לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2037220,372 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
02/07/2020 | 17:04
27
27
אני כזה מבולבל ששכחתי לעשות את זה הבוקר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ה-100 עונה 7 פרק 7 '
ה-100 עונה 7 פרק 7
02/07/2020 | 20:49
10
34
טוב נצטרך להסתדר לעכשיו בלי דילן שמסיבות ברורות כיף לה יותר להגיב לליאורה ועדי, אנחנו לא יכולים להתחרות ברמת ההתלהבות הזאת (אני בטח לא).
אז סיכום פחות כיפי אבל כי מישהו צריך:

פרק של הרבה שיחות אחד-על-אחד ומעט מאוד התפתחויות.

גבריאל מצטרף לצוות פענוח מסתרי האבן בתור מי שניסה לחקור אותה ב-150 שנה האחרונות (ומה בעצם הוא הצליח לגלות בכלל?)
הדיסייפלס יודעים עליה הרבה יותר (אחרי מחקר של קרוב ל-1000 שנה לדברי אנדרס) אבל גם הם תקועים.
הוא גם מגלה שהם מאמינים שניתן להגיע ל"התעלות" באמצעות האבן (מה זה אומר? אולי משהו דומה לעיר האורות? האם בגלל זה קלארק היא "המפתח" שהם צריכים, כי היא היחידה שהגיעה לשם? זה נשמע מתאים אבל לא ברור איך הם ידעו את זה, כי זה נראה שהם התעניינו בה במיוחד -לפני- שראו את זה בזכרונות של אוקטביה.)
ושהם שולחים את המתים שלהם לנאקארה (שזה מסביר את הגופה מהפרק הקודם שם).

אמורי מנסה להסכים שלום בין מאמיני הפריים לילדי גבריאל במסיבת איחור משפחות של ילדי גבריאל עם הוריהם ע"י בדיקות DNA.
היא מאחדת את נלסון הנודניק עם הוריו וכמובן שזה הופך לקטסטרופה,
כאשר שיידהדא מעכב בכוונה את מרפי מלהגיע לשם ולשכנע את המאמינים בתפקידו כדניאל פריים,
וגם ניקי עם הנשקים הגנובים שלה מצטרפת לחגיגה.

ג'קסון נהיה פסיכותרפיסט מעצבן.

דיוזה מתקשה לקבל את המצב החדש עם הופ (מה שהיא יודעת עליה ואיך שהיא גדלה).

אוטקביה ואקו האבלות על בלאמי בחיבור מרגש (ופלאשבק של אקו לתחילת יחסיהם על התיבה).
אקו בסוף מבינה שמה שהדיסייפלס רוצים מהן זה להלחם לצידם (רק נגד מי לעזאזל?) וארבעתן "מתגייסות".

ושתי הדקות האחרונות והמעניינות היחידות בפרק:
קלארק (AKA "המפתח") וחברינו מגיעים לבארדו, ומגלים מפי גבריאל ש"בלאמי מת" (אוף די כבר להפיץ את השמועה הטפשית הזאת ולגרום לכולן להתאבל עליו סתם)
ואנדרס מעיר משנתו הקריוגנית את "הרועה", שהוא וויליאם קדוגן, מנהיג "השחר השני" ורוצחה של בקה - בשביל לבשר לו את החדשות הטובות "השגנו את המפתח".

טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
02/07/2020 | 22:51
2
25
כל מה שאני לקחתי מהפרק הזה, זה שהזכירו את לקסה ומרפי אישר מה שכולנו יודעים שהיא המפקדת האהובה על כולם
וראיתי שמישהו כתב את זה וזה הצחיק אותי אז זו התגובה שלי לפרק לבינתיים עד שאחליט שיש לי כוח לכתוב תגובה מסודרת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחח '
חחחח
02/07/2020 | 23:50
1
21
כן, חשבתי שזה צירוף מקרים יפה שזה הוזכר בדיוק בפרק של השבוע וקיוויתי בשבילך נורא שיראו אותה באיזה פלאשבק (אם כבר נותנים לנו פלאשבקים).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוי זה יכול להיות מושלם'
אוי זה יכול להיות מושלם
03/07/2020 | 00:59
23
הראו אותה לרגע כשלוויט קרא את המחשבות של אוקטביה וזה ממש ריגש אותי.
אז אני מתנחמת בפירורים האלה שזורקים לעברי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי '
ראיתי
03/07/2020 | 11:50
2
22
סוף סוף ראו את בלאמי ליותר מחמש שניות. והוא נראה די מוזר שם על הרינג.
היה גם נחמד לראות את אקו שוב לפני התספורת.
אבל הרגיש יחסית לא קשור הקטע.
מעניין שלא חשבתי אף פעם על כך שללוחמי אזגדה יש תמיד צצלקות על הפנים, אבל לאקו אין. אבל אולי כי היא אמורה להיות מרגלת.
אבל תגידו - הדם שלה שם שחור, או שזה רק נראה לי? כי עד כמה שזכור לי היא לא עברה את הטיפול.

