THE 100 עונה 4

LeAnnDylan

Well-known member
מגיבה לך 407

חרא של פרק האמת. מה אתה רוצה עכשיו?? רוצה מכות הקרצייה הזה. קישטה. ואז מתחיל גשם. אוי לא, גשם שחור וזה שורף. אהעעהה מסכן הסוס!! אוקטביה הנסיכה לפני שניה רצתה להרוג אותו ועכשיו לוקחת אותו על הסוס לחפש מחסה הונסטלי הייתה צריכה לתת לו למות. עלק "את לא תשרדי בלעדי" תמות, טוב. היא סקייריפה. בדוק היא תשרוד!
איזה אחד מנסה להאחז בהרפר והיא מעיפה אותו והוא נופל ואנשים דורסים אותו אוי מסכן. אוי זה היה נוראי. ומסכנה, איך היא הרגישה רע. הבן שלו פיטר היה אחד מהמאה. מה אתם יודעים נשארו עוד אנשים מהמאה. חח רציתי לעדכן את ספירת המאה שלנו אבל הוא מת אז לא חשוב. בלאמי עדיין מרגיש אשם על הרבה דברים ועל זה שהוא לא יכול להציל את אחותו ויוצא למסע חילוץ יואו צחקתי כשהוא עמד שם ושיפצר את החליפה שלו עם דאקטייפ
יש מם כזה של דאקטייפ יכול לתקן כל דבר, אם זה לא תיקן - לא שמתם מספיק דאקטייפ. ככה הרגשתי כשהוא יצא לו לגשם ונחרך. מסכנה היא בטראומה שהיא לא שווה כלום בגלל המוטציה שלה, אני לא חושבת שהם היו משתמשים בה. הם לא היו משתמשים בה. היא סתם אוכלת סרטים רעים וגם משליכה את הסרטים שלה על קלארק. עצבן אותי איך שהיא דיברה אליה כשהן היו בדרך לבית שם. קלארק מנסה להיות כולה חמודה ותומכת ואמורי הזאת רק משתלחת בה
יאוו אלוהים תנו לילדה לישון במיטה אמיתית קצת!!!! לפחות יצא מזה גיף. וברוך ה' עכשיו לפחות היא כבר לא מצחינה. אניה הייתה שמחה
ואני חושבת - נו יופי הקורבן אדם שחיפשתם נפל עליכם משמיים. רק שלקח להם עוד חצי פרק לקלוט את זה חחח לגמרי
האוטו של בלאמי נתקע בבוץ כשמארק ופיטר מתחננים בקשר לעזרה אבל הוא לא יכול לעשות כלום בלי לצאת מהרכב ואם הוא יצא הוא מת גם. יואו זה היה קטע ממש עצוב
גם לא הבנתי למה בלאמי אמר לו לא לבוא לקראתו. במילא הם שניהם מתים אם הם נשארים במקום. ככה לפחות היה לו סיכוי כלשהו להינצל. למרות שסביר להניח שכך או כך הוא היה מת. (פיטר סביר להניח כבר היה מת בשלב הזה) קיין אומר לו שהוא גאה בגבר שהוא נהיה אווו ושגם אמא שלו הייתה גאה יואו ריחמתי על קיין האמת
מסכן, מנסה לעודד את כולם הפרק וכולם יוצאים עליו. כולה ניסה לגרום לבלאמי להרגיש טוב יותר
במערה איליאן מספר לאוקטביה את הסיפור העצוב שלו אבל למי אכפת חופשי למי אכפת. תמות כבר קרציה עם פטמות מכוערות
והיא יוצאת בתחתונים אל הגשם לאאאאאאאאאא אוקטביה מה את עושההההה???? שנאתי את הקטע הזה די. ג'ספר הוא האובדני היחיד בחבורה. אוקטביה ממש לא אובדנית, מי כתב את הפרק הגרוע הזה?!
והם שוכבים. חייבת לציין שהימרתי שמשהו כזה יגיע ברגע ששניהם תקועים במערה בלי בגדים ושניהם צעירים ויפים אממ סליחה. היא צעירה ויפה. הוא סתם מכוער. איכס. איזה התפשרות בוטה. איך עברת מאל יווני ליצור הנאלח הזה. בעע. נאו זאת ידידות משונה למדי. האם הקטע שלהם הולך להמשיך? מאוד מקווה שלא. הוא ממש דוחה אותי. אבי מתייעצת עם קיין לגבי האם מוסרי להקריב אדם בשביל להציל הרבה, ואין לו תשובה טובה בשבילה האמת שהתשובה שלו הייתה טובה. ואהבתי אותה. אני גם לא כל כך מבינה את ההתלבטויות שלהם. ליטרלי כולכם תמותו עוד חודשיים. להקריב מישהו אחד בשביל הסיכוי שכולם ינצלו זה No brainer. בחיי. אם הייתי בחבורה הזאת גם הייתי נותנת להם להתנסות עליי. מה יש לי להפסיד? חודשיים מהחיים של לאכול עכברושים ולברוח מגשם שחור? ביג פאקינג דיל. בלאמי חוזר שבור. הוא לא יכל להציל את אוקטביה ולא את האנשים
באי אבי מזריקה לגראונדר הפורץ נייטבלאד והם שמים אותו במכונה. תהיה אבל נניח זה עובד - כמה מח עצם אפשר לקחת מלונה בשביל כל האנשים? ברגע שהופכים כמה מהם לנייטבלאדים, אחרי 48 שעות (לפי מה שאמרו בהר וות'ר) הם יכולים לתרום בעצמם. ככה שבעצם לונה צריכה לתרום רק לראשונים. מצד שני פאקקק פסיכית. ואני חיבבתי אותה ממש. איכס, כל כך שנאתי אותה בשלב הזה. וגם הייתי כועסת עליה ממש אם הייתי קלארק ואבי. היא תיחמנה אותן וגרמה להן לרצוח מישהו חף מפשע. ועוד אמורי שאלה את קלארק אם היא אי פעם רצחה מישהו בתור נקמה וקלארק ענתה שלא. היא עדין מאמינה שכל הרציחות שעל הידיים שלה נעשו מחוסר ברירה וכמוצא אחרון. זה לא היה מוצא אחרון ואמורי דחקה אותה לפינה שהיא לא הייתה צריכה להיות בה. אז נכון שעל פניו קלארק לא אמורה להרגיש "אשמה" כי היא לא ידעה, אבל ברור שהיא תרגיש אשמה כי היא קלארק וזה לא מגיע לה. אוףף אני שונאת שדמויות אחרות גורמות לה להרגיש רע

