחד אוכל פתאום לאט, אמא שלי נראית כאילו היא הולכת להקיא - ואז אחי פשוט יורק את העוגה החוצה. "מה קרה" אני שואלתי.
בעלי מסתכל עליי, לוקח לי את היד, ובעדינות מטורפת שואל "מתוקה מה את שמה בעוגה? המתכון פשוט נורא, כוס סוכר, 4 ביצים, כוס קאקאו, סוכ קמח תופח, שקית סוכר וניל וחצי מיכל שמנת מתוקה - זו עוגה מעורבבת וקלה מאוד להכנה. אני מיד לוקחת לי כפית לטעום - ואוי אוי אוי - איזה פדיחה נוראית - במקום כוס סוכר - שמתי כוס מלח! איזה דוחה! והייתי כל כך נבוכה... אוף!

מקווה מאוד שנהנתן - מאוד אשמח אם תכתבו את הסיפורים שלכן גם!

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'את גדולה! '
את גדולה!
31/03/2009 | 17:44
16
לצפיה ב-'אין ספק - את צריכה להיות בהגשחה צמודה!'
אין ספק - את צריכה להיות בהגשחה צמודה!
31/03/2009 | 17:46
1
80
אין דברים כאלה, תכתבי ספר

אני פשוט נקרעת כאן.

מקום ראשון ללא כל עוררין.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'חמניה - פשטו הרגת אותי עם הסיפורים שלך'
חמניה - פשטו הרגת אותי עם הסיפורים שלך
31/03/2009 | 18:58
61
במיוחד עם ההפסקת חשמל - השתנתי במכנסיים!
לא הפסקתי לצחוק כמה דקות. ללא ספק את במום הראשון!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' גדול'
גדול
31/03/2009 | 18:47
47
לא יודעת מה אהבתי יותר, את ה המלוחה או שמפו ל. האמת? השמפו ל!.
אני מתגלגלת מצחוק והקטנה מצטרפת בצחוק מזוייף
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'סיפורים שלנו?????'
סיפורים שלנו?????
31/03/2009 | 20:01
165
מתוקה שלי...
הסיפורים שלנו קטנים עליייייךךךךךך!!!!!!!!!!
אהבתי את המקלחת עם השמפו של הכלבים...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-''
31/03/2009 | 21:53
18
לצפיה ב-'אין עלייך!! גדולה מהחיים..'
אין עלייך!! גדולה מהחיים..
01/04/2009 | 00:22
12
לצפיה ב-'אין מילים - אני פשוט ממוגגת ומתפוקקת!!'
אין מילים - אני פשוט ממוגגת ומתפוקקת!!
01/04/2009 | 03:16
14
לצפיה ב-'יוהו חמניה'
יוהו חמניה
01/04/2009 | 12:25
1
72
א. את קורעת.
ב. את באמת צריכה השגחה צמודה אסור להשאיר אותך רגע לבד. או עם בעלך (כי הוא לא עוצר אותך....)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-''
01/04/2009 | 12:42
61
ומה תגידי על זה שאני רוב הזמן לחלוטין לבד???
בעלי חוזר מאוחר בלילה בדרך כלל ואני כל היום לבדי???
אני חושבת שזה פשוט נס מהשמיים שעוד לא שרפתי את הבית!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'כבר את מנסה להחריב את הדירה החדשה???'
כבר את מנסה להחריב את הדירה החדשה???
01/04/2009 | 22:29
69
תאמיני לי, אחותי, את גדולה מהחיים.
את בטוח המנצחת בשרשור הזה| גביע|
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-''
03/04/2009 | 21:58
27
לצפיה ב-'טוב, אחד משלי.'
טוב, אחד משלי.
31/03/2009 | 17:43
8
255
אולי יש סיכוי לאחד המקומות האחרים.

ישבתי לי בסלון באיזה יום, וקפאתי מקור. על מנת לפתור את הבעיה צץ לי רעיון מבריק - נזכרתי שיש לנו בסלון מזגן, ואני יכולה להפעיל אותו על חימום.

אז.. לקחתי את השלט של הטלוויזיה, כיוונתי למזגן ולחצתי.
לא עובד.
לחצתי שוב.
לא עובד.
לחצתי על הכפתור שמעביר בין ה"יס" ל"טלוויזיה".
עדיין לא עובד.
לחצתי על הכפתור שוב כדי להחזיר ל"יס".
לא מזיז למזגן.
קמתי וכיוונתי את השלט למזגן מטווח קצר.
לא עובד.
הצמדתי אותו ל"עינית" של המזגן.
לא הלך.
הדלקתי תנור ושכחתי מהעניין.
רק בערב כשחזרתי הביתה ראיתי את המזגן, נזכרתי במה שעשיתי בצהרים והתפוצצתי מצחוק, כי למזגן שלנו בכלל אין שלט!

חמור מזה - גם לו הייתי מצליחה להדליק אותו עם השלט, הייתי מתאכזבת מרות - הוא חצי- מקולקל ובכלל לא מחמם! אני לא יודעת לאן שתי העובדות האלה נעלמו בזמן שנאבקתי עם השלט.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' אוי מעולה!'
אוי מעולה!
31/03/2009 | 17:48
82
גם לך לא חסר!
אני נקרעת מצחוק כי אני מדיימנת את את הכול בראש וזה אחד המצחקים באמת!!!!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ענק!!!!!!!!!!'
ענק!!!!!!!!!!
31/03/2009 | 18:20
16
לצפיה ב-'קטלני.. אהבתי! '
קטלני.. אהבתי!
01/04/2009 | 00:40
15
לצפיה ב-'גדול....'
גדול....
01/04/2009 | 07:19
44
מזל שאין לך יס מקס.....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם לי היה את הקטע של השלטים.'
גם לי היה את הקטע של השלטים.
01/04/2009 | 08:50
38
לצפיה ב-' גדול!!'
גדול!!
01/04/2009 | 16:46
45
אני עם דמעות בעיניים רק מרוב צחוק, וזה רק מלחשוב ולדמיין את הסיטואציה...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הרסת אותי!!!!'
הרסת אותי!!!!
01/04/2009 | 21:04
8
לצפיה ב-' '
05/04/2009 | 12:43
35
אחד החזקים בהחלט!!
אל תזלזלי בעצמך, נתת פייט הגון לחמניה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טוב אצלי האמת זה בקטנה...'
טוב אצלי האמת זה בקטנה...
31/03/2009 | 17:47
3
268
זה אחד הדברים שקופצים לי לראש כרגע...
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אוי בובה שלי!'
אוי בובה שלי!
31/03/2009 | 17:51
88
קודם כל איך פספסתי את הסיפור הזה?
והאמת שבאמת לא ברור אם מצחיק או עצוב - אבל טמטמת בהחלט קיימת!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'איזה קריזה.. לא נעים! '
איזה קריזה.. לא נעים!
01/04/2009 | 00:44
1
74
שילמת את הדו``ח?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ברור, איזו ברירה יש לי?'
ברור, איזו ברירה יש לי?
01/04/2009 | 14:37
27
לצפיה ב-'לא בשביל הפרס,'
לא בשביל הפרס,
31/03/2009 | 17:54
2
244
סתם כי בא לי לשתף כי בעלי טוען שאין דבר כזה טמטמת הריון...
אתמול הכנתי פיצה ובזמן שניסיתי לחתוך אותה עם חותך-הפיצות המשוכלל שלנו, ראיתי שהוא לא מי-יודע-מה אז הנחתי אותה בצד וחתכתי עם סכין רגילה. אחרי כמה דקות ראיתי אותה והחלטתי לנסות שוב, כמו מוכר פיצות מקצועי, והוא נשבר לחלקים. זרקתי לפח ושכחתי מזה.
בזמן שנגסתי בפיצה, פתאום אני רואה לתדהמתי בורג קטן מסתתר, ואני מתקשרת לבעלי המומה וששה אלי קרב על מכתב התלונה העסיסי שאני הולכת לכתוב לחברה, ומה אני אקבל מהם בחינם, וכולי מבסוטה שראיתי את הבורג בזמן ואיך הם הולכים לפצות אותי על עוגמת הנפש בלה בלה.
בעלי חוזר הביתה ואני מראה לו את הבורג בתרועות נצחון.
מה רבה היתה תדהמתי כשהוא חיבר אחד ועוד אחד ואמר "זה חלקים מחותך הפיצות שנשבר, הנה עוד אחד!" והצביע על עוד בורג על הפיצה.
מזל שלא הספקתי לגשת למחשב לנסח מכתב עצבני, כי אז בכלל הייתי מרגישה מפגרת...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גדול!!!!!'
גדול!!!!!
31/03/2009 | 17:59
1
109
ויקרה שלי -  - בשם כל הנשים עם טמטת הריון קשה , אנא תפני את בעלך לסיפורים שלי - ולפני שהוא יבוא ויטען שכנראה שחמניה 12 סתם אבלה רצינית ואין קשר לטמטמת הריון - אני רוצה לומר שלפני ההריון לא היה בן אדם מסודר ממני, מפוקס ממני ומאורגן ממני - ודברים כאלה פשוט לא היו מתרחשים אצלי!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'את נתת לעו"ד את התיקיה עם צילומי אולטרא סאונד'
את נתת לעו"ד את התיקיה עם צילומי אולטרא סאונד
31/03/2009 | 18:50
155
?

מישהי כאן עשתה את זה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
31/03/2009 | 18:03
1
169
איך שולחים מסר ל"תפוז אנשים מודיע"?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'פותחים מסר חדש וב-אל: כותבים תפוז אנשים מודיע'
פותחים מסר חדש וב-אל: כותבים תפוז אנשים מודיע
31/03/2009 | 22:26
23
לצפיה ב-'אויש זה קרה לי כמה פעמים'
אויש זה קרה לי כמה פעמים
31/03/2009 | 20:41
35
לצפיה ב-'אני הכביסה והטמטמת...'
אני הכביסה והטמטמת...
31/03/2009 | 18:25
2
240
טוב, אז למרות שמראש מבצהיעה בעד חמנייה למקום ראשון מקווה שגם הטמטום שלי יזכה בפרס.
בשבוע שעבר ישבתי לי בביית ביום מחלה (תירוץ ליום חופש בשבוע 37) וקשקשתי לי בטלפון עם סבא שלי. תוך כדי זה התחלתי לטפל בערמות הכביסה שהצטברו אצלנו. את הכביסה המלוכלכת הכנסתי למכונה והתיישבתי על הספה לקפל את הכביסה הנקייה.
לקח לי כמה דקות טובות להבין שלמעשה אני מקפלת את הכביסה המלוכלכלת והכביסה הנקייה שוכנת אחר כבוד במכונה....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-''
31/03/2009 | 20:39
86
אוי גדול מהחיים - ממש צחקתי בקול רם - למרות שבעלי נורא מרחם עלייך!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'איזה מעצבן.. עד שקיפלת! חחח'
איזה מעצבן.. עד שקיפלת! חחח
01/04/2009 | 00:49
24
לצפיה ב-'מקום ראשון: חמניה ורצועת הכלב. אבל גם לי יש:'
מקום ראשון: חמניה ורצועת הכלב. אבל גם לי יש:
31/03/2009 | 18:42
5
281
סיפור משלי, "בשידור חי", הפאדיחה שלי נעשתה קבל עם ועדה מול הפורום.

למי שלא שמה לב לפאדיחה בהודעה עצמה, נא לשים לב להודעות שבאות אחריה...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טמטמת על טמטמת'
טמטמת על טמטמת
31/03/2009 | 19:02
156
mariliyn לקח לי איזה כמה דקות אחרי שקראתי כמה פעמים  את ההודעה שלך עד שהבנתי מה מצחיק.
כל הזמן שאלתי את עצמי- אבל אנחנו לא מכירות את הסבתא- אז איך נדע מה השם...?
כשהבנתי התגלגלתי מצחוק....
אוי הטמטמת...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מזל שבשרשור טמטמת עסקינן...'
מזל שבשרשור טמטמת עסקינן...
31/03/2009 | 20:10
111
כי כשקראתי את ההודעה לא הבנתי את הטמטמת...
עד שקראתי את ההודעות של האחרות...
אוי אוי אוי...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'תפסתי אותך על חם'
תפסתי אותך על חם
31/03/2009 | 20:35
34
לצפיה ב-'זוכרת את זה, זה היה קורעעעעע'
זוכרת את זה, זה היה קורעעעעע
01/04/2009 | 09:27
38
לצפיה ב-'לקח לי שנייה להבין...'
לקח לי שנייה להבין...
01/04/2009 | 12:16
81
ואח"כ לא הפסקתי לצחוק
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טמטמת של הבנזוג ושל הרופא'
טמטמת של הבנזוג ושל הרופא
31/03/2009 | 18:43
9
222
אתמול בעודנו יושבים/שוכבים בחדר ההמתנה של  הרופא, הדלת שלו נפתחה ובן זוגי רצה להגיד לי לגשת לשם כי הגיע תורנו.
רק מה...משהו גרם לו לקרוא לי בשם של הכלבה שלנו, במקום בשמי. לרופא כבר נכנסתי מתפוצצת מצחוק והודעתי לו שקודמתי בדרגה ועכשיו אני בטוחה שבו זוגי אוהב אותי ומעריך את פועלי...
בתגובה החל הרופא לספר משהו על הבן שלו והכלב שלו אלא שהמשפט שלו יצא כך: "לכלב שלי יש בן" ...

לזה קוראים טמטמת מידבקת...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מצטרפת לטמטמת של הבנזוג'
מצטרפת לטמטמת של הבנזוג
31/03/2009 | 20:40
1
170
אותי זה הצחיק.

הבעלול חזר מקניות...ושם את המצרכים במקום.
בערב לפני המקלחת אני פותחת את הארון הבגדים שלי, איפה שכל הפיג'מות עומד לו שם בקבוק שמפו לתפארת מדינת ישראל....
לא יודעת מה הוא חשב לעצמו שהוא שם את השמפו במדף הפיג'מות שלי.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טמטמת בן הזוג'
טמטמת בן הזוג
01/04/2009 | 10:37
131
לפני יומיים נסענו לחתונה , אני בעלי והבת שלי שעוד מעט תהיה בכורה . יצאנו מהאוטו בעלי הוציא את העגלה ואת הילדה ונעל את האוטו , אני מסתכלת על האוטו שואלת אותו : נעלת ? אז למה האור דלוק? ואז אנחנו מגלים שהוא השאיר את הדלת הקידמית פתוחה לרווחה ונעל את האוטו. נקרעתי מצחוק בשקט כי לא רציתי להביך אותו.

בחזור לקחנו גם את גיסי וגיסתי טרמפ הביתה , בעלי כבר בא ליסוע וגיסתי אומרת לו שהוא השאיר את הדלת ליד הבת שלי פתוחה לגמרי. כבר לא יכולתי צחקתי עליו בקול וגם לא הצלחתי להפסיק. (הורמונים) האמת עד עכשיו עוד תקוע לי חיוך.

