THE 100 עונה 4

didalf

Well-known member
המאה פרק 4X10

אוקטביהההההההההההההההההההההההההה
&nbsp אוקטביה כמובן המועמדת של סקייקרו. לפני שמתחילים אינדרה נותנת לה את החרב שלה אעהאההה
ואוקטביה אומרת שזה סכנה לאנשים שלה (אינדרה) ואינדרה אומרת לה - "את האנשים שלי" יאוו כמעט בכיתי
אל תדאגי אינדרה אם אוקטביה מנצחת את איתנו בבונקר! בלאמי וקיין הם השגרירים במועצה, והאסטגרטגיה שלהם היא שעדיף להתחבא ולהרוג את האחרון. אוקטביה נפרדת מקיין בחיבוק, ומבלאמי ב "מיי וי מיט אגיין" קצת נשבר לי הלב שהיא לא חיבקה אותו גם, ושהוא לא ענה לה בחזרה אלא "בהחלט כן" אבל אז חשבתי שזה טוב כי אם הוא היה נפרד בפרידה המסורתית שלהם היא הייתה מתה, חוקים של סדרות. אח"כ הוא עצוב מזה שהוא לא אמר לה שהוא אוהב אותה, אבל שוב - טוב מאד, אל תגיד לאנשים שאתה אוהב שאתה אוהב אותם כשהם הולכים למות, זה מעלה את סיכוי המוות שלהם ב100%. אוקי חוץ מאוקטביה יש לנו את רואן מאזגדה (למה השם שלהם לא נגמר בקרו?) את איליאן שצץ פתאום, ואז לונה מגיעה ומכריזה שאם היא תנצח כולם ישארו למות. מה יש לה זאת? הימור מושכל: ישארו אחרונים אלה שיש להם שם. ו.... משחקי הרעב מתחילים. מיי דה אודס בי אבר אט יור פייבור. &nbsp אוקטביה בורחת ונותנת לאנשים להרוג אחד את השני. כל כיבוי נר גורם לבלאמי להחסיר פעימה. האיש של טריקרו מת מהר (ברור מה ציפיתם שלחתם דמות ניצב) ואינדרה וגאיה עצובות. אל תדאגי אינדרה אוקטביה תדאג לך!! &nbsp לונה שהפכה לממש קרציה מוצאת את אוקטביה, ואומרת לה שבגלל סקייקרו היא איבדה את האמון שלה בבני אדם ולכן עכשיו היא רוצה להרוג את כולם. וואי מעצבנתתתתתתת. אוקטביה מדברת על לינקולן והאמונה שלו שכולם שווים אעהההה
ולונה אומרת שלינקולן היה מתבייש בה. וואי סתמי
אוקטביה מצליחה לברוח ממנה בינתיים. &nbsp איליאן מנסה להציע לאוקטביה ברית, היא מסרבת אבל לא הורגת אותו בינתיים. בלאמי קולט מישהי שיורה חצים מהמגדל וחושד שאקו מרמה. אחכ כש3 תוקפים את אוקטביה בבת אחת איליאן צץ לעזור לה והם מכסחים אותם, אבל אז אקו יורה חץ באיליאן. אין לי מושג איך הוא הצליח לדבר עם חץ בפאקינג גרון שלו אבל הוא מבקש מאוקטביה שתהרוג אותו ותגאל אותו, והיא עושה את זה בדמעות. ברוך שפטרנו אבל מסכנה אוקטביה
&nbsp בחשכה בלאמי הולך לחשוף אותה והם הולכים מכות בכזה רעש שרואן ואוקטביה מגיעים למגדל גם. רואן כועס על אקו ומגלה אותה מאזגדה
ואומר לה שאין לה מקום בבונקר, אכזרי. בלאמי ורואן נשארים בחדר כשאוקטביה מסתתרת מאחורה. רואן מבין מזה שבלאמי שם שאוקטביה עדיין בחיים, ושואל אם הוא באמת מאמין שהיא יכולה לנצח. בלאמי מחייך חיוך חמוד וקצת מתנשא של אח גאה ומכריז שלא יזלזל באוקטביה, והוא לא יודע שהיא שומעת אותו יאאאאא
רואן אומר שכשהוא יהרוג אותה הוא ימסור לה שיש לה מזל שיש לה אותו כאח. בלאמי אומר שלא, שכשהיא תהרוג את רואן, שימסור לה לפני שבלאמי הוא בר המזל שהיא אחותו. אעההאההההה
והיא שומעת הכלללל והפנים שלהההההה|
עזבו אותי משיפים הקשר הכי חשוב לי בסדרה הזאת זה בלאמי ואוקטביה
בלאמי מנסה לחמוק מהזירה אבל מישהו חוטף אותו
&nbsp קיין מנסה לנחם את אינדרה והיא בעיקר בוטחת באוקטביה
קיין תגיד לה שהיא מוזמנת לבונקר עם סקייקרו!!! &nbsp נשארו 4 אנשים: אוקטביה, רואן, לונה, ואיש ללא שם. רואן מוצא את אוקטביה אבל מבקש לכרות איתה ברית - שמי שנשאר יתאחד קודם כל כדי להרוג את לונה כדי שמישהו יזכה להכנס לבונקר, היא מסכימה. ולונה הורגת את איש ללא שם. נשארנו עם רואן, לונה ואוקטביה. פאק 2 מפה יצטרכו למות וזאת לא תהיה אוקטביה ביצ'ס. הם נלחמים בה וזה קשה ואז מגיע הגשם השחור שלונה חסינה אליו. אוקטביה רצה למחסה אבל רואן ממשיך להלחם עד שהיא מנצחת ומטביעה אותו במזרקה של גשם שחור
פאק אכזרי. לונה מחפשת אחרי אוקטביה וממלמלת על האפלה בתוכה. היא עוקבת אחרי הדם וחושבת שאוקטביה בארון אבל לא, אוקטביה משפדת אותה מאחורה. אוקטביה המנצחת. אוקטביה המנצחת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! המלכה אוקטביה נכנסת לחדר המפקדת עם כל השרשראות, בשלב זה הנפתי ידיים וצרחתי "אוקטביההההההההההההה" על המסך
אבללללל היא נסיכת עולם, והיא מכריזה שכל השבטים יחלקו את הבונקר באופן שווה, כי כולם בני אדם שווים. אינדרה אומרת לה שלינקולן היה גאה בה אעהההה פה בכיתי
הבעיה היא כמובן שזה יוצא 100 איש לשבט ושוב לא כל סקייקרו ינצלו, שזה מדאיג את קיין. ורגע איפה בלאמי? בלאמי מתעורר במשרד בתוך הבונקר ומה מסתבר? בזמן שכולם התעסקו במשחקי הרעב סקייקרו פשוט השתלטו על הבונקר לעצמם
וואי חצופים איזה מעשה מלוכלך. אחכ אתם מתפלאים שכל השבטים שונאים אתכם????? בלאמי לא מאמין שקלארק הסכימה לזה - אבל זה היה רעיון שלה
למרות שבגדול אני חושבת שזה טריק מלוכלך זה גם קצת חכם מבחינה הישרדותית, בזמן שכל הגראונדרים משחקים במוות פשוט לקחת את הבונקר. במיוחד שקלארק ניסתה דרכים אחרות והם סירבו להקשיב לה. אבל באמת לא יפה. &nbsp &nbsp

