דיוני THE 100 עונה 3 לסופ"ש

didalf

Well-known member
המאה פרק 3X13

גאד אני אוהבת את הסדרה הזאת
הם תמיד מפתיעים אותי מחדש. פייק וקיין מגיעים לפוליס שנראית כמו רומא העתיקה עם אנשים צלובים בכל מקום. קצת התאכזבתי לגלות שפייק עדיין חי. כל העיר עכשיו בשליטת אלי וג'אהא
פייק מסרב לקחת את הצ'יפ ונכנס לכלא, ומרקוס גם מסרב אבל נלקח למקום אחר. פלאשבק 6 חודשים אחורה, בתיבה מתכוננים להצנחת המאה ומבקשים מפייק, שאז היה רק מורה, ללמד שיעורי השרדות לאסירים. תראו מה זה רק לא מזמן ג'אהא אמנם היה מעצבן אבל לא משוגע. אז התלמידים מגיעים לכיתה כ"כ צעירים ותמימים פאק זה היה כולה לפני חצי שנה מבחינתם מרגיש כמו גלגול אחר. אנשים מתלחששים על אוקטביה ומישהו לא נתן לה לשבת לידו?!? מה נראה לך? חוצפה. רוב הילדים מזלזלים בשיעור, במיוחד אחד ג'ון מרפי, אבל אוקטביה מרותקת. לרגע חששתי שכל הפרק הולך להיות בפוליס ובתיבה בלי הילדים שלי אבל הנה קלארק. יופי. טים רובר מגיעים למבוי סתום, ומתחילים ללכת ברגל בעקבות מקור מים וכל מה שהם מגיעים אליו זה חצי אי עם פסלים. החלונות שלהם בג'יפ מקולקלים? כי למה בשניה שהם יצאו הם כבר היו ספוגים מהגשם? אין להם הרבה לאן להמשיך אז אוקטביה השורדת שהקשיבה בשיעור עושה מדורה כמו שלימדו אותה. אני מאוהבת בה
היא עדיין לא מסוגלת להסתכל על בלאמי וכועסת עליו, והם רבים קצת, והוא הולך לטייל לבד בחוף. מצד אחד עדיין מגיע לו כל מה שהיא אומרת לו, מצד שני די לריב הוא אוהב אותך
פייק מגיע לכלא ופוגש שם את מרפי, שמסנן כלפיו שהוא למד לשרוד לבד ולא בשיעורים שלו. אבל מי עוד מסתתרת שם? אינדרההההההההה
כמובן שהיא לא תיקח את הצ'יפ!! והיא רוצה לנקום בפייק ודוקרת אותו ב300 חתכים. עם כל הכבוד למסורת הגראונדרית גאדממיט תהרגי אותו כבר. אבי מנסה להעמיד פנים שהיא לא על הציפ ולסחוט מידע מקיין, אבל כשהיא מנשקת אותו בצורה חשודה מידי למצב הנפשי שהיא אמורה להיות בו, הוא מבין שמשהו לא בסדר. הוא ממשיך לסרב לקחת את הצ'יפ גם כשהם ליטרלי הופכים אותו לישו וצולבים אותו. אעהעההה זה היה מחריד. ג'ספר ואוקטביה מגלים איך לאותת עם עלים מיוחדים שהופכים את המדורה לירוקה. קלארק בינתיים הולכת לדבר עם בלאמי בסצנה מושלמת
"קלארק, איבדתי אותה"
בלאמי בוכה כי אוקטביה לא סולחת לו אעההההה
קלארק מנסה לנחם אותו שהוא אולי אשם בהרבה דברים, אבל לא במוות של לינקולן. (האמנם?) "חלק מזה כן" "אולי" - אין מה לעשות קלארק צריך להכיר בזה. אבל היא מנסה להגיד לו שאוקטביה תסלח לו, השאלה אם הוא יסלח לעצמו? האם הוא צריך? אני לא יודעת מצד אחד אני מתה עליו ואני רוצה שיהיה לו טוב ושהוא ואוקטביה יהיו ביחד לנצח מצד שני יש לו המון על מה לכפר זה לא צריך לבוא בקלות. מצד שלישי מה אני מקשקשת כבר סלחתי לו מזמן
אני לא יכולה הדמעה שלו בסצנה הזאת הרגה אותי
"כל כך כעסתי עלייך כשעזבת" - אעהההההה
אני 99% בטוחה שהוא מאוהב בה (ושהיא אוהבת אותו מאד אבל לא בצורה רומנטית) אבל גם אם זה לא בקטע רומנטי אני מתה מאיך הוא אוהב אותה וצריך אותה. "אתה לא היחיד שצריך לסלוח לעצמו"- קלארק עדיין מאשימה את עצמה במוות של לקסה
