דיוני סדרות לסוף השבוע

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דיוני סדרות לסוף השבוע

אני כזה מבולבל ששכחתי לעשות את זה הבוקר

Lhuna1

New member
ה-100 עונה 7 פרק 7

טוב נצטרך להסתדר לעכשיו בלי דילן שמסיבות ברורות כיף לה יותר להגיב לליאורה ועדי, אנחנו לא יכולים להתחרות ברמת ההתלהבות הזאת (אני בטח לא). אז סיכום פחות כיפי אבל כי מישהו צריך: &nbsp פרק של הרבה שיחות אחד-על-אחד ומעט מאוד התפתחויות. &nbsp גבריאל מצטרף לצוות פענוח מסתרי האבן בתור מי שניסה לחקור אותה ב-150 שנה האחרונות (ומה בעצם הוא הצליח לגלות בכלל?) הדיסייפלס יודעים עליה הרבה יותר (אחרי מחקר של קרוב ל-1000 שנה לדברי אנדרס) אבל גם הם תקועים. הוא גם מגלה שהם מאמינים שניתן להגיע ל"התעלות" באמצעות האבן (מה זה אומר? אולי משהו דומה לעיר האורות? האם בגלל זה קלארק היא "המפתח" שהם צריכים, כי היא היחידה שהגיעה לשם? זה נשמע מתאים אבל לא ברור איך הם ידעו את זה, כי זה נראה שהם התעניינו בה במיוחד -לפני- שראו את זה בזכרונות של אוקטביה.) ושהם שולחים את המתים שלהם לנאקארה (שזה מסביר את הגופה מהפרק הקודם שם). &nbsp אמורי מנסה להסכים שלום בין מאמיני הפריים לילדי גבריאל במסיבת איחור משפחות של ילדי גבריאל עם הוריהם ע"י בדיקות DNA. היא מאחדת את נלסון הנודניק עם הוריו וכמובן שזה הופך לקטסטרופה, כאשר שיידהדא מעכב בכוונה את מרפי מלהגיע לשם ולשכנע את המאמינים בתפקידו כדניאל פריים, וגם ניקי עם הנשקים הגנובים שלה מצטרפת לחגיגה. &nbsp ג'קסון נהיה פסיכותרפיסט מעצבן. &nbsp דיוזה מתקשה לקבל את המצב החדש עם הופ (מה שהיא יודעת עליה ואיך שהיא גדלה). &nbsp אוטקביה ואקו האבלות על בלאמי בחיבור מרגש (ופלאשבק של אקו לתחילת יחסיהם על התיבה). אקו בסוף מבינה שמה שהדיסייפלס רוצים מהן זה להלחם לצידם (רק נגד מי לעזאזל?) וארבעתן "מתגייסות". &nbsp ושתי הדקות האחרונות והמעניינות היחידות בפרק: קלארק (AKA "המפתח") וחברינו מגיעים לבארדו, ומגלים מפי גבריאל ש"בלאמי מת" (אוף די כבר להפיץ את השמועה הטפשית הזאת ולגרום לכולן להתאבל עליו סתם) ואנדרס מעיר משנתו הקריוגנית את "הרועה", שהוא וויליאם קדוגן, מנהיג "השחר השני" ורוצחה של בקה - בשביל לבשר לו את החדשות הטובות "השגנו את המפתח". &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member

כל מה שאני לקחתי מהפרק הזה, זה שהזכירו את לקסה ומרפי אישר מה שכולנו יודעים שהיא המפקדת האהובה על כולם
וראיתי שמישהו כתב את זה וזה הצחיק אותי אז זו התגובה שלי לפרק לבינתיים עד שאחליט שיש לי כוח לכתוב תגובה מסודרת.

Lhuna1

New member
חחחח

כן, חשבתי שזה צירוף מקרים יפה שזה הוזכר בדיוק בפרק של השבוע וקיוויתי בשבילך נורא שיראו אותה באיזה פלאשבק (אם כבר נותנים לנו פלאשבקים).