didalf

Well-known member
תפוז קרס לי כשניסיתי לעשות עריכה

אבל רציתי להוסיף שאפילו שלרוב אני כועסת על אקו הפנים שלה כשרואן הגלה אותה היו כ"כ פגועות שהיה לי קצת עצוב.

Lhuna1

New member
כן

פרק מעולה לדעתי ובעיקר הסוף. (זה הפרק שמבחינתי הסדרה נהייתה ממש טובה.) &nbsp לונה איומה אבל אני חייבת להגיד שזה קצת הצחיק אותי כשהיא באה עם הקטע שהיא נלחמת בשביל שכל המין האנושי יכחד, כי זה כן קצת מתאים לי היה לחשוב דבר כזה
אבל כן היא מעצבנת לגמרי וברוך שפטרנו. &nbsp אוקטביה
אבל חייבים לתת הרבה קרדיט לאינדרה. היא טיפוס שתמיד היה לי קשה להתחבר אליו, בגלל שיש לה פרצוף זעפני כזה, אבל פה הערכתי אותה במיוחד. היא זאת שגם לימדה את אוקטביה להלחם, עזרה לה לנצח, ובעיקר שתלה אצלה ברמז חכם את הרעיון שהיא מחליטה בשביל מי היא נלחמת. היא בעצם כיוונה אותה לזה, ולכן בעצם הרבה מאוד זה בזכותה. &nbsp והסוף אבל וואו.... באמת קצת הלם שזה היה הרעיון של קלארק. ויותר מהכל שיגע אותי לחשוב על זה שהם השאירו את קיין
ואת אוקטביה (?!?!?!?) בחוץ!!! כאילו מילא "לא יפה" לבגוד בשאר השבטים, אבל במי שפאקינג נלחמת ברגע זה בשביל להציל אותכם????? &nbsp

