THE 100 עונה 4

דיברגנט חדש

Well-known member
היום אראה את פרק 9, אך בינתיים, העונה הזאת טובה בהרבה מהעונה

הקודמת, אך פחות טובה מהעונות הראשונות (הראשונה והשניה).

didalf

Well-known member
לא מבינה את זה

ממש אהבתי את עונה 3 היא הייתה מעולה. בינתיים יותר אהבתי מ4.

LeAnnDylan

Well-known member
מבין ה-4 האלה 3 בעיני הכי טובה

הדירוג שלי למעשה הוא: עונה 3 עונה 2 עונה 1 עונה 4

limors2

Active member
גם אני, לא נהנית מ4

וההוכחה לזה היא שאני מתקדמת מהר כי אני צופה בפרקים בעבודה

didalf

Well-known member
לא הייתי אומרת לא נהנית (על עצמי)

אבל יותר אהבתי את הקודמות

limors2

Active member
אוף

אני יודעת שהסדרה אוהבת להזכיר שאולי אין באמת טובים ורעים, אבל לראות את ה"טובים" שלנו הולכים וחוזרים שוב ושוב על המעשים של הרעים, כולל לקחת בכפייה מוח עצם ולהקריב חברים שלהם, זה די נורא
מזל שקלארק התעשתה והזריקה לעצמה את הדם במקום לאמורי. מרפי המסכן

