07/2020 – משתנים – סיכום חודש

טוני החתול

Well-known member
מנהל
07/2020 – משתנים – סיכום חודש

הפורומים המועדפים על הגולשים בפורום
שיחת היום; צרכנות; סלולארי; סדרות מחו"ל; משוב; מצעדים וביקורת מוזיקה; מפלגת הליכוד; השפה העברית; הישרדות וריאליטי אמריקאי; אקטואליה בחודש יוני נכתבו בפורום 3047 הודעות על ידי 47 כותבים חברי הפורום שכתבו הכי הרבה הם: עדי
– 588 דילן – 549 ליאורה (לא לימור)(אפשר גם סטיב) – 412 מילי – 237 Lion Heart עם 146 אורן – 121 עדי
– 101 לונה – 90 Mister Miracle עם 60 ריזון – 54 שיר – 39 קלמנטינה - 33 דורי – 28 שניר 1991 – 26 אוסווין - 22 ניר – 16 דיברגנט - 16 שניר (Snirf) עם 12 איגור – 12
חוץ מזה אני עם 396 הודעות החודש עדי
ודילן מקבלות אדום
עוד מתוכנן לחודש יולי: סדרות חוזרות (אקדמיית המטרייה, חדר 104) סדרות חדשות (Cursed, מועדון הבייביסיטריות) בקולנוע עדיין מחכים... (אולי סוף יולי) נכנס לחום יולי אוגוסט האמיתי נעבור מסרטן לאריה נציין את תשעה באב אבל חוץ מזה נתמודד עדיין ממחסור חמור בחגים למרות שילדים יסתובבו חופשי ברחובות וכנראה לא נכנס לסגר אבל בטח כן נקבל הגבלות חדשות ונציין את ימי ההולדת
של הסדרות הבאות: כתום זה השחור החדש (7 שנים), Awkwardא(9), Warehouse 13א(11), Dr. Horrible's Sing-Along Blogא(12), Mad Menא(13), Damagesא(13), The Guildא(13), Psychא(14), הפמליה (16), ה4400 (16), Queer Eyeא(17), Nip/Tuckא(17), המשרד {המקורי} (19), אוז (23), סטארגייט (23), The Daily Showא(24), חשיפה לצפון (30)
ומה שכמעט בטוח יקרה בחודש יולי זה שהאתר הזה יסגר וזה אומר שזה שרשור סיכום החודש האחרון שיהיה בפורום המוכר לנו. (זה אומר שייתכן שאני לעולם לא אדע שוב מהם 10 הפורומים המועדפים עליכם
) איך שלא יהיה ואיפה שלא יהיה אני מאמין שנשרוד כקבוצה וגם את יולי נסכם יחד.
(אחרי הרגשנות הזאת אני ממש אתאכזב אם יעבור עוד חודש בלי שנעבור) שאלון יעלה מאוחר יותר (או כבר מחר, על ידי מישהו) אבל לבנתיים: גלידה או עוגה? *אתם הולכים לעשות לי בעיות אפילו הפעם, נכון? עם כל מיני תשובות של זה תלוי איזה גלידה ואיזה עוגה... אז אני אבהיר לכם: אם מציעים לכם לקבל או איזו עוגה שאתם רוצים או איזו גלידה שאתם רוצים (במנה של קינוח לאדם אחד) איזה אתם מעדיפים?

Lhuna1

New member
עוגה, בתנאי שהיא עם מלא פירות

ואני בעיקר אוכל את הפירות. &nbsp &nbsp

didalf

Well-known member
"אתם הולכים לעשות לי בעיות"

ווי זאת באמת שאלה קשה אבל גלידה ממש טובה או עוגת שוקולד נמס כזה או גבינה לוטוס
אני אבחר עוגה עם גלידה בצד תודה. &nbsp חחחחחח פאק יותר מ500 נראה לי שיא עצמי חדש
לא נסחפנו בכלל. כמובן שמגיע לנו אדום
גם לליאורה אפילו שהיא לא מוכשרת כמונו. &nbsp וואי אם זה באמת הסיכום האחרון?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ובסוף גם עשית לי בעיות

את לא יכולה עוגה עם גלידה זה או זה אם אתלא בוחרת אחד מהם אז את לא תקבלי אף אחד מהם לכל שארית חייך

didalf

Well-known member
HOW DARE YOU?!