didalf

Well-known member
חחחחחחחחח

"כי זה כן קצת מתאים לי היה לחשוב דבר כזה " - יופי לונה
&nbsp כפרעל אינדרה
&nbsp "ויותר מהכל שיגע אותי לחשוב על זה שהם השאירו את קיין ואת אוקטביה (?!?!?!?) בחוץ!!!" - כן מההההההההההההה?!!!!! אלא הם מתכננים להרדים אותם ולגנוב אותם גם?

דיברגנט חדש

Well-known member
פרק שאופייני לראש של הבמאי, שאוהב לעשות אחורה פנה כאשר האור

מתגלה בקצה המנהרה.

didalf

Well-known member
חחחח ברור

חס וחלילה שמשהו שילך להם כמו שצריך
למרות שזה גם לא כזה אור מבחינת סקייקרו כי בגלל ההכרזה של אוקטביה שוב אין מקום לכולם ויצטרכו לבחור 100 אנשים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מגיב

כמה דברים: 1. אינדרה נותנת לאוקטביה את החרב שלה זה באמת יפה, אבל חלק ממני תוהה האם היא עשתה מחווה כזאת גם לכל אחד מהמתחרים האחרים - סוג של דרך לגרום לכך שלא משנה מי יזכה הוא יחשוב עליה באופן חיובי... (אני צוחק) 2. למה בעצם אינדרה לא ייצגה את טריקרו במשחקי הרעב (כלומר הקונקלייב או מהשלא). היא סופר באד אס ואני מסרב להאמין שהחסר שם שהם בחרו היה יותר טוב ממנה. 3. בלאמי ואוקטביה הם באמת מערכת היחסים הכי חזקה בסדרה. 4. לפחות בדבר אחד לונה עשתה משהו טוב - היא גרמה לכך שאוקטביה ורואן שיתפו פעולה. 5. משהו מעולה בפרק זה שאיכשהו באמת נשאר לחלוטין מתח לגבי מי יזכה - למרות שזה תכלס היה צריך להיות ברור למוות שאוקטביה תנצח. 6. וואו, הסוף כשמגלים מה טריקרו עשו. זה היה תהליך עוד מעונה 2, אבל בשלב מסוים אתה כבר חייב לומר לעצמך שטריקרו הם פשוט הרעים בסיפור הזה. 7. בלאמי קלט את אקו מרמה כי הוא שמע את ההד שלה

didalf

Well-known member

2. כי אז אוקטביה הייתה צריכה להרוג אותה מה נראה לך?!?!?@@? לאדעת אולי היא נחשבת מבוגרת מידי? למרות שהיא לוחמת על. 3. כן
4. אממ כן אוקי 5. היה ברור שאוקטביה תזכה. אבל מודה שקצת הופתעתי שגם רואן וגם לונה מתו. 6. אוף לא יודעת. 7.|

Lhuna1

New member
בסעיף 6

כתבת בטעות טריקרו במקום סקייקרו. ואני לא יודעת. זה נכון שעל פניו הם "נראים" הרעים בסיפור, אבל זה לא באמת ששבטי הגראונדרים הם יותר טובים. כולם שם חזק בקטע של הישרדות עצמית. אני חושבת שהם יוצאים לכאורה רעים יותר פשוט כי הם קצת יותר מתוחכמים, וקצת פחות כפופים למנטליות השבטית של "כבוד" (שקצת מאפיינת אולי תרבויות יותר פרימיטיביות). &nbsp והרגת אותי עם הרעיון שלך לגבי אינדרה
זה היה יכול להיות כזה מצחיק אם זה היה נכון. &nbsp

didalf

Well-known member
חחח אפילו לא שמתי לב

קראתי סקייקרו
ומסכימה איתך

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוי

אני שמח שהכוונה שלי הייתה מספיק ברורה אפילו עם הטעויות כתיבה שלי. &nbsp זה פשוט מודגש הרבה פעמים שהשבטים של הגראונדרים הם פראיים ורעים בעוד סקייקרו הם בעלי תרבות. ואז הם עושים דברים שאפילו אזגדה היו מחשיבים כברוטליים ואכזריים כמו לעשות טבח בצבא שהוצב שם לשמור עליך. ובמקרה הזה שכל השבטים הסכימו על דרך להחליט מי מקבל את הבונקר. וזה לא שלא נתנו לסקייקרו להשתתף בזה. &nbsp *אם כי נכון שסקייקרו הם אלו שגילו את הבונקר.

