07/2020 – משתנים – סיכום חודש

מילי08

Well-known member
הוא מהמממממם

איך בא לי לחבק אותו. מתישהו אני אביא עוד כלב

LeAnnDylan

Well-known member
איך תמיד

את מוסיפה את סטיב אבל לא את מנורה?! את יודעת שמנורה אורה זה הרבה יותר ציוני
&nbsp מתעצלת לחפש את האיות שלה
פףף יש לה את השם משפחה הכי כיפי שיש! דבנם-קרי זה כזה זורם על הלשון. לפעמים אני מתקשרת לידיד שלי ופשוט אומרת לו הרבה דבנםקרי בדקה סתם כדי להציק לו. (אבל גם הוא אוהב אותה אז זה לא באמת מציק לו
) ואלישיה זה נחמד אבל לקסה עדיף. אז לקסה דבנם-קרי
למרות שאני אוהבת גם את השם המונפץ של הפאנדום לקסה וודס (במשך שנה הייתי בטוחה שזה ליטרלי השם משפחה שלה
) &nbsp מדגישומטיק היה אהבה בלב. אני זוכרת שכל פעם שהייתי עונה לשאלון הייתי שמה 5 אייקונים ביחד כדי לעשות את השאלון יפה (פעם כשלא היו צבעים
)

limors2

Active member
כי רק את קוראת לי ככה, ורק לפעמים

סטיב קוראים לי בכל חודש &nbsp ואני זוכרת את האייקונים כדי שיהיה צבעוני
היו ימים

LeAnnDylan

Well-known member
אף אחד לא קורא לך סטיב

זו הייתה בדיחה חד פעמית. מנורה אורה זה אייקון. חוץ מזה שאני חשובה יותר משאר האנשים שאולי קראו לך סטיב פעם בחודש. במיוחד לאור הסטטוס החדש שלי
&nbsp הלכתי לבדוק אם הקישור של מדגישומטיק עדין עובד וזה רק עושה מלא סימני שאלה. זה עשה לי ממש עצוב

LeAnnDylan

Well-known member
מנורה אורה היא כותבת שירים מוערכת!

ואם אתה לא מכיר אותה אתה צריך להתבייש בעצמך וללכת לגגל אותה מיד!

מילי08

Well-known member
את היית כותבת גם בפורום ד"ר הו?

כי נדמה לי ששםתמיד הכרזת שלא קוראים לך לימור, ובכל זאת קראנו לך לימור.... או שאני מתבלבלת...

limors2

Active member
גם כתבתי בו ומסתבר שאפילו עשיתי בייביסיטר בניהול לתקופה קצרה

ותודה למערכת המסרים שהזכירה לי את זה

מילי08

Well-known member
המדגישומטיק
זוכרת את זה

וגם את כמו עדי
בקשר טוב עם אנשים שהכרת כאן! זה משמ מרגש בעיני. לא יודעת למה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תשובון התפקדות

שם: ניק גיל: 37 שבט: כוהנים סדרת החודש: Love, Victor סרט החודש: שיט, אני זוכר שראיתי סרט החודש ורציתי לציין אותו כאן אבל אני לא זוכר. טוב, אז אני אבחר בסרט קצר מיו-טיוב שראיתי ואצרף אותו למטה – שמו TYLER שיר החודש: שיר ממש טוב וקליפ ממש יפה: Kygo, Valerie Broussard - Think About You ספר החודש: Love, Creekwood (אפילו שהתחלתי רק ביום האחרון של החודש) דמות החודש: ויקטור (צריך להיות ברור מאיזו סדרה) שחקנ/ית החודש: נטלי דורמר (פני דרדפול: עיר המלאכים) ציטוט החודש: I am a dog. That is my strength. (פני דרדפול: עיר המלאכים) למה מצפים בחודש יולי? אל תהרגו אותי אבל אני מצפה כבר למעבר הפורומי הזה. כלומר זה חרא והכל, אבל זה הולך לקרות אז אני רוצה כבר לעבור את זה ולראות מה יש בצד השני. אם היו מקצרים את שבוע העבודה ל4 ימים מה תעדיפו: יום חופש נוסף בשלישי או חמישי? בשלישי (מעדיף חופש באמצע) מה הדבר הראשון כשאתם עושים כשאתם חוזרים מהעבודה? מדליק מזגן (ואז בודק בפורום) מה יגרום לכם לנטוש סדרה? אין משהו ספציפי. לרוב כשאני פשוט מאבד עניין. במקרים חריגים יחסית כשיש כמה פרקים ממש ממש מטומטמים או מעצבנים מה התמונה האחרונה בטלפון שלכם? צילמתי מפה של חלק מכפר סבא שהדפסתי בשביל להדריך מישהי מהעבודה כיצד למצוא מקום מסוים בשביל תור שיש לה. התמונה האחרונה שלא קשורה למשהו משעמם של עבודה היא של האחיינית הפיצית שלי. כיוון שזה אולי הסוף של תפוז כמו שאנחנו מכירים אותו - כמה שנים אתם בתפוז? 16 שנים החודש. הייתי צריך לחפש את המשתמש הישן שלי בפורום באפי ואנג'ל. ואז קלטתי שבטח כל הארכיון הגדול של הפורום הזה ימחק לעד...
אני ממש בדיכאון מזה. אני לא מאמין שהם יסכימו להעביר את הארכיון של הפורום הזה שלא פעיל כבר איזה עשור ואין לי מושג איך לגבות אותו בעצמי. (ומה הטעם אם אנשים לא יכולים להסתכל עליו)
האם האתר השפיע באיזה אופן על החיים שלכם מחוץ למחשב? אמממממ... יש אדם אחד שנעשיתי חבר שלו באתר וזה עבר לחיים האמיתיים. ויש כמובן סדרות שהתחלתי לראות בעקבות הפורום. אבל לא משהו גדול באמת. כלומר חוץ מזה שאני מבלה זמן משמעותי בתוך האתר כבר כמה שנים. מה הבינג' הכי מופרע שעשיתם? אין אחד שעומד מעל אחרים. היו כמה סדרות קומיות שעשיתי בינג' של צפיה חוזרת בהם מאוד מהיר. למסיבת 4TH OF JULY של איזה סדרה הייתם רוצים להיות מוזמנים? של באפי כמובן. כי היא תשתמש בזיקוקים כדי להרוג הרבה ערפדים ובגלל שגרמת לי לגעגועים אליה. אנחנו אוהבים להתייחס לסדרות אמריקאיות כנחותות מבריטיות - אבל מה הדבר הכי טוב בסדרות אמריקאיות? לרוב – תקציב גדול יותר. אבל אולי בעיקר זה שכל שנה יש עונה. אם זה השאלון האחרון שלנו - שאלה שרציתם לשאול ולא יצא לכם? אין לי רעיון למשהו דרמטי, אבל השאלה שכמעט כתבתי בהודעה הראשית במקום זאת על העוגה/גלידה – בלונים או נרות? תמונה ו/או וידאו שתרצו לחלוק עם הכיתה: שיר החודש: https://www.youtube.com/watch?v=Fqfja0vj76s סרט החודש: https://www.youtube.com/watch?v=y3knga2u6o8 ותמונה של Michael Cimino שהוא האובססיה החדשה שלי

