THE 100 עונה 4

didalf

Well-known member
המאה פרק 4X05

איליאן ימטומטם ינבלהההההההההההההההההההההההההה סעמקקקק
אוקי רייבן עובדת לה על המחשב המשוכלל עם הסירי שאפשר לדבר אליו, בזמן שאבי וג'קסון נהיים מומחים לגנטיקה, כשפתאום רייבן מתחילה לרחף לה. אבל מסתבר שבכלל יש לה התקף אמאלה
אבי מצילה אותה. כשסופר רייבן מתעוררת היא פותרת את התעלומה - בקה נסעה לחלל כדי לייצר את הנייטבלאד כי אי אפשר בכדור הארץ. אז מה עושים? נוסעים לחלל כמובן, רייבן מוצאת חללית מוכנה לשיגור. רייבן מקפצת לה בהתלהבות עם הסרברו על הראש שלה כשאבי וג'קסון רואים שהמוח שלה עובד בפול וגם שיש לה איזשהו נזק במוח שגרם לשבץ. כנראה מאיך שהיא פוצצה את הצ'יפ של אלי עם זרם אלקטרומנגטי. זה מה שגורם למוח שלה להיות סופר רייבן - חלקים מאלי עדיין שם ומעצימים את המוח שלה, אבל זה גם מסוכן. אבי אומרת שהיא עלולה למות אבל רייבן כפרעליה מוכנה להקריב את עצמה בשביל להצליח לייצר נייטבלאד
. ג'קסון מזכיר שגם לאבי טיגנו את המוח עם הצמיד וצריך לסרוק גם אותה אבל היא מסרבת. אבל אופס, בסוף הפרק נראה שגם לה יש הזיות כשהיא רואה את קלארק מלאת קרינה זועקת לעזרה. סופר אוקטביה נופלת מהסוס אבל מישהו מוצא אותה ומביא אותה למחנה - אליאן. שתהיה מה לעזאזל הוא לא רצה להרוג אותה? קלארק מצילה אותה בהנשמה מפה לפה שכחתי יש להן שם שיפ? זה פשוט קלארקטביה?
ואוקטביה מספיקה להזהיר אותם מרואן. ניילה שם לעזור להם לשמר בשר איזה נסיכה אני מקווה שקלארק השאירה לה מקום בספינה, והיא מטפלת באוקטביה. קלארק הולכת לפגוש את רואן בדרך ולנסות לדבר איתו. לה יש צלפים אבל לו יש שבויים יקרים לליבה. בלאמי מבין שמישהו הזהיר אותם ושאוקטביה חיה אעהאהה איזה הקלה בשבילו
רואן מסכים ללכת איתה למערה למשא ומתן. הוא לא רוצה להודות בזה אבל הוא ממש מעריך אותה. ריילי הקרציה הזה מתעקש להמשיך לכוון עליו את הנשק יאוו אל תגרום לנו להתחרט שהצלנו אותך!! למה הם לקחו אותו בכלל איזה סתומים? העיקר כל אחד אחכ אומר "ריילי? הוא לא צריך להיות פה" אז למה הבאתם אותוווווווווווו? נעליים. קלארק מנסה לשכנע את רואן שהספינה זה גיבוי ושהם עובדים על הנייטבלאד אבל הוא לא מאמין, הוא חושב שהם מנסים ליצור מפקדת חדשה ולהשתלט על הקואליציה. הוא אומר שהיא לא למדה מספיק מלקסה ששמה את טובת הכלל מעל השבט שלה. בסוף קלארק מציעה לו עסקה קשה - לחלוק את הספינה חצי חצי - 50 סקייקרו ו50 אזגדה. פאק איך היא תצמצם את הרשימה עוד יותר? הם לוחצים לחיצת דם. במקביל מונטי שם לב שריילי הטמבל נעלם והלך למערה להתנקש ברואן. גאדדמיט. מונטי כפרעליו יורד למטה בלי נשק ומזהיר את אקו, ובסוף היא מסכימה ללכת עם בלאמי לעצור את ריילי לפני שיהיה קרב. כמה עוד הוכחות את צריכה שהם לא רוצים מלחמה אתכם???? בדרך לשם היא אומרת לו מה שהיא למדה מהמלכה ניה - "מלחמה הופכת את כולם לרוצחים" - עצוב אבל נכון. הם מגיעים לריילי שמכוון על המערה, ובלאמי פאקינג מתחנן אליו שיפסיק, בזמן שאקו מכוונת את החץ כלפי ריילי. כמה עוד הוכחות אקו? כמה??? וואי בטח בלאמי מרגיש אשם פי כמה כי הוא פאקינג הציל את ריילי. אם עוד פעם משהו היה משתבש בגלל שהוא ניסה להציל מישהו. הוא מבקש ממנו שלא יעשה את זה, ואומר לו שזה ירדוף אותו לכל החיים כמו שהדברים שהוא (בלאמי) עשה רודפים אותו. והוא אומר לו מה שאקו אמרה לו - שמלחמה הופכת את כולם לרוצחים, שלא יהיה כזה ויגרום לעוד מלחמה. גאד נסיכי איך הוא מנסה להיות טוב עכשיו
בסוף ריילי משתכנע ומוריד את היד מההדק וגם אקו. פוי
קלארק ורואן יוצאים ומספרים לבלאמי ואקו על ההסכם. ואז שומעים פיצוץ ועשן מארקדיה. ולמה? איליאן הטמבל אולי הציל את אוקטביה אבל הוא עדיין שונא טכנולוגיה והוא נכנס לספינת חלל שכולה פאקינג טכנולוגיה כדי להשמיד אותה!!! אוקטביה מנסה לעצור בעדו אבל הוא אידיוט והוא מפוצץ את חדר השרתים וכל הפאקינג ספינה אעהההההההההההההההההההההההה מה אתה דפוקקקקקקק???? קלארק ורואן וכולם מגיעים למחנה ורואים שההסכם שלהם לא שווה כלום עכשיו
בלאמי מיד רץ לאוקטביה ומחזיק אותה
וקלארק מחזיקה לה את היד
וכולם רואים איך הספינה קורסת לתוך עצמה בלהבות. גאדדדדדמיט.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוף עשית עריכה יא חוצפנית

