שרשור THE 100 עונה 4

didalf

Well-known member

לא בטוחה שזה רע שלא דאגתי לה כי ידעתי או לטובה, כי יש מצב שבאמת הייתי מתה והייתי כותבת לכם תגובה מהקבר

LeAnnDylan

Well-known member
יואו, היו לי הרבה התקפי לב קטנים במהלך הסדרה

אבל זה לקח את הכתר. וכאילו, אפילו לא ניסו ״למתוח״ אותנו יותר מידי וכבר בסוף הפרק ראו שהיא חיה, ועדין. אם תפוז לא היה גיי ומרשה גיפים, הייתי שולחת אחד שמתאר בדיוק את הפרצוף שלי כשראיתי את הפרק המקולל הזה.

didalf

Well-known member

באמת מזל שכבר בסוף הפרק הבהירו שהיא חיה ולא התעללנו בנו יותר מידי. &nbsp אני רוצה להבהיר שאם יום אחד אוקטביה כן תמות אני באופן אישי הולכת ליוצר הסדרה ודוקרת אותו באוזן

LeAnnDylan

Well-known member
אני זוכרת שבכיתי לך שהיא אמרה לה

יו גונפלסטה אודון
ואת כזה אין לי מושג מה זה

didalf

Well-known member
אה סליחה

בשלב זה היא אמורה לדעת מה זה "יו גונפלסטה אודון"

LeAnnDylan

Well-known member
עברו שנים מאז שהיא ראתה, אז היא שכחה

או העמידה פנים ששכחה כדי לא לשבור את התדמית הקשוחה שלה של "אני לא חוזרת לסדרה ולא אכפת לי ממנה" כן.. ראינו כמה לא אכפת לך

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הרבה מזה לא זכרתי

אבל איך לכל הרוחות מונטי לא נחשב מספיק חיוני בשביל להיות ב100? הוא גם מבין בטכנולוגיה יותר מכמעט כל אחד אחר (כלומר לא יותר מרייבן כמובן) והוא גם מבין בבוטניקה כי ההורים שלו היו מגדלי צמחים בארק. &nbsp שכחתי את הקטע שעשו לג'אהא floating חחחחחח מגיע לו &nbsp אני מניח שדי מתתי כשהיה נראה שאוקטביה מתה. כי העניין הוא שהסדרה לחלוטין הורגת דמויות

LeAnnDylan

Well-known member

כי אחרי שכל המבוגרים ירדו מהארק, היו כאלה שמנוסים יותר ממנו בכל מה שהוא עושה. הוא היה מועיל בתור אחד מהמאה כשרק הילדים היו שם, אבל אחרים מפארם סטיישן עם יותר ניסיון ממנו היו שם, ומאז שרייבן היא סופר מחשב, היא גם יותר יעילה ממנו בקטע הזה. &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
מגיבה לך 404