הדבר הכי מוזר לגבי הסיום זה שהבנתי ממה שגבריאל אומר שם שהוא כבר 3 חודשים נמצא בצוות ההוא.
איך עברו 3 חודשים בעוד רק ימים ספורים בסנקטום וזמן ממש קצר בנאקרה.
אני מבין שיש עניין של זמן מהיר יותר ואיטי יותר, אבל זה עדיין לא במידות הגיוניות לעומת מקרים קודמים.
אם עברו בבארדו 1000 שנים בעוד בסנקטום עברו 250 שנה אז בארדו מתקדמת רק פי 4 בזמן.

*היה נראה לי מגוחך שבכלל לקחו את גבריאל לצוות פיענוח האבן. הוא חקר אותו 150 שנה ולא גילה כלום.
אבל בעצם די ברור שהם נואשים אם כבר עשרות שנים לא היה להם אפילו גילוי אחד.

אז בזמן ה3 חודשים האלו מרפי ושיידי משחקים את משחק השח הארוך ביותר בעולם.
וכאילו ברור שמרפי לא באמת ירוויח מזה שום דבר ושזה אידיוטי שהוא בכלל שם.

גם העניין עם כשלון מסיבת האיחוד של אמורי/קיילי לא היה כזה מעניין.
לפחות התייחסו הפעם לכך שאין לנלסון שום אג'נדה כי כל הפריימים כבר מתו.
אז למה הוא מצטרף לפושעים?
הרי לפני שני פרקים הוא סיכן את החיים שלו כדי להציל בני סנקטום שניסו לשרוף את עצמם.

מה שאהבתי זה הקישור של אמורי שנזרקה בגלל שהיא מוטאנטית לnulls.

ולמה לכל הרוחות אין את אינדרה.
שיפסיקו לשלוח אנשים ליערות. הם לא מבינים שאף אחד לא חוזר משם?

אנחנו גם עדיין לא יודעים מה קורה עם גאיה.

עם כל הכבוד לשיחה של הופ ודיוזה זה מעצבן אותי  שאנחנו נאלצים לבלות כל כך הרבה עם דמויות יחסית חדשות כי כמעט כל הקאסט הראשי של הסדרה לא נמצא. שתי דקות של בלאמי, חצי דקה של קלארק ורייבן.

המצב כל כך נואש שבעצם נתנו לג'קסון להחזיק שיחה ארוכה עם מישהו. ג'קסון. האדם שבמשך 6 עונות בקושי הגיב במשפטים קצרים בשיחות של עד דקה.
מילא פסיכולוגיה, מאיפה הוא למד לדבר.

דילן צדקה שהשפרד עדיין בחיים. ותכלס הוא שורד בדרך הצפויה ביותר - הקפאה.