חוץ מזה אני אתמול כמעט נכנסתי לאמבטיה עם גרביים , אבל איכשהו עם הרגל באויר שמתי לב שלא קר לי מספיק.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טמטמת טרייה ויקרה'
טמטמת טרייה ויקרה
31/03/2009 | 23:43
4
181
ובכן היום אחה"צ הבנזוג יצא לקנות מדפים למרפסת שיאפשרו לנו להעביר את חדר העבודה מהחדר שמיועד לתינוק ולפנות מקום לרהיטים שיבואו.
הוא מתקשר מהחנות ואומר לי שהוא לקח מידות "על בערך" וכעת מבקש שאני (בשמירה במיטה) אקח  מידות כעת.
בלית ברירה קמתי ובזהירות ובמהירות מדדתי ומסרתי לו את המידות.
המדפים נחתכו לאורך בו נקבתי והמתנתי לחזרתו מהחנות בציפייה (כי הבלגן חוגג...).
הבחור חוזר ומציג לפני בשמחה את הקנייה ואז חושכות עיניי, אני קולטת שהמדפים קצרים בטירוף ושאין מצב שזה המדפים שצריך שם... ואכן הבחור הולך לחדר לבדוק ומה מסתבר...
נתתי לו מידות באינצ'ים במקום בסנטימטרים....

אחרי ההלם הראשוני והעצבים על הכסף שנזרק (כי אי אפשר להחזיר) התחלנו להריץ קטעים בעניין-
שאלתי אותו עם המידות של ה"כלי" שהוא מסר לי הם באינצ'ים או בסנטימטרים.... החלטנו להזמין פיצה מפיצה אינצ'..., שמי שונה ל(שם פרטי) אינצ' (שם משפחה)...והרמנו כוסית לחיי השיטה המטרית...
ודיר בלאק שהסיפור הזה יוצא מגבולות הפורום הזה בשמי...הפאדיחה...הפאדיחה...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אוי מעולה '
אוי מעולה
01/04/2009 | 00:26
35
לצפיה ב-' הוספתם את זה לרשימת הוצאות על חבילת לידה?'
הוספתם את זה לרשימת הוצאות על חבילת לידה?
01/04/2009 | 09:31
1
36
לצפיה ב-'נרשם ויוזכר בספרי היסטוריה המשפחתית...'
נרשם ויוזכר בספרי היסטוריה המשפחתית...
01/04/2009 | 12:20
29
לצפיה ב-'מעולה!'
מעולה!
03/04/2009 | 07:31
11
לצפיה ב-'אני רואה שאצלכם ההשפעה מרחיקה '
אני רואה שאצלכם ההשפעה מרחיקה
01/04/2009 | 21:07
29
לצפיה ב-'חמניה!!! מזל שאני האחרונה שנשארה בעבודה היום'
חמניה!!! מזל שאני האחרונה שנשארה בעבודה היום
31/03/2009 | 19:12
158
כי אני מתגלגלת כאן מצחוק
כל סיפור שיהיה לי על טמטמת הריון (ויש לי) מתגמד לעומת הסיפורים שלך
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'איפה הנייד שלי????'
איפה הנייד שלי????
31/03/2009 | 20:52
2
205
בחודש 7 עוד למדתי במכללה, יום אחד בעודי בדרך הביתה עליתי לאוטובוס שמחה ומאושרת שעוד מעט אני בבית.
חיפשתי את הטלפון בתיק  ולא ראיתי אותו בתיק. , ירדתי מהר מהאוטובוס וטילפנתי לבעלי מהנייד!!! (שהיה אצלי ביד) והתחלתי לספר לו איזה באסה שהייתי צריכה לעשות אחורה פנה רק למצוא את הנייד.
מסכן בעלי עד שהוא הבין מה קורה ועל מה אני מדברת, הוא לא הבין איך אני מדברת איתו מהנייד ומתבאסת שהוא אבד.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אויש את גדולה '
אויש את גדולה
31/03/2009 | 20:58
23
לצפיה ב-'נשארתי פעורת פה!!!! אחד הטובים'
נשארתי פעורת פה!!!! אחד הטובים
06/04/2009 | 19:24
25
לצפיה ב-'הטמטמת שלי קרתה באחד הימים החשובים בחיי'
הטמטמת שלי קרתה באחד הימים החשובים בחיי
31/03/2009 | 20:57
2
221
אני ובעלי סטודנטים לרפואה בשנה האחרונה ללימודים, למדנו 6 שנים בבודפשט ולפני כחודש היינו צריכה לסוע לשם למבחני הסיום לתואר.

הגיע היום של המבחן הסופי בהחלט...המבחן הכי חשוב...
באירופה המבחנים הם בעל פה, ומבחן הסיום הוא מול פאנל של פרופסורים מכובדים ביותר.
עפ"י חוק הפלצנות האירופאית אנחנו נבחנים בחליפות, משמע: חצאית מחוייטת עם גרביונים אטומים (יותר מכובד), חולצה מכופתרת וג'קט.

ביום של הבחינה ירד שלג, היה מינוס 5 מעלות בחוץ , כל בחורה נורמלית תשים גרביונים שלמים במצב הזה אבל אני לא יכולה לשים גרביונים עם בטן של חודש שביעי.
אז מה שהיה לי במקום זה גרביונים שני חלקים שהבאתי מהארץ שמגיעים עד הירכיים (פתרון נאה אך לא בקור של מינוס 5 מעלות)
אז...התלבשנו בבוקר, שמתי את החצאית, החולצה, הג'קט והגרביונים, הרגשתי כל כך מגוחכת על כך שהבגדים מתפוצצים עלי,
אבל לא הבנתי עד כמה מגוכחת הייתי...

יצאנו החוצה בקור,היתה דרך של איזה חצי שעה, כל הדרך קפאתי וקיללתי את היום הזה, אמרתי לבעלי שבקצב הזה בסוף אני אלד ארטיק ולא ילד.
וכל הזמן הזה לא אני ולא בעלי לא שמנו לב לפדיחה הגדולה... אל תשאלו אותי איך... איך קרה כזה דבר??? כנראה שגם הוא נדבק בטמטמת.

הגענו למקום הבחינה, חיכינו שיקראו בשמנו להיכנס להיבחן, ואז מגיעה אחת מבנות כיתתי, ניגשת אלי ולוחשת לי "שמת לב לגרביונים שלך?" הסתכלתי לרגליים וחשכו עיני,
שמתי על רגל אחת גרביון בצבע שחור, ועל הרגל השניה וגרביון  שחור עם פסים לבנים!!!!!!!!!!!!!

באותו הרגע יצאו וקראו בשמי להיכנס לבחינה, רצתי לשירותים הורדתי בשניה את הגרביונים וניבחנתי בשיא הקור, בלי גרביונים עם רגליים לבנות כמו סיד (נו מה לעשות אני ג'ינג'ית) הם בטח חשבו שאני לא שפוייה.... וגם קצת לא צנועה ופרובוקטיבית

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'עברת את הבחינה?'
עברת את הבחינה?
01/04/2009 | 20:25
1
27
לצפיה ב-'עברתי, סוף טוב הכל טוב '
עברתי, סוף טוב הכל טוב
02/04/2009 | 13:09
37
לצפיה ב-'טמטמת הריון...'
טמטמת הריון...
31/03/2009 | 21:04
9
251
אז בתור מטפלת בעון הטמטמת באה לידי ביטוי בעיקר בעבודה:
הלבשתי בן בשמלה של בת ובנוסף השמלה היתה גדולה עליו בשתי מידות....
נעלתי לשתי בנות כל אחת נעלה של השניה(כל אחת נעלה נעל לא תואמת לבת הזוג....)
כל היום קראתי לבן מהמעון בוני והוא כל הזמן הקשיב לי אבל לקראת סוף היום המטפלת שהיתה איתי העירה לי ואמרה שאני מבלבלת אותו ושאלתי למה? אז היא אמרה את קוראת לו בוני וקוראים לו רוני .אני בשיא האדישות אמרתי לה אבל הוא ענה לי שקראתי לו ככה...ממש טמטמת הריון.
ועוד טמטמת מהעבודה כמעט האכלתי תינוק בבקבוק -מטרנה שניה אחרי שהוא סיים לאכול את הבקבוק שלו למזלי המטפלת שאיתי כמו שוטר -הזכירה לי שאני צריכה להאכיל את הילד השני ...(להחליף בין הילד שאכל לילד שמחכה לאוכל..)
אבל השיא הוא שהתקשרתי להזמין תור לסקירת מערכות -זו היתה השיחה:
אני: שלום,אני רוצה להזמין תור.
ה"רופא": למי?
אני: לי ,למי אני יזמין תור?
ה"רופא": כן מה הבעיה?
אני:אין שום בעיה ,אני רוצה להזמין תור לסקירת מערכות.
ה"רופא": אני מצטערת גברת אני לא מבצע סקירת מערכות אני חושב שטעית במספר
אני: לא טעיתי אני חושבת שאתה מסטול מה שתית??
ה"רופא": את בהריון? אז תתקשרי לרופא נשים,פה זה וטרינר-רופא חיות...
אני :סליחה למי קראת חיה?
ה"רופא": גברת התקשרת לוטרינר(ברקע הוא אומר למישהו שאני זקוקה לניקוי אוזניים)
אני :אופס, כנראה שטעיתי ,אה בעצם נזכרתי גם אלייך אני צריכה להתקשר אני רוצה לסרס את החתול
ה"רופא": את"בעלך" או את החתול האמיתי
אני:את החתול האמיתי-סליחה למי קראת חתול??
ה"רופא":כבר חשבתי שאת ממש מבולבלת ....
אני: טוב אני כבר יתקשר אלייך שאני יתאפס על עצמי
ה"רופא":אחרי הלידה..
אני: כנראה....ביי
מרוב טמטמת התקשרתי לוטרינר לקבוע תור לסקירה,אלוהים יעזור לי...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גדול !!!'
גדול !!!
31/03/2009 | 22:20
16
לצפיה ב-'ענק!! '
ענק!!
01/04/2009 | 00:19
18
לצפיה ב-'ענקקקק!!!'
ענקקקק!!!
01/04/2009 | 00:23
14
לצפיה ב-'יו, יו, אני בוכה כאן '
יו, יו, אני בוכה כאן
01/04/2009 | 09:36
16
לצפיה ב-'אדיר התגלגלתי מצחוק'
אדיר התגלגלתי מצחוק
01/04/2009 | 15:04
21
לצפיה ב-'שכחתי את הטמטמת שטמטמה לי את החיים..המשך...'
שכחתי את הטמטמת שטמטמה לי את החיים..המשך...
01/04/2009 | 16:33
2
197
יש לי בבית דלת שברגע שהיא נטרקת אפשר לפתוח אותה רק עם המפתח או לפרוץ..
אז ככה הסיפור המופלא שלי מתחיל חייבת להגיע לבדיקה בזמן אחרת הרופא "יהרוג אותי" אני מאחרת סידרתית לבדיקות של הרופא. מתלבשת מתארגנת ויוצאת ,טורקת את הדלת ולפתע מסתכלת על הנעליים אני נועלת נעלי בית של בעלי אההההה טוב ממהרת להכנס לבית מכניסה את המפתח מנסה לסובב והמפתח נשבר אבל רגע זה המפתח של האוטו  
אין לי אוטו-המפתח שבור
אין לי איך להכנס לבית-המתפח נשאר בתוך הבית
אין נעליים-אני בנעלי בית של בעלי
אין לי זמן-הרופא מחכה לי
מה יש לי? צילנדר דפוק מפתח של רכב שבור וכאב ראש מההטפות של הרופא ומהבעל וכמובן שיש לי על מה להסתכל בזמן שאני צועדת ברחובות העיר-על הנעליים הענקיות שאני נועלת .....
הצילו אני בהריון.....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אם בא לכם להמשיך לצחןק תקראו את הטמטמת המשך..'
אם בא לכם להמשיך לצחןק תקראו את הטמטמת המשך..
01/04/2009 | 21:42
1
73
לצפיה ב-'מה? אף תגובה על הטמטמת המשך? מוזר'
מה? אף תגובה על הטמטמת המשך? מוזר
03/04/2009 | 22:29
117
חשבתי שכולכם תשתינו במכנסיים
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אוסיף אחת קטנה משלי'
אוסיף אחת קטנה משלי
31/03/2009 | 21:14
1
209
כמובן שחמניה לדעתי זוכה... אבל סתם בשביל הצחוק...

ישבנו בעלי הילדה שלי הקטנה ואני לאכול ארוחת ערב... סלטים וכו' ובין היתר גם טחינה.. לקראת סיום הארוחה חיכיתי שהבת תסיים ובעלי (אני נוהגת להישאר ליד השולחן עד שכולם מסיימים) ומסדרת סביב... כאשר אני גם סוגרת את מכסה של הטחינה.. וממשיכה להאכיל את הקטנה.. ואז שוב סוגרת את הטחינה בהיסח הדעת לא שמתי לב שכבר עשיתי זאת פעם... פתאום בעלי מתעצבן עלי... מה את סוגרת לי את הטחינה כל הזמן?! זו כבר פעם שלישית שאת סוגרת לי ואני פותח מה לא שמת לב? עוד לא סיימתי לאכול...

אמרתי לו יקירי באמת שלא שמתי לב, באמת? 3 פעמים סגרתי לך את הטחינה?

