שרשור THE 100 עונה 4

LeAnnDylan

Well-known member
יש לי גם זמן להגיב לפרקים החדשים

אני בוחרת שלא. וכן, אני מחכה שעדי וליאורה יגיעו אליהם כדי להגיב איתן יחד.

limors2

Active member
משהו קצת

פחות תופס אותי בפרקים בעונה הזו, לא יודעת למה. אולי כי אין לקסה
&nbsp לא נלחצתי כשאוקטביה נפלה מהצוק, כי זכרתי שהיא חיה מספוילרים בהמשך (וספוילרים כלליים להמשך, לא זוכרת מאיזו עונה), אבל אני חייבת להודות שהתגובה של בלאמי לא ריגשה אותי. זו הייתה תצוגת משחק די איומה, לדעתי
היא הזכירה לי את טום וולינג באחת מהעונות הראשונות של סמולוויל, כשמישהי שהדמות שלו אהבה מתה. קרינג'י נורא
&nbsp המתיחות של ג'ספר ומונטי דווקא היו לי נחמדות
אפילו הקצף. להקריא את הרשימה היה פחות נחמד, אבל זו קארמה כי זה מה שקרה עם קלארק ואבא שלה על התיבה. אז אין מה לעשות בקשר לזה
&nbsp המשפט של מרפי של "כשג'אהא נשמע הגיוני משהו לא בסדר"- לגמרי, וזה בדיוק מה שחשבתי

LeAnnDylan

Well-known member
זה היה

ג'ספר שאמר את זה, לא מרפי. &nbsp וכן, המחסור בלקסה בהחלט מורגש
&nbsp

מילי08

Well-known member
תגובה רנדומלית לגבי ההשוואה

בין ג'אהא לקלארק. &nbsp נכון שג'אהא בלתי נסבל, אבל זה כי הכרנו אותו בשלב מאוד מאוחר ולא ראינו מה עבר עליו ואילו החלטות הוא נאלץ לקבל. יכול להיות שהיינו מרגישות ככה לקלארק אם היינו רואות אותה ומתחילות להכיר אותה רק בשלב הזה של ההחלטה מי עולה בחזרה לארק ומי לא (סליחה, מיד אחר כך אני הולכת לעמוד בפינה ולהתבייש שחיללתי קודש). ומצד שני אם היינו רואות את ג'אהא בשלב מוקדם יותר עם כל ההתחבטויות שלו בנוגע להחלטה הטובה ביותר, אז היינו מעריכות אותו יותר. &nbsp אבל בלי קשר - ג'אהא מעצבבבןןןןןן

למעלה