והר וותר וכנראה עוד הרבה דברים. "אבל אנחנו צריכים אחד את השני בלאמי"
קלארק מלכת הפפ טוק
ואעהאהההה חיבוק ארוךךך
איך הוא מחזיק אותה חזק
וכמובן שום דבר משמח לא מחזיק בסדרה הזאת יותר משניה וצוללנים עולים פתאום מהים ותוקפים אותם
והם מגיעים גם לאוקטביה וג'ספר . אבל אוקטביה המלכה מיד מכריזה בגראונדרית מי הם ומספרת שלינקולן שלח אותם, והחיילים מיד מתעניינים. מעניין מה החשיבות של לינקולן לאנשים האלה. הם מביאים להם בקבוקונים לשתות לפני שהם לוקחים אותם. אוקטביה לא מהססת כי היא סומכת על לינקולן
וכל השאר לוקחים שוט אחריה ומתעלפים. בחזרה לתיבה, בשיעור האחרון פייק מזכיר לנו שהוא חלאה, או שיש לו דרך מאד מוזרה להעביר שיעורי הישרדות. והוא פשוט מכסח את מרפי מכות
מה לעזאזל. כאילו אני מבינה שבא לך להרביץ למרפי, לכולם בא, אבל הוא עדיין ילד וטפ? מה שמוביל לקטטה המונית. כאילו הוא ניסה ללמד אותם להגן אחד על השני? אבל מרפי שבאמת נהיה נסיך איכשהו מתחת לכל הציניות שלו מציל את חייו של פייק מאינדרה כשהוא משכנע אותה שהם צריכים אותו כדי לצאת. לא נו רציתי שתהרוג אותו כבר. בתיבה המאה מתכוננים לשיגור ועולים לספינה. קלארק מובלת לשם מורדמת ואבי נפרדת ממנה. לא יאמן שהיא הסכימה לדבר כזה. בלאמי מתנגב לספינה (עוד עם ג'ל בשיער
) והשיגור יוצא לדרך עם השיר שהיה בהתחלה כשהם נחתו. זה היה מרגש
בא לי לראות את הפרק הראשון. כמה עברנו וזה רק עונה 3. אנחנו רואים את קיין המגולח והדי מניאק, ועוברים לקיין של עכשיו, ליטרלי קדוש מעונה, צלוב ועם זקן. ג'אהא מאיים שהוא יהרוג את אבי אם קיין לא יקח את הציפ וזה מכניע אותו. הו לא
איך המבט שלו הפך חלול פתאום פאק. הילדים שלי מתעוררים במכולה מטונפת. פתאום היא נפתחת ונכנס מלא אור ואז אנחנו סופסוף פוגשים את לונה. קלארק מבקשת ממנה לקחת את הצ'יפ אבל לונה מסרבת, היא לא רוצה להרוג יותר. למרבה הצער לא נראה לי שיש אפשרות להיות מפקדת בלי להרוג. אבל קלארק למה לא סיפרת לה על אונטרי הפסיכית? והם יוצאים מהמכולה לגלות שהם פאקינג במבנה מוזר שנוצר ממכולות בלב ים!!!! מה לעזאזל!!!!!

מילי08

Well-known member
אני חושבת שזו היתה עונה

אכזרית במיוחד. גם מבחינת העלילה וגם מבחינת הדמויות.

limors2

Active member
גם מוצלח מאד

מינוס זה שלונה התגלתה כהיפית שוחרת שלום מוזרה
&nbsp קלארק ובלאמי חמודים נורא
בלאמי עם האהבה הרומנטית שלו, וקלארק עם ה"אני אוהבת אותך כמו אח" שלה. זה עובד ואני בעד
אבל בגלל שהוא חמוד (כרגע, עד השטות הבאה שלו) אני מעדיפה שהוא ימצא מישהי אחרת וישחרר אותה, רק כדי שהוא יהיה קצת מאושר
אם הם בכלל מסוגלים להיות מאושרים בסדרה הזו, כשכל שניה מישהו אחר מת או נצלב או נדקר או מגלה שבגדו בו ואכלו צ'יפים (
) או מתעורר על מבנה מכולות עצום בלב ים
&nbsp וכן, אני לא מבינה למה פייק תקף את מרפי ככה. כדי שהאחרים יאלצו לצאת מהאדישות שלהם ולהציל אותו? נו באמת. ממש מורה למופת

למעלה