לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2037220,372 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'THE 100 עונה 4 '
THE 100 עונה 4
<< ההודעה הנוכחית
12/07/2020 | 20:35
112
95
עוד יום, עוד צרות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המאה פרק 4X05 '
המאה פרק 4X05
12/07/2020 | 20:52
39
22
איליאן ימטומטם ינבלהההההההההההההההההההההההההה סעמקקקק

אוקי רייבן עובדת לה על המחשב המשוכלל עם הסירי שאפשר לדבר אליו, בזמן שאבי וג'קסון נהיים מומחים לגנטיקה, כשפתאום רייבן מתחילה לרחף לה. אבל מסתבר שבכלל יש לה התקף אמאלה אבי מצילה אותה.
כשסופר רייבן מתעוררת היא פותרת את התעלומה - בקה נסעה לחלל כדי לייצר את הנייטבלאד כי אי אפשר בכדור הארץ. אז מה עושים? נוסעים לחלל כמובן, רייבן מוצאת חללית מוכנה לשיגור.
רייבן מקפצת לה בהתלהבות עם הסרברו על הראש שלה כשאבי וג'קסון רואים שהמוח שלה עובד בפול וגם שיש לה איזשהו נזק במוח שגרם לשבץ. כנראה מאיך שהיא פוצצה את הצ'יפ של אלי עם זרם אלקטרומנגטי. זה מה שגורם למוח שלה להיות סופר רייבן - חלקים מאלי עדיין שם ומעצימים את המוח שלה, אבל זה גם מסוכן.
אבי אומרת שהיא עלולה למות אבל רייבן כפרעליה מוכנה להקריב את עצמה בשביל להצליח לייצר נייטבלאד.
ג'קסון מזכיר שגם לאבי טיגנו את המוח עם הצמיד וצריך לסרוק גם אותה אבל היא מסרבת. אבל אופס, בסוף הפרק  נראה שגם לה יש הזיות כשהיא רואה את קלארק מלאת קרינה זועקת לעזרה.

סופר אוקטביה נופלת מהסוס אבל מישהו מוצא אותה ומביא אותה למחנה - אליאן. שתהיה מה לעזאזל הוא לא רצה להרוג אותה? קלארק מצילה אותה בהנשמה מפה לפה שכחתי יש להן שם שיפ? זה פשוט קלארקטביה? ואוקטביה מספיקה להזהיר אותם מרואן. ניילה שם לעזור להם לשמר בשר איזה נסיכה אני מקווה שקלארק השאירה לה מקום בספינה, והיא מטפלת באוקטביה.

קלארק הולכת לפגוש את רואן בדרך ולנסות לדבר איתו. לה יש צלפים אבל לו יש שבויים יקרים לליבה.
בלאמי מבין שמישהו הזהיר אותם ושאוקטביה חיה אעהאהה איזה הקלה בשבילו
רואן מסכים ללכת איתה למערה למשא ומתן. הוא לא רוצה להודות בזה אבל הוא ממש מעריך אותה.
ריילי הקרציה הזה מתעקש להמשיך לכוון עליו את הנשק יאוו אל תגרום לנו להתחרט שהצלנו אותך!! למה הם לקחו אותו בכלל איזה סתומים? העיקר כל אחד אחכ אומר "ריילי? הוא לא צריך להיות פה" אז למה הבאתם אותוווווווווווו? נעליים.
קלארק מנסה לשכנע את רואן שהספינה זה גיבוי ושהם עובדים על הנייטבלאד אבל הוא לא מאמין, הוא חושב שהם מנסים ליצור מפקדת חדשה ולהשתלט על הקואליציה. הוא אומר שהיא לא למדה מספיק מלקסה ששמה את טובת הכלל מעל השבט שלה.
בסוף קלארק מציעה לו עסקה קשה - לחלוק את הספינה חצי חצי - 50 סקייקרו ו50 אזגדה. פאק איך היא תצמצם את הרשימה עוד יותר? הם לוחצים לחיצת דם.
במקביל מונטי שם לב שריילי הטמבל נעלם והלך למערה להתנקש ברואן. גאדדמיט.
מונטי כפרעליו יורד למטה בלי נשק ומזהיר את אקו, ובסוף היא מסכימה ללכת עם בלאמי לעצור את ריילי לפני שיהיה קרב. כמה עוד הוכחות את צריכה שהם לא רוצים מלחמה אתכם???? בדרך לשם היא אומרת לו מה שהיא למדה מהמלכה ניה - "מלחמה הופכת את כולם לרוצחים" - עצוב אבל נכון.
הם מגיעים לריילי שמכוון על המערה, ובלאמי פאקינג מתחנן אליו שיפסיק, בזמן שאקו מכוונת את החץ כלפי ריילי. כמה עוד הוכחות אקו? כמה??? וואי בטח בלאמי מרגיש אשם פי כמה כי הוא פאקינג הציל את ריילי. אם עוד פעם משהו היה משתבש בגלל שהוא ניסה להציל מישהו. הוא מבקש ממנו שלא יעשה את זה, ואומר לו שזה ירדוף אותו לכל החיים כמו שהדברים שהוא (בלאמי) עשה רודפים אותו. והוא אומר לו מה שאקו אמרה לו - שמלחמה הופכת את כולם לרוצחים, שלא יהיה כזה ויגרום לעוד מלחמה. גאד נסיכי איך הוא מנסה להיות טוב עכשיו בסוף ריילי משתכנע ומוריד את היד מההדק וגם אקו. פוי קלארק ורואן יוצאים ומספרים לבלאמי ואקו על ההסכם. ואז שומעים פיצוץ ועשן מארקדיה.

ולמה? איליאן הטמבל אולי הציל את אוקטביה אבל הוא עדיין שונא טכנולוגיה והוא נכנס לספינת חלל שכולה פאקינג טכנולוגיה כדי להשמיד אותה!!! אוקטביה מנסה לעצור בעדו אבל הוא אידיוט והוא מפוצץ את חדר השרתים וכל הפאקינג ספינה אעהההההההההההההההההההההההה מה אתה דפוקקקקקקק????
קלארק ורואן וכולם מגיעים למחנה ורואים שההסכם שלהם לא שווה כלום עכשיו
בלאמי מיד רץ לאוקטביה ומחזיק אותה וקלארק מחזיקה לה את היד
וכולם רואים איך הספינה קורסת לתוך עצמה בלהבות. גאדדדדדמיט.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוף עשית עריכה יא חוצפנית '
אוף עשית עריכה יא חוצפנית
12/07/2020 | 21:10
14
20
התכוונתי לכתוב שאני לא זכרתי שריילי רצה להתנשק עם רואן.
(כלומר אני גם לא ממש זכרתי שהוא רצה להתנקש בו)(זה היה לפני מיליון שנה)

אני חושב שאיליאן הציל את אוקטביה פשוט כדי שיכניסו אותו לארקדיה כדי שהוא יוכל לשרוף את הטכנולוגיה שלהם.
ועם כל כמה שזה מעצבן אולי, אני לא יכול שלא לרחם עליו על מה שהוא עבר. זה שהוא ממש זוכר את עצמו הורג את המשפחה שלו.

אגב, האם בשלב מסוים אקו גם הייתה בתוך המערה?
פשוט מעניין אותי אם היא אולי צעקה בתוך המערה והיה הד...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נהנהנהנהנה '
נהנהנהנהנה
12/07/2020 | 21:13
12
23
כן הבנתי את זה אחכ למה הוא הציל את אוקטביה אבל בהתחלה לא.
ולא אכפת ליייייייייייי מה הוא עבר מה הוא משמיד להם את הספינה?

"פשוט מעניין אותי אם היא אולי צעקה בתוך המערה והיה הד..." -  יופי אבא
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' ההד'
ההד
12/07/2020 | 21:31
11
7
לצפיה ב-'אני שוקל באופן מאוד רציני (או לפחות כמעט) להעביר את האדום'
אני שוקל באופן מאוד רציני (או לפחות כמעט) להעביר את האדום
12/07/2020 | 23:25
10
19
מעדי אל לונה.
כי לונה מעריכה את ההומור שלי
(או לפחות מעמידה פנים שאני מצחיק )
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אתה יכול להעביר את שלי אליה'
אתה יכול להעביר את שלי אליה
12/07/2020 | 23:33
9
17
1. כי לעדי מגיע אדום כי היא ניצחה אותי.
2. כי אני לא מצליחה למצוא את ההודעות שלי ואני מרגישה שאני מדברת עם עצמי עם כל האדום הזה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דווקא מצחיק אותי כמה השרשורים של המאה אדומים '
דווקא מצחיק אותי כמה השרשורים של המאה אדומים
12/07/2020 | 23:35
2
21
זה כי דם חייב בדם וכו'
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב כשאת מציגה את זה ככה'
טוב כשאת מציגה את זה ככה
12/07/2020 | 23:45
1
15
(+בואו נראה אם תפוז החליט להפסיק להיות מעצבן)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ייאיי חזרו הגיפים והלקסות'
ייאיי חזרו הגיפים והלקסות
12/07/2020 | 23:46
4
לצפיה ב-'חחחחח כן אני זוכר שזה היה מבלבל'
חחחחח כן אני זוכר שזה היה מבלבל
12/07/2020 | 23:38
5
20
פעם פעם כשעוד הייתי יכול להפוך לאדום

ואני לא אקח לך את האדום כי אפילו שלא כתבת כלום אני יודע שהבדיחה שלי הצחיקה אותך.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אתה מתכוון ל-DAD JOKES שלך?'
אתה מתכוון ל-DAD JOKES שלך?
12/07/2020 | 23:43
20
זה היה די דבילי אבל כן, הצחיק אותי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' כמעט זכיתי באור מן ההפקר'
כמעט זכיתי באור מן ההפקר
12/07/2020 | 23:43
3
22
אבל אז לא.
עכשיו אני מבינה למה התכוון ביאליק.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואו, יחד עם בדיחות האבא של ניק והמחשבי וינדואז 95 של ליאורה'
וואו, יחד עם בדיחות האבא של ניק והמחשבי וינדואז 95 של ליאורה
12/07/2020 | 23:47
2
29
ועדי, אני באמת מרגישה שזה פורום אחוזת ראשונים פה וזה לא שתפוז מת, זה אנחנו בעצם שמתים.

אוסו גונפלסטה אודון
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
12/07/2020 | 23:49
4
לצפיה ב-''
13/07/2020 | 11:10
3
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחח יופי אבא'
חחחחחחחחחחח יופי אבא
13/07/2020 | 11:10
4
לצפיה ב-'מגיבה לך'
מגיבה לך
13/07/2020 | 08:18
17
20
איליאן ימטומטם ינבלהההההההההההההההההההההההההה סעמקקקק
בעעע שונאת אותו!!! הלוואי והאהובים עליו יאכלו ע"י זאבים מול העיניים שלו (אה בעצם הם כבר מתים. מגיע לו. חלאה)

אוקי רייבן עובדת לה על המחשב המשוכלל עם הסירי שאפשר לדבר אליו 
חח אני שמחה שאת מכירה בזה שיש לה אפל. פעם ניק צעק עליי שבקה טובה מידי בשביל אפל

בזמן שאבי וג'קסון נהיים מומחים לגנטיקה
חחח במהלך הסדרה הבנו כבר שאבי וג'קסון הם רופאים מתמחים בכל המחלקות קרדיולוגיה, נורולוגיה, אונקולוגיה,אורטופדיה, טראומה וכו'. וגם מחלטרים מהצד עם פסיכולוגיה  

כשפתאום רייבן מתחילה לרחף לה. אבל מסתבר שבכלל יש לה התקף אמאלה אהעהעאהעה לאאא רייבן

אבי אומרת שהיא עלולה למות אבל רייבן כפרעליה מוכנה להקריב את עצמה בשביל להצליח לייצר נייטבלאד.
מלכה

ג'קסון מזכיר שגם לאבי טיגנו את המוח עם הצמיד וצריך לסרוק גם אותה אבל היא מסרבת. אבל אופס, בסוף הפרק  נראה שגם לה יש הזיות כשהיא רואה את קלארק מלאת קרינה זועקת לעזרה.
אהעהאהעעהה לאאאא

קלארק מצילה אותה בהנשמה מפה לפה שכחתי יש להן שם שיפ? זה פשוט קלארקטביה?
כן, ואהעעהעהעעהעהעהעהע 

ניילה שם לעזור להם לשמר בשר איזה נסיכה אני מקווה שקלארק השאירה לה מקום בספינה
חסר לה שלא!! ניילה

ריילי הקרציה הזה מתעקש להמשיך לכוון עליו את הנשק יאוו אל תגרום לנו להתחרט שהצלנו אותך!!
כבר כשהצילו אותו התחרטתי שהצילו אותו!!! המים חשובים יותר מהם!!

למה הם לקחו אותו בכלל איזה סתומים? העיקר כל אחד אחכ אומר "ריילי? הוא לא צריך להיות פה" אז למה הבאתם אותוווווווווווו? נעליים.
יואו לגמרי! זה כמו שהם לקחו את ג'ספר האובדני בעונה הקודמת ואז הוא צחק שם כמו מטורף שההוא מאזגדה חתך לו את הגרון. לא לומדים כלום אלה

הוא אומר שהיא לא למדה מספיק מלקסה ששמה את טובת הכלל מעל השבט שלה.
כל פעם שהם מזכירים את לקסה הלב שלי מחסיר פעימה למה הם ממשיכים להתעלל בי ככה

בסוף קלארק מציעה לו עסקה קשה - לחלוק את הספינה חצי חצי - 50 סקייקרו ו50 אזגדה. פאק איך היא תצמצם את הרשימה עוד יותר? הם לוחצים לחיצת דם.
אני חושבת שמאה מלכתחילה זה היה יותר מידי. אין יותר מ-50 דמויות עם שמות שם. כבר סיכמנו שאנחנו לא צריכים ניצבים

כמה עוד הוכחות את צריכה שהם לא רוצים מלחמה אתכם????
אקו היא מרגלת. היא יודעת טוב יותר מלהאמין לצד השני בלב שלם. גם שימי לב איך כל הבריתות שלהם מחזיקות בדיוק שניה וחצי. אני לא מאשימה אותה שהיא לא מאמינה להם. אבל בלי שום קשר שתמות כלבה. זה שאוקטביה לא מתה לא אומר שאנחנו לא שונאים אותה!