LeAnnDylan

Well-known member
מגיבה לך 408

הייתי בטוחה שאני אספיק היום יותר אבל חזרתי הביתה רק עכשיו (1:12 בלילה) ועדין לא ראיתי את הפרק החדש אבל אני עדין בוחרת להגיב לך לפני. תעריכי
מה זה פרק שלם בלי אוקטביה מי אישר דבר כזה? באמת לא מתקבל על הדעת! ג'ספר כרגיל מעצבן ומחליט ללכת לטיול. לך ואל תחזור. חופשי. די, גם כשהוא כביכול לא מתבכיין או אובדני הוא מציק. בלאמי משומה מצטרף אליו כדי לשמור עליו. חבל על הזמן שלך בל. אבל הצחיק אותי כשבלאמי אמר שהוא לא רוצה לסחוב את הגופה שלו אז ג'ספר אומר - "מה אני קליל. שרירי אבל קליל" באמת לא הבנתי מה בלאמי מבזבז עליו אנרגיות מיותרות. כאילו, אני מבינה מצד אחד את נקודת המבט של ג'ספר, אם כולנו הולכים למות, עדיף כבר לבלות את שארית הימים בלעשות משהו שמשמח אותנו מאשר וואטאבר שזה לא יהיה שבלאי עושה. אבל הם עדין לא יודעים בוודאות שאין סיכוי לשרוד. מבחינתם קיין/ג'ורה עובדים על פתרון וקלארקרו גם עובדים על משהו. מסתבר שג'ספר הלך לטיול להביא ג'ובי נאטס בשביל הסטלה הצחיק אותי שכשהוא חזר הוא ישר זרק אותם אל ניילה. מתאים לה להיות הסטלנית של החבורה
איזה בלונדה אחת שנראית טוב מרחוק אבל מקרוב לא כ"כ מתחילה עם בלאמי. זה הצחיק אותי ממש
בשביל הרקורד, גם מרחוק היא לא הייתה משהו. ג'אהא שומע את ניילה אומרת איזה קדיש בטריג
בדרך אינדרה מכסחת איזה 8 לוחמי אזגדה עם הרובה, מלכה העיקר היא פחדה מרובים עכשיו בום איזה מתנקשת. חח זה הזכיר לי את הפרק הראשון עם הג'ובי נאטס שבלאמי מלמד את קלארק לירות ברובה בפעם הראשונה והיא כזה לאאא אני לא רוצה לירות. ואז יורה וכזה יואוווו, איזה כיףףףף
ואגב מענין שהיא (אינדרה) הצליחה לירות בשבעתלאפים אזגדות בשניה בלי שאף אחד מהם יפגע בה, אבל מילר, חייל מנוסה מנסה לירות שבעתלאפים כדורים בדרון אחד ולא מצליח... איפה ניק הסטרייט? ג'אהא מנסה בדרמטיות לפתוח את הבונקר עם האסימון שלו אבל זה לא עובד. יואו זה כל כך הצחיק אותי שהוא נראה כמו הנואשים האלה בווגאס שנושפים על הקוביות למזל. רק היה חסר שהוא ינשק את האסימון הזה ויגיד לו "go make daddy proud" כל הכבוד מונטי!!
ואז הם פותחים את הבונקר!! ויש שם חתכת בונקר. האם המין האנושי ניצל? זה יהיה פשוט מידי ואנטי קליימטי. חוץ מזה שהרי ברור שרק הדמויות עם השמות ינצלו, אז זה אומר שאממ מה, כמה שמות יש לנו? 20? 30? אז הם
הם שמים את הגראונדר במכונת הקרינה ולרגע נראה שזה עובד אבל אז הוא מתחיל להישרף ולירוק דם שחור והכל מזעזע ואז הוא מת. זה היה די מזעזע. בע מסכן. אמורי החמורה הזאת
ואז בגלל הצמיד שלו הם מבינים שהוא לא מי שפגע באמורי. אבללללל להגנתה היא אכן הבאה בתור אז אולי היא צדקה במה שהיא עשתה. היא הייתה הבאה בתור בגלל מה שעשתה. הם לא היו מנסים עליה ככה בכפייה אם היא לא הייתה עושה כלום. גם זה שקלארק הקריבה את עצמה מראה שגם מלכתחילה אם אף אחד לא היה "מתנדב" היא הייתה מנדבת את עצמה. רייבן מזועזעת למדי מכל העסק. די להיות יפת נפש רייבן. לפני כמה פרקים נתת לילדה קטנה למות מקרינה כדי ששאר המין האנושי ישרוד בתוך הארק. אז גם הפעם האובג'קטיב הוא אותו הדבר. כשרואן אומר שאין ברירה אלא להקריב את הפריקדרינה רייבן צועקת עליו "אל תקרא לה ככה" אבל זה מה שהיא!!! הר וות'ר מאץ'? נהה, הרדימו אותה. בהר וות'ר נתנו להם לסבול. רואן מנסה לעודד את קלארק האם זה מוזר שאני קצת רוצה שהם יהיו ביחד? כאילו, לא ביחד ביחד. ביחד כמו ניילה וקלארק כזה. סתם סקס קאז'ואל וסטימי במיוחד שלא אומר שום דבר. הפעם אומר שהיא כן למדה מלקסה את יכולת המנהיגות די כבר עם כל הרפרפנסים האלה ללקסה. זה גורם לי לבכות כל פעם שמזכירים לי שהיא לא רק נמה לה במגדל הנר שלה ותכף תשוב
וקור הרוח שבו הם עשו את זה, היה מחריד ומפחיד. גם את נהיית לי יפת נפש?
די כבר. עושים מה שצריך לעשות כדי לשרוד. NO GOOD CHOICES זה המוטיב החוזר של הסדרה. פשוט צריך לבחור באופציה הפחות נוראית. והפעם, עם כמה נורא שזה, תיונים ופריקדריינות על הגריל זו האופציה הפחות נוראית. שיואו אני אהיה מנהיגה מעולה!
שילהקו אותי לסדרה!!! אבי לא מסוגלת להזריק וקלארק לוקחת ממנה את המזרק, וממלמלת לעצמה "הנטל שלי כדי שהם לא יחזיקו בו" והונסטלי קצת כעסתי עליה שהיא מנסה להצדיק את עצמה. מה? את רצינית? אז מה עדיף שכולם יגידו 'הו אנחנו לא מסוגלים לעשות את מה שצריך לעשות אז בואו נמות?' שיצטרפו לג'ספר אם ככה. הייתי גאה בקלארק על המנהיגות שהפגינה. לא רק כי בחרה להזריק את זה לעצמה, שבתאכלס זו הייתה הבחירה הגרועה, כי הם צריכים מנהיגה חזקה שלא מהססת לעשות את הבחירות הקשות, אלא כי פתאום רואים שאמא שלה שכל הזמן קישקשה על זה שקלארק "רק ילדה" ולא מנהיגה, פתאום מבינה שהבת שלה הרבה יותר בוגרת ממנה ומנהיגה פי מיליון יותר טובה ממה שהיא אי פעם תהיה. תפוז לא נותן לי להעלות גיפים. ובמילא אין לי הרבה ואני רוצה ללכת לראות את הפרק החדש אז ביי.

