לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2037320,373 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני THE 100 עונה 3 לסופ"ש '
דיוני THE 100 עונה 3 לסופ"ש
<< ההודעה הנוכחית
01/07/2020 | 22:06
42
37
הגעתי למסקנה שבעצם אנחנו לא צריכים להיות תלויים בניק או מסונכרנים לשרשורי דיונים הרגילים.
אפשר פשוט לפתוח לבד חדש כשהקודם לא קופץ ו/או מלא מידי וגם לחסוך לניק את הצורך להעביר הודעות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המאה פרק 3X09 '
המאה פרק 3X09
01/07/2020 | 22:29
8
42
מההההההההההההההה לאאאאאאאאאאאאאא לינקולןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
מה זה הדבר הזה שניה אחרי לקסה לינקולן[email protected]@!?$#@T$ אתם מנסים להרוג אותנו[email protected]##[email protected]#@[email protected] מהההההההההההההההההההההההה
ואעהה ללקסה לפחות הייתי מוכנה לזה לא הייתי מוכנה בשום צורהההההההההההההההההההה
אוקטביההההההההההההההההההה אומייגאד בבקשה שתרצח את פיייקקקקק דחוף אבל!!!! ב1000 חתכים!!! לא לא מגיע לו שיר של טיילור!!!! ב999 חתכים!
לא אני בוכה עכשיו לא נראה לי שאני מסוגלת לראות גם 10 גם קצת מאוחר ראיתן בכלל?

טוב אני אנסה רגע להזכר מה חשבתי בשאר הפרק לפני שהוכיתי בהלם ותדהמה ושוב כלום לא חשוב.

טוב אני מתה על מרפי עכשיו עם ההערות הציניות שלו.
וגם היה לו רגע חמוד שהוא אשכרה היה חמוד לקלארק ואמר לה "אני מצטער, אני יודע שהיא הייתה חשובה לך"
מרפי מת לצאת מפוליס אבל לקלארק יש עניינים לטפל בהם והוא משומה נגרר אחריה לכל מקום. כל הילדים החמודים מבטיחים שהם יגנו על סקייקרו כי הם נשבעו ללקסה. איזה נסיכה היא דאגה להשביע את כולם
אבל אז מלך הקרח מגיע עם אונטרי הנייטבלדית וכיוון שהיא מבוגרת יותר וגם פסיכופטית היא רצחה את כל הילדים ועכשיו היא הטוענת לכתר המפקדת.
והנה ההבדל בין הסדרה הזאת למשחקי הכס - במשחקי הכס היינו רואים את הראש של הילד שאונטרי הציגה לראווה. אני מעדיפה את המאה.
קלארק שאלה בדיוק מה שחשבתי - אם נייטבלאד זה כ"כ נדיר למה הם הורגים את כולם?- לא קיבלנו תשובה.
קלארק מסרבת לקבל את הגזרה והולכת לגנוב את רוח המפקדת AKA צ'יפ AI, שעטוף בשאריות החליפה של בקה. קצת מצחיק אותי שהם מתייחסים לזה כטקס עתיק כשמדובר בפחות ממאה שנה.
ואז אונטרי באה להציק וטיטוס שולח את מרפי לבצע איתה טקס טיהור. מה הקשר מרפי מאיפה הוא יודע איך עושים טיהור? ולמה שהיא תקשיב לו?
בכל מקרה בגלל שדילן אמרה לי שהם זוג במציאות זה הדבר העיקרי שחשבתי עליו בכל הסצנות שלהם, שככה זה התחיל הבדל שני ממשחקי הכס - במשחקי הכס כשהיא יצאה מהאמבטיה היינו רואים הכל.
טיטוס בינתים מספר לקלארק שיש נייטבלאד נוספת (אונטרי היא לא השמינית כמו שחשבתי) - לונה. שכבר שמענו את השם הזה כשלינקולן דיבר עליה. הוא הופך את קלארק לשומרת הלהבה והיא יוצאת לחפש אותה.
ואז הוא הולך להתעמת עם  אונטרי ומתאבד כדי שלא יהיה שומר להבה שיעשה לה את הטקס. תודה לך שאתה נאמן ללקסה. (אחרי שהרגת אותה). אבל זה לא משנה לה כי היא שלחה את העשן בכל זאת.