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'סיפור ענק...'
סיפור ענק...
07/04/2009 | 21:42
87
לצפיה ב-'אפשר גם טמטמת פוסט הריון כי זה ממש לא מסתיים'
אפשר גם טמטמת פוסט הריון כי זה ממש לא מסתיים
31/03/2009 | 21:18
182
לצפיה ב-'גם לי יש כמה אבל הכי מצחיק.....'
גם לי יש כמה אבל הכי מצחיק.....
31/03/2009 | 21:48
4
237
קצת מתפדחת לספר, אבל אתן קורעות אותי מצחוק אז החלטתי גם לספר:
אמא שלי חגגה יום הולדת 50 ולכבוד יום ההולדת שלה קניתי סריג חדש.
ביום ההולדת אני מתלבשת, מתאפרת, מתגנדרת ואז יוצאת לסלון לשאול את בעלי איך אני נראית
הייתן צריכות לראות את הפרצוף שלו, יושב ומתפקע מצחוק - ולי כמובן אין מושג מה הסיבה
הולכת להסתכל במראה ואני קולטת ששמתי את החזייה מעל הסריג החדש
ממש מדונה סטייל - אכן תמונות קשות
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' הרגת אותי '
הרגת אותי
31/03/2009 | 21:56
21
לצפיה ב-'הרגת אותי! ללא ספק מתחרה ראויה לחמניה!'
הרגת אותי! ללא ספק מתחרה ראויה לחמניה!
01/04/2009 | 00:21
22
לצפיה ב-'אוי אוי אוי - זה טוב!'
אוי אוי אוי - זה טוב!
01/04/2009 | 00:36
21
לצפיה ב-''
01/04/2009 | 08:47
70
לצפיה ב-' אתן לא בסדר '
אתן לא בסדר
31/03/2009 | 22:05
1
206
אני בשבוע 17 עם היפרדות שיליה ומתגלגלת כאן מצחוק.
נראה לכן שזה מותר???????? שאני לא אלד בטעות עכשיו.. תכננתי לחכות לשבוע 30+ לפחות..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'צודקת, סליחהלא לנשים בשמירת הריון....'
צודקת, סליחהלא לנשים בשמירת הריון....
31/03/2009 | 22:11
42
לצפיה ב-'אומנם כבר לא בהריון אבל עדיין משעשע אותי'
אומנם כבר לא בהריון אבל עדיין משעשע אותי
31/03/2009 | 23:43
7
213
להיזכר איך כאשר בזמן שהייתי בערך בחודש חמישי התכוונתי להיכנס להתקלח, הורדתי את הגרביים ובנונשלנטיות העפתי אותם לאסלה במקום לסל כביסה... האמת היא שבזמן מעופם באוויר כבר קלטתי את הטעות אבל את הנעשה לא ניתן היה להשיב...
אני כבר לא מדברת על הפעמים שמצאתי את עצמי באמבטיה פותחת את המים ומגלה שאני עם תחתונים וחזייה,
והסיפור שמעיד מבחינתי על שיאי הטמטום שהגעתי אליהם- נסעתי לאוניברסיטה באוטובוס עם נגן MP3, אני מנסה להפעיל אותו ולא שומעים כלום, אני רואה שהוא כן דולק, מנסה להגביר את הווליום- שום דבר לא קורה... מעבירה שירים, מדליקה ומכבה- נאדה! לא שומעים שום דבר! אני כבר בקריזה, מתעצבנת על המכשיר הארור שקניתי במיטב כספי וכבר התקלקל וכבר מוכנה להעיף אותו מהחלון, עד ש.... אני קולטת למרבה הבושה שהאוזניות לא באוזניים שלי! כ"כ התביישתי ממי שישב לידי באוטובוס, אם הוא קלט מה אני עושה הוא בטח חשב שאני מטורללת לגמרי
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בנות תודה!!!היה לי יום קשה ועשיתן לי סוף שמח!'
בנות תודה!!!היה לי יום קשה ועשיתן לי סוף שמח!
01/04/2009 | 00:25
32
לצפיה ב-'סיפור ה-MP3 מצחיק בטירוף'
סיפור ה-MP3 מצחיק בטירוף
01/04/2009 | 00:25
37
לצפיה ב-'וואי הקטע עם התחתונים הרג אותי'
וואי הקטע עם התחתונים הרג אותי
01/04/2009 | 00:37
3
37
לצפיה ב-'אוי... הטמטמת'
אוי... הטמטמת
01/04/2009 | 08:34
2
125
אחר הצהריים אחד בעלי חזר מוקדם יחסית מהעבודה והחלטתי לנצל זאת ולצאת לכמה סידורים קטנים באזור. אחד הדברים שרציתי לעשות היה להחזיר לבית של ההורים שלי כמה דברים שהיו אצלי. אז יצאתי... הגעתי להורים אספתי את כל הדברים שהייתי צריכה להחזיר להם וידאתי שגם הפלאפון אצלי ויצאתי ככה עם ידיים עמוסות. במדרגות, כבר קרוב מאוד לדלת הכניסה הסתובבתי אחורה לשמע מנוע מכונית ולתדהמתי גיליתי שהשארתי את המנוע דולק עם המפתחות בפנים כמובן....טוב שגיליתי בזמן!

וכמובן גם לי קרה.. שכן, נכסתי למקלחת עם תחתונים וחזיה ואני רואה את בעלי מסתכל ככה בחוסר הבנה ואני מחזירה לו חיוך וקריצה פתאום אני קולטת את הטעות המרה שניה לפני נכנסתי מתחת לזרם... אוחחחח איזה לא נעים!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טמטמת טריה ומצחיקה במיוחד'
טמטמת טריה ומצחיקה במיוחד
06/04/2009 | 20:09
1
123
אז אם הטמטמות שלי הקודמות לא ממש הצחיקו אותכם קבלו את הטריות מהיום. ותצחקו תנו לי צ'אנס לזכות גם...
אז ככה נסעתי לקניון ורציתי לעלות קומה לקחתי את המעלית נכנסתי ו... חיכיתי... המעלית לא זזה לא עולה לא יורדת אז מה עשיתי? המשכתי לחכות ואני מחכה ומחכה עד שפתאום מבינה שלא לחצתי על הכפתור ההוא שבעצם מוזיז אותה למעלה או למטה... ואני כבר נלחצתי שנתקעתי במעלית, ממש התלבטתי אם ללחוץ על לחצן מצוקה...(את זה לא שכחתי).

וובובקרו של אותו היום כמה שעות קודם יצאתי לחנות בשכונה, ויצאתי ממנה לכיוון הרכבת, לקניון. כשפתאום גיליתי שהעלמו לי המשקפי שמש. אז חזרתי במרוצה לחנות ופגשתי שם חברה אז אמרתי לה ככה בקול" הי הייתי פה קודם שכחתי את המשקפי שמש..." אז היא אומרת לי קצת בפליאה מה את רצינית. אני אומרת לה כן ובראש שלי ככה עוברת המחשבה מה היא כ"כ המומה? זה קורה לא? ואז היא מצביעה ואומרת הם עלייך זה הכל...
ת-ה-נ-ו
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' קרה לי גם בלי הריון - אז תתארי לך מה '
קרה לי גם בלי הריון - אז תתארי לך מה
07/04/2009 | 08:39
91
קורה לי בהריון
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'השרשור הזכיר לי גם איך בתקופת הטמטמת'
השרשור הזכיר לי גם איך בתקופת הטמטמת
01/04/2009 | 14:59
122
חזרתי הביתה עם קניות ביום חם בטירוף, דפקתי ודפקתי על דלת הכניסה של הבניין (!!!) ולא הבנתי למה בעלי לא פותח...
איזו תקופה מצחיקה!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לא מנסה להתחרות בחמניה אבל בכל זאת..'
לא מנסה להתחרות בחמניה אבל בכל זאת..
01/04/2009 | 09:01
172
סיפור קטן של טמטמת..
בעלי לא מוכן ללמוד דבר אחד קטן בבית להפעיל את המכונת כביסה..
מסבירה לו שזה הכי קל בעולם לא מעניין אותו פשוט אטום!!
אז הוא מכניס את הכביסה ,מוריד,תולה ואני אחראית על להפעיל.... סבבה!
בקיצור משום מה כבר כמה פעמים שהוא אומר לי תפעילי מכונה שמת כביסה.. אני הולכת לכיוון המכונה ולא מבינה למה...
וחוזרת לסלון.. אחרי יום לפחות אני מבינה.. שאופס לא הפעלתי!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'קימברלי, זה באמת שובר שיאים!'
קימברלי, זה באמת שובר שיאים!
01/04/2009 | 12:23
36
לצפיה ב-''
01/04/2009 | 12:40
84
אוי זה ממש גדול!
אני מאוד מקווה שאת משתתפת בתחרות כי זה אחד הטובים!!!!!!!!!!!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זה הסיפור הכי מביך שלי...'
זה הסיפור הכי מביך שלי...
01/04/2009 | 18:50
59
לצפיה ב-'אין על הטמטמת של חמניה, אפילו בעלי מכיר אותם'
אין על הטמטמת של חמניה, אפילו בעלי מכיר אותם
01/04/2009 | 09:29
154
לצפיה ב-'כמה טמטמות משלי'
כמה טמטמות משלי
01/04/2009 | 10:12
166
באחד הימים אני מגיעה עם רכבי לעבודה מחנה בחניה כרגיל נכנסת למשרד עד כאן הכל טוב ויפה,  בסיום היום  אחד העובדים מגיע ושואל אותי עם אני רוצה טרמפ הבייתה אני כן בשמחה איזה יופי אני לא אצטרך ללכת ברגל לבית של אמא שלי, מגיעה לבית של אמא ומה אני מגלה ששכחתי את האוטו בעבודה.

סיפור שני חברה שלי ביקשה שאני אלמד אותה שיעורים פרטיים למרות שלא רציתי לקחת כסף היא התעקשה האמת שמעוד שמחתי כי בדיוק פיטרו אותי מהעבודה וזההסתדר מצויין אז החלטתי לשלוח מייל שמח לבעלי שמצאתי לנו מקור הכנסה נוסף אבל למי שלחתי את ההודעה לחברה שלי שדקה לפני אני אומרת לה שאני לא רוצה שהיא תשלם לי ואז היא מבינה את הטמטום ומחזירה לי הודעה זה בסדר אני מבינה את בהריון אבל ההודעה הזו לא מיועדת עבורי אלא לבעלך המשך יום מקסים אוהבת אותך גם ככה חברה...

והסיפור האחרון לקינוח בערך מיליון פעמיים אני יוצאת מהאוטו כאשר הרכב מונע ורק אחרי שיצאתי כבר למחצית הדרך אני נזכרת שלא נעלתי את הרכב חוזרת והמפתחות בסוויץ הרכב דולק ורק מחכה לפקודה רק שלא חשבתי שממני.

אוי יש לי עוד מיליון סיפורים אבל למה לשגע את כולן
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'יש לי כמה...'
יש לי כמה...
01/04/2009 | 10:27
1
154
מנסה גם...

1. ב- 8/3 היה לי מבחן באוניברסיטה- נערכתי בהתאם, למדתי, אירגנתי בייביסיטר לקטנה כי המבחן בשעה 15:30, כמו המועד הקודם. ביום המבחן, בשעה 12:00 לערך אני נכנסת לאתר האוניברסיטה לראות איפה המבחן יתקיים ומגלה ש... הוא היה ב- 08:30 בבוקר... וזה היה מועד ב'...

2. למחרת התקרית הנ"ל- אני יוצאת אחה"צ עם הנסיכה לקניון, עם תום הבילוי, אני מתקדמת לכיוון המעליות ומחפשת את המפתחות של האוטו (צרור המכיל כמובן גם מפתחות של הבית)- ולא מוצאת! מנסה לשחזר היכן שמתי אותו, ואין שומדבר!! פירמטו לי את המוח...  רצתי לאוטוכמו רוח סערה וגיליתי שהצרור מונח על הסלקל של הנסיכה והאוטו פתוח...

מההריון הקודם זה נחשב??
3. אחה"צ אחד קניתי לי גבינת נפוליאון - להתפנק קצת (נמנעים בדר"כ מאחוזי שומן שכאלה), חיסלנו אותה אני והחצי, עם אבוקדו וכו'. למחרת בערב, אני רואה גביע גבינת נפוליאון במקרר ואני אומרת לעצמי-" מה הוא חושב לעצמ שקנה עוד גביע?? זה שמן מידי בשבילנו... אבל זה טעם מטורף ואני חייבת ללקק קצת..." פותחת את הגביע ומגלה שכשפיניתי את השולחן אתמול בערב, הכנסתי את כל האשפה מהשולחן, מפיות,קליפת האבוקדו וכו' לגביע ו... הכנסתי למקרר!

4. כל פעם (וזה מה שעצוב כאן, כילא למדתי לקח..) כשהגעתי הביתה מהעבודה הייתי מנסה לפתוח את דלת הבית עם השלט של הרכב ולא הייתי מבינה מדוע הדלת לא ניפתחת...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'סיפורי מפתחות'
סיפורי מפתחות
01/04/2009 | 13:58
114
גם לי יש אחד קטן בהמשכים.

הכל התחיל במוצ"ש. בעלי היה חולה, ואני נסעתי לארוחת הערב המשפחתית לבד. לקחתי את צרור המפתחות שלי, ואת המפתח לאוטו. המפתח לאוטו מחובר בדר"כ לצרור המפתחות של בעלי, אז הורדתי את המפתח, והנחתי את הצרור בצד.

למחרת, בעלי עדין חולה ואני צריכה לנסוע לאוניברסיטה, ומגלה שצרור המפתחות שלי נשאר בבית אבא. אני נלחצת שאולי גם המפתח לאוטו נשאר שם, עד שאני קולטת שהגעתי הביתה איכשהו.
הולכת לאוניברסיטה, ובעלי בזמן הזה אמור ללכת לרופא. פתאום אני מקבלת טלפון ממנו, הוא לא מוצא את המפתחות שלו, ושואל איפה הנחתי אותם אתמול. בחיי שאני לא זוכרת... ליד המחשב אולי?
חוזרת הביתה בערב, והוא עדין לא מצא את המפתחות. פתאום יש לי רעיון - מסתכלת בתיק שלי, ומוצאת שם את הצרור שלו מונח לו בשימחה. הפרדתי את המתפח לאוטו מהצרור ושמתי את שניהם בתיק!
רק ביום למחרת עברתי אצל אבא בשביל המפתחות שלי, אבל הם עדין לא הגיעו הביתה. השארתי אותם באוטו ליומיים נוספים.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מוסיפה משלי'
מוסיפה משלי
01/04/2009 | 10:47
2
138
בהריון הקודם הכנתי מרק ירקות עשיר וטעים.את השאריות של הירקות והקליפות שמיועדות לזבל שמתי בתוך שקית שהיתה מונחת על השיש לידי.עד כאן הכל טוב ויפה,אבל כשסיימתי להכין את המרק במקום לזרוק את השקית לפח הכנסתי אותה למגירת הירקות במקרר.למחרת אני פותחת את המקרר ומה אני מגלה???את השקית עם הזבל
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לי יש גם סיפור...'
לי יש גם סיפור...
01/04/2009 | 11:56
1
119
בעלי עובד בהייטק ויש לנו רכב חברה שבדרך כלל אני מסתובבת איתו...
יום אחד נסעתי לקניון, חניתי את האוטו בחניון והלכתי לעשות קניות. אני מסתובבת לי בנחת לפחות שעה וחצי, קונה כמה דברים ואז כיאה לאישה בהריון- הולכת לאכול צהריים. אני מתייבת באיזה בית קפה קטן, מזמינה ואז מקבלת טלפון מבעלי- " איפה את?" אני- "בקניון" הוא- " את בחניון?"  אני- "לא" הוא שואל איפה המפתחות של האוטו ואני אומרת לו- פה איתי הם בתיק ובעוד שאני עונה לו אני פותחת את התיק ולא מוצאת מפתחות... ואז" טוב , רגע אני אחזור אליך עוד מעט..." מבטלת את ההזמנה של האוכל ורצה חזרה לחניון לאוטו. . אני מגיעה ומוצאת את האוטו פתוח, מונע ועם אורות דולקים!! פשוט יצאתי והשארתי לגנבים - שיהיה להם נוח. למזלי על האוטו חברה יש מזספר של החברה ושני בחורים הגונים שעברו שם התקשרו לחברה ומשם הגיע טלפון לבעלי...
בקיצור עשיתי לבעלי פדיחה בעבודה... כולם צחקו עליי שם... ומאז כמובן תמיד שאני חונה הוא צריך (בצחוק) להזכיר לי שמכבים את המנוע כשיוצאים מהאוטו...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-''
01/04/2009 | 16:50
17
לצפיה ב-'סיפור טמטמת- מוסיפה את שלי'
סיפור טמטמת- מוסיפה את שלי
01/04/2009 | 12:17
144
אומנם משתתפת חדשה בפורום, אבל סמויה מספיק זמן כדי להרגיש בנוח לחשוף את הטמטמת שלי

אני כבר שבוע ללא כרטיס אשראי כי הכרטיס אשראי שלי נבלע בכספומט, אחרי שניסיתי להוציא כסף מהכספומט עם הקוד של האוטו....

