לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2037320,373 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'שרשור THE 100 עונה 4 '
שרשור THE 100 עונה 4
<< ההודעה הנוכחית
08/07/2020 | 22:40
88
98
אין רקון אז שמתי שועל גם לו יש שחור בעיניים

התבטלתי אם לפתוח שרשור נפרד או לא כי בלי דילן והגיפים לא נגיע לשרשורים הענקיים האלה אבל החלטתי שכן כי אם נצליח לראות בסופ"ש 2 ליום אז בכל זאת נציף את השרשור הרגיל

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דילן כבר לא יכולה להכנס לפה?? '
דילן כבר לא יכולה להכנס לפה??
08/07/2020 | 22:41
10
13
לצפיה ב-'לא, תפוז חסום לאנשים מחו"ל '
לא, תפוז חסום לאנשים מחו"ל
08/07/2020 | 23:06
5
45
גם החדש וגם הישן כנראה מסיבות של אבטחה ושהם מטומטמים.
מישהו במשוב נתן לנו כל מיני מעקפים עם DNS ופרוקסי אבל לא בא לה להתעסק בזה, ולפי  מה שהוא אמר לישן תפוז לא כבר בטוח לא יסדרו את זה ולחדש עוד לא ידוע

בגלל זה היא כתבה  בשרשור מתחת שהיא נסעה במיוחד לחברה שיש לה DNS.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' למה הסתבכתן?'
למה הסתבכתן?
08/07/2020 | 23:12
4
32
אני יכול לנסות לעזור אם תרצו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'איך?'
איך?
08/07/2020 | 23:19
10
לצפיה ב-'זה מה שאמר לנו גולש מקנדה במשוב שמצא פתרון'
זה מה שאמר לנו גולש מקנדה במשוב שמצא פתרון
08/07/2020 | 23:31
2
35
"למכשירי Apple למיניהם לא מצאתי עדיין פתרון מניח את הדעת. לדפדפן כרום צריך להוסיף את התוסף SwitchyOmega ולהגדיר את אחד הProxies המופיעים באתר http://free-proxy.cz/en/proxylist/country/IL/all/p...
יש תוספי Proxy יעילים גם עבור Firefox, את הProxy יש להגדיר מאותו אתר שציינתי. עבור דפדפן Safari לא מצאתי פתרון.
חשוב: יש להגדיר את הProxy בתוסף לעבוד רק עם אתרי תפוז, אחרת תואט הגלישה בכל האתרים וזה מאוד מתסכל."

שזה נשמע מעייף מידי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' מאיפה אתן באמת רוצות לגשת?'
מאיפה אתן באמת רוצות לגשת?
09/07/2020 | 19:22
1
19
ולפי מה שאת כותבת זה באמת עניין של proxy ולא DNS.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ארה"ב'
ארה"ב
09/07/2020 | 19:37
38
אבל לא משנה כבר, תודה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דילן'
דילן
09/07/2020 | 12:22
3
58
!!!!IS BACK BITCHES
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' Yeah!'
Yeah!
09/07/2020 | 12:28
6
לצפיה ב-''
09/07/2020 | 12:37
4
לצפיה ב-'יוהוווווו '
יוהוווווו
09/07/2020 | 18:02
23
אוקטביה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המאה פרק 4X01 '
המאה פרק 4X01
08/07/2020 | 23:03
3
33
קדימה עונה 4, נתקענו שנה על עונה 3

הפרק ממשיך בדיוק באותה נקודה אבל השיער של קלארק קצת התקצר
אוקטביה קופצת למטה ומוצאת את אינדרה החבולה כשאנשים מורידים אותה מהצלב ורצה אליה זוכרים שאינדרה הייתה מעצבנת בהתחלה? וואי כמה היו מעצבנים בהתחלה והפכו לאהובים.

קלארק ובלאמי מחליטים בינתיים לא לספר לאנשים שהם הולכים למות עוד 6 חודשים. צודקים, תנו להם איזה שבוע מנוחה. בלאמי חמוד - "קשה לשמור עלייך בחיים" וקלארק יותר חמודה - "תודה לך.  ששמרת עליי בחיים" ואחרי שניה הולכת לסכן אותם שוב כשעכשיו הגראונדרים מאשימים את סקייקרו בפארסת עיר האורות. די נו זה לא אשמתם שג'אהא אידיוט הם אפילו השאירו אותו על החללית הוא בא לבד.
הם מגלים שרואן עדיין חי ורוצים להציל אותו ואז אקו באה ומשתלטת על העניינים יאווו מעצבנת והיא לא מרשה להם להתקרב אליו כי אם הם יצילו אותו הוא ישלוט ולא היא וו יש יחסים יותר טובים עם קלארק.

אבי וקיין מחליפים מבטי זימה וקלארק מסתכלת עליהם במבט של "היי רוצים לספר לי מה קורה פה?" ואז היא ובלאמי מספרים להם על השמדת העולם, ולקלארק יש תוכנית - להכנע.

ג'אהא מביא את אונטרי לאנשי הקרח ואנשי השמיים מודיעים שהם נכנעים אבל זו מזימה - בתוך השק יש אוקטביה!!!! והבנות באות לטפל במלך בזמן שהבנים מעכבים את אקו בחוץ ואיכשהו נהיה לילה אקו רוצה לדבר רק עם בלאמי. ביץ' לא מספיק מה שעשית בהר? והיא עוד טוענת שהצילה אותו חצופה.

אה בינתיים אמורי גונבת חפצים מאנשים שכבר לא יצטרכו אותם ומרפי מבקש ממנה לבוא  איתו לארקדיה חמוד הוא אומר שהפעם האנשים שלהם יגנו עליהם כי הוא עזר להם מלא והם כבר לא שונאים אותו. ואז כשהוא בא לראות מה קורה עם אנשי השמיים הוא רואה שהם שוב הולכים להכנס למלחמה, ובלאמי אפילו נותן לו אקדח ומבט של אמון וזה היה ממש חמוד אני רוצה את הברומאנס הזה!! אבל מרפי בוחר בעצמו ומסתלק משם. לא ממש בגידה באמון כי יש עוד מספיק אנשים אבל גם לא יפה. אבל לא אכפת לי מגיע לו להיות מאושר עם אמורי.

בארקדיה רייבן שוב מפריעה להרפר ומונטי שתהיה בריאה כי היא חקרה מה שקלארק ובלאמי ביקשו ממנה וגילתה ממצאים מטרידים.
ג'ספר כ"כ מדוכא שהוא מנסה להתאבד אבל מונטי מפריע לו. רייבן מספרת להם שכולם הולכים למות עוד 6 חודשים וג'ספר צוחק צחוק של פסיכי. שמישהו יעזור לו או יהרוג אותו.

בלאמי מנסה לעשות משא ומתן עם אקו אבל האמת הוא פחות טוב בזה, הוא טוב בלהיות סגן. למרות שהמטרה היא בעיקר למשוך זמן.  אבל אקו מתעצבנת מהר מאד והיא נכנסת חזרה לפני שרואן מתעורר וכמעט הורגת את קלארק אבל אז רואן עוצר אותה!
ועכשיו סקייקרו בכלא. קלארק משחקת עם הלהבה שזה כל מה שנשאר לה מלקסה. אבי מכירה את הפרצוף הזה. קלארק - "אהבתי אותה" אווווווווווו. ולבלאמי היה פרצוף עצובי כזה כשהוא שמע את זה.

אקו מנסה לשכנע את רואן להרוג את וונהדה וככה העם שלו יעריץ אותו שוב.

הוא קורא לקלארק לבוא אליו והיא מספרת לו על הקרינה. כשזה לא מספיק היא נותנת לו את הלהבה את לקסה ועכשיו הוא מאמין לה.
רואן מכריז על עצמו כמלך עד שיהיה נייטבלאד קומנדר ושסקייקרו הם חלק מהקוליאציה! אוף סופסוף יאללה מספיק עם מלחמות גראונדרים וסקייקרו בטח תיכף יהיה לכם שוב אויב חדש להתאחד נגדו. כאילו יש כבר -  קרינה.

אקו נפרדת מסקייקרו בשלום בחוסר רצון ונותנת לבלאמי מכשיר כלשהו שיגן עליהם? מה זה היה? היא אומרת (בציניות?) שאולי יום אחד הם יוכלו לבטוח אחד בשני שוב. אני מרגישה כאן משהו או שנדמה לי? בסוף הם יהפכו מאויבים לאוהבים? אני דווקא בעד אפילו שאני אוהבת שהוא הופלסלי מאוהב בקלארק. היא תהיה מהדמויות כמו שאמרתי בהתחלה שהתחילו מעצבן והפכו להיות אהובות? יש לי תחושה כזאת, אבל בינתיים היא מעצבנת אותי.
אוקטביה מאד מעודדת - "אם מישהו מכן מפשל, נמות" - תודה נשמה
קלארק נפרדת מאבי, בלאמי נפרד מקיין שאומר לו מילים יפות על דף חדש ועל זה שבסוף הוא ירגיש ראוי לשרוד אני אוהבת שזה תהליך, למרות שאישית מזמן סלחתי לו
ובלאמי וקלארק הולכים.. לאנשו? מה עכשיו?

מישהי הולכת במדבר ופתאום יש פירמידות וקרינה והיא נמסה. מה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
09/07/2020 | 12:05
16
"זה לא אשמתם שג'אהא אידיוט הם אפילו השאירו אותו על החללית הוא בא לבד."  -וואי ממש. הוא כזה בלתי נסבל. גם כשיש לו רגעים טובים, הוא מצליח להישאר סופר מעצבן

"ג'ספר צוחק צחוק של פסיכי. שמישהו יעזור לו או יהרוג אותו." - ג'ספר מעיק! נראה לי שבשלב הזה כבר לא יודעים מה לעשות איתו מבחינה תסריטאית והוא נהיה מיותר לכולם. כמה שהוא היה חמוד בהתחלה, בשלב הזה הוא כבר איבד אותי.

אקו- יש לה את כל התכונות להיות מהממת, אבל היא סתם מניאקית ותאבת דם. יאללה, שחררי קצת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני ממש מתנצלת, אבל'
אני ממש מתנצלת, אבל
11/07/2020 | 09:43
1
13
אני אוהבת את אקו היא מעצבנת וחותרת נגדנו ונגד קלארק, אבל היא גם די מהממת וקצת כלבה וזה שילוב שלגמרי עובד אצלי

רואן חיייייייייייייי! עם תספורת! וכתר מכוער נורא אבל מסכים לשתף פעולה עם קלארק, שזה חשוב.

בלאמי לא מסופר, אבל השיער שלו עדיין בשלב שבו זה ארוך יפה והוא כרגע חמוד ממש אז חזרתי לאהוב אותו ב100% במיוחד כשהוא קולט שלעולם לא יהיה בלארק כי קלארק אוהבת ותאהב את לקסה לנצח אבל הוא נסיך אז הוא אולי יקבל את אקו בהמשך, ואני בעד

פירמידות רעילות מזל שג'יכסה (למה הוא חי אוףףףףףף) ובני ישראל שלו הגיעו רק למשדבר של ב"ש בעבר ולא עד למצריים, או שהיינו מאבדים את מרפי החמוד
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחחחחחח '
חחחחחחחחח
11/07/2020 | 11:20
8
"ובני ישראל שלו הגיעו רק למשדבר של ב"ש בעבר ולא עד למצריים, או שהיינו מאבדים את מרפי החמוד"

"... כרגע חמוד ממש אז חזרתי לאהוב אותו ב100%" - יאיי

אקו עדיין מעצבנת אבל היא אכן מהממת וקצת כלבה ויש לה פוטנציאל טוב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המאה פרק 4X02 '
המאה פרק 4X02
09/07/2020 | 23:05
24
20
מממ פרק רגוע יחסית.