התכוונתי לכתוב שאני לא זכרתי שריילי רצה להתנשק עם רואן. (כלומר אני גם לא ממש זכרתי שהוא רצה להתנקש בו)(זה היה לפני מיליון שנה) &nbsp אני חושב שאיליאן הציל את אוקטביה פשוט כדי שיכניסו אותו לארקדיה כדי שהוא יוכל לשרוף את הטכנולוגיה שלהם. ועם כל כמה שזה מעצבן אולי, אני לא יכול שלא לרחם עליו על מה שהוא עבר. זה שהוא ממש זוכר את עצמו הורג את המשפחה שלו. &nbsp אגב, האם בשלב מסוים אקו גם הייתה בתוך המערה? פשוט מעניין אותי אם היא אולי צעקה בתוך המערה והיה הד...

didalf

Well-known member
נהנהנהנהנה

כן הבנתי את זה אחכ למה הוא הציל את אוקטביה אבל בהתחלה לא. ולא אכפת ליייייייייייי מה הוא עבר מה הוא משמיד להם את הספינה?
&nbsp "פשוט מעניין אותי אם היא אולי צעקה בתוך המערה והיה הד..." - יופי אבא

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני שוקל באופן מאוד רציני (או לפחות כמעט) להעביר את האדום

מעדי
אל לונה. כי לונה מעריכה את ההומור שלי (או לפחות מעמידה פנים שאני מצחיק
)

LeAnnDylan

Well-known member
אתה יכול להעביר את שלי אליה

1. כי לעדי מגיע אדום כי היא ניצחה אותי. 2. כי אני לא מצליחה למצוא את ההודעות שלי ואני מרגישה שאני מדברת עם עצמי עם כל האדום הזה

didalf

Well-known member
דווקא מצחיק אותי כמה השרשורים של המאה אדומים

זה כי דם חייב בדם וכו'

