שרשור THE 100 עונה 4

didalf

Well-known member
אני חושבת

שהמטרה שלו הייתה לתת תירוץ לשגריר של טרישנקרו לרצות לקרוא לרואן לאתגר. &nbsp &nbsp

didalf

Well-known member
המאה פרק 4X03

בפוליס מישהו גונב את הלהבה ורואן שולח את אוקטביה לטפל בזה. מסתבר שעכשיו קוראים לה סקייריפה - מוות מהשמיים. ואינדרה גאה ברוצחת הקטנה שלה
אוקטביה תופסת את מי שגנבה את הלהבה - בחורה צעירה שעוד לא פגשנו (משומה חשבתי שזאת תהיה אקו
). וכשאוקטביה נלחמת בה אינדירה צצה מאיפשהו ועוצרת אותה. ומה מסתבר? זאת הבת שלה. ווווווווואטטטטטטטטטטטטטטטטט??? (צעקתי על המחשב "ווואטטטטט" ואחותי באה לבדוק מה קרה
). נראה שאוקטביה לרגע מקנאה שיש לאינדרה בת חוץ ממנה. מסתבר שהבת של אינדרה (גאיה) באיזה כת או משהו שמחפשת נייטבלאדים ברחבי הארץ ולא מוכנים שלמלך אדום דם תהיה את הלהבה. עכשיו כמובן אוקטביה לא יכולה להרוג אותה ולקחת את הלהבה חזרה. המון זועם שרוצה להשמיד את הטכנולוגיה בגלל עיר האורות תוקף אותם ולוקח את את הלהבה ומשמיד אותה. הסדרה הזאת אמנם מפתיעה אותי הרבה פעמים אבל הפעם לא היה לי ספק שהן החליפו את הלהבה בשרשרת של גאיה אז לא דאגתי לשניה. וככה הכל נפתר - גאיה מקבלת את הלהבה, כל הבנות בחיים, השודדים חושבים שהלהבה הושמדה ואוקטביה מביאה לרואן את שאריות השרשרת + ראש של בוזז והוא חושב שההוא גנב את הלהבה והשמיד אותה ולא ירדוף אחרי גאיה. כולם מרוצים (חוצמזה כמובן שעכשיו כשאין לרואן להבה יהיה קשה יותר לשמור שאנשים יצייתו לו ולא יתקפו את סקייקרו). בארקדיה רייבן עובדת על התיקונים ולוחצת על קלארק לעשות רשימה של ה100 שיכנסו לתיבה. פאק איך אפשר? פתאום מגיעים למחנה לונה וכמה מהאנשים שלה חולים ומבקשים עזרה (והיי נייקו חי עדיין חשבתי שהוא מת בהר). מסתבר שזאת קרינה, מהדגים שהם אכלו. יש לנו רק חודשיים לא 6, פאק
בינתיים ג'אהא מחליט ללכת לחפש בונקר של איזה כת של שהתכוננה לסוף העולם ובלאמי וקלארק מצטרפים אליו. מאיפה יש לו אייפד עובד?
מרפי ואמורי מסתתרים במערה אבל אין להם אוכל, אפילו החרקים נעלמו (כי קרינה). היא קצת כועסת שהוא היה עם אונטרי. הוא הולך להתגנב לארקדיה לגנוב אוכל. די נו גם ככה הכל מוקצב חצוף. אוקי לא בדיוק מתגנב הוא נכנס בשער הראשי. הצחיק אותי שהוא אומר למילר "יש מספיק ממני לכולם"
. בזמן שהוא נכנס לחדר לגנוב מזון הוא שומע את אבי נכנסת לבקש מרייבן תרופות נגד קרינה בשביל האנשים של לונה ורייבן מסרבת כי הם צריכים לשמור הכל לעתיד. מה עכשיו כל פרק תהיה בחירה בין להציל מישהו עכשיו ללהציל מישהו אח"כ? איזה קשה זה אוף. זה לא פייר שמיצבו את רייבן כאיש הרע היא צודקת. אבל גם קשה להסתכל על ילדה גוססת ולא לעזור לה
מרפי גונב את התרופה ומביא לאבי. נכון שבהמשך הוא אומר לאמורי שיש לו תוכנית לעשות אותם יעילים והוא כבר התחיל לעבוד על אבי אבל משהו בפנים שלו אומר לי שהוא גם עמוק בפנים טוב וניסה לעזור כי הוא הרגיש רע לשמוע את השיחה הזאת. ג'קסון מזכיר שאבא של מרפי הורחף על זה שהוא גנב תרופות כדי לעזור למרפי, גלגל החיים. בכל מקרה התרופה לא עובדת והילדה מתה. לפחות בזבזו רק אחת. קלארק ובלאמי וג'אהא מוצאים את הבונקר. בדרך ג'אהא אומר לבלאמי שיש לקלארק מזל שהוא הסגן שלה, כי הוא שומר עליה מפוקסת. בלאמי עונה - "זה הפוך" - זה נכון
כלומר זה נכון שיש לה מזל שהוא הסגן שלה כי הם עובדים הכי טוב ביחד והוא אכן שומר עליה (לא מפוקסת, פיזית הוא הולך אחריה עם אקדח לכל מקום), אבל היא גם מאזנת את הצד הרצחני והאימפוליסיבי שלו. היא גורמת לו לרצות להיות טוב יותר. גאהא בעוד שיחת עידוד מנסה להגיד לבלאמי שהוא עשה מה שהוא חשב שנכון לאנשים שלו וצריך לסלוח לעצמו, אבל שנינו (אני ובל) יודעים שזה לא ממש נכון. וזה בסדר הוא בדרך לשם. בלאמי אומר שאם יש גינהינום הוא וג'אהא יפגשו שם. זה הצחיק אותי וגם גרם לי לקצת אוו
הם מוצאים את הבונקר (איכ כמה קורי עכביש) ומצליחים לפתוח אותו אבל מוצאים שם מלאאאאאאאאא שלדים
כנראה שהוא לא היה אטום מספיק. לא הבנתי אבל אי אפשר לאטום אותו בזמן שנשאר אם מבחינת גודל הוא יותר טוב? בחזרה למחנה לקלארק אין ברירה והיא מכינה את הרשימה הכי קשה אי פעם, בדמעות. היא מסתכלת על בלאמי ישן (
) ומכניסה אותו במקום ה99 למרות שהוא התעקש לא להיות שם. הוא קם והבין מה היא עשתה, ומתעקש שאם הוא ברשימה גם היא, וכשהיא מתקשה כותב אותה בעצמו במקום ה100. לייק, אני מבינה שזה קשה לשים את עצמך כי זה מרגיש אנוכי נורא, אבל קלארק צריכה להיות שם היא המנהיגה. ויש להם רגע חמוד כזה כשהוא שם לה יד על הכתף והיא מחזיקה אותו
הם הולכים למרפאה ומגלים שכל הגדרונדרים מתים חוץ מלונה שהחלימה לבד. נייטבלאד!!! חשבתי על זה קודם האמת. אז מה צריך למצוא דרך להפוך את כולם לנייטבלאד וכולם ישרדו? יאללה!