ג'ספר מחליט שזה זמן טוב לשחק במתיחות וג'אהא מתעורר צף באמצע האגם חחח זה דווקא היה משעשע
קלארק האמא המכבה - יופי נהנינו זמן לחזור לעבודה. חחח זה הזכיר לי שבעונה הראשונה כשהיא שתתה עם פ'ין ו-וולס היא כזה "I can' be fun" כפרה, כבר 4 עונות אנחנו מחכים לראות איהז FUN את
ואז מתחיל גשם וכולם בפאניקה שזה גשם שחור ורצים לארק ורק ג'ספר נשאר שם ועושה את עצמו מת אבל זה סתם גשם. יואו רציתי להעיף לו סטירה. מטומטם. אבל לפחות דבר טוב יצא מזה, הם הבינו שזה לא גשם שחור אז עכשיו אפשר לאסוף אותו שיהיה להן מים נקיים. הוא ומונטי ממשיכים לבזבז זמן במתיחות תגידו אתם סתומים? אני מבינה את ג'ספר המשועמם. אם הייתי יודעת שנותרו לי חודשיים לחיות סביר להניח שגם אני הייתי מבזבזת אותם בלהציק לאנשים שאני שונאת כי כזאת אני- מעיקה. אבל מונטי? לא מתאים לו. נראה שהוא כל כך רוצה לרצות את ג'ספר הנודניק הזה שהוא מתדרדר לשטויות שלו. אבל גיחכתי קצת בסוף כשג'ספר אמר לקלארק "יום אחד את תביני שזה היה מצחיק" גיחכתי כי אני עדין מחכה ליום הזה. ואז ג'ספר כמובן מוצא את הרשימה. אופסי. ג'ספר מנסה להודיע בקשר אבל קלארק מחשמלת אותו ומורה לעצור אותו, בגלל אותו דבר בדיוק שג'אהא עצר אותה בעבר. לפחות היא לא בחרה להרוג אותו על זה (שזה מה שג'אהה היה עושה אם היא הייתה בת 18) בעצם, אני לא יודעת שהוא כבר בן 18, רואן עשה לנו באיזשהו שלב עדכון שעברו עוד שלושה שבועות, ככה שלפי החישובים עברה חצי שנה מהרגע שנחתו על הקרקע. אז יכול להיות בעצם שהוא כבר בן 18 אם הוא היה בן 17+ כשנכלא. מונטי גם לא ברשימה והוא כועס, אפילו שהוא מבין למה הוא לא ברשימה הוא כועס שקלארק זוכה להיות אלוהים ולהחליט מי חי ומי מת. ואז הוא מקריא בקשר את הרשימה יופי מונטי תאכלס אם היא החשיבה אותו בתור מהנדס, נכון שהיא אמרה שג'אהה ורייבן מנוסים יותר ממנו, אבל אם יש רק 3, אז היה מקום להכניס אותו במקום עוד איזה שומר, כי בתאכלס בעונה הראשונה ראינו כבר שבערך כל אחד מהם יכול להחזיק רובה ולשחק אותה שומר. אף אחד שם לא איזה חייל על. חוץ מאוקטביה. כפרעליה. (אבי, ג'אהא, אוקטביה ורייבן בפנים. טוב מאד לגבי אוקטביה!) באמת טוב מאוד לגבי אוקטביה למרות שמודה שהייתי קצת מופתעת. ואם היא שמה אותה שם רק בשביל בלאמי (שתאכלס זה מה שאני חושבת) למה היא התלבטה בסוף אם לשים אותו ברשימה? כאילו, יש סיכוי קטן שהיא שמה אותה ברשימה בגלל הקשר שלה לגראונדרים ושהיא יכולה לשמש כמתווכת עכשיו כשאין את לקסה(
) וקלארק חסרת תועלת כשזה מגיע לגראונדרים. אבל אני כמעט משוכנעת שזה היה רק בשביל בלאמי. ובמקרה הזה כל הטיעונים שלה אח"כ היו VOID אלא אם כן היא הכניסה אותה לרשימה כי היא בחורה צעירה שיכולה ללדת (שאם זו הסיבה שהיא ברשימה הייתי נעלבת ממש). ג'אהא מגיע להצלה ומכריז שיעשו הגרלה ושאנשים צריכים להוכיח שהם ראויים. וואו, תראו את ג'אהה עושה משהו מועיל אשכרה. לדעתי גם הרעיון שלו יכול לעבוד בסופו של דבר. כמובן שהם צריכים להחליט שיש כמה אנשים שחייבים להיות ברשימה (נגיד רופא, מהנדס, חקלאי וכו') ושאת היתר יגרילו. קלארק משחררת את ג'ספר ומתנצלת, והוא אומר "כשג'אהא נשמע הגיוני משהו לא בסדר" שזה קצת נכון. אבל לאדעת קיבלתי את הרושם שלפני שהוא היה מטורלל, עוד בספינה, הוא היה כן מנהיג חכם ושקול. אכזרי, אבל לא הייתה להם ברירה. אנחנו שוכחים את הטוב שג'אהה עשה כי ללא ספק המחסור בחמצן כשנשאר לבד על הארק דפק לו את המוח. וכי עדין לא סלחנו על ג'ורג' אומאלי
(הצחיק אותי שמישהו בטוויטר יצא עליו איזה פעם אחת ואמר לו כזה "סתם יא הומופוב" והוא הגיב לו ב"אני לא הומופוב, אני שיפינג את קלקסה"
DUDE, כולם שיפינג את קלקסה!) משלחת מגיעה לאי של אלי ואיך שהם עוברים את הקו הם מותקפים ע"י המל"טים. סופסוף אמורי התייחסה אל עצמה כפריקדרינה לא הבנתי מאיפה דילן הביאה את המילה הזאת אמורי יודעת עוד משהו על היער שהיא לא מספרת לנו? אני שונאת כשדמויות אומרת דברים כאלה "אם הייתם יודעים מה יש שם" או "מזל שלא שמעתם את הסיפור על.." כאילו סתמו ותספרו לנו מה יש שם! הייתי אומרת שזו כתיבה עצלה אבל קים כתבה את הפרק והיא מלכה אז אני לא מזלזלת בה. זו אשמתה שלה הפריקדריינה
רייבן עדיין כועסת על מרפי (בצדק, פאק ההרגל שלה עדיין קלוקלת בגלל שהוא ירה בה בעונה 1!! אף פציעה בסדרה הזאת לא נמשכה כ"כ הרבה) אוף למה אני לא יכולה לשים את הגיף של "אתה עדין זין"
סאסי רייבן זו הרייבן האהובה עליי
(יש מילה בעברית ל-Sassy שמעבירה את אותו הרגש?) אבל כשהיריות מתחילות וקשה לה לרוץ מרפי מרים אותה, חמודי
אחכ כשהיא מודה לו - "אמורי כבר תפסה אותי" פחח אבל חמוד. הוא סתם מנסה לשמר את הפוזה שלו של ילד רע הוא טוב בפנים. גם כשאמורי רצתה לנטוש הוא לא נטש את אבי והקבוצה. אני חושבת שהוא לא נטש את הקבוצה רק כי הוא באמת חשב שאין לו סיכוי לשרוד בלעדיהם. לא בגלל שטובת הכלל מעניינת אותו. כל מה שהוא עושה (טוב או רע) זה נטו כדי לשרת את עצמו והצרכים האישיים שלו. זה אומנם לא גורם לי לאהוב אותו פחות אבל איך רייבן אמרה לו בפרק הקודם? פעם ג'וק תמיד ג'וק... נייקו נהרג מהמלט אהעהאהעה לאאא
יאוו לונה די להיות קרציה!!!! יואו לגמרי. אוף אני לא מבינה באיזה סרט היא חיה. צריך לשדך לה את ג'ספר. שני הדכאוניים האלה. רייבן הגאון מנטרלת את כל השאר. אני אוהבת שהשחצנות החמודה שלה נשארה - כשאבי שואלת מה קרה אז רייבן עונה -"אני" . חחח אני מתעליה
מלכה!
הם מגיעים לבונקר/מעבדה של אלי ומוצאים מעבדה ענקית וחדישה. מעניין. יואו סוף סוף קצת טכנולוגיה מגניבה בסדרה שמתקיימת בפאקינג עתיד!! בפוליס לרואן נמאס לחכות וגם אקו גילתה שארקדיה מכינים את הספינה כמקלט והיא תפסה את בלאמי וניצב כשבויים. ניצב מת מיד, בלאמי וקיין נלקחים לכלא. די יעילה האקו הזאת. מענין שליטרלי כל משימה שצריך לעשות היא נשלחת ומבצעת בהצלחה. "ניצב מת"
מסכן. ליהקו אותו רק בשביל לשסף את גרונו שניה לאחר מכן. טוב לא נכנס לי הכל בהודעה אחת, המשך בהודעה הבאה