LeAnnDylan

Well-known member
טוב כשאת מציגה את זה ככה

(+בואו נראה אם תפוז החליט להפסיק להיות מעצבן)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחחחח כן אני זוכר שזה היה מבלבל

פעם פעם כשעוד הייתי יכול להפוך לאדום &nbsp &nbsp ואני לא אקח לך את האדום כי אפילו שלא כתבת כלום אני יודע שהבדיחה שלי הצחיקה אותך. &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
אתה מתכוון ל-DAD JOKES שלך?

זה היה די דבילי אבל כן, הצחיק אותי.

Lhuna1

New member
כמעט זכיתי באור מן ההפקר

אבל אז לא. עכשיו אני מבינה למה התכוון ביאליק. &nbsp &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
וואו, יחד עם בדיחות האבא של ניק והמחשבי וינדואז 95 של ליאורה

ועדי, אני באמת מרגישה שזה פורום אחוזת ראשונים פה וזה לא שתפוז מת, זה אנחנו בעצם שמתים. &nbsp אוסו גונפלסטה אודון

LeAnnDylan

Well-known member
מגיבה לך

איליאן ימטומטם ינבלהההההההההההההההההההההההההה סעמקקקק בעעע שונאת אותו!!! הלוואי והאהובים עליו יאכלו ע"י זאבים מול העיניים שלו (אה בעצם הם כבר מתים. מגיע לו. חלאה) אוקי רייבן עובדת לה על המחשב המשוכלל עם הסירי שאפשר לדבר אליו חח אני שמחה שאת מכירה בזה שיש לה אפל. פעם ניק צעק עליי שבקה טובה מידי בשביל אפל
בזמן שאבי וג'קסון נהיים מומחים לגנטיקה חחח במהלך הסדרה הבנו כבר שאבי וג'קסון הם רופאים מתמחים בכל המחלקות
קרדיולוגיה, נורולוגיה, אונקולוגיה,אורטופדיה, טראומה וכו'. וגם מחלטרים מהצד עם פסיכולוגיה
כשפתאום רייבן מתחילה לרחף לה. אבל מסתבר שבכלל יש לה התקף אמאלה אהעהעאהעה לאאא רייבן
אבי אומרת שהיא עלולה למות אבל רייבן כפרעליה מוכנה להקריב את עצמה בשביל להצליח לייצר נייטבלאד. מלכה
ג'קסון מזכיר שגם לאבי טיגנו את המוח עם הצמיד וצריך לסרוק גם אותה אבל היא מסרבת. אבל אופס, בסוף הפרק נראה שגם לה יש הזיות כשהיא רואה את קלארק מלאת קרינה זועקת לעזרה. אהעהאהעעהה לאאאא
קלארק מצילה אותה בהנשמה מפה לפה שכחתי יש להן שם שיפ? זה פשוט קלארקטביה? כן, ואהעעהעהעעהעהעהעהע
ניילה שם לעזור להם לשמר בשר איזה נסיכה אני מקווה שקלארק השאירה לה מקום בספינה חסר לה שלא!! ניילה
ריילי הקרציה הזה מתעקש להמשיך לכוון עליו את הנשק יאוו אל תגרום לנו להתחרט שהצלנו אותך!! כבר כשהצילו אותו התחרטתי שהצילו אותו!!! המים חשובים יותר מהם!! למה הם לקחו אותו בכלל איזה סתומים? העיקר כל אחד אחכ אומר "ריילי? הוא לא צריך להיות פה" אז למה הבאתם אותוווווווווווו? נעליים. יואו לגמרי! זה כמו שהם לקחו את ג'ספר האובדני בעונה הקודמת ואז הוא צחק שם כמו מטורף שההוא מאזגדה חתך לו את הגרון. לא לומדים כלום אלה