Lhuna1

New member
אני חושבת שאני מאבדת את זה

"קלארק ובלאמי וג'אהא מוצאים את הבונקר. בדרך ג'אהא אומר לבלאמי שיש לקלארק מזל שהוא הסגן שלה, כי הוא שומר עליה מפוקסת. בלאמי עונה - "זה הפוך" - זה נכון" - אני פשוט בטוחה שקראתי כבר את הטקסט הזה במילים מאוד דומות בפורום הזה לפני כמה ימים!!
אני השתגעתי או מה?! &nbsp

didalf

Well-known member
אולי זה דז'ה וו

זה קורה לי לפעמים. הכי מוזר שזה קורה עם טקסטים בפורום באמת

didalf

Well-known member
תודה

חח אילקו כתב כתב "ג'ספר היה חסר לי בפרק" - חח מה לעזאזל איך הקרציה הזה חסר למישהו?
&nbsp כל פעם בפרק וגם עכשיו כשהוא כתב כשקלארק צריכה להחליט מי יחיה ומי ימות אני שומעת בראש "who lives who dies who tells your story". &nbsp &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תודה שמצאת את המילים שלי מהעבר

אני שמח שעדיין יש מה למצוא, כי אם אני זוכר נכון בשלב מסוים הפסקתי לצפות בעונה 4 כל שבוע ופשוט חיכיתי שהיא תסתיים כדי לראות את כולה ברצף. &nbsp ואני מאוד מסכים עם כל מה שכתבתי בעבר

didalf

Well-known member
אני אף פעם לא מבינה את זה

אם יש סדרה שאני מספיק אוהבת אין סיכוי שאני אהיה מסוגלת לחכות שהיא תסתיים ולא לצפות בפרק כשאפשר. אם אני מסוגלת לחכות שיסתיים זה מראש לא מספיק חשוב לי ואז לא תהיה לי סבלנות לבינג' בסוף.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
את עוד לא ניסית לראות ה100 עם רווחים של שבוע

