THE 100 עונה 4

didalf

Well-known member
תודה

ותודה על האזהרה (למרות שהתגובה של דילן כבר אחרי פרק 12 אז לא הייתי נכנסת אבל תודה) &nbsp 1.לא היא לא
ספציפית בפרק הזה כן אבל כללי היא מלכה. 2 כן אני גם הופתעתי למרות שבדיעבד הייתי צריכה לקלוט את זה. 3. וואי מזה לא מזיז לי. אני כ"כ בלחץ כל הזמן שאני בכלל לא מתעמקת בהאם דברים אמינים או לא. חוצמזה שזה סגנון כזה של סדרה. 4. כן זה מה שאמרתי. 5. וואלה? אני מדלגת על הפתיח אז לא שמתי לב. 6. אממ כן יש בזה משהו
7.
8.
- ודווקא על שמה קוראים לך?
9. מרפי
אבל אין לי בעיה עם זה שהוא היה מעצבן בהתחלה ועכשיו אני מתה עליו זה נפלא בעיני שהצליחו לעשות את זה בלי לשנות אותו לגמרי אלא בצורה הדרגתית. 10.
11. חחחחחחח לגמרי. אני גם האשמתי את חוק מרפי לא מזמן
וכן מתי הם ישנים בכלל?!? (דווקא באחד הפרקים השבוע בלאמי נמנמם על הספה חמוד
) 12. גאד לא זה היה עוד מכשול 13. לאאא לא אהבתי את זה בכלל רייבן תשרדי איתנו
14. הפרידה של בלאמי מג'ספר שנשאר למסיבת סוף העולם היתה קצת מרגשת -
אבל אני די בטוחה שהם ישרדו איכשהו. 15. למי אכפת אוקטביה היא המלכה
16. שאלה טובה. וניק אתה חושב שהפירמידה שהראו זה מצרים? לא נראה לי. סתומרת לא יודעת למה שיהיו פירמידות בארה"ב אבל הבחורה שם נראתה כמו גראונדרית ולדעתי גם דיברה טריג.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לגבי 16

ברור שזה היה במצרים זה היה בפירוש פירמידות גיזה במצרים. ראו גם את הספינקס שם. היא הייתה לבושה די כמו גראונדרית כי איך עוד היא תהיה לבושה? כלומר היא כמו הגראונדרים לבשה בגדים שנראו די כמו סחבות. והיא לא דיברה. &nbsp בכל מקרה אל תדאגי, בעונה הבאה מגלים שקבוצה של ישראלים שרדו במערות הכותל.

didalf

Well-known member
אני די בטוחה

שהיא דיברה, כי היה איתה עוד מישהו שאז קרס והיא ניסתה לדבר איתו. וזה לא היה אנגלית ולדעתי גם לא ערבית. ולאדעת אם היה שם ספינקס ואין לי כוח לבדוק אולי מחר. &nbsp בעונה 6 מגלים שקבוצה של ישראלים שרדו בדיזינגוף סנטר כי הם מעולם לא מצאו את היציאה.

didalf

Well-known member
כי הוא מעצבן אותי (הפורום פח הזה)

שים פה אולי אני אראה מחר.

limors2

Active member
פרק מתיש

רואן ואינדרה מתישים, ג'ספר מתיש (נורא!!!) וגורם לכולם להיות מתישים ביחד איתו, אוקטביה מעצבנת עם ההסבה המקצועית החדשה שלה (ועוד עם איליאן המתיש והמצעבן), רייבן מאבדת את זה (וזה יותר עצוב ממתיש) ואז יש פוליטיקה מתישה שנקודת האור שלה היא שאוקטביה חוזרת

didalf

Well-known member

אני קצת מתעצלת אז ה
הזה מתייחס גם למה שכתבת על 7 ו 8
&nbsp *אוקי חוץ מאוקטביה היא לא מעצבנת היא ניסתה לחיות קצת בשלווה זה יפה

