07/2020 – משתנים – סיכום חודש

limors2

Active member
בוגד!!!!!!!!!

בסוף נגלה שאתה אחראי על המעבר
אבל הם כתבו ש(לפחות תאורטית ובהעדר באגים) גם פורומים לא פעילים יעברו, לא?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מקווה מאוד שגם פורומים ישנים יעברו

אבל לא הייתי מהמר על שום דבר. &nbsp אי אפשר ממש להאשים אותי ברצון לחדש דברים. ואני חסיד ענק של הפורמט הנוכחי של תפוז. &nbsp יחד עם זה לפני רגע התחלתי לכתוב תגובה ואז העמוד עבר רפרש... יש בהחלט דברים שאני אשמח שיעבדו טוב יותר.

מילי08

Well-known member
תמונות של האחיינית הפיצית
כיף

היתה תקופה שהייתי נכנסת לפורום באפי אחרי שהוא נסגר וקוראת הודעות. ממש חבל שהכל ייעלם

LeAnnDylan

Well-known member
סוף סוף מוצאת זמן

שם: דילן גיל: 33 שבט: וואנקרו כמובן. כי אני לא אויבת. סדרת החודש: ה-100 סרט החודש: The Goldfinch שירי החודש: Brandy Clark - Broke LeAnn Rimes - Greatest Man I Never Knew Lady Gaga & Ariana Grande - Rain On Me ספר החודש: Such a Fun Age זה ספר החודש של הבוק קלאב, אבל עוד לא התחלתי אותו
דמות החודש: לקסה. דה שחקנ/ית החודש: כי ניק מעצבן אותי - אלישיה דבנם-קרי
(סתם נו, איוונה מיליצ'ביץ'
) ציטוט החודש: Not everyone. Not you למה מצפים בחודש יולי? לנוח. החודש הזה היה מטורף!
אני תשושה כל כך
אני רוצה לעבוד, אבל רוצה לחזור הביתה בשעה נורמלית ולא להצטרך להמשיך לעבוד בבית
אם היו מקצרים את שבוע העבודה ל4 ימים מה תעדיפו: יום חופש נוסף בשלישי או חמישי? חמישי, כי כרגע זה עוזר לי לראות את הפרק החדש של המאה בלי לחשוש שאני צריכה לקום למחרת מוקדם. ובהמשך יש משחקי פוטבול בחמישי אז תמיד מעדיפה לא לעבוד כשיש פוטבול. מה הדבר הראשון כשאתם עושים כשאתם חוזרים מהעבודה? חולצת נעלים. מה יגרום לכם לנטוש סדרה? חוסר ענין/עצבים מה התמונה האחרונה בטלפון שלכם? מצרפת למטה (למרות שטכנית יש לי גיף שמופיע אחרון אבל גם הוא ספוילר וגם ביקשת תמונה) כיוון שזה אולי הסוף של תפוז כמו שאנחנו מכירים אותו - כמה שנים אתם בתפוז? הלכתי לבדוק בעמוד שלי ורשום מאי 2004. וליאורה לקחה לי את הבדידים אז אין לי כוח לחשב באמצע הלילה כמה שנים זה
האם האתר השפיע באיזה אופן על החיים שלכם מחוץ למחשב? הכרתי המון חברים שנשארו חברים טובים גם מחוץ לתפוז, בפורום הזה דוגמה טובה זו ליאורה
(וכותבי עבר שלפעמים מגיחים כאן - סהר ושירי בלוק) מה הבינג' הכי מופרע שעשיתם? מתלבטת בין עונה שלמה של המאה (כל אחת מהעונות) או עונה שלמה של מפרשים שחורים. אני חושבת שלמאה יש יותר פרקים לעונה אבל הפרקים של מפרשים שחורים ארוכים יותר
ושוב, אין לי בדידים וזה. למסיבת 4TH OF JULY של איזה סדרה הייתם רוצים להיות מוזמנים? לא יודעת, לא חושבת שראיתי איזה סדרה שעשו מסיבה. אבל השנה נראה שלא תהיה לנו מסיבה בכלל כי גאווין ניוסום ביטל לנו את החופים, זיקוקים ושאר התקהלויות. אולי אלך למשפחה של שותפה שלי לברביקיו ופוקר. כן, זה לא מה ששאלת אבל קיבלת את התושבה הזאת בכל זאת. תתמודדי. אנחנו אוהבים להתייחס לסדרות אמריקאיות כנחותות מבריטיות - אבל מה הדבר הכי טוב בסדרות אמריקאיות? אני בכלל לא אוהבת סדרות בריטיות אז מבחינתי הן הנחותות. אם זה השאלון האחרון שלנו - שאלה שרציתם לשאול ולא יצא לכם? Life Should be about more than just surviving, Don't we deserve better than that? תמונה ו/או וידאו שתרצו לחלוק עם הכיתה: התמונה שביקשת ושיר שאני אוהבת כי קלארק
ואני מדמיינת שהיא כתבה אותו ללקסה

