Weekend's Watch

kordilia snake

New member
כ"כ הרבה דברים

שאני לא הולכת לראות.
&nbsp
שלושה פרקים של דום פטרול, נזירה לוחמת והסדרה של זאת שמשחקת את סרינה ג'וי בסיפורה של שפחה.
&nbsp
וסוף שבוע ראשון מזה כמה שבועות בלי ספר של ברנדון סנדרסון
. אבל יש לי כ"כ הרבה מה לקרוא אז אני לא מתלוננת(וחוץ מזה הורדתי מהמדף לפני שבוע את כול שאר הספרים שלו אז אם הוא ממש יחסר לי תמיד אפשר להתחיל מחדש את באר האלוהות).

Lion_Heart

Well-known member

CRITICAL ROLE! THEIR BACK! הידד! אחרי זה ALEX RIDER-BING' COMMUNITY- ניתן צ'אנס שלישי וגם THE BIG SHOW SHOW...כי בא לי אין הרבה D&D השבוע...לאנשים יש חיים משום מה,נדחה לשבוע הבא אז יש SIMS

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל כך דברים הרבה

האמת שלא כל כך יש את ה100 (הפרק השבועי) וסוכני שילד וסנטרל פארק &nbsp ואולי המילטון ואז אולי אבדוק מה הקטע עם הנזירה הזאת בנטפליקס או אולי משהו אחר מהרשימה שלי ואולי סרט &nbsp וגם להמשיך את הספר המשך לסיימון נגד האג'נדה &nbsp וכמובן לעשות את השרשור החודשי לפני שעושים בי לינץ'

didalf

Well-known member
כבר הכנו את הקלשונים

טרם הדלקנו את הלפידים אבל אל תבנה על זה יותר מידי
&nbsp תראה המילטון!!!

didalf

Well-known member
המילטוןןןןןןןןןן!!!

כמובן המאה כמה שנחליט שרואים. אולי את הסרט של האירווזיון בהתחלה ראיתי ביקורת זוועה ואחכ כאלה יותר טובות ואני קצת סקרנית. ויש את ספר ההמשך של סיימון.

didalf

Well-known member
הדודים סיימו לשלוח את המילטון

רק הצצתי לראות שזה תקין ויאאא זה מרגש
יאא אפילו מצאתי כתוביות בעברית טובות.

limors2

Active member
כן גם ה4 מעולה, אבל אני מרגישה צורך להשיג את הכבדים

הגיע, פתחתי לוודא שזה תקין והתרגשתי נורא
אוליייייייייי אראה מחר בבוקר, תלוי מתי אקום

didalf

Well-known member
אני יודעת, יש לך הפרעה

זה הסרט שלי לערב
לכן אני מתלבטת אם לראות עכשיו גם את פרק 12 כי בערב בטוח לא אבל דילן תקועה מאחורה. מה איתך?

limors2

Active member
האמת שעוד לא ראיתי כלום

ולא בטוחה שאספיק בכלל לראות הערב
ממש מתנצלת, אבל כן אנסה לפחות פרק אחד ואז להשלים בבינג' כשיתאפשר לי כדי לא לעכב אותך

didalf

Well-known member
כן תיארתי לי

טוב אז מחר 12. מעדיפה פרק אחד ביום מאשר יום בלי פרק.

limors2

Active member
Critical Roleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ולמי אכפת מעבר לזה
&nbsp (אבל פרקים של ה100 ומקווה שאצליח לראות המילטון, ואולי סופסוף להתחיל את The Last of Us 2)

reasonforall

Active member
מחפש מה לראות

- הפוליטקאי - הזדמנות לפרק אחד נוסף לפני הפרישה הסופית - The Woods - נראית מעניינת &nbsp - הסרט של האירוויזיון - נתקלתי בו בנטפליקס וסופסוף הבנתי על מה דיברתם פה
חשבתי מדובר במשהו אמיתי של האירוויזיון עד שגיליתי שזו בעצם קומדיה פארודית. אתן לזה צ'אנס.

LeRanch

New member
איכס מדוזות

שבת - הישרדות VIP, חמוץ מתוק. הורדות - Doom Patrol (עונה 2), המאה (7.06-7.07), הבנים (1.03 ואילך). לאט אבל בטוח - וידה (3.03 ואילך). נטפליקס - הריקוד האחרון (1.06 ואילך). כשיהיה זמן - החוטאים (עונה 3), אוזרק, האימה (עונה 2), הקנוניה נגד אמריקה, עלובי החיים, שומר אחי, פרי מייסון.

למעלה