07/2020 – משתנים – סיכום חודש

dory391

New member
אצלי זה ככה:
מכבי ת"א בכדורסל וכדורגל. הקבוצה העולמית שלי היא ריאל מדריד ואני רואה אותה בעיקר באירופה, פחות בליגה הספרדית. בתור נבחרת, ברזיל.

didalf

Well-known member
כמובן שאהדת את ריאל מדריד דווקא

נועדנו להיות אויבות

limors2

Active member
נבחרת הנשים של ארה"ב (בכדורגל)

אפילו נסעתי בעקבותיהן למונדיאל בצרפת לפני כמעט שנה. &nbsp בכדורגל של גברים שהרבה פחות מעניין אותי, יש לי חיבה ופינה חמה בלב לליברפול בעקבות העונה הנוכחית של הפרמייר ליג שעקבתי אחריה בגלל הfantasy football שחברה מליברפול הכריחה אותי לשחק

מילי08

Well-known member
משחק לא אמין זו סיבה מעולה לנטוש סדרה

לשאלתך - פעם עקבתי אחרי קבוצות ומשחקים אבל כבר לא. לא יכולה לחשוב על קבוצה שחשובה לי כיום.

Lhuna1

New member
תשובות

שם: לונה1 גיל:
שבט: - סדרת החודש: המלך, תמיד (The King, Eternal Monarch) סרט החודש: אין שיר החודש: הפתיח של סדרת החודש ספר החודש: "אולי כדאי לך לדבר עם מישהו" של לורי גוטליב דמות החודש: דמות מה-100 בזכות סצינה מסויימת אבל זה עכשיו יהיה ספוילר בשבילך כי זה יגיד לך שהיא שרדה לעונה 7. שחקנ/ית החודש: השחקנית שלה. ציטוט החודש: אין למה מצפים בחודש יולי? אין. אם היו מקצרים את שבוע העבודה ל4 ימים מה תעדיפו: יום חופש נוסף בשלישי או חמישי? לא יודעת, כל אחד מהם יהיה מעולה! מה הדבר הראשון כשאתם עושים כשאתם חוזרים מהעבודה? משתדלת מאוד להכנס למקלחת בלי לפתוח את המחשב כדי לא להשאב לאינטרנט לשעתיים ולדחות את המקלחת והאוכל והכל. מה יגרום לכם לנטוש סדרה? יש כמה דברים. יש הרבה סדרות שפשוט נראות לי מהרגעים הראשונים "לא ברמה" לפי הסטנדרטים שלי. יש סדרות שדווקא נראות לי כמו הפקה ברמה, אבל פשוט משעמם מההתחלה, ואם זה לא שואב אותי תוך איזה 20 דקות גג אני מתייאשת. ועוד בעיה משמעותית זה חוסר חיבור לדמויות. אם אני לא מצליחה לאהוב מספיק את הדמות/יות הראשית/יות אז זה גם יגרום לי להתייאש. מה התמונה האחרונה בטלפון שלכם? מצרפת. כייון שזה אולי הסוף של תפוז כמו שאנחנו מכירים אותו - כמה שנים אתם בתפוז? לא יודעת, אבל לפחות 15. האם האתר השפיע באיזה אופן על החיים שלכם מחוץ למחשב? אפשר להגיד, כי הוא גרם לי להיות בהם פחות
(מצד שני אם הוא לא היה, יש מצב שהייתי יותר באתר אחר ולאו דווקא בחיים שבחוץ) מה הבינג' הכי מופרע שעשיתם? מה זה נקרא בינג' מופרע? הכי ארוך שלי היה כנראה באפי+אנג'ל שזה ביחד 12 עונות שראיתי רצוף. למסיבת 4TH OF JULY של איזה סדרה הייתם רוצים להיות מוזמנים? באפי. אנחנו אוהבים להתייחס לסדרות אמריקאיות כנחותות מבריטיות - אבל מה הדבר הכי טוב בסדרות אמריקאיות? שהם לא עושים לנו קטע של לצלם 3-4 פרקים ולקרוא לזה "עונה" כמו כל מיני הפקות בריטיות מעצבנות
אם זה השאלון האחרון שלנו - שאלה שרציתם לשאול ולא יצא לכם? אני אחשוב על זה. תמונה ו/או וידאו שתרצו לחלוק עם הכיתה:

didalf

Well-known member
יווו חמודייייי

אבל הוא לא נראה מרוצה שצילמת אותו
&nbsp וואי אני ממש מודה לך על ההתחשבות בדמות החודש לא היית צריכה אני מעריכה את זה
&nbsp התכוונתי הכי הרבה פרקים בבת אחת/יום אחד. שאת אחת המצטיינות בתחום אגב. &nbsp מה זה הסדרה הזאת לא זוכרת שהזכרת אותה פה

Reutk

Active member
כן, לגמרי נראה לא מרוצה
.

בדיוק רציתי לכתוב לך 'מה חמוד? הוא נראה ממש עויין.'

Lhuna1

New member
אבל איך אתם לא מזהים שזאת היא? חחח

אני צריכה להגיד תודה שהיא הרשתה לי לצלם אותה הפעם, אני נשבעת שהיא כמעט תמיד קמה מהמקום שלה ברגע שאני מכוונת אליה את הטלפון! &nbsp

Reutk

Active member
האמת, המבט שלה ישר הזכיר לי את דראקו מאלפוי

אבל הייתי צריכה לחשוב על נרקיסה, בפעם הראשונה שהארי פוטר רואה אותה והיא מתוארת כמישהי שהייתה יכולה להיות יפה אלמלא הפרצוף שלה נראה כאילו היא מריחה משהו מסריח.

didalf

Well-known member
לאדעת לרוב לחיות אין סימנים מזהים בפרצוף

LeAnnDylan

Well-known member
עכשיו אני רוצה לדעת לאיזה דמות התכוונת

יש איזה 3 שאני מתלבטת לגביהן אבל לא בטוחה. ב-100% אולי תכתבי את התשובה בשרשור של הפרק השבועי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן, הייתי אומר שתכתוב כאן עם אזהרת ספוילר

אבל עדי בטח לא תעמוד בפיתוי ותקרא בכל מקרה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נראה מגניב המלך תמיד הזה

לא שמעתי על זה עד עכשיו יכלת לציין שהתחלת סדרה חדשה כזאת, את יודעת, לאור זה שזה פורום טלוויזיה... &nbsp הי, עניתי אותו דבר לגבי מסיבת יום העצמאות &nbsp את באמת ראית באפי ואנג'ל בקצב מדהים. זאת הייתה תקופה מדהימה...

limors2

Active member
אוקיי

מודה שהמחשבה הראשונה שלי הייתה "אבל למה שהיא תיכנס עם המחשב למקלחת, זה נשמע נורא לא בטיחותי"
&nbsp ה"עונות" של הבריטים

dory391

New member
הסטדנרט זה שישה פרקים אצל הבריטים
אני כבר מזמן איבדתי את הסבלנות לעונות של 20 פרקים פלוס, זה שייך למאה הקודמת. מבחינתי, עדיף קצר ומעניין על ארוך ומשעמם. ואגב, גם האמריקאים התחילו ללמוד מהם, בייחוד בחברות הכבלים וברשתות הסטרימינג. דוגמאות לסדרות קצרות שאהבתי והן אמריקאיות - קראשינג, בלש אמיתי וג'ט.

didalf

Well-known member
כן הסטנדרט של 22 זה המון

אבל עונות קצרצרות של 3-6 פרקים לפעעמים זה מתסכל. זה נחמד שעכשיו האמריקאים גם עושים עונות של 8-16 פרקים.

למעלה