עובדי רשות השידור עצרו ספירת מלאי של הציוד לקראת סגירה

• פותח הנושא d1f2
  • פורסם בתאריך

d1f2

Active member
עובדי רשות השידור עצרו ספירת מלאי של הציוד לקראת סגירה

עובדי רשות השידור מנעו הבוקר (ב') מעובדי הכנ"ר והנהלת רשות השידור לערוך סימון של הציוד במשרדיהם, כחלק מספירת מלאי לקראת סגירתם.

בשבוע האחרון החל סימון במדבקות של כלל הרהיטים, הטלפוניה והכלים הטכניים המצויים בתוך הרשות.

העובדים עצרו בגופם את המסמנים ושיבשו את עבודתם, זאת במחאה על העובדה שלהם עצמם עדיין לא נמצא פתרון, והם אינם יודעים האם ישתלבו בתאגיד החדש או ייאלצו לפרוש.

לדברי משה שגב, יו"ר ועד הטכנאים ברשות השידור, "המצב האבסורדי הזה חייב להיפסק. בעוד שאת האנשים לא סופרים וזורקים אותם הביתה, התאגיד החדש סופר ציוד ולא את האנשים. זה מצב מביש, ולא ניתן לזה יד יותר. אנשים חיים מתים פה ברשות ומדביקים להם מדבקות מול העיניים, זה לא הגיוני.

"אנשים צריכים לעבוד בעוד שמול העיניים שלהם מדביקים מדבקות זוהרות כאילו המצב מזהיר. ממש לא, המצב רחוק מלהיות זוהר. מי הוציא את ההנחיה לספור? זו החלטה רעה ופוגעת שמזכירה ימים אפלים. כל עוד לא סיימנו את הליך המשא-ומתן לא נשתף פעולה עם פעולות הפירוק".

מהנהלת רשות השידור טרם נמסרה תגובה.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001099590

d1f2

Active member
בושה. מגיע להם לעוף הביתה מהר ולא לחזור לשירות הציבורי

d1f2

Active member
בשוק הפרטי מי שהיה מפריע למעסיק היה עף הביתה מזמן

זו לא השאלה! השאלה הייתה אם אתה היית

עובד במגזר הציבורי ועתידך לגבי מה שצפוי חודשיים קדימה לא היה ברור, האם היית נוהג אחרת?

כאשר מאיימים עליך בחרב פיטורין אתה עושה הכל בכדי להבטיח את מיקומך או את הפיצויים שתקבל. במדינה שלנו מתקיים חזק הפסוק "אם אין אני לי מי לי"

למעלה