הקטע זה שלקח לי יומיים- שלושה להבין שהקוד שאני התעקשתי להקליד בכספומט הוא בעצם הקוד של האמובילזייר כדי להניע את הרכב ואני כבר הייתי עצבנית פחד על הבנק!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ראיתי את השרשור ואמרתי לעצמי - טמטמת הריון?'
ראיתי את השרשור ואמרתי לעצמי - טמטמת הריון?
01/04/2009 | 12:25
6
174
לא בבית ספרי!
אבל אני אקרא כדי לצחוק מהסיפורים שלכן. התחלתי לקרוא את ההודעה ולא הבנתי מאיפה החוצפה לקרוא לי "שמנה!" אז מה אם אני בהריון - ככה יפה להגיד? כי בשורת ההסבר להשתתפות בתחרות, כתוב "שמנה על מנת להשתתף בתחרות..." ולא הבנתי שמדובר בהטייה הנקבית של שימו לב...
טוב, כנראה שבכל זאת נדבקתי במחלה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אני קראתי שמנה'
גם אני קראתי שמנה
01/04/2009 | 18:30
1
119
ואחרי מספר פעמים שקראתי שוב- הצלחתי להבין.... התביישתי...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גמני והתביישתי לכתוב.....'
גמני והתביישתי לכתוב.....
01/04/2009 | 21:01
33
לצפיה ב-'לא הבנתי באמת כתוב שם שמנה'
לא הבנתי באמת כתוב שם שמנה
02/04/2009 | 11:51
2
114
אז לא הבנתי איך קוראים את זה?
זה עדיין נראה לי כמו שמנה דובה שימי
באמת, דרוש הסבר
(ואני דווקא בחורה חכמה , באמת, יש לי תואר ראשון בפסיכולוגייה...)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'פחחחח הבנתי....'
פחחחח הבנתי....
02/04/2009 | 11:54
1
80
שמנה לב
כלומר שאנחנו הנשים נשים לב
אוייי כמה זמן לא שמעתי והשתמשתי בהטייה הזאת
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'זה מראה שאת לא קוראת אותי מספיק '
זה מראה שאת לא קוראת אותי מספיק
07/04/2009 | 23:28
76
אני תמיד כותבת בהטיות נשיות כמו "שמנה לב" (אתן תשימו לב), "תוכלנה" (אתן תוכלו), או "הצבענה" (אתן תצביעו)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' הטמטמת שלי'
הטמטמת שלי
01/04/2009 | 14:36
130
הייתי אצל ההורים שלי ודיברתי עם חברה בפלאפון.
בשלב מסויים רציתי ליסוע הביתה, לקחתי את המפתחות והתחלתי לחפש את הפלאפון.
לאחר מס' דקות של שוטטות בבית התנצלתי בפני חברה שלי ואמרתי לה שאני חייבת לסיים כי אני כנראה לא מספיק מרוכזת ולא מוצאת את הפלאפון שלי.
איך שניתקתי הנחתי את הפלאפון על השיש וקלטתי שכל הזמן הזה הפלאפון היה ביד שלי.

וטמטמת של הרופאה שלי.
בתור האחרון היא רשמה לי את כל הבדיקות שעליי לבצע לפני הביקור הבא ולמעלה היא רשמה את השם של בעלי במקום את השם שלי.
מזל שבעלי שם לב כי שתינו לא שמנו...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הגשר בשמי האי הבריטי'
הגשר בשמי האי הבריטי
01/04/2009 | 18:32
133
היום נסעתי עם בעלי ועברנו בסמוך לנהר, זה זמן שעובדים על הרחבת הכביש לכיוון המים ממש במסלול הסמוך לציר הנסיעה שלנו. עד היום הכל התנהל בגובה האדמה והבוקר הרימו את קשתות התמיכה כך שהן הופיעו משמאלנו לכיוון הנהר. הפלאתי בחוכמתי ושאלתי מדוע צריך לבנות כאן גשר...קבלתי מייד תשובה חדה וברורה - גם בהריון צריך להבין שמעל הנהר מסלול הנסיעה נתמך כגשר מעל פני המים ...אותי זה ממש לא הצחיק ונזקקתי להסבר על מנת להבין את פשר הגיחוכים.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני!אני!אני!!!'
אני!אני!אני!!!
01/04/2009 | 21:52
1
128
הסיפור שלי מתחיל עוד לפני שידעתי בכלל מזה "טמטמת הריון"...
אז ככה:
ישבתי עם אחיינית שלי בת ה6 לשחק טרוויה למתחילים או בשפה פשוטה יותר טרוויה לילדים עד גיל 7....
התחלנו לשאול שאלות אחת את השנייה ואני שמה לב שכל שאלה מפגרת שהיא שואלת אותי אני  עונה תשובה שגויה(רק אחרי שהיא העמידה אותי על טעותי)
לדוגמא היא שאלה אותי מהי בירתה של מצרים ועניתי לה בבטחון מלא דמשק, אז היא התחילה לצחוק
ואז היא שאלה מי גר באנטרטיקה ושוב עניתי בביטחון שהאינדיאנים
ואני ההיתי בטוחה שאלו הן התשובות ולא הבנתי מי לעזעזעל טעה ככה בתשובות ועוד בטריוויה..
טוב לאחר כמה ניסיונות שלי לא מוצלחים לענות נכון, אחותי עברה עם הסל כביסה ואמרה לי "אחותי, יש לך טמטמת רצינית ביותר".....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טוב נו, טריוויה זה באמת משחק קשה במצבנו..'
טוב נו, טריוויה זה באמת משחק קשה במצבנו..
03/04/2009 | 19:52
73
מה תגידי על זה שהנסיכה שלי בת ה- 3.5 מנצחת אותי במשחק הזיכרון????
ועוד של דורה????
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
02/04/2009 | 17:26
1
117
אז לי יש 2 סיפורים, אחד שלי ואחד של החצי....

נתחיל איתו:
בסקירת המערכות המאוחרת, פרופסור צלאל המדהים עשה את עבודתו נאמנה  ועבר על כל האיברים כולל האוזניים. הוא הסביר לנו מה אנחנו רואים והסביר קצת על האוזן ואמר לחצי שלאחר שנסיים עם הסקירה נבצע לבובו הקטן בדיקת שמיעה, הוא אמר זאת וקרץ לי. הסקירה הסתיימה, פרופסור צלאל מורה לי להתלבש ואז בעלי עוצר הכול ואומר : " רגע, שכחת לעשות את בדיקת השמיעה"!!! אני, שמלכתחילה הבנתי שפרופסור צלאל צחק, התפקעתי בצחוק היסטרי , החצי המסכן לא הבין מה רוצים ממנו .

ואני:
באחד מהימים בהם שמרתי על בן של חברה, החלטתי לנסוע איתו לקניון, אני עדין לא מתורגלת ל"יציאה" עם ילד מהבית, ולכן החלטתי שזה יכול להיות יופי של תרגול. הלבשתי אותו, ארגנתי את התיק שלו, סדרתי את העגלה והכנתי שקית עם צעצועים למקרה שלא יהיה. ערוכה ומוכנה למערכה, יצאתי מהבית, ביד אחד הילד והתיק ביד השנייה העגלה והשקית ובנוסף לכול אני בסלולארי עם אמו לעדכן אותה במתרחש, אנחנו מתחילים את הצעדה לכיוון האוטו, עד כה עומדים במשימה. אני מושיבה את הילד בכיסא הבטיחות, מארגנת את כל הדברים בפגש, וממשיכה לדבר בטלפון, ומתיישבת וממשיכה לדבר בין לבין אני מנסה להכניס את המפתח לסווייץ, מחפשת אותו ולא מוצאת, לא מתייאשת, מחפשת ומדברת בטלפון ושוב מחפשת  ואז אני שואלת את חברה שלי :" תגידי איפה הסווייץ' באוטו הזה?" ובעודי שואלת אני קולטת ש.... התיישבתי בכסא שליד הנהג בכלל!  במשך 10 דקות מצאתי עצמי יושבת ומתפקעת מצחוק, מסתכלת על הקטן המסכן מאחור שככל הנראה תוהה בליבו "מה יעלה בגורלי".
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' חביב ביותר בייחוד הטמטמת של הבעל '
חביב ביותר בייחוד הטמטמת של הבעל
07/04/2009 | 08:53
28
לצפיה ב-'מיץ תפוזים או קפה? אולי מיצקפה?'
מיץ תפוזים או קפה? אולי מיצקפה?
02/04/2009 | 21:19
1
115
בבוקר יום א' קמתי והחלטתי לעשות למען בריאותי ובמקום לשתות קפה להכין מיץ תפוזים טרי! סחטתי את המיץ ואחר כך, בטרם הספיקותי לשתותו נאלצתי לעזוב את המטבח. כאשר חזרתי (אחרי 5 דקות) כנראה שכבר שכחתי את נדר הבריאות שלי ובלבי כבר ערגתי אל הנסקפה שלי, זה ההסבר היחד שיכול להיות לכך שהוספתי חלב למיץ התפוזים...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אבא שלי הכין לעצמו קפה'
אבא שלי הכין לעצמו קפה
02/04/2009 | 21:29
101
ובמקום למזוג חלב הוא מזג מיץ תפוזים לספל
הקטע הכי עצוב זה שהוא לא מבין למה הקפה יצא לו כזה מתוק....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'סיפור טמטמת שקרה לי'
סיפור טמטמת שקרה לי
02/04/2009 | 21:52
114
יום אחד חזרתי הביתה ואני מוציאה את הצרור מפתחות שלי ומנסה לפתוח את הדלת ע"י לחיצה על השלט של האוטו, לוחצת ולוחצת ואני לא מבינה למה הבית לא נפתח???!!!
לקח לי איזה כמה שניות להבין שפותחים את הבית עם המפתח של רב בריח...דברים שקורים רק בהריון...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'המספרים שהתהפכו...'
המספרים שהתהפכו...
03/04/2009 | 08:10
109
אקדים בכך שלגבר יש כתב חרטומים (היה אמור להיות רופא...) והוא גם קצת מבולבלי... ועכשיו לסיפור:
יום אחד הגבר יוצא לסידורים, בין השאר לאסוף חבילה שהזמין מאיזה מחסן או חברת שליחויות. אחרי שעה טלפון, הוא שכח בבית על שולחן העבודה את הפיתקית עם מספר המשלוח. אני יוצאת לסיור בבית ואכן מוצאת את הפתק התואם לתיאור (על השייש במטבח, קצת רטוב אבל במצב טוב), מצלצלת לגבר ומקריאה :W069861H . אחרי 2 דקות טלפון נוסף, המספר לא תואם שום חבילה שיש להם שם, אני מקריאה שוב: W069861H והפעם מחכה איתו על הקו... המספר עדיין לא תואם, אני מתעצבנת וצועקת" W069861H ומה אתה רוצה מהחיים שלי שלומיאל מעצבן שכמוך!" ותשובתו : רק שתהפכי את הדף מותק... ועכשיו מה יצא? HI9869OM... לחבילה ולגבר שלום.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' סיפורי הטמטמת שלי ....'
סיפורי הטמטמת שלי ....
03/04/2009 | 09:56
2
125

.... אני  עורכת קניות בסופר מסתובבת לי בסבבה עם העגלה  בדוכן של הירקות אוספת מלפפונים ובחור אחד  אומר לי :  תקחי את אלה... אלה יותר יפים

עוברת לבחור תפוחים  ושוב הבחור אומר לי - אני מעדיף תפוחים ירוקים .. (לא הבנתי מה הסיפור שלו אבל לא התייחסתי )

ממשיכה לכיוון אחר .. הולכת לבחור שמפו... שוב הבחור הזה אומר לי שלו יש שיער יבש.. ולפעמים הוא אפילו מעדיף שמפו נגד קשקשים . אני חושב שזה מה שאשתי קונה לי בדרך כלל..

ניסיתי להיות נחמדה  והשתדלתי לא להתייחס למרות שנראה לי מוזר שהוא עבר איתי מקצה אחד לקצה שני של הסופר....

כששמתי לב שהוא מתערב לי בפעם המליון בקניות והולך אחרי בכל הסופר שאלתי בעצבים  : מה הקטע שלך????

- אז הוא אמר - את כבר שעה מסתובבת עם העגלה שלי ועושה לי קניות אז לפחות תקחי דברים שאני אוהב........

באחד הימים אני רעבה מתה בצהריים ... הכנתי לי לזניה... הדלקתי את התנור וישבתי לראות משהו בטלויזיה עד שהלזניה תאפה... מחכה כמעט שעה רצה כולי מריירת מרעב בצפיה לנגוס בלזניה הנשחקת ... אך מה התברר ? התנור אמנם דלק אבל הלזניה הלא אפויה עדיין מחכה על השיש שאיזה סתומה  (אני ) תכניס אותה לתנור....

יום אחד הייתי בדרכי החוצה  מהבית ללכת לסופר...  שלא כהרגלי לקחתי איתי את שקית הזבל ( ניילון מהסופר ) ... נכנסתי לאוטו ונסעתי לסופר.. העמסתי את כל השקיות באוטו וחזרתי הביתה.  כשבאתי לפרוק את כל השקיות ולסדר במקום .. גיליתי כי את שקית הזבל לקחתי איתי לקניות... לטיול... ובסופו של הטיול החזרתי את השקית הביתה...