LeAnnDylan

Well-known member
+

כן לכל מה שאמרת חוץ מההערה בסוף. קודם כל, הם לא היו מוצאים את הבונקר הזה בחיים בלי אינדרה וגאיה אז אם רוצים להיות טכניים, הבונקר שייך לטריקרו וסקייקרו (שנראה לי שכולנו היינו יכולים להסכים שזה פתרון הכי טוב. למרות שרגע, לאיזה שבט משתייכת ניילה?
אני תמיד מחשיבה אותה כטריקרו אבל האם אנחנו יודעים בוודאות שהיא טריקרו בגלל הקעקועים בגב שלה? אהה בעצם כן, היא אמרה שבלאמי הרג את אבא שלה. אז כן, היא טריקרו. וכן אני יכולה למחוק את כל הדיון העצמי הזה אבל אם ביזבזתי זמן לכתוב אותו אתה תבזבז זמן בלקרוא אותו
) &nbsp אבל גם זה כאילו שאני אגלה שמתחת לבית שלך קבור איזה אוצר ואחליט להיכנס אליך הבית ולחפור לך מתחת לרצפת המטבח ולהגיד לך זה אומנם בטריטוריה שלך וסביר להניח שייך לאבות אבותיך (בהנחה ואתם כולם גרים באותו בית במשך דורות {תזרום עם המטפוארה שלי, נו!
}) אבל אני ראיתי שכתוב בויקפדיה שיש שם אוצר אז הוא שייך לי בעצם ואני גם לא אחלוק אותו איתך. כזה. &nbsp

didalf

Well-known member
היא אמרה
פרק 12

שהיא טריקרו, כגראונדרים באו לגרש את כל סקייקרו מהבונקר.

LeAnnDylan

Well-known member
כן, ראיתי את זה מקודם

אבל ידיד שלי התקשר אז הפסקתי את הפרק באמצע. אבל בכל מקרה לא הייתי צריכה את הפרק כי הגעתי לתובנה הזאת לבד

LeAnnDylan

Well-known member
לגבי 2

דובר על זה שהכתף שלה מעולם לא החלימה לגמרי מהכדור שפייק ירה בה. אבל אם לא הזכרתם את זה אני חוששת שאולי זה ספוילר?
למרות שזה לא באמת ספוילר רציני כי הפרק שפייק ירה בה כבר היה בעונה הקודמת. בכל מקרה, אני כן חושבת שגם עם כתף חצי כוח היא הייתה שורדת יותר מהגרוע הזה ששלחו במקום שמת כבר בסיבוב הראשון

limors2

Active member
פרק 10

לפני הכל- "חושבת שאוקטביה בארון אבל לא". יאללה לשפפ אותה עם קלארק!
&nbsp פרק ממש מעולה, גם אם נורא "משחקי הרעב". אבל משחקי הרעב היה מוצלח אז נסלח להם
אוקטביה מלכה
וגם אינדרה, אבל הפרק הזה הוא לחלוטין של אוקטביה
מלכת הגראונדרים החדשה שלנו, מביאת הסכמי השלום והיורשת הראויה לאינדרה האמא הגאה. התרגשתי ממש בסצינות שלהן
מבאס על רואן שהיה יכול להיות buffer טוב בין הגראונדרים, אבל אני מניחה שאם כולם התפגרו ואוקטביה המלכה כבר אין טעם בזה. או בלונה ההיפית שגרמה לי לשכוח שחיבבתי אותה לתקופה. &nbsp אבל הסוף ביאס אותי ממש. גם לשחק מלוכלך וגם שהמשחק הזה יהיה רעיון של קלארק? שנתחיל לקרוא לך קליכסה?

didalf

Well-known member
לאאאא

היא עדיין לא קליכסה
&nbsp ""חושבת שאוקטביה בארון אבל לא"" - חחחחחחח לא חשבתי על זה ככה
"יאללה לשפפ אותה עם קלארק!" - לא עשינו את זה מזמן?
&nbsp &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member

קראתי את זה בהתחלה ואני כזה רגע מה
יואו צחקתי בקול
והייתי משפפת אותה עם קלארק אבל אחרי הסוף של הפרק הזה. קלארק יכולה טו גו פלואט הרסלף
&nbsp בהחלט אפשר לקרוא לה קליכסה

למעלה