אוקי אנשים - אתם מוזמנים רשמית לאתר החדש

נמרוד2016

New member
גם לי יש בעיה עם המייל שלא הגיע הרבה יותר מחצי שעה:

עשיתי מה שניק כתב למעלה, לחידוש סיסמא, לא יצא מזה כלום

Lhuna1

New member
אצלי זה לקח שעה ומשהו, אולי הם שולחים ידנית

עכשיו הצלחתי לכתוב באתר החדש ומסתבר שיש עוד באג: מישהו הגיב לתגובה שלי (יש לי על זה "התראה" והכל), ומאותו רגע אני מקבלת הודעה שגיאה כשאני מנסה להכנס לאותו שרשור בשביל לראות את התגובה. (לשרשורים אחרים אני יכולה להכנס)

Lhuna1

New member
זה באמת באמת מדהים אותי.

אם בעבודה שלי היינו משחררים לפרודקשן גירסה שנראיית ככה כולנו היינו מפוטרים. אני בחיים לא ראיתי דבר כזה. &nbsp

didalf

Well-known member
וואי ממש

מה הקטע שהם מעלים את האתר כשעוד יש להם מליון באגים?

Lhuna1

New member
האם אתם מצליחים להכנס עכשיו שם לשרשור "ברוכים הבאים"?

נראה שמשהו נדפק בו ספציפית, כי בפורום אחר גם הגיבו לי וכן מצליחה להכנס לשרשור. &nbsp

LeRanch

New member
האתר לא מזהה את שם המשתמש שלי

לא מצליח להתחבר עם איפוס סיסמא, אז גם אני אוותר ככל הנראה.

Lion_Heart

Well-known member
גם אני לא מקבל הודעות איפוס

...וזה...ממש...מתסכל

Reutk

Active member
שאלה דבילית

אני אצטרך להמציא סיסמא חדשה אח"כ???? היזהרתי מראש שזאת שאלה מפגרת אבל זה מטריד אותי.

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה מוגדר כמנהל שם?

אם כן, מה אפשרויות הניהול שלך שם? האם דומות למה שכאן?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן. ונראה לי שהאפשרויות שם די דומות

אם כי זה באופן שונה. אבל ממה שהבנתי אני עדיין יכול לפצל שרשורים למשל. ואני יכול לחסום אנשים, למחוק הודעות ואני חושב שגם לערוך לאנשים, אבל אני עוד לא בטוח.

דיברגנט חדש

Well-known member
נראה לי שאין את ההגבלה שם של 15 דק' עבור עריכה של משתמש רגיל

מעניין, אם יש את ההגבלה של הקפצה של 3 ימים?

arseny92

Well-known member
מנהל
אין, ואין, אפשר להקפיץ לעמוד הראשון גם נושא מלפני 30 שנה

כך שכאשר יתחילו להעביר תוכן, עדיף לנעול את כל הנושאים הישנים מכתיבה על ידי משתמש

arseny92

Well-known member
מנהל
לחסום ישר לא ניתן, אפשר לתת נקודות אזהרה ולהכניס להודעה

אזהרה פומבית, וכן ליידע את המשתמש דרך אותו ממשק האזהרות על העבירה &nbsp המערכת פועלת לפי נקודות אזהרה, אך ההגדרות ונהלים לזה עוד לא הוגדרו על ידי הנהלת תפוז (נניח אם מקבלים 5 נקודות, נחסמים. ואגב אם זה מגיע לחסימה, אז היא כללית לכל הפורומים (!), אין חסימות מפורום ספציפי, זה משהו שרק הנהלת תפוז יכולה לעשות דרך עריכת הרשאות המשתמש מול פורום) &nbsp אתה יכול גם לערוך כל הודעה (כולל של אחרים), לצפות בהיסטוריית עריכה של הודעה אם היא נערכה (בין אם על ידך או המשתמש), לבטל אישור הודעה/נושא (להעביר לתור הניטור למעלה בפינה הימנית), לאשר הודעה/נושא מנוטר, לטפל בדיווחים, למחק הודעה או נושא, לשחזר הודעה/נושא (!), לפצל/לאחד נושאים, לפצל אל נושא בפורום אחר, להעביר נושא/הודעה לפורום אחר, לאחד הודעות (אם מסומנות יותר מאחת), לפצל הודעות (העתקת הודעה ואז עריכה), וכן לנעוץ נושאים, לבטל נעיצה, לנעול (כתיבה על ידי הנהלה) ולפתוח נושאים

למעלה