didalf

Well-known member
אז אני מניחה שלפרק הזה התכוונת

בפרק שמעצבן אותך. "חח רציתי לעדכן את ספירת המאה שלנו אבל הוא מת אז לא חשוב. " - חחחח אופס
"יואו צחקתי כשהוא עמד שם ושיפצר את החליפה שלו עם דאקטייפ" - וואי כן
עכשיו כשאני חושבת על זה, אין להם שם חליפות חלל במקרה? זאת חללית! "גם לא הבנתי למה בלאמי אמר לו לא לבוא לקראתו." - כנראה זה היה מרחק גדול מידי עדיין. "שנאתי את הקטע הזה די. ג'ספר הוא האובדני היחיד בחבורה. אוקטביה ממש לא אובדנית, " - היא לא אובדנית כרונית כמו ג'ספר, באותו ערב כ"כ הרבה דברים הצטברו לה, במיוחד זה שקיין הזכיר לה את המוות של לינקולן והיא הרגישה ממש רע ורצתה למות. זה היה משהו רגעי כזה, לדעתי זה סביר. " איך עברת מאל יווני ליצור הנאלח הזה. בעע." - לא עברה ולא נעליים, היא מנסה להסיח את דעתה מהכאב בכל דרך אפשרית
וזה מה שהיה זמין לה באותו רגע. "ברגע שהופכים כמה מהם לנייטבלאדים, אחרי 48 שעות (לפי מה שאמרו בהר וות'ר) הם יכולים לתרום בעצמם." - אה וואלה? אז כן זה יעיל. חחח הפרצופים של קלארק בגיפים עם מרפי במטבח מזה חמודים. ועדיין מתסכל אותי שלא נתנו לה לישון במיטה הגדולה הזאת
לפחות הספיקה להתקלח.

