07/2020 – משתנים – סיכום חודש

didalf

Well-known member
כן

כאילו ככה המעריצים אומרים לפחות. כנראה שבסרט הראשון רואים את הטופס שלו כשהוא מנסה להתגייס וכתוב 4.7.1918. אבל יכול להיות גם הוא זייף את זה כי הוא כזה פטריוט, אבל כן. &nbsp החתונה ההיא לפני שנתיים, הייתי בחתונה אחרת לפני שבוע ואני מופתעת שעדיין לא נדבקתי
&nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה זה משנה שזה היה לפני שנתיים?

רגע, את מתכוונת שהייתה תקופה לפני הקורונה? &nbsp אני לפני כמה ימים הייתי במסיבת עבודה עם איזה 40 איש ואף אחד לא היה עם מסכה. (אם היינו בפורום החדש הייתי עכשיו משתמש באימוג'י עם המסכה)

didalf

Well-known member
וואנס אפון א טיימ

(A few mistakes ago I was in your sights You got me alone You found me You found me You found me) &nbsp סליחה סטיתי מהנושא. כן וואנס אפון א טיימ לפני כחצי שנה היו חיים מחוץ לקורונה. התכוונת למשהו אחר? כי זה מה שהסקתי ממה שכתבת. &nbsp כן בחתונה שהייתי לא הייתה ממש הקפדה על הנחיה כלשהי. כאילו מי שרצה הלך עם מסיכה (הרוב היו עם מסכת סנטר) אבל היה צפוף כמו בכל חתונה.

limors2

Active member
7 בבוקר וקשה לך???? תנסי 6

לא יודעת מה אני אעשה כשאני אצטרך לחזור למשרד
&nbsp בוכה איתך על ההופעה של טיילור

didalf

Well-known member
לא רוצה 6, 7 זה מספיק קשה!!!!

למה את מתחילה כ"כ מוקדם? את עדיין מהבית?
לפחות לא קניתי כרטיסים להופעה ההיא עוד התלבטתי כשהודיעו שמבטלים אותה. אחרת הייתי ממש בוכה.

limors2

Active member
זהו, *התחלתי

עכשיו אני מתחילה מתי שמתחשק לי, שזה בד"כ בסיבות 8 כשאני מתעוררת. אבל כש(אם)הקרונה תעלם אנ יאצטרך לחזור ל6

didalf

Well-known member
אבל כי אלה שעות העבודה?

את לא עובדת עם לקוחות לא? למה אי אפשר להגיע בשעה נורמלית?

limors2

Active member
טכנית אפשר להגיע מתי שרוצים ולעבוד בין 7:00-18:00

(אולי צריך לצאת יותר מוקדם עכשיו כי יש קורונה, לא מעודכנת בנהלים) &nbsp אבל בגלל הפקקים, אם אני אצא קצת יותר מאוחר יקח לי יותר משעה להגיע במקום רק 25 דקות, וכנ"ל לגבי החזרה הביתה
ואז כל היום נשרף על עבודה

didalf

Well-known member
אה אז כל הכבוד לך

אני בוחרת בלקום בשעה (כמעט) נורמלית ולהתקע בפפקים במקום לצאת סופר מוקדם. היום שלי אכן נשרף על עבודה

מילי08

Well-known member
חח, התמונה של "אני בבוקר"

איזה מגניב שאת עדיין בקשר עם מישהי שהכרת באתר לפני כל כך הרבה שנים!