בלאמי מתחיל לעשות צעדים בכיוון הנכון ורוצה לעזור לאוקטביה לחלץ את לינקולן והאסירים, אבל היא מסרבת לקבל את העזרה שלו. מצד אחד בצדק, מצד שני אוףףף זה אולי יכל להגמר אחרת!!!! כאילו אני לא יכולה לגמרי להאשים את אוקטביה שלא סמכה עליו אבל הוא באמת באמת התכוון לעזור הוא עדיין טוב שם בפנים תעזרי לו להוציא את זה!!
אני אוהבת שבלאמי ואינדרה לא הורגים אחד את השני כי הם אוהבים את אוקטביה וכשאינדרה אמרה "אוקטביה איז מיי פיפול" יאאאא
וואי מסכנה אינדרה היא בעצם לא יודעת על לקסה היא הייתה כ"כ חשובה לה והיא לא הייתה שם רק עשן ורוד מספר לה את זה

במחנה פייק עדיין חלאת המין האנושי. אבל לפחות מונטי ובריאן גם מתחילים לחזור למוטב.
אבי נפרדת מקיין נו תתנשקו כבר.
קווין אוקטביה במבצע חילוץ שעובד די טוב עד לרגע האחרון.
קיין סופסוף מנשק את אבי יאאא חמודים זה שימח אותי יותר משציפיתי
אבל אז פייק ימח שמו וזכרו מכריז שאם הם לא יסגירו את עצמם האסירים הגראונדרים ימותו ולינקולן הנסיכי לא יכול לתת לזה לקרות.
אוקטביה רוצה לבוא איתו, והוא מנשק אותה ואיי לאב יו כזה שבאמת נשמע כמו איי לאב יו אחרון אבל לא האמנתי. ואז מעלף אותה כדי שקיין יברח אותה כי היא לא הייתה עוזבת אותו בהכרה בחיים.
ואז יש מוזיקה מבשרת רעות. ולא. לא לא לאלאלאלאלא לא שוב רק לפני רגע איבדנו את לקסה לאאאאאאאאאאא לא לינקולן!!!! הייתי בטוחה שלינקולן בכלל ימות בעונה הראשונה חשבתי שהוא דמות מאד משנית והוא המשיך איתנו עוד ועוד וממש התאהבתי בו והוא ואוקטביה היו הזוג הכי מתוק בעולם
ופייק פשוט יורה בו. לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
ואוקטביה רואה הכל ובוכהההה ואז הפנים שלה הופכות מבכי לנקמה.
תהרגי אותוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו

אעהאה פתאום קלטתי הוא אפילו לא הספיק להגיד שהקרב שלו נגמר
ועכשיו גם הבנתי שלא סתם.  פייק שאל אותו אם יש לו מילים אחרונות ולינקולן אומר - לא בשבילך. לא מגיע לו לשמוע את האמירה הזאת של הגראונדרים

אפשר שיפסיקו לפגוע לי בלב להמשך העונה? תודה.

Yu gonplei ste odon, Lincoln
May we meet again
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואי, זה היה רגע נוראי!!'
וואי, זה היה רגע נוראי!!
02/07/2020 | 12:47
1
24
ממש לא צפוי. הייתי בטוחה שעובדים עלינו באיזו דרך.
אוף, באסה שקראתי ונזכרתי בזה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סורי נוט סורי '
סורי נוט סורי
02/07/2020 | 18:09
15
שכולם יתאבלו איתי מחדש
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקיי'
אוקיי
02/07/2020 | 19:04
5
18
נזכרתי למה סחבתי את הסדרה בכוח אחרי המוות של לקסה, אבל פרק 9 שבר אותי לחלוטין איזה נוראיים הם. אוף. אולי שיכריזו עכשיו שלקלארק יש סרטן השד והיא צריכה לעבור כריתה כפולה?

אפילו רגע האושר המועטים (קלארק וצ'יפ השיפ החדש, קיין ואבי, בלאמי חוזר למוטב) לא מצליחים לכפר על זה שהסדרה הזו החליטה פשוט לרמוס לנו את הרצון לחיות. ולאוקטביה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רגע '
רגע
02/07/2020 | 19:09
2
13
אבל את לא עוזבת אותנו שוב נכון?!?!?

