07/2020 – משתנים – סיכום חודש

מילי08

Well-known member
מעולה, אני לוקחת את רשימת הספרים שלך בתור המלצות קריאה

"מורידה את המסיכה"
&nbsp "אני מפחדת לנסות לראות סדרות של נטפליקס אני עלולה לא לשרוד את את הקטע של הלוגו"
מבינה אותך &nbsp

kordilia snake

New member
אם את מתחילה עם סנדרסון

אז רק להתחיל עם האימפריה האחרונה ואז לעבור לשאר הטרילוגיה(הטרילוגיה נקראת הערפילאים וככה גם קוראים לפעמים גם לספר הראשון ולהמשכים קוראים באר האלוהות וגיבור העידנים). לא ממליצה להתחיל עם דרך המלכים ושאר הגנזך ובטח שלא להתחיל עם וורברייקר(למרות שהוא ספר יחיד) הוא לא מהכי טובים של סנדרסון ויש לספר התחלה קשה, וצריך לעבור משהו כמו שליש מהספר לפני שהוא מתחיל להיות מעניין.

מילי08

Well-known member
מעולה, תודה

אני תמיד נתקעת (לא באמת, זו בחירה) עם ספרי פרוזה וקלאסיקות, אבל כבר שנים שאני מתכננת להישאב לפנטזיות. יכול להיות שאני אמשיך לבקש ממך המלצות. בכל מקרה אני רק עכשיו מתחילה לקרוא את שר הטבעות

kordilia snake

New member
אני אשמח לתת לך

ומעולם לא הצלחתי לעבור את הכמה דפים הראשונים של שר הטבעות
. אולי אני צריכה לתת לזה עוד ניסיון עכשיו שאני מבוגרת יותר ומנוסה בז'אנר, אבל אין לי ממש חשק ואני תמיד מוצאת דברים שיותר דחוף לי לקרוא.
&nbsp
&nbsp

מילי08

Well-known member
מעולה, תודה

אני מקווה שאני אצליח לקרוא את שר הטבעות. בינתיים נראה שיש בעיקר הקדמות על הקדמות.

reasonforall

Active member
יולי שמח

&nbsp שם: ריזון גיל: 31 בערך שבט: המדבגים סדרת החודש: Dark! סרט החודש: הג'וקר (סופסוף ראיתי) שיר החודש: גם השיר מתוך Dark (אגב, הסאונדטרק פשוט מטורף כמה שהוא טוב. יש אפילו שני שירים של אסך אבידן) ספר החודש: - דמות החודש: - שחקנ/ית החודש: - ציטוט החודש: what we know is a drop, what we don't know is an ocean, אייזיק ניוטון (אבל נחשו איפה נאמר?) למה מצפים בחודש יולי? כלום. ממש כלום. אם היו מקצרים את שבוע העבודה ל4 ימים מה תעדיפו: יום חופש נוסף בשלישי או חמישי? חמישי (או אפילו בראשון) מה הדבר הראשון כשאתם עושים כשאתם חוזרים מהעבודה? ארוחת ערב מה יגרום לכם לנטוש סדרה? שיעמום מתמשך פרק אחר פרק ודילוג קדימה במהלך צפייה (כפי שקרה השבוע עם 'רכבת הקרח'). מה התמונה האחרונה בטלפון שלכם? צילום של האוטו אחרי ניקוי
כייון שזה אולי הסוף של תפוז כמו שאנחנו מכירים אותו - כמה שנים אתם בתפוז? 14 שנים האם האתר השפיע באיזה אופן על החיים שלכם מחוץ למחשב? הכרתי מישהי באחד הפורומים. היינו ידידים תקופה (שנינו היינו תפוסים באותו זמן
) מה הבינג' הכי מופרע שעשיתם? ביום שישי בשבוע שעבר סיימתי את העונה השלישית של Dark. סך הכל 8 פרקים בפחות מ-10 שעות. אבל בתכלס, הבינג' הכי רציני הוא כנראה 'האנטומיה של גריי', כאשר ראיתי שש עונות בפחות מחודש. הייתי חייל משוחרר משועמם ומסכן. &nbsp למסיבת 4TH OF JULY של איזה סדרה הייתם רוצים להיות מוזמנים? קומיוניטי. או חברים. אנחנו אוהבים להתייחס לסדרות אמריקאיות כנחותות מבריטיות - אבל מה הדבר הכי טוב בסדרות אמריקאיות? מי אוהב? אין משהו מובהק שאני חושב עליו אם זה השאלון האחרון שלנו - שאלה שרציתם לשאול ולא יצא לכם? היה נחמד היה נעים &nbsp תמונה ו/או וידאו שתרצו לחלוק עם הכיתה: כיתה טיפולית?

