07/2020 – משתנים – סיכום חודש

limors2

Active member
אני איתך, ממש לא מתלהבת

הגלידה היחידה שאני לא יכולה לעמוד בה היא הקרמל מלוח שמוכרים (מכרו
) בגלידריה ליד היס פלנט בי-ם
ייתכן שאפילו הלכתי פעם לסרט רק כדי שיהיה לי תירוץ לקנות

LeAnnDylan

Well-known member
קרמל מלוח זה אכן טעם משובח

למרות שבגלידה קצת פחות כיף מאשר דברים אחרים כי אז לא מרגישים את הקראץ' של המלח כמו נגיד בפרפצ'ינו או בשוקולד

didalf

Well-known member
מי רוצה שאלון?

הכינותי מראש
(כאילו לפני שעתיים בערך כשניק שיחק בפורום החדש במקום לפתוח סיכום) &nbsp שם: גיל: שבט: &nbsp סדרת החודש: סרט החודש: שיר החודש: ספר החודש: דמות החודש: שחקנ/ית החודש: ציטוט החודש: למה מצפים בחודש יולי? &nbsp אם היו מקצרים את שבוע העבודה ל4 ימים מה תעדיפו: יום חופש נוסף בשלישי או חמישי? מה הדבר הראשון כשאתם עושים כשאתם חוזרים מהעבודה? מה יגרום לכם לנטוש סדרה? מה התמונה האחרונה בטלפון שלכם? כייון שזה אולי הסוף של תפוז כמו שאנחנו מכירים אותו - כמה שנים אתם בתפוז? האם האתר השפיע באיזה אופן על החיים שלכם מחוץ למחשב? מה הבינג' הכי מופרע שעשיתם? למסיבת 4TH OF JULY של איזה סדרה הייתם רוצים להיות מוזמנים? אנחנו אוהבים להתייחס לסדרות אמריקאיות כנחותות מבריטיות - אבל מה הדבר הכי טוב בסדרות אמריקאיות? אם זה השאלון האחרון שלנו - שאלה שרציתם לשאול ולא יצא לכם? &nbsp תמונה ו/או וידאו שתרצו לחלוק עם הכיתה: &nbsp

Lion_Heart

Well-known member

שם:LION HEART גיל:43 שבט:מקלאוד סדרת החודש:CRITICAL ROLE סרט החודש: שיר החודש:-https://www.youtube.com/watch?v=5Z_fsdWYXMA ספר החודש:IT דמות החודש:פורד שחקנ/ית החודש:לורה ביילי ציטוט החודש: “Your hair is winter fire January embers My heart burns there, too.” למה מצפים בחודש יולי?לכלום אם היו מקצרים את שבוע העבודה ל4 ימים מה תעדיפו: יום חופש נוסף בשלישי או חמישי?חמישי!!! מה הדבר הראשון כשאתם עושים כשאתם חוזרים מהעבודה?מחבק את החתולה מה יגרום לכם לנטוש סדרה?סיבות\חוסר ענין מה התמונה האחרונה בטלפון שלכם? כייון שזה אולי הסוף של תפוז כמו שאנחנו מכירים אותו - כמה שנים אתם בתפוז? האם האתר השפיע באיזה אופן על החיים שלכם מחוץ למחשב? מה הבינג' הכי מופרע שעשיתם?10 שעות רצוף של צפיה במיני סדרה למסיבת 4TH OF JULY של איזה סדרה הייתם רוצים להיות מוזמנים?תנחשו! לא , באמת, תנחשו
אנחנו אוהבים להתייחס לסדרות אמריקאיות כנחותות מבריטיות - אבל מה הדבר הכי טוב בסדרות אמריקאיות? שהן סדרות ולא מיני סדרות אם זה השאלון האחרון שלנו - שאלה שרציתם לשאול ולא יצא לכם?מי רוצה לשחק מבוכים ודרקונים אונליין?

Lion_Heart

Well-known member
אופס

מה התמונה האחרונה בטלפון שלכם?של השולחן בעבודה כייון שזה אולי הסוף של תפוז כמו שאנחנו מכירים אותו - כמה שנים אתם בתפוז?19 האם האתר השפיע באיזה אופן על החיים שלכם מחוץ למחשב?לא ממש

didalf

Well-known member
ואני כבר חשבתי שהתעלמת בכוונה מהשאלות שלי

"תנחשו! לא , באמת, תנחשו" - ממ קריטיקל רול?

Lion_Heart

Well-known member
WE HAVE A WINNER

הייתי נותן ה-ר-ב-ה בשביל להיות מוזמן למסיבה איתם! ולא התעלמתי אקטיבית,פשוט לא ראיתי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
האריה של שבט מקלאוד

אבל חשבתי שלמקלאוד יש רק בנות... &nbsp שיר ממש טוב &nbsp מה תעשה עם סופש של 3 ימים?

