אנשים שמנסים לכתוב הודעה בפורום ולא מצליחים - מצטער

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הנה
אחד לך ו
אחד לליאורה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי, עשיתי שם קצת מעבדה

כלומר עשיתי כל מיני ניסויים &nbsp הקטע הוא שאם אתה מגיב למישהו אז אתה יכול לבחור ב"הוספת תגובה" שזה תגובה עם ציטוט של מי שאתה מגיב לו, או Reply Only שזה תגובה בלי ציטוט של מי שאתה מגיב לו (שזה בעצם מה שהיה לפני כן) מה שחבל לי שאין אופציה לעשות ציטוט ממישהו בלי שזה יהיה תגובה לו. זה בעצם היה נותן לנו לבחור אם אנחנו רוצים לכתוב שטוח או לא לא שטוח. &nbsp תיבת הספוילר עובדת עכשיו וזה דבר מאוד חיובי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אגב משהו מעניין

שהוא בעצם משהו שאי אפשר לעשות במערכת שלנו - אפשר להגיב לשני אנשים באותו מסר. &nbsp כלומר נגיד לונה כתבה איפשהו משהו ואז בענף אחר של הדיון מילי כתבה משהו. ואני רוצה להגיב לשני ההודעות ואני צריך לבחור לאיזו מהן להגיב. במבנה החדש אפשר להגיב לשתיהן באותה הודעה שבה שתיהן מצוטטות. הנה דוגמה: https://forums.tapuz.co.il/threads/בעיות-שנתקלים-בהם-באתר-החדש.168950/page-3#post-1660743 &nbsp הדבר היחיד הוא שבגלל המבנה העצי זה מופיע טכנית כתגובה רק לאחת מהן.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני לא רוצה להשוויץ, אבל...

יש לי כבר 18 נקודות במערכת החדשה &nbsp ...ואני עכשיו קולט שזה בטח לא יעלה את התמונת מסך שצילמתי וזה פחות מגניב ככה...

didalf

Well-known member
הי חזרו התמונות

הפרסים האלה מביאים לי עצבים האמת
מה אנחנו בגן? תביאו מערכת נוחה לא פרסים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני רואה שאנשים עדיין מנסים לכתוב בפורום ללא הצלחה

אז אני חוזר ואומר שהמערכת של הניטור לא עובדת כרגע. כלומר יש ניטור, פשוט אין לי את האופציה לאשר הודעות. &nbsp אתם יכולים לכתוב לי במסר אישי אם אתם רוצים

למעלה