פתאום יש עכשיו ריקאפ בנטפליקס מה אני צריכה ריקאפ אני רואה כל יום מזל שיש כפתור דילוג.

אוקי פלשאבק 9 ימים אחורה למישהו שהורג את המשפחה שלו בגלל הצ'יפ.

מתחילים את הפרק באבי וקיין שוכבים והאמת לרגע זה היה מביך כמו לראות את ההורים אבל לא משנה הם חמודים ממש

אוקטביה המרגלת מסתובבת ברחובות ושומעת גראונדרים זוממים להרוג את רואן. עכשיו יש לה קעקועים על הכתף וצמה של לוחמת
הם מספרים לרואן אבל הוא רוצה להיענות לאתגר למרות שהוא עדיין לא לגמרי החלים. חעחע אוקטביה - "לקסה כיסחה אותך ולא היית פצוע"
אקו מאמנת אותו ומנסה לשכנע אותו להפטר כבר מסקייקרו, והוא מספר לה על העולם שהולך להיחרב. אוקי אקו נלחמת מהמם. היא לא מאמינה ורוצה שהוא ישלח אותה לארקדיה לרגל.
קיין מנסה לשכנע את השגריר של טרישנקרו (? מה זה אומר?) בשיחה דיפלומטית אבל הוא מסרב. וואי חאלס כבר להאשים את סקייקרו בעיר האורות זה לא אשמתםםםםםם. וחוצמזה מה עם זה שהם גם הצילו את כולם?!?!
לאוקטביה נמאס והיא לוקחת עניינים לידיים שלה, ורוצחת את השגריר בדקירה נקיה לתוך האוזן לא ידעתי שזה אפשרי אפילו וגורמת לזה להיראות כמו התקף לב או משהו? גאון רצחני שלי
ואז בכינוס השגרירים השגריר לא מופיע ומסתבר שהוא מת. אוי לא איזה צירוף מקרים. אוקטביה עושה פרצוף תמים

בארקדיה החבורה שלנו אובדת עצות ומתווכחת, ובזמן שהם רבים מונטי עולה על רעיון - להפוך את הארק למקלט שלהם. אז בעצם הם הולכים לחיות כמו בהר וות'ר זאת התוכנית?
אבל בשביל מים הם צריכים ללכת לתחנת החווה להביא איזה מכונה, ותחנת החווה בטריטוריה של אזגדה. אז קבוצה אחת הולכת - מונטי, הרפר, מילר, בריאן ובלאמי. וקלארק ורייבן נשארות בארקדיה.
וג'ספר לא אוהב את ימי שני. יאוו איזה קרציה. אבל הוא הצחיק אותי עם הכובע במקלחת
רייבן צריכה עוד מתנדבים לתקן את הספינה אבל קלארק לא רוצה לגלות לאנשים כדי שלא תהיה פאניקה עד שיהיה להם פתרון. לדעתי הגיוני. ג'אהא מנסה לכפר על מעשיו והוא גם גילח את הראש ומנסה לעזור. איכשהו קלארק קצת הפכה לג'אהא כשהיא מסתירה מהאנשים שלה סוד גדול על זה שהם עומדים למות כדי למנוע פאניקה, והיא קצת מבינה את זה בזמן שהיא מתייעצת דווקא איתו. הוא מעצבן אבל הרגיש לי שהוא אומר דברים נכונים במקרה הזה - אף מנהיג (אוקי מנהיג טוב לא אלה שמושחתים מראש) לא מתחיל עם כוונה לשקר ולהסתיר מידע מהאנשים שלו, אבל צריך לעשות בחירות בתפקיד הזה ששוחקות אותך.

החבורה מגיעה לתחנת החווה אבל שוב גראונדרים תוקפים אותם. בלאמי מראה להם את המגן של רואן אבל זה לא ממש מזיז להם כי הם לא מאמינים ברואן כמלך. הם נלקחים לצ'יף של האנשים שהתנחלו בתחנת החווה אבל הוא מרשה להם לקחת את המכונה וללכת. אבל בעיה - האנשים שנשארו בתחנת החווה הפכו לעבדים וביניהם ריילי שמשומה כולם מכירים אותו חוץ ממני. הם מתכוונים להביא את המכונה ולחזור להציל אותם אחכ אבל ילדה קטנה זורקת להם פתק שמבקש עזרה כי מחר מעבירים אותם ועכשיו בעיה. להציל את האנשים ע"י פיצוץ המכונה שאמורה לספק מים ל500 איש? או להקריב 25 איש בשביל ה500 איש בעתיד? זה בעיית הקרונית בערך. כשיש תיקו (מונטי ומילר בעד המכונה, בריאן והרפר בעד האנשים) בלאמי נאלץ להחליט והפרצוף שלו חושב "וואט וולד קלארק דו". הוא מחליט להקריב את המכונה בשביל האנשים. (והאמת אני לא יודעת אם זה מה שקלארק הייתה עושה). יש פיצוץ שהורג את השומרים והם חוזרים חזרה לחדר המוגן בו נשאר רק הציף, שמסתבר הרג את אבא של מונטי, אז מונטי צריך להרוג אותו.  אבל מונטי (שנדמה לי לא הרג עדיין אף אחד באופן ישיר לא?) משחרר את האסירים והם תוקפים אותו.
הם חוזרים לארקדיה עם עוד אנשים במקום מכונה. זה קצת הצחיק אותי כי כאילו אמרו לכם להביא דבר אחד ואתם חוזרים עם דבר אחר לחלוטין
בלאמי מכריז שהוא לא יכל לתת לאנשים חפים מפשע למות, ורייבן אומרת לו - "יו ג'אסט דיד". אבל חמודי הוא מנסה לעשות טוב האמת זאת בחירה נוראית ואני לא יודעת מה הבחירה הנכונה במקרה הזה.
מסתבר שבלי המכונה רק 100 יוכלו לשרוד בארק. (בכל זאת קוראים לסדרה המאה).

קלארק, שהיא כנראה באופן רשמי המפקדת, נושאת נאום לאנשים ומספרת להם על הקרינה, אבל גם מכריזה שהיא מבטיחה שכולם ישרדו כשהיא יודעת בוודאות שזה לא נכון, למבטים המזועזים של רייבן ובלאמי על הפיכתה לסוג של ג'אהא. היה קשה לראות את קלארק משקרת ככה לאנשים אבל זאת עוד בחירה בלתי אפשרית. למה אנשים בכלל רוצים להיות מנהיגים?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה אומר'
זה אומר
09/07/2020 | 23:14
6
35
טרישנקרו = Glowing Forest

ואל תשטי בעצמך, הסיבה היחידה שהסדרה עדין נראות המאה היא-
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני לא מבינה '
אני לא מבינה
09/07/2020 | 23:19
5
27
התמונה בכוונה חתוכה או שזה האינטרנט שלי? כי בדקתי מהטלפון וגם שם היא חתוכה.
אבל בכל מקרה הבנתי מה הכוונה

יער זוהר? מה הם מיער גחליליות או משהו?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא יודעת'
לא יודעת
10/07/2020 | 00:28
4
26
יופי תפוז, תהרוס בדיחות

ולא יודעת, לחלק מהשבטים יש שמות מוזרים. אולי בהמשך כשתראי אותם תביני למה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'התמונה הזאת ממש מתנכלת לי '
התמונה הזאת ממש מתנכלת לי
10/07/2020 | 00:55
2
14
עכשיו היא לא מוצגת בכלל
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שניק ימשיך להגיד לי שתפוז עדיף על פייסבוק'
שניק ימשיך להגיד לי שתפוז עדיף על פייסבוק
10/07/2020 | 01:24
1
17
לפחות שם אני יכולה ללכלך עליו מאחורי הגב בלי לחשוש שאחסם.
והוא גם נותן לי להעלות בובז
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
10/07/2020 | 01:37
15
לצורך המאד מצומצם שלנו הפייסבוק מתאים אבל לפורום כמו שהוא כיום תפוז עדיין יותר טוב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שימי לינק לתמונה'
שימי לינק לתמונה
10/07/2020 | 00:56
10
אני נסיתי לחפש אותה בחיפוש תמונות של גוגל ולא מצאתי.
אבל אם יש לך אותה על המחשב את יכולה לחפש אותה באינטרנט בעזרת התמונה שעל המחשב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה מעניין באמת '
זה מעניין באמת
10/07/2020 | 00:16
5
22
שקלארק הופכת להיות ממש כמו ג'אהא מבחינת לשקר לאנשים שלה.
אם כי היא עדיין לא מוציאה להורג אנשים שהיא מפחדת שיספרו את האמת, אז היא לא ממש ג'אהא.

ושאלות מוסריות הן כרגיל הדבר בסדרה - במקרה הזה האם אפשר לוותר על 25 איש בשביל להציל 500. והאירוניה היא שרוב האנשים מה25 ימותו בכל מקרה כי אם יש מקום רק ל100 אז לא יהיה להם מקום.

אוקטביה פשוט עולה ברמות הבאד-אסיות מעונה לעונה.

זה מעניין שאם אזגדה לא היו משמידים את הר וות'ר אז האנשים שלנו היו כנראה יכולים לשרוד שם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וול '
וול
10/07/2020 | 00:57
19
"אם כי היא עדיין לא מוציאה להורג אנשים שהיא מפחדת שיספרו את האמת, " - עדיין  סתם אוף אני מקווה שלא נגיע למצב כזה.

אבל מצד שני אפשר להגיד שאולי ימצאו פתרון טוב יותר ב6 חודשים האלה ואז סתם הרגו את האנשים?

זה היה ממש מטריד אם בסוף הם היו עוברים לחיות בהר וות'ר, אפילו שזה כנראה פרקטי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סליחה, לא ממש כמו ג'אהא'
סליחה, לא ממש כמו ג'אהא
11/07/2020 | 09:55
3
13
אין לה soul patch מכוער נורא והיא לא גורמת לי לרצות לכבות הכל בכל פעם שאני רואה אותה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מה זה soul patch ?'
מה זה soul patch ?
11/07/2020 | 11:24
2
4
לצפיה ב-'הזקן הקטנטן הזה שהיה לו רק מתחת לשפה התחתונה. פיכס'
הזקן הקטנטן הזה שהיה לו רק מתחת לשפה התחתונה. פיכס
11/07/2020 | 12:58
1
5
לצפיה ב-'אה חח באמת פיכס'
אה חח באמת פיכס
11/07/2020 | 13:19
4
לצפיה ב-'מגיבה לך'
מגיבה לך
10/07/2020 | 14:36
8
25
אין לי כוח להגיב בעצמי, אז מגיבה לך במקום

"מתחילים את הפרק באבי וקיין שוכבים והאמת לרגע זה היה מביך כמו לראות את ההורים" חחח אוי עשית לי טראומה. ואגב, האם הם שוכבים במיטה של לקסה? כי אז זה באמת מביך! הבת שלך שכבר שם עם הלברה שלה לפני יומיים! ג'יז

"אוקטביה המרגלת מסתובבת ברחובות ושומעת גראונדרים זוממים להרוג את רואן. עכשיו יש לה קעקועים על הכתף וצמה של לוחמת" מלכה

"חעחע אוקטביה - "לקסה כיסחה אותך ולא היית פצוע"" טוב, גם אי אפשר להשוות את לקסה המלכה לישיש הזה של טרישנקרו. 