את יודעת טוב מאוד שהסדרה הזאת מכניסה אותך ללחץ נוראי לגבי מה שקורה שם. ולפעמים בשלב מסוים אין לי כבר כוח להכנס לעוד פרק כשאני יודע שילחיץ אותי. כשאני צופה בבינג' בסוף העונה אז זה קל יותר.

didalf

Well-known member
נשמע לי עינוי מרווח של שבוע

ועדיין מסוגלת לחכות=לא מספיק מעניין מבחינתי.

LeAnnDylan

Well-known member
ראיתי אתמול לפניך וכבר ראיתי את 4 אבל אשתמש בהודעה

שלך כדי להיזכר מה רציתי להגיב. בפוליס מישהו גונב את הפליים ורואן שולח את אוקטביה לטפל בזה. מסתבר שעכשיו קוראים לה סקייריפה - מוות מלמעלה. ואינדרה גאה ברוצחת הקטנה שלה כמובן שהיא גאה בה. גם אני גאה בה. סקייריפה היא הגלגול האהוב עליי ביותר של אוקטביה
(אפילו שאין לה צמות) אוקטביה תופסת את מי שגנבה את הפליים - בחורה צעירה שעוד לא פגשנו (משומה חשבתי שזאת תהיה אקו) מה? למה שאקו תגנוב מרואן?
ווווווווואטטטטטטטטטטטטטטטטט??? (צעקתי על המחשב "ווואטטטטט" ואחותי באה לבדוק מה קרה )
השותפה שלי הרבה פעמים באה לבדוק אותי כשאני צועקת על המסך (היא תמיד דוחפת את הראש שלה בדלת וכזה "Watching the one hundred again?" מיליון פעם ניסיתי להסביר לה שזה רק The Hundred, זה לא עובד
אבל מכיוון שגם קלארק וגם לקסה עדין אומרות וואן האנדרד לפעמים, אני מניחה שיש לה שורשים אוסטרליים ומניחה לזה). נראה שאוקטביה לרגע מקנאה שיש לאינדרה בת חוץ ממנה. גאיה אמרה את זה בעצמה- אוקטביה היא הבת המועדפת
אין לה מה לקנא
מתאים לגאיה להיות הבת של ג'אהה. שניהם מטורללים. עכשיו כמובן אוקטביה לא יכולה להרוג אותה ולקחת את הפליים חזרה. עוד פעם אחת תכתבי להבה אני אכה אותך! המון זועם שרוצה להשמיד את הטכנולוגיה בגלל עיר האורות תוקף אותם ולוקח את את הפליים ומשמיד אותה. זה היה קטע כזה משונה בעיני. אני מבינה שהם כועסים על עיר והאורות ואלי, אבל הפליים זה מה שמאחד אותם, זו מסורת עתיקת יומין, וזו גם הסיבה שהשבטים החליטו ללכת אחרי רואן, כי הוא מחזיק בפליים (עד לקומנדר הבא). זה שהם פשוט רוצים להשמיד את הפליים ויחד עם זה את ממשל הקומנדרים זה רעיון מפגר שלא תומך בשום היגיון שהסדרה הציבה. מילא איליין, אבל זה שהצליח לגרור אחריו מלא גראונדרים שמוכנים להשמיד את הפליים זה ניק סטרייט. ואוקטביה מביאה לרואן את שאריות השרשרת + ראש של בוזז חחח מטורפת קטנה ומהממת שלי
בארקדיה רייבן עובדת על התיקונים ולוחצת על קלארק לעשות רשימה של ה100 שיכנסו לתיבה. פאק איך אפשר? קצת הצחיק והעציב אותי בו זמנית שרייבן כזה "להחליט מי חי ומי מת זו המומחיות שלך" ולגבי איך אפשר, מה הבעיה? מעיפים את כל הניצבים. דהה! אפילו ישאר מקום לכמה גראונדרים עם שמות
פתאום מגיעים למחנה לונה וכמה מהאנשים שלה חולים ומבקשים עזרה (והיי נייקו חי עדיין חשבתי שהוא מת בהר). מסתבר שזאת קרינה, מהדגים שהם אכלו. יש לנו רק חודשיים לא 6, פאק ובסדרה של "כל מה שיכול להשתבש משתבש" הגענו לעוד יום שהכל משתבש. יאיי. בינתיים ג'אהא מחליט ללכת לחפש בונקר של איזה כת של שהתכוננה לסוף העולם ובלאמי וקלארק מצטרפים אליו. מאיפה יש לו אייפד עובד? חח עזבי אייפד, מאיפה יש לו אינטרנט? לא נראה לי ש-AT&T שרדו את האפוקליפסה
