שרשור THE 100 עונה 4

didalf

Well-known member
התמונה הזאת ממש מתנכלת לי

עכשיו היא לא מוצגת בכלל

LeAnnDylan

Well-known member
שניק ימשיך להגיד לי שתפוז עדיף על פייסבוק

לפחות שם אני יכולה ללכלך עליו מאחורי הגב בלי לחשוש שאחסם. והוא גם נותן לי להעלות בובז

didalf

Well-known member

לצורך המאד מצומצם שלנו הפייסבוק מתאים אבל לפורום כמו שהוא כיום תפוז עדיין יותר טוב.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שימי לינק לתמונה

אני נסיתי לחפש אותה בחיפוש תמונות של גוגל ולא מצאתי. אבל אם יש לך אותה על המחשב את יכולה לחפש אותה באינטרנט בעזרת התמונה שעל המחשב

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה מעניין באמת

שקלארק הופכת להיות ממש כמו ג'אהא מבחינת לשקר לאנשים שלה. אם כי היא עדיין לא מוציאה להורג אנשים שהיא מפחדת שיספרו את האמת, אז היא לא ממש ג'אהא. &nbsp ושאלות מוסריות הן כרגיל הדבר בסדרה - במקרה הזה האם אפשר לוותר על 25 איש בשביל להציל 500. והאירוניה היא שרוב האנשים מה25 ימותו בכל מקרה כי אם יש מקום רק ל100 אז לא יהיה להם מקום. &nbsp אוקטביה פשוט עולה ברמות הבאד-אסיות מעונה לעונה. &nbsp זה מעניין שאם אזגדה לא היו משמידים את הר וות'ר אז האנשים שלנו היו כנראה יכולים לשרוד שם.

didalf

Well-known member
וול

"אם כי היא עדיין לא מוציאה להורג אנשים שהיא מפחדת שיספרו את האמת, " - עדיין
סתם אוף אני מקווה שלא נגיע למצב כזה. &nbsp אבל מצד שני אפשר להגיד שאולי ימצאו פתרון טוב יותר ב6 חודשים האלה ואז סתם הרגו את האנשים? &nbsp זה היה ממש מטריד אם בסוף הם היו עוברים לחיות בהר וות'ר, אפילו שזה כנראה פרקטי.

limors2

Active member
סליחה, לא ממש כמו ג'אהא

אין לה soul patch מכוער נורא והיא לא גורמת לי לרצות לכבות הכל בכל פעם שאני רואה אותה