"אוקי אקו נלחמת מהמם" נכון? בכלל כל הבחורות הלוחמות בסדרה הזאת מלכות!

"קיין מנסה לשכנע את השגריר של טרישנקרו (? מה זה אומר?)" שכחתי שרואים את הפרפר הזוהר הזה בהתחלת הפרק, נו אז היית צריכה להבין חח, כנראה שרמות הקרינה באיזור הזה גרמו ליער לזרוח (כמו בעונה הראשונה עם הפרפרים של אוקטביה) כנראה בגלל זה ככה נקרא השבט.

"וואי חאלס כבר להאשים את סקייקרו בעיר האורות זה לא אשמתםםםםםם" הם כן אשמים. הם היו צריכים להרוג את ג'אהה בשניה שהוא חזר למחנה. אני גם מאשימה אותם (בתור צופה) שימו קץ לג'הה!! #דילן_ראויה_ליותר

"וחוצמזה מה עם זה שהם גם הצילו את כולם?!?!" לקסה הצילה את כולם!

"לא ידעתי שזה אפשרי אפילו  וגורמת לזה להיראות כמו התקף לב או משהו? גאון רצחני שלי" חחח על פניו נראה לי הגיוני שאפשר לפגוע ככה במוח, באותו אופן גם להכניס את זה דרך האף או הפה יכול לעשות את אותה העבודה. אבל הקטע שדחפה את זה בדיוק מושלם שיהרוג אותו במקום אכן היה מרשים. אבל כנראה שהגראונדרים ממש טובים בדיוק (זוכרת את הנינג'ה סטאר לפרצוף של דרו, או איך לקסה העיפה סכין מאיזה 100 מ' ישר ליד של קלינט שניסה להרוג את קלארק ביער?) 

"אוקטביה עושה פרצוף תמים" חח מתעליה

"אז בעצם הם הולכים לחיות כמו בהר וות'ר זאת התוכנית?" אממ זה לא בונקר מתחת לאדמה אבל באופן עקרוני כן. איך הם הולכים לטפס לחדרים שלמעלה אבל זה קצת פחות ברור.

"וג'ספר לא אוהב את ימי שני" חח אני אוהבת כשהדמויות מתחילות לשיר פתאום בלי קשר לכלום. מיני ספוילר קטן, יש איזה קטע בעתיד שמרפי גם שר וזה אחד הקטעים האהובים עליי

"איכשהו קלארק קצת הפכה לג'אהא" זה כן, ויש בניהם הרבה הקבלות. כי מה שמניע את שניהם זה איך להטיב עם כל האנשים שלהם. רק שג'אהה קצת מטורף ומעצבן אז בקטע הזה הם לא דומים. 

"וביניהם ריילי שמשומה כולם מכירים אותו חוץ ממני" יואו יש איזה מם קורע מצחוק על זה שכולם מכירים את ריילי. אם תפוז לא יהיה נבלה אני אנסה להעלות אותו לפה.

"הוא מחליט להקריב את המכונה בשביל האנשים. (והאמת אני לא יודעת אם זה מה שקלארק הייתה עושה)" זה לא מה שהיא הייתה עושה לדעתי, כי זו בעצם אותה החלטה שהיא ולקסה עמדו בפניה עם הטיל על הכפר. האם הרג של מעטים כדי להציל את הרבים מצדיק את ההרג? באופן עקרוני כן. אבל עכשיו כשכולם אוכלים סרטים היא הייתה מאמינה שצריך להציל את כולם ולנסות למצוא פתרון אחר. שמצד שני, היא מלכתחילה לא רצתה להיות תלויה בפתרון של הארק כי זה לא מציל את הגראונדרים אז אולי היא כן הייתה מצילה את ה-25 האלה. מה שלא הבנתי זה אוקיי, הילדה אמרה להם שמעבירים אותם מחר למקום אחר, אבל איך התוכנית של בלאמי לתת לרואן לטפל בזה לא רלוונטית גם לכאן? הוא יהיה חייב לדעת איפה הם, גם אם מעבירים אותם למקום אחר. הוא עדין היה יכול לעזור. זה סתם קטעים כאלה לא נחוצים בשביל דרמה מיותרת. 

"אבל מונטי (שנדמה לי לא הרג עדיין אף אחד באופן ישיר לא?)" אכן לא הרג אף אחד בצורה ישירה.

"הם חוזרים לארקדיה עם עוד אנשים במקום מכונה. זה קצת הצחיק אותי כי כאילו אמרו לכם להביא דבר אחד ואתם חוזרים עם דבר אחר לחלוטין" לגמרי. וגם, מנסים לצמצם אנשים ואת מוסיפים עוד. באמאשלכם?

"בלאמי מכריז שהוא לא יכל לתת לאנשים חפים מפשע למות, ורייבן אומרת לו - "יו ג'אסט דיד". אבל חמודי הוא מנסה לעשות טוב  האמת זאת בחירה נוראית ואני לא יודעת מה הבחירה הנכונה במקרה הזה" הבחירה הנכונה עם האינפורמציה שהייתה להם בשלב הזה היא ללא ספק להשאיר את האנשים האלה שם. טובת שאר האנשים בארקדיה חייבת להיות מעל לטובתם של 25 שכפי שרשמתי למעלה, לא בהכרח היו מתים אם היו משאירים אותם שם עוד יום. 

"קלארק (...)  למבטים המזועזים של רייבן ובלאמי על הפיכתה לסוג של ג'אהא. היה קשה לראות את קלארק משקרת ככה לאנשים אבל זאת עוד בחירה בלתי אפשרית" דווקא אני חושבת שזה היה נכון בשלב הזה, רייבן הייתה צריכה שיעזרו לה לתקן את הארק. קלארק במילא רצתה לעבוד על פתרון אחר שיציל את כולם כולל הגראונדרים, לדעתי יש מקום להכניס עוד כמה מוחות שיחשבו ביחד, אבל אין צורך ליצור פאניקה כללית.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'התמונה '
התמונה
10/07/2020 | 15:26
4
16
"ואגב, האם הם שוכבים במיטה של לקסה?" - אני תהיתי לגבי זה, כי זה ממש חוצפה אם כן.

"כנראה שרמות הקרינה באיזור הזה גרמו ליער לזרוח" - אהה חח וואלה.

"לקסה הצילה את כולם!" - וקלארק. ומרפי שפאקינג עמד שם ופמפם לב. וכל האחרים שנלחמו בזומבים בזמן שקלארק הייתה בעיר האורות. ורייבן שמצאה את המתג. אז סקייקרו!

"מיני ספוילר קטן, יש איזה קטע בעתיד שמרפי גם שר וזה אחד הקטעים האהובים עליי" - יאא בא לי.

וואלה זה באמת קצת כמו עם ההר שבו קלארק כן בחרה בהקרבה המיידית לטובת ניצחון עתידי. אבל זה מה שאמרתי, שאני בכלל לא בטוחה שזה מה שקלארק הייתה עושה.
ולאדעת ה"מעבירים אותנו" הרגיש כמו "הולכים להרוג אותנו". ואולי עכשיו כשהם נחשפו גם באמת היו הורגים אותם עד שהיו מגיעים לרואן לטפל בעניין. זה לא שהם יכולים להרים לו טלפון באותו רגע. אני מבינה למה במחשבה קרה ומרחוק הבחירה הנכונה היא להקריב אותם עכשיו בשביל 500 אח"כ אבל כשאת נמצאת שם ורואה אותם, במיוחד ילדה קטנה או מסכנה או חבר קרוב, איך אפשר להקריב אותם בכזה קור רוח? בגלל זה לדעתי זה בחירה בלתי אפשרית ולא חושבת שהייתי מאשימה אותם באף בחירה.

"רק שג'אהה קצת מטורף ומעצבן אז בקטע הזה הם לא דומים. " - אה בהחלט. הכוונה לג'אהא הצ'נסלר על הספינה הרבה לפני שהוא הפך לקוקו. בעונה הראשונה הוא נראה כמו מנהיג שקול עם כוונות טובות.

"וגם, מנסים לצמצם אנשים ואת מוסיפים עוד. באמאשלכם?" - חח ממש

"דווקא אני חושבת שזה היה נכון בשלב הזה, רייבן הייתה צריכה שיעזרו לה לתקן את הארק. קלארק במילא רצתה לעבוד על פתרון אחר שיציל את כולם כולל הגראונדרים, לדעתי יש מקום להכניס עוד כמה מוחות שיחשבו ביחד, אבל אין צורך ליצור פאניקה כללית." - נכון בעקרון, אבל גם יש משהו מפחיד באיך שהיא שיקרה להם ככה.

בוא נראה אם גם לי תפוז מתנכל עם גיפים. נראה שכן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקי האם אחד הוא יתן? '
אוקי האם אחד הוא יתן?
10/07/2020 | 15:29
3
14
לצפיה ב-'לא '
לא
10/07/2020 | 15:32
2
15
אולי הקטע שלו זה מתחת למגה כמו באתר החדש?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אפילו לא '
אפילו לא
10/07/2020 | 15:33
1
14
מה עם תמונה רגילה?

נראה שכן. יופי אתר מטומטם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'או שלא, התייאשתי '
או שלא, התייאשתי
10/07/2020 | 15:34
4
לצפיה ב-'התמונה '
התמונה
11/07/2020 | 09:56
2
14
וכן, גם אני תהיתי על הראשון. WTF. אל תעשו שם דברים של סטרייטים, או שאני לא אהיה בעדכם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דברים של סטרייטים'
דברים של סטרייטים
11/07/2020 | 10:58
4
לצפיה ב-' '
11/07/2020 | 11:22
4
לצפיה ב-'באמת מי צריך ריקאפ'
באמת מי צריך ריקאפ
11/07/2020 | 09:51
1
10
ההוא שהרג את ההורים שלו הרגיש ממש מוזר ולא קשור לכלום. אני מניחה שהוא יהיה חשוב יותר בהמשך (כמו הריילי הזה שכולם דיברו עליו), אבל כרגע הוא בקטגוריה של "לא אכפת לי ממך בכלל, שיפסיקו לבזבז עליך שוטים".