מרפי ואמורי מסתתרים במערה אבל אין להם אוכל, אפילו החרקים נעלמו (כי קרינה). היא קצת כועסת שהוא היה עם אונטרי. ידעתי שלא הגיוני שהיא כזאת בסדר עם זה שעשה בחורה שווה יותר ממנה. הכי טבעי לקנא
הוא הולך להתגנב לארקדיה לגנוב אוכל. די נו גם ככה הכל מוקצב חצוף. אוקי לא בדיוק מתגנב הוא נכנס בשער הראשי. הצחיק אותי שהוא אומר למילר "יש מספיק ממני לכולם" באמת חצוף
(ואגב איזה חמודים מילר ואבא שלו שעומדים על המשמר ביחד
) ובאמת הצחיק אותי
אף אחד לא רוצה אותך מרפי, תפסיק לנסות לסרסר את עצמך לכולם
בזמן שהוא נכנס לחדר לגנוב מזון הוא שומע את אבי נכנסת לבקש מרייבן תרופות נגד קרינה בשביל האנשים של לונה ורייבן מסרבת כי הם צריכים לשמור הכל לעתיד. עם כל הסימפטיה לאבי ולילדה הגוססת, אני לגמרי עם רייבן. ואם אבי הייתה צ'נסלרית היא גם הייתה עושה את הבחירה הזאת. אבל כשמישהו אחר מופקד על ההחלטות הקשות פתאום נורא קל להעביר ביקורת. כעסתי על אבי קצת כשהיא אמרה לה "לא הקרינה הורגת את הילדה הזאת, את הורגת אותה" תמותי טוב? רייבן סבלה מספיק. היא לא צריכה את הבולשיט שלך. היא מנסה לשמור עליכם בחיים יא חמורה! מה עכשיו כל פרק תהיה בחירה בין להציל מישהו עכשיו ללהציל מישהו אח"כ? עוד לא הבנת שהשם השני של הסדרה זה No good choices אבל משהו בפנים שלו אומר לי שהוא גם עמוק בפנים טוב וניסה לעזור כי הוא הרגיש רע לשמוע את השיחה הזאת. נהה. הוא סתם ג'וק. והוא אכן שומר עליה (לא מפוקסת, פיזית הוא הולך אחריה עם אקדח לכל מקום) משום מה הזה בסוגריים גרם לי לצחוק בקול
אבל שנינו (אני ובל) יודעים שזה לא ממש נכון. גם אני יודעת שזה לא נכון. לרצוח אנשים בשנתם זה לא משרת את האנשים שלו. לגרום למותם של עוד 300 על הארק זה גם לא היה לטובת האנשים שלו. ג'אהה עם כל הטירוף שלו באמת תמיד מנסה לחשוב על טובת האנשים שלו (הוא פשוט מטורלל אז הדרכים שלו מטורללות כמוהו) בלאמי דואג לטובת האנשים שאכפת לו מהם. בלאמי אומר שאם יש גינהינום הוא וג'אהא יפגשו שם. זה הצחיק אותי וגם גרם לי לקצת אוו זה גרם לי לחשוב על גיהנום כזה שבלאמי וג'אהה נכנסים אליו יד ביד ורואים את פייק יושב לו שם על איזה אבן והוא כזה "sup bitches" כנראה שהוא לא היה אטום מספיק. לא הבנתי אבל אי אפשר לאטום אותו בזמן שנשאר אם מבחינת גודל הוא יותר טוב? נראה לי שצריך לאטום עם בטון ואני לא יודעת שיש להם בטון שם. איך בכלל הם החליטו לאטום את הארק?
לייק, אני מבינה שזה קשה לשים את עצמך כי זה מרגיש אנוכי נורא, אבל קלארק צריכה להיות שם היא המנהיגה. בתאכלס קלארק הייתה צריכה להיות שם, בלאמי לא כל כך. במיוחד לאור העובדה שהוא אשם בזה שרק 100 יכולים לשרוד בפנים. היא גם לא צריכה אותו כדי להנהיג אם יש לה את ג'אהה, קיין, אבי ורייבן. אז איזה עוד תועלת הוא מביא שהוא היה עדיף שם על פני אחרים? אז מה צריך למצוא דרך להפוך את כולם לנייטבלאד וכולם ישרדו? יאללה! ואז כולם יהרגו אחד את השני בקונקלייב אחד גדול וקלארק תנצח ותשלוט על כל העולם לבדה ותתלה ציורים של לקסה על כל הקירות

