דיוני סדרות לתחילת השבוע

מילי08

Well-known member
claws

נזכרתי השבוע שפעם רציתי לראות claws כי היא נראתה לי מגניבה וקאמפית. בסוף התברר לי שזו עוד סדרת פשע והמוטיבים הקאפמיים קיימים אבל לא מספיק חזקים. בינתיים ראיתי רק שני פרקים ואני לא בטוחה שאמשיך. (שלא לדבר על זה שהקלטות של הדודים היו נגדי השבוע, ואת הפרק הראשון לקח לי מעל שעתיים לסיים!! למה לא הפסקתי? כי אני מפגרת, זה למה). לא הצלחתי כל כך להבין למה הבנות עושות את העבודה של רולר, לא רק מבחינת איסוף הכסף, אלא גם מבחינת העיסוק בשמירה על הסדר. רולר היה טיפוס די דוחה. טוב שגמרו אותו מוקדם. נראה ברור לחלוטין שהאח הגדול שלו (לא זוכרת את השם) הולך לעשות את התפקיד של רולר בניגוד לדעת אשתו ובצורה גרועה למדי. &nbsp אם למישהו מתחשק לספר לי מה קרה, אני אשמח. אין לי כוח לחפש ספוילרים באינטרנט. &nbsp &nbsp

LeRanch

New member
אני פרשתי בעונה השלישית

העונה הראשונה הייתה ממש כיפית, אבל משם זה הלך והתדרדר.

מילי08

Well-known member
אולי תספיילר לי את העונה הראשונה?

הסיכוי שאני אמשיך אותה הוא די אפסי

מילי08

Well-known member
לא מצאתי. אני רואה דרך הדודים, למרות שלרוב יש להם תרגום

מילי08

Well-known member
The boys פרקים 1-2.5

פרק 3 נתקע לי באמצע
. מקווה להמשיך היום. &nbsp הסדרה נראית די מבטיחה. אהבתי את הטייק שלהם על גיבורי על ועל דרך ההצגה השונה שלהם. נראה לי שיש שם הרבה ביקורת על קפיטליזם, תאגידים, הערצה עיוורת, יחסי כוחות בין מגדרים, ניצול עמדת כוח וכו'. מאוד אהבתי את סטארלייט שמנסה לשמור על עקרונות אבל לא מצליחה כי היא מבינה שהיא עלולה לפגוע באמא שלה ובמעריצים שלה. מקווה שבעתיד היא תתעשת אני לא מבינה מי הם "הבנים"? הגיבורי על או אלה שמנסים להפיל אותם? יואי - הבן של. כל כךךךך דומה לאבא שלו! בעיקר כשהוא מחייך, הם קופי. זה כל מה שיכולתי לראות כל פעם שהוא הופיע על המסך (שזה היה רוב הזמן). פרנצ'י - מגניב. אני לא סובלת את תומר קאפון והבעת האומללות התמידית היחידה שיש לו, אבל כאן הוא מצליח קצת לצאת מהשטנאץ ופחות מביא לי את הסעיף. &nbsp בקיצור, בינתיים אחלה. מקווה שימשיך ככה, ושאקבל תשובה לשאלה החשובה- מי הם לעזאזל הבנים? (ואיפה הבנות...?
) &nbsp &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לרגע לא הבנתי

כי זה היה נראה כאילו כתבת שהגעת כבר לאמצע עונה 2... אבל אז הבנתי
כן, יש משהו מאוד מעניין בטייק שלהם על גיבורי על. "הבנים" הם אלו שמנסים להפיל אותם. אני באמת לא בטוח אם הם ממש רשמית נקראים ככה. או למה הם מכונים ככה... אבל נראה לי שזה כאילו בגלל שהם לא קבוצה רשמית. זה יותר מין Me and the boys כזה.

נמרוד2016

New member
חזרתי ובכוונתי לסיים אותה:

מדובר באפל (דארק), השם מתאים לה מאוד, אני לפני הפרק השישי בעונה הראשונה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יותר מידי המילטון

אחרי שראיתי שוב את הכל עם המשפחה בסופש ואז התאבססתי על שיר מסויים &nbsp עכשיו מתנגן לי wait for it בראש כל הזמן

didalf

Well-known member

אחד השירים האהובים עליי אם לא הכי. &nbsp קח מתנה שתעשה אותך עצוב
ואחת יותר משמחת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי הראשון מהמם

והיה לי חבל שהוא כל כך קצר &nbsp השני היה חמוד ויפה והכל, כלומר בהחלט עשו עבודה טובה. אבל גם הרגיש לי מוזר ולא זורם.

didalf

Well-known member
ראיתי גם שיש ארוכים יותר

של וואייט פור איט עם הנוקמים, לא בדקתי אותם אבל יש איתם בעיה מובנת - שאר השיר מאד ספציפי לבר. רק הפזמון אוניברסלי מספיק ומתאים בולללל לאיניפינטי וור. אוף אני מכירה את זה כבר שנים סופסוף מישהו לחלוק איתו את ערבוב הפאנדומים היפה הזה

didalf

Well-known member
יש גם אחד לאנדגיים

אני יודעת שראיתי אותו מזמן אבל לא זוכרת אם אהבתי או לא, אני חושבת שכן, תיכף אני אראה שוב.

Lion_Heart

Well-known member
ועכשיו גם אצלי

לרוב זה -10 DUAL COMMANDMENTS כל הזמן...פלוס שאר השירים בשבילי אין "יותר מדי" המילטון , אבל יש לי בעיה עם PORTION CONTROL

טוני החתול

Well-known member
מנהל
PORTION CONTROL זה לחלוטין בעיה

דווקא השיר על 10 כללי הדו-קרב הוא מהפחות אהובים עלי. &nbsp בראש אצלי wait for it Satisfied וכמובן השירים של המלך

didalf

Well-known member
אלא גם האהובים שלי

נראה לי.. זה משתנה. כאילו את אלה הכי אהבתי ראשונים וחרשתי עליהם ראשונים אז עכשיו קצת פחות. אני אוהבת גם את MY SHOT ודה סקיילר סיסטר שאת שניהם הצלחתי ללמוד את רוב השיר בע"פ ואני גאה בעצמי
אבל אני מתה גם על 10 הדיברות. &nbsp קח עוד סרטון ששמתי פה מזמן אבל רק עכשיו אתה תעריך אותו. &nbsp &nbsp

למעלה