אחרי קרוב לעשור - דממה בקול רמת השרון

אחרי קרוב לעשור - דממה בקול רמת השרון

דקירה בלב.

ברמת השרון מתנהל בחודשים האחרונים קרב פוליטי מכוער, שהגיע היום לשיא. במסגרת שינויים ארגוניים שעושה העירייה החדשה, מועבר הרדיו החינוכי־קהילתי - שזכיתי להקים, לבנות ולנהל לאורך שנים רבות - לידי ידיים חדשות.

בפוליטיקה כמו בפוליטיקה, מדובר בשינוי משמעותי שנעשה בצורה נבזית, תוך פגיעה של ממש בשידורי רדיו קול רמת השרון 106FM, בצוות שמלווה את התחנה מיום הקמתה, ובמטרה הקדושה שלשמה הוקמה התחנה הזו, כמו תחנות חינוכיות רבות אחרות.

ביום אחד קראתי פוסטים של פרידה מכמה מהאנשים היקרים לי ביותר, ששידרו בתחנה לאורך שנים ונפרדים ממנה. בהם איציק אהרון, Tal Eylon וגם Assaf Rav. ברגע זה הרדיו משדר שקט, אין לדעת עד מתי.

עצוב מאוד שפוליטיקה הורסת רדיו, שהוא מקדש של עשייה ותוכן משובח. אין לדעת לאן מועדות פניו תחת הניהול החדש, שטרם מונה באופן רשמי. הרדיו הזה היה לי לבית לאורך שנים רבות, והאנשים שנפרדו ממנו היום הם כמה מחבריי הקרובים ביותר. העצב שלהם מחלחל עמוק, והגעגועים לתקופה שבה הייתי שם גדולים, הלוואי שהייתי יכול למנוע את זה.

בניגוד למקרה של קול הקמפוס, ייתכן שהעשייה שם תמשיך בעתיד, אבל מה שהיה כבר לא יהיה.

כאמור, דקירה בלב.

לפוסט ולתגובות

עצוב ומאכזב

עוד הפסד לרדיו החינוכי...
עובר לידיים פרטיות? אם כן, מפחיד לראות איך המדינה נפטרת מהרדיו החינוכי

הגיע הזמן לעשות מעשה

הקמתי קבוצה חדשה - "מחזירים לשידור את קול ראשונים".
אמנם עיקר העיסוק הוא בקול ראשונים שכבר שנה ויותר לא כאן, אבל גם קול רמת השרון וקול הקמפוס חשובות ואם זה יוכל להעלות את הרדיו החינוכי למודעות - הגיע הזמן.

radiofm1231

New member
הבעיה הגדולה שכל תדר שמתפנה לוקחים השכנים הערבים

מה שבטוח אם לא יצילו את הרדיו החינוכי תקום איזה תחנה ערבית שתסיט
זה קרה עם הרדיו הפיראטי
ש90 אחוז מהתדרים שהתחנות הערביות שמסיטות
היו לפני זה תחנות שנחשבות פיראטי למעט תדר אחד בודד שלקח גלי ישראל
ככה עלול לקרות עם הרדיו החינוכי אם התדרים יהיו ריקים
ובכלל רק הרדיו החינוכי יכול ללמד מה זה רדיו אמיתי והשאר מענין אותו רייטונג

"ובכלל רק הרדיו החינוכי יכול ללמד מה זה רדיו אמיתי"

כל מילה.
תצטרף לקבוצה, תעזור לנו לקדם את המטרה - אסור לחסל את הרדיו החינוכי.

למעלה