didalf

Well-known member
מה הבעיה במילה להבה?

זה התרגום המילולי לפליים! "מה? למה שאקו תגנוב מרואן?" - לאדעת לא נשמע הגיוני אבל אולי כדי לסכסך בינו לבין סקייקרו? כי אם אין לו את הפליים השבטים עוד פחות ילכו אחריו וכדי לאחד אותם חזרה הוא יאלץ לצאת נגד סקייקרו. " השותפה שלי הרבה פעמים באה לבדוק אותי כשאני צועקת על המסך (היא תמיד דוחפת את הראש שלה בדלת וכזה "Watching the one hundred again?"" - אני אוהבת שהיא כבר מכירה שאת צועקת על המסך בגלל המאה
וכן מה אם הן טועות גם לפשוטי עם מותר. כל הקטע הזה על ההמון הזועם - "זה היה קטע כזה משונה בעיני..." -
"אפילו ישאר מקום לכמה גראונדרים עם שמות" -
"מאיפה יש לו אינטרנט? לא נראה לי ש-AT&T שרדו את האפוקליפסה" - אולי הקבצים היו שמורים על האייפד
לעזאזל אם יש להם אינטרנט שישתמשו בו לתקשר!!! "כעסתי על אבי קצת כשהיא אמרה לה "לא הקרינה הורגת את הילדה הזאת, את הורגת אותה" תמותי טוב?" -
ולגמרי עם אבי הייתה עדיין הצ'נסלרית היא הייתה נוהגת כמו רייבן. בסדר נו בלאמי מנסה לכפר על מעשיו לא כולם חכמים ומוסריים כמו קלארק או רייבן, הוא עוד לומד. "בלאמי וג'אהה נכנסים אליו יד ביד ורואים את פייק יושב לו שם על איזה אבן והוא כזה "sup bitches""
"נראה לי שצריך לאטום עם בטון ואני לא יודעת שיש להם בטון שם. איך בכלל הם החליטו לאטום את הארק?" - שאלה טובה. אבל עם מה שהם לא אוטמים איתו את הארק אי אפשר לאטום את הבונקר? "בתאכלס קלארק הייתה צריכה להיות שם, בלאמי לא כל כך" - כן אבל הוא חמוד כשהוא ישן
כנראה שהיא הכניסה אותו מסיבות רגשיות יותר מאשר פרקטיות אבל די היא רק אנושית מותר לה, ואני אוהבת את זה