בדרך לשם היא אומרת לו מה שהיא למדה מהמלכה ניה - "מלחמה הופכת את כולם לרוצחים" - עצוב אבל נכון.
ללמוד משהו מהגרגמל הזאת זה כמו שהם לקחו דף מהספר של פייק באסטרטגיות מלחמה. בע. 

הם מגיעים לריילי שמכוון על המערה, ובלאמי פאקינג מתחנן אליו שיפסיק, בזמן שאקו מכוונת את החץ כלפי ריילי. כמה עוד הוכחות אקו? כמה???
הוכחות שריילי לא היה יורה? צריך להיות ממש מטומטמת להאמין שהבאסקט קייס הזה לא יתפרק שם ויעשה פ'ין. אני לא רק שהייתי ממשיכה לכוון עליו את החץ וקשת שלי, גם הייתי יורה בו על זה שהעז בכלל לחשוב להרוג את רואן החתיך שלי. 

וואי בטח בלאמי מרגיש אשם פי כמה כי הוא פאקינג הציל את ריילי. אם עוד פעם משהו היה משתבש בגלל שהוא ניסה להציל מישהו.
יואו לגמרי. לא חשבתי על זה בכלל. אולי כדאי שיפסיק לנסות להציל אנשים. כמו שיותר אנשים מתים ככה קלארק צריכה להתלבט פחות לגבי רשימות של מי להציל

קלארק ורואן יוצאים ומספרים לבלאמי ואקו על ההסכם. ואז שומעים פיצוץ ועשן מארקדיה.
ברוכים הבאים לעוד פרק בסדרה "כל מה שיכול להשתבש משתבש"

אוקטביה מנסה לעצור בעדו אבל הוא אידיוט והוא מפוצץ את חדר השרתים וכל הפאקינג ספינה אעהההההההההההההההההההההההה מה אתה דפוקקקקקקק????
יואו אין מספיק אותיות במקלדת כדי לתאר כמה אני שונאת את החלאתי הזה

קלארק ורואן וכולם מגיעים למחנה ורואים שההסכם שלהם לא שווה כלום עכשיו
בלאמי מיד רץ לאוקטביה ומחזיק אותה  וקלארק מחזיקה לה את היד

האעהעההעעהעה קלארקטביה רואה, זו הסיבה שהיא שמה אותה ברשימה

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וכי איזה כיף יש גיפים'
וכי איזה כיף יש גיפים
13/07/2020 | 08:20
3
14
בואו נחגוג עם עוד קצת קלארקטביה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וגם'
וגם
13/07/2020 | 08:22
1
19
נייטביה
(ועוד קלארקטביה שלא נכנס מקודם)
(ועוד קלארק כי היא כוסית ובובז ולמה לא)

טוב אין לי עוד גיפים. מאז שאין לקסה אני לא טורחת לאסוף יותר מידי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני בעד גם זה'
אני בעד גם זה
13/07/2020 | 11:12
4
לצפיה ב-'אני בעד'
אני בעד
13/07/2020 | 11:12
4
לצפיה ב-'קודם כל אני לא צעקתי '
קודם כל אני לא צעקתי
13/07/2020 | 18:12
9
16
אבל ברור שבקה טובה מידי בשביל אפל.
ראשית כי היא בקה והיא בטח יצרה מחשבים משל עצמה
ושנית כי כל אדם על כדור הארץ טוב מידי בשביל אפל.

לפני כמה ימים אבא שלי ביקש שאני אסדר לו משהו באייפון שלו ואני כמעט פרצתי בבכי בשלב מסוים. למה לכל הרוחות ליצור מכשיר שאין בו כפתור של אחורה? איזה מזוכיסט יצר את הדברים האלו?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פחחחחחחחחחחחח'
פחחחחחחחחחחחח
13/07/2020 | 18:33
18
אתה לא טוב מספיק בשביל אפל
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואי, ממש! זה קונספט מהגיהנום '
וואי, ממש! זה קונספט מהגיהנום
14/07/2020 | 07:35
13
אני איתך במאבקך הצודק נגד אפל המרושעים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בכל אפליקציה שאתה נכנס יש כפתור חזרה. מה כל כך מסובך?'
בכל אפליקציה שאתה נכנס יש כפתור חזרה. מה כל כך מסובך?
15/07/2020 | 09:18
5
13
בשביל מה צריך בכלל כפתורים? הם רק צוברים אבק ובקטריה בחריצים שלהם. בעע.
חוץ מזה ששום דבר לא יתעלה על אפל מיוזק בחיים וסירי שמקריאה לי סיפורים לפני השינה (ומסרבת להגיד לי שהיא אוהבת אותי)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כפתורי מגע'
כפתורי מגע
15/07/2020 | 10:58
4
5
לצפיה ב-'בשביל מה? '
בשביל מה?
15/07/2020 | 11:03
3
10
כבר אמרתי שיש כפתור חזור בכל אפליקציה שאת נכנסת אליה. בשביל מה אני צריכה שני כפתורי חזור? משתמשי אנדרואיד באמת כאלה מפונקים שצריכים כפתור נוסף במיוחד בשביל לחזור אחורה? לא תודה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן, אנחנו רגילים שמביאים לנו הכל על מגש כסף. יש סטנדרטים!'
כן, אנחנו רגילים שמביאים לנו הכל על מגש כסף. יש סטנדרטים!
15/07/2020 | 14:59
2
5
לצפיה ב-'לא אשמת אפל שאתם עדין צריכים גלגלי עזר'
לא אשמת אפל שאתם עדין צריכים גלגלי עזר
15/07/2020 | 19:42
1
5
לצפיה ב-' '
15/07/2020 | 20:16
3
לצפיה ב-'אין לי מושג ואני לא זוכרת באיזה הקשר זה נכתב, אבל לגמרי'
אין לי מושג ואני לא זוכרת באיזה הקשר זה נכתב, אבל לגמרי
15/07/2020 | 10:58
11
פעם בעבדה (כשעוד הייתה עבודה פיזית) חברה ואני היינו נחליפות מכשירים ומשחקות אחת לשניה קנדי קראש (כשהיא נתקעה בשלבים שלה ואני בשלבים שלי), ובכל פעם שנאלצתי לסגור/לצאת מהאפליקציה באייפון שלה לא ידעתי להתמודד. מכשיר נורא.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
13/07/2020 | 18:44
2
18
"חח אני שמחה שאת מכירה בזה שיש לה אפל." - מבחינתי כל מחשב שמדברים איתו זה סירי

"זה כמו שהם לקחו את ג'ספר האובדני בעונה הקודמת ואז הוא צחק שם כמו מטורף שההוא מאזגדה חתך לו את הגרון. לא לומדים כלום אלה" - וואי ממש

"אין יותר מ-50 דמויות עם שמות שם. כבר סיכמנו שאנחנו לא צריכים ניצבים"

"הוכחות שריילי לא היה יורה? צריך להיות ממש מטומטמת להאמין שהבאסקט קייס הזה לא יתפרק שם ויעשה פ'ין." - כמובן שלא. ריילי אידיוט. הוכחות שסקייקרו, או לפחות המנהיגים שלהם, באמת רוצים שלום איתם ומתאמצים מאד לרסן את האנשים הסוררים שלהם כדי שלא יתחילו מלחמה.

אה וואי טוב ששמת בגיף את הקטע שקלארק אומרת שאי אפשר לאיים עליה כי היא הקריבה את פאקינג אמא שלה - זה נכון, אל תתעסק איתה רואן.

קלארקטביה במיוחד האחרון שבלאמי וקלארק מחזיקים אותה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה אבל'
אה אבל
15/07/2020 | 09:21
1
11
התעצבנת עליה שהיא כיוונה את החץ לראש של ריילי. ברור שהיא תעשה את זה.
מה אכפת לה שהמנהיגים של סקייקרו רוצים שלום אם החמור הזה יהרוג את המלך שלה.
וחוץ מזה שסקייקרו ממש לא רוצים שלום איתם, אולי רק קיין וקלארק (ובלאמי שפשוט נגרר אחריהם כי הוא הצל של קלארק) ואוקטביה ובטח גם מונטי האמא תרזה הזה. האחרים או שלא אכפת להם או שהיו מעדיפים להרוג את כל הגראונדרים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה לא '
אה לא
15/07/2020 | 18:24
10
לא התעצבנתי על זה שהיא כוונה את החץ לראש של ריילי כל עוד הוא מכוון את האקדח על רואן, לגיטימי לחלוטין. התכוונתי יותר באופן כללי, שאני מקווה שהיא תלמד מזה להמשך ותפסיק להיות כ"כ אנטי נגדם בכל פעם שרואן עושה צעד בכיוון לשלום או כשהם באים לנסות לדבר על דברים.
ומה שחשוב זה מה שהמנהיגים רוצים, כי הם אלה שיחליטו אם יש שלום ומלחמה, וכי הרוב ילכו אחריהם ואלה שלא אז חשוב לראות שמתאמצים לרסן אותם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יואוווווווו'
יואוווווווו
13/07/2020 | 11:09
2
14
הילד הזה מטומטם ממש אבל לפחות עכשיו אין חללית אז כולם יכולים למות ביחד. טמבל.

אוף, די כבר להתעלל ברייבן תנו למסכנה הזו קצת אושר בחיים לא הזיות והתקפים ומי יודע מה עוד, אנחנו רק באמצע העונה

ודי עם ריילי הטמבל הזה, החבר הכי טוב של כולם. תהרגו אותו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחח ממש '
חחחח ממש
13/07/2020 | 18:29
8
"ודי עם ריילי הטמבל הזה, החבר הכי טוב של כולם. תהרגו אותו." -
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחח לגמרי'
חחח לגמרי
15/07/2020 | 09:23
8
מאסתי בריילי ובאיליאן. אפשר לחזל"ש את שניהם.
(וגם לתת עוד זמן מסך לניילה. בבקשה ותודה)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הגעתי סופסוף לעונה 4'
הגעתי סופסוף לעונה 4
13/07/2020 | 23:24
2
15
היום אראה את פרק 4 ואולי גם את 5
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה אתה גם? איזה יופי '
אה אתה גם? איזה יופי
13/07/2020 | 23:26
13
עוד אנשים לכת שלנו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יאיי!!'
יאיי!!
15/07/2020 | 09:24
13
אל תשכח לעדכן אותנו במחשבות שלך על הפרקים

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המאה פרק 4X06 '
המאה פרק 4X06
12/07/2020 | 23:14
14
23
לבקשת הקהל.

אין רגע מנוחה כאן

אוקי לקלארק יש ציור של לקסה בחדר והיא בוהה בו ערומה? אה לא מסתבר שניילה איתה במיטה. איך זה שחצי מהמתחם שלהם נשרף אבל לקלארק יש חדר משלה עם מיטה זוגית? אניוואי גוד פור הר היא המלכה בפועל.

רואן עכשיו לגמרי בצד שלנו, יופי. הם מתכוננים לצאת לאי עם כל הדלק שיש להם.
בדרך בלאמי עובר אצל אוקטביה שעדיין שונאת אותו אוף די כבר תסלחי לו בשבילי. אוח שבר אותי:
"חשבתי שאת מתה"
"אוקטביה מתה ביום שהרגת את לינקולן" אאוץ'
"אני אח שלך"
"למה אתה חושב שאתה עדיין חי"  - אולי הוא חי אבל עדי מתה מלב שבור
ואת כל הדברים האלה היא אומרת בטון מת לחלוטין

לפני שהם יוצאים לטיול מונטי מזהיר אותם שזה כל ההידרוזין שיש בעולם ורייבן צריכה כל טיפה ממנו = הם הולכים לאבד חלק. ואז מזהיר אותם מעוד מליון דברים, תודה מונטי. מה כבר יכול להשתבש? אממ לאדעת אחרי 3 וקצת עונות אני אהמר על ליטרלי הכל.

הם יוצאים לדרך, קלארק מנסה רואה שבלאמי עצוב בגלל אוקטביה ומנסה לעודד אותו שהיא צריכה זמן, אבל כמה זמן עוד נשאר להם הוא שואל?