Lion_Heart

Well-known member
WRONG macleod

אבל סבבה
מה אני אעשה בשלושה ימי חופש שבבוע?
המון דברים! נסיעות, מבוכים ודרקונים
שינה! שינה! לשחק במחשב שעות על גבי שעות BING' לסדרות בישול!ול CRITICAL ROLE לכרבל את החתולה &nbsp

מילי08

Well-known member
"מחבק את החתולה"

עוד לפני האשה
&nbsp אני זוכרת את החידוש הזה של לני קרביץ. אף פעם לא ראיתי את הקליפ. כמה שניות ממנו הספיקו לי.

dory391

New member
מהראשונים, כנראה

שם: דורי (ובחוגים מסוימים דוברמן, דובר וברונו)
שבט: שחקני הטטריס
סדרת החודש: הקנוניה נגד אמריקה וגם טהרן
סרט החודש: למען האמת, מזמן כבר לא ראיתי. האחרון נקרא "המטרה שומר הראש", בהמשך הסדרה על המאבטח שמציל את הנשיא בארה"ב מהתנקשויות. בקיצור, ג'ון מקליין של המאה ה-21.
שיר החודש: יצורף בסוף, כרגיל
ספר החודש: ממשיך לא לקרוא, למרות שאני עובד בהוצ' ספרים.
דמות החודש: תמר רביניאן מטהרן.
שחקנ/ית החודש: מורגן ספקטור כהרמן מהקנוניה נגד אמריקה
ציטוט החודש: סיבכתם אותי, לכן אעדיף לשמור על זכות השתיקה.
למה מצפים בחודש יולי? שהקורונה תיגמר כבר ותחזור לסינים.

אם היו מקצרים את שבוע העבודה ל4 ימים מה תעדיפו: יום חופש נוסף בשלישי או חמישי? בחמישי, שיהיה רצף.
מה הדבר הראשון כשאתם עושים כשאתם חוזרים מהעבודה? אני עובד מהבית.
מה יגרום לכם לנטוש סדרה? משחק לא אמין.
מה התמונה האחרונה בטלפון שלכם?צילום בשביל אבא שלי, כחלק מערעור על דו"ח חנייה בלתי מוצדק שקיבל.
כייון שזה אולי הסוף של תפוז כמו שאנחנו מכירים אותו - כמה שנים אתם בתפוז? יומית, 4 שנים אבל בכלל 7. ובלי קשר, אני חושב שפחד משינוי הוא לא טוב. צריך לנסות ולהסתגל הכי טוב שניתן.
האם האתר השפיע באיזה אופן על החיים שלכם מחוץ למחשב? אני מושפע מדעות והמלצות של אנשים בפורום הזה ובאחרים, במיוחד בפורום צרכנות.
מה הבינג' הכי מופרע שעשיתם? גג שני פרקים מסדרות לא ארוכות.
למסיבת 4TH OF JULY של איזה סדרה הייתם רוצים להיות מוזמנים? קראשינג. פיט הולמס מסוגל לעשות פארסה גם מקניות במכולת.
אנחנו אוהבים להתייחס לסדרות אמריקאיות כנחותות מבריטיות - אבל מה הדבר הכי טוב בסדרות אמריקאיות? אם מחפשים איכות, לכו על הבריטיות. יש שם פשוט מסורת משחק יותר ותיקה מימי התיאטרון השיקספירי והכל הרבה יותר מעודן. אם תרצו כמות וקצב , לכו על האמריקאיות.
אם זה השאלון האחרון שלנו - שאלה שרציתם לשאול ולא יצא לכם? איזו קבוצת כדורגל/כדורסל אתם אוהדים בארץ ובחו"ל?

תמונה ו/או וידאו שתרצו לחלוק עם הכיתה: ראו קובץ מצורף, גם הולם את רוח הזמנים והפרידה מהצורה הקודמת של הפורום.

didalf

Well-known member
לשאלתך - ברצלונה

אם כי די איבדתי עניין בכדורגל בשנים האחרונות. &nbsp לקח לי הרבה יותר זמן להבין שהוצ' ספרים זה קיצור להוצאת ספרים ולא שם של מישהו כמו הוצ' ממחשבות פליליות
&nbsp

didalf

Well-known member
אני הייתי טים ריד

הוא היה אחד הבעלים הראשונים שלי
הוצ' תמיד נראה לי רציני מידי.

LeAnnDylan

Well-known member
כמובן שהיית

ויופי, עכשיו כשאת רואה את המאה אני לא יכולה להשתמש בגיפים שהייתי משתמשת עליך אם לא היית רואה (למרות שטכנית זה גיף של קלארק, אבל עדין)

LeAnnDylan

Well-known member
בעצם עכשיו אני מבינה למה את אוהבת את בלאמי

שניהם לא שמעו על המצאה כזאת שנקראת מסרק.

למעלה