Weekend's Watch

מילי08

Well-known member
כנראה לא הרבה

לא בטוחה שיהיה לי זמן ואני אנסה להתקדם קצת עם הספר

kordilia snake

New member
אז ככה

יש לי בעיה, אני לא מצליחה לקרוא שום דבר כבר שבוע ולמען האמת גם אין לי חשק. אז עכשיו יש לי בעיה חדשה ובפעם הראשונה בחיים שלי יש לי המון מה לקרוא אבל אין לי שום מוטיבציה להתגבר על הערימה שמחכה לי(אין לי חשק אפילו לברנדון סנדרסון
).
&nbsp
מצד שני חזרתי לראות טלוויזיה! נשארו לי 3 פרקים של נזירה לוחמת ואחרי זה אני אעבור לעקורים ולארבעת(נראה לי שזה 4
) הפרקים של דום פטרול שעדיין לא ראיתי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יאיי

סוף סוף אנחנו (כלומר בתור נציגי הטלוויזיה) מנצחים את הספרים &nbsp ספרים זה גרוע רק חנונים קוראים
&nbsp אבל ברצינות - איך נזירה לוחמת?

kordilia snake

New member
לדעתי זה בינוני

ודיי צפוי בינתיים ובברור קהל היעד הוא יותר נוער מאשר מבוגרים, ואני עדיין לא מסוגלת לעבור פרק שלם בלי להתעסק עם הטלפון תוך כדי. אבל זה מעביר לי את הזמן לא רע.

ולא יאיי, אני רוצה לחזור לקרוא. אני מרגישה שמשהו אצלי לא בסדר בגלל שאני לא קוראת
.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא בטוח ממש

כלומר חוץ מסוכני שילד וה100 &nbsp ואולי חלקים של המילטון שוב (כי זה מה שאני בסוף עושה כל יום השבוע) &nbsp ואני צריך להחליט משהו להתחיל. כנראה the Sinner. &nbsp וגם להתקדם בספר

didalf

Well-known member
הייייייייי לא אמרת שראית המילטון

ושאהבת
(לפי מה שזה מה שעשית כל השבוע
גם לי כל השבוע יש את השירים בראש)

didalf

Well-known member
אני אגיד לכם מה אני לא אראה

את טיילור בהופעה בפורטוגל שהייתה צריכה להיות היום אבל קורונה
&nbsp אז מה כן? המאה אובייסלי
כמה שליאורה תרשה לי. &nbsp אולי להמשיך עם הסרט על האירוויזיון כי ראיתי רק חצי. &nbsp להמשיך עם הספר של סיימון ששכחתי ממנו קצת. &nbsp וקצת בא לי שוב המילטון

LeRanch

New member
כרגיל לא יותר מדי

שבת - הישרדות VIP, חמוץ מתוק. הורדות - Doom Patrol (עונה 2), המאה, Stargirl. לאט אבל בטוח - וידה (3.04 ואילך). נטפליקס - הריקוד האחרון (1.09-1.10). כשיהיה זמן - החוטאים (עונה 3), אוזרק, האימה (עונה 2), הקנוניה נגד אמריקה, עלובי החיים, שומר אחי, פרי מייסון.

dory391

New member
את הקנוניה חובה לראות
מתמשך, במיוחד הפרק האחרון, אבל אקטואלי מתמיד ויותר לא אוסיף.

LeRanch

New member
התחלתי גם את "אנשים לבנים יקרים"

והיא פשוט מצוינת וכל כך אקטואלית. נורא נהנה ממנה, כבר אחרי ארבעה פרקים
משום מה הייתי בטוח שזה המשך לסרט ולא עיבוד מחודש שלו, אבל זה לא ממש מפריע לי.

LeRanch

New member
כי אי אפשר שתי סדרות כבדות במקביל

וכרגע אני עם העונה השלישית של "החוטאים" אז...

reasonforall

Active member
רק חדשים

מ 'הפוליטיקאי' ו'רכבת הקרח' פרשתי, אז אין שום דבר "ישן" לראות. &nbsp יש כמה דברים בנטפליקס שמחכים לי - The Alienist The Spy Borderliner &nbsp או שפשוט אצטרף אליכם ואתחיל לראות את ה-100. &nbsp מה תמליצו?

reasonforall

Active member
במבט ראשון

היא מזכירה לי את Revolution שמהר מאוד הפכה להיות בלתי נסבלת (אולי בגלל חלק מהדמויות/שחקנים). מקווה שאני טועה. &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ממש לא Revolution

טוב, לא שאני ממש יודע, הפסקתי את Revolution אחרי איזה שני פרקים כי זה היה ממש לא טוב. &nbsp יש איזה דימיון, כי בשתיהן נערה בלונדינית בעולם פוסטאפוקליפטי. אבל ה100 היא באמת ממש טובה. תראה

למעלה