תקלה מספר 1: טריקרו חוסמים את הדרך. קלארק רואה שמישהו פצוע ויוצאת. רואן - "מה היא עושה?", בלאמי - "ביינג קלארק" אין להם איך לעזור לאיש הפצוע שאזגדה פגעו בו, אבל בינתיים הילד הולך לאחורי המשאים ורואה את אנשי אזגדה, שיט. מתחילים לברוח.
תקלה מספר 2: נהר מקרח שנמס. בלאמי ורואן עולים במעלה הנהר לחפש מעבר בזמן שקלארק נשארת עם אזגדה לשמור על הדלק.
תקלה מספר 3: בלאמי קורא לקלארק בקשר כי הם מצאו מעבר אבל היא לא עונה. אופס.  הם חוזרים והמשאית לא שם והסגן של רואן מת, והם במסע לעבר פוליס לחפש את המשאית שהם מניחים טריקרו גנבו.
בלאמי מאשים את רואן שאכפת לו רק מהאנשים שלו, רואן מאשים את בלאמי באותו דבר, ואז מודה שכולם כאלה, חוץ מקלארק אולי. נכון שמחה שהבנת את זה. כשהוא נתקלים במלכודת של טריקרו הוא מבין שהאנשים שלו הם אלה שחטפו את קלארק.
תקלה מספר 4: הם מוצאים את המשאית הדוהרת כשאחד מכריח את קלארק לנהוג והשני תוקף מהמאחורה ומנסה להשתמש בחבית כנפץ. מה לעזאזל הם בכלל רצו לעשות עם זה? טמבלים. רואן מזנק מהג'יפ למשאית סטייל מהיר ועצבני ונלחם בו עד שההוא מת, והחבית כמעט נופלת אופס אבל הוא מחזיק אותה. בלאמי מצליח לירות בזה שמחזיק בקלארק בשוט נפלא, והיא דופקת ברקס ונעצרת בול מולו. ממש נלחצתי ואז ממש צחקתי מאיך שהיא נעצרה ואז הם חייכו אחד לשני חיוכים חמודים.
הם מגיעים למעבר של הים. בלאמי נפרד מקלארק כי הוא רוצה לחזור לאוקטביה, הוא צוחק על עצמו שהוא פתטי - "לא משנה כמה היא שונאת אותי אני תמיד חוזר" כל הכבוד המשך כך אולי יום אחד היא תסלח לך. וקלארק מעודדת אותו שזאת אחותו וזה בסדר שהוא ככה. הוא מתחיל להגיד לה שאם הוא לא יראה אותה יותר... מה?! בטח רצה להגיד שהוא אוהב אותה. אבל רואן מפריע עם תקלה מספר 5: יש חץ של טריקרו באחת החביות והיא ריקה. שיטטטטטטטטטטטטט

במחנה המון זועם רוצה להרוג את איליאן אבל קיין עוצר אותם. יש לי דילמה מוסרית בין מגיע לו לבין הדבר הנכון לעשות בשביל חברה מתפקדת ומוסרית.
איכשהו אוקטביה נשארת איתו לבד במרפאה.
ההמון הזועם מגיע למרפאה במטרה להרוג אותו אבל קיין מנסה לעצור אותם שוב, אבל הקצין שלו (זה אבא של מילר? איפה מילר נעלם?) מחשמל את קיין ונותן לאנשים לקחת אותו. אבל אוקטביה רוצה את ההרג. ג'אהא צץ ומפעיל את האעזקה וכולם בורחים פנימה חוץ מאוקטביה שמכוונת אליו אקדח, וקיין מנסה לשכנע אותה לעצור. ובשביל זה הוא מזכיר את ההוצאה להורג של לינקולן שהייתה בדיוק באותו מקום באותה פויזציה. אעהההההה למה זה היה הכרחיייייי?!! ועוד הראו את התמונות האלה שוב לא בואו תהרגו אותי ואת אווקטביה וזהו אוקטביה זורקת את האקדח ובורחת משם בבכי. לאן תלכי אבל??? אולי לאינדרה. מזל שיש את אינדרה.

באי רייבן מנסה ללא הצלחה סימולציות עם החללית, כשמרפי אין לי מושג מה תפקידו שם שומר עליה ומצחיק אותי ומעצבן אותה עם ההערות הציניות שלו כשהוא משחק במכונית עם שלט
מתישהו זה נמאס לרייבן והיא צועקת עליו שהוא עלוקה ומרביצה לו ולונה באה להפריד ולהרגיע אותה.
מרפי במשרד מנסה ללמוד טריג והוא די גרוע בזה חח חמוד. לונה באה לעשות לו קצת שיחת נפש, היא אומרת לו מה שאני אומרת, שיש לו לב טוב יותר ממה שהוא רוצה להראות או להודות בפני עצמו. יאיי לונה סופסוף את מועילה במשהו.
מרפי ולונה חוזרים למעבדה כשרייבן עדיין מתעצבנת על המחשב, מרפי מציעה לה לעקוף אותו ידנית ולנחות במים. רייבן סופסוף מוצאת פתרון!! איזה חמוד זה היה כשהיא אמרה למרפי תודה בא לי שהם יהיו בסטיז עכשיו אחרי כל השנאה הזאת. רייבן מצליחה לנחות במים וכשהיא כולה שמחה ויוצאת מהסימולציה לדווח מרפי ולונה מדווחים שקלארק הודיעה שהם איבדו חבית. רייבן שגם ככה המוח שלה באוברלואד נכנסת להתקף מפחיד וקצף יוצא לה מהפה אעההעעע ריייבן לא!!

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'איזו מין שאלה זו?'
איזו מין שאלה זו?
13/07/2020 | 11:16
3
17
היא המלכה, ברור שמגיע לה חדר לבד עם מיטה זוגית ומקום של כבוד לאהובתה המתה

בלאמי ואוקטביה צריכים להשלים כבר, עצוב לי ככה איתם ואני שמחה שהיא לא הרגה את הילד המעצבן הזה כי זה לא היה עושה לה טוב, אבל כן רוצה שמישהו יעשה את זה אין לו לגיטימציה לחיות. תעיפו אותו בבקשה.

אבל מי שממש יש לו לגיטימציה לחיות- מרפי איך הוא הפך מג'וק נוראי לאחת מהדמויות האהובות עלי? חמוד

ואז כמובן, שוב, עד שמשהו הולך לרייבן לוקחים לה אותו ומוסיפים לה התקף, כי למה לא
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה בהחלט '
אה בהחלט
13/07/2020 | 18:32
13
אבל מזל שדווקא החדר שלה לא נשרף. וווייי אם היה נשרף הציור של לקסה איליאן היה גמור.

"אבל מי שממש יש לו לגיטימציה לחיות- מרפי איך הוא הפך מג'וק נוראי לאחת מהדמויות האהובות עלי? חמוד" - נכון??? זה מה שאני חושבת בכל סצנה איתו. מי היה מאמין?

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כי התמונה הזאת צריכה להיות גם כאן'
כי התמונה הזאת צריכה להיות גם כאן
15/07/2020 | 01:56
1
8
לצפיה ב-' '
15/07/2020 | 18:25
4
לצפיה ב-'אני מנסה להזכר במשהו '
אני מנסה להזכר במשהו
13/07/2020 | 18:26
1
10
בשלב הזה מה בעצם התוכנית שלהם להשרדות?

במקרה לפני איזה שבוע נפלתי ביו-טיוב על הקטע הזה שבו בלאמי ורואן במרדף אחרי הרכב שבו קלארק מוחזקת.
זה באמת די מהיר ועצבני. אבל מהיר ועצבני פוסט-אפוקליפטי.
*בעצם mad max: fury road זה מהיר ועצבני פוסט-אפוקליפטי. (אם לא ראית, כדאי לך)

טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
13/07/2020 | 18:30
14
לייצר נייטבלאד. ולשם כך צריך לנסוע לחלל כי צריך אפס גרביטציה. ולשם כך צריך דלק טילים וזה מה שיש בחביות שהם מביאים לרייבן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מגיבה לך 406'
מגיבה לך 406
15/07/2020 | 01:45
7
11
לבקשת הקהל.
מצחיק שאני הייתי הקהל אבל אחרי שצפיתי בפרק 5 נזכרתי שזה לא הפרק שהתכוונתי אליו אבל איליאן בהחלט מעצבן חח

אין רגע מנוחה כאן
אין מנוחה לרשעים.

אוקי לקלארק יש ציור של לקסה בחדר והיא בוהה בו ערומה?
ברור שהיא תבהה בו ערומה. איך עוד היא תבהה בלקסה?

אה לא מסתבר שניילה איתה במיטה. איך זה שחצי מהמתחם שלהם נשרף אבל לקלארק יש חדר משלה עם מיטה זוגית? אניוואי גוד פור הר היא המלכה בפועל.
חח קראו למכבי אש, הצילו חצי מהארק אני אוהבת את מערכת היחסים שלהן. אני אוהבת שניילה אומרת לה שהיא לא מצפה לשום דבר מעבר לרגע הזה. היא יודעת שקלארק עדין מתאבלת על לקסה והיא לא מנסה לתפוס את מקומה, להיפך, היא מחזקת אותה ואומרת לה שלקסה הייתה גאה בה, מה שבפעול רק מכאיב לקלארק. כל פעם שמישהו מזכיר את השם שלה יש לה פרצוף כזה שמרגיש כאילו מחצו לה את הלב עוד קצת. ואני מזהה את הפרצוף הזה כי זה בדיוק הפרצוף שאני עושה כשאני נזכרת בלקסה

רואן עכשיו לגמרי בצד שלנו, יופי.
כפרעליו

בדרך בלאמי עובר אצל אוקטביה שעדיין שונאת אותו אוף די כבר  תסלחי לו בשבילי.
"בשבילי" זה עשה לי קצת עצוב האמת. כאילו, לא אכפת לי שהיא שונאת את בלאמי. למעשה ציפיתי לזה. רציתי שתהיה התייחסות לזה שהיא איבדה את העוגן שלה, הקשר הכי משמעותי שהיה לה בחיים (מעבר לאמא שלה ובלאמי) לא רציתי שתסלח לו מהר כל כך בגלל שהוא אח שלה. היא צריכה להתאבל ולהוציא את התסכולים שלה. זה שהיא שומרת אותם בפנים יכול רק להזיק לה. כנ"ל קלארק האמת, למרות שבמקרה שלה אין לה לאן להפנות את הכעס והתיסכול שלה. 

אולי הוא חי אבל עדי מתה מלב שבור

ואת כל הדברים האלה היא אומרת בטון מת לחלוטין
מסכנה. כל כך כואב לי עליה. וגם אף אחד לא שם לנחם אותה (כאילו חוץ מבלאמי. היא צריכה חברים. ניילה!! איפה את??)

מה כבר יכול להשתבש? אממ לאדעת אחרי 3 וקצת עונות אני אהמר על ליטרלי הכל.
סרייסלי איך שרואן אמר את זה החלטתי להתחיל דרינקינג גיים ולקחת שוט כל פעם שמשהו משתבש. הייתי שיכורה די מהר. 

הם יוצאים לדרך, קלארק מנסה רואה שבלאמי עצוב בגלל אוקטביה ומנסה לעודד אותו שהיא צריכה זמן, אבל כמה זמן עוד נשאר להם הוא שואל?
אממ roughly שלוש וחצי עונות. 

"ביינג קלארק"  

הם חוזרים והמשאית לא שם והסגן של רואן מת, והם במסע לעבר פוליס לחפש את המשאית שהם מניחים טריקרו גנבו.
2 תהיות לגבי זה. 
1- למה לבחור הזה היה שיריון שעשוי מלוחיות רישוי
2- בהתחלה תהיתי מה היה הסמל הזה על הסדין שהם כיסו אותו בו, זה לא הסמל של אזגדה (שזו יד עם כמו ספירלה עליה) למעשה זה לא סמל של אף אחד מהשבטים, אבל הוא היה לי ממש מוכר אז הלכתי לחפש ונפל לי האסימון שזה הסמל של מחלקת הביטחון הלאומי (של ארה"ב) והבנתי שזה כנראה הגיע מהר וות'ר. מוזר שהם משתמשים במשהו ששייך לאנשי ההר כדי לכסות את המתים שלהם עם מה שאנשי ההר עשו להם במשך שנים. וגם בהתחשב בזה שבהמשך הפרק הבנו שזה האנשים של אזגדה שעשו את זה ולא טריקרו. 

רואן מזנק מהג'יפ למשאית סטייל מהיר ועצבני ונלחם בו עד שההוא מת
יואו מלך! לייק ליטרלי. אבל גם לא. ולחשוב שלקסה ניצחה אותו בקונקלייב. חח כפרעליה עליה. מטר ובמבה אבל נלחמת כמו לביאה

והחבית כמעט נופלת אופס אבל הוא מחזיק אותה.
רמת אמינות - ניק סטרייט.
ואז אחרי שרואן הורג את ההוא ובלאמי יורה בזה שליד קלארק והיא בולמת בפתאומיות שניה לפני שנכנס בבלאמי ואף חבית לא עפה יחד עם רואן שאין לו בשום דבר לאחוז שם - רמת אמינות - ניק עם 72 בתולות. 

הם מגיעים למעבר של הים. בלאמי נפרד מקלארק כי הוא רוצה לחזור לאוקטביה, הוא צוחק על עצמו שהוא פתטי - "לא משנה כמה היא שונאת אותי אני תמיד חוזר"
זה באמת קצת פאתטי אבל אין לך ברירה. אתה צריך לחזור לחסדיה של אוקטביה. 

הוא מתחיל להגיד לה שאם הוא לא יראה אותה יותר... מה?! בטח רצה להגיד שהוא אוהב אותה.
יש לו מזל שהוא לא אמר לה את זה. יש איזה מם (שלא יודעת אם אני אמצא אותו עכשיו בין טרליוני התמונות 100 בטלפון שלי) או שזה היה סתם ציטוט של מישהו רשם "במאה אנחנו לא אומרים "אני אוהב/ת אותך" אנחנו אומרים "May we meet again" חוץ מפ'ין. הוא אמר 'אני אוהב אותך'. אבל הוא גם טבח בכפר שלם אז אנחנו לא לוקחים דוגמה ממנו"
ומשום מה זה הצחיק אותי הרבה יותר ממה שזה היה צריך. אבל זה גם עצוב כי כל מי שהתוודה על האהבה שלו, בסוף אחד מבני הזוג מת. אז קדימה בלאמי conceal don't feel.

במחנה המון זועם רוצה להרוג את איליאן אבל קיין עוצר אותם. יש לי דילמה מוסרית בין מגיע לו לבין הדבר הנכון לעשות בשביל חברה מתפקדת ומוסרית.
שום דבר בסדרה הזאת לא קרוב ל"חברה מתפקדת ומוסרית" ג'וס דריין ג'וס דאון! הצחיק אותי שהחמור הזה אומר לאוקטביה "לא הרגתי אף אחד" חמור!! הרגתי את כולם!!! יו טל הים אוקטביה!!

אבל הקצין שלו (זה אבא של מילר? איפה מילר נעלם?)
אכן.. פאפא מילר. ומילר הילד (ניית'ן) ביחד עם אבי והחבורה על האי. את לא זוכרת שג'קסון נורה ע"י המזלט ומילר שמר עליו במערה שם?

קיין מנסה לשכנע אותה לעצור. ובשביל זה הוא מזכיר את ההוצאה להורג של לינקולן שהייתה בדיוק באותו מקום באותה פויזציה. אעהההההה למה זה היה הכרחיייייי?!!
לגמרי בשביל מה זה היה הכרחי. הלב שלי לא מסוגל לעמוד בכל כך הרבה טראגיות בפרק אחד

ועוד הראו את התמונות האלה שוב לא בואו תהרגו אותי ואת אווקטביה וזהו
ואותי

אוקטביה זורקת את האקדח ובורחת משם בבכי. לאן תלכי אבל??? אולי לאינדרה. מזל שיש את אינדרה.
זה מזכיר לי שסבא שלי תמיד היה אומר לי "איפה תלכי ילדה?" כל פעם שהייתי אומרת לו ביי סבא
באמת שתלך למצוא לה את אינדרה. 

