כאבים בצלעות מתחת לחזה

כאבים בצלעות מתחת לחזה

מישהי מכירה את התופעה הכואבת הזאת? מה זה? בהריון הקודם זה לא קרה לי. איזה כאבים, בא לי למות. יש מה לעשות עם זה?

marcyg

New member
תלוי באיזה שבוע את ומה מידת הכאב...

בדרך כלל זה כלום (העובר דוחף, לוחץ...) או צרבת...אך זה יכול גם להיות סימפטום של רעלת הריון. אם את בשבוע 20+ תלכי לבדוק לחץ דם וחלבון בשתן לשלול רעלת. תרגישי טוב

תודה על התשובה. אני בשבוע 25

יש לי תור לרופא הנשים שלי עוד כשבוע. כל פעם שאני מגיעה אליו הוא מודד לי לחץ דם, ולפני יומיים גם עשיתי בדיקות דם ושתן. יש לי גם צרבות בטירוף...

או יה--אני יודעת מה זה.....

לי כבר כמה שבועות כואב מאוד מאוד מאוד מתחת לבית החזה,ומתחת לחזה----איפה שהברזלים של החזיה--כאבי תופת שמעירים אותי בלילה. עשיתי א.ק.ג. שיצא טוב ב"ה.. כניראה שזה הסרעפת.. יווו--זה כואב נורא,אני מזדהה...

גם לי יש...

יש לי כאבים מתחת לצלעות, כנראה ששהרחם גבוה וג'וניור אוהב לתקוע לשם את הרגליים הקטנות שלו... אני ממש צריכה לשבת זקוף, אחרת כואב לי.. גם היו לי כמה אפיזודות של כאבים מאוד חזקים בחזה, עשיתי א. ק. ג., חזר תקין לחלוטין והוסבר לי שלפעמים פשוט הרחם לוחץ על כל מיני עצבים ואיברים פנימיים וזה גורם לכאבים.

SweetGirl17

New member
היום שאלתי את הרופא

שלי ממה זה יכול להיות כי זה כל הזמן כואב הוא אמר שיכול להיות ויש דלקת בשריר מרוב הלחץ של הרחם, כולל העובר לוחץ (אצלי הטוסיק נמצא שם לפי US אז זה גם לוחץ חחח) אז אמר לי לנסות לקחת אופטלגין, אבל אני לא יכולה בגלל בעלי כי הוא רגיש לתרופה הזאת אז אמר תקחי אקמול ותראי אם זה עובר לך, אם לא נראה מה נעשה...

SweetGirl17

New member
גם אני סובלת ../images/Emo10.gif

יש לי מזה כאבים בצלע אבל רק בצד ימין, בשמאל אין בכלל לפעמים כשישנה על צד ימין, מתחיל משהו כמו דקירות קטנות עד שזה מתגבר אם אני לא מתיישרת על הגב ולאט לאט זה חולף, וכשיושבת זה הורג אותי בכלל, כאילו יש דקירות או שפשוט מישהו מותח אותי בפנים וזה שורף לי... וצריכה ישר התמתח ולשבת ישר ישר ועדיין קצת כואב. גם לא יודעת מה זה יכול להיות, כי זה פשוט התגבר (אני בשבוע 29) היום אהיה אצל רופא ואשאל אותו ממה זה יכול לנבוע, כי זה רק בצד אחד ולא בשני צדדים.

גם אני

שבוע 25 ,מרגישה כאילו משהו תקוע לי בצד ימין מתחת לחזה. כשאני יושבת זקוף זה קצת יותר נח מקווה שיעבור לך בקרוב

לילך325

New member
גם אצלי

משבוע 17 בערך (היום כבר שבוע 30 ב"ה). בהתחלה זה היה בצלעות בצד ימין. לפני כמה ימים עבר לצד שמאל. שאלתי את כל הרופאים שרק אפשר, חלק אומרים שזו רגישות של הקיבה, שבאופן טבעי רגישה יותר בזמן הריון וחלק אומרים שזה לחץ פיזי של הרחם על האזור. כך או כך זה נורמלי ויעבור אחרי הלידה בע"ה. האמת היא שמתיחות די עוזרות לי. המתיחה עצמה קצ כואבת אבל אחרי זה אני מרגישה שחרור כמה ימים. שווה לנבות.

לא מכירה באופן אישי

אבל בת דודה שלי גם בהריון והיא סבלה מאוד מכאבים כאלו, והגיעה איתם אפילו פעמיים למיון. בסוף אחרי כל הבדיקות אמרו לה שזה או בקע בסרעפת ואין מה לעשות, או שהתינוקת פשוט התיישבה על עצב הכיליה, וגם עם זה אין מה לעשות חוץ מלחכות שהיא תזוז. בסוף הכאבים נפסקו

למעלה