didalf

Well-known member
יאאא היא מנגנת ושרה

מי עוד יודע לנגן/לשיר? אווי אני מקווה שיוטיוב לא יקבל רעיונות מזה שלחצתי על הוידאו. &nbsp את לא חייבת להעלות את התמונה האחרונה, אבל יאאא איזה קעקוע יפה. &nbsp מאי 2004 זה 16 שנים בלי בדידים יו וולקאם. &nbsp חחחח דווקא באמת רציתי לשאול אותך מה את עושה ב4.7 אז אני מרשה לך את התשובה הזאת. &nbsp "Not everyone. Not you" -
אני אוהבת שהתחכמת ושמת עוד ציטוט בשאלה על השאלה.

limors2

Active member
ברביקיו אמריקאי בחג אמריקאי נשמע מושלם

אבל אולי לעולם לא תדעי שהגבתי לך את זה ,כי תפוז חסמו ואתך

limors2

Active member
היא שלחה לי צילומסך שאומר שהגישה שלה לאתר חסומה

אולי בגלל המעברים ובעיות באישורי האבטחה יש בעיה עם גישה מחו"ל

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היא דווקא נרשמה עכשיו לפורום החדש

מה שמתסכל זה שליאורה עדיין לא מצליחה להכנס לשם. אני מקווה שמחר יסדרו לליאורה ואז תוכלו פשוט לעשות דיונים שם

didalf

Well-known member
אבל לפה יש לה שגיאה

זה לא שהיא קוראת וחסומה מלהגיב, יש שגיאה בכניסה לדף. זה כנראה קורה לכל מי מחוץ לישראל.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה, ליאורה בארץ לא?

דילן מצליחה להכנס ליאורה היא זאת שלא. והבנתי שיש אולי עניים עם ספקי אינטרנט מסויימים, אבל שאמורים לסדר את זה

didalf

Well-known member
דילן לא מצליחה להכנס לתפוז הישן לזה התכוונתי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אה...

יותר חשוב שליאורה תוכל להכנס לתפוז החדש מאשר שדילן תצליח להכנס לתפוז הישן שבכל מקרה הולך להסגר

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רגע, למה את לא רוצה מסיבת 4 ביולי בסדרה ה100

אה נכון, כי הם לא אמריקאים!!!! &nbsp טוב, אני צריך להיות נחמד כי בסוף כן נתת שחקנית אחרת כשחקנית החודש. אחרת הייתי אומר שאת לא וואנקרו כי את כן אויבת
שיט יש כאן המון דברים שאי אפשר לדבר עליהם בגלל עדי &nbsp אז אומנם חשפת את הרמאות שלך לגבי הסרט - אבל איך הוא באמת? &nbsp השאלה שלך (שכמובן מה100) מרגישה רלוונטית להתלוננות שלך על סגירת החופים. האם החיים צריכים להיות יותר מאשר רק לשרוד את הקורונה? האם לא מגיע לנו יותר מזה? והתשובה היא שתתמודדו עם קצת להיות בבית. מתאים לי איזה סגר כזה לחודש יולי. (ולכל הרוחות יש לנו 1000 חולים חדשים ליום)

didalf

Well-known member
לא!!

זה כי הם לא יודעים לחגוג!!!!!!!! אם הם ינסו לעשות מסיבה זה יגמר במוות. &nbsp מודה לכם על ההתחשבות
&nbsp כן תחזירו את הסגר יש יותר מידי פקקים.