הוא אומר שהיא לא למדה מספיק מלקסה ששמה את טובת הכלל מעל השבט שלה. כל פעם שהם מזכירים את לקסה הלב שלי מחסיר פעימה
למה הם ממשיכים להתעלל בי ככה
בסוף קלארק מציעה לו עסקה קשה - לחלוק את הספינה חצי חצי - 50 סקייקרו ו50 אזגדה. פאק איך היא תצמצם את הרשימה עוד יותר? הם לוחצים לחיצת דם. אני חושבת שמאה מלכתחילה זה היה יותר מידי. אין יותר מ-50 דמויות עם שמות שם. כבר סיכמנו שאנחנו לא צריכים ניצבים
כמה עוד הוכחות את צריכה שהם לא רוצים מלחמה אתכם???? אקו היא מרגלת. היא יודעת טוב יותר מלהאמין לצד השני בלב שלם. גם שימי לב איך כל הבריתות שלהם מחזיקות בדיוק שניה וחצי. אני לא מאשימה אותה שהיא לא מאמינה להם. אבל בלי שום קשר שתמות כלבה. זה שאוקטביה לא מתה לא אומר שאנחנו לא שונאים אותה!
בדרך לשם היא אומרת לו מה שהיא למדה מהמלכה ניה - "מלחמה הופכת את כולם לרוצחים" - עצוב אבל נכון. ללמוד משהו מהגרגמל הזאת זה כמו שהם לקחו דף מהספר של פייק באסטרטגיות מלחמה. בע. הם מגיעים לריילי שמכוון על המערה, ובלאמי פאקינג מתחנן אליו שיפסיק, בזמן שאקו מכוונת את החץ כלפי ריילי. כמה עוד הוכחות אקו? כמה??? הוכחות שריילי לא היה יורה? צריך להיות ממש מטומטמת להאמין שהבאסקט קייס הזה לא יתפרק שם ויעשה פ'ין. אני לא רק שהייתי ממשיכה לכוון עליו את החץ וקשת שלי, גם הייתי יורה בו על זה שהעז בכלל לחשוב להרוג את רואן החתיך שלי. וואי בטח בלאמי מרגיש אשם פי כמה כי הוא פאקינג הציל את ריילי. אם עוד פעם משהו היה משתבש בגלל שהוא ניסה להציל מישהו. יואו לגמרי. לא חשבתי על זה בכלל. אולי כדאי שיפסיק לנסות להציל אנשים. כמו שיותר אנשים מתים ככה קלארק צריכה להתלבט פחות לגבי רשימות של מי להציל
קלארק ורואן יוצאים ומספרים לבלאמי ואקו על ההסכם. ואז שומעים פיצוץ ועשן מארקדיה. ברוכים הבאים לעוד פרק בסדרה "כל מה שיכול להשתבש משתבש" אוקטביה מנסה לעצור בעדו אבל הוא אידיוט והוא מפוצץ את חדר השרתים וכל הפאקינג ספינה אעהההההההההההההההההההההההה מה אתה דפוקקקקקקק???? יואו אין מספיק אותיות במקלדת כדי לתאר כמה אני שונאת את החלאתי הזה
קלארק ורואן וכולם מגיעים למחנה ורואים שההסכם שלהם לא שווה כלום עכשיו בלאמי מיד רץ לאוקטביה ומחזיק אותה וקלארק מחזיקה לה את היד האעהעההעעהעה קלארקטביה
רואה, זו הסיבה שהיא שמה אותה ברשימה

LeAnnDylan

Well-known member
וכי איזה כיף יש גיפים

בואו נחגוג עם עוד קצת קלארקטביה

LeAnnDylan

Well-known member
וגם

נייטביה
(ועוד קלארקטביה שלא נכנס מקודם) (ועוד קלארק כי היא כוסית ובובז ולמה לא) &nbsp טוב אין לי עוד גיפים. מאז שאין לקסה אני לא טורחת לאסוף יותר מידי.

למעלה