LeAnnDylan

Well-known member
שזו מילה מכוערת בעע

אבל אקו בעצם רוצה שכולם ילכו אחריו. לצאת למלחמה לא מועיל להם. הם ייצאו למלחמה כדי לגרום לשאר השבטים ללכת אחריהם, זה כן. אבל אם במילא הם הלכו אחריהם אז אין כל כך היגיון בזה. חח היא יודעת שאני צועקת אם בגלל המאה או בגלל פוטבול. ועכשיו זה לא העונה של הפוטבול אז זה המאה (היא סתם דוחפת את הראש בדלת רק כדי לוודא שלא רוצחים אותי או משהו
) לא נראה לי שהקבצים היו שמורים באייפד כי הוא אמר שהוא גיגל את הביוגרפיה שלו כדי לחפש את הנכסים שעל שמו. אבל כאילו, לרייבן בספינה יש אינטרנט אז נראה לי הגיוני שאמור להיות להם איזה שרת שעובד. זה פשוט הצחיק אותי. בלאמי מכפר על המעשים שלו, כן. ללא ספק. אבל אני חושבת שבתוך תוכו הוא תמיד היה (ובעיני גם תמיד יהיה) כזה ששם רק את טובת האהובים עליו מעל לשאר ולא את טובת הכלל. ראיתי מן טבלה כזו של כל הדמויות ואת העדיפויות שלהן. רציתי לשים תמונה של זה אבל חלק מהדמויות זה ספוילר אז אני פשוט אכתוב את אלה שלא: קלארק | ג'אהה - להציל את המין האנושי. בלאמי | קיין | לינוקלן - להציל את מי שאפשר להציל היום. אוקטביה | מילר | לקסה | הארפר - להציל את האנשים שלנו. רייבן | מונטי | ג'ספר | לונה - להציל את מי שראוי להצלה. מרפי | אבי - להציל את מי שאכפת לנו ממנו. אקו | אינדרה - להציל את מי שאנחנו צריכים להציל. אמורי | ניילה - להציל את הרוב. גאיה | ג'קסון - להציל את מי שאנחנו מאמינים בו. לגביי הספינה, אולי היו פחות איזורים שצריך לאטום והבונקר היה צריך יותר עבודה? כי ראו איך כל הגשם חדר לשם והיה נראה ממש פיכסה שם. אולי הם הבינו שכל המבנה עצמה לא חסין קרינה וזה לא רק כמה חורים שצריך לסתום. אה, אני לא אומרת שקלארק לא הייתה צריכה להכניס אותו לרשימה. אנחנו רוצים אותו ברשימה. זה שלא הגיע לו זה לא קשור
טוב אם אני כבר מגיבה אז גיפים.

didalf

Well-known member
זאת מילה רגילה לחלוטין

לאדעת נו הוא אמר "היא" אז חשבתי על אקו אפילו שזה לא הכי מסתדר. &nbsp "אבל אני חושבת שבתוך תוכו הוא תמיד היה (ובעיני גם תמיד יהיה) כזה ששם רק את טובת האהובים עליו מעל לשאר ולא את טובת הכל" - רובנו כאלה סה"כ. צריך להיות אצילי במיוחד או קר רוח במיוחד לא לעשות את זה. אפילו לפי הטבלה שלך רק קלארק וג'אהא כאלה. ואמורי יותר בקטע של להציל את עצמה/ מי שאכפת לה ממנו, לא?