לא ברור עדיין לחלוטין מי האויב הגדול שלהם שבשבילו יש את הקרב הגדול והאחרון הזה.
אבל נראה לי די ברור שעניין המפתח קשור לפליים.
הם בטח ראו בזיכרון של אוקטביה שהכניסו אל קלארק את הפליים.
הם כנראה לא הגיעו לזה שגם למאדי הכניסו את הפליים.
כנראה בפליים יש מידע סודי ומורכב שקשור לאבן. ולכן מאדי מציירת את הציורים האלו שלה.
הקטע הוא שזה בטח יתקשר לעלילה בסנקטום כי גם לשיידי בטח יש גישה למידע הזה של הפליים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בטח שעברה'
בטח שעברה
03/07/2020 | 12:20
1
20
רייקר הזריק לאקו את הסרום כשהיא הייתה מתוכננת להפוך ל״סימון״ לפני שאבי עיצבנה את ראסל והיא נתקעה עם התפקיד המפוקפק הזה.
איך אתה לא זוכר את הפרק עם אש ואקו אחרי שצעקת עליי לא מזמן שהתבלבלתי בין שתיהן.
הרי כל הסיפור הזה היה רק ניסיון למשוך זמן כדי שיבוא להציל אותה מלהפוך לפריים. ואז hesitation is death
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני יכול לזכור את הסיפור... '
אני יכול לזכור את הסיפור...
03/07/2020 | 17:31
15
בלי לזכור את הסיבה שהיא סיפרה את הסיפור

קרו כל כך הרבה דברים בעונה שעברה שכנראה שכחתי חלק מהם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תזכירו לי'
תזכירו לי
03/07/2020 | 19:35
1
21
מי הרועה הזה.
קראתי שהוא הרג את בקה. אני זוכרת אותה ולא זוכרת אך היא מתה.

הסדרה הזאת גורמת לי להרגיש לפעמים
אני בדרך כלל מצליחה לעקוב אחרי עלילות מורכבות.
הבינג' כנראה לא היה מומלץ.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני גם לא זוכר הכל '
אני גם לא זוכר הכל
03/07/2020 | 23:30
15
אני זוכר חלק, חלק השלימו לי כאן וחלק קראתי בויקיפדיה של הסדרה

בעונה 4 הוא אוזכר לראשונה.
הוא היה מנהיג של כת בשם  the Second Dawn בתקופה של לפני הפצצות והם בנו בונקרים כדי לשרוד שואה גרעינית.
בעונה 4 מגלים עליהם ומנסים למצוא את הבונקר שלהם, ואז מוצאים בונקר הרוס (או מלא גופות). אבל אחר כך מגלים שהיה להם עוד בונקר וזה הבונקר שהם נכנסים אליו בסוף עונה 4.

בעונה 5 יש פלאשבק אל בקה (דרך הזכרונות של מאדי) ומגלים שבקה פגשה את הכת הזאת ושהם שרפו אותה. את זה אני ממש ממש לא זוכר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקיי, אז ראיתי אתמול '
אוקיי, אז ראיתי אתמול
<< ההודעה הנוכחית
06/07/2020 | 13:45
1
14
חייבת לומר שב - 3 שניות הראשונות של הפרק, הייתי בטוחה שאנחנו רואים את בלאמי ודי שמחתי, רק כדי לגלות שזה גבריאל, שעוד מוכן בקלות רבה להצטרף לצוות המפענחים. איזו אכזבה. כזה חסר אופי. נלחם כל כך הרבה זמן בפריימים, ויצא נגדם, אבל עכשיו, במסווה של מדע, הוא מאבד את עמוד השדרה שלו.

חוץ מזה הפרק היה די משעמם לטעמי. השיחות והדרמות היו מייגעות, בעיקר כמו שציינתם, כשמדובר לרוב בדמויות משניות.
כל הסצינה של הופ ודיוזה לא הצליחה לרגש אותי בכלל.

ניק, העלית שאלה מעניינת לגבי אקו כי הדם באמת היה שחור. היא לא הספיקה לעבור את ההמרה לפני שהם ברחו מכדוה"א בעונה 5, נכון?
אגב, אקו ובלאמי לא היו בני זוג עוד לפני התיבה? אני לא זוכרת את סדר העניינים, אבל נדמה לי שהם כבר היו ביחד, לא?

אני לא מבינה איך כולם נופלים לרגליים של שיידראסל. כאילו, הוא אומר להם איזה משפט שאמור לזעזע אותם והם פשוט מחליטים להישאר איתו? יש לו איזה כוחות קסם עליהם? לא מבינה את זה.

ניקי - איזו מעייפת. אחרי כל מה שעברתם, את עדיין מחפשת סתם להרוג ולפגוע? ויפה שיש לה זמן לסדר כל בוקר את הפריזורה.