יום אחד    אני מחייגת לחברה מטלפון קווי שנמצא ליד המחשב.. בזמן שאני מחייגת אליה והיא עדיין לא עונה  מצלצל הנייד של י שנמצא בטעינה בפינה אחרת בבית.. אני  מנתקת את השיחה עם החברה (שעוד לא ענתה) והולכת לענות לנייד... שניה לפני שאני מגיעה הצלצול פוסק ..... חוזרת חזרה לטלפון הקווי ... שוב מחייגת לחברה ...  אך שוב מצלצל הטלפון הנייד שלי בפינה השניה של הבית ... אני מסננת איזה קללה ושוב מנתקת.... אך שוב הצלצול מפסיק ... אני לא רואה מי מצלצל כי מופיע מספר חסוי.
שוב אני חוזרת לטלפון הנייח  ושוב מחייגת לחברה וכבר מתכוננת לבקש ממנה סליחה על כל הצלצולים שמתחילים ומפסיקים אצלה בגללי .... אך שוב אף אחד לא נותן לי לדבר איתה כי מישהו מתעקש להתקשר בדיוק כשאני רוצה לדבר איתה.... ואז קלטתי .. אני מחייגת לעצמי. !!!!!

טוב יש עוד מליון סיפורים ועוד יהיו מליון....

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'חייבת לומר לך ש'
חייבת לומר לך ש
05/04/2009 | 19:45
108
כל כך הרבה זמן לא צחקתי כך!!!!!
אני יושבת וצוחקת בקול גדול מול המחשב!! הרגת אותי!!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'קורע.....'
קורע.....
07/04/2009 | 08:08
23
לצפיה ב-'טמטמת ההריון שלי '
טמטמת ההריון שלי
03/04/2009 | 20:27
105
לא ממש פעילה בפורום, אבל קוראת נאמנה ובעיקר נהנית ולומדת המון!!
לחמניה ה- , היא בהחלט במקום הראשון אצלי עם הסיפור עם הכלב!!

אני שבוע 36 וגרה בחול וזה קרה בסוף שבוע האחרון:
"אני משוטטת לי לבד בקניון מבסוטית אחרי שסוף סוף קניתי משהו לתינוקת : אוברול לבית החולים  ונכנסת ל"נורדסטרום" שזה כמו המשביר פה בארץ שזו חנות אחת ענקית שיש בה הכל והיא מתפרסת על פני כמה קומות.
ברגע שאני מגיעה למחלקת התיקים אני ישר פונה לדוכן עם כל התיקים שבסייל , אני חולת תיקים ואני בוחנת אותם אחד אחד ומודדת ובעיקר מתבעסת כי הם יקרים למרות הסייל.
בדיוק אז בעלי מתקשר כי קבענו שהוא אוסף אותי מהקניון ברגע שהוא מסיים לעבוד והוא מודיע שהוא כאן , מחכה לי בחוץ בחניון. ואני אומרת לו שאני כבר מגיעה ועוזבת בצער את הדוכן עם התיקים ויורדת במדרגות הנעות לכיוון היציאה מהחנות לחניון ותוך כדי הליכה ממש לפני דלת היציאה מתארגנת עם כל מה שיש לי בידיים: תיק שקית ומעיל כשלפתע אני מגלה שאני מחזיקה ביד תיק שהרגע מדדתי (ועולה 300$).
לרגע אחד אני מפסיקה לנשום ומסתכלת לצדדים לבדוק שאף אחד לא מסתכל או חושב שאני עושה משהו שלמראית עין אכן נראה כך אך ממש לא כך!!

ואני טסה בחזרה (כמה שחודש תשיעי מאפשר) ומחזירה את התיק למקום.

ועכשיו כשאני חושבת על כך, מה היה קורה אילו לא שמתי לב לכך בזמן. מעניין אם היו מתחשבים בזה שאני בהריון

שתהיה לכולן כאן שבת נפלאה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'שתי טמטמות במחיר אחת'
שתי טמטמות במחיר אחת
03/04/2009 | 21:50
2
130
לפני כשעה שבתי ממסיבת יום ההולדת של חברתי, ההרה גם כן, ולהלן סיפור טמטמת כפול:

חלק א'- הטמטמת שלי:
בנסיעה הביתה מהמסיבה חיפשתי את הטלפון הנייד כדי לחברו לדיבורית. כאשר הבנתי ששכחתי אותו בבית חברתי, המשכתי בחיפושים אחר הטלפון, על מנת להתקשר אליה ולהודיע לה שהטלפון נשכח לו בביתה. לקחו לי כמה דקות להבין כמה מטומטמת אני...

חלק ב', הטמטמת שלה:
חזרתי הביתה והתקשרתי לחברתי כדי לבשר לה שהנייד שלי נשאר אצלה. היא אישרה את הימצאו בביתה, ואמרה שתשלח אותו אלי עם האורח הבא שיצא לכיוון ביתי.
כחצי שעה אחר כך שתי חברותיה החמודות הקפיצו לי את הנייד. כשפתחתי את הטלפון מצאתי בו הודעת טקסט מכלת יום ההולדת (בהריון גם היא, להזכירכן) בזו הלשון:

"מישהו יביא לך את הטלפון, כנראה מיה ויעל" (השמות בדויים, השמות האמיתיים שמורים במערכת. טוב, למען האמת הם נשכחו).

המצחיקה הזאת שלחה לי הודעה שיביאו לי את הטלפון, כשהטלפון בכלל היה אצלה

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-''
07/04/2009 | 16:25
17
לצפיה ב-'טוב הסיפור עם ה SMS... איזה קרועה '
טוב הסיפור עם ה SMS... איזה קרועה
07/04/2009 | 21:54
22
לצפיה ב-'גם אני גם אני!!'
גם אני גם אני!!
06/04/2009 | 10:43
96
יש הרבה סיפורים, אבל משום מה הזכרון שלי נמחק...
עיקר הסיפורים שלי זה על מלים שאני שוכחת , רוב הזמן אני מפסיקה את המשפט וחושבת .... אולי המילה תגיע לי , ואז זה ממש משחק פנטומימה בו אני מנסה להסביר למה אני מתכונת
אם אני אזכר בעוד משהו ..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני'
אני
06/04/2009 | 13:42
72
בתחילת ההריון הורכבתי על קטנוע
ורק כשהגעתי הביתה
שמתי לב ששכחתי להוריד את הקסדה מהראש..
(ככה הלכתי ברחוב, ככה אמרתי שלום לשכנים, וכו וכו)
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם לי יש כמה טמטמות'
גם לי יש כמה טמטמות
06/04/2009 | 15:20
87
1. לפני כשלושה שבועות אחי הקטן והיקר חגג יומולדת וביקש רק דבר אחד- זר פרחים
הלכתי לקניון לחנות פרחים, הזמנתי לו זר גדול ויפה, מילאתי את כל הפרטים על דף (כתובת, שם וכו') והמשכתי בדרכי.
כעבור שעה/שעתיים מתקשר אלי השליח של הפרחים ואומר לי שהוא נמצא בכתובת XXX ואין אף אחד בבית, אני כמובן שלא הבנתי מה הוא עושה שם בכלל- מסתבר ששלחתי אותו לדירה שלי במקום לבית של ההורים שלי..כמובן שהתנצלתי מיליון פעמים ושלחתי אותו בבושה לכתובת הנכונה

2. ביום שישי האחרון הלכתי לאכול צהריים אצל חמתי ובדיוק הגיע לביקור הנכד הבונבון של השכנה שלה (בן שנה וחצי), כולנו היינו סביבו ושיחקנו איתו ואז חמתי והשכנה התחילו לדבר על הסלט טונה שחמתי הכינה...אני לבינתיים רודפת אחרי הבונבון הקטן ולא מבינה למה הוא לא עונה לי..כעבור כמה דקות אני מרימה את הראש וקולטת שכולם מסתכלים עלי בשוק- מסתבר שבמקום לקרוא לקטנצ'יק בשמו כבר כמה דקות שאני קוראת לו טונה ולא מבינה למה אני לא מקבלת יחס..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'משהו מצחיק שקרה לי היום'
משהו מצחיק שקרה לי היום
01/04/2009 | 18:13
1
114
בבוקר לקחתי את בעלי לעבודה , שחזרתי ורציתי לפתוח את הדלת גילתי שאני לא יכולה לסובב את המפתח וכאילו מישהו נעל מבפנים , לאחר  דקות ארוכות  של נסיונות נכנסתי להיסטריה והייתי בטוחה שיש גנב בבית התקשרתי לבעלי בלחץ ואמרתי לו שיש בבית גנב שנעל מבפנים ואז הוא שואל בשיא התמימות אם אני בטוחה שאני מסובבת את המפתח בכיוון הנכון ואני צועקת עליו בטח שכן מה אני #$#$@!!!! להפתעתי ( או לא) גילתי שכן כנראה אני קצת אהה...@#$#@@ וכל הזמן הזה סובבתי את המפתח בכיוון ההפוך....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מוסיפה את שלי...בעיקר בשביל הצחוקים...'
מוסיפה את שלי...בעיקר בשביל הצחוקים...
01/04/2009 | 22:30
90
1. בשליש הראשון..קרה ש3 פעמים נסעתי לעבודה עם האוטו שלי וגם עם המפתח של האוטו של בעלי..(אין ספר אז נאלצתי לחזור חזרה הביתה...)

2. הכי גרוע...אני נוסעת במכונית של בעלי ולא מבינה למה ההגה כ"כ קשה...אני בודקת אמברקס - למטה, הגז לא מגיב לי (אבל המכונית נוסעת)...אחרי 2 דקות אני מבינה שאני בירידה, האוטו מתדרדר..ובכלל לא הנעתי אותו!!!
יכול לעזור לא?
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'סיפורי הטמטמת שלי'
סיפורי הטמטמת שלי
02/04/2009 | 00:01
4
156
מעתיקה לכאן את אפיזודות הטמטמת של תחילת ההריון:

1. הלכתי לעשות שופינג. בקסטרו מדדתי המון חולצות (סופעונה). שום דבר לא התאים, אז לקחתי את התיק, הרכבתי שוב משקפי שמש, ויצאתי מהתא. כן, בלי החולצה המקורית שאיתה הגעתי. הספקתי לצאת מהחנות (בחזייה בלבד, אבל עם משקפי שמש!) ולהעיף כבר מבט על עוד כמה חלונות, כשהמוכרות קראו לי בחזרה.

2. הייתי צריכה לעצור בצד, כדי לקפוץ לכספוחור להוציא כסף. אז הפעלתי את האיתות ימינה כמו ילדה טובה, עצרתי ועמדתי לצאת מהאוטו. רק שלא זכרתי איך לעזאזל מבטלים את האיתות. ישבתי כמו מטומטמת במשך חמש דקות, בתסכול מטורף, לוחצת על כל כפתור אפשרי באוטו (כן, גם הבגאז' והרדיו) כדי לנסות לכבות את האיתות. נאדה. רק כשחזרתי לאוטו נזכרתי שזה הגיוני בעצם שזה באותו מקום כמו ההפעלה של האיתות.

3. העברתי שיעור שלם של שעתיים עם משקפי שמש, כי הן אופטיות. התלמידים הסתכלו עלי מוזר ולא הבנתי למה. רק לקראת סוף השיעור דיברתי אל אחד מהם, והוא כל הזמן שאל באצבע אם אני מדברת אליו או על זה שלידו, ואני לא הבנתי מה דפוק אצלו ואיך אפשר לא לראות על מי אני מסתכלת. רק אז הם העזו לשאול למה משקפי שמש. שוין, לפחות הייתי מסתורית.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' אוי איזה צחוקים תפסתי פה עכשיו.....'
אוי איזה צחוקים תפסתי פה עכשיו.....
02/04/2009 | 07:41
39
לצפיה ב-'זה קרה לי עם הקוד של האוטו...לא הצלחתי לזכור '
זה קרה לי עם הקוד של האוטו...לא הצלחתי לזכור
02/04/2009 | 15:57
97
בשום פנים מה הקוד
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' וואי, קרעת אותי עם הסיפור של קסטרו!!'
וואי, קרעת אותי עם הסיפור של קסטרו!!
02/04/2009 | 17:52
83
איך נתנו לך לצאת מהחנות רק עם חזיה???
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'סיפור מספר 2 שלך, פשוט לוקח בענק '
סיפור מספר 2 שלך, פשוט לוקח בענק
07/04/2009 | 21:48
86
אני אשכרה גמורה כאן מרוב צחוק על איך חיפשת לכבות את האיתות... פשוט אלופה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הסיפור שלי: ככה 'הכרתי' אח"מ'
הסיפור שלי: ככה 'הכרתי' אח"מ
02/04/2009 | 09:47
128
היינו בחתונה של דוד של בעלי, כשאת משפחתו לא ראינו מזה זמן מה.
כשבאתי לעלות במדרגות ולצאת מהאולם, אני רואה את בעלי עומד בראש המדרגות ליד מישהו שנראה לי באותו רגע מאוד מוכר. לקח לי עוד שנייה להיזכר, ואז הבנתי: זה האבא של החתן. 'וואו, הוא השתנה לטובה', עוד חשבתי לעצמי.

בעלי מצביע לי עליו מהצד, ואני מגיבה בחיוך רחב: "שלום!!! מזל טוב!", בשיא הלבביות (נו, אבי החתן!).

ההוא מביט בי חזרה, ואומר לבעלי: "היא קצת מוכרת, אבל..."

התפלאתי שהוא כבר לא מזהה אותי, אבל חייכתי אליו חיוך גדול ואמרתי: "חכה, אני אעלה למעלה ונדבר..."

בעלי בא לעזור לי עם העגלה במדרגות, ואין לי מושג למה בכל זאת שאלתי אותו בזהירות: זה דוד שלך, כן?...

הוא מביט בי בהבעה בלתי נשכחת, ולוחש חזרה: "זה אורי לופוליאנסקי, ראש עיריית ירושלים לשעבר!"...

אהה, לכן הוא היה מוכר לי...

עמדנו שם על המדרגות, מתפקעים מצחוק, וכמובן שלא העזנו לעלות עד שכבוד ראש העיר בדימוס הלך...

ואגב, כעבור כמה דקות, כשכבר הייתי למעלה, לופוליאנסקי עבר לידי, ובלי לחשוב פעמיים אמר לי, 'שלום' בחיוך רחב של מכירים... הוא כנראה חשב שנפגשנו אי פעם במהלך הקריירה שלו, ומה לעשות, הוא לא יכול לזכור את כולם...