אוקטביה והקעקוע הגראונדרית שלה

ג'ספר אכן ממש קרצייה, אבל נראה לי שאני מעדיפה אותו ככה ולא כמיוסר אובדני ומעיק

נכון שהיה קשה לראות את קלארק משקרת לאנשים שלה ככה, אבל אני מעריכה אותה מאד על זה שהיא שוב שמה את הטובה שלהם לפני הכל. נכון שהכל נראה קודר, אבל יש להם חצי שנה וזה מספיק זמן לנסות למצוא פתרונות, אם כולם יאבדו תקווה כמו ג'ספר לא יהיה להם איפלו טיפת סיכוי. אבל אוף, לא הייתי רוצה להיות בנעליים שלה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני חושבת '
אני חושבת
11/07/2020 | 11:24
11
שהמטרה שלו הייתה לתת תירוץ לשגריר של טרישנקרו לרצות לקרוא לרואן לאתגר.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המאה פרק 4X03 '
המאה פרק 4X03
11/07/2020 | 13:18
16
14
בפוליס מישהו גונב את הלהבה ורואן שולח את אוקטביה לטפל בזה. מסתבר שעכשיו קוראים לה סקייריפה -  מוות מהשמיים. ואינדרה גאה ברוצחת הקטנה שלה
אוקטביה תופסת את מי שגנבה את הלהבה - בחורה צעירה שעוד לא פגשנו (משומה חשבתי שזאת תהיה אקו). וכשאוקטביה נלחמת בה אינדירה צצה מאיפשהו ועוצרת אותה. ומה מסתבר? זאת הבת שלה. ווווווווואטטטטטטטטטטטטטטטטט??? (צעקתי על המחשב "ווואטטטטט" ואחותי באה לבדוק מה קרה). נראה שאוקטביה לרגע מקנאה שיש לאינדרה בת חוץ ממנה. מסתבר שהבת של אינדרה (גאיה) באיזה כת או משהו שמחפשת נייטבלאדים ברחבי הארץ ולא מוכנים שלמלך אדום דם תהיה את הלהבה.
עכשיו כמובן אוקטביה לא יכולה להרוג אותה ולקחת את הלהבה חזרה.
המון זועם שרוצה להשמיד את הטכנולוגיה בגלל עיר האורות תוקף אותם ולוקח את את הלהבה ומשמיד אותה. הסדרה הזאת אמנם מפתיעה אותי הרבה פעמים אבל הפעם לא היה לי ספק שהן החליפו את הלהבה בשרשרת של גאיה אז לא דאגתי לשניה. וככה הכל נפתר - גאיה מקבלת את הלהבה, כל הבנות בחיים, השודדים חושבים שהלהבה  הושמדה ואוקטביה מביאה לרואן את שאריות השרשרת + ראש של בוזז והוא חושב שההוא גנב את הלהבה והשמיד אותה ולא ירדוף אחרי גאיה. כולם מרוצים (חוצמזה כמובן שעכשיו כשאין לרואן להבה יהיה קשה יותר לשמור שאנשים יצייתו לו ולא יתקפו את סקייקרו).

בארקדיה רייבן עובדת על התיקונים ולוחצת על קלארק לעשות רשימה של ה100 שיכנסו לתיבה. פאק איך אפשר? פתאום מגיעים למחנה לונה וכמה מהאנשים שלה חולים ומבקשים עזרה (והיי נייקו חי עדיין חשבתי שהוא מת בהר). מסתבר שזאת קרינה, מהדגים שהם אכלו. יש לנו רק חודשיים לא 6, פאק

בינתיים ג'אהא מחליט ללכת לחפש בונקר של איזה כת של שהתכוננה לסוף העולם ובלאמי וקלארק מצטרפים אליו. מאיפה יש לו אייפד עובד?

מרפי ואמורי מסתתרים במערה אבל אין להם אוכל, אפילו החרקים נעלמו (כי קרינה). היא קצת כועסת שהוא היה עם אונטרי. הוא הולך להתגנב לארקדיה לגנוב אוכל. די נו גם ככה הכל מוקצב חצוף. אוקי לא בדיוק מתגנב הוא נכנס בשער הראשי. הצחיק אותי שהוא אומר למילר "יש מספיק ממני לכולם". בזמן שהוא נכנס לחדר לגנוב מזון הוא שומע את אבי נכנסת לבקש מרייבן תרופות נגד קרינה בשביל האנשים של לונה ורייבן מסרבת כי הם צריכים לשמור הכל לעתיד. מה עכשיו כל פרק תהיה בחירה בין להציל מישהו עכשיו ללהציל מישהו אח"כ? איזה קשה זה אוף. זה לא פייר שמיצבו את רייבן כאיש הרע היא צודקת. אבל גם קשה להסתכל על ילדה גוססת ולא לעזור לה מרפי גונב את התרופה ומביא לאבי. נכון שבהמשך הוא אומר לאמורי שיש לו תוכנית לעשות אותם יעילים והוא כבר התחיל לעבוד על אבי אבל משהו בפנים שלו אומר לי שהוא גם עמוק בפנים טוב וניסה לעזור כי הוא הרגיש רע לשמוע את השיחה הזאת. ג'קסון מזכיר שאבא של מרפי הורחף על זה שהוא גנב תרופות כדי לעזור למרפי, גלגל החיים.
בכל מקרה התרופה לא עובדת והילדה מתה. לפחות בזבזו רק אחת.

קלארק ובלאמי וג'אהא מוצאים את הבונקר. בדרך ג'אהא אומר לבלאמי שיש לקלארק מזל שהוא הסגן שלה, כי הוא שומר עליה מפוקסת. בלאמי עונה - "זה הפוך" - זה נכון
כלומר זה נכון שיש לה מזל שהוא הסגן שלה כי הם עובדים הכי טוב ביחד והוא אכן שומר עליה (לא מפוקסת, פיזית הוא הולך אחריה עם אקדח לכל מקום), אבל היא גם מאזנת את הצד הרצחני והאימפוליסיבי שלו. היא גורמת לו לרצות להיות טוב יותר. גאהא בעוד שיחת עידוד מנסה להגיד לבלאמי שהוא עשה מה שהוא חשב שנכון לאנשים שלו וצריך לסלוח לעצמו, אבל שנינו (אני ובל) יודעים שזה לא ממש נכון. וזה בסדר הוא בדרך לשם. בלאמי אומר שאם יש גינהינום הוא וג'אהא יפגשו שם. זה הצחיק אותי וגם גרם לי לקצת אוו
הם מוצאים את הבונקר (איכ כמה קורי עכביש) ומצליחים לפתוח אותו אבל מוצאים שם  מלאאאאאאאאא שלדים כנראה שהוא לא היה אטום מספיק. לא הבנתי אבל אי אפשר לאטום אותו בזמן שנשאר אם מבחינת גודל הוא יותר טוב?
בחזרה למחנה לקלארק אין ברירה והיא מכינה את הרשימה הכי קשה אי פעם, בדמעות. היא מסתכלת על בלאמי ישן () ומכניסה אותו במקום ה99 למרות שהוא התעקש לא להיות שם. הוא קם והבין מה היא עשתה, ומתעקש שאם הוא ברשימה גם היא, וכשהיא מתקשה כותב אותה בעצמו במקום ה100. לייק, אני מבינה שזה קשה לשים את עצמך כי זה מרגיש אנוכי נורא, אבל קלארק צריכה להיות שם היא המנהיגה. ויש להם רגע חמוד כזה כשהוא שם לה יד על הכתף והיא מחזיקה אותו

הם הולכים למרפאה ומגלים שכל הגדרונדרים מתים חוץ מלונה שהחלימה לבד. נייטבלאד!!! חשבתי על זה קודם האמת. אז מה צריך למצוא דרך להפוך את כולם לנייטבלאד וכולם ישרדו? יאללה!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני חושבת שאני מאבדת את זה '
אני חושבת שאני מאבדת את זה
11/07/2020 | 13:41
1
17
"קלארק ובלאמי וג'אהא מוצאים את הבונקר. בדרך ג'אהא אומר לבלאמי שיש לקלארק מזל שהוא הסגן שלה, כי הוא שומר עליה מפוקסת. בלאמי עונה - "זה הפוך" - זה נכון"
- אני פשוט בטוחה שקראתי כבר את הטקסט הזה במילים מאוד דומות בפורום הזה לפני כמה ימים!! אני השתגעתי או מה?!

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אולי זה דז'ה וו '
אולי זה דז'ה וו
11/07/2020 | 14:06
16
זה קורה לי לפעמים. הכי מוזר שזה קורה עם טקסטים בפורום באמת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בכל מקרה הנה הודעות מהעבר על הפרק הזה'
בכל מקרה הנה הודעות מהעבר על הפרק הזה
11/07/2020 | 13:45
5
23
של אילקו, ויש שם גם חפירה ארוכה של ניק.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
11/07/2020 | 14:11
12
חח אילקו כתב כתב "ג'ספר היה חסר לי בפרק" -  חח מה לעזאזל איך הקרציה הזה חסר למישהו?

כל פעם בפרק וגם עכשיו כשהוא כתב כשקלארק צריכה להחליט מי יחיה ומי ימות אני שומעת בראש "who lives who dies who tells your story".

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תודה שמצאת את המילים שלי מהעבר'
תודה שמצאת את המילים שלי מהעבר
11/07/2020 | 20:02
3
14
אני שמח שעדיין יש מה למצוא, כי אם אני זוכר נכון בשלב מסוים הפסקתי לצפות בעונה 4 כל שבוע ופשוט חיכיתי שהיא תסתיים כדי לראות את כולה ברצף.

ואני מאוד מסכים עם כל מה שכתבתי בעבר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני אף פעם לא מבינה את זה'
אני אף פעם לא מבינה את זה
11/07/2020 | 20:14
2
14
אם יש סדרה שאני מספיק אוהבת אין סיכוי שאני אהיה מסוגלת לחכות שהיא תסתיים ולא לצפות בפרק כשאפשר.
אם אני מסוגלת לחכות שיסתיים זה מראש לא מספיק חשוב לי ואז לא תהיה לי סבלנות לבינג' בסוף.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'את עוד לא ניסית לראות ה100 עם רווחים של שבוע'
את עוד לא ניסית לראות ה100 עם רווחים של שבוע
11/07/2020 | 22:45
1
10
את יודעת טוב מאוד שהסדרה הזאת מכניסה אותך ללחץ נוראי לגבי מה שקורה שם.
ולפעמים בשלב מסוים אין לי כבר כוח להכנס לעוד פרק כשאני יודע שילחיץ אותי.
כשאני צופה בבינג' בסוף העונה אז זה קל יותר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נשמע לי עינוי מרווח של שבוע '
נשמע לי עינוי מרווח של שבוע
11/07/2020 | 22:49
11
ועדיין מסוגלת לחכות=לא מספיק מעניין מבחינתי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי אתמול לפניך וכבר ראיתי את 4 אבל אשתמש בהודעה'
ראיתי אתמול לפניך וכבר ראיתי את 4 אבל אשתמש בהודעה
12/07/2020 | 07:38
6
12
שלך כדי להיזכר מה רציתי להגיב. 

בפוליס מישהו גונב את הפליים ורואן שולח את אוקטביה לטפל בזה. מסתבר שעכשיו קוראים לה סקייריפה -  מוות מלמעלה. ואינדרה גאה ברוצחת הקטנה שלה
כמובן שהיא גאה בה. גם אני גאה בה. סקייריפה היא הגלגול האהוב עליי ביותר של אוקטביה (אפילו שאין לה צמות)

אוקטביה תופסת את מי שגנבה את הפליים - בחורה צעירה שעוד לא פגשנו (משומה חשבתי שזאת תהיה אקו)
מה? למה שאקו תגנוב מרואן?

ווווווווואטטטטטטטטטטטטטטטטט??? (צעקתי על המחשב "ווואטטטטט" ואחותי באה לבדוק מה קרה )
השותפה שלי הרבה פעמים באה לבדוק אותי כשאני צועקת על המסך (היא תמיד דוחפת את הראש שלה בדלת וכזה "Watching the one hundred again?" מיליון פעם ניסיתי להסביר לה שזה רק The Hundred, זה לא עובד אבל מכיוון שגם קלארק וגם לקסה עדין אומרות וואן האנדרד לפעמים, אני מניחה שיש לה שורשים אוסטרליים ומניחה לזה).

נראה שאוקטביה לרגע מקנאה שיש לאינדרה בת חוץ ממנה.
גאיה אמרה את זה בעצמה- אוקטביה היא הבת המועדפת אין לה מה לקנא
מתאים לגאיה להיות הבת של ג'אהה. שניהם מטורללים. 