LeAnnDylan

Well-known member
כן, זה הפרק שהתכוונתי אליו

ולא יודעת, לא מקבלת את הטיעון על אוקטביה. בסדר שהיא מתוסכלת, אבל להגיע למצב של לרצות למות זה לא מצב שכל אחד שלא סובל מדיכאון מגיע אליו בכזאת מהירות. גם מילא זה היה אחרי המוות של לינקולן ישר, שהאבל/הלם ממש טרי וחזק. בשלב הזה היא הייתה מתוסכלת מאוד, זה כן. וגם צברה בתוכה הרבה כעסים. אבל ההליכה הזאת שלה לתוך התופת, וההרמת ידיים בחוסר אונים, לא תאמו את הדמות שלה בעיני בגלל זה הרגשתי שזו כתיבה גרועה שלה. כאילו היה הרבה סאבטקסט שהם ניסו להעביר אבל זה לא עבר כמו שרצו. היא קרובה יותר באישיות שלה לקלארק, כזאת שלא מוותרת גם אם המצב ממש קשה וכאילו מי שכתב את הפרק לא טרח ללמוד את הדמות לעומק. זה הבעיה בערימת כותבים מזדמנים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רגע שוב

אז אם אפשר נגיד לקחת מלונה אפילו 8 תרומות מח עצם (ונותנים לה למות) אז יש 8 אנשים עם נייטבלאד נניח לוקחים מכל אחד רק 5 דגימות אז אחרי יומיים יוצרים 40 חדשים יומיים לאחר זה יוצרים 200 ויומיים לאחר זה יוצרים 1000 &nbsp אוקי, רק רציתי לוודא שזאת תוכנית שבאמת יכולה לעבוד *לפחות אם באמת אפשר לקחת בכמויות שאמרתי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רגע, פתאום אני תוהה משהו לא ממש קשור

האם האנשים בהר וות'ר שקיבלו את טיפול מח העצם מסקייקרו יכלו בעצם אחרי כמה ימים לתת בעצמם מח עצם לאדם אחד שייתן לו אותה חסינות לקרינה? כי אם זה נכון אז הם מראש יכלו לעשות הכל בלי להרוג אף אחד מסקייקרו

LeAnnDylan

Well-known member
הם באמת מטומטמים

אבל מצד שני גם תרומת מח עצם לא אמורה להיות כואבת כי עושים את זה בהרדמה. עצם זה שהם התעללו בסקייקרו ככה גורם לי להאמין שלא היה להם חומרי הרדמה אולי? ואז זה אומר שכדי לתרום האנשים שלהם צריכים ״לסבול״ והם העדיפו שהזרים יסבלו במקום האנשים שלהם. כאילו, על הנייר בעיקרון אמרסון נגיד היה יכול לתרום מח עצם. אבל גם הד״ר מנגלה הזאת נראתה לי נבלה אז יש מצב שהיא סתם אהבה לראות אנשים סובלים

didalf

Well-known member
חחח לגמרי

הד"ר מנגלה הזאת|
&nbsp איך אבל לא היה להם חומרי הרדמה אם יש להם מלא ציוד רפואי? אולי הם פשוט חלאות והחליטו לא לבזבז את החומר שלהם על סקייקרו.