LeAnnDylan

Well-known member
אוי זה יכול להיות מושלם

הראו אותה לרגע כשלוויט קרא את המחשבות של אוקטביה וזה ממש ריגש אותי. אז אני מתנחמת בפירורים האלה שזורקים לעברי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי

סוף סוף ראו את בלאמי ליותר מחמש שניות. והוא נראה די מוזר שם על הרינג. היה גם נחמד לראות את אקו שוב לפני התספורת. אבל הרגיש יחסית לא קשור הקטע. מעניין שלא חשבתי אף פעם על כך שללוחמי אזגדה יש תמיד צצלקות על הפנים, אבל לאקו אין. אבל אולי כי היא אמורה להיות מרגלת. אבל תגידו - הדם שלה שם שחור, או שזה רק נראה לי? כי עד כמה שזכור לי היא לא עברה את הטיפול. &nbsp הדבר הכי מוזר לגבי הסיום זה שהבנתי ממה שגבריאל אומר שם שהוא כבר 3 חודשים נמצא בצוות ההוא. איך עברו 3 חודשים בעוד רק ימים ספורים בסנקטום וזמן ממש קצר בנאקרה. אני מבין שיש עניין של זמן מהיר יותר ואיטי יותר, אבל זה עדיין לא במידות הגיוניות לעומת מקרים קודמים. אם עברו בבארדו 1000 שנים בעוד בסנקטום עברו 250 שנה אז בארדו מתקדמת רק פי 4 בזמן. &nbsp *היה נראה לי מגוחך שבכלל לקחו את גבריאל לצוות פיענוח האבן. הוא חקר אותו 150 שנה ולא גילה כלום. אבל בעצם די ברור שהם נואשים אם כבר עשרות שנים לא היה להם אפילו גילוי אחד. &nbsp אז בזמן ה3 חודשים האלו מרפי ושיידי משחקים את משחק השח הארוך ביותר בעולם. וכאילו ברור שמרפי לא באמת ירוויח מזה שום דבר ושזה אידיוטי שהוא בכלל שם. &nbsp גם העניין עם כשלון מסיבת האיחוד של אמורי/קיילי לא היה כזה מעניין. לפחות התייחסו הפעם לכך שאין לנלסון שום אג'נדה כי כל הפריימים כבר מתו. אז למה הוא מצטרף לפושעים? הרי לפני שני פרקים הוא סיכן את החיים שלו כדי להציל בני סנקטום שניסו לשרוף את עצמם. &nbsp מה שאהבתי זה הקישור של אמורי שנזרקה בגלל שהיא מוטאנטית לnulls. &nbsp ולמה לכל הרוחות אין את אינדרה. שיפסיקו לשלוח אנשים ליערות. הם לא מבינים שאף אחד לא חוזר משם? &nbsp אנחנו גם עדיין לא יודעים מה קורה עם גאיה. &nbsp עם כל הכבוד לשיחה של הופ ודיוזה זה מעצבן אותי שאנחנו נאלצים לבלות כל כך הרבה עם דמויות יחסית חדשות כי כמעט כל הקאסט הראשי של הסדרה לא נמצא. שתי דקות של בלאמי, חצי דקה של קלארק ורייבן. &nbsp המצב כל כך נואש שבעצם נתנו לג'קסון להחזיק שיחה ארוכה עם מישהו. ג'קסון. האדם שבמשך 6 עונות בקושי הגיב במשפטים קצרים בשיחות של עד דקה. מילא פסיכולוגיה, מאיפה הוא למד לדבר. &nbsp דילן צדקה שהשפרד עדיין בחיים. ותכלס הוא שורד בדרך הצפויה ביותר - הקפאה. &nbsp לא ברור עדיין לחלוטין מי האויב הגדול שלהם שבשבילו יש את הקרב הגדול והאחרון הזה. אבל נראה לי די ברור שעניין המפתח קשור לפליים. הם בטח ראו בזיכרון של אוקטביה שהכניסו אל קלארק את הפליים. הם כנראה לא הגיעו לזה שגם למאדי הכניסו את הפליים. כנראה בפליים יש מידע סודי ומורכב שקשור לאבן. ולכן מאדי מציירת את הציורים האלו שלה. הקטע הוא שזה בטח יתקשר לעלילה בסנקטום כי גם לשיידי בטח יש גישה למידע הזה של הפליים.

