דיוני THE 100 עונה 3 לסופ"ש

didalf

Well-known member
דיוני THE 100 עונה 3 לסופ"ש

הגעתי למסקנה שבעצם אנחנו לא צריכים להיות תלויים בניק או מסונכרנים לשרשורי דיונים הרגילים. אפשר פשוט לפתוח לבד חדש כשהקודם לא קופץ ו/או מלא מידי וגם לחסוך לניק את הצורך להעביר הודעות.

didalf

Well-known member
המאה פרק 3X09

מההההההההההההההה לאאאאאאאאאאאאאא לינקולןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
מה זה הדבר הזה שניה אחרי לקסה לינקולן!??@@!?$#@T$ אתם מנסים להרוג אותנו??!?@##!@#@!@ מהההההההההההההההההההההההה ואעהה ללקסה לפחות הייתי מוכנה לזה לא הייתי מוכנה בשום צורהההההההההההההההההההה אוקטביההההההההההההההההההה
אומייגאד בבקשה שתרצח את פיייקקקקק דחוף אבל!!!! ב1000 חתכים!!! לא לא מגיע לו שיר של טיילור!!!! ב999 חתכים! לא אני בוכה עכשיו
לא נראה לי שאני מסוגלת לראות גם 10 גם קצת מאוחר ראיתן בכלל? טוב אני אנסה רגע להזכר מה חשבתי בשאר הפרק לפני שהוכיתי בהלם ותדהמה ושוב כלום לא חשוב. טוב אני מתה על מרפי עכשיו עם ההערות הציניות שלו. וגם היה לו רגע חמוד שהוא אשכרה היה חמוד לקלארק ואמר לה "אני מצטער, אני יודע שהיא הייתה חשובה לך"
מרפי מת לצאת מפוליס אבל לקלארק יש עניינים לטפל בהם והוא משומה נגרר אחריה לכל מקום. כל הילדים החמודים מבטיחים שהם יגנו על סקייקרו כי הם נשבעו ללקסה. איזה נסיכה היא דאגה להשביע את כולם
אבל אז מלך הקרח מגיע עם אונטרי הנייטבלדית וכיוון שהיא מבוגרת יותר וגם פסיכופטית היא רצחה את כל הילדים ועכשיו היא הטוענת לכתר המפקדת. והנה ההבדל בין הסדרה הזאת למשחקי הכס - במשחקי הכס היינו רואים את הראש של הילד שאונטרי הציגה לראווה. אני מעדיפה את המאה. קלארק שאלה בדיוק מה שחשבתי - אם נייטבלאד זה כ"כ נדיר למה הם הורגים את כולם?-
לא קיבלנו תשובה. קלארק מסרבת לקבל את הגזרה והולכת לגנוב את רוח המפקדת AKA צ'יפ AI, שעטוף בשאריות החליפה של בקה. קצת מצחיק אותי שהם מתייחסים לזה כטקס עתיק כשמדובר בפחות ממאה שנה. ואז אונטרי באה להציק וטיטוס שולח את מרפי לבצע איתה טקס טיהור. מה הקשר מרפי מאיפה הוא יודע איך עושים טיהור?
ולמה שהיא תקשיב לו? בכל מקרה בגלל שדילן אמרה לי שהם זוג במציאות זה הדבר העיקרי שחשבתי עליו בכל הסצנות שלהם, שככה זה התחיל
הבדל שני ממשחקי הכס - במשחקי הכס כשהיא יצאה מהאמבטיה היינו רואים הכל. טיטוס בינתים מספר לקלארק שיש נייטבלאד נוספת (אונטרי היא לא השמינית כמו שחשבתי) - לונה. שכבר שמענו את השם הזה כשלינקולן דיבר עליה. הוא הופך את קלארק לשומרת הלהבה והיא יוצאת לחפש אותה. ואז הוא הולך להתעמת עם אונטרי ומתאבד כדי שלא יהיה שומר להבה שיעשה לה את הטקס. תודה לך שאתה נאמן ללקסה. (אחרי שהרגת אותה
). אבל זה לא משנה לה כי היא שלחה את העשן בכל זאת. בלאמי מתחיל לעשות צעדים בכיוון הנכון ורוצה לעזור לאוקטביה לחלץ את לינקולן והאסירים, אבל היא מסרבת לקבל את העזרה שלו. מצד אחד בצדק, מצד שני אוףףף זה אולי יכל להגמר אחרת!!!! כאילו אני לא יכולה לגמרי להאשים את אוקטביה שלא סמכה עליו אבל הוא באמת באמת התכוון לעזור
הוא עדיין טוב שם בפנים תעזרי לו להוציא את זה!! אני אוהבת שבלאמי ואינדרה לא הורגים אחד את השני כי הם אוהבים את אוקטביה
וכשאינדרה אמרה "אוקטביה איז מיי פיפול" יאאאא
וואי מסכנה אינדרה היא בעצם לא יודעת על לקסה היא הייתה כ"כ חשובה לה והיא לא הייתה שם
רק עשן ורוד מספר לה את זה
במחנה פייק עדיין חלאת המין האנושי. אבל לפחות מונטי ובריאן גם מתחילים לחזור למוטב. אבי נפרדת מקיין נו תתנשקו כבר. קווין אוקטביה במבצע חילוץ שעובד די טוב עד לרגע האחרון. קיין סופסוף מנשק את אבי יאאא חמודים זה שימח אותי יותר משציפיתי
אבל אז פייק ימח שמו וזכרו מכריז שאם הם לא יסגירו את עצמם האסירים הגראונדרים ימותו ולינקולן הנסיכי לא יכול לתת לזה לקרות. אוקטביה רוצה לבוא איתו, והוא מנשק אותה
ואיי לאב יו כזה שבאמת נשמע כמו איי לאב יו אחרון אבל לא האמנתי. ואז מעלף אותה כדי שקיין יברח אותה כי היא לא הייתה עוזבת אותו בהכרה בחיים. ואז יש מוזיקה מבשרת רעות. ולא. לא לא לאלאלאלאלא לא שוב רק לפני רגע איבדנו את לקסה לאאאאאאאאאאא לא לינקולן!!!! הייתי בטוחה שלינקולן בכלל ימות בעונה הראשונה חשבתי שהוא דמות מאד משנית והוא המשיך איתנו עוד ועוד וממש התאהבתי בו והוא ואוקטביה היו הזוג הכי מתוק בעולם
ופייק פשוט יורה בו. לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא ואוקטביה רואה הכל ובוכהההה
ואז הפנים שלה הופכות מבכי לנקמה. תהרגי אותוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו אעהאה פתאום קלטתי הוא אפילו לא הספיק להגיד שהקרב שלו נגמר
ועכשיו גם הבנתי שלא סתם. פייק שאל אותו אם יש לו מילים אחרונות ולינקולן אומר - לא בשבילך. לא מגיע לו לשמוע את האמירה הזאת של הגראונדרים
אפשר שיפסיקו לפגוע לי בלב להמשך העונה? תודה. Yu gonplei ste odon, Lincoln
May we meet again