ככה תופסים קשרים

(ואם יוצא לו לקרוא שורות אלו, אני מתנצלת על מה שקרה... )
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'סיפור טרי מהיום'
סיפור טרי מהיום
02/04/2009 | 11:53
2
132
הבן יקיר לי אוהב להתעורר כל בוקר עם בקבוק טוקו (שוקו).
אז אחרי שהפחידו אותנו עם האיסור לחמם בקבוקים במיקרוגל, אני בכל בוקר מכינה את השוקולית בכוס ושופכת פנימה לבקבוק שלו.
בבוקר, קמתי הוצאתי את החלב מהמקרר, מזגתי לכוס הזכוכית והכנסתי את הכוס למקרר.
אני עומדת ועומדת, מחכה ומחכה אבל המקרר לא מצפצף שהחלב מוכן.
אני מוציאה את הכוס מהמקרר. בודקת, לא, עדיין קר ומכניסה שוב פנימה למקרר.
בינתיים ראיתי שקנקן החלב עדיין על השייש, סגרתי אותו, והכנסתי למקרר ורק אז הבנתי, שאין סיכוי שהחלב יתחמם שם...
והעברתי את כוס החלב אחר כבוד למיקרוגל.
בסופו של דבר הבן יקיר לי כן קיבל את השוקו שלו.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הרגת אותי מצחוק!!!'
הרגת אותי מצחוק!!!
02/04/2009 | 22:53
24
לצפיה ב-'סיפור השוקו ענק!מתאים שיקרה לי גם!!!'
סיפור השוקו ענק!מתאים שיקרה לי גם!!!
03/04/2009 | 08:39
32
לצפיה ב-'חמניה - אין ספק, השלך!'
חמניה - אין ספק, השלך!
02/04/2009 | 16:19
35
לצפיה ב-'סיפור הטמטמת שלי...'
סיפור הטמטמת שלי...
02/04/2009 | 21:56
102

יום אחד חזרתי הביתה ואני מוציאה את הצרור מפתחות שלי ומנסה לפתוח את הדלת ע"י לחיצה על השלט של האוטו, לוחצת ולוחצת ואני לא מבינה למה הבית לא נפתח???!!!
לקח לי איזה כמה שניות להבין שפותחים את הבית עם המפתח של רב בריח...דברים שקורים רק בהריון...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'סיפור טמטמת טרי מאתמול - אני והמפתחות...'
סיפור טמטמת טרי מאתמול - אני והמפתחות...
02/04/2009 | 22:58
93
אז זה מה שקרה לי אתמול-
שמחה וטובת לב יוצאת למיפגש תל אביב מהביית ולוקחת איתי את המפתחות. הדלת נטרקת ואני מסתכלת על המפתחות הם לא של הרכב שלי אלא של הרכב של בעלי. הבעייה היחידה שאין עליהם מפתח של הביית והדלת כאמור נטרקה ובעלי חוזר רק למחרת מהשתלמות בצפון. בשלב זה עוד הייתי עם קור רוח -צ הרמתי טלפון לבעל ביית שלנו שבמקרה היה בביית - 5 דק' נסיעה מאיתנו וחיכה לי למטה עם מפתחות לבית. חזרתי הבייתה ואנחנו גרים קומה רביעית בלי מעלית אז לא היה לי כוח לטפס עד למעלה להביא את המפתחות לרכב שלי (ורציתי ליסוע בו כי אני שואנת את האוטו של בעלי) אז 2 ילדות נחמדות שגרות קומה מתחתנו שיחקו למטה וביקשתי מהן שיביאו לי את המפתח - הן שאלו למספר הדירה ואמרתי להן. אחרי כמה דקות הן אומרות שהן לא מצליחות לפתוח את הדלת. עליתי בכל זאת למעלה (קומה 4 ללא מעלית) בשביל לגלות שהן מנסות לפתוח את הדלת של השכנה. פתחתי את הדלת לקחתי את המפתחות שלי וירדתי למטה - רק בשביל לגלות שאת התיק והכיבוד שהכנתי למיפגש השארתי באוטו של בעלי. ואיפה המפתחות? כמובן שבביית - שוב טיול לקומה 4 (בלי מעלית) ... כשרידתי למטה בחזרה כבר היו לי דמעות בעיניים - לשמחתי המיפגש היה מהנה במיוחד!!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טרי טרי מהרגע '
טרי טרי מהרגע
03/04/2009 | 08:36
107
התלבשתי לצאת מהבית, ואני מסתובבת בבית לסידורים אחרונים ומרגישה שמוזר לי ברגליים. מה, אני חושבת, עוד פעם ברגל ימין יש לי יותר בצקת אתז הנעל לוחצת לי יותר?

ואז הסתכלתי למטה ככל שכרסי מרשה לי, וראיתי שהייתי עם קרוק על רגל אחת וכפכף אצבע על השניה. יופי נחמה.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טמטמת או לא- שיא השיאים!!!'
טמטמת או לא- שיא השיאים!!!
03/04/2009 | 09:01
3
131
אני כבר לא מדברת על לשים במקרר דברים שלא אמורים להיות שם (כמו שמפו) או לשכוח משהו שרציתי לעשות או לומר....אבל....
הנה אני בתור עקרת בית למופת רוצה להפעיל מכונת כביסה- מכניסה למכונה את הכביסה המלוכלכת, שמה מרכך כביסה בתא המיועד ומתכוונת לשים אבקת כביסה כמובן. רק חבל שבתור אבקת כביסה אני שמה..... את האוכל של הכלב!!!!! מזל שבעלי עצר אותי לפני שהפעלתי את המכונה!!!
ועוד בתחילת ההריון- קמה בבוקר מסטולית לגמרי - מדדה לחדר האמבטייה לשטוף פנים ולצחצח שיניים- מחזיקה מברשת שיניים ביד שמאל וביד ימין שמה את "המשחה" על המברשת- רק חבל שבתור משחה היה שם מרוח לו הקרם לשיער!!!! אחלה דרך להתעורר בבוקר!

שיהיה לכולנו בוקר נהדר ונטול טמטמות!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טמטמת!!!'
טמטמת!!!
03/04/2009 | 14:15
1
81
כפי שבנות מפגש ת"א כבר יודעות הטמטמת בהריון משותפת לי ולבעלי ואם לדייק אצלו היא יוצר חמורה:
1. הסיפור שאותי הכי שעשע (וקרה פעמיים) שלחתי אותו במיוחד למכולת והוא חזר בלי כלום אחרי שכמובן היה במכולת- לשאלת איפה הדברים הוא ענה "במכולת"...
2. יש לנו 2 מכוניות לו פונטו (בדיוק כמו של השכן) ולי מזדה הוא התקשר  ואמר שהפונטו לא נפתחת הנעילה המרכזית על המפתח לא נלחצת אז עבדנו בשלבים (מתוך הכרות עם התופעה...)קודם כל שאלתי אותו אם זה בטוח הפונטו שלו ולא של השכן (זה קרה כבר...) הוא אמר שהוא רואה את הדברים שלו בפנים וזה בטוח. א"כ אמרתי לו שינסה אולי עם המפתח ולא עם המרכזית הוא לא הצליח אחר כבוד שאלתי אותו איזה צבע המפתח אחר שהוא ענה שחור הבנתי ה-כ-ל! השאלה הבאה היתה איזה סמל יש על המפתח- מאזדה זה פשוט לא המפתח ויותר מזה על זה של המזדה אין בכלל לחצן לנעילה מרכזית...
וזה בנוסף לפלאפון שמצא את דרכו למקרר והדברים ש"איבדת" בדרך מהסופר אחרי שהבנתי שהם לא מופיעים בחשבון הבנתי שכנראה שוב תרמתי אותם לעגלה אחרת...
מעניין אם בסוף ההריון זה יגמר???ישתפר???
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'וחוץ מזה'
וחוץ מזה
03/04/2009 | 14:23
66
היה את סיפור האוטו שלי:
נכנסתי הנעתי ולא הבנתי למה למרות שאני לוחצת גז לא קורה כלום אחרי כמה דקות השומר של גן הילדים שאני מחנה לידו אמר לי חמודה אולי תעבירי לדרייב זה יכול לעזור לאוטו לזוז... זה עבד!!!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'שלום, אני הגעתי מהעמוד הראשי'
שלום, אני הגעתי מהעמוד הראשי
03/04/2009 | 18:27
80
ואני לא מכירה אותך (ואת כל שאר הבנות),
אבל עכשיו אני כבר ממש בוכה..   
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'סליחה שאני לא מגיבה באופן אישי לכל אחת'
סליחה שאני לא מגיבה באופן אישי לכל אחת
03/04/2009 | 22:53
100
אבל תקשיבו - זה קטלני השרשור הזה!
ביום ראשון עוד היה לי צוואר רחם באורך 30 מ"מ, ביום רביעי (אחרי שקראתי פה המון סיפורי טמטמת הריון) הוא התקצר ל-22 מ"מ.
אני בטוחה שזה מכל הצחוקים שאני תופסת פה!
היום ההורים שלי ואחותי באו אלינו לארוחת ערב שבת (אמא שלי בישלה כמובן, לי אסור בגלל השמירת הריון), מזל שחיכיתי עם סיפורי הטמטמת לאחרי האוכל - אחרת כל המשפחה היתה נחנקת מרוב צחוקים
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אני בטמטמת!!'
גם אני בטמטמת!!
04/04/2009 | 10:25
1
92
מבין כל הסיפורי טמטמטת הרבים שלי, אחד באמת מדאיג.... בישלתי לי ארוחת צהריים להנאתי, והחלטתי להתפרע על אורז, כזה שמוסיפים לו קצת שמן...מסתבר שהצבע של  השמן צהוב, ובעלי החמוד בדיוק קנה סבון כלים ... צהוב...(!!@#$??) ואתן כבר יכולות לתאר את ההמשך.... בישלתי אורז בסבון כלים....... אמא'לה.... טוב מה לעשות שכולם עומדים בתצוגה על השיש... גיליתי את זה רק לפני שהאוכל נכנס לפה.. היה לו ריח נקי מידי!!!!!!!!!!!!!!!
מאז לא נכנס אלי הביתה סבון כלים צהוב.... לא יודעת מה עוד יכול לקרות אבל כל פעם אני מפתיעה את עצמי מחדש.......
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ויש עוד...'
ויש עוד...
04/04/2009 | 10:29
75
בבוקר הזוי אחרי לילה ללא שינה וכשסוף סוף מצאתי לי זמן לכוס קפה ... הכנתי לי קפה עם כפית סימילאק!!!!!!! במקום הכפית קפה כמובן....... כמה ימים אחרי זה בעלי תפס אותי מכניסה כפית קפה לבקבוק של התינוק?!@?#~!?#~!?  מה יהיה ?!?!?! הייתכן שאין לי מושג מה אני עושה?!?!?!!?!?$#!@?#  איך פתאום הכל עובד על "אוטומט" בלי לשים לב לכלום?!?!?!?!?!? אוי ואבוי לי!!!!!!
הטמטמת מטמטמת...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לי בכלל יש פתרון'
לי בכלל יש פתרון
04/04/2009 | 14:24
84
שלום בנות.
הנני בשבוע 18 והשבוע מצאתי פתרון מעולה לטפשת-הריון שלי (כן, אצלנו קוראים לזה טפשת)
אז אחרי שבעלי אמר לי שאם המוח שלי היה בתוך ציפור היא הייתה עפה אחורה, החלטתי להתמודד עם הריבועים הממוספרים שבסוף העיתון. הוא ואחי לימדו אותי את הטכניקה לפתור סודוקו וכעת בכל זמן פנוי אני פותרת לי איזה סודוקו נחמד. זה ממש מעלה את הריכוז ואת ה"מוטוריקה השכלית" שלי, אחרי שהעובר הקטן לקח את הכל. ומאז כל תופעות הטפשת נעלמו
אגב - המרצים שלי בלימודים (בעיקר המרצות) מצדיקים לחלוטין את היעלמות המוח שלי... מזל שאני לומדת מדעי הרוח ולא משהו שדורש מהמוח באמת לייצר מחשבות...

בכל מקרה, נראה לי שפתרון לבעיה הוא סוג של תוספת נחמדה לתחרות.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טמטמת שקרתה לי לפני ההריון '
טמטמת שקרתה לי לפני ההריון
04/04/2009 | 16:13
2
92
הורכבתי על קטנוע אל המכונית שלי.
הגעתי לאוטו נפרדתי לשלום ונכנסתי לאוטו
כשהקסדה (קסדת חצי) עדיין לראשי!
הגעתי הביתה, אמרתי שלום לשכן שפגשתי בדרך,
נכנסתי הביתה,
ורק אז נתקלתי במראה....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טמטמת קטנה מאתמול...'
טמטמת קטנה מאתמול...
05/04/2009 | 09:26
1
97
או יותר נכון מיום שישי בערב.
אנחנו יושבים לשולחן לעשות קידוש ועידו ביקש לשתות.
ביקשתי מבעלי שיביא לו את הכוס שלו
עכשיו בגלל שכבר שיניתי מקומות בארונות והורדתי את הכלים של פסח הוא שואל אותי איפה הכוס
ואני עונה לו בשיא הטבעיות "מעל המדיח"
הוא שואל אותי שוב אולי איזה 4 פעמים ואני עונה לו כבר בעצבים שזה מעל המדיח, מה לא ברור פה ???
אז בעלי אומר לי...
לא שזה לא ברור מה זה מדיח אבל.... אין לנו אחד כזה בבית.
מיותר לציין שהילדים נקרעו מצחוק בגללי ואמרו שאני מבולבלת קצת.

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' אוי איזה מצחיק '
אוי איזה מצחיק
07/04/2009 | 09:01
31
לצפיה ב-'טמטמת הריון קשה מאוד....'
טמטמת הריון קשה מאוד....
05/04/2009 | 13:58
1
101
אני כותב כאן בשם אשתי , היא לא יכולה לרשום היא בקושי זוכרת איך קוראים לה .... סתם אני צוחק ...
הטמטמת פגעה קשות במקרה שלה...
יש לנו כמה סיפורים , הטוב מבינהם הוא :

לפני כמה ימים נשפך מיץ על השולחן בסלון והשלט של יס גם היה שם , בבוקר כשאשתי קמה
היא ראתה שהמיץ נדבק על השלט וזה קצת מגעיל .
בלי לחשוב פעמיים אשתי לקחה את השלט אל הברז שבמטבח ושטפה את השלט .
כמובן שאחר כך השלט הפסיק להגיב ואשתי בשיא התמימות לא הבינה מה קרה.

לפני כמה שבועות היה לי ראיון בעבודה אצל אחד המנהלים , 10 דקות לפני הראיון
אשתי דיברה איתי ואיחלה לי בהצלחה , הראיון היה קצר , אחרי כ-20 דקות היא התקשרה אליי
בדיוק כשיצאתי מהראיון כדי לספר לי בדיחה שקראה , אמרתי לה ואם הייתי באמצע הראיון , אז היא
ענתה לי :  " איזה ראיון ???? " לקח לה דקה להיזכר בראיון שדיברנו עליו לפני כמה דקות.

יש למישהי תרופה , מה ניתן לעשות בנידון?????

הרושם : דניאל צ'יבוטרו
האישה : דייאנה צ'יבוטרו
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אומרים שזה חולף לבד'
אומרים שזה חולף לבד
05/04/2009 | 14:52
70
כשהילד מגיע לגיל 7-8....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'ואני עוד התגאתי שאין לי טמטמת הריון....'
ואני עוד התגאתי שאין לי טמטמת הריון....
06/04/2009 | 02:15
1
90
יום ראשון כאן בשוויץ האביבית, אני בחודש האחרון להריון הנפלא הזה... כן, קרה לי שנכנסתי למקלחת עם תחתונים וחזיה. כן, קרה לי ששכחתי דברים בבית אבל לא הייתי צריכה לחזור 120 מדרגות לקחת אותם. פיצקיפקעס קטנים שבגלל חוסר ריכוז קרו לו כבר בעבר.