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המשך 406'
המשך 406
15/07/2020 | 01:50
12
באי רייבן מנסה ללא הצלחה סימולציות עם החללית, כשמרפי אין לי מושג מה תפקידו שם שומר עליה
הוא אמר בעצמו, הוא רייבן-סיטר. אבי לא רצתה להאשיר את רייבן לבד למקרה שתפרכס שוב, אז רייבן הייתה צריכה בייביסיטר. 

מתישהו זה נמאס לרייבן והיא צועקת עליו שהוא עלוקה ומרביצה לו ולונה באה להפריד ולהרגיע אותה.
יואו הרגשתי את זה כשהיא צעקה עליו. כל התסכול הזה שהיא גוררת איתה. כל הסכנה הזו של לפני סוף העולם והדביל הזה יושב שם ומשחק על שלט וזורק הערות מטומטמות לאוויר. ואגב, עדי, אומנם אני לא תומכת גדולה של השיפ הזה אבל יש פה בעצם שני שיפים  האחד - מרבן [Murven] (שכן, זה בעיקר שנאה אבל אנחנו אוהבים יחסי אהבת-שנאה) והשני סימק (SeaMech).

לונה באה לעשות לו קצת שיחת נפש, היא אומרת לו מה שאני אומרת, שיש לו לב טוב יותר ממה שהוא רוצה להראות או להודות בפני עצמו.
יש לו אולי לב טוב אבל הוא תמיד יבחר בטובותו האישית מעל לטובת הכלל. זו הנקודה. הוא ג'וק. 

איזה חמוד זה היה כשהיא אמרה למרפי תודה בא לי שהם יהיו בסטיז עכשיו אחרי כל השנאה הזאת. 
במציאות האלטרנטיבית של המאה הם BFF. וכבר סיכמנו שאני מעדיפה את המציאות החלופית יותר. בעיקר כי שם יש לקסה בחיים ונרות

רייבן שגם ככה המוח שלה באוברלואד נכנסת להתקף מפחיד וקצף יוצא לה מהפה אעההעעע ריייבן לא!!
יואו זו הייתה סצינה נוראית ואני חושבת שיצאו לי איזה 3 שערות לבנות אחריה

*אני שונאת שתפוז מעלה גיפים בסדר רנדומלי והורס לי את התגובות
**כן אני יודעת שאוקטביה אחת הייתה גם בהודעה הקודמת אבל שתיהן היו אמורות להיות יחד ורייבן/מרפי היו אמורים להיות כאן אבל תפוז גיי אז זה מה יש. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תגובההה '
תגובההה
15/07/2020 | 18:36
5
13
"מצחיק שאני הייתי הקהל אבל אחרי שצפיתי בפרק 5 נזכרתי שזה לא הפרק שהתכוונתי אליו" - חחחח באמת לא הבנתי כי חוץ מהסוף הוא לא היה מעצבן בכלל.

"אני אוהבת את מערכת היחסים שלהן. אני אוהבת שניילה אומרת לה שהיא לא מצפה לשום דבר מעבר לרגע הזה." - כן אני גם. זה רגוע כזה ונחמד שיש לקלארק מישהי שתחמם אותה בלילה.

"כל פעם שמישהו מזכיר את השם שלה יש לה פרצוף כזה שמרגיש כאילו מחצו לה את הלב עוד קצת" - כן אוח

"איך שרואן אמר את זה החלטתי להתחיל דרינקינג גיים ולקחת שוט כל פעם שמשהו משתבש. הייתי שיכורה די מהר." - חחחחחח זה מסוכן תוך חצי פרק יש לך הרעלת אלכוהול

"מה לבחור הזה היה שיריון שעשוי מלוחיות רישוי" - מה לא שמתי לב וגם לא שמתי לב ללוגו על הסדין. אבל לגבי האיש של אזגדה אני מניחה שזה כנראה פשוט היה זמין באותו רגע. אולי היה להם אקסטרות במשאית משומה.

"חח כפרעליה עליה. מטר ובמבה אבל נלחמת כמו לביאה" - ממש

"רמת אמינות - ניק עם 72 בתולות. "

"אבל זה גם עצוב כי כל מי שהתוודה על האהבה שלו, בסוף אחד מבני הזוג מת. אז קדימה בלאמי conceal don't feel." - וואי לגמרי, עדיף שישתוק בנושא במיוחד מי שאוהב את קלארק. יש לניילה מזל שהקשר שלה עם קלארק קז'ואלי כזה.

"את לא זוכרת שג'קסון נורה ע"י המזלט ומילר שמר עליו במערה שם?" - אההההההההההה נכון אוקי זה מסביר תהיה שהייתה לי בפרק אחר

"מרבן [Murven] (שכן, זה בעיקר שנאה אבל אנחנו אוהבים יחסי אהבת-שנאה) והשני סימק (SeaMech)." - מה יהיה עם זה שכל שני אנשים שמדברים אחד עם השני הם שיפים?
פור דה רקודרק אני סופר תומכת במרבן אבל כברומאנס, אני רוצה שיהיו בסטיז, לא רומנטי. רומנטי יש את אמורי. ולקח לי שעה להבין שסימק זה לונה ורייבן כאילו SEA ומקניק

כל הגיפים היום הם או - או - או ביחד (=)

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חח לא רק זה'
חח לא רק זה
15/07/2020 | 22:31
4
9
גם שני אנשים שלא דיברו אחד עם השני מעולם יכולים להיות שיפ.
ככה למשל אחד השיפים האהובים עליי זה לקסייבן (לקסה+רייבן) שאומנם לא הייתה להם אפילו סצינה משותפת אחת אבל זה לא מפריע למעריצים ליצור כל מיני ממים שלהן יחד
(ולהישען בעיקר על זה שהשחקנית של רייבן אוהבת את לקסה)

ואני עוד הגדלתי לך את ה-M כדי שיהיה קל להבין חח. בהתחלה שלי כשעוד לא הבנתי את כל השיפים שלהם לקח לי פוראבר להבין מה זה seamech כי ככה הם כתבו את זה. לא ידעתי בכלל איך לקרוא את זה. וזה גם היה כשהגעתי כבר לעונה 6 (כדי שלא יהיו לי ספוילרים) וזה היה כל כך רחוק מהעונה שזה קרה בה שבכלל לא זכרתי שהיה איזה פרק פעם שלונה ליטפה את הכתף של רייבן

יואו את חייבת לחזור לפרק הזה לחפש את ההוא עם הלוחית רישוי. זה כל כך הצחיק אותי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוח זה כזה בזבוז '
אוח זה כזה בזבוז
15/07/2020 | 22:41
10
שללקסה ורייבן לא היו בכלל סצנות ביחד.

"שבכלל לא זכרתי שהיה איזה פרק פעם שלונה ליטפה את הכתף של רייבן"
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חיפשתי את זה '
חיפשתי את זה
15/07/2020 | 23:42
2
11
את בטוחה שזה שריון? זה נראה סתם זרוק שם בשק.
אם זה שריון זה באמת ממש מצחיק
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה כמו רצועת גוף כזאת'
זה כמו רצועת גוף כזאת
15/07/2020 | 23:46
1
7
Cross body strap
ואם היית מסתכלת קצת לפני בפרק (לפני התמונה ששמת)
היית רואה שהוא הלך עם זה גם לפני.
זה כזה הזוי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקי רגע אני אבדוק שוב '
אוקי רגע אני אבדוק שוב
15/07/2020 | 23:50
7
חחחחחחח וואלה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המאה פרק 4X07 '
המאה פרק 4X07
13/07/2020 | 20:19
14
18
פרק עצוב

אוקטביה מסתובבת לה ביער על הסוס כשאילאן הטמבל עוקב אחריה, מה אתה רוצה עכשיו?? ואז מתחיל גשם. אוי לא, גשם שחור וזה שורף. אוקטביה הנסיכה לפני שניה רצתה להרוג אותו ועכשיו לוקחת אותו על הסוס לחפש מחסה והם מוצאים איזה מערה ומיד מורידים את הבגדים ונשטפים.

הגשם מגיע גם לארקדיה וכולם רצים מהר פנימה, ואז כולם בלבוש מינימלי איזה אחד מנסה להאחז בהרפר והיא מעיפה אותו והוא נופל ואנשים דורסים אותו אוי מסכן. בסוף בלאמי וקיין מכניסים אותו אבל כבר מאוחר מידי הוא מלא קרינה, והרפר מרגישה אשמה, מסכנה.
בלאמי רוצה לחפש את אוקטביה אבל אף אחד לא יודע איפה היא. ואז הם שומעים בקשר על מישהו שהוא והבן שלו תקועים בחוץ, הבן שלו פיטר היה אחד מהמאה. מה אתם יודעים נשארו עוד אנשים מהמאה. בלאמי עדיין מרגיש אשם על הרבה דברים ועל זה שהוא לא יכול להציל את אחותו ויוצא למסע חילוץ, רק שהחליפת חלל שלו שווה לכלום, הוא מגיע לרכב בקושי אבל הוא לא יוכל לצאת משם.

בינתיים במעבדה קלארק ואבי מתאחדות, ומדברות על זה שאפשר אולי להשתמש במוח עצם של לונה כדי להזריק לאנשים להתגבר על הקרינה, אבל בשביל זה יצרכו להקריב אדם שעליו יעשו את הניסוי, ואמורי מצוטטת מלמעלה.
כשג'קסון תופס אותה היא מכריזה שהיא הולכת לבית ואבי מצוותת לה את קלארק. לא חושבת שהייתה ביניהן אינטרקציה בכלל עד עכשיו. הן מגיעות לבית לאחוזה היוקרתית של אלי, קלארק נראית קצת בהלם. מרפי במטבח מבשל די חמוד הוא ואמורי כאלה חמודים ביחד אבל בשניה שקלארק הולכת אמורי רוצה שהם יברחו כי היא חושבת שהם ישתמשו בה לניסויים. מסכנה היא בטראומה שהיא לא שווה כלום בגלל המוטציה שלה, אני לא חושבת שהם היו משתמשים בה.
קלארק נכנסת לחדר שינה ענק עדיין בהלם, וסופסוף זוכה למקלחת אמיתית יאאא חמודה שמחתי בשבילה. היא רוצה לנמנם קצת על המיטה הענקית והנחמדה שם אבל יש רעש מוזר. יאוו אלוהים תנו לילדה לישון במיטה אמיתית קצת!!!!
מישהו פרץ לבית, והמישהו הזה מסתבר היה מתעלל באמורי והיא רוצה להרוג אותו. ואני חושבת - נו יופי הקורבן אדם שחיפשתם נפל עליכם משמיים. רק שלקח להם עוד חצי פרק לקלוט את זה

האוטו של בלאמי נתקע בבוץ כשמארק ופיטר מתחננים בקשר לעזרה אבל הוא לא יכול לעשות כלום בלי לצאת מהרכב ואם הוא יצא הוא מת גם. קיין בקשר אומר לו שעדיף ששניים ימותו היום ולא שלושה, אוף איזה קשה זה מסכן שלי. בסוף אין לו ברירה והוא נותן להם למות קיין אומר לו שהוא גאה בגבר שהוא נהיה אווו ושגם אמא שלו הייתה גאה, מה שמזכיר לבלאמי שקיין הרחיף את אמא שלו אוח מסכן שלי כל דבר טוב שהוא מנסה לעשות משתבש לו.

במערה איליאן מספר לאוקטביה את הסיפור העצוב שלו אבל למי אכפת ומנסה לגרום לה לדבר גם. אוקטביה מלאה בכ"כ הרבה כאב על לינקולן ועל זה שהיא לא מרגישה כלום אחרי רציחות מסכנה שלי והיא יוצאת בתחתונים אל הגשם לאאאאאאאאאא אוקטביה מה את עושההההה???? עצרי מיד!!! איליאן עוצר אותה בכוח, סופסוף אתה מועיל במשהו. ואז היא מנשקת אותו כדי שיגרום לה להרגיש משהו אחר אעהההה מסכנה שלי והם שוכבים. חייבת לציין שהימרתי שמשהו כזה יגיע ברגע ששניהם תקועים במערה בלי בגדים ושניהם צעירים ויפים (הוא קרציה אבל יש לו גוף). וכאילו מי יעמוד בפני אוקטביה ככה? למחרת כשכבר אין גשם הוא הולך ואוקטביה אוספת אותו עם הסוס לטרמפ. נאו זאת ידידות משונה למדי. האם הקטע שלהם הולך להמשיך?

כשנגמרת הסערה בלאמי מנסה שוב בקשר את מארק ופיטר אבל זה אבוד
הבחור שהרפר דחפה מת מהקרינה והיא מרגישה אשמה ושבורה
אבי מתייעצת עם קיין לגבי האם מוסרי להקריב אדם בשביל להציל הרבה, ואין לו תשובה טובה בשבילה
בלאמי חוזר שבור. הוא לא יכל להציל את אוקטביה ולא את האנשים

באי אבי מזריקה לגראונדר הפורץ נייטבלאד והם שמים אותו במכונה.
תהיה אבל נניח זה עובד - כמה מח עצם אפשר לקחת מלונה בשביל כל האנשים?
אמורי ומרפי צופים מלמעלה, ומסתבר שזה סתם מישהו שפרץ כדי לגנוב אוכל ולא מישהו שפגע באמורי, והכל הייתה הצגה מחוכמת שלה כדי שקלארק תיקח אותו כקורבן ווואו מצד אחד גאוני, איך היא קלטה את קלארק מיד וידעה שזה מה שהיא תעשה. מצד שני פאקקק פסיכית. ואני חיבבתי אותה ממש.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רגע, אז תני לי להבין '
רגע, אז תני לי להבין
13/07/2020 | 22:38
2
18
דם שחור זה טוב,
אבל גשם שחור זה רע?
שיחליטו

אני די תקוע מבחינת יכולת להגיב בלי לספלייר
אבל אני נהנה לקרוא כי אני לא זוכר טוב בכלל את העונה הזאת (כנראה בגלל שראיתי בבינג')
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן'
כן
15/07/2020 | 09:07
1
11
סתם מנצלת את ההודעה הלא חשובה שלך כדי לשים גיפים חשובים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כולם חשובים'
כולם חשובים
15/07/2020 | 20:31
4
לצפיה ב-'מגיבה לך 407'
מגיבה לך 407
15/07/2020 | 09:05
9
10
חרא של פרק האמת.