LeAnnDylan

Well-known member
בעצם כשאני חושבת על זה

כן היו להם חומרי הרדמה כי הם נתנו למאיה הרבה מהם בהתחלה כשהם רצו שג׳ספר יתרום לה דם ואז גם הוא נהייה מסטול מהסמים שנתנו לה. אז את כנראה צודקת ופשוט לא רצו לבזבז אותם על סקייקרו. חלאות. הגיע להם למות

limors2

Active member
הדבר היחיד

שלקחתי מהפרק הזה הוא שאיליאן הזה חתיכת ילד מכוער וחוצפן שחושב שהוא יכול לגעת באוקטביה. שיתבייש לו
גם אם היא זו שקפצה עליו
&nbsp וגם שמרפי ואמורי חמודים ממש

didalf

Well-known member
המאה פרק 4X08

מה זה פרק שלם בלי אוקטביה מי אישר דבר כזה? אוקי בעלילה הקצת תמוהה של הפרק ג'ספר כרגיל מעצבן ומחליט ללכת לטיול. לך ואל תחזור. בלאמי משומה מצטרף אליו כדי לשמור עליו. חבל על הזמן שלך בל. אבל הצחיק אותי כשבלאמי אמר שהוא לא רוצה לסחוב את הגופה שלו אז ג'ספר אומר - "מה אני קליל. שרירי אבל קליל"
מסתבר שג'ספר הלך לטיול להביא ג'ובי נאטס בשביל הסטלה
והוא אומר לבלאמי שיפסיק ליתייסר כי הם תיכף ימותו ובסוף העולם לאף אחד לא אכפת מה היו הסיבות שלו. הם חוזרים למסיבת סוף העולם בארקדיה וניילה מכינה להם תה ג'ובי. איזה בלונדה אחת שנראית טוב מרחוק אבל מקרוב לא כ"כ מתחילה עם בלאמי. לכי מפה. בסוף הוא מרים איתם כוסית תה. אז מה את ההשפעות של זה נראה פרק הבא? כי זה הדבר היחיד שמעניין בכל העלילה הזאת כמה מסטולים הם יהיו הפעם. מסתבר ש18 אנשים מתו בגשם השחור, ועושים להם לוויה באקרדיה. ג'אהא שומע את ניילה אומרת איזה קדיש בטריג שהתרגום שלו הוא "מעפר נעלה" (או משהו כזה) שזה המוטו של הכת שהוא מצא וזה מדליק את הג'אהא-סנס שלו. הוא מאמין שיש בונקר נוסף לאנשים בדרגה 12 ולוקח את קיין ומונטי איתו לפגוש את אינדרה וגאיה שומרת הלהבה, כיוון שזה משהו ששומרי להבה יודעים. בדרך אינדרה מכסחת איזה 8 לוחמי אזגדה עם הרובה, מלכה
העיקר היא פחדה מרובים עכשיו בום איזה מתנקשת. מסתבר שהבונקר היה מתחת לאף שלהם במקדש שהם בילו בו כל הפאקינג עונה שלישית. ג'אהא מנסה בדרמטיות לפתוח את הבונקר עם האסימון שלו אבל זה לא עובד. מונטי הגאון קולט שאולי "מעפר נעלה" זה לא רק מוטו אלא הוראות, ושורף את המטבע, ואז יש אש ורודה יאאא חמוד ואז המטבע הופך לסמל ה12. כל הכבוד מונטי!! ואז הם פותחים את הבונקר!! ויש שם חתכת בונקר. האם המין האנושי ניצל? באי של אלי קורים אירועים מחרידים למדי. והיי מתי מילר הגיע לשם? הם שמים את הגראונדר במכונת הקרינה ולרגע נראה שזה עובד אבל אז הוא מתחיל להישרף ולירוק דם שחור והכל מזעזע ואז הוא מת. כולם נחרדים ממה שהם הרגע עשו. ואז בגלל הצמיד שלו הם מבינים שהוא לא מי שפגע באמורי. אבללללל להגנתה היא אכן הבאה בתור אז אולי היא צדקה במה שהיא עשתה. לא האמנתי שהם יקריבו אותה ככה. מרפי מנסה להגן עליה והם כולאים את שניהם. רייבן מזועזעת למדי מכל העסק. כשרואן אומר שאין ברירה אלא להקריב את הפריקדרינה רייבן צועקת עליו "אל תקרא לה ככה" נסיכה
לונה לא רוצה יותר לשתף פעולה ורואן נלחם בה. ואז הם לוקחים ממנה דם כשהיא מעולפת. הר וות'ר מאץ'? הדמיון לא נעלם מעיניה של רייבן שאומרת את זה לקאלרק. רואן מנסה לעודד את קלארק (אפילו שהוא טוען שזה לא החוזקה שלו) ואם פעם קודמת אומר לה שהיא לא למדה מלקסה כלום הפעם אומר שהיא כן למדה מלקסה את יכולת המנהיגות (נראה לי, זה היה רוח הדברים). אווו
אני לא יודעת מה לחשוב על כל זה מצד אחד אני מבינה שזה הדבר היחיד שהם יכולים לעשות כדי להציל את העולם, מצד שני היחס לאמורי כשפן ניסויים, וללונה כמו תיון בהר וות'ר וקור הרוח שבו הם עשו את זה, היה מחריד ומפחיד. הם באים לקחת את אמורי ומרפי מתחנן שלא יקחו אותה ובוכה שהוא אוהב אותה אעההה
ומזכיר לקלארק שהוא הציל אותה!! היחס שלהם לאמורי זה גם היחס שלהם למרפי שאפילו אחרי כל מה שהוא עשה עדיין נחשב בעיניהם פחות משאר אנשי השמיים, שניתן להקריב אותו או את מי שחשוב לו. הם לא היו מעזים לעשות את זה לבנזוג גראונדר של אף אחד אחר מהם. וזה כואב. אבי לא מסוגלת להזריק וקלארק לוקחת ממנה את המזרק, וממלמלת לעצמה "הנטל שלי כדי שהם לא יחזיקו בו" והונסטלי קצת כעסתי עליה שהיא מנסה להצדיק את עצמה עם האמרה של הנשיא של הר וות'ר אבל אז היא מזריקה את זה לעצמה
אחרי כשעתיים הגיע הזמן להכנס למכונה (מרפי ואמורי משוחררים והוא מחבק אותה
). אבל אבי לא מסוגלת להקריב את קלארק ושוברת את המכונה. יופי אבי
בתכלס קלארק יכולה לרוץ לגשם עכשיו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי, ממש בא לי לראות את הפרק הזה

