07/2020 – משתנים – סיכום חודש

מילי08

Well-known member
נפל לי המחשב אתמול

קראתי בעיון את כל השרשור, ובאמצע התשובה שלי לשאלון המחשב קרס לתוך היקום של עצמו
. בתגובה סגרתי אותו והיינו ברוגז למשך הערב. בכל מקרה, הנה התשובות שלי. שם: מילי גיל: 40 (מדכא בכל חודש מחדש) שבט: וואלה לא יודעת סדרת החודש: האמת שבקושי ראיתי טלוויזיה החודש (ביחס אלי). ווינונה ארפ 3 היה מאכזב, לכן אני אלך על סופרסטור כי היא היחידה שראיתי ברצף. סרט החודש: או! לשם שינוי ראיתי 2 ואפילו התאמצתי לזכור אותם (כי ראיתי שבוע שעבר אז זה קל): הנסיכה הקסומה
ו- נדמה לי, פול. על חייזר סטלן. די משעשע שיר החודש: אין דבר כזה שיר חודש. יש שיר יום. אפילו שיר שעה. שיר שקמים איתו ושיר שנרדמים איתו. ספר החודש: אני ממש מתרשמת מעצמי, הספק מעולה (אבל עדיין רחוק מעדי
). עיון, פרוזה, פנטזיה ואפילו ספר מוקלט. אני אלך על סדרת הרואים לרחוק, למרות שהספר השלישי עיצבן אותי מהאמצע, אחר כך תיסכל אותי ובסוף ייאש אותי קצת. נגמר קצת בקול ענות חלושה ביחס לשלל האירועים. דמות החודש: אממממ, לאדעת. אולי ג'ונה מסופרסטור, רק כי זה בעיקר מה שראיתי. בעצם לא, אני אלך על עיני- לילה מהספרים שלעיל. שחקנ/ית החודש: בהתחלה חשבתי שאין לי, אבל בעקבות ציטוט החודש, הבנתי שיש לי: האנה גדסבי
ציטוט החודש: anger, much like laughter, can connect a room full of strangers like nothing else. But anger, even if it’s connected to laughter, will not... relieve tension. Because anger is a tension. It is a toxic, infectious... tension. And it knows no other purpose than to spread blind hatred, and I want no part of it. האנה גדסבי, ננט. למה מצפים בחודש יולי? שום דבר מיוחד. אולי יהיה עוד סגר, אבל הפעם אני אעריך אותו יותר... אם היו מקצרים את שבוע העבודה ל4 ימים מה תעדיפו: יום חופש נוסף בשלישי או חמישי? כבר שנים אני טוענת שיום שלישי צריך להיות יום חופש. יומיים עבודה-חופש-יומיים עבודה-סופ"ש. מושלם מה הדבר הראשון כשאתם עושים כשאתם חוזרים מהעבודה? לפעמים פיפי... (לא תמיד מספיקה בעבודה המחורבנת שלי). לרוב נותנת אוכל וצומי לחתולים. מה יגרום לכם לנטוש סדרה? כמעט כל מה שכבר כתבתם. משחק לא אמין, ציפיות לא מוצדקות, דיאלוגים מטופשים, חוסר עניין מתמשך... מה התמונה האחרונה בטלפון שלכם? נשלח אלי- דירה במסגרת חיפוש דירות. תמונה שאני צילמתי - צילומסך של המסר מניק עם כתובת המייל של טוני החתול ליתר בטחון. כייון שזה אולי הסוף של תפוז כמו שאנחנו מכירים אותו - כמה שנים אתם בתפוז? אממ, נראה לי 12 שנה רשומה רשמית. לפני כן היו לי כל מיני שמות משתמשים לא קבועים וגם לא הייתי עקבית. האם האתר השפיע באיזה אופן על החיים שלכם מחוץ למחשב? רוב הקשרים שיצרתי כאן לא החזיקו מעמד. רק קשר אחד וגם זה במקרה. אבל בעיקר עזר לי להרגיש שייכת לקהילות משוגעים לדבר כמוני (פורום דוקטור הו, קומונות באפי) מה הבינג' הכי מופרע שעשיתם? בזמנים טובים (או שלא.. תלוי בנקודת המבט) אני רואה המון טלוויזיה. שעות על גבי שעות. אז לא יכולה לחשוב על משהו ספציפי למסיבת 4TH OF JULY של איזה סדרה הייתם רוצים להיות מוזמנים? ברוקלין 9-9 אנחנו אוהבים להתייחס לסדרות אמריקאיות כנחותות מבריטיות - אבל מה הדבר הכי טוב בסדרות אמריקאיות? אני כבר שנים לא חושבת ככה. יש כל כך הרבה זבל בסדרות הבריטיות. הומור מטופש/ ירוד או דרמות מוגזמות. אבל אני מתה על מבטא בריטי. לשאלה עצמה - בסדרות אמריקאיות מן הסתם יש יותר תקציב, ורואים את זה. אם זה השאלון האחרון שלנו - שאלה שרציתם לשאול ולא יצא לכם? מהי התשובה לחיים, ליקום ולכל השאר? תמונה ו/או וידאו שתרצו לחלוק עם הכיתה: אין לי משהו מיוחד