מה אתה רוצה עכשיו??
רוצה מכות הקרצייה הזה. קישטה.

ואז מתחיל גשם. אוי לא, גשם שחור  וזה שורף.
אהעעהה מסכן הסוס!!

אוקטביה הנסיכה לפני שניה רצתה להרוג אותו ועכשיו לוקחת אותו על הסוס לחפש מחסה
הונסטלי הייתה צריכה לתת לו למות. עלק "את לא תשרדי בלעדי" תמות, טוב. היא סקייריפה. בדוק היא תשרוד!

איזה אחד מנסה להאחז בהרפר והיא מעיפה אותו והוא נופל ואנשים דורסים אותו אוי מסכן.
אוי זה היה נוראי. ומסכנה, איך היא הרגישה רע. 

הבן שלו פיטר היה אחד מהמאה. מה אתם יודעים נשארו עוד אנשים מהמאה.
חח רציתי לעדכן את ספירת המאה שלנו אבל הוא מת אז לא חשוב. 

בלאמי עדיין מרגיש אשם על הרבה דברים ועל זה שהוא לא יכול להציל את אחותו ויוצא למסע חילוץ
יואו צחקתי כשהוא עמד שם ושיפצר את החליפה שלו עם דאקטייפ יש מם כזה של דאקטייפ יכול לתקן כל דבר, אם זה לא תיקן - לא שמתם מספיק דאקטייפ. ככה הרגשתי כשהוא יצא לו לגשם ונחרך. 

מסכנה היא בטראומה שהיא לא שווה כלום בגלל המוטציה שלה, אני לא חושבת שהם היו משתמשים בה.
הם לא היו משתמשים בה. היא סתם אוכלת סרטים רעים וגם משליכה את הסרטים שלה על קלארק. עצבן אותי איך שהיא דיברה אליה כשהן היו בדרך לבית שם. קלארק מנסה להיות כולה חמודה ותומכת ואמורי הזאת רק משתלחת בה

יאוו אלוהים תנו לילדה לישון במיטה אמיתית קצת!!!!
לפחות יצא מזה גיף. וברוך ה' עכשיו לפחות היא כבר לא מצחינה. אניה הייתה שמחה

ואני חושבת - נו יופי הקורבן אדם שחיפשתם נפל עליכם משמיים. רק שלקח להם עוד חצי פרק לקלוט את זה
חחח לגמרי

האוטו של בלאמי נתקע בבוץ כשמארק ופיטר מתחננים בקשר לעזרה אבל הוא לא יכול לעשות כלום בלי לצאת מהרכב ואם הוא יצא הוא מת גם.
יואו זה היה קטע ממש עצוב
גם לא הבנתי למה בלאמי אמר לו לא לבוא לקראתו. במילא הם שניהם מתים אם הם נשארים במקום. ככה לפחות היה לו סיכוי כלשהו להינצל. למרות שסביר להניח שכך או כך הוא היה מת. (פיטר סביר להניח כבר היה מת בשלב הזה)

קיין אומר לו שהוא גאה בגבר שהוא נהיה אווו  ושגם אמא שלו הייתה גאה
יואו ריחמתי על קיין האמת מסכן, מנסה לעודד את כולם הפרק וכולם יוצאים עליו. כולה ניסה לגרום לבלאמי להרגיש טוב יותר

במערה איליאן מספר לאוקטביה את הסיפור העצוב שלו אבל למי אכפת
חופשי למי אכפת. תמות כבר קרציה עם פטמות מכוערות

והיא יוצאת בתחתונים אל הגשם לאאאאאאאאאא אוקטביה מה את עושההההה????
שנאתי את הקטע הזה די. ג'ספר הוא האובדני היחיד בחבורה. אוקטביה ממש לא אובדנית, מי כתב את הפרק הגרוע הזה?!

והם שוכבים. חייבת לציין שהימרתי שמשהו כזה יגיע ברגע ששניהם תקועים במערה בלי בגדים ושניהם צעירים ויפים
אממ סליחה. היא צעירה ויפה. הוא סתם מכוער. איכס. איזה התפשרות בוטה. איך עברת מאל יווני ליצור הנאלח הזה. בעע.

נאו זאת ידידות משונה למדי. האם הקטע שלהם הולך להמשיך?
מאוד מקווה שלא. הוא ממש דוחה אותי. 

אבי מתייעצת עם קיין לגבי האם מוסרי להקריב אדם בשביל להציל הרבה, ואין לו תשובה טובה בשבילה
האמת שהתשובה שלו הייתה טובה. ואהבתי אותה. 
אני גם לא כל כך מבינה את ההתלבטויות שלהם. ליטרלי כולכם תמותו עוד חודשיים. להקריב מישהו אחד בשביל הסיכוי שכולם ינצלו זה No brainer. בחיי. אם הייתי בחבורה הזאת גם הייתי נותנת להם להתנסות עליי. מה יש לי להפסיד? חודשיים מהחיים של לאכול עכברושים ולברוח מגשם שחור? ביג פאקינג דיל. 

בלאמי חוזר שבור. הוא לא יכל להציל את אוקטביה ולא את האנשים

באי אבי מזריקה לגראונדר הפורץ נייטבלאד והם שמים אותו במכונה.
תהיה אבל נניח זה עובד - כמה מח עצם אפשר לקחת מלונה בשביל כל האנשים?
ברגע שהופכים כמה מהם לנייטבלאדים, אחרי 48 שעות (לפי מה שאמרו בהר וות'ר) הם יכולים לתרום בעצמם. ככה שבעצם לונה צריכה לתרום רק לראשונים. 

מצד שני פאקקק פסיכית. ואני חיבבתי אותה ממש.
איכס, כל כך שנאתי אותה בשלב הזה. וגם הייתי כועסת עליה ממש אם הייתי קלארק ואבי. היא תיחמנה אותן וגרמה להן לרצוח מישהו חף מפשע. ועוד אמורי שאלה את קלארק אם היא אי פעם רצחה מישהו בתור נקמה וקלארק ענתה שלא. היא עדין מאמינה שכל הרציחות שעל הידיים שלה נעשו מחוסר ברירה וכמוצא אחרון. זה לא היה מוצא אחרון ואמורי דחקה אותה לפינה שהיא לא הייתה צריכה להיות בה. אז נכון שעל פניו קלארק לא אמורה להרגיש "אשמה" כי היא לא ידעה, אבל ברור שהיא תרגיש אשמה כי היא קלארק וזה לא מגיע לה. אוףף אני שונאת שדמויות אחרות גורמות לה להרגיש רע
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עוד קצת'
עוד קצת
15/07/2020 | 09:09
8
לצפיה ב-'אז אני מניחה שלפרק הזה התכוונת '
אז אני מניחה שלפרק הזה התכוונת
15/07/2020 | 18:46
2
12
בפרק שמעצבן אותך.

"חח רציתי לעדכן את ספירת המאה שלנו אבל הוא מת אז לא חשוב. " - חחחח אופס

"יואו צחקתי כשהוא עמד שם ושיפצר את החליפה שלו עם דאקטייפ" - וואי כן עכשיו כשאני חושבת על זה, אין להם שם חליפות חלל במקרה? זאת חללית!

"גם לא הבנתי למה בלאמי אמר לו לא לבוא לקראתו." - כנראה זה היה מרחק גדול מידי עדיין.

"שנאתי את הקטע הזה די. ג'ספר הוא האובדני היחיד בחבורה. אוקטביה ממש לא אובדנית, " - היא לא אובדנית כרונית כמו ג'ספר, באותו ערב כ"כ הרבה דברים הצטברו לה, במיוחד זה שקיין הזכיר לה את המוות של לינקולן והיא הרגישה ממש רע ורצתה למות. זה היה משהו רגעי כזה, לדעתי זה סביר.

" איך עברת מאל יווני ליצור הנאלח הזה. בעע." - לא עברה ולא נעליים, היא מנסה להסיח את דעתה מהכאב בכל דרך אפשרית וזה מה שהיה זמין לה באותו רגע.

"ברגע שהופכים כמה מהם לנייטבלאדים, אחרי 48 שעות (לפי מה שאמרו בהר וות'ר) הם יכולים לתרום בעצמם." - אה וואלה? אז כן זה יעיל.

חחח הפרצופים של קלארק בגיפים עם מרפי במטבח מזה חמודים.
ועדיין מתסכל אותי שלא נתנו לה לישון במיטה הגדולה הזאת לפחות הספיקה להתקלח.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן, זה הפרק שהתכוונתי אליו'
כן, זה הפרק שהתכוונתי אליו
15/07/2020 | 22:23
11
ולא יודעת, לא מקבלת את הטיעון על אוקטביה.
בסדר שהיא מתוסכלת, אבל להגיע למצב של לרצות למות זה לא מצב שכל אחד שלא סובל מדיכאון מגיע אליו בכזאת מהירות.
גם מילא זה היה אחרי המוות של לינקולן ישר, שהאבל/הלם ממש טרי וחזק.
בשלב הזה היא הייתה מתוסכלת מאוד, זה כן. וגם צברה בתוכה הרבה כעסים. אבל ההליכה הזאת שלה לתוך התופת, וההרמת ידיים בחוסר אונים, לא תאמו את הדמות שלה בעיני בגלל זה הרגשתי שזו כתיבה גרועה שלה. כאילו היה הרבה סאבטקסט שהם ניסו להעביר אבל זה לא עבר כמו שרצו.
היא קרובה יותר באישיות שלה לקלארק, כזאת שלא מוותרת גם אם המצב ממש קשה וכאילו מי שכתב את הפרק לא טרח ללמוד את הדמות לעומק.
זה הבעיה בערימת כותבים מזדמנים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רגע שוב '
רגע שוב
15/07/2020 | 23:03
8
אז אם אפשר נגיד לקחת מלונה אפילו 8 תרומות מח עצם (ונותנים לה למות)
אז יש 8 אנשים עם נייטבלאד
נניח לוקחים מכל אחד רק 5 דגימות
אז אחרי יומיים יוצרים 40 חדשים
יומיים לאחר זה יוצרים 200
ויומיים לאחר זה יוצרים 1000

אוקי, רק רציתי לוודא שזאת תוכנית שבאמת יכולה לעבוד
*לפחות אם באמת אפשר לקחת בכמויות שאמרתי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רגע, פתאום אני תוהה משהו לא ממש קשור '
רגע, פתאום אני תוהה משהו לא ממש קשור
15/07/2020 | 22:56
4
7
האם האנשים בהר וות'ר שקיבלו את טיפול מח העצם מסקייקרו יכלו בעצם אחרי כמה ימים לתת בעצמם מח עצם לאדם אחד שייתן לו אותה חסינות לקרינה?
כי אם זה נכון אז הם מראש יכלו לעשות הכל בלי להרוג אף אחד מסקייקרו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הא, תכלס '
הא, תכלס
15/07/2020 | 23:08
3
12
אם כן אז הם ממש מטומטמים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הם באמת מטומטמים'
הם באמת מטומטמים
15/07/2020 | 23:36
2
8
אבל מצד שני גם תרומת מח עצם לא אמורה להיות כואבת כי עושים את זה בהרדמה.
עצם זה שהם התעללו בסקייקרו ככה גורם לי להאמין שלא היה להם חומרי הרדמה אולי? ואז זה אומר שכדי לתרום האנשים שלהם צריכים ״לסבול״ והם העדיפו שהזרים יסבלו במקום האנשים שלהם.
כאילו, על הנייר בעיקרון אמרסון נגיד היה יכול לתרום מח עצם.
אבל גם הד״ר מנגלה הזאת נראתה לי נבלה אז יש מצב שהיא סתם אהבה לראות אנשים סובלים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחח לגמרי '
חחח לגמרי
15/07/2020 | 23:39
1
10
הד"ר מנגלה הזאת|

איך אבל לא היה להם חומרי הרדמה אם יש להם מלא ציוד רפואי?
אולי הם פשוט חלאות והחליטו לא לבזבז את החומר שלהם על סקייקרו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בעצם כשאני חושבת על זה'
בעצם כשאני חושבת על זה
15/07/2020 | 23:43
7
כן היו להם חומרי הרדמה כי הם נתנו למאיה הרבה מהם בהתחלה כשהם רצו שג׳ספר יתרום לה דם ואז גם הוא נהייה מסטול מהסמים שנתנו לה.
אז את כנראה צודקת ופשוט לא רצו לבזבז אותם על סקייקרו. חלאות. הגיע להם למות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הדבר היחיד'
הדבר היחיד
15/07/2020 | 20:26
9
שלקחתי מהפרק הזה הוא שאיליאן הזה חתיכת ילד מכוער וחוצפן שחושב שהוא יכול לגעת באוקטביה. שיתבייש לו גם אם היא זו שקפצה עליו

וגם שמרפי ואמורי חמודים ממש
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המאה פרק 4X08 '
המאה פרק 4X08
13/07/2020 | 23:01
17
26
מה זה פרק שלם בלי אוקטביה מי אישר דבר כזה?