LeAnnDylan

Well-known member
המשך

רואן מכריז מלחמה על טריקרו וסקיירו וקורא להביא לו את אינדרה ואוקטביה בחיים. מה בדיוק הוא היה עושה איתן בחיים? כאילו, אם הוא מתכוון להרוג את כל האנשים שלהן, למה לא להרוג גם אותן? מה האינטרס? אך אבוי, אזגדה בראשות אקו מוצאים אותה. תגעו לי באוקטביה ואתם מתים יואו לגמרי. חלאות אדם!
נשארנו עם אוקטביה מול אקו. (לקח לי זמן לזהות אותה עם הלבן המגעיל הזה על הפנים) ממש מגעיל. נראית כמו דב פנדה עזוב
אקו דוקרת את אוקטביה אוקטביה לא מוכנה להתפס חיה וצונחת לנהר האעהאהעהע גררררררררר אמן שהאהובים עלייך יאכלו ע"י זאבים מול העיניים שלך יא בת בליעל!!! איך העזתי להגיד עליך שאת שווה?! חמורה
לא באמת חשבתי שאוקטביה מתה אבל התגובה של בלאמי שברה לי את הלב אעההההההההההה מסכן שלי אני כן חששתי לאוקטביה והתגובה שלו גרמה לי לייבב בקול. וגם עכשיו בצפיה חוזרת כשידעתי שהיא חיה עדין יבבתי (הפעם בלי קול) זה היה ממש עצוב ואין לי מושג איך היא שרדה את זה אבל צדקתי. חלום שלי שהתמונה שלי בתגובה לזה תעלה
טוב זה לא עבד (ניסיתי בהודעה הקודמת) הנה קישור במקום

didalf

Well-known member
חחחחח התמונהההה!!!