LeAnnDylan

Well-known member
בטח שעברה

רייקר הזריק לאקו את הסרום כשהיא הייתה מתוכננת להפוך ל״סימון״ לפני שאבי עיצבנה את ראסל והיא נתקעה עם התפקיד המפוקפק הזה. איך אתה לא זוכר את הפרק עם אש ואקו אחרי שצעקת עליי לא מזמן שהתבלבלתי בין שתיהן. הרי כל הסיפור הזה היה רק ניסיון למשוך זמן כדי שיבוא להציל אותה מלהפוך לפריים. ואז hesitation is death

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני יכול לזכור את הסיפור...

בלי לזכור את הסיבה שהיא סיפרה את הסיפור &nbsp קרו כל כך הרבה דברים בעונה שעברה שכנראה שכחתי חלק מהם

תזכירו לי

מי הרועה הזה. קראתי שהוא הרג את בקה. אני זוכרת אותה ולא זוכרת אך היא מתה. הסדרה הזאת גורמת לי להרגיש
לפעמים
אני בדרך כלל מצליחה לעקוב אחרי עלילות מורכבות. הבינג' כנראה לא היה מומלץ.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני גם לא זוכר הכל

אני זוכר חלק, חלק השלימו לי כאן וחלק קראתי בויקיפדיה של הסדרה &nbsp בעונה 4 הוא אוזכר לראשונה. הוא היה מנהיג של כת בשם the Second Dawn בתקופה של לפני הפצצות והם בנו בונקרים כדי לשרוד שואה גרעינית. בעונה 4 מגלים עליהם ומנסים למצוא את הבונקר שלהם, ואז מוצאים בונקר הרוס (או מלא גופות). אבל אחר כך מגלים שהיה להם עוד בונקר וזה הבונקר שהם נכנסים אליו בסוף עונה 4. &nbsp בעונה 5 יש פלאשבק אל בקה (דרך הזכרונות של מאדי) ומגלים שבקה פגשה את הכת הזאת ושהם שרפו אותה. את זה אני ממש ממש לא זוכר.

מילי08

Well-known member
אוקיי, אז ראיתי אתמול

חייבת לומר שב - 3 שניות הראשונות של הפרק, הייתי בטוחה שאנחנו רואים את בלאמי ודי שמחתי, רק כדי לגלות שזה גבריאל, שעוד מוכן בקלות רבה להצטרף לצוות המפענחים. איזו אכזבה. כזה חסר אופי. נלחם כל כך הרבה זמן בפריימים, ויצא נגדם, אבל עכשיו, במסווה של מדע, הוא מאבד את עמוד השדרה שלו. &nbsp חוץ מזה הפרק היה די משעמם לטעמי. השיחות והדרמות היו מייגעות, בעיקר כמו שציינתם, כשמדובר לרוב בדמויות משניות. כל הסצינה של הופ ודיוזה לא הצליחה לרגש אותי בכלל. &nbsp ניק, העלית שאלה מעניינת לגבי אקו כי הדם באמת היה שחור. היא לא הספיקה לעבור את ההמרה לפני שהם ברחו מכדוה"א בעונה 5, נכון? אגב, אקו ובלאמי לא היו בני זוג עוד לפני התיבה? אני לא זוכרת את סדר העניינים, אבל נדמה לי שהם כבר היו ביחד, לא? &nbsp אני לא מבינה איך כולם נופלים לרגליים של שיידראסל. כאילו, הוא אומר להם איזה משפט שאמור לזעזע אותם והם פשוט מחליטים להישאר איתו? יש לו איזה כוחות קסם עליהם? לא מבינה את זה. &nbsp ניקי - איזו מעייפת. אחרי כל מה שעברתם, את עדיין מחפשת סתם להרוג ולפגוע? ויפה שיש לה זמן לסדר כל בוקר את הפריזורה. &nbsp ג'קסון הפסיכולוג
. ללא מילים. מנסה לשכנע את מאדי שהיתה לה התקפת חרדה. חבל שהוא לא יודע איך התקפת חרדה נראית. מצד שני, מי שהיתה לה את ההתקפת חרדה זאת מאדי, שהיא סוג של עציץ יפה, אז יכול להיות שזו כל קשת הרגשות שהיא יכלה להביא לסצינה. והמשחק כדורגל
.. אם הילדים לא יודעים לשחק כדורגל או אפילו לבעוט בכדור, אז למה? שישחקו בייסבול או כדורסל לפחות. &nbsp בקיצור, פרק די נההה.