limors2

Active member
הזקן הקטנטן הזה שהיה לו רק מתחת לשפה התחתונה. פיכס

LeAnnDylan

Well-known member
מגיבה לך

אין לי כוח להגיב בעצמי, אז מגיבה לך במקום
"מתחילים את הפרק באבי וקיין שוכבים והאמת לרגע זה היה מביך כמו לראות את ההורים" חחח אוי עשית לי טראומה. ואגב, האם הם שוכבים במיטה של לקסה?
כי אז זה באמת מביך! הבת שלך שכבר שם עם הלברה שלה לפני יומיים! ג'יז "אוקטביה המרגלת מסתובבת ברחובות ושומעת גראונדרים זוממים להרוג את רואן. עכשיו יש לה קעקועים על הכתף וצמה של לוחמת" מלכה
"חעחע אוקטביה - "לקסה כיסחה אותך ולא היית פצוע""
טוב, גם אי אפשר להשוות את לקסה המלכה לישיש הזה של טרישנקרו. "אוקי אקו נלחמת מהמם" נכון?
בכלל כל הבחורות הלוחמות בסדרה הזאת מלכות!
"קיין מנסה לשכנע את השגריר של טרישנקרו (? מה זה אומר?)" שכחתי שרואים את הפרפר הזוהר הזה בהתחלת הפרק, נו אז היית צריכה להבין חח, כנראה שרמות הקרינה באיזור הזה גרמו ליער לזרוח (כמו בעונה הראשונה עם הפרפרים של אוקטביה) כנראה בגלל זה ככה נקרא השבט. "וואי חאלס כבר להאשים את סקייקרו בעיר האורות זה לא אשמתםםםםםם" הם כן אשמים. הם היו צריכים להרוג את ג'אהה בשניה שהוא חזר למחנה. אני גם מאשימה אותם (בתור צופה) שימו קץ לג'הה!! #דילן_ראויה_ליותר "וחוצמזה מה עם זה שהם גם הצילו את כולם?!?!" לקסה הצילה את כולם!
"לא ידעתי שזה אפשרי אפילו וגורמת לזה להיראות כמו התקף לב או משהו? גאון רצחני שלי" חחח על פניו נראה לי הגיוני שאפשר לפגוע ככה במוח, באותו אופן גם להכניס את זה דרך האף או הפה יכול לעשות את אותה העבודה. אבל הקטע שדחפה את זה בדיוק מושלם שיהרוג אותו במקום אכן היה מרשים. אבל כנראה שהגראונדרים ממש טובים בדיוק (זוכרת את הנינג'ה סטאר לפרצוף של דרו, או איך לקסה העיפה סכין מאיזה 100 מ' ישר ליד של קלינט שניסה להרוג את קלארק ביער?) "אוקטביה עושה פרצוף תמים" חח מתעליה
"אז בעצם הם הולכים לחיות כמו בהר וות'ר זאת התוכנית?" אממ זה לא בונקר מתחת לאדמה אבל באופן עקרוני כן. איך הם הולכים לטפס לחדרים שלמעלה אבל זה קצת פחות ברור. "וג'ספר לא אוהב את ימי שני" חח אני אוהבת כשהדמויות מתחילות לשיר פתאום בלי קשר לכלום. מיני ספוילר קטן, יש איזה קטע בעתיד שמרפי גם שר וזה אחד הקטעים האהובים עליי
"איכשהו קלארק קצת הפכה לג'אהא" זה כן, ויש בניהם הרבה הקבלות. כי מה שמניע את שניהם זה איך להטיב עם כל האנשים שלהם. רק שג'אהה קצת מטורף ומעצבן אז בקטע הזה הם לא דומים. "וביניהם ריילי שמשומה כולם מכירים אותו חוץ ממני" יואו יש איזה מם קורע מצחוק על זה שכולם מכירים את ריילי. אם תפוז לא יהיה נבלה אני אנסה להעלות אותו לפה. "הוא מחליט להקריב את המכונה בשביל האנשים. (והאמת אני לא יודעת אם זה מה שקלארק הייתה עושה)" זה לא מה שהיא הייתה עושה לדעתי, כי זו בעצם אותה החלטה שהיא ולקסה עמדו בפניה עם הטיל על הכפר. האם הרג של מעטים כדי להציל את הרבים מצדיק את ההרג? באופן עקרוני כן. אבל עכשיו כשכולם אוכלים סרטים היא הייתה מאמינה שצריך להציל את כולם ולנסות למצוא פתרון אחר. שמצד שני, היא מלכתחילה לא רצתה להיות תלויה בפתרון של הארק כי זה לא מציל את הגראונדרים אז אולי היא כן הייתה מצילה את ה-25 האלה. מה שלא הבנתי זה אוקיי, הילדה אמרה להם שמעבירים אותם מחר למקום אחר, אבל איך התוכנית של בלאמי לתת לרואן לטפל בזה לא רלוונטית גם לכאן? הוא יהיה חייב לדעת איפה הם, גם אם מעבירים אותם למקום אחר. הוא עדין היה יכול לעזור. זה סתם קטעים כאלה לא נחוצים בשביל דרמה מיותרת. "אבל מונטי (שנדמה לי לא הרג עדיין אף אחד באופן ישיר לא?)" אכן לא הרג אף אחד בצורה ישירה. "הם חוזרים לארקדיה עם עוד אנשים במקום מכונה. זה קצת הצחיק אותי כי כאילו אמרו לכם להביא דבר אחד ואתם חוזרים עם דבר אחר לחלוטין" לגמרי. וגם, מנסים לצמצם אנשים ואת מוסיפים עוד. באמאשלכם?
"בלאמי מכריז שהוא לא יכל לתת לאנשים חפים מפשע למות, ורייבן אומרת לו - "יו ג'אסט דיד". אבל חמודי הוא מנסה לעשות טוב האמת זאת בחירה נוראית ואני לא יודעת מה הבחירה הנכונה במקרה הזה" הבחירה הנכונה עם האינפורמציה שהייתה להם בשלב הזה היא ללא ספק להשאיר את האנשים האלה שם. טובת שאר האנשים בארקדיה חייבת להיות מעל לטובתם של 25 שכפי שרשמתי למעלה, לא בהכרח היו מתים אם היו משאירים אותם שם עוד יום. "קלארק (...) למבטים המזועזים של רייבן ובלאמי על הפיכתה לסוג של ג'אהא. היה קשה לראות את קלארק משקרת ככה לאנשים אבל זאת עוד בחירה בלתי אפשרית" דווקא אני חושבת שזה היה נכון בשלב הזה, רייבן הייתה צריכה שיעזרו לה לתקן את הארק. קלארק במילא רצתה לעבוד על פתרון אחר שיציל את כולם כולל הגראונדרים, לדעתי יש מקום להכניס עוד כמה מוחות שיחשבו ביחד, אבל אין צורך ליצור פאניקה כללית.