ג'קסון הפסיכולוג . ללא מילים.
מנסה לשכנע את מאדי שהיתה לה התקפת חרדה. חבל שהוא לא יודע איך התקפת חרדה נראית. מצד שני, מי שהיתה לה את ההתקפת חרדה זאת מאדי, שהיא סוג של עציץ יפה, אז יכול להיות שזו כל קשת הרגשות שהיא יכלה להביא לסצינה.
והמשחק כדורגל .. אם הילדים לא יודעים לשחק כדורגל או אפילו לבעוט בכדור, אז למה? שישחקו בייסבול או כדורסל לפחות.

בקיצור, פרק די נההה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני אגיב לך רק כדי שלא תרגישי רע שהגבת מאוחר'
אני אגיב לך רק כדי שלא תרגישי רע שהגבת מאוחר
08/07/2020 | 05:20
34
קודם כל אני שמחה שרשמת שגם את חשבת שגביראל זה בלאמי. נשבת שכל פעם שרואים אותו בתוך הקסדה אני בטוחה שזה בלאמי!
ואותי מענין מתי הספיק להסתפר במאסר שם

עניתי כבר לניק אבל אגיב גם לך למקרה שלא היה לך כוח לעבור על תגובות, אקו לא הפכה לנייטבלאד בסוף עונה 5 (רק קלארק הזריקה לעצמה את הנייטבלאד אז)
אבל בעונה 6 אחרי שסימון (אשתו של ראסל) מתה, והוא עמד לשרוף את כל החבר'ה שלנו על המוקד, מרפי שיכנע אותו שאבי יכולה ליצור נייטבלאד ע"י תרומת מח עצם.
הם לקחו כמה מנות ממאדי אבל היא עמדה למות אם היו לוקחים ממנה עוד אחת (וראסל היה צריך עוד 2), אז אבי הזריקה מנה אחת לעצמה כדי שיוכלו לקחת ממנה נייטבלאד.
בזמן הזה תפסו את אקו שניסתה לשחרר את היתר וראסל שידע שהיא מרגלת ואי אפשר לסמוך עליה, החליט להפוך אותה לסימון ואז רייקר הזריק לה את הנייטבלאד.
באותו זמן העסקה שמרפי עשה עם ראסל זה שהוא יחזיר את ג'וזי בשלום הביתה (ממחנה גבריאל) וראסל יתן למרפי ואמורי את המיינדרייבים של 2 מהמשפחה של קיילי (שדיוזה ומאדי הרגו על הספינה בתחילת העונה) ככה שגם מרפי ואמורי הם נייטבלאדים עכשיו (אבל את זה אני מניחה שאת זוכרת כבר)
אז כרגע הנייבלאדים שיש לנו בחיים (שאנחנו יודעים עליהם) הם קלארק, מאדי, שיידי, מרפי, אמורי, אקו וגבריאל.  

ואקו ובלאמי לא היו בני זוג לפני.
למעשה הוא קצת שנא אותה כי היא ניסתה להרוג את אוקטביה (פעמיים) בקונקלייב, וכשניסתה להזהיר את אנשי ארקדייה מהמתקפה של אזגדה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' רכבת הקרח - פרק 7 '
רכבת הקרח - פרק 7
02/07/2020 | 22:31
5
23
הילד מיילס (שנראה כמו ילדה) מקבל קידום ללמוד להיות נהג קטר, וכל זה כדי שמלאני תוכל לתמרן את לייטון.
האנשים במחלקה הראשונה מתכננים הפיכה שתגרום להחלפתה של מלאני - ורותי תהיה המחליפה (אגב בינתיים היא הדמות הכי פחות נסבלת ).
מיילס מקבל קלמנטינה וכמעט מת מהרעלה. כל הכבוד ל "אמא" (המאמצת) שלו שעשתה את זה.
16 קילומטר מפרידים בין קטר לזנב הרכבת, ולמלאני מסתבר יש יכולות טלפורטציה.
אשתו לשעבר (?) של לייטון (או שאני מתבלבל בדמות) מלשינה על ג'וזי, שנלקחת לחקירה על ידי מלאני, שמקפיאה ומנתצת לה אצבע, ובסופו של דבר לאחר מאבק, ג'וזי מוצאת את מותה (לא הזיז לי האמת).
מה זה השם הזה באס טילי?
אחת הדמויות (שלא טרחתי לזכור את שמו) משחק גם בסדרה החדשה 'טהרן'.

