07/2020 – משתנים – סיכום חודש

Reutk

Active member
רוב השאלות בשאלונים שפרסמתי הן לא היו שלי

אבל זאת כן היתה שאלה שלי (ואפרת רצתה לשמור אותה לשאלון אמיתי). גם השאלה שעליה בעצם ענית היא טובה, שיר אהוב של זמר לא אהוב. שום שיר במזרחית
, אבל יש כל כך הרבה יפים. אכן זאתי מארץ עוץ קראתי את הפתיח ועוד שני דפים מהפרק הראשון. כן, אני שמחה כי נורא בא לי לראות משחק, אבל היה יותר העדיף שלא היה חוזר (ואולי בסוף באמת לא יחזור). איזה מהציטוטים (נראה לי זה שאני חושבת).

didalf

Well-known member
למה את לא רוצה שיחזור?

כן גם לאפרת יש שאלות טובות. את עדיין יכולה לשמור אותה לשאלון אמיתי אם לא יענו לך מספיק פה. ואני לא אוהבת את הקולות שלהם וסגנון השירה. אפילו כשיש כבר שיר יפה כמו צליל מיתר באמת אז אני מעדיפה ביצועים אחרים. &nbsp אה נכון יש שניים הציטוט עם הסבתות
אבל גם את השני אהבתי. &nbsp

מילי08

Well-known member
במזרחית של פעם היו הרבה שירים יפים

לפני שהם רודדו לשירי אהבה הכי מפגרים בעולם ויאללה בכפיים

Reutk

Active member
באמת למה. אני רואה את הסדרה בעיקר בגללה.

כל משפט שהיא מוציאה מהפה שלה זה אוצר שצריך למסגר.

limors2

Active member
לא ידעתי שהיה פורום פאנפיקים

אבל גם לא ממש הייתי מודעת לקיומם עד לפני כמה שנים. &nbsp וסדר היום שלך אחרי העבודה משעשע אותי. מה תעשי אם תכנסי הביתה ישר אחרי שאכלת שוקולד?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הרוג את יקיריך - הסרט עם דניאל רדקליף?

הוא טוב? הוא מהסרטים האלו שבא לי להגיע אליהם ואני אף פעם לא מגיע אליהם. &nbsp רגע, הולך להיות כדורסל למרות הקורונה? &nbsp עונה של סקאם זה דבר יחסית קצר, אבל כן, ללילה אחד זה חתיכת דבר. ולחלוטין גם מסוג הדברים שאני אעשה לפעמים. &nbsp השאלה בסוף באמת טובה. אני אוהב את השיר עץ ירוק מפלסטיק של מרגול. וזה בערך השיר המזרחי היחיד שאני אוהב.

מילי08

Well-known member
הציטוט ממשבריסטית יפה!

מעלה נקודה מעניינת &nbsp לשאלתך - לא מתה על פופ דאנס בנות כזה, אבל טוקסיק של בריטני ספירס הוא אחד המשובחים

1Shir

New member
תשובות לנשמה של הפורום
-

שם: שיר המהממת גיל: 38 שבט: קפרה (הישרדות) סדרת החודש: הישרדות סרט החודש: מחקתי עכשיו קישור של אתר של סרטים בסימניות בזכותך שיר החודש: טונה - מרפקים ספר החודש: ספר זה קצת פאסה דמות החודש: עידן חביב שחקנ/ית החודש: אסף גרניט ציטוט החודש: אני מבקשת מאמא שלי חאלס על משפט מעצבן שהיא כל הזמן אומרת לי (היום בטלפון) למה מצפים בחודש יולי? לא לספור את השניות לשאלון החודשי הבא אם היו מקצרים את שבוע העבודה ל4 ימים מה תעדיפו: יום חופש נוסף בשלישי או חמישי? שלישי מה הדבר הראשון כשאתם עושים כשאתם חוזרים מהעבודה? שמה את המפתח במנעול מה יגרום לכם לנטוש סדרה? אם אין התלהבות להמשיך מה התמונה האחרונה בטלפון שלכם? צילמתי את האוזן שלי כי פחדתי שנכנס לשם חרק (פעם במוקד פגשתי מישהי שזה קרה לה ומאז אני מפחדת שזה יקרה גם לי אם יש לי פתאום תחושה של תוך האוזן במקום שיש בו המון חרקים מעופפים קטנים כגון פרדס בקיץ) כיוון שזה אולי הסוף של תפוז כמו שאנחנו מכירים אותו - כמה שנים אתם בתפוז? 18 נראה לי הכל בגלל בן זוג - הנה עוד הוכחה שעדיף בלי זוגיות האם האתר השפיע באיזה אופן על החיים שלכם מחוץ למחשב? יותר חשוב שאני השפעתי על אחרים להצטרף אליו אבל אלה אנשים טובים שלא כועסים על כך מה הבינג' הכי מופרע שעשיתם? הוא יהיה קשור לאוכל יותר מאשר לטלוויזיה ורוב מי שמכיר אותי לצערי חושב שאני מקיאה כאשר זה בדיוק להפך הקאתי פעמים בודדות בחיי ואני אעשה כל מה שאפשר כדי לא להקיא אם יש לי בחילה למסיבת 4TH OF JULY של איזה סדרה הייתם רוצים להיות מוזמנים? דוסון קריק אנחנו אוהבים להתייחס לסדרות אמריקאיות כנחותות מבריטיות - אבל מה הדבר הכי טוב בסדרות אמריקאיות? תרבות יחסית דומה לשלנו אם זה השאלון האחרון שלנו - שאלה שרציתם לשאול ולא יצא לכם? מה הדבר האחרון שאכלתם ומה הדבר הבא שתאכלו לדעתכם?