יום ראשון רגיל של מנוחה (לא עובדים כאן ביום ראשון), אמא מתקשרת כרגיל בשעה 13:00 לשאול מה קורה ומה חדש ואיך הבולבולון הקטן ואיך ההרגשה .... הכל תקין אני מבשרת, הכל אותו דבר... מקטרת שנמאס לי כבר מהספה ומחכה שהתינוק יעסיק אותי. שוב היא שואלת, אז מה קורה היום??? ואני עונה שום דבר מיוחד... ואז היא מזכירה לי שהיום היא ואבא שלי חוגגים 37 שנים של נישואין. היא מתפלאת ששכחתי - אף פעם בחיים לא שכחתי דברים כאלה. אני כמובן הצטערתי עד עמקי נשמתי, כבר חשבתי איך מפצים, איך שולחים מתנה, מה שולחים מתנה, מיד שלחתי זר ענק של סייפנים לבנים שהיא כל כך אוהבת והוספתי עוד קצת מהרגיל כדי לכפר על כך ששכחתי. הוספתי גם שוקולד למרות שהם בדייאטה.

כל זה לא עזר להרגשה הנוראית שלי ששכחתי את יום הנישואין של ההורים שלי.. רק שתבינו, אצלנו חוגגים תמיד בגדול. ורק לפני חודש חגגנו בעלי ואני את יום נישואינו הראשון וההורים שלי שלחו מתנה ענקית ויפיפיה וכל כך טרחו ושמחו איתנו - גם מרחוק.

אז הנה, אף אחת לא מחוסנת.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני בטוחה שאמא שלך מבינה את מצבך'
אני בטוחה שאמא שלך מבינה את מצבך
06/04/2009 | 12:11
58
וסולחת לך. אחרי ככלות הכל אוטוטו את מספקת לה נכד!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'פעם חתכתי ירקות למרק והרגשתי שנהיה לי ממש חם'
פעם חתכתי ירקות למרק והרגשתי שנהיה לי ממש חם
06/04/2009 | 20:25
102
הסתבר שהדלקתי את האש מתחת לקרש חיתוך (מעץ) במקום מתחת לסיר.
לי שלום, לקרש קצת פחות...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גם אני רוצה'
גם אני רוצה
05/04/2009 | 12:01
1
98
בוקר אחד קמתי ובדרך לאוטו החונה ברחוב ( כל פעם במקום שיש פנוי) ניסיתי לפתוח את הרכב  אבל לא הצלחתי, עברתי לצד השני של הרכב - וכמעט שברתי את המפתח בתוך הדלת
עמדתי וקיללתי את האוטו הדפוק- איך אני מאחרת שוב לעבודה בגללו  והגיע זמן להחליף אותו ,!
התקשרתי לבעלי שיבוא לחלץ אותי , ולקחת את האוטו למוסך , וכשהוא הגיע -
הוא אומר לי "מותק האוטו הזה בכלל לא שלך:   אופס...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הורס יו בעלי היה הורג אותי סביר להניח'
הורס יו בעלי היה הורג אותי סביר להניח
07/04/2009 | 08:35
29
לצפיה ב-'טמטמת נוספת וטריה, שלי ושל אמא שלי גם יחד.'
טמטמת נוספת וטריה, שלי ושל אמא שלי גם יחד.
05/04/2009 | 12:32
2
112
ביציאה ממקום עבודתה של אמא שלי יש מחסום עם שער עולה-יורד. אמא שלי נהגה באוטו ואני ישבתי לידה. בעודנו עוברות מתחת לשער ומנופפות לשלום לשומר, השער פתאום התחיל להיסגר עלינו כשהוא מאיים לתת "זבנג" לגג של האוטו.

מה יעשה נהג נורמלי? ישים גז כדי לצאת מתחום הפגיעה של השער.
מה עשינו, אני ואמא גם יחד? התכופפנו, הורדנו את הראש, ככה בתוך הרכב, כאילו אנחנו אישית עומדות לחטוף את המכה.

מזל שהשומר ידע עם מי יש לו עסק, ומייד לחץ על הכפתור כדי לפתוח את השער.
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גדולל '
גדולל
06/04/2009 | 16:27
17
לצפיה ב-'קרעעעת אותי! אני לבד בבית..'
קרעעעת אותי! אני לבד בבית..
06/04/2009 | 21:03
49
צוחקת עם עצמי!
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הטמטמת שלי '
הטמטמת שלי
05/04/2009 | 13:41
91
ביום שישי היה לי crave אדיר לעוגת בננות ומכיוון שלא רציתי שיהיה ליורש העצר כתם לידהע ל המצח בצורת - רצתי למטבח והכנתי , הכנסתי בזריזות לתנור וחיכיתי , חיכיתי וחיכיתי והעוגה לא נאפת , אחרי שעתיים     גיליתי שכחת להדליק את התנור...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'הטמטמת שלי....'
הטמטמת שלי....
06/04/2009 | 06:28
2
104
כיוון שאני אחות, רוב הסיפורי טמטמת שלי קשורים למחלקה, אבל אתמול אני חושבת ששברתי שיא חדש במשמרת, וסיפור שהיה כך היה:

לקראת סוף המשמרת (10 בלילה) הגיעה מטופלת סכרתית לאשפוז שלא אכלה מהבוקר כמעט (בגלל ההמתנה במיון) וביקשה אוכל עם הגעתה למחלקה. כמובן, שמיד ניגשתי לחדר אוכל, לראות אם יש לנו משהו שנשאר מארוחת הערב. לשמחתי, ראיתי שנשאר בורקס, מרק, סלט ומוצרי חלב.
מתוך רצון שיהיה לה טעים החלטתי לחמם את המרק והבורקס במיקרו וכיוונתי את שעון המיקרו ל5 דקות.
אחרי דקה של המתנה, החלטתי ללכת לשירותים ולחזור (אחרי שאסיים את עינייני) לקחת את האוכל המחומם (בשביל מה לחכות ליד המיקרו אחרי הכול?) לפני שהלכתי כיוונתי את השעון ל 2 דקות ליתר בטחון ויצאתי מחדר האוכל.
לאחר יותר מעשרים וחמש דקות......
המחלקה התמלאה בריח טוסט מפוחם......
כולם מתחילים לחפש את מקור הריח השרוף.... ורק אז (אחרי שגם אני הצטרפתי לחיפוש באמוק) , כשאני מריחה שהריח מגיע מכיוון חדר האוכל אני מבינה שמשהו לא טוב קרה ומתחילה לקשר בין הדברים בהצתת פלורסנט מטרידה.....
לא רק ששכחתי את המטופלת  והיא לא קיבלה אוכל (שזה כבר שולי), אלא החדר כולו התמלא עשן מסריח.
אני רצה למיקרו, רואה שהשעון הדבילי שלו עדיין על שתי דקות (החרא התקלקל ככל הנראה) והצלוחיות פלסטיק במיקרו  מפוחמות, עקומות (חצי נמסות) ומכילות משהו שהיה פעם אולי מרק ירקות  וגוש פחם מעושן שהיה פעם בורקס ככל הנראה (לפני שהיגיע לידיים שלי).....
איזה פאדיחות!!! כמעט שרפתי את כל הבית חולים!!!
היה לי מזה לא נעים שחבל"ז....
וכולם באו לשאול מה זה הריח הנורא הזה שהציף לפתע את המחלקה.....
חשבתי שאני מתפלצת... אם זה לא יעבור בקרוב - זה לא יהיה טוב....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'לפחות לא נתת למישהו תרופה לא נכונה '
לפחות לא נתת למישהו תרופה לא נכונה
06/04/2009 | 08:04
1
60
לא נורא, זה יעבור מתישהו, בינתיים לא הרגת אף אחד (חוץ מהמיקרו האומלל )
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'בינתיים, אבל אני מתה מפחד שזה יקרה'
בינתיים, אבל אני מתה מפחד שזה יקרה
06/04/2009 | 22:35
60
הטמטמת שלי עוד תהרוג אותי בסוף...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'סיפור הטמטמת שלי'
סיפור הטמטמת שלי
06/04/2009 | 16:23
3
115
למעשה הסיפור שלי מתייחס לתקופה הראשונה של ההריון אי שם בשבוע 7-13 כמדומני כשהיינו בטיול בארצות הברית וגיליתי את ההריון ממש שבוע לפני הטיסה.
ויצא שהטיול בארה"ב נפל על כל החגים :ראש השנה, יום כיפור וסוכות.
זו לא פעם ראשונה שאנו טסים לחו"ל ולא נמצאים ביום כיפור בארץ ותמיד אנו מקפידים לצום ביום הזה ומתאימים את המסלול בהתאם לימים.

גם הפעם הכל היה מתוכנן, גם יום כיפור שיצא בדיוק על השבוע האחרון שלנו בסן פרנסיסקו לפני שחוזרים הביתה.
הזמנו מלונות שיהיה לנו נוח מראש בלי שנצטרך לעזוב ולעבור מלונות ביום כיפור.
אבל מה??

מי שאירגנה את הטיול זו אני, מי שסימנה כל נקודה שהיינו בה זו אני ומסתבר שנקודה אחת שכחתי ופשוט פספסתי יום בלוח שנה באיזה יום נחמד בשבוע שהחלטתי שהתקדמנו ביום בלי לשים לב!
וכשאהובי שאל אותי בבוקר "מה התכניות היום" אמרתי לו שהיום זה יום כיפור וככה וככה וצריך לחזור בשעה הזו לחדר.
כמובן שבילינו חצי יום, אכלנו אפילו ארוחה מפסקת, אני לרגע לא שמתי שהתקדמתי יום אחד קדימה וחשבתי שמדובר ביום שלישי
כשבעצם היינו ביום שני.
באותו ערב, יום שני, כשאני רגועה ושלווה ושנינו צמים (החלטתי לצום לפחות עד הבוקר בגלל ההריון), שיחקנו בקלפים,אפילו לא ראינו טלבזיה ודיברנו ודיברנו.
יום למחרת, יום שלישי, בשעה חמש בבוקר, כשאני בטוחה שבעצם מדובר ביום רביעי ,הפלאפון מצלצל ואח שלי מתקשר לאחל לנו צום קל ושואל איך עושים יום כיפור בחו"ל
חשבנו שאח שלי התשגע שמתקשר אלינו לארה"ב כשהוא יודע על ההפרשי שעות והצום ולפי החישוב בארץ הצום כבר בעיצומו!
כעסנו עליו גם מאוד שיודע על ההפרשי שעות ואיך הוא בכלל מעיז להעיר אותנו בשעה כזו!

למזלנו אם אח שלי אחי לא היה מתקשר ומעיר אותנו באותו בוקר אין לדעת מתי היינו מגלים את הטעות אם בכלל, סביר להניח שהייתי מגלה את זה באמצע היום
וכמעט וגרמתי לנו לצום ברצף... רק המחשבה

אין ספק שברגע שגילינו לא יכולנו להפסיק לצחוק....
כן זהו סיפור הטמטמת הגדול שלי שאני מקווה שאלהים יסלח לי, הכל בכוונה טובה, אולי טובה מידי
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טמטמת טריה ומצחיקה במיוחד'
טמטמת טריה ומצחיקה במיוחד
06/04/2009 | 20:11
1
99
אז אם הטמטמות שלי הקודמות לא ממש הצחיקו אותכם קבלו את הטריות מהיום. ותצחקו תנו לי צ'אנס לזכות גם...
אז ככה נסעתי לקניון ורציתי לעלות קומה לקחתי את המעלית נכנסתי ו... חיכיתי... המעלית לא זזה לא עולה לא יורדת אז מה עשיתי? המשכתי לחכות ואני מחכה ומחכה עד שפתאום מבינה שלא לחצתי על הכפתור ההוא שבעצם מוזיז אותה למעלה או למטה... ואני כבר נלחצתי שנתקעתי במעלית, ממש התלבטתי אם ללחוץ על לחצן מצוקה...(את זה לא שכחתי).

וובובקרו של אותו היום כמה שעות קודם יצאתי לחנות בשכונה, ויצאתי ממנה לכיוון הרכבת, לקניון. כשפתאום גיליתי שהעלמו לי המשקפי שמש. אז חזרתי במרוצה לחנות ופגשתי שם חברה אז אמרתי לה ככה בקול" הי הייתי פה קודם שכחתי את המשקפי שמש..." אז היא אומרת לי קצת בפליאה מה את רצינית. אני אומרת לה כן ובראש שלי ככה עוברת המחשבה מה היא כ"כ המומה? זה קורה לא? ואז היא מצביעה ואומרת הם עלייך זה הכל...
ת-ה-נ-ו
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-' הכי גרוע שיש אנשים שעדים לטמטמת שלנו....'
הכי גרוע שיש אנשים שעדים לטמטמת שלנו....
06/04/2009 | 20:33
26
לצפיה ב-''
07/04/2009 | 17:04
11
לצפיה ב-'הטמטמת שלי שנדבקה גם בבעלי'
הטמטמת שלי שנדבקה גם בבעלי
06/04/2009 | 22:52
4
127
אז ככה, נקדים ונספר שאת הילד הגדול ילדתי יותר משבועיים לפני הזמן.

הפעם התלמ היה 19.2
עד לא מזמן התגוררנו מסין והתעדכנו בחדשות מהארץ דרך האינטרנט.
וחזרנו לארץ ללדת.
יום אחד אנחנו רואים שהחליטו לצאת לבחירות בפברואר 2009.
אני עושה חישוב מהיר בראש ומודיעה לבעלי ש:"איזה יופי, אם הפעם אלד באותו מס' ימים מוקדם יותר, אז נוכל לנצל את יום הבחירות= יום שבתון לברית, ככה כולם יהיו בחופש"
אז בעלי אומר לי, שלא יכול להיות ומה פתאום- את טועה
טוב, אנחנו מוציאים לוח שנה ועושים חישובים, סופרים ימים, מתווכחים עוד קצת... ובסוף הוא משתכנע ואומר לי, "בדר, נראה אם תלדי אותו הדבר מוקדם יותר"
הוא מסתובב, לא מספיק לצאת שני צעדים מהחדר, ואז נופל לי האסימון ואני צועקת: "רגע, אבל הפעם יש לנו בת!!! לא צריך לעשות ברית!"

