07/2020 – משתנים – סיכום חודש

מילי08

Well-known member
התמונה

מה זה הסדרה "המלך, תמיד"? (אני מתעצלת לחפש) איזה כיף שגם את משרופי באפי!

Lhuna1

New member
סדרה כיפית

מד"ב פנטזיה מודרנית מתח רומנטית. קוריאנית. בנטפליקס. ממליצה. &nbsp

מילי08

Well-known member
מעניין. יש לי קצת אנטי לסדרות קוריאניות

למרות שאני יודעת שכאן די אוהבים אותן. נראה. אני אכניס לרשימת הצפייה ואולי מתישהו אגיע אליה

kordilia snake

New member
עונה

שם:עדי
(לבינתיים?)
שבט: אין לי שבט.

סדרת החודש:חה! כאילו, ראיתי כול החודש פרק אחד של דום פטרול ועכשיו אני רוצה לנטוש אותה ומונולוגים של לייט נייט וגם את זה אני מתחילה למצות.
סרט החודש:

שיר החודש: לא שמעתי.
ספר החודש:כ"כ הרבה! או לייתר דיוק כול מה שקראתי החודש: האמפרייה האחרונה, דרך המלכים, רסיסים של אור, בעל השבועה ו-וורברייקר כולם של ברנדון סנדרסון.
דמות החודש: קאלדין מגנזך אור הסער כמובן.
שחקנ/ית החודש: טרוור נואה.
ציטוט החודש: אני עצלנית ועייפה מידי בשביל זה.
למה מצפים בחודש יולי? שיהיה חם ודוחה? ולקרוא עוד ספרים של ברנדון סנדרסון.

אם היו מקצרים את שבוע העבודה ל4 ימים מה תעדיפו: יום חופש נוסף בשלישי או חמישי? בשניהם אני עובדת, נראה לי עדיף חמישי לסופ"ש ארוך.
מה הדבר הראשון כשאתם עושים כשאתם חוזרים מהעבודה? מורידה את המסכה, שמה את הספר/מחברת/מפתחות במקום ומורידה תכשיטים.
מה יגרום לכם לנטוש סדרה? כרגע, הדקה הראשונה של כול סדרה כול שהיא, אני מפחדת לנסות לראות סדרות של נטפליקס אני עלולה לא לשרוד את את הקטע של הלוגו.
מה התמונה האחרונה בטלפון שלכם? חתול שצילמתי היום ליד העבודה.
כייון שזה אולי הסוף של תפוז כמו שאנחנו מכירים אותו - כמה שנים אתם בתפוז? מ-2006.
האם האתר השפיע באיזה אופן על החיים שלכם מחוץ למחשב? רק מבחינת המלצות לספרים/סדרות.
מה הבינג' הכי מופרע שעשיתם? כול העונות של חוק וסדר מדור מיוחד לפני כמה שנים. הם היו אז בעונה 16 או 17 וזה היה מטורף לגמרי לראות הכול מההתחלה.
למסיבת 4TH OF JULY של איזה סדרה הייתם רוצים להיות מוזמנים? NCIS לוס אנג'לס
אנחנו אוהבים להתייחס לסדרות אמריקאיות כנחותות מבריטיות - אבל מה הדבר הכי טוב בסדרות אמריקאיות? שאין להם מבטא בריטי *בורחת בצרחות*
אם זה השאלון האחרון שלנו - שאלה שרציתם לשאול ולא יצא לכם? אין לי

תמונה ו/או וידאו שתרצו לחלוק עם הכיתה:

didalf

Well-known member
מה זאת האלרגיה הזאת לסדרות?

פאק להשלים את כל SVU זה המוןןן
&nbsp דווקא מבינה אותך לגבי מבטא בריטי לפעמים זה סקסי או חמוד בדמות אחת (בעיקר אם מדובר בגבר חתיך
) אבל פתאום כשכולם מדברים ככה זה לפעמים קצת מעצבן.

