דיוני THE 100 עונה 3 לסופ"ש

didalf

Well-known member
אז נראה לי

היום רק את 10 כדי לתת לדילן זמן (יש לה גם פרק חדש לצפות בו 3 פעמים) ושישי-שבת 2 כל יום? &nbsp

limors2

Active member
ראיתי!

מקווה שאצליח לראות את 10+11, אבל ייתכן שאספיק רק את 10

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תודה באמת שאת חוסכת לי דברים

אבל למה למרות שראיתי את זה בבוקר לא זכרתי לפתוח את השרשורים הרגילים. לא שאכפת לך כי את לא רואה שום דבר אחר.

didalf

Well-known member
נכון

סתם לא נכון יש לי דברים לדווח בוויקנד וואץ'

limors2

Active member
המאה פרק 3X10

מי זו שכותבת הודעה ראשונה???? &nbsp אוף, רייבן
פשוט עוברים בסדרה הזו מסבל לסבל, הא?
היא מוצאת דרך לסלק את אלי באופן זמני מהראש שלה ע"י sensory overload (אני עייפה מדי בשביל לתרגם), אבל היא צריכה לעשות את זה ברמה גבוהה מדי שאי אפשר לשרוד איתה לאורך זמן. אלי משתחלת בחזרה פנימה ומתחילה להפציץ את רייבן בכל הזכרונות הכי גרועים שלה- כאבים איומים והמוות של פין בתור בונוס. היא אומרת לה שהכל יפסיק אם רייבן תיכנע ותסכים לקבל אותה כמו שצריך, רייבן נכנעת בלית ברירה ועכשיו במקום רייבן יש לנו גרסה מטרידה (אבל ממש אטרקטיבית?
) של אלי בתוך רייבן. ריי/לי ממשיכה להכעיס אותי וחותכת לרייבן את הורידים כדי שלאבי לא תהיה ברירה והיא תצטרך לבלוע צ'יפ כדי להציל את רייבן, גם אבי נכנעת והשלטון של ריי/לי מושלם. כמעט. ג'ספר שמצליח לכפר על כל ההתנהגות האיומה שלו מזריק לריי/לי משהו שמרדים אותה, חוטף אותה, בדרך החוצה מוצא ומתאחד עם קלארק והם נוסעים להם הרחק אל עבר החשיכה ביער. &nbsp במקום אחר, בלאמי חוטף מכות רצח מאוקטביה כי ממש מגיע לו. הם לוקחים אותו למפגש סודי עם מונטי, אבל אמא של מונטי הלשינה עליהם לפייק ופייק מכין להם מארב. בלאמי בוגד בהם שוב, אומר לפייק שהוא יוביל אותו למקום שבו שאר המורדים נמצאים, אבל בעצם מורד שוב ומוביל אותו אל המחסום של הגראונדרים. דינג דונג, פייק מת! אבל בלאמי עדיין אבוד
&nbsp בעוד מקום אחר, מרפי מחליט שלהיות חלק מהטובים לא זורם לו ושיותר משתלם לו להיות הביץ' של אטארי. הוא משכנע אותה שהוא יעזור לה להיות ההדה החדשה, היא קושרת אותו בשלשלאות (אחרי שהיא ליטרלי מוציאה למישהו שפיקפק בה את העיניים) ומתפשטת מולו, הוא אומר לה שיש לו חברה והוא נאמן, אבל היא ממשיכה לפתות אותו והוא לא מצליח לעמוד בפניה. האמת, לא מאשימה אותו
&nbsp זהו? זהו. יש סיכוי קלוש מאד שאצפה בפרק 11 היום, אבל יותר סביר שבעוד חצי שעה (גג) ארדם