LeAnnDylan

Well-known member
אני אגיב לך רק כדי שלא תרגישי רע שהגבת מאוחר

קודם כל אני שמחה שרשמת שגם את חשבת שגביראל זה בלאמי. נשבת שכל פעם שרואים אותו בתוך הקסדה אני בטוחה שזה בלאמי! ואותי מענין מתי הספיק להסתפר במאסר שם
&nbsp עניתי כבר לניק אבל אגיב גם לך למקרה שלא היה לך כוח לעבור על תגובות, אקו לא הפכה לנייטבלאד בסוף עונה 5 (רק קלארק הזריקה לעצמה את הנייטבלאד אז) אבל בעונה 6 אחרי שסימון (אשתו של ראסל) מתה, והוא עמד לשרוף את כל החבר'ה שלנו על המוקד, מרפי שיכנע אותו שאבי יכולה ליצור נייטבלאד ע"י תרומת מח עצם. הם לקחו כמה מנות ממאדי אבל היא עמדה למות אם היו לוקחים ממנה עוד אחת (וראסל היה צריך עוד 2), אז אבי הזריקה מנה אחת לעצמה כדי שיוכלו לקחת ממנה נייטבלאד. בזמן הזה תפסו את אקו שניסתה לשחרר את היתר וראסל שידע שהיא מרגלת ואי אפשר לסמוך עליה, החליט להפוך אותה לסימון ואז רייקר הזריק לה את הנייטבלאד. באותו זמן העסקה שמרפי עשה עם ראסל זה שהוא יחזיר את ג'וזי בשלום הביתה (ממחנה גבריאל) וראסל יתן למרפי ואמורי את המיינדרייבים של 2 מהמשפחה של קיילי (שדיוזה ומאדי הרגו על הספינה בתחילת העונה) ככה שגם מרפי ואמורי הם נייטבלאדים עכשיו (אבל את זה אני מניחה שאת זוכרת כבר) אז כרגע הנייבלאדים שיש לנו בחיים (שאנחנו יודעים עליהם) הם קלארק, מאדי, שיידי, מרפי, אמורי, אקו וגבריאל. &nbsp ואקו ובלאמי לא היו בני זוג לפני. למעשה הוא קצת שנא אותה כי היא ניסתה להרוג את אוקטביה (פעמיים) בקונקלייב, וכשניסתה להזהיר את אנשי ארקדייה מהמתקפה של אזגדה.

reasonforall

Active member
רכבת הקרח - פרק 7

הילד מיילס (שנראה כמו ילדה) מקבל קידום ללמוד להיות נהג קטר, וכל זה כדי שמלאני תוכל לתמרן את לייטון. האנשים במחלקה הראשונה מתכננים הפיכה שתגרום להחלפתה של מלאני - ורותי תהיה המחליפה (אגב בינתיים היא הדמות הכי פחות נסבלת
). מיילס מקבל קלמנטינה וכמעט מת מהרעלה. כל הכבוד ל "אמא" (המאמצת) שלו שעשתה את זה. 16 קילומטר מפרידים בין קטר לזנב הרכבת, ולמלאני מסתבר יש יכולות טלפורטציה. אשתו לשעבר (?) של לייטון (או שאני מתבלבל בדמות) מלשינה על ג'וזי, שנלקחת לחקירה על ידי מלאני, שמקפיאה ומנתצת לה אצבע, ובסופו של דבר לאחר מאבק, ג'וזי מוצאת את מותה (לא הזיז לי האמת). מה זה השם הזה באס טילי? אחת הדמויות (שלא טרחתי לזכור את שמו) משחק גם בסדרה החדשה 'טהרן'. &nbsp ממשיכים להסתיר מי הוא/היה מר ווילפורד. אין פרט מידע אחד לגבי איך הרכבת מונעת, מה מניע אותה כל כך הרבה זמן? תיכף יגידו סולארי
&nbsp אז מה מצפה לנו פרק הבא? אין לי מושג כי אני מפסיק לצפות. השיעמום היה קיצוני הפעם, ואפילו דילגתי קדימה. וכשמגיעים גם למצב שלא איכפת מה יקרה לדמויות, אולי זה הזמן לעצור. אם מישהו מכם יכתוב ביקורת על הפרקים הבאים שתהיה באופן מפתיע חיובית וטובה - אשקול המשך. &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני דווקא אהבתי את הפרק