עכשיו כמובן אוקטביה לא יכולה להרוג אותה ולקחת את הפליים חזרה.
עוד פעם אחת תכתבי להבה אני אכה אותך!

המון זועם שרוצה להשמיד את הטכנולוגיה בגלל עיר האורות תוקף אותם ולוקח את את הפליים ומשמיד אותה.
זה היה קטע כזה משונה בעיני. אני מבינה שהם כועסים על עיר והאורות ואלי, אבל הפליים זה מה שמאחד אותם, זו מסורת עתיקת יומין, וזו גם הסיבה שהשבטים החליטו ללכת אחרי רואן, כי הוא מחזיק בפליים (עד לקומנדר הבא). זה שהם פשוט רוצים להשמיד את הפליים ויחד עם זה את ממשל הקומנדרים זה רעיון מפגר שלא תומך בשום היגיון שהסדרה הציבה. מילא איליין, אבל זה שהצליח לגרור אחריו מלא גראונדרים שמוכנים להשמיד את הפליים זה ניק סטרייט. 

ואוקטביה מביאה לרואן את שאריות השרשרת + ראש של בוזז 
חחח מטורפת קטנה ומהממת שלי

בארקדיה רייבן עובדת על התיקונים ולוחצת על קלארק לעשות רשימה של ה100 שיכנסו לתיבה. פאק איך אפשר?
קצת הצחיק והעציב אותי בו זמנית שרייבן כזה "להחליט מי חי ומי מת זו המומחיות שלך" 
ולגבי איך אפשר, מה הבעיה? מעיפים את כל הניצבים. דהה! אפילו ישאר מקום לכמה גראונדרים עם שמות

פתאום מגיעים למחנה לונה וכמה מהאנשים שלה חולים ומבקשים עזרה (והיי נייקו חי עדיין חשבתי שהוא מת בהר). מסתבר שזאת קרינה, מהדגים שהם אכלו. יש לנו רק חודשיים לא 6, פאק
ובסדרה של "כל מה שיכול להשתבש משתבש" הגענו לעוד יום שהכל משתבש. יאיי. 

בינתיים ג'אהא מחליט ללכת לחפש בונקר של איזה כת של שהתכוננה לסוף העולם ובלאמי וקלארק מצטרפים אליו. מאיפה יש לו אייפד עובד?
חח עזבי אייפד, מאיפה יש לו אינטרנט? לא נראה לי ש-AT&T שרדו את האפוקליפסה

מרפי ואמורי מסתתרים במערה אבל אין להם אוכל, אפילו החרקים נעלמו (כי קרינה). היא קצת כועסת שהוא היה עם אונטרי.
ידעתי שלא הגיוני שהיא כזאת בסדר עם זה שעשה בחורה שווה יותר ממנה. הכי טבעי לקנא

הוא הולך להתגנב לארקדיה לגנוב אוכל. די נו גם ככה הכל מוקצב חצוף. אוקי לא בדיוק מתגנב הוא נכנס בשער הראשי. הצחיק אותי שהוא אומר למילר "יש מספיק ממני לכולם"
באמת חצוף (ואגב איזה חמודים מילר ואבא שלו שעומדים על המשמר ביחד)
ובאמת הצחיק אותי אף אחד לא רוצה אותך מרפי, תפסיק לנסות לסרסר את עצמך לכולם

בזמן שהוא נכנס לחדר לגנוב מזון הוא שומע את אבי נכנסת לבקש מרייבן תרופות נגד קרינה בשביל האנשים של לונה ורייבן מסרבת כי הם צריכים לשמור הכל לעתיד.
עם כל הסימפטיה לאבי ולילדה הגוססת, אני לגמרי עם רייבן. ואם אבי הייתה צ'נסלרית היא גם הייתה עושה את הבחירה הזאת. אבל כשמישהו אחר מופקד על ההחלטות הקשות פתאום נורא קל להעביר ביקורת. כעסתי על אבי קצת כשהיא אמרה לה "לא הקרינה הורגת את הילדה הזאת, את הורגת אותה" תמותי טוב? רייבן סבלה מספיק. היא לא צריכה את הבולשיט שלך. היא מנסה לשמור עליכם בחיים יא חמורה!

מה עכשיו כל פרק תהיה בחירה בין להציל מישהו עכשיו ללהציל מישהו אח"כ?
עוד לא הבנת שהשם השני של הסדרה זה No good choices

אבל משהו בפנים שלו אומר לי שהוא גם עמוק בפנים טוב וניסה לעזור כי הוא הרגיש רע לשמוע את השיחה הזאת.
נהה. הוא סתם ג'וק. 

והוא אכן שומר עליה (לא מפוקסת, פיזית הוא הולך אחריה עם אקדח לכל מקום)
משום מה הזה בסוגריים גרם לי לצחוק בקול

אבל שנינו (אני ובל) יודעים שזה לא ממש נכון.
גם אני יודעת שזה לא נכון. לרצוח אנשים בשנתם זה לא משרת את האנשים שלו. לגרום למותם של עוד 300 על הארק זה גם לא היה לטובת האנשים שלו. ג'אהה עם כל הטירוף שלו באמת תמיד מנסה לחשוב על טובת האנשים שלו (הוא פשוט מטורלל אז הדרכים שלו מטורללות כמוהו) בלאמי דואג לטובת האנשים שאכפת לו מהם. 

בלאמי אומר שאם יש גינהינום הוא וג'אהא יפגשו שם. זה הצחיק אותי וגם גרם לי לקצת אוו
זה גרם לי לחשוב על גיהנום כזה שבלאמי וג'אהה נכנסים אליו יד ביד ורואים את פייק יושב לו שם על איזה אבן והוא כזה "sup bitches"

כנראה שהוא לא היה אטום מספיק. לא הבנתי אבל אי אפשר לאטום אותו בזמן שנשאר אם מבחינת גודל הוא יותר טוב?
נראה לי שצריך לאטום עם בטון ואני לא יודעת שיש להם בטון שם. איך בכלל הם החליטו לאטום את הארק?

לייק, אני מבינה שזה קשה לשים את עצמך כי זה מרגיש אנוכי נורא, אבל קלארק צריכה להיות שם היא המנהיגה.
בתאכלס קלארק הייתה צריכה להיות שם, בלאמי לא כל כך. במיוחד לאור העובדה שהוא אשם בזה שרק 100 יכולים לשרוד בפנים. היא גם לא צריכה אותו כדי להנהיג אם יש לה את ג'אהה, קיין, אבי ורייבן. אז איזה עוד תועלת הוא מביא שהוא היה עדיף שם על פני אחרים?

אז מה צריך למצוא דרך להפוך את כולם לנייטבלאד וכולם ישרדו? יאללה!
ואז כולם יהרגו אחד את השני בקונקלייב אחד גדול וקלארק תנצח ותשלוט על כל העולם לבדה ותתלה ציורים של לקסה על כל הקירות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מה הבעיה במילה להבה? '
מה הבעיה במילה להבה?
12/07/2020 | 18:38
5
13
זה התרגום המילולי לפליים!

"מה? למה שאקו תגנוב מרואן?" - לאדעת לא נשמע הגיוני אבל אולי כדי לסכסך בינו לבין סקייקרו? כי אם אין לו את הפליים השבטים עוד פחות ילכו אחריו וכדי לאחד אותם חזרה הוא יאלץ לצאת נגד סקייקרו.

" השותפה שלי הרבה פעמים באה לבדוק אותי כשאני צועקת על המסך (היא תמיד דוחפת את הראש שלה בדלת וכזה "Watching the one hundred again?"" - אני אוהבת שהיא כבר מכירה שאת צועקת על המסך בגלל המאה וכן מה אם הן טועות גם לפשוטי עם מותר.

כל הקטע הזה על ההמון הזועם - "זה היה קטע כזה משונה בעיני..." -

"אפילו ישאר מקום לכמה גראונדרים עם שמות" -

"מאיפה יש לו אינטרנט? לא נראה לי ש-AT&T שרדו את האפוקליפסה" - אולי הקבצים היו שמורים על האייפד לעזאזל אם יש להם אינטרנט שישתמשו בו לתקשר!!!

"כעסתי על אבי קצת כשהיא אמרה לה "לא הקרינה הורגת את הילדה הזאת, את הורגת אותה" תמותי טוב?" - ולגמרי עם אבי הייתה עדיין הצ'נסלרית היא הייתה נוהגת כמו רייבן.

בסדר נו בלאמי מנסה לכפר על מעשיו לא כולם חכמים ומוסריים כמו קלארק או רייבן, הוא עוד לומד.

"בלאמי וג'אהה נכנסים אליו יד ביד ורואים את פייק יושב לו שם על איזה אבן והוא כזה "sup bitches""

"נראה לי שצריך לאטום עם בטון ואני לא יודעת שיש להם בטון שם. איך בכלל הם החליטו לאטום את הארק?" - שאלה טובה. אבל עם מה שהם לא אוטמים איתו את הארק אי אפשר לאטום את הבונקר?

"בתאכלס קלארק הייתה צריכה להיות שם, בלאמי לא כל כך" - כן אבל הוא חמוד כשהוא ישן כנראה שהיא הכניסה אותו מסיבות רגשיות יותר מאשר פרקטיות אבל די היא רק אנושית מותר לה, ואני אוהבת את זה

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שזו מילה מכוערת בעע'
שזו מילה מכוערת בעע
13/07/2020 | 08:56
4
13
אבל אקו בעצם רוצה שכולם ילכו אחריו. לצאת למלחמה לא מועיל להם. הם ייצאו למלחמה כדי לגרום לשאר השבטים ללכת אחריהם, זה כן. אבל אם במילא הם הלכו אחריהם אז אין כל כך היגיון בזה.

חח היא יודעת שאני צועקת אם בגלל המאה או בגלל פוטבול. ועכשיו זה לא העונה של הפוטבול אז זה המאה (היא סתם דוחפת את הראש בדלת רק כדי לוודא שלא רוצחים אותי או משהו)

לא נראה לי שהקבצים היו שמורים באייפד כי הוא אמר שהוא גיגל את הביוגרפיה שלו כדי לחפש את הנכסים שעל שמו. אבל כאילו, לרייבן בספינה יש אינטרנט אז נראה לי הגיוני שאמור להיות להם איזה שרת שעובד. זה פשוט הצחיק אותי.

בלאמי מכפר על המעשים שלו, כן. ללא ספק. אבל אני חושבת שבתוך תוכו הוא תמיד היה (ובעיני גם תמיד יהיה) כזה ששם רק את טובת האהובים עליו מעל לשאר ולא את טובת הכלל. ראיתי מן טבלה כזו של כל הדמויות ואת העדיפויות שלהן. רציתי לשים תמונה של זה אבל חלק מהדמויות זה ספוילר אז אני פשוט אכתוב את אלה שלא:
קלארק | ג'אהה - להציל את המין האנושי.
בלאמי | קיין | לינוקלן - להציל את מי שאפשר להציל היום.
אוקטביה | מילר | לקסה | הארפר - להציל את האנשים שלנו.
רייבן | מונטי | ג'ספר | לונה - להציל את מי שראוי להצלה.
מרפי | אבי - להציל את מי שאכפת לנו ממנו.
אקו | אינדרה - להציל את מי שאנחנו צריכים להציל.
אמורי | ניילה - להציל את הרוב.
גאיה | ג'קסון - להציל את מי שאנחנו מאמינים בו.

