שירים לועזיים ביום הזיכרון

eran289

New member
שירים לועזיים ביום הזיכרון

לפני מספר שנים , רדיו תל אביב שם שירים בלועזית בימי הזיכרון, קמה זעקה של אדרחים.. מאז החליפו בעלים ברדיו תל אביב והדבר הופסק ..הסיבה לא ברורה עקב החלפת בעלים או בגלל התלונות.. היום שמתי לב ש88fm של התאגיד השמיע שירים בלועזית שרשות השידור לא עשתה זאת.. מה דעתכם בנושא ? האם ניתן להשמיע שירים לועזיים בתחנות הרדיו ?

ido1355

Member
גם כש88FM הייתה ברשות השידור היו משמיעים שירים באנגלית

ביום הזיכרון לשואה ולגבורה וביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל משמיעים שירים עבריים בלבד
זה ככה כבר שנים וגם היום בדקתי במדיה פורסט איזה שירים משמיעים בכאן 88 וגם יצא לי לראות שאכן יש שירים באנגלית אבל לצד הרבה עברית ושירים מוכרים בלבד באנגלית לעומת התחנה הקודמת

לגבי רדיו תל אביב מדובר בתחנה המחודשת שהושקה ב2009 עם שינוי למוזיקה מוכרת?

radiofm1231

New member
בעיקרון המסורת הישראלית מחייבת שירים עבריים בלבד (שירי הארץ)

כמובן שניתן להשמיע שירים לועזיים כל עוד הם שקטים ועצובים
&nbsp
&nbsp

SupermanZW

Well-known member
מסורת אינה דבר מחייב אלא סוג של הרגל

גם מסורות משתנות עם הזמן.

mebo3

New member
לפי דעתי כן

לפי דעתי כן - ביום השואה. המלחמה הייתה בכל העולם. מחנות הריכוז היו באירופה לא בארץ. ניצולי השואה הם בעיקר מאירופה, אז אין לי בעיה עם שירים בצרפתית, איטלקית, וכו....

SupermanZW

Well-known member
ברור שכן

מי שלא מרוצים מהשירים בתחנה מסויימת שיעברו לתחנה אחרת.

תיכף יבקשו שיתייעצו איתם לפני שידור כל שיר, די לטמטום.

ido1355

Member
מה שעוד יותר מפריע לדעתי

רדיוס ורדיו לב המדינה ממשיכים בשלהם בערב יום הזיכרון לחללי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה לשדר פרסומות בשעה שש בערב בעוד שתחנות אחרות הפסיקו לשדר פרסומות לפני כן כבר בחמש וזה לא מכבד לדעתי
גם בשנה שעברה זה היה ככה כמובן ששעתיים לפני כניסת אירועי יום הזיכרון

SupermanZW

Well-known member
יש מספיק תחנות רדיו

אם שידורי תחנה מסוימת לא מוצאים חן בעיניך אתה תמיד יכול לעבור תחנה. ממילא אך אחד לא יכול להאזין לכל תחנות הרדיו בו זמנית, לכן שישדרו מה שרוצים וכל אחד יבחר לאיזו תחנה להאזין, אין צורך באחידות.

ido1355

Member
זה נכון יש מבחר גדול לבחירה

כל תחנה וסגנון השידור שלה ביום כזה
מה שגם נראה לי יש עלייה באיכות השידור בFM משום מה לעומת ימים רגילים שאיכות השידור נמוכה

למעלה