איךךךךך לעזאזל אנשים פה שורדים דברים מטורפים ולקסה מתה מכדור קטן?! מה?? "כפרה, כבר 4 עונות אנחנו מחכים לראות איהז FUN את" - וואי ממש
אני גם נזכרתי בזה. "אם הייתי יודעת שנותרו לי חודשיים לחיות סביר להניח שגם אני הייתי מבזבזת אותם בלהציק לאנשים שאני שונאת כי כזאת אני- מעיקה."
"לפחות היא לא בחרה להרוג אותו על זה" - וול גם אין להם נוהג של עונש מוות על כל שטות עדיין. מה אם הם היו במצב שכן? "אבל אם יש רק 3, אז היה מקום להכניס אותו במקום עוד איזה שומר" - כנראה שיש עוד בלי שם. וכן אוקטביה חיילת העל
אני גם קצת חושבת שקלארק שמה את אוקטביה ברשימה בעיקר בשביל בלאמי. אז שני שמות מסיבה רגשית, עדיין זכותה. בעיקר כי זה קשור לשניים האלה
חוצמזה אוקטביה היא חיילת על. והיא יודעת טריג. "למה היא התלבטה בסוף אם לשים אותו ברשימה?" - כי ברור שיותר חשוב לו להציל את אוקטביה מאת עצמו. אז אם היא עושה רק מחווה רגשית אחת ברור שלהציל את אוקטביה קודם. מי זה ג'ורג' אומאלי? " והוא הגיב לו ב"אני לא הומופוב, אני שיפינג את קלקסה" DUDE, כולם שיפינג את קלקסה!"
"סאסי רייבן זו הרייבן האהובה עליי (יש מילה בעברית ל-Sassy שמעבירה את אותו הרגש?) " - לגמרי
ואממ לא עולה לי מילה בעברית. "כל מה שהוא עושה (טוב או רע) זה נטו כדי לשרת את עצמו והצרכים האישיים שלו. " - נכון בעיקרון, רוב מה שהוא עושה זה אינטרסים שלו. אבל משהו בפנים שלו לדעתי אומר שהוא טוב יותר ממה שהוא רוצה להודות בפני עצמו. ודווקא באותו רגע אמורי הציעה לברוח לבונקר שהוא מצא במגדלור שנמצא לא רחוק הייתה לו אפשרות. "יואו סוף סוף קצת טכנולוגיה מגניבה בסדרה שמתקיימת בפאקינג עתיד!!" - וואי ממש!!! "די יעילה האקו הזאת." - שתהיה כבר יעילה לטובתנו. "האעהאהעהע גררררררררר אמן שהאהובים עלייך יאכלו ע"י זאבים מול העיניים שלך יא בת בליעל!!! איך העזתי להגיד עליך שאת שווה?! חמורה" -
!!!!!!!

LeAnnDylan

Well-known member
ג׳ורג׳ אומאלי

זה דמות מהאנטומיה של גריי. השחקן שמגלם אותו יצא מהארון באיזשהו שלב והשמועה אומרת שהשחקן של ג׳אהה זרק לעברו מתישהו על הסט little faggot ואז פיטרו אותו מהאנטומיה בגלל זה. &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
העיקר שיש לך זמן להגיב לפרקים ישנים

אבל לפרקים החדשים שיוצאים את בקושי מגיבה במילה. לפחות עוד כמה שבועות כשליאורה ועדי יגיעו לפרקים של ההווה את בטח תגיבי יותר בפירוט עליהם. &nbsp מעצבן שליאורה עדיין לא יכולה להכנס לתפוז החדש כי שם היית יכולה לשים תמונות וגיפים. &nbsp *מעניין באמת אם עדיין יש שם הגבלה על גודל גיפים. רוצה לבדוק?

didalf

Well-known member
נופ נופ המאה לא עובר לשם עד שהאתר הזה מת סופית

למעלה