didalf

Well-known member
חחח וואו אכן מעריכה

מהההה שוב אין תמונות? לעזאזל תפוז
"ואגב מענין שהיא (אינדרה) הצליחה לירות בשבעתלאפים אזגדות בשניה בלי שאף אחד מהם יפגע בה, אבל מילר, חייל מנוסה מנסה לירות שבעתלאפים כדורים בדרון אחד ולא מצליח... איפה ניק הסטרייט?" - ניק הסטרייט לא קיים זה קטע
טוב אבל הדרון כל הזמן זז לו. חוצמזה שמילר לא באמת כזה חייל מנוסה הוא היה חלק מהמאה כלומר עד לא מזמן פחות מ18 ובכלא, הוא לא היה שנים במשמר. והוא גם היה בהר וותר. כמה זמן הוא כבר חייל? 4 חודשים? "ברור שרק הדמויות עם השמות ינצלו, אז זה אומר שאממ מה, כמה שמות יש לנו? 20? 30? אז הם" - נכון אז די כבר להתיש אותי עם משחקי הבונקר האלה. "הם לא היו מנסים עליה ככה בכפייה אם היא לא הייתה עושה כלום" - יכול להיות. מצד שני את מי כן הם היו מקריבים אם יש גשם שחור ואי אפשר לצאת החוצה לצוד אנשים? "די להיות יפת נפש רייבן. " - יש איזה הבדל בין לא לעזור למישהו חולה ללקחת מישהו בריא לחלוטין ולהרוג אותו ככה. וגם מה שהם עשו ללונה היה קשה. ובינתיים רייבן הספיקה להכיר אותה וכשמדובר במישהו שאתה מכיר זה תמיד יותר קשה. במיוחד שרייבן הספיקה להיות מאלה שהתעללו בהם בהר וותר. "האם זה מוזר שאני קצת רוצה שהם יהיו ביחד?" - כן. איכס. עדיין ג'ודי הטמבל. "שיואו אני אהיה מנהיגה מעולה! שילהקו אותי לסדרה!!!"
אני לאדעת יש לעשות מה שצריך כדי לשרוד ויש לעשות את זה בקור רוח מפחיד. "פתאום מבינה שהבת שלה הרבה יותר בוגרת ממנה ומנהיגה פי מיליון יותר טובה ממה שהיא אי פעם תהיה." - היא לא הבינה את זה מזמן כבר?

LeAnnDylan

Well-known member
סליחה

קודם כל, אחרי 3 חודשי טירונות, מילר צריך להיות חייל מנוסה. אפשר לחשוב כמה זמן נותנים לחיילים היום להתאמן כדי לצאת לקרב. ודרון הזה, ליטרלי היו שוטים ארוכים שלו מתביית במקום על איזה מישהו לפני שהוא יורה. מילר היה אמור להוריד אותו בקלות. ואינדרה שפעם ראשונה מרימה רובה ויורה בכולם בדיוק מושלם זה יותר הגיוני מהטירונות של מילר? &nbsp להתיש אותך עם משחקי בונקר זה מצחיק. באמת. כי. וול, זה מצחיק. &nbsp אני לא חושבת שהם היו מקריבים אף אחד, אני חושבת שהם היו מחפשים שמישהו יתנדב. ואם קלארק הייתה מתנדבת ראשונה (אם לא היה את "בייליס") ומתה, סביר להניח שאף אחד מהם לא היה רוצה להתנדבר אח"כ והם כולם היו מתים. איך זה עדיף? "יש לעשות מה שצריך כדי לשרוד ויש לעשות את זה בקור רוח מפחיד" נו אבל זה בדיוק התיאור של קלארק. היא עושה מה שצריך כדי לשרוד. היא עדין שמרה על אנושיות ועשתה את המעשה הקשה כדי שהאנשים שלה לא יצטרכו להתמודד עם זה. מה אפשר לבקש ממנה יותר? ואם ניסית ללכלך עליי זה גם לא נכון. כי אומנם אני יודעת להפגין קור רוח כשצריך אבל אני לא אהרוג את כולם. נוט אבריוואן. נוט יו. (כאילו אותך כן כי את מתנגדת לשלטון שלי
אבל נגיד את קלארק ואוקטביה הייתי משאירה בחיים
) &nbsp וברור שיש הבדל אבל זה לא שכולם חיים בסבבה וקלארק מחליטה לרצוח מישהו בריא סתם ככה כי בא לה. הבחורה הזאת ליטרלי גרמה לה לרצוח מישהו בריא אחר וחף מפשע. החיים שלו לא נחשבים כי לא הכרנו אותו לפני? אז בגלל שרייבן הכירה את לונה היא מקבלת את קלף המוסריות? היא הייתה מוכנה לתת ללונה למות לפני שהבינה שהיא הפתרון להישרדות של כולם. אז כן, זה מאוד צבוע בעיני. ואני כועסת עליה הרבה יותר מאשר אני כועסת על קלארק. &nbsp