אוקי בעלילה הקצת תמוהה של הפרק ג'ספר כרגיל מעצבן ומחליט ללכת לטיול. לך ואל תחזור. בלאמי משומה מצטרף אליו כדי לשמור עליו. חבל על הזמן שלך בל. אבל הצחיק אותי כשבלאמי אמר שהוא לא רוצה לסחוב את הגופה שלו אז ג'ספר אומר - "מה אני קליל. שרירי אבל קליל"
מסתבר שג'ספר הלך לטיול להביא ג'ובי נאטס בשביל הסטלה והוא אומר לבלאמי שיפסיק ליתייסר כי הם תיכף ימותו ובסוף העולם לאף אחד לא אכפת מה היו הסיבות שלו.
הם חוזרים למסיבת סוף העולם בארקדיה וניילה מכינה להם תה ג'ובי. איזה בלונדה אחת שנראית טוב מרחוק אבל מקרוב לא כ"כ מתחילה עם בלאמי. לכי מפה. בסוף הוא מרים איתם כוסית תה. אז מה את ההשפעות של זה נראה פרק הבא? כי זה הדבר היחיד שמעניין בכל העלילה הזאת כמה מסטולים הם יהיו הפעם.

מסתבר ש18 אנשים מתו בגשם השחור, ועושים להם לוויה באקרדיה. ג'אהא שומע את ניילה אומרת איזה קדיש בטריג שהתרגום שלו הוא "מעפר נעלה" (או משהו כזה) שזה המוטו של הכת שהוא מצא וזה מדליק את הג'אהא-סנס שלו. הוא מאמין שיש בונקר נוסף לאנשים בדרגה 12 ולוקח את קיין ומונטי איתו לפגוש את אינדרה וגאיה שומרת הלהבה, כיוון שזה משהו ששומרי להבה יודעים.
בדרך אינדרה מכסחת איזה 8 לוחמי אזגדה עם הרובה, מלכה העיקר היא פחדה מרובים עכשיו בום איזה מתנקשת.
מסתבר שהבונקר היה מתחת לאף שלהם במקדש שהם בילו בו כל הפאקינג עונה שלישית. ג'אהא מנסה בדרמטיות לפתוח את הבונקר עם האסימון שלו אבל זה לא עובד.
מונטי הגאון קולט שאולי "מעפר נעלה" זה לא רק מוטו אלא הוראות, ושורף את המטבע, ואז יש אש ורודה יאאא חמוד ואז המטבע הופך לסמל ה12. כל הכבוד מונטי!!
ואז הם פותחים את הבונקר!! ויש שם חתכת בונקר. האם המין האנושי ניצל?

באי של אלי קורים אירועים מחרידים למדי. והיי מתי מילר הגיע לשם?
הם שמים את הגראונדר במכונת הקרינה ולרגע נראה שזה עובד אבל אז הוא מתחיל להישרף ולירוק דם שחור והכל מזעזע ואז הוא מת. כולם נחרדים ממה שהם הרגע עשו.
ואז בגלל הצמיד שלו הם מבינים שהוא לא מי שפגע באמורי. אבללללל להגנתה היא אכן הבאה בתור אז אולי היא צדקה במה שהיא עשתה. לא האמנתי שהם יקריבו אותה ככה. מרפי מנסה להגן עליה והם כולאים את שניהם. רייבן מזועזעת למדי מכל העסק. כשרואן אומר שאין ברירה אלא להקריב את הפריקדרינה רייבן צועקת עליו "אל תקרא לה ככה" נסיכה לונה לא רוצה יותר לשתף פעולה ורואן נלחם בה. ואז הם לוקחים ממנה דם כשהיא מעולפת. הר וות'ר מאץ'? הדמיון לא נעלם מעיניה של רייבן שאומרת את זה לקאלרק.
רואן מנסה לעודד את קלארק (אפילו שהוא טוען שזה לא החוזקה שלו) ואם פעם קודמת אומר לה שהיא לא למדה מלקסה כלום הפעם אומר שהיא כן למדה מלקסה את יכולת המנהיגות (נראה לי, זה היה רוח הדברים). אווו
אני לא יודעת מה לחשוב על כל זה מצד אחד אני מבינה שזה הדבר היחיד שהם יכולים לעשות כדי להציל את העולם, מצד שני היחס לאמורי כשפן ניסויים, וללונה כמו תיון בהר וות'ר וקור הרוח שבו הם עשו את זה, היה מחריד ומפחיד.
הם באים לקחת את אמורי ומרפי מתחנן שלא יקחו אותה ובוכה שהוא אוהב אותה אעההה ומזכיר לקלארק שהוא הציל אותה!! היחס שלהם לאמורי זה גם היחס שלהם למרפי שאפילו אחרי כל מה שהוא עשה עדיין נחשב בעיניהם פחות משאר אנשי השמיים, שניתן להקריב אותו או את מי שחשוב לו. הם לא היו מעזים לעשות את זה לבנזוג גראונדר של אף אחד אחר מהם. וזה כואב.
אבי לא מסוגלת להזריק וקלארק לוקחת ממנה את המזרק, וממלמלת לעצמה "הנטל שלי כדי שהם לא יחזיקו בו" והונסטלי קצת כעסתי עליה שהיא מנסה להצדיק את עצמה עם האמרה של הנשיא של הר וות'ר אבל אז היא מזריקה את זה לעצמה
אחרי כשעתיים הגיע הזמן להכנס למכונה (מרפי ואמורי משוחררים והוא מחבק אותה). אבל אבי לא מסוגלת להקריב את קלארק ושוברת את המכונה. יופי אבי
בתכלס קלארק יכולה לרוץ לגשם עכשיו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקי, ממש בא לי לראות את הפרק הזה '
אוקי, ממש בא לי לראות את הפרק הזה
13/07/2020 | 23:12
3
15
אולי אני אעשה את זה מחר

יואו אבי כל כך מעצבנת כשהיא שוברת את המכונה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דווקא זה? '
דווקא זה?
13/07/2020 | 23:20
2
12
כלומר זה לא שהוא היה רע אבל חוץ מהעלילה במעבדה שהייתה קשה שאר העלילות היו פחות מלהיבות.
וגם במעבדה זאת הייתה עלילה מאד קשה ולא משהו שהייתי רוצה לראות שוב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אולי זה במידה מסוימת פשוט שהתחלתי להכנס לזה שוב'
אולי זה במידה מסוימת פשוט שהתחלתי להכנס לזה שוב
13/07/2020 | 23:30
1
17
כפי שהבעתי גם כשהגבתי לפרק הקודם

אבל אולי גם יש משהו שלא דווקא מרגיש משמעותי או מעניין בצפיה ראשונה
אבל במבט לאחור הוא יותר מסקרן
ואני לא אגיד מה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
13/07/2020 | 23:31
6
לצפיה ב-'יואו כן '
יואו כן
13/07/2020 | 23:25
1
22
זה היה ממש נורא מה שהם עשו עם הגראונדר וכמעט לאמורי, וכמובן שקלארק בסוף תיקח את הנטל על עצמה... אבל עדיין זה היה מזעזע.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
13/07/2020 | 23:27
4
לצפיה ב-'זו היתה עונה מתסכלת'
זו היתה עונה מתסכלת
14/07/2020 | 13:03
6
17
אני קוראת את זה ומרגישה את העצבים על כולם (חוץ מרייבן המלכה!)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דווקא '
דווקא
14/07/2020 | 18:17
10
אני מרגישה פחות עצבים כלפי האנשים מאשר בעונה שעברה עם פייק.
זאת עונה יותר מתסכלת כי הבחירות באמת קשות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'היום אראה את פרק 9, אך בינתיים, העונה הזאת טובה בהרבה מהעונה'
היום אראה את פרק 9, אך בינתיים, העונה הזאת טובה בהרבה מהעונה
14/07/2020 | 23:39
4
11
הקודמת, אך פחות טובה מהעונות הראשונות (הראשונה והשניה).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא מבינה את זה'
לא מבינה את זה
14/07/2020 | 23:50
3
19
ממש אהבתי את עונה 3 היא הייתה מעולה. בינתיים יותר אהבתי מ4.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' מבין ה-4 האלה 3 בעיני הכי טובה'
מבין ה-4 האלה 3 בעיני הכי טובה
15/07/2020 | 00:11
13
הדירוג שלי למעשה הוא:
עונה 3
עונה 2
עונה 1
עונה 4
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אני, לא נהנית מ4'
גם אני, לא נהנית מ4
15/07/2020 | 20:37
1
11
וההוכחה לזה היא שאני מתקדמת מהר כי אני צופה בפרקים בעבודה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא הייתי אומרת לא נהנית (על עצמי)'
לא הייתי אומרת לא נהנית (על עצמי)
15/07/2020 | 20:47
10
אבל יותר אהבתי את הקודמות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוף'
אוף
15/07/2020 | 20:35
10
אני יודעת שהסדרה אוהבת להזכיר שאולי אין באמת טובים ורעים, אבל לראות את ה"טובים" שלנו הולכים וחוזרים שוב ושוב על המעשים של הרעים, כולל לקחת בכפייה מוח עצם ולהקריב חברים שלהם, זה די נורא מזל שקלארק התעשתה והזריקה לעצמה את הדם במקום לאמורי. מרפי המסכן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מגיבה לך 408'
מגיבה לך 408
16/07/2020 | 11:42
2
10
הייתי בטוחה שאני אספיק היום יותר אבל חזרתי הביתה רק עכשיו (1:12 בלילה) ועדין לא ראיתי את הפרק החדש אבל אני עדין בוחרת להגיב לך לפני. תעריכי 

מה זה פרק שלם בלי אוקטביה מי אישר דבר כזה?
באמת לא מתקבל על הדעת!

ג'ספר כרגיל מעצבן ומחליט ללכת לטיול. לך ואל תחזור.
חופשי. די, גם כשהוא כביכול לא מתבכיין או אובדני הוא מציק. 

בלאמי משומה מצטרף אליו כדי לשמור עליו. חבל על הזמן שלך בל. אבל הצחיק אותי כשבלאמי אמר שהוא לא רוצה לסחוב את הגופה שלו אז ג'ספר אומר - "מה אני קליל. שרירי אבל קליל"
באמת לא הבנתי מה בלאמי מבזבז עליו אנרגיות מיותרות. כאילו, אני מבינה מצד אחד את נקודת המבט של ג'ספר, אם כולנו הולכים למות, עדיף כבר לבלות את שארית הימים בלעשות משהו שמשמח אותנו מאשר וואטאבר שזה לא יהיה שבלאי עושה. אבל הם עדין לא יודעים בוודאות שאין סיכוי לשרוד. מבחינתם קיין/ג'ורה עובדים על פתרון וקלארקרו גם עובדים על משהו.

מסתבר שג'ספר הלך לטיול להביא ג'ובי נאטס בשביל הסטלה
הצחיק אותי שכשהוא חזר הוא ישר זרק אותם אל ניילה. מתאים לה להיות הסטלנית של החבורה

איזה בלונדה אחת שנראית טוב מרחוק אבל מקרוב לא כ"כ מתחילה עם בלאמי.
זה הצחיק אותי ממש בשביל הרקורד, גם מרחוק היא לא הייתה משהו.

ג'אהא שומע את ניילה אומרת איזה קדיש בטריג 

בדרך אינדרה מכסחת איזה 8 לוחמי אזגדה עם הרובה, מלכה  העיקר היא פחדה מרובים עכשיו בום איזה מתנקשת.
חח זה הזכיר לי את הפרק הראשון עם הג'ובי נאטס שבלאמי מלמד את קלארק לירות ברובה בפעם הראשונה והיא כזה לאאא אני לא רוצה לירות. ואז יורה וכזה יואוווו, איזה כיףףףף
ואגב מענין שהיא (אינדרה) הצליחה לירות בשבעתלאפים אזגדות בשניה בלי שאף אחד מהם יפגע בה, אבל מילר, חייל מנוסה מנסה לירות שבעתלאפים כדורים בדרון אחד ולא מצליח... איפה ניק הסטרייט?

ג'אהא מנסה בדרמטיות לפתוח את הבונקר עם האסימון שלו אבל זה לא עובד.
יואו זה כל כך הצחיק אותי שהוא נראה כמו הנואשים האלה בווגאס שנושפים על הקוביות למזל. רק היה חסר שהוא ינשק את האסימון הזה ויגיד לו "go make daddy proud"

כל הכבוד מונטי!! 

ואז הם פותחים את הבונקר!! ויש שם חתכת בונקר. האם המין האנושי ניצל?
זה יהיה פשוט מידי ואנטי קליימטי. חוץ מזה שהרי ברור שרק הדמויות עם השמות ינצלו, אז זה אומר שאממ מה, כמה שמות יש לנו? 20? 30? אז הם

הם שמים את הגראונדר במכונת הקרינה ולרגע נראה שזה עובד אבל אז הוא מתחיל להישרף ולירוק דם שחור והכל מזעזע ואז הוא מת. 
זה היה די מזעזע. בע מסכן. אמורי החמורה הזאת

ואז בגלל הצמיד שלו הם מבינים שהוא לא מי שפגע באמורי. אבללללל להגנתה היא אכן הבאה בתור אז אולי היא צדקה במה שהיא עשתה.
היא הייתה הבאה בתור בגלל מה שעשתה. הם לא היו מנסים עליה ככה בכפייה אם היא לא הייתה עושה כלום. גם זה שקלארק הקריבה את עצמה מראה שגם מלכתחילה אם אף אחד לא היה "מתנדב" היא הייתה מנדבת את עצמה. 

רייבן מזועזעת למדי מכל העסק.
די להיות יפת נפש רייבן. לפני כמה פרקים נתת לילדה קטנה למות מקרינה כדי ששאר המין האנושי ישרוד בתוך הארק. אז גם הפעם האובג'קטיב הוא אותו הדבר. 

כשרואן אומר שאין ברירה אלא להקריב את הפריקדרינה רייבן צועקת עליו "אל תקרא לה ככה"
אבל זה מה שהיא!!!

הר וות'ר מאץ'?
נהה, הרדימו אותה. בהר וות'ר נתנו להם לסבול. 

רואן מנסה לעודד את קלארק
האם זה מוזר שאני קצת רוצה שהם יהיו ביחד? כאילו, לא ביחד ביחד. ביחד כמו ניילה וקלארק כזה. סתם סקס קאז'ואל וסטימי במיוחד שלא אומר שום דבר. 