לגביי הספינה, אולי היו פחות איזורים שצריך לאטום והבונקר היה צריך יותר עבודה? כי ראו איך כל הגשם חדר לשם והיה נראה ממש פיכסה שם. אולי הם הבינו שכל המבנה עצמה לא חסין קרינה וזה לא רק כמה חורים שצריך לסתום. 

אה, אני לא אומרת שקלארק לא הייתה צריכה להכניס אותו לרשימה. אנחנו רוצים אותו ברשימה. זה שלא הגיע לו זה לא קשור

טוב אם אני כבר מגיבה אז גיפים. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'4'
4
13/07/2020 | 11:21
3
לצפיה ב-'זאת מילה רגילה לחלוטין '
זאת מילה רגילה לחלוטין
13/07/2020 | 18:28
2
12
לאדעת נו הוא אמר "היא" אז חשבתי על אקו אפילו שזה לא הכי מסתדר.

"אבל אני חושבת שבתוך תוכו הוא תמיד היה (ובעיני גם תמיד יהיה) כזה ששם רק את טובת האהובים עליו מעל לשאר ולא את טובת הכל" - רובנו כאלה סה"כ. צריך להיות אצילי במיוחד או קר רוח במיוחד לא לעשות את זה. אפילו לפי הטבלה שלך רק קלארק וג'אהא כאלה.
ואמורי יותר בקטע של להציל את עצמה/ מי שאכפת לה ממנו, לא?

"אה, אני לא אומרת שקלארק לא הייתה צריכה להכניס אותו לרשימה. אנחנו רוצים אותו ברשימה" - אנחנו רוצים אותו ברשימה? כאילו, ברור שאני רוצה אותו ברשימה אבל גם את? אני לא מצליחה להבין מה את מרגישה כלפיו. לרוב נדמה לי שאת שונאת אותו אבל לפעמים את אומרת דברים כמו זה.

יאיי הגיפים שלהם ושל אוקטביה

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אל תעצבני אותי'
אל תעצבני אותי
15/07/2020 | 02:13
1
8
אם אני אוסרת עליך להשתמש במילה מטעמי כיעור, את צריכה להקשיב אחרת אפסיק לקרוא את ההודעות שלך!

ואקו עושה לי רושם של אינדרה כזאת. שאומנם הרבה פעמים לא הסכימה עם ההחלטות של לקסה אבל עדין נאמנה מאוד ותעשה כל מה שהיא תגיד לה. אקו מאוד נאמנה לאזגדה, בין אם זה היה למלכה לפני, לאונטרי לחצי שניה או לרואן עכשיו, לא משנה לה מי המנהיג (נגיד בניגוד לאונטרי שהייתה נאמנה רק למלכה ולא לרואן). היא לא תעשה שום דבר כדי לחתור תחתיו. ככה לפחות אני ראיתי את זה. אז לא הרגיש לי הגיוני שהוא התכוון אליה. אבל לא משנה עכשיו. סתם חפרתי עם זה.

כן, לא אמרתי שאני מסכימה לגמרי עם הטבלה. אבל מצד שני היא נעשתה אובייסלי בשלב מאוחר יותר שחלק מהדמויות התפתחו (לטובה או לרעה) ושם רשום שהאובג'קטיב של בלאמי זה להציל את מי שניתן היום, שאני (לפחות עד לפרק הזה של העונה) קצת פחות מסכימה עם זה (למרות שהפרק שהצילו את ריילי בהחלט היה כזה) אבל נראה לי שבמקרים של נגיד להציל את כל אנשי הארק או להציל את אוקטביה, הוא יציל את אוקטביה (ואני רוצה להאמין שגם קלארק תיכנס לאותה קטגוריה של אוקטביה) אז אם זה טובת כל האנשים שלו או כלום, אז זה בהחלט יהיה כולם. אבל אם זה כל האנשים שלו או אוקטביה, אז זו תהיה אוקטביה.
ובמקרה של קלארק כבר ראינו שהיא שמה את טובת הכלל מעל לטובת האנשים שהיא אוהבת (אמא שלה).

וכן לגבי אמורי. היה אמור להיות שם שם אחר והתבלבלתי (כי השם השני זה של דמות שבכלל לא הכרת עדין אז תתעלמי)

"אנחנו" זה את וליאורה. סתם הכנסתי את עצמי לחבורה שלכן
סתם נו, ברור שמבחינת הסדרה הוא צריך להיות שם. ואני לא שונאת את בלאמי. אני כועסת עליו כשצריך לכעוס עליו ואוהבת אותו כשמגיע לו שיאהבו אותו. אין לי רגשות אבסולוטים אליו כמוך שלא משנה מה הוא עושה אני עדין אוהבת אותו (זה יש לי רק לגבי לקסה {וניק יגיד שגם לגבי 2 דמויות אחרות}) כרגע הוא חמוד ועוזר ומנסה לפצות את אוקטביה אז אני לא שונאת אותו (אבל אני קצת כועסת על ההחלטה הגרועה על ריילי ועדין קצת מאשימה אותו על לינקולן והצבא של אינדרה אבל מכיוון שעבר "הרבה" זמן מהאירועים האלה אני נוטה יותר לכיוון של לאהוב אותו אז הוא יכול להיות ברשימה)   
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בסדר נו '
בסדר נו
15/07/2020 | 18:21
4
סתם הייתי מבולבלת לגבי אקו.

"אבל אם זה כל האנשים שלו או אוקטביה, אז זו תהיה אוקטביה." - כנראה, אבל אני אוהבת את זה ככה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אני תהיתי'
גם אני תהיתי
12/07/2020 | 09:28
11
מאיפה יש לו אייפוד שעובד

מודה שלא חשבתי על המהלך התרופתי של מרפי כגלגל החיים, אבל זה הגיוני מאד. חמוד

הרשימה הייתה נוראית, איזו מסכנה קלארק שהיא צריכה לעשות את זה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המאה פרק 4X04 '
המאה פרק 4X04
11/07/2020 | 17:29
26
24
ג'ספר מחליט שזה זמן טוב לשחק במתיחות וג'אהא מתעורר צף באמצע האגם, הם "הציפו" אותו חעחע מצחיקים יופי. קלארק האמא המכבה - יופי נהנינו זמן לחזור לעבודה. ואז מתחיל גשם וכולם בפאניקה שזה גשם שחור ורצים לארק ורק ג'ספר נשאר שם ועושה את עצמו מת אבל זה סתם גשם. יאוווו קרציה. הוא ומונטי ממשיכים לבזבז זמן במתיחות תגידו אתם סתומים? ומתגנבים למשרד של קלארק לאיזה מתיחת קצף, ואז ג'ספר כמובן מוצא את הרשימה. עוד בפרק הקודם כשהיא פשוט השאירה אותה שם בקיפול עלוב אחד רציתי לצעוק עליה שהיא סתומה ותחביא את זה טוב כי מישהו ימצא את זה. ג'ספר מנסה להודיע בקשר אבל קלארק מחשמלת אותו ומורה לעצור אותו, בגלל אותו דבר בדיוק שג'אהא עצר אותה בעבר. איך שגלגל מסתובב. מונטי גם לא ברשימה והוא כועס, אפילו שהוא מבין למה הוא לא ברשימה הוא כועס שקלארק זוכה להיות אלוהים ולהחליט מי חי ומי מת. ואז הוא מקריא בקשר את הרשימה יופי מונטי (אבי, ג'אהא, אוקטביה ורייבן בפנים. טוב מאד לגבי אוקטביה! [לגבי אבי ורייבן לא היה לי ספק הן חיוניות]). האמת ציפיתי שהאנשים יהרגו את קלארק או משהו הם רק עמדו סביבה וצעקו עליה, כשהיא מנסה להצדיק את הסיבות הפרקטיות לפיהן היא בחרה אנשים. ג'אהא מגיע להצלה ומכריז שיעשו הגרלה ושאנשים צריכים להוכיח שהם ראויים. שזה כמובן מסוכן אבל יש משהו במה שהוא אומר שצריך לתת לאנשים להרגיש שיש בהם תועלת. קלארק משחררת את ג'ספר ומתנצלת, והוא אומר "כשג'אהא נשמע הגיוני משהו לא בסדר" שזה קצת נכון. אבל לאדעת קיבלתי את הרושם שלפני שהוא היה מטורלל, עוד בספינה, הוא היה כן מנהיג חכם ושקול. אכזרי, אבל לא הייתה להם ברירה.

משלחת מגיעה לאי של אלי ואיך שהם עוברים את הקו הם מותקפים ע"י המל"טים. סופסוף אמורי התייחסה אל עצמה כפריקדרינה לא הבנתי מאיפה דילן הביאה את המילה הזאת אמורי יודעת עוד משהו על היער שהיא לא מספרת לנו?
רייבן עדיין כועסת על מרפי (בצדק, פאק ההרגל שלה עדיין קלוקלת בגלל שהוא ירה בה בעונה 1!! אף פציעה בסדרה הזאת לא נמשכה כ"כ הרבה), אבל כשהיריות מתחילות וקשה לה לרוץ מרפי מרים אותה, חמודי. אחכ כשהיא מודה לו - "אמורי כבר תפסה אותי" פחח אבל חמוד. הוא סתם מנסה לשמר את הפוזה שלו של ילד רע הוא טוב בפנים. גם כשאמורי רצתה לנטוש הוא לא נטש את אבי והקבוצה.
נייקו נהרג מהמלט ולונה בורחת. רייבן שנשארה על החוף רואה אותה הולכת לספינה ומנסה לעצור אותה. יאוו לונה די להיות קרציה!!!! בסוף רייבן משכנעת אותה, לונה מסיגה את הדרון המנוטרל ורייבן הגאון מנטרלת את כל השאר. אני אוהבת שהשחצנות החמודה שלה נשארה - כשאבי שואלת מה קרה אז רייבן עונה -"אני".
הם מגיעים לבונקר/מעבדה של אלי ומוצאים מעבדה ענקית וחדישה. מעניין.

בפוליס לרואן נמאס לחכות וגם אקו גילתה שארקדיה מכינים את הספינה כמקלט והיא תפסה את בלאמי וניצב כשבויים. ניצב מת מיד, בלאמי וקיין נלקחים לכלא. רואן מכריז מלחמה על טריקרו וסקיירו וקורא להביא לו את אינדרה ואוקטביה בחיים. אוקטביה מוצאת מלא אנשי טריקרו מתים אבל אינדרה כבר הלכה להזהיר את האנשים שלה, ואוקטביה יוצאת להזהיר את שלה. אך אבוי, אזגדה בראשות אקו מוצאים אותה. תגעו לי באוקטביה ואתם מתים אוקטביה מגיעה למבוי סתום עם תהום ונהר. היא משפדת אחד מהם מרחוק () ואקו והשני נלחמים בה והיא מכסחת את השני. נשארנו עם אוקטביה מול אקו. (לקח לי זמן לזהות אותה עם הלבן המגעיל הזה על הפנים). אקו דוקרת את אוקטביה אוקטביה לא מוכנה להתפס חיה וצונחת לנהר. הייתי אמורה להיות יותר מזועזעת בקטע הזה אבל לא באמת חששתי לחיה. רואן ואקו לוקחים את בלאמי וקיין חזרה לארקדיה אותה הם מתכוונים לכבוש. בלאמי מנסה להתחכם ולהגיד שאוקטביה תזהיר אותם. ואז אקו מספרת לו שהיא מתה. לא באמת חשבתי שאוקטביה מתה אבל התגובה של בלאמי שברה לי את הלב אעההההההההההה מסכן שלי
ואין לי מושג איך היא שרדה את זה אבל צדקתי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סליחה'
סליחה
11/07/2020 | 19:54
11
22
היא השתמשה במילה פריקדריינה כבר מההתחלה. זה שלא שמת לב לזה זו לא אשמתי.
והיא באמת פריק (דריינה)

ואל תשחקי לי אותה גיבורה שידעת שאוקטביה תשרוד כי קראת ספוילרים של עונות אחרות
את תעברי את אותו התקף לב שאני עברתי!!!! וצעקתי על המסך ובכיתי ואז הלכתי לצעוק על ליאורה שבכלל לא ראתה את הסדרה כבר ולא ידעה מה אני רוצה ממנה!
את תיפלי על ברכייך ותתאבלי!!!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
11/07/2020 | 20:00
2
20
לא בטוחה שזה רע שלא דאגתי לה כי ידעתי או לטובה, כי יש מצב שבאמת הייתי מתה והייתי כותבת לכם תגובה מהקבר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יואו, היו לי הרבה התקפי לב קטנים במהלך הסדרה'
יואו, היו לי הרבה התקפי לב קטנים במהלך הסדרה
11/07/2020 | 20:39
1
16
אבל זה לקח את הכתר.
וכאילו, אפילו לא ניסו ״למתוח״ אותנו יותר מידי וכבר בסוף הפרק ראו שהיא חיה, ועדין. אם תפוז לא היה גיי ומרשה גיפים, הייתי שולחת אחד שמתאר בדיוק את הפרצוף שלי כשראיתי את הפרק המקולל הזה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
11/07/2020 | 20:42
17
באמת מזל שכבר בסוף הפרק הבהירו שהיא חיה ולא התעללנו בנו יותר מידי.