limors2

Active member
עונה היום, קוראת מחר

שם: ליאורה/סטיב גיל: 33 שבט: Mall Rats כמובן סדרת החודש: עם כל הכבוד ל100 שהיא הדבר העיקרי שראיתי... הארלי קווין
סרט החודש: Sweet Home Alabama, שעוד לא ראיתי (שוב) אבל הוא מחכה לי במחשב שיר החודש: מצורף בהמשך ספר החודש: השלישי של "חרב האמת", למרות שכמו כל דבר אחר גם אותו הזנחתי החודש דמות החודש: לקסה
שחקנ/ית החודש: ההיא של לקסה, מתעצלת לחפש איות נכון לשם שלה ציטוט החודש: Jus Drein Jus Daun למה מצפים בחודש יולי? להמשיך לא לעבוד מהמשרד
, אולי לשחק The Last of Us 2 אם היו מקצרים את שבוע העבודה ל4 ימים מה תעדיפו: יום חופש נוסף בשלישי או חמישי? שלישי, שבוע חצוי זה מושלם
מה הדבר הראשון כשאתם עושים כשאתם חוזרים מהעבודה? "חוליוווווווו!!!!!", צומי לחוליו ואז לשטוף ידיים. גם לא בימי קורונה מה יגרום לכם לנטוש סדרה? וואו, אין חוקים. לפעמים אפילו סתם עצלנות
מה התמונה האחרונה בטלפון שלכם? מסתבר שזו תהיה התמונה שאני רוצה לחלוק עם הכיתה, כי אני לא אוהבת לצרף 2 כייון שזה אולי הסוף של תפוז כמו שאנחנו מכירים אותו - כמה שנים אתם בתפוז? אם אני יודעת לספור נכון, 16
האם האתר השפיע באיזה אופן על החיים שלכם מחוץ למחשב? איך לא?
את רוב האנשים מהעבר שאני עדיין בקשר איתם הכרתי דרך תפוז, יצאו לי מפה מערכות יחסים (וממעבר על המסרים שלי, הרבה פספוסים
), למדתי להשתמש בשירותי דודים, פיתחתי אינסטינקט הכנסת אייקונים שלא קיימים במקומות אחרים לטקסט שאני כותבת, ועוד ועוד מה הבינג' הכי מופרע שעשיתם? בתקופה שבה לא עבדתי ראיתי את כל "זינה הנסיכה הלוחמת" בקצב די מטורף, אני חושבת שראיתי פעם כ16 פרקים ב24 שעות למסיבת 4TH OF JULY של איזה סדרה הייתם רוצים להיות מוזמנים? פארקס!!!!
יהיה מלאאאאא בשר אנחנו אוהבים להתייחס לסדרות אמריקאיות כנחותות מבריטיות - אבל מה הדבר הכי טוב בסדרות אמריקאיות? אף פעם לא צריך כתוביות כדי להבין אותן אם זה השאלון האחרון שלנו - שאלה שרציתם לשאול ולא יצא לכם? זוכרים את המדגישומטיק? תמונה ו/או וידאו שתרצו לחלוק עם הכיתה: קחו ותהנו

didalf

Well-known member
חחחחח וואי לגמרי

אינסטינקס להכנסת אייקונים במקומות שהם לא תפוז
בעבר במסנג'ר שמרתי את האייקונים של תפוז והשתמשתי בהם גם שם. &nbsp וודאי שזוכרים את המדגישומטיק
למרות שאף פעם לא השתמשתי בו, הייתי משקיעה בעצמי עם ה |ה-דגש| |ס-דגש|. &nbsp &nbsp

limors2

Active member
כןןןןןןן האייקונים התפוזיים במסנג'ר!

זוכרת את התקופה שבה החליפו את החיבוק לאחד חדש ומכוער נורא, עם לחיים רדומות וזוהרות? בגלל שהחיבוק היה ארוך יחסית הוא פוצל ל2 חלקים, אז היו לי 2 חלקים של החדש+2 חלקים של הישן והשילובים היו מפלצתיים

LeAnnDylan

Well-known member

אצלי פשוט הוא היה קטן יותר כי היא לא נכנס
שזה היה די מכוער אבל אז איכשהו בהמשך זה הסתדר והיה חיבוק רגיל. נראה לי
אני מתגעגעת למסנג'ר. כל היום הייתי מורידה אייקונים חדשים. בעצם כשאני חושבת על זה, החלפתי את אובססיית האייקונים שלי באובססיית גיפים. שום דבר לא השתנה בעצם.

יש כמה שילובים מוצלחים ממש
יש לי עדיין חלק מההיסטוריה על המחשב וזה קורע

מילי08

Well-known member
פתאום נזכרתי שגם אני הייתי עושה את זה עם אייקונים תפוזיים

לא בהכרח אותם האייקונים, אלא הקטע של לכתוב מילה בין שני קווים בתור אייקון אפשרי. &nbsp אגב, נראה לי שאנחנו היחידים בעולם שעדיין אומרים אייקונים ולא אימוג'י

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה זה מדגישומטיק?

נשמע מוזר כלומר אני מבין שהוא מדגיש משהו, אבל איך זה עובד? ולמה? &nbsp אוי את מעלה כל כך הרבה דברים שאני אוהב מהעבר: The Tribe Blue זינה &nbsp לא הייתי רוצה להיות במסיבה הזאת של מחלקת גנים ונוף - בטח רמות הפטריוטיות האמריקאית שלהם תעצבן אותי. &nbsp חוליו זה חתול? כלב?

למעלה