אולי אני אעשה את זה מחר &nbsp יואו אבי כל כך מעצבנת כשהיא שוברת את המכונה

didalf

Well-known member
דווקא זה?

כלומר זה לא שהוא היה רע אבל חוץ מהעלילה במעבדה שהייתה קשה שאר העלילות היו פחות מלהיבות. וגם במעבדה זאת הייתה עלילה מאד קשה ולא משהו שהייתי רוצה לראות שוב.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אולי זה במידה מסוימת פשוט שהתחלתי להכנס לזה שוב

כפי שהבעתי גם כשהגבתי לפרק הקודם &nbsp אבל אולי גם יש משהו שלא דווקא מרגיש משמעותי או מעניין בצפיה ראשונה אבל במבט לאחור הוא יותר מסקרן ואני לא אגיד מה

Lhuna1

New member
יואו כן

זה היה ממש נורא מה שהם עשו עם הגראונדר וכמעט לאמורי, וכמובן שקלארק בסוף תיקח את הנטל על עצמה... אבל עדיין זה היה מזעזע. &nbsp &nbsp

מילי08

Well-known member
זו היתה עונה מתסכלת

אני קוראת את זה ומרגישה את העצבים על כולם (חוץ מרייבן המלכה!)

didalf

Well-known member
דווקא

אני מרגישה פחות עצבים כלפי האנשים מאשר בעונה שעברה עם פייק. זאת עונה יותר מתסכלת כי הבחירות באמת קשות.

למעלה