didalf

Well-known member
ווי עקפת אותי

אני כבר לא אראה 11 לכי לישון הבטחתי לאחותי שנראה סרט. &nbsp יאוו רייבן מסכנההההה די להתעלל בה
בהתחלה היא משוגעת עם הנסיון להפטר מאלי, ואז היא קיבלה את כל הכאב שלה בחזרה והצרחות שלה היו נוראיות
ואז אלי השתלטה עליה לגמרי. חייבת להודות אבל טיפה הצחיק אותי איך שהיא דיברה בתור אלי. בסוף אלי פאקינג חותכת לה את הורידים כדי להכניע את אבי לאאא אוף. ואבי לקחה את גלולת הקוקו עכשיו. מצחיק אבל שגם המשמר עכשיו בולע את זה וכולם עסוקים בזה במקום בפייק והגראונדרים. האמת עדיף שיהיו במצב זן במקום מלחמה. ג'ספר איכשהו הפך לאדם המועיל ביותר במחנה כשהוא מנסה לעזור לרייבן ובסוף חוטף אותה. ואז משומקום צצה קלארק
איפה היית כל הפרק? שאין לה מושג מה קורה אבל מצטרפת לנסיעה בלית ברירה ורואה שאמא שלה פסיכית. &nbsp למה מרפי בכלל הביץ' של אונטרי? כי אחרת היא תהרוג אותו? אני אוהבת שלא אכפת לו משבטים הוא דואג רק לעצמו. אבל הוא חמוד הוא מנסה להציל חיים של אנשים כשהוא מעמיד פנים שלא אכפת לו מכלום. ויאא איזה חמוד זה שהוא נשאר נאמן לאמורי
(אוקי ניסה, אבל עדיין חמוד). ופאק איך שהיא הוציאה להוא את העיניים, משחקי הכס כבר אמרתי? אוף קשה לי שקוראים למישהי אחרת הדה, הדה יש רק אחת!
&nbsp וואי ההתחלה עם אוקטביה שברה אותי
היא מנסה לעשות פרצוף קשוח אבל כבלאמי שואל איפה לינקולן והיא עונה "פייק ירה לו בראש" היא מתחילה לבכות. ואז היא מכסחת את בלאמי מכות כי מגיע לו, והוא יודע את זה ונותן לה
חזקה הילדה. אמא של מונטי הסגירה אותו ואז שלחה אותו לברוח, אבל פייק תופס אותו. בלאמי משתלט על העסק ואומר שהוא יוביל את פייק לאחרים אבל בשלב זה ידעתי שזה הצגה כי אמרתי לכם - אם הוא יצטרך לבחור בין אוקטביה לפייק זה אוטקביה אול דה וואי. והוא מסגיר את פייק לגראונדרים אעהאהה סופסוף ברוך שפטרנו!!!! ובלאמי חוזר למוטב גוד בוי
תמשיך כך ואני אסלח לך לגמרי (אנחנו ב70% ככה). קיין שואל אותו אם זה בגלל אוקטביה או כי זה הדבר הנכון - וואי נוט בות'? הייתי אומרת 70% אוקטביה, 30% הדבר הנכון. אניוואי רק אוקטביה זה מספיק בשבילי. "דינג דונג, פייק מת! "
ועכשיו קיין בדרכו למפקדת החדשה ומחכה לו הפתעה לא נעימה.

limors2

Active member
יופי

כי תכננתי לראות את 11 ולשמור את התגובות למחר כי אני לא בטוחה כמה זמן יהיה לי, אבל אני עייפה מדי
&nbsp באמת קשה שקוראים למישהי אחרת הדה, זה לא חוקי

didalf

Well-known member
בסוף לא מצאנו סרט

אז נתקענו על הפנתר השחור שהיה ביס, והפואנטה של הסיפור הזה היא שאינדרה ואוקויה ממש מזכירות לי אחת את השניה.