ממשיכים להסתיר מי הוא/היה מר ווילפורד.
אין פרט מידע אחד לגבי איך הרכבת מונעת, מה מניע אותה כל כך הרבה זמן? תיכף יגידו סולארי

אז מה מצפה לנו פרק הבא?
אין לי מושג כי אני מפסיק לצפות. השיעמום היה קיצוני הפעם, ואפילו דילגתי קדימה.
וכשמגיעים גם למצב שלא איכפת מה יקרה לדמויות, אולי זה הזמן לעצור.
אם מישהו מכם יכתוב ביקורת על הפרקים הבאים שתהיה באופן מפתיע חיובית וטובה - אשקול  המשך.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני דווקא אהבתי את הפרק '
אני דווקא אהבתי את הפרק
02/07/2020 | 23:33
3
21
לא אהבתי ממש את הסיום המהיר של חקירת הרצח ולא כל כך עניין אותי המשפט שבא אחריו.
אבל עכשיו מרגיש שדברים מתקדמים הרבה יותר. ומתקדמים לפיצוץ כלשהו.

לא כאב לי ממש המוות של ג'וזי, אבל כן אהבתי את מה שהיה עם מלאני, זה שהיא לוקחת את העינויים לידיה ורואים שזה קשה לה.
גם מעניין אותי זה שהיא אומנם מנהלת את הרכבת, אבל הרכבת היא כנראה באמת תוצר של מר ווילפורד האמיתי. אז מה באמת קרה לו?

האמת שאולי הדבר שהכי מסקרן אותי זה שמלאני לחלוטין מוצגת בתור הנבל הגדול של הסדרה, אבל אני מרגיש מאוד לצידה. כי היא זאת שמחזיקה את המין האנושי בחיים.

הקטע המוזר זה שלייטון מבין כבר שהיא מנהלת את הרכבת ונראה לי שהוא גם מבין שהיא בעצם מה ששומר על הרכבת בתנועה. הוא מתכנן מרידה נגדה ונראה לי שהוא אמור להבין שאם זה ילך רחוק מידי ויהרגו אותה אז הרכבת עצמה בצרות.

לפחות המרד המקביל במחלקה הראשונה מתבסס על ההנחה שהיא פשוט האדם המקשר ושאפשר להחליף אותה ברות'י. הם לא מודעים שרות'י לא יכולה לקחת באמת את התפקיד שלה.

מיילס באמת נראה כמו בת. אבל יותר מטריד אותי השיער הקצר שלו שנראה פשוט אסוף בצורה מוזרה.
לא ברור מה הוא בעצם אמור לעשות כשהוא יהיה מהנדס.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
02/07/2020 | 23:47
2
10
גם לי היה מהיר מידי הקטע של החקירה. עכשיו גם החזירו את הג'ינג'ית (פרצוף כועס של ילדה קטנה )

לא יודע למה כתבתי נהג קטר נטפליקס הגרועים מתרגמים לפעמים גרוע, ובפרק הזה אפילו החלפתי לכתוביות באנגלית כדי לקלוט מה הם באמת אומרים

מי היא מלאני? מהנדסת? מנהלת רכבת? למה היא כזו חשובה? למה אתה חושב שאין לה תחליף?

קשה לי עם הדמויות שהן לא מספיק מעניינות.
אשמח אם תכתוב ביקורת פרק הבא ואולי אבין אם כדאי לי להמשיך.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחחח דווקא בכלל לא שמתי לב '
חחחחחח דווקא בכלל לא שמתי לב
02/07/2020 | 23:56
1
18
שכתבת נהג קטר
אבל זה באמת מצחיק

עושה רושם שמלאני היא גם מהנדסת אבל גם איך שלא קוראים למישהו שמחשב בדיוק כיצד כל המערכות שעל הרכבת יכולות להמשיך להחזיק בחיים את כל האנשים שעליה.עושה רושם שהיא ושני אחרים יודעים כיצד להפעיל את הרכבת.
האמת זה נראה בכל מקרה מסוכן מאוד והגיוני שהיא תשקיע יותר זמן בלמד אנשים נוספים.

