הלו.. הלו.. הלו.. הלו, זה רדיו? גירסת תאגיד השידור 2018

the1head

New member
הלו.. הלו.. הלו.. הלו, זה רדיו? גירסת תאגיד השידור 2018

שגיא (מאזין):
בדרך כלל אני באמת אוהב להאזין לכם, אבל יש לעורכים/שדרנים שלכם נטייה לחזור על הטעות ההו-כל-כך-איומה של טחינת שירים מסוימים עד שכבר בא להקיא מהם... אחד מהם הוא השיר "איילות" שאתם פשוט לא מפסיקים לשדר "כל שעה עגולה"... בחייאת, תפסיקו עם זה... אם אתם מנסים לקדם איזה אינטרס של מישהו, אתם משיגים בדיוק את התוצאה ההפוכה וגורמים למאזינים לפתח אנטגוניזם כלפי השירים האלו. אני כבר מנמיך את הרדיו בכל פעם שהוא מושמע.
כאן 88 (תאגיד):
שלום אילון! לקחנו לתשומת לבנו והדבר האחרון שאנחנו רוצים זה אנטגוניזם כלפי שיר. יש שירים חדשים שאנחנו משמיעים יותר מפעם-פעמיים בתחנה כי אנחנו מאמינים שזאת הדרך לחשוף אותם לקהל. תחשוב על עצמך כמאזין רדיו - כמה זמן אתה שומע ביום? בשבוע? רוב האנשים מאזינים פה ושם, אם נשמיע שיר רק פעם אחת יש סיכוי גדול שתפספס אותו. אנחנו רוצים לקדם מוזיקה ישראלית חדשה – בגלל זה חשוב לנו להשמיע אותה ושתגיע לאנשים. חשוב להגיד שבכל מקרה אף שיר לא מושמע אצלנו כל שעה עגולה.

- לצפייה בפוסט שעלה לדיון בדף הפייסבוק של Free88Fm:
[URL]https://www.facebook.com/free88fm/posts/254231788496051[/URL]

- לצפייה בפוסט שעלה לדיון בדף הפייסבוק של משמר 88:
[URL]https://www.facebook.com/Mishmar88/posts/1859798524077296[/URL]

-ולסיום, לצפייה במערכון של הגשש החיוור. קלאסיקה.
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=WqCohLl7OqI[/URL]

d1f2

Active member
עם הנתונים של מדיהפורסט קשה להתווכח...

שירים ש"מושמעים הרבה" בכאן88 מושמעים פעמיים עד גג שלוש פעמים ביום. ממש לא כל שעה עגולה.

the1head

New member
על איזה נתונים בדיוק אתה מסתמך....

ואם קראת את התגובות בדיון אז לא צריך לתפוס את המילים "כל שעה עגולה" כמות שהם.. גם לשמוע את אותם השירים כל יום זה מתסכל...

ido1355

Member
תחנות הרדיו כאן גימל וכאן 88 משעממות

השירים חוזרים על עצמם בלי סוף כל כמה ימים כמו בגלגלצ הישנה
אין מה להאזין לתחנות האיומות האלו ולפלייליסט המוגבל החוזר על עצמו ללא סוף
זה רדיו פה ושם של מאזינים מתחלפים ולא יותר

d1f2

Active member
לפי הנתוניים היומיים של מדיה פורסט

למשל אתמול השירים הלועזיים הכי מושמעים הושמעו לכל היותר פעמיים כל היום, כשהשמעה אחת מתוך השתיים הושמעה מחוץ לשעות השיא.
להגיד ששירים מושמעים כל שעה עגולה...................

ido1355

Member
עובדתית השירים בכאן גימל חוזרים על עצמם

היום שודר פעם נוספת השיר כתם הפרי של אתניקס וממה שאני זוכר בשבוע שעבר השמיעו אותו פעם נוספת
עוד שירים רבים חוזרים על עצמם לעיתים קרובות אבל שלא לדבר על העריכה המזעזעת של העורך אביעד רוזנביום שאין קשר בין שיר לשיר
צריך להחזיר את הניהול של השידור הציבורי לאנשים הנכונים מרשות השידור
החדשים שבאו מגלגלצ לא מקצועיים והם מתאימים יותר לשיטת הפלייליסט ההיא של גלגלצ
כשאני שומע את כאן גימל בעבודה בגלל עובדת שמאזינה לתחנה אני לא שם לב שכבר הספיקו לעבור לשיר הבא מרוב שהמעבר בין שיר לשיר מהיר מדי
גם לפני הפרסומות של סוף השעה חותכים שירים באמצע