didalf

Well-known member
המאה פרק 3X11

יאא איזה כיף כל הילדים וכל האנשים האהובים עליי ביחד ולא במקומות שונים, ובלי מבוגרים. ג'ספר עדיין כועס על קלארק אבל תעדכן אותה מה קורה אידיוט. אוקטביה עדיין כועסת על בלאמי ורוצה לעזוב את הקבוצה, בהמשך היא אומרת למונטי שהיא לא סקייקרו ולא טריקרו. היא לינקטביה-קרו ואין לינקולן
קלארק תוך שניה חוזרת להיות המפקדת כמו שצריך, והם הולכים לניילה להציג עוד צמידים. קצת חצופים איך שהתרפצו לבית שלה באמצע הלילה ויאו בלאמי תוריד את הרובה מה יש לך. אלי/רייבן לא מפסיקה לצרוח ולהשתגע ולפגוע ברייבן כדי להשתחרר יאוו די להתעלל ברייבן
מונטי ואוקטביה הולכים לדרופ שיפ להביא משהו אלקטרוני. פתאום היערות נהיו נורא קטנים הם מגיעים ממקום למקום בצ'יק. או שהם תמיד היו קטנים והם פשוט הלכו ברגל ועשיו עם אוטו זה באמת מהר? בכל מקרה אמא של מונטי עכשיו בשליטת אלי עקבה אחריהם. וכשהיא תוקפת את אוקטביה מונטי הורג אותה
יאוו מסכן הוא הרג את אמא שלו
נכון שהיא מעצבנת אבל עדיין היא אמא שלו. בינתיים אלי'/רייבן מטיחה דברים מרושעים בבייביסיטרים שלה. קלארק הקורבן הראשון, כשהיא מאשימה אותה בהרבה מוות. כולל אבא שלה, כולל לקסה. אוח איך קלארק נשברה כשהיא הזכירה את לקסה
אח"כ ג'ספר שגם ככה שברירי ולא עומד בזה. והבא בתור הוא בלאמי שלא ממש מתרגש* כנראה כי הוא מלקה את עצמו לבד מספיק על הדברים האלה. וחלקם אפילו לא רעים - "קלארק חזרה וכבר אתה מציית לה" - ובכן כן. ככה הקבוצה הזאת עובדת הכי טוב - קלארק המלכה והוא הסגן. *או שהוא פשוט מספיק חזק כדי לא להשבר מול אלי ולהוציא את העצבים שלו בחוץ על הגדר. בין הדברים שאלי/רייבן אומרת ניילה מגלה שבלאמי הוא חלק מהאנשים שהרגו את אבא שלה, אבל אין לה יותר מידי מה לעשות עם זה חוץ מלחשוף בטעות את המיקום שלהם. בלאמי מתנצל אבל זה מאוחר מידי. מונטי ואוקטביה חוזרים עם החלק החסר וכולם מוכנים לטגן את אלי שכמובן מתנגדת ועושה צרות. וואי איך הייתי בלחץ בשלב הזה. ואז כמובן הסוללה לא מספיקה. הם הולכים להביא סוללה מהאוטו נו כברררר. אלי מנסה להרוג את רייבן וקלארק מאיימת עליה עם הצ'יפ AI של לקסה. ג'ספר מנסה לשבור את הצ'יפ וקלארק עוצרת אותו בקול שבור - "לקסה נמצאת שם"
בסוף הם מצליחים להפעיל את המכונה ורייבן איז דאון. אבל עדיין נושמת. ואז קלארק נזכרת איך הוציאו את הצ'יפ מלקסה ומוציאה את שאריות הצ'יפים מהצוואר של רייבן. רייבן חזרה אלינו אעהאהההה
כולם פשוט הולכים בלי להגיד אפילו תודה לניילה, חצופים בחיי!! חוץ מאוקטביה הנסיכה שמביאה לה מנורה לאות תודה. וקלארק שחשבתי שיצאה בלי להגיד כלום שזה ממש חוצפה לשמחתי עדיין הייתה שם והודתה לה, והתנצלה, וביקשה ממנה לברוח כי האנשים של אלי בדרך. לבלאמי ולקלארק יש רגע
הוא הבין שהוא לא הבחור הטוב יותר. היא אומרת שאולי אין אנשים טובים, שזה מה שאבי אמרה לה בהר
אוח תהיו חברים שוב לא חייבים זוג רק תנהיגו ביחד את האנשים. אוקטביה מחליטה להשאר עם החבורה כי הם האנשים שלה בכל זאת
לא סקייקרו, אבל החבורה הזאת. והם בורחים אל הלא נודע. ואלי רוצה להרוג את כולם יאוו קרציההההההההההההההה.

