אוקי אנשים - אתם מוזמנים רשמית לאתר החדש

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי אנשים - אתם מוזמנים רשמית לאתר החדש

אתם מוזמנים לבוא לפורום טלוויזיה החדש של תפוז. לטוב או לרע (וכן, זה די רע) המעבר הזה קורה. תכנסו לפורום דרך הלינק: https://forums.tapuz.co.il/forums/טלוויזיה.942/ בשביל להכנס עם השם משתמש הקיים שלכם יש לאפס סיסמה ע"י בחירה באופציה "התחבר" ולאחר מכן "שכחתי סיסמה". הפורום הזה ישאר פתוח עוד כמה ימים. לפחות עד יום ראשון, אני אנסה למשוך את זה קצת יותר ואז יסגרו אותו לכתיבה בכל מקרה אני מציע שכבר תתחילו להרשם לאתר החדש. שאלות אתם יכולים לשלוח אלי כאן בהודעה או במסר (כל עוד זה אפשרי) או בפורום החדש או במייל. למי מכם שעדיין אין את המייל שלי ורוצה שישלח לי מסר אישי. אני יודע שהפורום החדש הוא מאוד שונה ממה שאנחנו אוהבים, אבל אני מבקש שתתנו לו צ'אנס. יש לנו את האופציות האחרות גם בנתיים ואולי נגלה עוד אופציות. אני אשים עליהם עין בכל מקרה. ונתכנן צעדים הבאים יחד.

LeAnnDylan

Well-known member
טוב זה כנראה לא נועד לקרות

פעלתי לפי ההוראות שלך וקיבלתי מייל לאיפוס הסיסמה אבל כשלחצתי עליו משום מה במקום להחזיר לי את השם משתמש שלי, הוא החליט לקרוא לי Barrymore, שכאילו כן, הדילן זה על שמה, אבל באיזה קטע הוא החליף לי לבד את השם משתמש. ולמה?! בקיצור קיבלתי עצבים ואני עכשיו לא רוצה לכתוב שם. אז אני מניחה שזו הודעת פרידה. או לפחות עד שיסגרו את הפורום הזה. &nbsp

Lhuna1

New member
אצלי אם אשתמש במייל הנוכחי אהפוך להיות laira2005

שזה כנראה יוזר שפתחתי עליו ב-2005 ואני אפילו לא זוכרת!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כנראה במייל שהשתמשת פעם נרשמת בשם משתמש בארימור

האמת שאני לא מבין אותך יש הרבה דברים להתעצבן לגביהם במעבר הזה, אבל השם משתמש? את יכולה פשוט לעשות משתמש חדש. לי היו בעיות עם המשתמש לפני חודשיים אז פשוט יצרתי אחד חדש. זה לא שינה שום דבר.

LeAnnDylan

Well-known member
לא נרשמתי אף פעם עם שם משתמש אחר

זה שם המשתמש שלי מההתחלה עם אותו אימייל. אני גם מקבלת אליו אימיילים שקשורים למשתמש שלי פה אז זה סתם בולשיט. וגם אז פעם כשהם שידרגו את המערכת שלהם פה והיה צריך לקבל אימייל כדי להמשיך לכתוב מאותו משתמש, קיבלתי לאימייל הזה, אז אני יודעת בוודאות שאימייל שהזנתי שייך למשתמש הזה. תפוז סתם עמלקים. וכן, שם משתמש זה מה שישבור אותי. אני לא רוצה משתמש חדש. אני רוצה אותי!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אם ככה זה ממש מוזר

זה לא שיש להם יוצר שמות רנדומלי או איזה אלגוריתם שיידע איזה שחקנית את אוהבת. &nbsp את הולכת לכתוב באג'נדה? &nbsp כי אני לא יודע איך אני אסתדר בלי כל הדעות הממש לא נכונות שלך על ה100

LeAnnDylan

Well-known member
בהתחשב בזה שאין שם גיפים

וכבר "התכוננו" למצב חירום עם קבוצת פייסבוק סגורה, אז אני מניחה שהתשובה היא לא
אתה מוזמן להצטרף לשם כדי לשמוע את הדעות המאוד נכונות שלי. לעדי יש קישור. אני דינוזאור שלא מבין במחשבים. בגלל זה גזלו ממני את הכינוי שלי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוי, יש לי צמרמורת בכל הגוף מהמחשבה על פייסבוק

כזה פורמט גרוע בשביל פורום

LeAnnDylan

Well-known member
זה לא בשביל פורום

זה בשביל שאני אחפור בנוחות בלי להתעצבן על תפוז. &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דווקא את תתלהבי לדעתי

אפשר להכניס פוסטים שלמים מטאמבלר. ככה שזה יכלול כמויות עצומות של גיפים. (וזה די הכרחי כי כרגע הוא לא מוכן בכלל להכניס גיפים גדולים שמנסים להעלות מהמחשב
) &nbsp חוץ מזה יש הרבה יותר אופציות עריכה ובטח אין הגבלה על הצבעים (שאת האדם הראשון שאני מכיר שהתעצבנה שתפוז מגביל אותו בצבעים)

LeAnnDylan

Well-known member
נהה, זה לא מרגש אותי

נכנסתי לקישור ששמת וזה בע וזה שאין לי את השם משתמש שלי סגר את העסקה.

Lhuna1

New member
יואו לעזאזל אני חייבת לפתוח מייל חדש בשביל להתחבר לשם

אני לא זוכרת עם איזה מייל נרשמתי לשם אז חייבת ליצור יוזר חדש, אבל בשני המיילים שיש לי עכשיו כבר הייתי ביוזרים אחרים והם לא מרשים שניים
&nbsp &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה מה שאני עשיתי לפני חודשיים עם טוני

לא בגלל האתר החדש, אלא סתם כי היו לי בעיות

Lhuna1

New member
פתחתי מייל במיוחד בשביל להרשם, אבל הם לא שולחים לי

את המייל לאישור החשבון אוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lhuna1

New member
יואו אני לא מאמינה כמה גרועים הם יכולים להיות

כמה זה קשה לעשות כפתור שכל מה שהוא עושה זה שולח אימייל לכתובת שנתנו לו?!!? למה זה לא עובד?!!?! מה יכול לא לעבוד בזה לעזאזל? בדקתי שהמייל חדש שלי עובד וכתוב נכון, שלחתי אליו הודעות נסיון מכתובת אחרת, הכל בסדר איתו. לחצתי כבר איזה 5 פעמים בתפוז החדש על "שלח שוב אישור למייל" ולא מגיע לכום, לא לספאם, לא לסושיאל, לא לפרומושיין, אין כלום!! אני קצת מקווה שבזכות ההודעה הזועמת הזאת שזה לא עובד זה פתאום יעבוד כי לפעמים זה קורה ככה אז אני מנסה. אבל אם גם זה לא יעבוד, אני לא רואה איך אני יכולה להגיע למצב של כתיבה שם. אני אהיה באג'נדה בינתיים כשהפורום פה יעלם
(נ.ב. פורום מצעדים וביקורת מוזיקה כבר מפנה אוטומאטית לאתר החדש
) &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ייתכן שפשוט לוקח זמן

לפעמים אני עושה משהו כזה ולוקח חצי שעה עד שמגיע המייל אם כי נראה לי שבמקרה הזה, זה לא לקח הרבה זמן

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מניח שיש באג כלשהו

אני אכתוב להם עוד מעט שיסדרו. אבל אולי זה יסתדר רק ביום ראשון כבר.

למעלה