didalf

Well-known member
לשאלתך - המבורגר וצ'יפס

הדבר הבא יהיה שוקולד כשיהיה לי מקום שוב
&nbsp אני שמחה שמשומה הזכרתי לך למחוק סימניה
&nbsp איזה אנשים כועסים שגרמו להם להצטרף לתפוז?

1Shir

New member
לגבי הסיפא - פספסת "לא"

+ הבהרה לגבי התשובה שלפני: "נראה לי" מתייחס למספר השנים ולא לאקס לשאלתי - 4 מעדני שוקולד של שטראוס הדבר הבא - מרק עוף + קישוא + מלפפונים + שיבולת שועל + גבינה + תפוחים + אגסים + מקדישה לך שיר

didalf

Well-known member
יאיי אני אוהבת את השיר הזה

כן הבנתי ש18 זה מספר השנים, אבל עדיין לא הבנתי אם את כועסת שהוא גרם לך להצטרף לתפוז? למה? אנשים כועסים עליך שגרמת להם להצטרף לתפוז? אנשים לא כועסים עלייך ואת מופתעת מזה? &nbsp אני צריכה להפסיק להיות מופתעת מהרגלי האכילה המוזרים שלך
את כל זה אכלת ביחד?
&nbsp

1Shir

New member
כי תראי מה קורה בסוף

לגבי האוכל - בסוף אפילו אכלתי הרבה יותר

limors2

Active member
עוף ותפו"א

אם אקום מאוחר אז רק ארוחת צהריים, אבל קרוב למדי שאקום די מוקדם בבוקר ואז אוכל בננה/עוגיה כלשהי &nbsp חרקים באוזן זה מפחיד:|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה את עושה אם את מגיעה הביתה מהעבודה והדלת של הבית פתוחה?

אז אין לך סיבה להכניס את המפתח למנעול (אבל ייתכן שיש לך בעיות אחרות) &nbsp לגבי הדבר האחרון שאכלתי - זה גלידת שוקולד שזה הקינוח הרגיל בארוחת יום שישי אבל יותר חשוב לציין שבארוחה עצמה אכלתי עראיס. וזאת פעם ראשונה שהכנו עראיס בארוחה של המשפחה שלי והיה ממש מוצלח. ומאוד מאוד ממלא (אבל זה בסדר, לקינוח יש קיבה נפרדת). &nbsp הדבר הבא שאני אוכל (לאחר צום של 16 שעות) זה פרגית עם חסה (ואולי את החתיכה האחרונה של עראיס שנותרה מהארוחה של הערב) &nbsp עשית לי לחלוטין צמרמורת עם המחשבה של חרק שנכנס לאוזן. היה לי פעם משהו קרוב שהוא נחת לי בתוך האוזן. אני מעדיף פשוט לא לחשוב על זה.

מילי08

Well-known member
לקינוח באמת יש קיבה נפרדת!

נראה לי שזה אפילו הוכח מדעית. סתם, זה לא. אבל זה נכון עובדתית.

Lhuna1

New member
גם אותי מפחיד שיכנסו חרקים לאוזניים!

הדבר האחרון שאכלתי לפני השינה היה 2 קוביות שוקולד רוזמרי. הדבר הבא שאני אוכל (אם הקפה שעכשיו לא נחשב), אני מניחה שארוחת בוקר (סלט ירקות, מקושקשת, טוסט עם ריבה).

מילי08

Well-known member
נראלי שעדי היא באמת הנשמה של הפורום

למרות שהיא רעה אלי, אבל זה בגלל שהיא לא מבינה כלום ושכחתי לענות על השאלה שלך - אכלתי ופל ממש לא טעים של שופרסל. כזאת אכזבה. פעם היו להם ופלים מעולים

למעלה