didalf

Well-known member
ברור כיתה טיפולית

אני גם לצערי שייכת לשבט המדבגים (לאדעת למה לצערי בעצם... כאילו לדבג זה מעצבן). &nbsp איך רק עכשיו ראית הג'וקר?
אהבת? &nbsp כן שאלת ההמשך שלי היא האם עדיף סופש ארוך חמישי-שבת או שישי-ראשון. &nbsp &nbsp

reasonforall

Active member
נראה לי שאני מעדיף

שישי-שבת-ראשון. &nbsp הג'וקר היה ממש נחמד. חואקין פינקס מעולה לעומת הג'וקר הקודם (למרות החיבה שיש לי ללטו).

didalf

Well-known member
להריץ את הקוד שלך

ולעבור שורה שורה לחפש איפה הבאג.

LeAnnDylan

Well-known member
אוי נכון הזכרת לי את האנטומיה

גם אני הייתי חיילת משוחררת כשהחלטתי להשלים, נראה לי שהיו אז איזה 5 עונות (אבל אולי אני גם מדמיינת, מישהו יודע באיזה שנה יצאה הסדרה? אין לי כוח לבדוק
) והיו לי משמרות לילה של 12 שעות באיזה עבודה הזויה ולא היה לי מה לעשות חוץ מלראות מיליוני פרקים של האנטומיה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סוף סוף באמת

אני מקווה שאהבת. &nbsp אני מנחש שאייזיק ניוטון אמר את זה בסדרה Dark שיט עכשיו ספליירת לי שהוא דמות שם
&nbsp מסיבה של קומיוניטי היא באמת תמיד דבר שווה. אם כי הם מאוד לא נחמדים לאנשים שלא מתוך הקבוצה שלהם (NON-GROUPER)

reasonforall

Active member
הוא לא שם

זה נאמר שם ללא קשר אליו. &nbsp ולגבי קומיוניטי...אז אנחנו ניצור קבוצה חדשה ונשתלט להם על השולחן. ואין לי בעיה עם לאונרד