LeAnnDylan

Well-known member
מגיבה לך 409

אוקיייייייייייי רואן ואינדרה התשתם אותי חאלססססססססס. אני דווקא טים אינדרה בקטע הזה. אני מסכימה עם הכעסים שלה על סקייקרו. כל הזמן הם מנסים להגיד לה שהם רוצים לעשות איתם ברית ואז כשזה לא מתאים לאינטרסים שלהם הם שוברים אותה. אני במקום אינדרה כבר הייתי הורגת את כולם. כמה כפרים של טריקרו נשרפו כבר בגלל סקייקרו או הבריתות שסקייקרו יצרו? ועם כל האהבה שלי לרואן, אף אחד באזגדה לא מכבד אותו וכולם חותרים תחתיו (אולי חוץ מאקו ומספר מצומצם של נספחים חברי שמות) ככה שלעשות איתו הסכם שלום זה לא באמת רלוונטי, בדיוק כמו שלעשות הסכם שלום עם קלארק זה לא רלוונטי (כמו שלמדנו בפרק הזה) לאף אחד משניהם אין את הכוח לגרום לכל האנשים של השבט שלהם להסכים על דבר אחד. לעומת זאת אינדרה, עם כל ההפסדים שטריקרו ספגו, עדין נראית כאילו היא בשלטון והם כולם עושים מה שהיא אומרת להם
גם לקלארק נמאס ממשחקי הכבוד של הגראונדרים והיא מנסה למנות את עצמה למפקדת כדי שהם יהיו חייבים להקשיב לה יואו כל כך התרגשתי שהיא הולכת להיות הדה ולהתאחד שוב עם לקסה
(ואיך כולם הסכימו שאם המלכה הייתה שם כולם היו כורעים ברך ואומרים אמן לכל מה שיוצא לה מהפה
) כוסימה שלך אבי
למה היית חייבת להרוס לי את זה
בוכה| למרות שהם גם קצת סתומים. הם ליטרלי כולם ראו את קלארק מדממת כבר 4 עונות, עוד לא קלטתם שהדם שלה היה אדום לפני שעה? איך חשבתם שיש לה פתאום דם שחור?! ג'ספר ועוד כמה אידיוטים מחליטים להשאר למות בארקדיה. יופי פחות אנשים יותר מקום בבונקר מה אתם מתעקשים להציל אותם? זה גם מה שאני חשבתי. וכל כך התעצבנתי שריילי המטומטם היה שם. בשביל זה הצילו אותך? חמור. אוף אני שונאת חצי מהדמויות בסדרה הזו בלהט! רק מונטי לא מרוצה כי שני האנשים הכי חשובים לו מתעקשים להשאר שם. מונטי היחיד שם שחושב בהיגיון. ברצינות, הם כולם שם שיכורים, מה הם מבינים. מטומטמים. אני במקום בלאמי הייתי שוברת את הדלת וגוררת את ריילי וג'ספר מהאוזניים וצועקת עליהם שלא סיכנתי את החיים שלי בגללם כמה פעמים כדי שיחליטו להתאבד עכשיו
הוא שאל את בלאמי אם הוא היה מוותר ככה אם אוקטביה הייתה שם ובלאמי עונה שלפחות ככה הייתה לה הדזמנות להתפרד. וזה בולשיט חמודי אם אוקטביה הייתה שם היית גורר אותה מהקוקו אם צריך. בדיוק מה שחשבתי. צעקתי על המסך שלי. שקרן!
ספיקינג אוף אוקטביה, היא ואיליאן מסתבר מחליטים להעביר את ימיהם האחרונים בעיבוד אדמה ושיחות במיטה. כ"כ מוזר. עזבי מוזר. איכס. היו איזה כמה שוטים לפרצוף הכעור של איליאן ואני כזה, איך לעזאזל התפשרת על הדבר הזה?? ולמה?? בשביל לעבוד אדמה?! נו באמת!