הפעם אומר שהיא כן למדה מלקסה את יכולת המנהיגות
די כבר עם כל הרפרפנסים האלה ללקסה. זה גורם לי לבכות כל פעם שמזכירים לי שהיא לא רק נמה לה במגדל הנר שלה ותכף תשוב

וקור הרוח שבו הם עשו את זה, היה מחריד ומפחיד.
גם את נהיית לי יפת נפש? די כבר. עושים מה שצריך לעשות כדי לשרוד. 
NO GOOD CHOICES זה המוטיב החוזר של הסדרה. פשוט צריך לבחור באופציה הפחות נוראית. והפעם, עם כמה נורא שזה, תיונים ופריקדריינות על הגריל זו האופציה הפחות נוראית. 
שיואו אני אהיה מנהיגה מעולה! שילהקו אותי לסדרה!!!

אבי לא מסוגלת להזריק וקלארק לוקחת ממנה את המזרק, וממלמלת לעצמה "הנטל שלי כדי שהם לא יחזיקו בו" והונסטלי קצת כעסתי עליה שהיא מנסה להצדיק את עצמה.
מה? את רצינית? אז מה עדיף שכולם יגידו 'הו אנחנו לא מסוגלים לעשות את מה שצריך לעשות אז בואו נמות?' שיצטרפו לג'ספר אם ככה. הייתי גאה בקלארק על המנהיגות שהפגינה. לא רק כי בחרה להזריק את זה לעצמה, שבתאכלס זו הייתה הבחירה הגרועה, כי הם צריכים מנהיגה חזקה שלא מהססת לעשות את הבחירות הקשות, אלא כי פתאום רואים שאמא שלה שכל הזמן קישקשה על זה שקלארק "רק ילדה" ולא מנהיגה, פתאום מבינה שהבת שלה הרבה יותר בוגרת ממנה ומנהיגה פי מיליון יותר טובה ממה שהיא אי פעם תהיה.

תפוז לא נותן לי להעלות גיפים. ובמילא אין לי הרבה ואני רוצה ללכת לראות את הפרק החדש אז ביי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחח וואו אכן מעריכה '
חחח וואו אכן מעריכה
16/07/2020 | 12:21
1
8
מהההה שוב אין תמונות? לעזאזל תפוז

"ואגב מענין שהיא (אינדרה) הצליחה לירות בשבעתלאפים אזגדות בשניה בלי שאף אחד מהם יפגע בה, אבל מילר, חייל מנוסה מנסה לירות שבעתלאפים כדורים בדרון אחד ולא מצליח... איפה ניק הסטרייט?" - ניק הסטרייט לא קיים זה קטע טוב אבל הדרון כל הזמן זז לו. חוצמזה שמילר לא באמת כזה חייל מנוסה הוא היה חלק מהמאה כלומר עד לא מזמן פחות מ18 ובכלא, הוא לא היה שנים במשמר. והוא גם היה בהר וותר. כמה זמן הוא כבר חייל? 4 חודשים?

"ברור שרק הדמויות עם השמות ינצלו, אז זה אומר שאממ מה, כמה שמות יש לנו? 20? 30? אז הם" - נכון אז די כבר להתיש אותי עם משחקי הבונקר האלה.

"הם לא היו מנסים עליה ככה בכפייה אם היא לא הייתה עושה כלום" - יכול להיות. מצד שני את מי כן הם היו מקריבים אם יש גשם שחור ואי אפשר לצאת החוצה לצוד אנשים?

"די להיות יפת נפש רייבן. " - יש איזה הבדל בין לא לעזור למישהו חולה ללקחת מישהו בריא לחלוטין ולהרוג אותו ככה. וגם מה שהם עשו ללונה היה קשה. ובינתיים רייבן הספיקה להכיר אותה וכשמדובר במישהו שאתה מכיר זה תמיד יותר קשה. במיוחד שרייבן הספיקה להיות מאלה שהתעללו בהם בהר וותר.

"האם זה מוזר שאני קצת רוצה שהם יהיו ביחד?" - כן. איכס. עדיין ג'ודי הטמבל.

"שיואו אני אהיה מנהיגה מעולה! שילהקו אותי לסדרה!!!"
אני לאדעת יש לעשות מה שצריך כדי לשרוד ויש לעשות את זה בקור רוח מפחיד.

"פתאום מבינה שהבת שלה הרבה יותר בוגרת ממנה ומנהיגה פי מיליון יותר טובה ממה שהיא אי פעם תהיה." - היא לא הבינה את זה מזמן כבר?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סליחה'
סליחה
17/07/2020 | 03:14
5
קודם כל, אחרי 3 חודשי טירונות, מילר צריך להיות חייל מנוסה. אפשר לחשוב כמה זמן נותנים לחיילים היום להתאמן כדי לצאת לקרב. ודרון הזה, ליטרלי היו שוטים ארוכים שלו מתביית במקום על איזה מישהו לפני שהוא יורה. מילר היה אמור להוריד אותו בקלות. ואינדרה שפעם ראשונה מרימה רובה ויורה בכולם בדיוק מושלם זה יותר הגיוני מהטירונות של מילר?

להתיש אותך עם משחקי בונקר זה מצחיק. באמת. כי. וול, זה מצחיק.

אני לא חושבת שהם היו מקריבים אף אחד, אני חושבת שהם היו מחפשים שמישהו יתנדב. ואם קלארק הייתה מתנדבת ראשונה (אם לא היה את "בייליס") ומתה, סביר להניח שאף אחד מהם לא היה רוצה להתנדבר אח"כ והם כולם היו מתים. איך זה עדיף?
"יש לעשות מה שצריך כדי לשרוד ויש לעשות את זה בקור רוח מפחיד" נו אבל זה בדיוק התיאור של קלארק. היא עושה מה שצריך כדי לשרוד. היא עדין שמרה על אנושיות ועשתה את המעשה הקשה כדי שהאנשים שלה לא יצטרכו להתמודד עם זה. מה אפשר לבקש ממנה יותר?
ואם ניסית ללכלך עליי זה גם לא נכון. כי אומנם אני יודעת להפגין קור רוח כשצריך אבל אני לא אהרוג את כולם. נוט אבריוואן. נוט יו. (כאילו אותך כן כי את מתנגדת לשלטון שלי אבל נגיד את קלארק ואוקטביה הייתי משאירה בחיים)

וברור שיש הבדל אבל זה לא שכולם חיים בסבבה וקלארק מחליטה לרצוח מישהו בריא סתם ככה כי בא לה. הבחורה הזאת ליטרלי גרמה לה לרצוח מישהו בריא אחר וחף מפשע. החיים שלו לא נחשבים כי לא הכרנו אותו לפני? אז בגלל שרייבן הכירה את לונה היא מקבלת את קלף המוסריות? היא הייתה מוכנה לתת ללונה למות לפני שהבינה שהיא הפתרון להישרדות של כולם. אז כן, זה מאוד צבוע בעיני. ואני כועסת עליה הרבה יותר מאשר אני כועסת על קלארק.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המאה פרק 4X09 '
המאה פרק 4X09
14/07/2020 | 19:50
23
19
אוקיייייייייייי רואן ואינדרה התשתם אותי חאלססססססססס.
די כבר עם האנשים שלי לא ישבו עם האנשים האלה ולהפך כולכם הולכים למות במילא וכולכם רצחתם אחד את השני תחלקו כבר את הבונקר וזהו אוף
גם לקלארק נמאס ממשחקי הכבוד של הגראונדרים והיא מנסה למנות את עצמה למפקדת כדי שהם יהיו חייבים להקשיב לה, אבל רואן מביא את אבי שחושפת שקלארק לא באמת נייטבלאד אלא יצרה אותו. למה בעצם היא הורסת את התוכנית? קצת קיוותי שקלארק תהיה המפקדת.

ג'ספר ועוד כמה אידיוטים מחליטים להשאר למות בארקדיה. יופי פחות אנשים יותר מקום בבונקר מה אתם מתעקשים להציל אותם? רק חבל על הרפר. בסוף הם מבינים שאי אפשר להציל את מי שלא רוצה להנצל. רק מונטי לא מרוצה כי שני האנשים הכי חשובים לו מתעקשים להשאר שם. הוא שאל את בלאמי אם הוא היה מוותר ככה אם אוקטביה הייתה שם ובלאמי עונה שלפחות ככה הייתה לה הדזמנות להתפרד. וזה בולשיט חמודי אם אוקטביה הייתה שם היית גורר אותה מהקוקו אם צריך. אבל כאילו הוא התכוון פשוט לוותר על אוקטביה?  (כי אין לו מושג איפה היא).
בלאמי נפרד מהרפר וג'ספר בשיחה וחיבוק חמוד ומונטי מחליט להשאר עם הרפר אווו

ספיקינג אוף אוקטביה, היא ואיליאן מסתבר מחליטים להעביר את ימיהם האחרונים בעיבוד אדמה ושיחות במיטה. כ"כ מוזר. אוקטביה מנסה להיות אדם אחר עכשיו, ולא לבלות את ימיה האחרונים במלחמה והרג. אבל כשהחברים האידיוטים של איליאן תוקפים אותה היא מכסחת אותם. יטמבלים אם ידעתם שהיא סקייריפה מה התעסקתם איתה? יו הד איט קאמינג! היא מודיעה לאיליאן בכאב ופרצוף מלא בדם שזאת מי שהיא והולכת משם. אוח תנו לילדה שלי קצת אושר

בבונקר מרפי ואמורי דואגים שלא יחזרו לקחת אותם בזמן שרייבן מתחרפנת. הם מתחילים לחשוב שהדאגה שלהם מוצדקת אבל הם לא יודעים שמילר וג'קסון הותקפו ונעצרו קצת בפוליס בדרך. רייבן מתחילה להזות את בקה שאומרת לה לטוס לחלל ולא לחזור, כי המוח שלה יותר ויותר מקולקל ובקרוב היא תמות במילא. לאאאאאאאא רייבן אל תקשיבי לההההה!!! מרפי ואמורי אתם חמודים אבל למה לעאזלללל אתם בוהים ברייבן דרך החלון מדברת עם עצמה בתזזיתיות וזה לא מדאיג אתכם?????
כשמרפי ואמורי מתכוננים ללכת לבונקר במגדלור מילר וג'קסון חוזרים אליהם, איזה חיוכים חמודים של הקלה. מרפי הולך לקרוא לרייבן והיא מודיעה לו שהיא לא באה והוא קולט שיש לה תוכנית חלל מטורפת. מרפי עצוב יש לו דמעות בעיניים. הוא אני חושבת סופסוף לראשונה מתנצל בכנות על מה שהוא עשה לה ברגל. היא אומרת לו שזה כבר לא חשוב כי הבעיה היא המוח שלה הוא שואל מה להגיד לאנשים - "תגיד להם שהרחפתי את עצמי" אעהאהה לאא והם מתחבקים יאאאא אני אוהבת את החברות הזאת קצת קיוויתי הוא יזריק לה את הדבר הזה שהם משתמשים בו כדי לעלף אנשים ויקח אותה איתם בכוח אבל לא. היא אומרת לו שישרוד, והוא עונה "מקקים תמיד שורדים" עם דמעות בעיניים אעהעההה איך אבל מילר וג'קסון קיבלו את זה בדיוק?!

אוקי בלאמי איכשהו הגיע לפוליס וקלארק מעדכנת אותו במה שקורה עכשיו - לכל שבט יש לוחם ויש מלחמה למוות - מי שיזכה מקבל את הבונקר. (דבר שרואן ואינדרה סיכמו - רואים כשאתם רוצים אתם מסכימים!!! בואו נסכים על להכניס לבונקר את כל מי שיש לו שם מכל השבטים וזהו? תודה). הם מוטרדים כיוון שבלי אקדחים אין להם אף לוחם מנוסה והם אבודים (או במילים אחרות: הם צריכים את אוקטביה דחוף). ומי זו מגיעה בדיוק באותו רגע על הסוס שלה? קווין אוקטביה סקייריפה הראשונה לשמה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סופסוף הגעת לפרק שכתבתי אחריו משהו '
סופסוף הגעת לפרק שכתבתי אחריו משהו
14/07/2020 | 20:21
15
33

(אני מזהירה שיש שם גם קצת תלונות שלי אבל בגדול חשבתי על הרוב כמוך.)

ובהמשך השרשור יש גם תגובה שלי על פרק 12 אז אל תכנסי אליה!

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רציתי להגיב על מה שכתבת שם'
רציתי להגיב על מה שכתבת שם
14/07/2020 | 21:19
13
אבל אז הבנתי שאני כבר הגבתי אז
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי עכשיו את פרק 10 גם (לא כותבת ספוילרים)'
ראיתי עכשיו את פרק 10 גם (לא כותבת ספוילרים)
14/07/2020 | 21:19
2
21
אני אחכה שאת תכתבי, אבל כיף לחזור לפרקים האלו עכשיו ולהעריך אותם מחדש, אפילו התרגשתי קצת מכל מיני דברים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי את פרק 10'
ראיתי את פרק 10
15/07/2020 | 12:09
13
לא אעשה ספוילר, אך הוא חזק ביותר ואופייני לראש של הבמאי, שאוהב לעשות אחורה פנה כאשר האור מתגלה בקצה המנהרה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נו כבר ראיתי גם את 11, מתי אתן מתקדמות?'
נו כבר ראיתי גם את 11, מתי אתן מתקדמות?
15/07/2020 | 19:53
4
לצפיה ב-'אגב, עדי, אל תקראי את התגובה של דילן שם'
אגב, עדי, אל תקראי את התגובה של דילן שם
14/07/2020 | 21:26
4
17
היא הגיבה אחרי שלונה כבר ראתה עוד פרקים והיא מתייחסת אליהם.