limors2

Active member
רציתי לנחש ש

בDARK, אבל קראתי תגובות אחרות אליך וכבר ניחשו

מילי08

Well-known member
כתה טיפולית

איזה כיף כשיש פסקול טוב לסדרה. זה כל כך מוסיף

didalf

Well-known member
עונה

שם:
עדי
סקייקרו סדרת החודש:
ה100 כמובן
סרט החודש:
הדרקון הראשון שלי 3 - ממש חמודדדד
שיר החודש:
Taylor Swift - The Story Of Us ספר החודש:
CAMP - חמוד למדי, מעניין אותי איך זה יהיה כסרט דמות החודש:
הרבה אנשים במאה
- בלאמי, קלארק, אוקטביה, רייבן, לקסה, לינקולן שחקנ/ית החודש:
כדי שניק לא יתלונן שאני בוחרת אותם שחקנים ודמויות - אז עדיין כריס אוונס
שהיה לו יומולדת וגם כמה ראיונות חמודים והצחוק שלו ככ אדורבל
ציטוט החודש:
Jus nou drein jus daun - ואני אפילו לא כ"כ מאמינה בזה אבל אני אוהבת את המשפט למה מצפים בחודש יולי?
בטלוויזיה אקדמיית המטריה. בחיים כלום
ולחשוב שיכולתי להיות עוד שבוע בפורטוגל בהופעה של טייילור
אם היו מקצרים את שבוע העבודה ל4 ימים מה תעדיפו: יום חופש נוסף בשלישי או חמישי?
אני מתלבטת לגבי זה כבר חודשים
(כאילו מישהו נתן לי את האופציה
) כי סופ"ש ארוך זה כיף, אבל גם לחתוך את השבוע באמצע זה כיף. נעשה ככה: 3 שבועות יום שלישי ושבוע אחד בחמישי. מה הדבר הראשון כשאתם עושים כשאתם חוזרים מהעבודה?
מחליפה בגדים מה יגרום לכם לנטוש סדרה?
שעמום ו/או דמויות בלתי נסבלות. שזה כמעט אותו דבר כי אם כל הדמויות בלתי נסבלות ולא אכפת לי מה קורה להן אז משעמם לי. מה התמונה האחרונה בטלפון שלכם?
סלפי שלי מנסה פילטר של לקסה שמצאתי באינסטגרם
כייון שזה אולי הסוף של תפוז כמו שאנחנו מכירים אותו - כמה שנים אתם בתפוז?
15
האם האתר השפיע באיזה אופן על החיים שלכם מחוץ למחשב?
חוץ מהשעות הרבות שבזבזתי פה אנשים אני מניחה. אנשים מפה כמובן אבל זה עדיין נשאר ברמת המחשב. יש לי חברה שהכרתי בתפוז בגיל 14 ולפני שנתיים הייתי בחתונה שלה
מה הבינג' הכי מופרע שעשיתם?
אני לא כזאת מופרעת, נראה לי 7 פרקים של שעה (נראה לי שזה היה ג'סיקה ג'ונס) אבל לאורך שישי שלם, לא ממש ברצף. הכי ברצף היה נראה לי 4 פרקים של הסמויה בלי לזוז מהמחשב וזה היה קשה. למסיבת 4TH OF JULY של איזה סדרה הייתם רוצים להיות מוזמנים?
נו כרגיל שיימלס
יהיה בלגן. או מחלקת גנים ונוף כי לזלי תארגן משהו מדהים. או הנוקמים כן זאת לא סדרה אבל זה גם היומולדת של קאפ
אנחנו אוהבים להתייחס לסדרות אמריקאיות כנחותות מבריטיות - אבל מה הדבר הכי טוב בסדרות אמריקאיות?
הן לא נגמרות במצמוץ, והן רומנטיות יותר לרוב ואני אוהבת רומנטיקה אמריקאית מסתבר. אם זה השאלון האחרון שלנו - שאלה שרציתם לשאול ולא יצא לכם?
הרגע עשיתי שאלון שלם
תמונה ו/או וידאו שתרצו לחלוק עם הכיתה:
אני בבוקר: אילוסטרציה
אוקטביה המלכה
שגנבתי מדילן
ריאן ריינדולס מתפרץ לאיחוד של האקסמן
הקאסט של המילטון שר HELPLESS
שיר

LeAnnDylan

Well-known member
פיספסת הזדמנות פז

לעצבן את ניק שוב. הייתי צריכה לבחור בכל הדמויות האלה והשחקנים שלהם ביחד
ולמה דם לא חייב דם?
בלאד מאסט האב בלאד!! במיוחד אחרי שני הפרקים האלה שלא ראיתי אבל את יודעת מה קרה בהם! ואז מה אם עשית שאלון שלם. תשאלי עוד שאלה! יחסית לשאלון סוף עולם נראה לי שהוא לא היה ממצה מספיק
התמונת בוקר
אני ככה לא משנה באיזה שעה תעירי אותי

didalf

Well-known member
נכון, לאדעת למה הייתי כ"כ נחמדה

סתם כי רציתי להזכיר שוב את כריס אוונס
&nbsp בתור מוטו לחיים אני לא באמת מאמינה בזה אני סמולנית כמו קלארק
במאה לפעמים זה מוצדק ולפעמים לא. &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוי הקטע עם האיחוד אקס מן הזה היה נהדר

כל כך הרבה כניסות ויציאות
&nbsp כל הכבוד שבחרת בשחקן אחר. יכלת לבחור שחקן טלוויזיה... אבל לא נורא. (אה בעצם כריס אוונס הוא עכשיו שחקן טלוויזיה גם) &nbsp רגע, ה4 ליולי זה באמת היום הולדת של קפטן אמריקה? לרגע חשבתי שהתכוונת שזה יום הולדת של כריס אוונס, אבל אמרת שהיום הולדת שלו היה כבר (וגם בדקתי) &nbsp היית בחתונה של מישהי שהכרת בתפוז? אבל זה ידוע שבחתונות אנשים נדבקים בקורונה!

למעלה