מילי08

Well-known member
וואי, זה היה רגע נוראי!!

ממש לא צפוי. הייתי בטוחה שעובדים עלינו באיזו דרך. אוף, באסה שקראתי ונזכרתי בזה

didalf

Well-known member
סורי נוט סורי

שכולם יתאבלו איתי מחדש

limors2

Active member
אוקיי

נזכרתי למה סחבתי את הסדרה בכוח אחרי המוות של לקסה, אבל פרק 9 שבר אותי לחלוטין
איזה נוראיים הם. אוף. אולי שיכריזו עכשיו שלקלארק יש סרטן השד והיא צריכה לעבור כריתה כפולה?
&nbsp אפילו רגע האושר המועטים (קלארק וצ'יפ השיפ החדש, קיין ואבי, בלאמי חוזר למוטב) לא מצליחים לכפר על זה שהסדרה הזו החליטה פשוט לרמוס לנו את הרצון לחיות. ולאוקטביה

didalf

Well-known member
רגע

אבל את לא עוזבת אותנו שוב נכון?!?!? &nbsp לאדעת אבל לא רק שזה לא שבר אותי זה רק גורם לי לרצות עוד ועוד. כאילו זה שבר לי את הלב לחלוטין אבל כבר מזמן לא הייתה סדרה שגרמה לי להרגיש כ"כ הרבה שמבחינתי זה טוב גם אם מאד עצוב לי.

limors2

Active member
לאלא, אני נשארת

הריחוק מהטראומה המקורית עשתה לי טוב בקטע הזה

LeAnnDylan

Well-known member
אפילו לא בצחוק!!!!

מלח מים מלח מים מלי מים
|ברוךבוראהבובז|

limors2

Active member
כל הכבוד על היוזמה הנכונה

אשלים את 3X09 במהלך הבוקר, ותעדכנו אותי אם ממשיכים כרגע בפרק ביום או שעולים ל2. אני אזרום עם מה שתגידו ומקסימום אכריח את עצמי להשלים פערים

LeAnnDylan

Well-known member
לא ניתן לסמוך עליי בכלל

הייתי אמורה לראות היום את 9+10 אבל אמרתי שלפני ננקה קצת את המטבח ועכשיו 1 בלילה ובא לי למות (גם בגלל ההודעה של עדי) הייתי אומרת שמחר יום חדש אבל מחר יש לי רופא שיניים
טוב אני אדביק פערים בסופ"ש, אבל תמשיכו כרגיל. 2 פרקים ליום זה סבבה מבחינתי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
את רוצה לומר לי שאת שמה את הצפיה בפרקים הראשונים מעל הצפיה

בפרק החדש?

LeAnnDylan

Well-known member
ראיתי כבר את הפרק החדש

אני שמה את התגובה שלי בפרקים הראשונים מעל לפרק החדש. יותר כיף לי להגיב לליאורה ועדי

limors2

Active member
*לעדי

אני סתם מלהגת כמה שטויות ומוסיפה אייקונים

LeAnnDylan

Well-known member
גם ערימת אייקונים מאוהבים זו תגובה!

ומכיוון שעדי מצדדת עם האויב, אני מעדיפה אותך. I’d pick you first

למעלה