didalf

Well-known member
התמונה

"ואגב, האם הם שוכבים במיטה של לקסה?" - אני תהיתי לגבי זה, כי זה ממש חוצפה אם כן. "כנראה שרמות הקרינה באיזור הזה גרמו ליער לזרוח" - אהה חח וואלה. "לקסה הצילה את כולם!" - וקלארק. ומרפי שפאקינג עמד שם ופמפם לב. וכל האחרים שנלחמו בזומבים בזמן שקלארק הייתה בעיר האורות. ורייבן שמצאה את המתג. אז סקייקרו! "מיני ספוילר קטן, יש איזה קטע בעתיד שמרפי גם שר וזה אחד הקטעים האהובים עליי" - יאא בא לי. וואלה זה באמת קצת כמו עם ההר שבו קלארק כן בחרה בהקרבה המיידית לטובת ניצחון עתידי. אבל זה מה שאמרתי, שאני בכלל לא בטוחה שזה מה שקלארק הייתה עושה. ולאדעת ה"מעבירים אותנו" הרגיש כמו "הולכים להרוג אותנו". ואולי עכשיו כשהם נחשפו גם באמת היו הורגים אותם עד שהיו מגיעים לרואן לטפל בעניין. זה לא שהם יכולים להרים לו טלפון באותו רגע. אני מבינה למה במחשבה קרה ומרחוק הבחירה הנכונה היא להקריב אותם עכשיו בשביל 500 אח"כ אבל כשאת נמצאת שם ורואה אותם, במיוחד ילדה קטנה או מסכנה או חבר קרוב, איך אפשר להקריב אותם בכזה קור רוח? בגלל זה לדעתי זה בחירה בלתי אפשרית ולא חושבת שהייתי מאשימה אותם באף בחירה. "רק שג'אהה קצת מטורף ומעצבן אז בקטע הזה הם לא דומים. " - אה בהחלט. הכוונה לג'אהא הצ'נסלר על הספינה הרבה לפני שהוא הפך לקוקו. בעונה הראשונה הוא נראה כמו מנהיג שקול עם כוונות טובות. "וגם, מנסים לצמצם אנשים ואת מוסיפים עוד. באמאשלכם?" - חח ממש
"דווקא אני חושבת שזה היה נכון בשלב הזה, רייבן הייתה צריכה שיעזרו לה לתקן את הארק. קלארק במילא רצתה לעבוד על פתרון אחר שיציל את כולם כולל הגראונדרים, לדעתי יש מקום להכניס עוד כמה מוחות שיחשבו ביחד, אבל אין צורך ליצור פאניקה כללית." - נכון בעקרון, אבל גם יש משהו מפחיד באיך שהיא שיקרה להם ככה. בוא נראה אם גם לי תפוז מתנכל עם גיפים. נראה שכן

didalf

Well-known member
לא

אולי הקטע שלו זה מתחת למגה כמו באתר החדש?

didalf

Well-known member
אפילו לא

מה עם תמונה רגילה? &nbsp נראה שכן. יופי אתר מטומטם.

limors2

Active member
התמונה

וכן, גם אני תהיתי על הראשון. WTF. אל תעשו שם דברים של סטרייטים, או שאני לא אהיה בעדכם

limors2

Active member
באמת מי צריך ריקאפ

ההוא שהרג את ההורים שלו הרגיש ממש מוזר ולא קשור לכלום. אני מניחה שהוא יהיה חשוב יותר בהמשך (כמו הריילי הזה שכולם דיברו עליו), אבל כרגע הוא בקטגוריה של "לא אכפת לי ממך בכלל, שיפסיקו לבזבז עליך שוטים". &nbsp אוקטביה והקעקוע הגראונדרית שלה
&nbsp ג'ספר אכן ממש קרצייה, אבל נראה לי שאני מעדיפה אותו ככה ולא כמיוסר אובדני ומעיק
&nbsp נכון שהיה קשה לראות את קלארק משקרת לאנשים שלה ככה, אבל אני מעריכה אותה מאד על זה שהיא שוב שמה את הטובה שלהם לפני הכל. נכון שהכל נראה קודר, אבל יש להם חצי שנה וזה מספיק זמן לנסות למצוא פתרונות, אם כולם יאבדו תקווה כמו ג'ספר לא יהיה להם איפלו טיפת סיכוי. אבל אוף, לא הייתי רוצה להיות בנעליים שלה.

למעלה