טוב עוגה. שתדע לך שברוב המסעדות מגישים סופלה עם גלידה!

LeAnnDylan

Well-known member
אבל מה עם עוגת גלידה?

תמיד ביומולדת שלי בת דודה שלי הייתה מכינה לי עוגת גלידה
&nbsp &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כבר כתבתי שאני מקבל את זה כתשובה

כי זה סוג של עוגה כלומר זה אומר שבחרת בעוגה

LeAnnDylan

Well-known member
אה, אני תמיד בוחרת בעוגה בלי קשר

מאז שאני לא בארץ אני פחות בענייני גלידה כי אמריקאים הצליחו להרוס גם את זה. הייתה פעם גלידה שנקראת סטרוברי בלונד בקולד אייס וזה היה גלידת וניל עם תותים, גראהם קרקר וקרמל מעורבבים והייתי מוסיפה לזה שוקולד לבן וסוכריות גומי (עם קצפת וסוכריות קופצות מעל) אבל הם הפסיקו להביא שוקולד לבן ובלי זה לא כיף לי. מה שכן, אני כן אוהבת פרוזן קאסטרד ושייבד אייס
אבל כן.. עוגת גבינה מתעלה על הכל

didalf

Well-known member
אבל עדיין יש לכם בן אנד ג'ריס

עם יותר מבחר מאשר פה.

LeAnnDylan

Well-known member
כן אבל איכס. גלידה אוברייטד

אני תמיד קונה איזה 5-6 טעמים שיהיה במקרר רק למקרה שיבוא לי עם פנקייק או וופל בלגי אבל איכשהו הם נשארים במקרר איזה חצי שנה עד שנמאס לי לראות אותם ואני מעיפה לפח

didalf

Well-known member
משומה הייתי לי תחושה שתגידי דברי כפירה כאלה

ועדיין -

LeAnnDylan

Well-known member

הגלידות בקופסאות הן די בע. אם כבר, ללכת לגלידריות שלהם עצמן ואז גם שם אני תמיד מזמינה רק את ליז למון כי טינה פיי היא מלכה
אפילו שהטעם הזה הוא סתם

LeAnnDylan

Well-known member
לגמרי

בעיקרון חוץ מזה הטונייט דו של ג׳ימי פאלון גם סבבה. למרות שאם אני נופלת על גוש של חמאת בוטנים בא לי למות קצת בע. והחצי בייקד סבבה כי בצק עוגיות
&nbsp אבל אני בתאכלס תמיד אעדיף סורבה או גלידת וניל פשוטה על פני כל ההרעלת סוכר הזו. ואם כבר הרעלת סוכר, לפני כמה זמן חשבתי לעצמי שזה רעיון טוב לקנות גלידת סאוור פאטץ׳ קידס. זה לא.

didalf

Well-known member
אוי את מהאנשים שמעדיפים סורבה על גלידה?

פוי. &nbsp מה זה? "סאוור פאטץ׳ קידס"?

LeAnnDylan

Well-known member
זה תלוי

אם סתם בא לי משהו מתוק אחרי אוכל אז כן, לגמרי מעדיפה סורבה כי זה לא כבד. אבל על וופל/פנקייק/עוגה חמה ברור שגלידה. &nbsp סאוור פאטץ׳ קידס זה הסוכריות גומי הכי טעימות בעולם שכשהייתי בארץ כל מי שהיה טס לחול היה חייב להביא לי שק של זה כשהוא חוזר לארץ
ומאז שעברתי לפה אני בקושי נוגעת בזה
(כנ״ל ד״ר פפר)

למעלה