radiofm1231

New member
בהחלט חותכים ודווקא את הכי יפים בתחנה

ככה גם בכאן 88 שלפני התאגיד שיר שלא הספיק להישמע בשעה הראשונה תושמע בשעה שאחריה אם התוכנית באותו ז'אנר אבל בתאגיד לא רק שחותכים שירים הם חותכים את הכי יפים ומי יודע מתי יושמע עוד פעם במהלך היום או בכלל

ido1355

Member
גם את השירים הכי טחונים חותכים

פשוט מאוד אם העורך יודע שלא יהיה זמן לנגן את השיר עד הסוף עדיף לוותר מראש במקום לחתוך שיר

radiofm1231

New member
לרוב 80 אחוז מה שנחתך הם היפים כולל אלו שמשמיעים 100 פעם

רדיו דרום 95.8 לדוגמא ידוע בזה טוב מאוד מהשעה 20:00 עד 21:00
עם אותם שירים בדיוק באותם משבצות זמן ללא שינוי

בכלל אני נמנע מלשמוע את רשתות כאן כי אני באזור ש BLISS נקלט טוב מספיק
ועם הגלים הקצרים והאינטרנט למה לבזבז זמן על מטחנות ישנות
שמתקלקלות עם השנים

גלגלץ גרועים לא פחות אבל יש שיפור של 2 אחוזים לפחות משנה שעברה לדעתי

לדעתי כל אלה שמתלוננים מבזבזים זמן מיותר על שום דבר
וכמובן שאני לא מרוצה מ88FM של היום
אבל עדיף להסתפק עם מטחנות הבשר הישנות
מאשר לקבל תגובות מאכזבות של אישי ציבור שאין להם אכפתיות
כי אין במחאות משהוא שיגרום להם לזוז
כי לא כל העם מוחה נגד השיטה למשל נהגי אוטובוס ומוניות

אם יכולתי להשוות הייתה משווה עם NISAAFM אבל בגלל שיש לתחנה נעימות שמשתפרות אז אין מה להשוות עם רדיו ערבי שהוא כמעט העתק של כאן 88FM
זה כאילו ש88FM נוסד בשנת 1950 ומשמיע רק תקליט אחד במשך 24 שעות

בקיצור זה מיותר לחלוטין להתלונן אבל ללא ספק אין קסם בתחנה
וכמו שנמאס לשמוע את רדיו דרום ככה גם נמאס לשמוע את כאן 88FM
למרות ששמרתי אוטומטית בMP3 אני בקושי שומע את התחנה
ואם אני מדליק אז אני שומע BLISS ואם אין קליטה אז בכלל לא
ורק במהלך סריקות של תדרי רדיו
אני שומע פה ושם כמה שניות את רשתות של כאן
אבל האם יש תלונות על כאן 11? ולמה דווקא יש תלונות על הרדיו?
הרי זה אותו שיטה.

ido1355

Member
כאן 11 ותחנת הרדיו כאן תרבות הולכות בכיוון הנכון

לעומת זאת כאן 88 וכאן גימל בדיוק ההפך התחנות עברו השטחה איומה של פלייליסט דיקטטורי ולמרות שכאן תרבות לא משדרת לרוב מוזיקה למעט תוכניות בודדות היא עברה שינוי לצורה הנכונה
לפני השינוי של כאן 88 וכאן גימל
רשת גימל של רשות השידור שידרה גם שירים שהם לא רק הלהיטים הבודדים של אמן ולהקה (כמו למשל הזמר העברי שנמחק לחלוטין מהתחנה כאן גימל האיומה) וקידמה אמנים בתחילת דרכם
בכאן גימל יש צנזורה כבדה של מוזיקה ובכל שבוע יש ישיבה של בחירת העורכים ודרכה נכנסים שירים בודדים ואחרי כמה שבועות נמחקים ונעלמים וזהו לא ישמיעו את השירים שנבחרו יותר
88FM שידרה מוזיקה אלטרנטיבית במגוון רחב של ז'אנרים וזאת הייתה התחנה יחידה ששידרה מגוונת לצד רשת גימל
&nbsp
לסיכום אין מה לבזבז זמן על הרדיו הישראלי כי הוא עבר השטחה בכל מקום על סקאלת הFM ובנוסף איכות הקליטה והסאונד בשידור נמוכה
&nbsp
הרדיו של הBBC כבר עדיף

למעלה