didalf

Well-known member
איזה ביש מזל ומחשב מטומטם

הנסיכה הקסומהההה
ראיתי קצת כי היה ביס אבל עצרתי את עצמי כי הייתי צריכה לישון ובמילא אני יודעת את זה בע"פ. &nbsp " עזר לי להרגיש שייכת לקהילות משוגעים לדבר כמוני " - לגמרי
&nbsp לשאלתך האחרונה - 42.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
43 לפי חישובים חדשים

עוד לא יצא לי לספר על זה כאן אבל יש משהו מגניב של שירות הסטרימינג של קוויבי שהם עשו שיחזור של כל הסרט הנסיכה הקסומה עם הרבה שחקנים ידועים שונים משחקים את כל התפקידים כשהכל צילמו מהבית. זה די מעולה. זה יוצא בחלקים קטנים אז עוד לא הכל יצא. אני מצרף דוגמא. &nbsp אני ממש ממש ממש חייב לראות ננט כבר. אני אומר את זה שנים, אבל די כבר. &nbsp יאיי הגעתי לתמונות שלך. (אבל טוב שלא שמת את התמונה הזאת כאן)(אני מקווה שזה באמת נשלח לכל מי שצריך, פשוט צריך שלא תשלח לטרול) &nbsp משהו שאמור להיות ממש טוב בפורום החדש זה שזה שומר את מה שאתה כותב גם לפני שאתה שולח. או לפחות שומר אם אתה לוחץ על שמור טיוטה כל קצת זמן, אבל נראה לי גם שומר אוטומטית.

didalf

Well-known member
חחחח כן אני גם רציתי לספר על זה

של הנסיכה הקסומה, זה ממש חמוד. אני מתה על ג'ו וסופי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה שלהם קצת הציק לי

דבר ראשון כי חלק מהכיף אצל אחרים זה שאנשים שונים מעמידים פנים שהם יחד כשהם למעשה לא יחד וזה מצחיק. אבל מה שממש מפריע זה שהיא טעתה בשורה אחרי שבאטרקאפ שואלת על הROUS's ווסלי מבהיר את הראשי תיבות שזה rodents of unusual size. וסופי לא אומרת את זה. &nbsp אני לא מוכן לדברים כאלו
&nbsp אבל זה באמת מעולה עם הכלב
&nbsp בכל מקרה זה עוד לא יצא לדעתי בקוויבי, אז אני מניח שאת ראית רק מה שביו-טיוב.

didalf

Well-known member
חחחחחחח נכון גם לי זה הציק

היא לא אמרה את הטקסט נכון!!!
גם השורה הבאה צריכה להיות "איי דונט ט'ינק דיי אקסיסט" שהיא לא אמרה נכון
אבל עדיין הם חמודים|
ועם הכלב
&nbsp וכן ראיתי רק מה שביוטיוב. &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שווה אולי לעשות קוויבי רק בשביל זה

אם כי אני מניח שזה יהיה גם אצל דודים מסויימים &nbsp היה שלב שבו 4 דמויות במקביל שוחקו על ידי מחלקת הכספים של "המשרד"

מילי08

Well-known member
שמעתי על החידוש לנסיכה הקסומה

אני לא רוצה לראות כדי שלא ייהרס לי הקסם. גם ככה אני עדיין זוכרת את הספר המחורבן (אזהרה נוספת להתרחק מהספר). &nbsp השמירה האוטו' בפורום החדש היא באמת יתרון, אבל כנראה היחידי

didalf

Well-known member
אני לא חושבת שזה יהרוס

כי זה לא רימייק ממש של אולפן הוליוודי שהיה רוצח את הקסם. זה יותר מחווה של מעריצים רק שהמעריצים האלה הם כל הוליווד. הם מצלמים מהטלפון בבית וזה בעיקר מצחיק. נגיד סופי וג'ו שבמקום להאבק עם עכברושי ענק נאבקים עם הכלב החמוד שלהם

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בדיוק, זה יותר כמו מחוות מעריצים חמודה

זה קצת כמו שיש הקרנות פעילות של סרטים כמו מופע האימים של רוקי.

limors2

Active member
בדיוק ראיתי שעונה 4 של ווינונה מתחילה בהמשך החודש

לא בטוחה אם מתחשק לי לצפות בה, מוזמנת להחליט בשבילי אם מנסים או נוטשים

dory391

New member
מכל הסדרות שציינת צפיתי באדיקות רק במשרד הבריטי
גם הצמיח משם כוכבים, בייחוד את ריקי ג'רבייס הסופר מוכשר (שגם יצר אותה עם סטיבן מרצ'נט) וגם את מרטין פרימן.

למעלה