לא אהבתי ממש את הסיום המהיר של חקירת הרצח ולא כל כך עניין אותי המשפט שבא אחריו. אבל עכשיו מרגיש שדברים מתקדמים הרבה יותר. ומתקדמים לפיצוץ כלשהו. &nbsp לא כאב לי ממש המוות של ג'וזי, אבל כן אהבתי את מה שהיה עם מלאני, זה שהיא לוקחת את העינויים לידיה ורואים שזה קשה לה. גם מעניין אותי זה שהיא אומנם מנהלת את הרכבת, אבל הרכבת היא כנראה באמת תוצר של מר ווילפורד האמיתי. אז מה באמת קרה לו? &nbsp האמת שאולי הדבר שהכי מסקרן אותי זה שמלאני לחלוטין מוצגת בתור הנבל הגדול של הסדרה, אבל אני מרגיש מאוד לצידה. כי היא זאת שמחזיקה את המין האנושי בחיים. &nbsp הקטע המוזר זה שלייטון מבין כבר שהיא מנהלת את הרכבת ונראה לי שהוא גם מבין שהיא בעצם מה ששומר על הרכבת בתנועה. הוא מתכנן מרידה נגדה ונראה לי שהוא אמור להבין שאם זה ילך רחוק מידי ויהרגו אותה אז הרכבת עצמה בצרות. &nbsp לפחות המרד המקביל במחלקה הראשונה מתבסס על ההנחה שהיא פשוט האדם המקשר ושאפשר להחליף אותה ברות'י. הם לא מודעים שרות'י לא יכולה לקחת באמת את התפקיד שלה. &nbsp מיילס באמת נראה כמו בת. אבל יותר מטריד אותי השיער הקצר שלו שנראה פשוט אסוף בצורה מוזרה. לא ברור מה הוא בעצם אמור לעשות כשהוא יהיה מהנדס.

reasonforall

Active member

גם לי היה מהיר מידי הקטע של החקירה. עכשיו גם החזירו את הג'ינג'ית (פרצוף כועס של ילדה קטנה
) &nbsp לא יודע למה כתבתי נהג קטר
נטפליקס הגרועים מתרגמים לפעמים גרוע, ובפרק הזה אפילו החלפתי לכתוביות באנגלית כדי לקלוט מה הם באמת אומרים
&nbsp מי היא מלאני? מהנדסת? מנהלת רכבת? למה היא כזו חשובה? למה אתה חושב שאין לה תחליף? &nbsp קשה לי עם הדמויות שהן לא מספיק מעניינות. אשמח אם תכתוב ביקורת פרק הבא ואולי אבין אם כדאי לי להמשיך.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחחחחח דווקא בכלל לא שמתי לב

שכתבת נהג קטר אבל זה באמת מצחיק &nbsp עושה רושם שמלאני היא גם מהנדסת אבל גם איך שלא קוראים למישהו שמחשב בדיוק כיצד כל המערכות שעל הרכבת יכולות להמשיך להחזיק בחיים את כל האנשים שעליה.עושה רושם שהיא ושני אחרים יודעים כיצד להפעיל את הרכבת. האמת זה נראה בכל מקרה מסוכן מאוד והגיוני שהיא תשקיע יותר זמן בלמד אנשים נוספים. &nbsp אני אכתוב לך מה קורה בפרקים הבאים כדי לסגור לך את הפינה, אבל אם עד עכשיו הסדרה כל כך לא נראתה לך אז קשה לי להאמין שהיא תשתנה כל כך שתהיה מעניינת לך.

מילי08

Well-known member
בינתיים גם אותי לא מושך להמשיך

וגם אני לא מצליחה להבין מה מניע את הרכבת ללא הפסקה. הציק לי עוד מהפרק הראשון

reasonforall

Active member
הפוליטיקאי - ע2פ3

גיליתי מה היה לי קשה בסדרה הזו - הפרקים מתישים וארוכים מידי. אם פרק היה חצי שעה זה היה מושלם. &nbsp מה שעוד תורם להמשך צפייה, זה ההיסטריה של פייטון
&nbsp שימשיך כך ואולי אפילו אסיים את העונה.

didalf

Well-known member
חחח דווקא זה הפרק ששבר אותי

וכן הפרקים ארוכים מידי

למעלה