didalf

Well-known member
המאה פרק 4X09

אוקיייייייייייי רואן ואינדרה התשתם אותי חאלססססססססס. די כבר עם האנשים שלי לא ישבו עם האנשים האלה ולהפך כולכם הולכים למות במילא וכולכם רצחתם אחד את השני תחלקו כבר את הבונקר וזהו אוף
גם לקלארק נמאס ממשחקי הכבוד של הגראונדרים והיא מנסה למנות את עצמה למפקדת כדי שהם יהיו חייבים להקשיב לה, אבל רואן מביא את אבי שחושפת שקלארק לא באמת נייטבלאד אלא יצרה אותו. למה בעצם היא הורסת את התוכנית? קצת קיוותי שקלארק תהיה המפקדת. ג'ספר ועוד כמה אידיוטים מחליטים להשאר למות בארקדיה. יופי פחות אנשים יותר מקום בבונקר מה אתם מתעקשים להציל אותם? רק חבל על הרפר. בסוף הם מבינים שאי אפשר להציל את מי שלא רוצה להנצל. רק מונטי לא מרוצה כי שני האנשים הכי חשובים לו מתעקשים להשאר שם. הוא שאל את בלאמי אם הוא היה מוותר ככה אם אוקטביה הייתה שם ובלאמי עונה שלפחות ככה הייתה לה הדזמנות להתפרד. וזה בולשיט חמודי אם אוקטביה הייתה שם היית גורר אותה מהקוקו אם צריך. אבל כאילו הוא התכוון פשוט לוותר על אוקטביה?
(כי אין לו מושג איפה היא). בלאמי נפרד מהרפר וג'ספר בשיחה וחיבוק חמוד
ומונטי מחליט להשאר עם הרפר אווו
ספיקינג אוף אוקטביה, היא ואיליאן מסתבר מחליטים להעביר את ימיהם האחרונים בעיבוד אדמה ושיחות במיטה. כ"כ מוזר. אוקטביה מנסה להיות אדם אחר עכשיו, ולא לבלות את ימיה האחרונים במלחמה והרג. אבל כשהחברים האידיוטים של איליאן תוקפים אותה היא מכסחת אותם. יטמבלים אם ידעתם שהיא סקייריפה מה התעסקתם איתה? יו הד איט קאמינג! היא מודיעה לאיליאן בכאב ופרצוף מלא בדם שזאת מי שהיא והולכת משם. אוח תנו לילדה שלי קצת אושר
בבונקר מרפי ואמורי דואגים שלא יחזרו לקחת אותם בזמן שרייבן מתחרפנת. הם מתחילים לחשוב שהדאגה שלהם מוצדקת אבל הם לא יודעים שמילר וג'קסון הותקפו ונעצרו קצת בפוליס בדרך. רייבן מתחילה להזות את בקה שאומרת לה לטוס לחלל ולא לחזור, כי המוח שלה יותר ויותר מקולקל ובקרוב היא תמות במילא. לאאאאאאאא רייבן אל תקשיבי לההההה!!! מרפי ואמורי אתם חמודים אבל למה לעאזלללל אתם בוהים ברייבן דרך החלון מדברת עם עצמה בתזזיתיות וזה לא מדאיג אתכם????? כשמרפי ואמורי מתכוננים ללכת לבונקר במגדלור מילר וג'קסון חוזרים אליהם, איזה חיוכים חמודים של הקלה. מרפי הולך לקרוא לרייבן והיא מודיעה לו שהיא לא באה והוא קולט שיש לה תוכנית חלל מטורפת. מרפי עצוב יש לו דמעות בעיניים. הוא אני חושבת סופסוף לראשונה מתנצל בכנות על מה שהוא עשה לה ברגל. היא אומרת לו שזה כבר לא חשוב כי הבעיה היא המוח שלה
הוא שואל מה להגיד לאנשים - "תגיד להם שהרחפתי את עצמי" אעהאהה לאא
והם מתחבקים יאאאא
אני אוהבת את החברות הזאת
קצת קיוויתי הוא יזריק לה את הדבר הזה שהם משתמשים בו כדי לעלף אנשים ויקח אותה איתם בכוח אבל לא. היא אומרת לו שישרוד, והוא עונה "מקקים תמיד שורדים" עם דמעות בעיניים אעהעההה
איך אבל מילר וג'קסון קיבלו את זה בדיוק?! אוקי בלאמי איכשהו הגיע לפוליס וקלארק מעדכנת אותו במה שקורה עכשיו - לכל שבט יש לוחם ויש מלחמה למוות - מי שיזכה מקבל את הבונקר. (דבר שרואן ואינדרה סיכמו - רואים כשאתם רוצים אתם מסכימים!!! בואו נסכים על להכניס לבונקר את כל מי שיש לו שם מכל השבטים וזהו? תודה). הם מוטרדים כיוון שבלי אקדחים אין להם אף לוחם מנוסה והם אבודים (או במילים אחרות: הם צריכים את אוקטביה דחוף). ומי זו מגיעה בדיוק באותו רגע על הסוס שלה? קווין אוקטביה סקייריפה הראשונה לשמה