שנינו מסתכלים אחד על השניה וליהפך, ופשוט מתפקעים מצחוק- פשוט שכחנו...שיש בת בבטן
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'גדוווווווול!!! '
גדוווווווול!!!
07/04/2009 | 00:29
18
לצפיה ב-' גדולללללללללללל! אחד החזקים!!!!!!!!'
גדולללללללללללל! אחד החזקים!!!!!!!!
07/04/2009 | 00:43
17
לצפיה ב-'אוי איזה מצחיק '
אוי איזה מצחיק
07/04/2009 | 09:06
12
לצפיה ב-'הרגת אותי...'
הרגת אותי...
07/04/2009 | 19:50
12
לצפיה ב-'ועכשיו טמטמת - לכבוד הפסח'
ועכשיו טמטמת - לכבוד הפסח
07/04/2009 | 08:44
4
121
לקראת החג בעודי עושה נקיונות מטורפים לחג , ושולחת את בעלי להגאלת הסירים , בעלי הנחמד מגיע לטבילה שבידו מגוון סירים כאשר למי שלא יודעת הסירים אמורים להיות נקיים לפני הטבילה הבעלול מתחיל לתת לטובל את הסירים כאשר פתאום , הטובל נראה במבט מבועת ופונה לבעלי סירים כאלה לא מביאים , בעלי מתפלא כי מבחוץ הסיר נראה ממש מרשים סיר סולתם נקי ויפיפה אבל מה !!!!!!! פנים מלא עובש של ספגטי שהוכן לפני שבועיים בערך פשוט מה הגברת החכמה עשתה היות והסיר נראה כל כך יפה מבחוץ פשוט הכנסתי אותו לארון בלי שום חשיבה שיש משהו פנים והזמן עשה את שלו , מיותר לציין איך בעלי הרגיש מזל שהוא מקבל את זה באהבה עכשיו הטובל חושב שאשתו ממש מסריחה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אויייייייי '
אויייייייי
07/04/2009 | 09:22
15
לצפיה ב-'חחחחחחח'
חחחחחחח
07/04/2009 | 09:27
13
לצפיה ב-'אוי'
אוי
07/04/2009 | 11:07
1
53
זה מסוג הדברים המביכים באמת..
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'מזל שאותי זה הצחיק וגם את בעלי'
מזל שאותי זה הצחיק וגם את בעלי
07/04/2009 | 13:37
52
אחרת באמת לא נעים
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טמטמת הנקה מתקבלת גם?'
טמטמת הנקה מתקבלת גם?
07/04/2009 | 14:51
4
144
כי אם לא יש לי גם מההריון אבל אלה של ההנקה יותר "מוצלחות"

נתחיל בהריון- אצלי הטמטמת התבטאה בעיקר בקשיי שפה.

למשל, הייתי באיטליה עם אמא ומידי ערב פתרתי תשחצים (תחביב שלי כבר שנים!)
אז ככה- עיר הולסים= IR HOLSIM
כשאני שעה שוברת את הראש מה זה לעזאזל HOLSIM?!?! ולא עזרה העובדה שזה 4 אותיות מתחיל ב-ו נגמר ב-ה...
(כאמור, מדובר בIR HAVALSIM הלו היא וינה.. מה שביום יום לא מצריך אצלי אפילו שנייה של תהיה או מחשבה...)

צי אוניות, כאמור שיטת= SHITAT...

והיה עוד אחד, משומה לא הסתדר לי הסוף של התשחץ, ונתתי לאמא שתאשר לי שהיוצרים של התשחץ פשוט עשו טעות ואני בסדר ופתרתי כמו שצריך.
פתאום אמא שלי פורצת בצחוק אדיר ושואלת אותי איך דו חי הפך להיות צרפדע??
ואם מישהי לא הבינה, צריך היה להיות שם קרפדה, ואני החלטתי שצרפדע זה דו חי חדש...

עוד אחת שהייתה לי בארץ הייתה ממש מפדחת..
היינו האיש ואני בקניון, אני בתחילת שלישי, כך שמי שלא מכיר לא יכול לדעת שאני בהריון, רק מי שהכיר אותי יכל לראות התעגלות קטנה ולנחש, כי אם לא זה יכל להיות גם סתם כרסונת/ ארוחה טובה..
ולעניין- נכנסנו לחנות אחת, שמתברר שהאיש מכיר את המנהלת- חשמלאי ועשה תיקון אצלה. דיברנו איתה כמה דקות והמשכנו לדרכנו..
עכשיו פרט חשוב להמשך,- לגברת שיער מקורזל מסופר קצר, צבוע בגוון אדמדם כלשהו ועל צווארה משקפיים עם שרוך.
האיש ואני ממשיכים בטיולנו, ובחנות אחרת אנו נתקלים בזוג- האשה עם שיער מקורזל מסופר קצר, צבוע בגוון אדמדם כלשהו ועל צווארה משקפיים עם שרוך.
אני בלי להתבלבל ניגשת אליה- "מה בכל מקום נתקל בך??"

יש לציין כי לאישה לא היה מושג ירוק מה אני רוצה מחייה.. האיש שלי עטה את ההבעה  הזאת-
ולי לקח כמה שניות ארוכות להבין כי מלבד המאפיינים הנ"ל אין משותף בין שתי הגברות.. מלמלתי משהו על זה שהתבלבלתי, תפסתי צבע של עגבניה וקיללתי את העובדה שאני רק בשלישי ואף אחד לא יכול לדעת שאני בהריון ולקשר זאת לעובדת היותי, מתברר, הריונית סתומה קשות..

ועם כבר אני מפדחת את עצמי בפרהסיה, אספר על עוד שתיים קטנות-
האחת בה דיברתי עם חברה בהיותי בשבוע 13 ובשיא הרצינות אמרתי לה "כשניהיה בהריון" החברה שאלה האם היא צריכה להזכיר לי שאני כבר בהריון, בשבוע 13ואתמול הייתה השקיפות...
השניה, בשיחת טלפון עם אותה החברה (מעניין משהו..) אני מכינה שניצלים, מנסה לשבור את הביצה ולא מבינה למה היא לא נשברת??
לקח לי שוב כמה שניות ארוכות להבין שלנסות לשבור ביצה על האוויר זה באמת שאיפה מאוד יפה..

וטמטמות ההנקה שלי! משעשעות לא פחות..

קודם כל, הכי מפדח היה שכשירדן נולדה הסתכלתי על השפה שלה, ויש לה על השפה העליונה מעין צ'ופצ'יק קטן באמצע השפה. זה נורא חמוד וניסיתי נואשות להזכר מאיפה זה מוכר לי, ולא הצלחתי.
שבוע וחצי אחרי הלידה היינו בארוחת צהריים של שבת אצל סבא וסבתא שלי, ופתאום האיש שלי מסתכל על אחותי, ממש מתרכז בה, ופתאום אומר לי- הי! יש לה צ'ופצ'יק על השפה כמו לירדן!
יש לציין כי לא ידעתי איפה לקבור את עצמי והאם להודות או לא בעובדה ששבוע וחצי אני שוברת את הראש בנסיון להזכר מאיפה זה מוכר לי, ואחותי הייתה אצלנו כל יום במהלך אותו השבוע, וזה אם ננסה להתעלם מהעובדה שאני מכירה אותה כבר 21 שנים...

טמטמת קשה במיוחד הייתה לי במכללה..
חזרתי לשבוע לימודים (כן, אצלנו חופשת הלידה היא שבועיים! ועוד במכללה להוראה! הזוי משהו..) ואז יש שבועיים פסח, אז פחות הפריע לי.
השיעור אליו הייתי צריכה להגיע הייה בכיתה 521/11- משמע בניין 521 כיתה 11.
אני בטלפון (עם אותה החברה מהטמטמות הקודמות..) מדברת איתה תוך כדי טיול במכללה וחיפוש אחר הכיתה. עכשיו החיפוש קצת יותר קשה כי אני עם עגלה (לא משאירה את ירדן בבית, היא באה איתי ללימודים) ואז צריך לחפש מקומות שאפשר לעבור בהם עם העגלה.
אני גם ככה באיחור קל, ומתחילה לחפש.
אחרי עשר דקות של חיפושים מוצאת את בניין 521, רואה כיתה 2 ועליה שלט נייר ועליו כתוב 521.
ממשיכה לחפש, ורואה את כיתה 1- אגודת הסטודנטים, כיתה 3- פר"ח, אבל כיתה 11 אין.
ממשיכה לטייל ולחפש, מוצאת בניין 520- מעונות. בניין 518- מעונות.
אבל 521/11 לא מוצאת!!
חצי שעה (ואני לא מגזימה, יש לי עדה!!!) חיפשתי וחיפשתי את הכיתה.
אחרי חצי שעה הודעתי לה שאני הולכת להתקשר לאיש להתעצבן באוזניו. איך שהאיש עונה לטלפון, פתאום חושכות עיני..
אני עומדת מול כיתה 521/2 על דלתה כאמור שלט נייר ועל השלט כתוב (ועוד מודגש במרקר!) 521/11...

שתיים טריות מאתמול-
האחת, נוסעים לחברים (אותה חברה מהטמטמות הקודמות..) ובדרך אני אומרת לאיש- "תגיד, מה נעשה כשיהיו לנו ילדים?"
(ואח"כ אצלה קראתי לבעלה דודה XXX כשדיברתי לירדן..)

והשנייה, אפילו יותר משעשעת בעיני-
יש לנו בחדר השינה ליד העריסה של ירדן שידה ועליה עומדת מנורה (מלאה בבדים כדי שתעשה אור כמה שיותר חלש..) כדי שבלילה כשאני קמה להניק את ירדן אני אראה מה אני עושה.
אתמול אני שמה לב שהמנורה פתאום כבתה, אבל כשאני נשענת על השידה היא מהבהבת קלות.
אני ישר בתור אשת חשמלאי מדופלמת מתחילה לשחק עם התקע של המנורה בתוך המפצל ואפילו מגידלה לעשות ומשחקת גם עם החיבור של המפצל לשקע- אף אחד מהם לא גורם למנורה להתחיל לעבוד!
אז החלטתי שיש חיבור נוסף מאחורי השידה, ושם הבעיה! (יש לציין, אני גרה בבית שנתיים, ואין אף חיבור נוסף מאחורי השידה, וכאמור בדקתי לפני שתי שניות את החיבורים)
בערב לפני השינה האיש מכבה את האור בחדר, ואז אני נזכרת להגיד לו שיש בעיה עם המנורה, ושצריך שיהיה אור כי אם לא אני לא אוכל להסתדר בלילה..
האיש ניגש בנונשלנטיות למפסק, מגלה שהוא עמד על האמצע.. ובלחיצת מפסק קטנה סידר את המנורה...
אני פשוט רציתי לקבור את עצמי בתוך המצעים והמזרון.. ואפילו הצלחתי להביא את עצמי להתוודות בפניו על כך שחשבתי שיש שקע נוסף...
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אוי את קטלנית '
אוי את קטלנית
07/04/2009 | 15:17
48
אסור לתת לנו להיות עם ילדים לבד....
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'צפרדע היא באמת דו-חי וגם הקרפדה! :)'
צפרדע היא באמת דו-חי וגם הקרפדה! :)
07/04/2009 | 19:27
1
65
נראה כי הטמטמת עוד לא נגמרההה
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אכן לא נגמרה... אבל אצלך '
אכן לא נגמרה... אבל אצלך
07/04/2009 | 21:27
65
היא כתבה בתשבץ צרפדע ולא צפרדע
היתה לה הגדרה דו-חי 5 אותיות, אות 2 ר'. במקום לכתוב קרפדה היא כתבה צרפדע......
הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'אני באה לעיד!'
אני באה לעיד!
08/04/2009 | 09:19
71
היות ואני החברה המדוברת  אני יכולה בהחלט לעיד שאת היית הריונית עם טמטמת קשה ועכשיו טמטמת ההנקה שלך משאירה אותי עם מעט מאוד אויר לנשימה מרוב שאני צוחקת!

בנות כל מה שפלפלית כתבה אכן קרה - כל המקרים עם חברה - קרו בשידור חיי מולי - ואני חייבת להגיד שזה קורע מצחוק להית שם שזה קורה! באותה שיחה שדיברת על "שנהיה בהריון"  אני  אומנם טרם נקלטתי (נראה לי שבוע אחרי כבר נקלטתי להריון) אבל את כבר היית בסוף שליש ראשון - אוי כמה צחקתי!!!!!
אגב נסיתי לשבור ביצה באויר - מתוקה השיטה שלך לא עובדת....
והרגת אותי לחלוטין בחיפוש אחרי הכיתה!

פלפלית היקרה תגידי - יש מצב שאנחנו בעצם מחריפות אחת לשניה את הטמטמת???

או כמה הצחקת אותי - כמה טוב לצחוק ככה - אפילו עם זה עדיין גורם לשיעולים!

איך אני שמחה שסוף כל סוף העלת את הסיפורים האלה לפורום - עכשיו עוד בנות יכולות לצחוק ממך ולא רק אני והאיש שלך והאיש שלי - שאגב חושב שאת קרועה לחלוטין - אבל חולה עלייך

חג שמח לך לאיש ולנסיכה הקסומה ויפהההההההההההההההה

הריון ולידה - תמיכה >>
לצפיה ב-'טמטמת לידה של אמא שלי'
טמטמת לידה של אמא שלי
07/04/2009 | 23:06
103
טוב, איכשהו ההריון שלי עובר די סביר בינתיים, אבל היום תו"כ בישולים לפסח אמא שלי סיפרה לי קטע ענק שהיה לה עם אחי הבכור כשהוא נולד.

אז ככה, אחרי הלידה לקחו אותו ישר לשקילה, נקיונות ועניינים (זה היה ב-78 אז אני לא יודעת איזה חיסונים/טיפולים נוספים היו אז).
היא נורא דאגה כי זה לקח מלא זמן, וכשהביאו אותו היא בדקה שהכל בסדר. ספרה את האצבעות בידיים, ופתאום, לא הייתה בטוחה ש-5 זה כמות האצבעות שאמורה להיות לתינוק ביד, אז היא ספרה גם את האצבעות ביד שלה כדי שתוכל להשוות....
(-:

אמנם לקתה בטמטמת, אבל יצאה מזה בדרך די מתוחכמת, לא?
הריון ולידה - תמיכה >>

הודעות אחרונות

18:31 | 26.03.19 חני לוי5
17:29 | 26.03.19 ענברי35
14:29 | 26.03.19 אורחים בפורום
09:40 | 26.03.19 אורחים בפורום
13:28 | 24.03.19 חופית882
10:14 | 24.03.19 אורחים בפורום
19:35 | 23.03.19 אורחים בפורום
16:11 | 22.03.19 בורחת ואין רודף
14:24 | 21.03.19 מחכים2
18:03 | 20.03.19 פולניה וטוב לה
12:37 | 20.03.19 אורחים בפורום
11:50 | 19.03.19 אורחים בפורום
16:38 | 18.03.19 אורחים בפורום
15:39 | 18.03.19 אורחים בפורום
16:05 | 29.01.19 אורית הלפגוט

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