מילי08

Well-known member
זה קעקוע אמיתי?

די מהמם. תכלס - דבר ראשון זה לחלוץ נעליים כשחוזרים הביתה. אבל לא הייתי חושבת על זה אם לא היית כותבת...

Reutk

Active member
תשובות

סדרת החודש: משבריסטית. סרט החודש: הרוג את יקירך. שיר החודש: Elton John - Goodbye Yellow Brick Road ספר החודש: לא קראתי. השבוע התחלתי את מרשעת אבל בנתיים הוא משעמם אותי. דמות החודש: איב ממשבריסטית . שחקנ/ית החודש: הנרי ואנה מהמטבח המנצח האוסטרלי עונה 9 (אני משלימה עכשיו את העונה והם כאלה חמודים!). ציטוט החודש: 'אלוהים לא יכול להיות בכל מקום לכן הוא ברא את הסבתות' (משיי טאון). ועוד אחד ממשבריסטית של איב (אחרי שמבקשים ממנה סליחה): " התנצלויות הן דבר מוזר נכון? הן רק ביטוי של בושה. 'אופס, עשיתי משהו, זה לא הלך כמו שחשבתי, אם אנחנו יכולים להעמיד פנים שזה לא קרה? בבקשה'." למה מצפים בחודש יולי?
כמובן. והעונה החדשה של שיי טאון. אם היו מקצרים את שבוע העבודה ל4 ימים מה תעדיפו: יום חופש נוסף בשלישי או חמישי? בחמישי. מה הדבר הראשון כשאתם עושים כשאתם חוזרים מהעבודה? חולצת נעליים, אוכלת שוקולד, נכנסת להתקלח. מה יגרום לכם לנטוש סדרה? הרבה דברים. מה התמונה האחרונה בטלפון שלכם? מהלך של הספרס שאני מאוהבת בו ויכולה לראות אותו בלופים. כייון שזה אולי הסוף של תפוז כמו שאנחנו מכירים אותו - כמה שנים אתם בתפוז? 18 שנה. האם האתר השפיע באיזה אופן על החיים שלכם מחוץ למחשב? לא נראה לי שהשפיע. אני מנסה לחשוב האם הכרתי את העולם הפאנפיקים בגלל פורום פאנפיקים ז"ל או הפוך, הצטרפתי לפורום בגלל שהכרתי. מה הבינג' הכי מופרע שעשיתם? סיימתי את כל העונה ה2 של SKAM איטליה בלילה אחד. למסיבת 4TH OF JULY של איזה סדרה הייתם רוצים להיות מוזמנים? אני לא רוצה לחגוג את ה4 ביולי. אבל אם צריך, אז למסיבה של הבית הלבן בלי ברטלט כי הוא חופר ואין לי כוח לשיעור בהיסטוריה אמריקאית. אנחנו אוהבים להתייחס לסדרות אמריקאיות כנחותות מבריטיות - אבל מה הדבר הכי טוב בסדרות אמריקאיות? מה שכבר כתבו. אם זה השאלון האחרון שלנו - שאלה שרציתם לשאול ולא יצא לכם? שיר שאתם אוהבים מז'אנר שאתם לא אוהבים (למשל, לא אוהבים מזרחית אבל כן אוהבים את השיר בדד של זוהר ארגוב) תמונה ו/או וידאו שתרצו לחלוק עם הכיתה: רגע נדיר של ריי דונובן רוקד (ובכלל מחייך).

didalf

Well-known member
אהבתי את השאלה שלך בסוף

את עושה שאלונים טובים. תשובה אממממ זה לא בדיוק ז'אנר כי אני כן אוהבת פופ אבל אני לא סובלת את אריאנה גרנדה אבל מתה על 7 רינגס
ניסיתי לחשוב על שיר מזרחית שאני כן אוהבת אבל אין. אה אולי צליל מיתר של אייל גולן, אבל מעדיפה קאברים. &nbsp לאא עזבי את מרשעת זה ספר מעצבן ולא קשור בשום צורה למחזמר היפה שעשו ממנו!! (בהנחה שלזה התכוונת - הסיפור של אלפבה המכשפה המרשעת מארץ עוץ) &nbsp מה חוזר הNBA? &nbsp הציטוט
&nbsp &nbsp

למעלה