אני אכתוב לך מה קורה בפרקים הבאים כדי לסגור לך את הפינה, אבל אם עד עכשיו הסדרה כל כך לא נראתה לך אז קשה לי להאמין שהיא תשתנה כל כך שתהיה מעניינת לך.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' מודה לך '
מודה לך
03/07/2020 | 22:10
4
לצפיה ב-'בינתיים גם אותי לא מושך להמשיך '
בינתיים גם אותי לא מושך להמשיך
05/07/2020 | 13:45
8
וגם אני לא מצליחה להבין מה מניע את הרכבת ללא הפסקה.
הציק לי עוד מהפרק הראשון
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' הפוליטיקאי - ע2פ3'
הפוליטיקאי - ע2פ3
02/07/2020 | 23:50
1
16
גיליתי מה היה לי קשה בסדרה הזו - הפרקים מתישים וארוכים מידי. אם פרק היה חצי שעה זה היה מושלם.

מה שעוד תורם להמשך צפייה, זה ההיסטריה של פייטון

שימשיך כך ואולי אפילו אסיים את העונה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחח דווקא זה הפרק ששבר אותי'
חחח דווקא זה הפרק ששבר אותי
03/07/2020 | 00:22
22
וכן הפרקים ארוכים מידי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי המילטון וזה מושלםםםםםם '
ראיתי המילטון וזה מושלםםםםםם
04/07/2020 | 00:52
1
33
לין ג'ונתן גרוף ג'פרסון כולםםםםםםםם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יאאאאאאא'
יאאאאאאא
04/07/2020 | 10:23
7
לצפיה ב-'הכי גאים שיש , עונה חמש אחרי פרק עשירי:'
הכי גאים שיש , עונה חמש אחרי פרק עשירי:
04/07/2020 | 13:36
3
22
ציפית מסצינת הפיגוע,  להיות יותר גרפית..
עשיתי לעצמי ספויילר ענק בויקיפדיה לכל עונה חמש, לא יכולתי להתעלם ממנה 
כנראה שחסר לי אחרי הבינג' הזה קצת תוכן של אקשן ופיצוצים 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אעהאאא '
אעהאאא
04/07/2020 | 13:50
2
23
כן היה פיגוע... אבל מה שהיה אחריו זה שבריאן סופסוף אומר לג'סטין שהוא אוהב אותו
הייתי שלולית אדם אחרי הפרק הזה
לאדעת אבל למה ציפית הגרפיות של הסדרה הזאת היא בסקס לא באלימות.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כאמור, חסר לי אקשן, עוד קצת והוא יבוא, אחרי הבינג' '
כאמור, חסר לי אקשן, עוד קצת והוא יבוא, אחרי הבינג'
04/07/2020 | 15:55
1
9
לצפיה ב-'זהו, עוד מסע נגמר '
זהו, עוד מסע נגמר
04/07/2020 | 22:39
20
היה מרגש, היה מעניין מאוד, עכשיו לתפזורת תכנים כללית..
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מה אני אעשה אם יסגרו את הפורום הזה לפני שאני אצפה ב- 100?'
מה אני אעשה אם יסגרו את הפורום הזה לפני שאני אצפה ב- 100?
05/07/2020 | 13:59
24
אולי היום אני אראה את פרק 7, אז עוד לא קראתי תגובות שלכם. עכשיו תוהה אם זה לא ילך לאיבוד
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עכשיו אני חוזר לסיום העונה והסדרה של המאה:'
עכשיו אני חוזר לסיום העונה והסדרה של המאה:
05/07/2020 | 21:44
17
זה רעיון טוב להתחיל איתה אחרי הבינג' עם הכי גאים שיש, לקבל מנת אקשן והמון עניינים טובים אחרים..
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

00:52 | 16.07.20 טוני החתול
00:18 | 16.07.20 טוני החתול
20:19 | 15.07.20 didalf
16:17 | 14.07.20 מיכל203
23:14 | 13.07.20 טוני החתול
20:41 | 13.07.20 LeRanch
20:35 | 12.07.20 didalf
09:03 | 12.07.20 טוני החתול
07:19 | 12.07.20 LeRanch
19:13 | 09.07.20 טוני החתול
17:01 | 09.07.20 טוני החתול
10:29 | 09.07.20 טוני החתול
22:40 | 08.07.20 didalf

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