יטמבלים אם ידעתם שהיא סקייריפה מה התעסקתם איתה? בדיוק!
מגיע להם. איזה שבט מיותר. בחיי. היא מודיעה לאיליאן בכאב ופרצוף מלא בדם שזאת מי שהיא והולכת משם. אוח תנו לילדה שלי קצת אושר חח דווקא זה הסב לי הרבה אושר וזה מספיק טוב. אם רק אחת מאיתנו יכולה להיות מאושרת, כמובן עדיף שזו תהיה אני (במיוחד אם ה"אושר" של אוקטביה כולל עבודת אדמה וסקס עם יצורים. בע) בבונקר מרפי ואמורי דואגים שלא יחזרו לקחת אותם בזמן שרייבן מתחרפנת. די כבר עם הסרטים שאת אוכלת אמורי העקתתת
הצחיק אותי אבל שרייבן כזה "אולי הם ישאירו אותך אבל אני שווה מידי מכדי שישאירו אותי מאחור"
רייבן מתחילה להזות את בקה אהעעהאהעהעהאעהעהע בקההההה!!!!
יווו איזה אושר זה. ולא אכפת לי שזה אומר שרייבן גוססת לה שם. בקה פרמהדה!!!!
לאאאאאאאא רייבן אל תקשיבי לההההה!!! סתמי
בטח שתקשיב לה! בקה תמיד צודקת
מרפי ואמורי אתם חמודים אבל למה לעאזלללל אתם בוהים ברייבן דרך החלון מדברת עם עצמה בתזזיתיות וזה לא מדאיג אתכם????? כי אכפת להם רק מעצמם!!! את סתם מתעקשת למצוא סאבטקסט שלא קיים. מרפי עצוב יש לו דמעות בעיניים. כי הוא יודע שבלי רייבן הם כולם ימותו
"תגיד להם שהרחפתי את עצמי" חח זה הצחיק אותי (וגם קצת העציב אותי) "מקקים תמיד שורדים" פעם ג'וק תמיד ג'וק
רואים כשאתם רוצים אתם מסכימים!!! בואו נסכים על להכניס לבונקר את כל מי שיש לו שם מכל השבטים וזהו? תודה בדיוק! מה כל כך קשה בזה? שיציבו איזה באונסר בכניסה לבונקר שיבדוק שמות (והיקף חזה) ויכניס רק אנשים ראויים
או במילים אחרות: הם צריכים את אוקטביה דחוף איפה סקייריפה כשצריכים אותה
ומי זו מגיעה בדיוק באותו רגע על הסוס שלה? קווין אוקטביה סקייריפה הראשונה לשמה

didalf

Well-known member

"לעומת זאת אינדרה, עם כל ההפסדים שטריקרו ספגו, עדין נראית כאילו היא בשלטון והם כולם עושים מה שהיא אומרת להם" - אוקי זה ספציפית נכון אבל בכללי נמאס לי כבר מהדירה להשכיר שלהם זה לא יושב עם זה יאללה כבר כולכם הולכים למות התשתם. &nbsp ""הם ליטרלי כולם ראו את קלארק מדממת כבר 4 עונות, עוד לא קלטתם שהדם שלה היה אדום לפני שעה? איך חשבתם שיש לה פתאום דם שחור?!" - חחח תכלס
&nbsp "מגיע להם. איזה שבט מיותר. בחיי." - ממש
&nbsp "כי הוא יודע שבלי רייבן הם כולם ימותו" - הוא אוהב את רייבן ולא אכפת לי מה תגידי!!!!! &nbsp "שיציבו איזה באונסר בכניסה לבונקר שיבדוק שמות (והיקף חזה) ויכניס רק אנשים ראויים" - אוקי אבל בשביל השווין שיבדוק גם ריבועים בבטן לגברים
&nbsp

למעלה