אני רוצה להבהיר שאם יום אחד אוקטביה כן תמות אני באופן אישי הולכת ליוצר הסדרה ודוקרת אותו באוזן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני זוכרת את זה'
אני זוכרת את זה
12/07/2020 | 09:39
6
5
לצפיה ב-'אני זוכרת שבכיתי לך שהיא אמרה לה'
אני זוכרת שבכיתי לך שהיא אמרה לה
12/07/2020 | 10:20
5
18
יו גונפלסטה אודון ואת כזה אין לי מושג מה זה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
12/07/2020 | 11:56
1
12
הרבה מהבכיות שלך לא הבנתי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'העיקר שהבנתי את עצמי'
העיקר שהבנתי את עצמי
12/07/2020 | 12:30
4
לצפיה ב-'אה סליחה '
אה סליחה
12/07/2020 | 18:40
2
12
בשלב זה היא אמורה לדעת מה זה "יו גונפלסטה אודון"
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עברו שנים מאז שהיא ראתה, אז היא שכחה'
עברו שנים מאז שהיא ראתה, אז היא שכחה
12/07/2020 | 23:54
1
10
או העמידה פנים ששכחה כדי לא לשבור את התדמית הקשוחה שלה של "אני לא חוזרת לסדרה ולא אכפת לי ממנה"
כן.. ראינו כמה לא אכפת לך
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
12/07/2020 | 23:58
4
לצפיה ב-''
12/07/2020 | 12:37
4
לצפיה ב-'הרבה מזה לא זכרתי '
הרבה מזה לא זכרתי
12/07/2020 | 01:50
1
13
אבל איך לכל הרוחות מונטי לא נחשב מספיק חיוני בשביל להיות ב100?
הוא גם מבין בטכנולוגיה יותר מכמעט כל אחד אחר (כלומר לא יותר מרייבן כמובן) והוא גם מבין בבוטניקה כי ההורים שלו היו מגדלי צמחים בארק.

שכחתי את הקטע שעשו לג'אהא floating חחחחחח
מגיע לו

אני מניח שדי מתתי כשהיה נראה שאוקטביה מתה. כי העניין הוא שהסדרה לחלוטין הורגת דמויות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
12/07/2020 | 03:29
11
כי אחרי שכל המבוגרים ירדו מהארק, היו כאלה שמנוסים יותר ממנו בכל מה שהוא עושה.
הוא היה מועיל בתור אחד מהמאה כשרק הילדים היו שם, אבל אחרים מפארם סטיישן עם יותר ניסיון ממנו היו שם, ומאז שרייבן היא סופר מחשב, היא גם יותר יעילה ממנו בקטע הזה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מגיבה לך 404'
מגיבה לך 404
12/07/2020 | 06:12
9
23
ג'ספר מחליט שזה זמן טוב לשחק במתיחות וג'אהא מתעורר צף באמצע האגם
חחח זה דווקא היה משעשע

קלארק האמא המכבה - יופי נהנינו זמן לחזור לעבודה.
חחח זה הזכיר לי שבעונה הראשונה כשהיא שתתה עם פ'ין ו-וולס היא כזה "I can' be fun" כפרה, כבר 4 עונות אנחנו מחכים לראות איהז FUN את

ואז מתחיל גשם וכולם בפאניקה שזה גשם שחור ורצים לארק ורק ג'ספר נשאר שם ועושה את עצמו מת אבל זה סתם גשם.
יואו רציתי להעיף לו סטירה. מטומטם. אבל לפחות דבר טוב יצא מזה, הם הבינו שזה לא גשם שחור אז עכשיו אפשר לאסוף אותו שיהיה להן מים נקיים. 

הוא ומונטי ממשיכים לבזבז זמן במתיחות תגידו אתם סתומים?
אני מבינה את ג'ספר המשועמם. אם הייתי יודעת שנותרו לי חודשיים לחיות סביר להניח שגם אני הייתי מבזבזת אותם בלהציק לאנשים שאני שונאת כי כזאת אני- מעיקה. אבל מונטי? לא מתאים לו. נראה שהוא כל כך רוצה לרצות את ג'ספר הנודניק הזה שהוא מתדרדר לשטויות שלו. אבל גיחכתי קצת בסוף כשג'ספר אמר לקלארק "יום אחד את תביני שזה היה מצחיק" גיחכתי כי אני עדין מחכה ליום הזה. 

ואז ג'ספר כמובן מוצא את הרשימה.
אופסי.

ג'ספר מנסה להודיע בקשר אבל קלארק מחשמלת אותו ומורה לעצור אותו, בגלל אותו דבר בדיוק שג'אהא עצר אותה בעבר.
לפחות היא לא בחרה להרוג אותו על זה (שזה מה שג'אהה היה עושה אם היא הייתה בת 18) בעצם, אני לא יודעת שהוא כבר בן 18, רואן עשה לנו באיזשהו שלב עדכון שעברו עוד שלושה שבועות, ככה שלפי החישובים עברה חצי שנה מהרגע שנחתו על הקרקע. אז יכול להיות בעצם שהוא כבר בן 18 אם הוא היה בן 17+ כשנכלא. 

מונטי גם לא ברשימה והוא כועס, אפילו שהוא מבין למה הוא לא ברשימה הוא כועס שקלארק זוכה להיות אלוהים ולהחליט מי חי ומי מת. ואז הוא מקריא בקשר את הרשימה יופי מונטי
תאכלס אם היא החשיבה אותו בתור מהנדס, נכון שהיא אמרה שג'אהה ורייבן מנוסים יותר ממנו, אבל אם יש רק 3, אז היה מקום להכניס אותו במקום עוד איזה שומר, כי בתאכלס בעונה הראשונה ראינו כבר שבערך כל אחד מהם יכול להחזיק רובה ולשחק אותה שומר. אף אחד שם לא איזה חייל על. חוץ מאוקטביה. כפרעליה. 

(אבי, ג'אהא, אוקטביה ורייבן בפנים. טוב מאד לגבי אוקטביה!)
באמת טוב מאוד לגבי אוקטביה למרות שמודה שהייתי קצת מופתעת. ואם היא שמה אותה שם רק בשביל בלאמי (שתאכלס זה מה שאני חושבת) למה היא התלבטה בסוף אם לשים אותו ברשימה? כאילו, יש סיכוי קטן שהיא שמה אותה ברשימה בגלל הקשר שלה לגראונדרים ושהיא יכולה לשמש כמתווכת עכשיו כשאין את לקסה() וקלארק חסרת תועלת כשזה מגיע לגראונדרים. אבל אני כמעט משוכנעת שזה היה רק בשביל בלאמי. ובמקרה הזה כל הטיעונים שלה אח"כ היו VOID אלא אם כן היא הכניסה אותה לרשימה כי היא בחורה צעירה שיכולה ללדת (שאם זו הסיבה שהיא ברשימה הייתי נעלבת ממש). 

ג'אהא מגיע להצלה ומכריז שיעשו הגרלה ושאנשים צריכים להוכיח שהם ראויים.
וואו, תראו את ג'אהה עושה משהו מועיל אשכרה. 
לדעתי גם הרעיון שלו יכול לעבוד בסופו של דבר. כמובן שהם צריכים להחליט שיש כמה אנשים שחייבים להיות ברשימה (נגיד רופא, מהנדס, חקלאי וכו') ושאת היתר יגרילו.

קלארק משחררת את ג'ספר ומתנצלת, והוא אומר "כשג'אהא נשמע הגיוני משהו לא בסדר" שזה קצת נכון. אבל לאדעת קיבלתי את הרושם שלפני שהוא היה מטורלל, עוד בספינה, הוא היה כן מנהיג חכם ושקול. אכזרי, אבל לא הייתה להם ברירה.
אנחנו שוכחים את הטוב שג'אהה עשה כי ללא ספק המחסור בחמצן כשנשאר לבד על הארק דפק לו את המוח. וכי עדין לא סלחנו על ג'ורג' אומאלי
(הצחיק אותי שמישהו בטוויטר יצא עליו איזה פעם אחת ואמר לו כזה "סתם יא הומופוב" והוא הגיב לו ב"אני לא הומופוב, אני שיפינג את קלקסה" DUDE, כולם שיפינג את קלקסה!)

משלחת מגיעה לאי של אלי ואיך שהם עוברים את הקו הם מותקפים ע"י המל"טים. סופסוף אמורי התייחסה אל עצמה כפריקדרינה לא הבנתי מאיפה דילן הביאה את המילה הזאת  אמורי יודעת עוד משהו על היער שהיא לא מספרת לנו?
אני שונאת כשדמויות אומרת דברים כאלה "אם הייתם יודעים מה יש שם" או "מזל שלא שמעתם את הסיפור על.." כאילו סתמו ותספרו לנו מה יש שם! הייתי אומרת שזו כתיבה עצלה אבל קים כתבה את הפרק והיא מלכה אז אני לא מזלזלת בה. זו אשמתה שלה הפריקדריינה

רייבן עדיין כועסת על מרפי (בצדק, פאק ההרגל שלה עדיין קלוקלת בגלל שהוא ירה בה בעונה 1!! אף פציעה בסדרה הזאת לא נמשכה כ"כ הרבה)
אוף למה אני לא יכולה לשים את הגיף של "אתה עדין זין" סאסי רייבן זו הרייבן האהובה עליי (יש מילה בעברית ל-Sassy שמעבירה את אותו הרגש?) 

אבל כשהיריות מתחילות וקשה לה לרוץ מרפי מרים אותה, חמודי

אחכ כשהיא מודה לו - "אמורי כבר תפסה אותי" פחח אבל חמוד. הוא סתם מנסה לשמר את הפוזה שלו של ילד רע הוא טוב בפנים. גם כשאמורי רצתה לנטוש הוא לא נטש את אבי והקבוצה.
אני חושבת שהוא לא נטש את הקבוצה רק כי הוא באמת חשב שאין לו סיכוי לשרוד בלעדיהם. לא בגלל שטובת הכלל מעניינת אותו. כל מה שהוא עושה (טוב או רע) זה נטו כדי לשרת את עצמו והצרכים האישיים שלו. זה אומנם לא גורם לי לאהוב אותו פחות אבל איך רייבן אמרה לו בפרק הקודם? פעם ג'וק תמיד ג'וק...