&nbsp "אה, אני לא אומרת שקלארק לא הייתה צריכה להכניס אותו לרשימה. אנחנו רוצים אותו ברשימה" - אנחנו רוצים אותו ברשימה? כאילו, ברור שאני רוצה אותו ברשימה אבל גם את? אני לא מצליחה להבין מה את מרגישה כלפיו. לרוב נדמה לי שאת שונאת אותו אבל לפעמים את אומרת דברים כמו זה
. &nbsp יאיי הגיפים שלהם ושל אוקטביה
&nbsp &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
אל תעצבני אותי

אם אני אוסרת עליך להשתמש במילה מטעמי כיעור, את צריכה להקשיב אחרת אפסיק לקרוא את ההודעות שלך!
&nbsp ואקו עושה לי רושם של אינדרה כזאת. שאומנם הרבה פעמים לא הסכימה עם ההחלטות של לקסה אבל עדין נאמנה מאוד ותעשה כל מה שהיא תגיד לה. אקו מאוד נאמנה לאזגדה, בין אם זה היה למלכה לפני, לאונטרי לחצי שניה או לרואן עכשיו, לא משנה לה מי המנהיג (נגיד בניגוד לאונטרי שהייתה נאמנה רק למלכה ולא לרואן). היא לא תעשה שום דבר כדי לחתור תחתיו. ככה לפחות אני ראיתי את זה. אז לא הרגיש לי הגיוני שהוא התכוון אליה. אבל לא משנה עכשיו. סתם חפרתי עם זה. &nbsp כן, לא אמרתי שאני מסכימה לגמרי עם הטבלה. אבל מצד שני היא נעשתה אובייסלי בשלב מאוחר יותר שחלק מהדמויות התפתחו (לטובה או לרעה) ושם רשום שהאובג'קטיב של בלאמי זה להציל את מי שניתן היום, שאני (לפחות עד לפרק הזה של העונה) קצת פחות מסכימה עם זה (למרות שהפרק שהצילו את ריילי בהחלט היה כזה) אבל נראה לי שבמקרים של נגיד להציל את כל אנשי הארק או להציל את אוקטביה, הוא יציל את אוקטביה (ואני רוצה להאמין שגם קלארק תיכנס לאותה קטגוריה של אוקטביה) אז אם זה טובת כל האנשים שלו או כלום, אז זה בהחלט יהיה כולם. אבל אם זה כל האנשים שלו או אוקטביה, אז זו תהיה אוקטביה. ובמקרה של קלארק כבר ראינו שהיא שמה את טובת הכלל מעל לטובת האנשים שהיא אוהבת (אמא שלה). &nbsp וכן לגבי אמורי. היה אמור להיות שם שם אחר והתבלבלתי (כי השם השני זה של דמות שבכלל לא הכרת עדין אז תתעלמי) &nbsp "אנחנו" זה את וליאורה. סתם הכנסתי את עצמי לחבורה שלכן
סתם נו, ברור שמבחינת הסדרה הוא צריך להיות שם. ואני לא שונאת את בלאמי. אני כועסת עליו כשצריך לכעוס עליו ואוהבת אותו כשמגיע לו שיאהבו אותו. אין לי רגשות אבסולוטים אליו כמוך שלא משנה מה הוא עושה אני עדין אוהבת אותו (זה יש לי רק לגבי לקסה {וניק יגיד שגם לגבי 2 דמויות אחרות}) כרגע הוא חמוד ועוזר ומנסה לפצות את אוקטביה אז אני לא שונאת אותו (אבל אני קצת כועסת על ההחלטה הגרועה על ריילי ועדין קצת מאשימה אותו על לינקולן והצבא של אינדרה
אבל מכיוון שעבר "הרבה" זמן מהאירועים האלה אני נוטה יותר לכיוון של לאהוב אותו אז הוא יכול להיות ברשימה)