Lhuna1

New member
ראיתי עכשיו את פרק 10 גם (לא כותבת ספוילרים)

אני אחכה שאת תכתבי, אבל כיף לחזור לפרקים האלו עכשיו ולהעריך אותם מחדש, אפילו התרגשתי קצת מכל מיני דברים.

דיברגנט חדש

Well-known member
ראיתי את פרק 10

לא אעשה ספוילר, אך הוא חזק ביותר ואופייני לראש של הבמאי, שאוהב לעשות אחורה פנה כאשר האור מתגלה בקצה המנהרה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אגב, עדי, אל תקראי את התגובה של דילן שם

היא הגיבה אחרי שלונה כבר ראתה עוד פרקים והיא מתייחסת אליהם. &nbsp (ואגב זה קרה בגלל שלונה הייתה תמיד עושה תגובה על תגובה. כלומר תגובה על פרק 12 היא על התגובה של פרק 9 במקום להיות על ההודעה הראשית של השרשור...)

Lhuna1

New member
ולא, זה לא קרה "בגלל שלונה שרשרה לא טוב"... חחחח

גם אם הייתי משרשרת את זה כמו שאתה אוהב, דילן פשוט הגיבה לי אחרי שראיתי את ההמשך, אבל היא עדיין היתה כותבת את התגובה הזאת בתגובה להודעה שלי על פרק 9, כי היא הגיבה לנקודות הספציפיות
&nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל אם היא הייתה מגיבה את זה בתגובה לפרק 9

אז הייתי מוחק את ההודעה כי היא עוברת על חוקי הספוילר אבל בגלל שזה בכל מקרה נכתב מתחת להודעה על פרק 12 אז הייתי רחמן. וזה אין יותר מיסטר רחמן ניק

LeAnnDylan

Well-known member
רחמן עלק. אתה דיקטטור מרושע

ובטח בכלל לא שמת לב אז שהגבתי גם על פרק 12 בתוך ההודעה ההיא אחרת באמת היית מוחק

למעלה