נייקו נהרג מהמלט  
אהעהאהעה לאאא

יאוו לונה די להיות קרציה!!!!
יואו לגמרי. אוף אני לא מבינה באיזה סרט היא חיה. צריך לשדך לה את ג'ספר. שני הדכאוניים האלה.

רייבן הגאון מנטרלת את כל השאר. אני אוהבת שהשחצנות החמודה שלה נשארה - כשאבי שואלת מה קרה אז רייבן עונה -"אני" .
חחח אני מתעליה מלכה!

הם מגיעים לבונקר/מעבדה של אלי ומוצאים מעבדה ענקית וחדישה. מעניין.
יואו סוף סוף קצת טכנולוגיה מגניבה בסדרה שמתקיימת בפאקינג עתיד!!

בפוליס לרואן נמאס לחכות וגם אקו גילתה שארקדיה מכינים את הספינה כמקלט והיא תפסה את בלאמי וניצב כשבויים. ניצב מת מיד, בלאמי וקיין נלקחים לכלא.
די יעילה האקו הזאת. מענין שליטרלי כל משימה שצריך לעשות היא נשלחת ומבצעת בהצלחה. 
"ניצב מת" מסכן. ליהקו אותו רק בשביל לשסף את גרונו שניה לאחר מכן. 

טוב לא נכנס לי הכל בהודעה אחת, המשך בהודעה הבאה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המשך'
המשך
12/07/2020 | 06:19
3
18
רואן מכריז מלחמה על טריקרו וסקיירו וקורא להביא לו את אינדרה ואוקטביה בחיים.
מה בדיוק הוא היה עושה איתן בחיים? כאילו, אם הוא מתכוון להרוג את כל האנשים שלהן, למה לא להרוג גם אותן? מה האינטרס?

אך אבוי, אזגדה בראשות אקו מוצאים אותה. תגעו לי באוקטביה ואתם מתים
יואו לגמרי. חלאות אדם!

נשארנו עם אוקטביה מול אקו. (לקח לי זמן לזהות אותה עם הלבן המגעיל הזה על הפנים)
ממש מגעיל. נראית כמו דב פנדה עזוב

אקו דוקרת את אוקטביה אוקטביה לא מוכנה להתפס חיה וצונחת לנהר
האעהאהעהע גררררררררר אמן שהאהובים עלייך יאכלו ע"י זאבים מול העיניים שלך יא בת בליעל!!! איך העזתי להגיד עליך שאת שווה?! חמורה

לא באמת חשבתי שאוקטביה מתה אבל התגובה של בלאמי שברה לי את הלב אעההההההההההה מסכן שלי
אני כן חששתי לאוקטביה והתגובה שלו גרמה לי לייבב בקול. וגם עכשיו בצפיה חוזרת כשידעתי שהיא חיה עדין יבבתי (הפעם בלי קול)
זה היה ממש עצוב

ואין לי מושג איך היא שרדה את זה אבל צדקתי.
חלום שלי שהתמונה שלי בתגובה לזה תעלה
טוב זה לא עבד (ניסיתי בהודעה הקודמת) הנה קישור במקום
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחח התמונהההה!!! '
חחחחח התמונהההה!!!
12/07/2020 | 18:56
2
14
איךךךךך לעזאזל אנשים פה שורדים דברים מטורפים ולקסה מתה מכדור קטן?! מה??

"כפרה, כבר 4 עונות אנחנו מחכים לראות איהז FUN את" - וואי ממש אני גם נזכרתי בזה.

"אם הייתי יודעת שנותרו לי חודשיים לחיות סביר להניח שגם אני הייתי מבזבזת אותם בלהציק לאנשים שאני שונאת כי כזאת אני- מעיקה."

"לפחות היא לא בחרה להרוג אותו על זה" - וול גם אין להם נוהג של עונש מוות על כל שטות עדיין. מה אם הם היו במצב שכן?

"אבל אם יש רק 3, אז היה מקום להכניס אותו במקום עוד איזה שומר" - כנראה שיש עוד בלי שם. וכן אוקטביה חיילת העל

אני גם קצת חושבת שקלארק שמה את אוקטביה ברשימה בעיקר בשביל בלאמי. אז שני שמות מסיבה רגשית, עדיין זכותה. בעיקר כי זה קשור לשניים האלה חוצמזה אוקטביה היא חיילת על. והיא יודעת טריג.
"למה היא התלבטה בסוף אם לשים אותו ברשימה?" - כי ברור שיותר חשוב לו להציל את אוקטביה מאת עצמו. אז אם היא עושה רק מחווה רגשית אחת ברור שלהציל את אוקטביה קודם.

מי זה ג'ורג' אומאלי?
" והוא הגיב לו ב"אני לא הומופוב, אני שיפינג את קלקסה" DUDE, כולם שיפינג את קלקסה!"

"סאסי רייבן זו הרייבן האהובה עליי (יש מילה בעברית ל-Sassy שמעבירה את אותו הרגש?) " - לגמרי ואממ לא עולה לי מילה בעברית.

"כל מה שהוא עושה (טוב או רע) זה נטו כדי לשרת את עצמו והצרכים האישיים שלו. " - נכון בעיקרון, רוב מה שהוא עושה זה אינטרסים שלו. אבל משהו בפנים שלו לדעתי אומר שהוא טוב יותר ממה שהוא רוצה להודות בפני עצמו.
ודווקא באותו רגע אמורי הציעה לברוח לבונקר שהוא מצא במגדלור שנמצא לא רחוק הייתה לו אפשרות.

"יואו סוף סוף קצת טכנולוגיה מגניבה בסדרה שמתקיימת בפאקינג עתיד!!" - וואי ממש!!!

"די יעילה האקו הזאת." - שתהיה כבר יעילה לטובתנו.

"האעהאהעהע גררררררררר אמן שהאהובים עלייך יאכלו ע"י זאבים מול העיניים שלך יא בת בליעל!!! איך העזתי להגיד עליך שאת שווה?! חמורה" - !!!!!!!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ג׳ורג׳ אומאלי'
ג׳ורג׳ אומאלי
12/07/2020 | 21:48
1
12
זה דמות מהאנטומיה של גריי. השחקן שמגלם אותו יצא מהארון באיזשהו שלב והשמועה אומרת שהשחקן של ג׳אהה זרק לעברו מתישהו על הסט little faggot ואז פיטרו אותו מהאנטומיה בגלל זה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה בווווווו '
אה בווווווו
12/07/2020 | 21:55
5
לצפיה ב-'העיקר שיש לך זמן להגיב לפרקים ישנים'
העיקר שיש לך זמן להגיב לפרקים ישנים
12/07/2020 | 18:00
4
14
אבל לפרקים החדשים שיוצאים את בקושי מגיבה במילה.
לפחות עוד כמה שבועות כשליאורה ועדי יגיעו לפרקים של ההווה את בטח תגיבי יותר בפירוט עליהם.

מעצבן שליאורה עדיין לא יכולה להכנס לתפוז החדש כי שם היית יכולה לשים תמונות וגיפים.

*מעניין באמת אם עדיין יש שם הגבלה על גודל גיפים. רוצה לבדוק?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נופ נופ המאה לא עובר לשם עד שהאתר הזה מת סופית'
נופ נופ המאה לא עובר לשם עד שהאתר הזה מת סופית
12/07/2020 | 18:26
4
לצפיה ב-'יש לי גם זמן להגיב לפרקים החדשים'
יש לי גם זמן להגיב לפרקים החדשים
12/07/2020 | 20:47
2
18
אני בוחרת שלא.
וכן, אני מחכה שעדי וליאורה יגיעו אליהם כדי להגיב איתן יחד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
12/07/2020 | 20:53
4
לצפיה ב-' למה לא להגיב להם עכשיו?'
למה לא להגיב להם עכשיו?
12/07/2020 | 20:57
6
לצפיה ב-'משהו קצת'
משהו קצת
12/07/2020 | 09:42
1
14
פחות תופס אותי בפרקים בעונה הזו, לא יודעת למה. אולי כי אין לקסה

לא נלחצתי כשאוקטביה נפלה מהצוק, כי זכרתי שהיא חיה מספוילרים בהמשך (וספוילרים כלליים להמשך, לא זוכרת מאיזו עונה), אבל אני חייבת להודות שהתגובה של בלאמי לא ריגשה אותי. זו הייתה תצוגת משחק די איומה, לדעתי היא הזכירה לי את טום וולינג באחת מהעונות הראשונות של סמולוויל, כשמישהי שהדמות שלו אהבה מתה. קרינג'י נורא

המתיחות של ג'ספר ומונטי דווקא היו לי נחמדות אפילו הקצף. להקריא את הרשימה היה פחות נחמד, אבל זו קארמה כי זה מה שקרה עם קלארק ואבא שלה על התיבה. אז אין מה לעשות בקשר לזה

המשפט של מרפי של "כשג'אהא נשמע הגיוני משהו לא בסדר"- לגמרי, וזה בדיוק מה שחשבתי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה היה'
זה היה
12/07/2020 | 10:25
11
ג'ספר שאמר את זה, לא מרפי.

וכן, המחסור בלקסה בהחלט מורגש

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תגובה רנדומלית לגבי ההשוואה '
תגובה רנדומלית לגבי ההשוואה
12/07/2020 | 12:46
3
18
בין ג'אהא לקלארק.

נכון שג'אהא בלתי נסבל, אבל זה כי הכרנו אותו בשלב מאוד מאוחר ולא ראינו מה עבר עליו ואילו החלטות הוא נאלץ לקבל.
יכול להיות שהיינו מרגישות ככה לקלארק אם היינו רואות אותה ומתחילות להכיר אותה רק בשלב הזה של ההחלטה מי עולה בחזרה לארק ומי לא (סליחה, מיד אחר כך אני הולכת לעמוד בפינה ולהתבייש שחיללתי קודש).
ומצד שני אם היינו רואות את ג'אהא בשלב מוקדם יותר עם כל ההתחבטויות שלו בנוגע להחלטה הטובה ביותר, אז היינו מעריכות אותו יותר.

אבל בלי קשר - ג'אהא מעצבבבןןןןןן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקי, זה היה נראה כאילו יש לך תגובה רנדומלית לגבי השואה '
אוקי, זה היה נראה כאילו יש לך תגובה רנדומלית לגבי השואה
12/07/2020 | 23:33
2
5
לצפיה ב-''
13/07/2020 | 11:24
11
זה באמת היה די רנדומלי, אם זה היה המצב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
13/07/2020 | 12:16
2

הודעות אחרונות

00:52 | 16.07.20 טוני החתול
00:18 | 16.07.20 טוני החתול
20:19 | 15.07.20 didalf
16:17 | 14.07.20 מיכל203
23:14 | 13.07.20 טוני החתול
20:41 | 13.07.20 LeRanch
20:35 | 12.07.20 didalf
09:03 | 12.07.20 טוני החתול
07:19 | 12.07.20 LeRanch
19:13 | 09.07.20 טוני החתול
17:01 | 09.07.20 טוני החתול
10:29 | 09.07.20 טוני החתול
22:40 | 08.07.20 didalf

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