didalf

Well-known member
בסדר נו

סתם הייתי מבולבלת לגבי אקו. &nbsp "אבל אם זה כל האנשים שלו או אוקטביה, אז זו תהיה אוקטביה." - כנראה, אבל אני אוהבת את זה ככה. &nbsp &nbsp

limors2

Active member
גם אני תהיתי

מאיפה יש לו אייפוד שעובד
&nbsp מודה שלא חשבתי על המהלך התרופתי של מרפי כגלגל החיים, אבל זה הגיוני מאד. חמוד
&nbsp הרשימה הייתה נוראית, איזו מסכנה קלארק שהיא צריכה לעשות את זה

didalf

Well-known member
המאה פרק 4X04

ג'ספר מחליט שזה זמן טוב לשחק במתיחות וג'אהא מתעורר צף באמצע האגם, הם "הציפו" אותו חעחע מצחיקים יופי. קלארק האמא המכבה - יופי נהנינו זמן לחזור לעבודה. ואז מתחיל גשם וכולם בפאניקה שזה גשם שחור ורצים לארק ורק ג'ספר נשאר שם ועושה את עצמו מת אבל זה סתם גשם. יאוווו קרציה. הוא ומונטי ממשיכים לבזבז זמן במתיחות תגידו אתם סתומים? ומתגנבים למשרד של קלארק לאיזה מתיחת קצף, ואז ג'ספר כמובן מוצא את הרשימה. עוד בפרק הקודם כשהיא פשוט השאירה אותה שם בקיפול עלוב אחד רציתי לצעוק עליה שהיא סתומה ותחביא את זה טוב כי מישהו ימצא את זה. ג'ספר מנסה להודיע בקשר אבל קלארק מחשמלת אותו ומורה לעצור אותו, בגלל אותו דבר בדיוק שג'אהא עצר אותה בעבר. איך שגלגל מסתובב. מונטי גם לא ברשימה והוא כועס, אפילו שהוא מבין למה הוא לא ברשימה הוא כועס שקלארק זוכה להיות אלוהים ולהחליט מי חי ומי מת. ואז הוא מקריא בקשר את הרשימה יופי מונטי
(אבי, ג'אהא, אוקטביה ורייבן בפנים. טוב מאד לגבי אוקטביה! [לגבי אבי ורייבן לא היה לי ספק הן חיוניות]). האמת ציפיתי שהאנשים יהרגו את קלארק או משהו הם רק עמדו סביבה וצעקו עליה, כשהיא מנסה להצדיק את הסיבות הפרקטיות לפיהן היא בחרה אנשים. ג'אהא מגיע להצלה ומכריז שיעשו הגרלה ושאנשים צריכים להוכיח שהם ראויים. שזה כמובן מסוכן אבל יש משהו במה שהוא אומר שצריך לתת לאנשים להרגיש שיש בהם תועלת. קלארק משחררת את ג'ספר ומתנצלת, והוא אומר "כשג'אהא נשמע הגיוני משהו לא בסדר" שזה קצת נכון. אבל לאדעת קיבלתי את הרושם שלפני שהוא היה מטורלל, עוד בספינה, הוא היה כן מנהיג חכם ושקול. אכזרי, אבל לא הייתה להם ברירה. משלחת מגיעה לאי של אלי ואיך שהם עוברים את הקו הם מותקפים ע"י המל"טים. סופסוף אמורי התייחסה אל עצמה כפריקדרינה לא הבנתי מאיפה דילן הביאה את המילה הזאת
אמורי יודעת עוד משהו על היער שהיא לא מספרת לנו? רייבן עדיין כועסת על מרפי (בצדק, פאק ההרגל שלה עדיין קלוקלת בגלל שהוא ירה בה בעונה 1!! אף פציעה בסדרה הזאת לא נמשכה כ"כ הרבה), אבל כשהיריות מתחילות וקשה לה לרוץ מרפי מרים אותה, חמודי
. אחכ כשהיא מודה לו - "אמורי כבר תפסה אותי" פחח אבל חמוד. הוא סתם מנסה לשמר את הפוזה שלו של ילד רע הוא טוב בפנים. גם כשאמורי רצתה לנטוש הוא לא נטש את אבי והקבוצה. נייקו נהרג מהמלט
ולונה בורחת. רייבן שנשארה על החוף רואה אותה הולכת לספינה ומנסה לעצור אותה. יאוו לונה די להיות קרציה!!!! בסוף רייבן משכנעת אותה, לונה מסיגה את הדרון המנוטרל ורייבן הגאון מנטרלת את כל השאר. אני אוהבת שהשחצנות החמודה שלה נשארה - כשאבי שואלת מה קרה אז רייבן עונה -"אני"
. הם מגיעים לבונקר/מעבדה של אלי ומוצאים מעבדה ענקית וחדישה. מעניין. בפוליס לרואן נמאס לחכות וגם אקו גילתה שארקדיה מכינים את הספינה כמקלט והיא תפסה את בלאמי וניצב כשבויים. ניצב מת מיד, בלאמי וקיין נלקחים לכלא. רואן מכריז מלחמה על טריקרו וסקיירו וקורא להביא לו את אינדרה ואוקטביה בחיים. אוקטביה מוצאת מלא אנשי טריקרו מתים אבל אינדרה כבר הלכה להזהיר את האנשים שלה, ואוקטביה יוצאת להזהיר את שלה. אך אבוי, אזגדה בראשות אקו מוצאים אותה. תגעו לי באוקטביה ואתם מתים
אוקטביה מגיעה למבוי סתום עם תהום ונהר. היא משפדת אחד מהם מרחוק (
) ואקו והשני נלחמים בה והיא מכסחת את השני. נשארנו עם אוקטביה מול אקו. (לקח לי זמן לזהות אותה עם הלבן המגעיל הזה על הפנים). אקו דוקרת את אוקטביה
אוקטביה לא מוכנה להתפס חיה וצונחת לנהר
. הייתי אמורה להיות יותר מזועזעת בקטע הזה אבל לא באמת חששתי לחיה. רואן ואקו לוקחים את בלאמי וקיין חזרה לארקדיה אותה הם מתכוונים לכבוש. בלאמי מנסה להתחכם ולהגיד שאוקטביה תזהיר אותם. ואז אקו מספרת לו שהיא מתה. לא באמת חשבתי שאוקטביה מתה אבל התגובה של בלאמי שברה לי את הלב אעההההההההההה
מסכן שלי
ואין לי מושג איך היא שרדה את זה אבל צדקתי.

LeAnnDylan

Well-known member
סליחה

היא השתמשה במילה פריקדריינה כבר מההתחלה. זה שלא שמת לב לזה זו לא אשמתי. והיא באמת פריק (דריינה) &nbsp ואל תשחקי לי אותה גיבורה שידעת שאוקטביה תשרוד כי קראת ספוילרים של עונות אחרות
את תעברי את אותו התקף לב שאני עברתי!!!! וצעקתי על המסך ובכיתי ואז הלכתי לצעוק על ליאורה שבכלל לא ראתה את הסדרה כבר ולא ידעה מה אני רוצה ממנה! את תיפלי על ברכייך ותתאבלי!!!

למעלה