limors2

Active member
ראיתי במיוחד כדי לא לבאס אותך

נראה לי שמלבד הסצינה הקצרה בסוף זה באמת היה אחד מהפרקים הבודדים שבו העלילה כולה התרכזה רק במי שמעניין אותנו. שינוי מרענן
רק חבל שעלילת הפרק הייתה בגדול "בואו נכאיב לרייבן שוב ושוב"
אבל עכשיו היא משוחררת וחופשיה, וזה מה שחשוב
ואפילו קיבלנו קצת סולחות (ג'ספר וקלארק) ואולי ריבים חדשים (ג'ספר ומונטי המסכן שנאלץ להרוד את אמא שלו
) מקווה שהתוכנית שלהם תהיה יותר מוצלחת וקלילה לתפעול מ"בואו נצלה לכולם את המוח ואז נחתוך להם את העורף
&nbsp וכן, אוקטביה אומרת שהיא לגמרי לבד ובלי קרו היה קצת שובר לב
כמעט כמו כל הדברים האיומים שריי/לי הטיחה בלארק ובכולם
נבלה. שתמות ממש מהר בבקשה.

didalf

Well-known member

באמת נקווה שיש להם תוכנית יותר טובה
&nbsp אוקטביה את לא לבד את איתי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואו, את קרובה כבר לסיום העונה

אני די בשוק שהאירועים שאת מתארת מתרחשים בפרק 11. הייתי בטוח שזה מוקדם יותר בעונה. &nbsp ... אה לא משנה. הייתי בטוח שבעונה 3 יש רק 13 פרקים ועכשיו אני מבין שיש בה 16 פרקים. &nbsp אז את גם לא כל כך קרובה לסיום.