didalf

Well-known member
פיו פיו פיו

ככל שידחה המעבר עדיף!! &nbsp דווקא תפוז אמרו שהם מתכוונים להעביר ארכיונים של פורומים ישנים. מתכוונים לפחות. &nbsp כבר התחלת את הספר של סיימון? איך הוא? הוא חצי ספר או שסתם נדמה לי? &nbsp לאב ויקטור בהחלט הייתה הבחירה שלי אם לא המאה
אבל בנג'י יותר חתיך
וגם ראיתי באינסטגרם שלו יש לו מבטא
&nbsp הסרט הקצר שלך לא כזה קצר תזכיר לי מחר לראות כבר מאוחר. &nbsp מי שם בלון על העוגה? בעקרון אני אוהבת בלונים אבל עכשיו אני רוצה נרות

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כמובן שאת רוצה נרות

יא הדה שכמותך &nbsp לפני הצפיה בסדרה גם אני חשבתי שבנג'י יותר חתיך, אבל דעתי השתנתה. &nbsp ולכולם יש מבטא. פשוט לו יש מבטא בריטי (טום הולנד כל הזמן מתלונן על זה שאומרים שהוא מצליח לאבד את המבטא שלו, והוא מסביר שגם האמריקאי זה מבטא) &nbsp כן, כבר התחלתי את לאב קריקווד. אני בערך ברבע שלו. בנתיים לא משהו. וכן, זה ספר קצר - נובלה. &nbsp ואני מצטער לומר, אבל המעבר יגיע די מהר.

didalf

Well-known member
אני בעיקר רוצה ממים של נרות

כן משומה לא הייתי בטוחה אם זה בריטי או אוסטרלי אז פשוט כתבתי מבטא
&nbsp &nbsp

didalf

Well-known member
התחלתי גם את הספר שאלה קטנה

ליאה ואבי זוג עכשיו? כאילו אני יודעת שיש ספר על ליאה שלא קראתי אבל מה הקשר?
אבי לא הייתה עם ניק? ליאה לא הייתה מאוהבת גם בניק? מה הן קשורות עכשיו כזוג? &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
גם אני הייתי די בשוק כשגיליתי את זה

ולחלוטין קשה לי לדמיין את זה &nbsp אבל אני מניח שזה הגיוני אם קוראים את הספר שלה

LeAnnDylan

Well-known member
חחח זה מה שקרה לי חודש שעבר

ראיתי את הגולדפינץ' לפני חודשיים אבל בסיכום הקודם לא הצלחתי להיזכר בו, ואז פתאום באמצע החודש הזה נזכרתי בו כשמישהו דיבר עליו ואז רשמתי לי בצד שאזכור לציין אותו בסיכום החודש, אפילו שזו רמאות ואני מרגישה ממש אשמה עכשיו לכן אני מתוודה
&nbsp "אני רוצה כבר לעבור את זה ולראות מה יש בצד השני" בצד השני יש אלי. זה בדיוק מה שאמר כל אחד שלקח את הצ'יפ. אז תתכונן! &nbsp &nbsp

למעלה