kordilia snake

New member
אין לי מושג איך זה קרה לי

פשוט נמאס לי יום אחד מהכול
מזל שהשנה הן יצאו מוקדם לפגרות אחרת הייתי פורשת מכול הסדרות שלי
.
&nbsp
לפעמים בעיקר בסדרות בריטיות תקופתיות אני לא מבינה חצי ממה שהם אומרים בגלל המבטא ואז אני צריכה להתחיל לחפש פתאום כתוביות בעברית וזו כזאת טרחה אחרי שהתרגלתי לראות בלי תרגום
. ולא משנה מה אנשים אומרים, אי אפשר להישמע לא מתנשא במבטא בריטי וזה גם מחרפן לפעמים.

didalf

Well-known member
כן סדרות בריטיות יותר קשה בלי תרגום

אפילו עם כתוביות באנגלית. &nbsp &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
המבטא הבריטי הקלאסי גורם להשמע מתנשא

אבל יש כל מיני מבטאים שדווקא ההפך - גורמים לאנשים להשמע כמו עבריינים לא משנה מה הם אומרים. כל הקוקני וזה.

LeAnnDylan

Well-known member
יואו גם אני יום אחד נפלתי על איזה מרתון SVU

יש איזה ערוץ בטלוויזיה שכל יום משדר כל היום פרקים ברצף של סדרה אחת מתוך 5 סדרות שיש להם זכויות עליהן) והייתה איזה תקופה (לפני הקורונה
) שהייתי מחוסרת עבודה ומתוסכלת מהחיים וכל מה שרציתי לעשות זה לקבור את עצמי בספה אז כל הפרקים של זה באו לי בטוב. הייתי רואה ברצף מאיזה 10 בבוקר עד 2 בלילה פרקים של זה
אבל היה להם זכויות רק עד עונה 13, אז לא היה לי הרבה רולינס
אבל אני זוכרת שהיא הופיעה באיזה פרק בעונה 8 או 9 ושיחקה איזה מישהי אחרת וזה היה כזה משונה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ייתכן שפיתחת אלרגיה

נצטרך לשלוח אותך לרופא טלוויזיה מומחה שיעזור לך להכנס חזרה לסדרות טלוויזיה. נתחיל עם פרקים קצרים של 2 דקות בערך. אולי אפילו זה יותר מידי. את יודעת מה, את צריכה חקירות רצח שלוקחים שניות. תצפי בסרטון המצורף. &nbsp *ייתכן שגם נצטרך להגביל אותך לספר אחד לשבוע. &nbsp אחד התענוגות החדשים של תקופה הקורונה זה תחושת החופש המושלמת שיש כשמורידים את המסכה אחרי הרבה זמן שהיא על הפרצוף. זה פשוט תענוג שלא הכרנו.

kordilia snake

New member
רק לא לד"ר האוס

הוא הכי טוב, אבל לא הייתי רוצה לקבל קודם כול טיפולים למחלות שאין לי
.
&nbsp
אבל כול ספר לקח לי שבוע-שבוע וחצי
חוץ מרסיסים של אור שאיך שהוא סיימתי תוך 4 ימים(300 עמודים ביום פלוס-מינוס. גם אני הייתי רוצה לדעת מה לא בסדר איתי, תודה
).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל זאת הדרך הנכונה לטפל במחלה

זה ידוע שחשוב מאוד כמעט להרוג את החולה בטיפול לא נכון לפני שמרפאים משהו ששום רופא אחר בעולם לא ידע שאפשר לרפא &nbsp משום מה חשבתי שאת קוראת ספר ביומיים.

kordilia snake

New member
בסדר גודל של סנדרסון?

לפחות 3-4 ימים.
&nbsp
את האימפריה האחרונה לקחו לי 4-5 ימים, דרך המלכים 9 ימים, רסיסים של אור 4 ימים, בעל השבועה גם 8 או 9 ימים ו-וורברייקר 6 ימים (אבל הוא היה באנגלית).
&nbsp
אתמול בקושי קראתי(כי מישהי חשבה שהיא בתיכון וקראה עד לבוקר
) ועכשיו הספר שהתחלתי בינתיים לא זורם לי ואין לי מושג מה לעשות איתו כרגע כי הזמנתי אותו מחו"ל
.

מילי08

Well-known member
"זה ידוע שחשוב מאוד כמעט להרוג את החולה בטיפול לא נכון לפני"

limors2

Active member
וואו, מעליב!

את רומזת פה שאם פתאום כולנו נתנדף לך מהחיים את לא תתגעגעי אלינו?
&nbsp מבטאים בריטיים זה מושלם

למעלה