(ואגב זה קרה בגלל שלונה הייתה תמיד עושה תגובה על תגובה. כלומר תגובה על פרק 12 היא על התגובה של פרק 9 במקום להיות על ההודעה הראשית של השרשור...)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נכון, יש בה ספוילר לפרק 10.'
נכון, יש בה ספוילר לפרק 10.
14/07/2020 | 21:30
6
לצפיה ב-'ולא, זה לא קרה "בגלל שלונה שרשרה לא טוב"... חחחח'
ולא, זה לא קרה "בגלל שלונה שרשרה לא טוב"... חחחח
14/07/2020 | 21:33
2
17
גם אם הייתי משרשרת את זה כמו שאתה אוהב, דילן פשוט הגיבה לי אחרי שראיתי את ההמשך, אבל היא עדיין היתה כותבת את התגובה הזאת בתגובה להודעה שלי על פרק 9, כי היא הגיבה לנקודות הספציפיות

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אבל אם היא הייתה מגיבה את זה בתגובה לפרק 9'
אבל אם היא הייתה מגיבה את זה בתגובה לפרק 9
14/07/2020 | 21:42
1
12
אז הייתי מוחק את ההודעה כי היא עוברת על חוקי הספוילר
אבל בגלל שזה בכל מקרה נכתב מתחת להודעה על פרק 12 אז הייתי רחמן.
וזה אין יותר מיסטר רחמן ניק
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רחמן עלק. אתה דיקטטור מרושע'
רחמן עלק. אתה דיקטטור מרושע
15/07/2020 | 09:11
17
ובטח בכלל לא שמת לב אז שהגבתי גם על פרק 12 בתוך ההודעה ההיא אחרת באמת היית מוחק
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
14/07/2020 | 22:30
5
20
ותודה על האזהרה (למרות שהתגובה של דילן כבר אחרי פרק 12 אז לא הייתי נכנסת אבל תודה)

1.לא היא לא ספציפית בפרק הזה כן אבל כללי היא מלכה.
2 כן אני גם הופתעתי למרות שבדיעבד הייתי צריכה לקלוט את זה.
3. וואי מזה לא מזיז לי. אני כ"כ בלחץ כל הזמן שאני בכלל לא מתעמקת בהאם דברים אמינים או לא. חוצמזה שזה סגנון כזה של סדרה.
4. כן זה מה שאמרתי.
5. וואלה? אני מדלגת על הפתיח אז לא שמתי לב.
6. אממ כן יש בזה משהו
7.
8. - ודווקא על שמה קוראים לך?
9. מרפי אבל אין לי בעיה עם זה שהוא היה מעצבן בהתחלה ועכשיו אני מתה עליו זה נפלא בעיני שהצליחו לעשות את זה בלי לשנות אותו לגמרי אלא בצורה הדרגתית.
10.
11. חחחחחחח לגמרי. אני גם האשמתי את חוק מרפי לא מזמן וכן מתי הם ישנים בכלל?!? (דווקא באחד הפרקים השבוע בלאמי נמנמם על הספה חמוד)
12. גאד לא זה היה עוד מכשול
13. לאאא לא אהבתי את זה בכלל רייבן תשרדי איתנו
14. הפרידה של בלאמי מג'ספר שנשאר למסיבת סוף העולם היתה קצת מרגשת - אבל אני די בטוחה שהם ישרדו איכשהו.
15. למי אכפת אוקטביה היא המלכה
16. שאלה טובה. וניק אתה חושב שהפירמידה שהראו זה מצרים? לא נראה לי. סתומרת לא יודעת למה שיהיו פירמידות בארה"ב אבל הבחורה שם נראתה כמו גראונדרית ולדעתי גם דיברה טריג.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לגבי 16 '
לגבי 16
14/07/2020 | 23:33
2
19
ברור שזה היה במצרים
זה היה בפירוש פירמידות גיזה במצרים. ראו גם את הספינקס שם.
היא הייתה לבושה די כמו גראונדרית כי איך עוד היא תהיה לבושה? כלומר היא כמו הגראונדרים לבשה בגדים שנראו די כמו סחבות.
והיא לא דיברה.

בכל מקרה אל תדאגי, בעונה הבאה מגלים שקבוצה של ישראלים שרדו במערות הכותל.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני די בטוחה '
אני די בטוחה
14/07/2020 | 23:51
19
שהיא דיברה, כי היה איתה עוד מישהו שאז קרס והיא ניסתה לדבר איתו. וזה לא היה אנגלית ולדעתי גם לא ערבית. ולאדעת אם היה שם ספינקס ואין לי כוח לבדוק אולי מחר.

בעונה 6 מגלים שקבוצה של ישראלים שרדו בדיזינגוף סנטר כי הם מעולם לא מצאו את היציאה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ספוילר!!!!!!!!!!'
ספוילר!!!!!!!!!!
15/07/2020 | 20:41
7
לצפיה ב-'ותגידי, למה לא צפית בסרט הקצר ששמתי בפורום החדש?'
ותגידי, למה לא צפית בסרט הקצר ששמתי בפורום החדש?
14/07/2020 | 23:33
1
7
לצפיה ב-'כי הוא מעצבן אותי (הפורום פח הזה)'
כי הוא מעצבן אותי (הפורום פח הזה)
14/07/2020 | 23:52
17
שים פה אולי אני אראה מחר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פרק מתיש'
פרק מתיש
15/07/2020 | 20:44
1
11
רואן ואינדרה מתישים, ג'ספר מתיש (נורא!!!) וגורם לכולם להיות מתישים ביחד איתו, אוקטביה מעצבנת עם ההסבה המקצועית החדשה שלה (ועוד עם איליאן המתיש והמצעבן), רייבן מאבדת את זה (וזה יותר עצוב ממתיש) ואז יש פוליטיקה מתישה שנקודת האור שלה היא שאוקטביה חוזרת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
15/07/2020 | 20:49
10
אני קצת מתעצלת אז ה הזה מתייחס גם למה שכתבת על 7 ו 8

*אוקי חוץ מאוקטביה היא לא מעצבנת היא ניסתה לחיות קצת בשלווה זה יפה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מגיבה לך 409'
מגיבה לך 409
17/07/2020 | 04:44
4
9
אוקיייייייייייי רואן ואינדרה התשתם אותי חאלססססססססס.
אני דווקא טים אינדרה בקטע הזה. אני מסכימה עם הכעסים שלה על סקייקרו. כל הזמן הם מנסים להגיד לה שהם רוצים לעשות איתם ברית ואז כשזה לא מתאים לאינטרסים שלהם הם שוברים אותה. אני במקום אינדרה כבר הייתי הורגת את כולם. כמה כפרים של טריקרו נשרפו כבר בגלל סקייקרו או הבריתות שסקייקרו יצרו?
ועם כל האהבה שלי לרואן, אף אחד באזגדה לא מכבד אותו וכולם חותרים תחתיו (אולי חוץ מאקו ומספר מצומצם של נספחים חברי שמות) ככה שלעשות איתו הסכם שלום זה לא באמת רלוונטי, בדיוק כמו שלעשות הסכם שלום עם קלארק זה לא רלוונטי (כמו שלמדנו בפרק הזה) לאף אחד משניהם אין את הכוח לגרום לכל האנשים של השבט שלהם להסכים על דבר אחד. לעומת זאת אינדרה, עם כל ההפסדים שטריקרו ספגו, עדין נראית כאילו היא בשלטון והם כולם עושים מה שהיא אומרת להם

גם לקלארק נמאס ממשחקי הכבוד של הגראונדרים והיא מנסה למנות את עצמה למפקדת כדי שהם יהיו חייבים להקשיב לה
יואו כל כך התרגשתי שהיא הולכת להיות הדה ולהתאחד שוב עם לקסה (ואיך כולם הסכימו שאם המלכה הייתה שם כולם היו כורעים ברך ואומרים אמן לכל מה שיוצא לה מהפה)
כוסימה שלך אבי למה היית חייבת להרוס לי את זהבוכה| למרות שהם גם קצת סתומים. הם ליטרלי כולם ראו את קלארק מדממת כבר 4 עונות, עוד לא קלטתם שהדם שלה היה אדום לפני שעה? איך חשבתם שיש לה פתאום דם שחור?!

ג'ספר ועוד כמה אידיוטים מחליטים להשאר למות בארקדיה. יופי פחות אנשים יותר מקום בבונקר מה אתם מתעקשים להציל אותם?
זה גם מה שאני חשבתי. וכל כך התעצבנתי שריילי המטומטם היה שם. בשביל זה הצילו אותך? חמור. אוף אני שונאת חצי מהדמויות בסדרה הזו בלהט!

רק מונטי לא מרוצה כי שני האנשים הכי חשובים לו מתעקשים להשאר שם.
מונטי היחיד שם שחושב בהיגיון. ברצינות, הם כולם שם שיכורים, מה הם מבינים. מטומטמים. אני במקום בלאמי הייתי שוברת את הדלת וגוררת את ריילי וג'ספר מהאוזניים וצועקת עליהם שלא סיכנתי את החיים שלי בגללם כמה פעמים כדי שיחליטו להתאבד עכשיו

הוא שאל את בלאמי אם הוא היה מוותר ככה אם אוקטביה הייתה שם ובלאמי עונה שלפחות ככה הייתה לה הדזמנות להתפרד. וזה בולשיט חמודי אם אוקטביה הייתה שם היית גורר אותה מהקוקו אם צריך.
בדיוק מה שחשבתי. צעקתי על המסך שלי. שקרן!

ספיקינג אוף אוקטביה, היא ואיליאן מסתבר מחליטים להעביר את ימיהם האחרונים בעיבוד אדמה ושיחות במיטה. כ"כ מוזר.
עזבי מוזר. איכס. היו איזה כמה שוטים לפרצוף הכעור של איליאן ואני כזה, איך לעזאזל התפשרת על הדבר הזה?? ולמה?? בשביל לעבוד אדמה?! נו באמת!

יטמבלים אם ידעתם שהיא סקייריפה מה התעסקתם איתה?
בדיוק! מגיע להם. איזה שבט מיותר. בחיי.

היא מודיעה לאיליאן בכאב ופרצוף מלא בדם שזאת מי שהיא והולכת משם. אוח תנו לילדה שלי קצת אושר
חח דווקא זה הסב לי הרבה אושר וזה מספיק טוב. אם רק אחת מאיתנו יכולה להיות מאושרת, כמובן עדיף שזו תהיה אני (במיוחד אם ה"אושר" של אוקטביה כולל עבודת אדמה וסקס עם יצורים. בע)

בבונקר מרפי ואמורי דואגים שלא יחזרו לקחת אותם בזמן שרייבן מתחרפנת.
די כבר עם הסרטים שאת אוכלת אמורי העקתתת
הצחיק אותי אבל שרייבן כזה "אולי הם ישאירו אותך אבל אני שווה מידי מכדי שישאירו אותי מאחור"

רייבן מתחילה להזות את בקה
אהעעהאהעהעהאעהעהע בקההההה!!!! יווו איזה אושר זה. ולא אכפת לי שזה אומר שרייבן גוססת לה שם. בקה פרמהדה!!!!

לאאאאאאאא רייבן אל תקשיבי לההההה!!!
סתמי בטח שתקשיב לה! בקה תמיד צודקת

מרפי ואמורי אתם חמודים אבל למה לעאזלללל אתם בוהים ברייבן דרך החלון מדברת עם עצמה בתזזיתיות וזה לא מדאיג אתכם?????
כי אכפת להם רק מעצמם!!! את סתם מתעקשת למצוא סאבטקסט שלא קיים.

מרפי עצוב יש לו דמעות בעיניים.
כי הוא יודע שבלי רייבן הם כולם ימותו

"תגיד להם שהרחפתי את עצמי"
חח זה הצחיק אותי (וגם קצת העציב אותי)

"מקקים תמיד שורדים"
פעם ג'וק תמיד ג'וק

רואים כשאתם רוצים אתם מסכימים!!! בואו נסכים על להכניס לבונקר את כל מי שיש לו שם מכל השבטים וזהו? תודה
בדיוק! מה כל כך קשה בזה?
שיציבו איזה באונסר בכניסה לבונקר שיבדוק שמות (והיקף חזה) ויכניס רק אנשים ראויים

או במילים אחרות: הם צריכים את אוקטביה דחוף
איפה סקייריפה כשצריכים אותה

ומי זו מגיעה בדיוק באותו רגע על הסוס שלה? קווין אוקטביה סקייריפה הראשונה לשמה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'והיקף חזה '
והיקף חזה
17/07/2020 | 10:13
5
לצפיה ב-' '
17/07/2020 | 12:03
2
13
"לעומת זאת אינדרה, עם כל ההפסדים שטריקרו ספגו, עדין נראית כאילו היא בשלטון והם כולם עושים מה שהיא אומרת להם" - אוקי זה ספציפית נכון אבל בכללי נמאס לי כבר מהדירה להשכיר שלהם זה לא יושב עם זה יאללה כבר כולכם הולכים למות התשתם.

""הם ליטרלי כולם ראו את קלארק מדממת כבר 4 עונות, עוד לא קלטתם שהדם שלה היה אדום לפני שעה? איך חשבתם שיש לה פתאום דם שחור?!" - חחח תכלס

"מגיע להם. איזה שבט מיותר. בחיי." - ממש

"כי הוא יודע שבלי רייבן הם כולם ימותו" - הוא אוהב את רייבן ולא אכפת לי מה תגידי!!!!!

"שיציבו איזה באונסר בכניסה לבונקר שיבדוק שמות (והיקף חזה) ויכניס רק אנשים ראויים" - אוקי אבל בשביל השווין שיבדוק גם ריבועים בבטן לגברים

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחח היקף חזה תקף גם לגברים'
חחח היקף חזה תקף גם לגברים
18/07/2020 | 06:47
1
6
נגיד היקף כתפיים.
ככה ניפטר מכל מיני כחושים כאלה כמו ג'ספר
רק גברים עם כפתיים רחבות יהיו רשאיים להיכנס

וברור שהוא אוהב את רייבן, הם שיפ. שכחת?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה אז אוקי '
אה אז אוקי
18/07/2020 | 11:10
1

הודעות אחרונות

00:52 | 16.07.20 טוני החתול
00:18 | 16.07.20 טוני החתול
20:19 | 15.07.20 didalf
16:17 | 14.07.20 מיכל203
23:14 | 13.07.20 טוני החתול
20:41 | 13.07.20 LeRanch
20:35 | 12.07.20 didalf
09:03 | 12.07.20 טוני החתול
07:19 | 12.07.20 LeRanch
19:13 | 09.07.20 טוני החתול
17:01 | 09.07.20 טוני החתול
10:29 | 09.07.20 טוני החתול
22:40 | 08.07.20 didalf

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