THE 100 עונה 4

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קודם כל אני לא צעקתי

אבל ברור שבקה טובה מידי בשביל אפל. ראשית כי היא בקה והיא בטח יצרה מחשבים משל עצמה ושנית כי כל אדם על כדור הארץ טוב מידי בשביל אפל. &nbsp לפני כמה ימים אבא שלי ביקש שאני אסדר לו משהו באייפון שלו ואני כמעט פרצתי בבכי בשלב מסוים. למה לכל הרוחות ליצור מכשיר שאין בו כפתור של אחורה? איזה מזוכיסט יצר את הדברים האלו?

didalf

Well-known member
פחחחחחחחחחחחח

אתה לא טוב מספיק בשביל אפל

מילי08

Well-known member
וואי, ממש! זה קונספט מהגיהנום

אני איתך במאבקך הצודק נגד אפל המרושעים

LeAnnDylan

Well-known member
בכל אפליקציה שאתה נכנס יש כפתור חזרה. מה כל כך מסובך?

בשביל מה צריך בכלל כפתורים? הם רק צוברים אבק ובקטריה בחריצים שלהם. בעע. חוץ מזה ששום דבר לא יתעלה על אפל מיוזק בחיים וסירי שמקריאה לי סיפורים לפני השינה
(ומסרבת להגיד לי שהיא אוהבת אותי
)

LeAnnDylan

Well-known member
בשביל מה?

כבר אמרתי שיש כפתור חזור בכל אפליקציה שאת נכנסת אליה. בשביל מה אני צריכה שני כפתורי חזור? משתמשי אנדרואיד באמת כאלה מפונקים שצריכים כפתור נוסף במיוחד בשביל לחזור אחורה? לא תודה. &nbsp

limors2

Active member
כן, אנחנו רגילים שמביאים לנו הכל על מגש כסף. יש סטנדרטים!

limors2

Active member
אין לי מושג ואני לא זוכרת באיזה הקשר זה נכתב, אבל לגמרי

פעם בעבדה (כשעוד הייתה עבודה פיזית) חברה ואני היינו נחליפות מכשירים ומשחקות אחת לשניה קנדי קראש (כשהיא נתקעה בשלבים שלה ואני בשלבים שלי), ובכל פעם שנאלצתי לסגור/לצאת מהאפליקציה באייפון שלה לא ידעתי להתמודד. מכשיר נורא.

didalf

Well-known member
תגובה

"חח אני שמחה שאת מכירה בזה שיש לה אפל." - מבחינתי כל מחשב שמדברים איתו זה סירי
&nbsp "זה כמו שהם לקחו את ג'ספר האובדני בעונה הקודמת ואז הוא צחק שם כמו מטורף שההוא מאזגדה חתך לו את הגרון. לא לומדים כלום אלה" - וואי ממש
&nbsp "אין יותר מ-50 דמויות עם שמות שם. כבר סיכמנו שאנחנו לא צריכים ניצבים"
&nbsp "הוכחות שריילי לא היה יורה? צריך להיות ממש מטומטמת להאמין שהבאסקט קייס הזה לא יתפרק שם ויעשה פ'ין." - כמובן שלא. ריילי אידיוט. הוכחות שסקייקרו, או לפחות המנהיגים שלהם, באמת רוצים שלום איתם ומתאמצים מאד לרסן את האנשים הסוררים שלהם כדי שלא יתחילו מלחמה. &nbsp אה וואי טוב ששמת בגיף את הקטע שקלארק אומרת שאי אפשר לאיים עליה כי היא הקריבה את פאקינג אמא שלה - זה נכון, אל תתעסק איתה רואן. &nbsp קלארקטביה
במיוחד האחרון שבלאמי וקלארק מחזיקים אותה

LeAnnDylan

Well-known member
אה אבל

התעצבנת עליה שהיא כיוונה את החץ לראש של ריילי. ברור שהיא תעשה את זה. מה אכפת לה שהמנהיגים של סקייקרו רוצים שלום אם החמור הזה יהרוג את המלך שלה. וחוץ מזה שסקייקרו ממש לא רוצים שלום איתם, אולי רק קיין וקלארק (ובלאמי שפשוט נגרר אחריהם כי הוא הצל של קלארק) ואוקטביה ובטח גם מונטי האמא תרזה הזה. האחרים או שלא אכפת להם או שהיו מעדיפים להרוג את כל הגראונדרים.

didalf

Well-known member
אה לא

לא התעצבנתי על זה שהיא כוונה את החץ לראש של ריילי כל עוד הוא מכוון את האקדח על רואן, לגיטימי לחלוטין. התכוונתי יותר באופן כללי, שאני מקווה שהיא תלמד מזה להמשך ותפסיק להיות כ"כ אנטי נגדם בכל פעם שרואן עושה צעד בכיוון לשלום או כשהם באים לנסות לדבר על דברים. ומה שחשוב זה מה שהמנהיגים רוצים, כי הם אלה שיחליטו אם יש שלום ומלחמה, וכי הרוב ילכו אחריהם ואלה שלא אז חשוב לראות שמתאמצים לרסן אותם.

limors2

Active member
יואוווווווו

הילד הזה מטומטם ממש
אבל לפחות עכשיו אין חללית אז כולם יכולים למות ביחד. טמבל. &nbsp אוף, די כבר להתעלל ברייבן
תנו למסכנה הזו קצת אושר בחיים
לא הזיות והתקפים ומי יודע מה עוד, אנחנו רק באמצע העונה
&nbsp ודי עם ריילי הטמבל הזה, החבר הכי טוב של כולם. תהרגו אותו.

didalf

Well-known member
חחחח ממש

"ודי עם ריילי הטמבל הזה, החבר הכי טוב של כולם. תהרגו אותו." -

LeAnnDylan

Well-known member
חחח לגמרי

מאסתי בריילי ובאיליאן. אפשר לחזל"ש את שניהם. (וגם לתת עוד זמן מסך לניילה. בבקשה ותודה)

didalf

Well-known member
אה אתה גם? איזה יופי

עוד אנשים לכת שלנו

למעלה