didalf

Well-known member
המאה פרק 3X12

כל הילדים שלי עדיין ביחד
&nbsp הפרק נפתח במילר מספר סיפור רוחות להרפר ובריאן - מלא התמקדות בדמויות משנה כלומר משהו רע הולך לקרות להם. ואכן הם מותקפים ע"י גראונדר (האמנם?). &nbsp טים רובר מגיעים לארקדיה ומגלים שהוא נטוש, אלי לקחה את כולם לאנשהו. אוקטביה פירקה את הצמות גראונדר שלה - לאור זה שהיא כבר לא מרגישה טריקרו? הם הולכים לאסוף ציוד ולחפש את היומן של לינקולן. אוקטביה מנסה להיות קשוחה אבל כשהיא רואה את הג'קט של לינקולן היא בוכה
והיא מוצאת את היומן שבו הוא צייר אותה אוח
אבל אז ג'ספר שבא איתה פתאום מותקף והגראונדר חוטף גם אותה
&nbsp רייבן וסינקלר מוצאים את קוד ההפעלה לאלי 2.0 אבל קלארק מזהירה אותם שלא יתחברו כי בלי נייטבלאד מתים. אני אוהבת איך כל העלילות השונות התחברו. בלאמי מגלה שאנשי ארקדיה עזבו בלי נשק וקורא לכולם לנשקיה, קלארק ומונטי בדרכם אבל אז הם שומעים מוזיקה מקריפה שזה דבר שכידוע כדאי לעקוב אחריו. למה מוזיקה של ילדים תמיד מקריפה? הם מוצאים מובייל של ילד בשם ארון ואז גז של אנשי ההר תוקף אותם - אמרסון
וואנס אגיין קלארק - היית צריכה להרוג אותו כשיכולת!!!!!!! מונטי נתפס אבל קלארק איכשהו חסינה לגז ובורחת. היא מוצאת את בלאמי והם מנסים להציל את רייבן וסינקלייר אבל מאוחר מידי. רייבן נתפסת וסינקלייר מת - אוי לא הוא היה איש טוב
אמרסון בתא הלחץ עם כל הילדים רוצה שקלארק תסגיר את עצמה. בלאמי מנסה לגבות אותה מאחורה אבל אמרסון לא טיפש וחותך את אוקטביה (חוצפה!!!)) ובלאמי נכנע ומצטרף לתא. אבל אמרסון לא מסתפק רק בקלארק כמובן ונועל את כולם בתא בלי אויר, הוא רוצה שהיא תראה את החברים שלה מתים לפני שהוא הורג אותה. נבלה. אבל קלארק היא גאון
היא מערערת אותו עם השם של הבן שלו מספיק כדי ללכת קצת מכות, וכשכל נראה אבוד - בום!!!! מעירה את הצ'יפ ומחדירה אותו לאמרסון הלא-נייטבלאד שמדמם מכל מקום ומת!! וואי גאוני לא ציפיתי לזה!! ומשחררת את כולם. &nbsp בלאמי מביא לאוקטביה את הגופה של לינקולן שנפרדת ממנו בבכי וגם אני בכיתי
לינקולן וסינקלייר מקבלים את הלוויה הגראונדרית שהם ראויים לה עם שריפה מכובדת ו -Yu gonplei ste odon, Lincoln מכולם
&nbsp והילדים שלי שוב מתחלקים לקבוצות כשחלק הולכים לחפש את לונה וחלק נשארים במחנה בנסיון להכנס לקוד של אלי. הצחיק אותי איך קלארק חיבקה את רייבן ומונטי ולשאר רק עשתה ביי כזה עם היד
&nbsp בפוליס מרפי מוצא מחדש את אמורי, הצחיק אותי איך שהוא כמעט נחנק מהעכברוש
"העכברוש הכי טוב שאכלתי"
והם מוצאים קצת זמן התבודדות ביחד, כאלה חמודים
הצחיק גם אותי כשהיא שאלה איך הוא הגיע להיות קרוב ככ למפקדת - כי הוא הבוי טוי שלה
אבל אז מגיע ג'אהא הנודניק עד לאונטרי!! יאוו איך הגעת לשם בכלל? ומציע לה את הצ'יפ לעיר האורות, והוא יודע את הסוד שלה - כי מסתבר שאמורי גם לקחה אותו לאאאאאא!!! ומרפי נזרק לכלא ואונטרי לוקחת את הצ'יפ ועכשיו אלי היא למעשה המפקדת. לא טוב.

limors2

Active member
אהבתי מאד

(בקשת סליחה מדילן על זה שאני כותבת פה ולא בפייסבוק, אבל אני לא מסוגלת להתמודד עם הכאילו שרשורים שם
) &nbsp מצד אחד היה משהו קצת קלישאתי בזה שהפרק נפתח בסיפור על רוחות וממשך ברוח מסתורית שקוטפת אותם אחד אחד, מצד שני זה פשוט עבד
האווירה האפלולית, המנהרות, הדרמטיות והאלימות הזו שהסדרה פתאום ממש אוהבת- ממש משכנע ומוצלח. חבל שהם לא השכילו להישאר בקווי עלילה כאלה במקום להרוג דמויות אהובות......... וכן, גם סינקלייר/גייטא נכלל בזה
&nbsp ודי כבר עם ג'יכסה והצ'יפים שלו והחדרה שלהם לכל חלקה טובה בסדרה הזו, דיייייייייייי. לא זה לא!!!!

למעלה