לאדעת אבל לא רק שזה לא שבר אותי זה רק גורם לי לרצות עוד ועוד.
כאילו זה שבר לי את הלב לחלוטין אבל כבר מזמן לא הייתה סדרה שגרמה לי להרגיש כ"כ הרבה שמבחינתי זה טוב גם אם מאד עצוב לי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לאלא, אני נשארת'
לאלא, אני נשארת
02/07/2020 | 20:12
1
12
הריחוק מהטראומה המקורית עשתה לי טוב בקטע הזה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יופי '
יופי
02/07/2020 | 20:59
6
לצפיה ב-' אפילו לא בצחוק!!!!'
אפילו לא בצחוק!!!!
02/07/2020 | 19:26
1
18
מלח מים מלח מים מלי מים|ברוךבוראהבובז|
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
02/07/2020 | 19:28
4
לצפיה ב-'כל הכבוד על היוזמה הנכונה'
כל הכבוד על היוזמה הנכונה
02/07/2020 | 09:39
15
33
אשלים את 3X09 במהלך הבוקר, ותעדכנו אותי אם ממשיכים כרגע בפרק ביום או שעולים ל2. אני אזרום עם מה שתגידו ומקסימום אכריח את עצמי להשלים פערים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא ניתן לסמוך עליי בכלל'
לא ניתן לסמוך עליי בכלל
02/07/2020 | 11:19
9
24
הייתי אמורה לראות היום את 9+10 אבל אמרתי שלפני ננקה קצת את המטבח ועכשיו 1 בלילה ובא לי למות (גם בגלל ההודעה של עדי)
הייתי אומרת שמחר יום חדש אבל מחר יש לי רופא שיניים
טוב אני אדביק פערים בסופ"ש, אבל תמשיכו כרגיל. 2 פרקים ליום זה סבבה מבחינתי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'והיום יש לך פרק חדש לצפות ולסכם '
והיום יש לך פרק חדש לצפות ולסכם
02/07/2020 | 14:44
8
6
לצפיה ב-'כן, זה לא יקרה'
כן, זה לא יקרה
02/07/2020 | 18:49
7
4
לצפיה ב-'את רוצה לומר לי שאת שמה את הצפיה בפרקים הראשונים מעל הצפיה '
את רוצה לומר לי שאת שמה את הצפיה בפרקים הראשונים מעל הצפיה
02/07/2020 | 19:19
5
15
בפרק החדש?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי כבר את הפרק החדש'
ראיתי כבר את הפרק החדש
02/07/2020 | 19:24
4
22
אני שמה את התגובה שלי בפרקים הראשונים מעל לפרק החדש.
יותר כיף לי להגיב לליאורה ועדי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יאא '
יאא
02/07/2020 | 19:27
4
לצפיה ב-'*לעדי'
*לעדי
02/07/2020 | 20:29
2
17
אני סתם מלהגת כמה שטויות ומוסיפה אייקונים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם ערימת אייקונים מאוהבים זו תגובה!'
גם ערימת אייקונים מאוהבים זו תגובה!
02/07/2020 | 21:17
1
18
ומכיוון שעדי מצדדת עם האויב, אני מעדיפה אותך.
I’d pick you first
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ישששש'
ישששש
02/07/2020 | 22:20
4
לצפיה ב-''
02/07/2020 | 19:28
5
לצפיה ב-'אז נראה לי'
אז נראה לי
02/07/2020 | 18:16
4
16
היום רק את 10 כדי לתת לדילן זמן (יש לה גם פרק חדש לצפות בו 3 פעמים)
ושישי-שבת 2 כל יום?

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לאלא אני בסדר, תראו 2, הכל טוב'
לאלא אני בסדר, תראו 2, הכל טוב
02/07/2020 | 18:50
3
4
לצפיה ב-'טוב קודם שליאורה תראה את 9 בכלל'
טוב קודם שליאורה תראה את 9 בכלל
02/07/2020 | 18:54
2
4
לצפיה ב-'ראיתי!'
ראיתי!
02/07/2020 | 19:07
1
14
מקווה שאצליח לראות את 10+11, אבל ייתכן שאספיק רק את 10
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז 10 איט איז'
אז 10 איט איז
02/07/2020 | 19:11
3
לצפיה ב-'תודה באמת שאת חוסכת לי דברים'
תודה באמת שאת חוסכת לי דברים
02/07/2020 | 17:16
1
19
אבל למה למרות שראיתי את זה בבוקר לא זכרתי לפתוח את השרשורים הרגילים.
לא שאכפת לך כי את לא רואה שום דבר אחר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נכון '
נכון
02/07/2020 | 18:09
14
סתם לא נכון יש לי דברים לדווח בוויקנד וואץ'
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המאה פרק 3X10'
המאה פרק 3X10
02/07/2020 | 21:25
4
13
מי זו שכותבת הודעה ראשונה????

אוף, רייבן פשוט עוברים בסדרה הזו מסבל לסבל, הא?
היא מוצאת דרך לסלק את אלי באופן זמני מהראש שלה ע"י sensory overload (אני עייפה מדי בשביל לתרגם), אבל היא צריכה לעשות את זה ברמה גבוהה מדי שאי אפשר לשרוד איתה לאורך זמן. אלי משתחלת בחזרה פנימה ומתחילה להפציץ את רייבן בכל הזכרונות הכי גרועים שלה- כאבים איומים והמוות של פין בתור בונוס. היא אומרת לה שהכל יפסיק אם רייבן תיכנע ותסכים לקבל אותה כמו שצריך, רייבן נכנעת בלית ברירה ועכשיו במקום רייבן יש לנו גרסה מטרידה (אבל ממש אטרקטיבית?) של אלי בתוך רייבן. ריי/לי ממשיכה להכעיס אותי וחותכת לרייבן את הורידים כדי שלאבי לא תהיה ברירה והיא תצטרך לבלוע צ'יפ כדי להציל את רייבן, גם אבי נכנעת והשלטון של ריי/לי מושלם. כמעט. ג'ספר שמצליח לכפר על כל ההתנהגות האיומה שלו מזריק לריי/לי משהו שמרדים אותה, חוטף אותה, בדרך החוצה מוצא ומתאחד עם קלארק והם נוסעים להם הרחק אל עבר החשיכה ביער.

במקום אחר, בלאמי חוטף מכות רצח מאוקטביה כי ממש מגיע לו. הם לוקחים אותו למפגש סודי עם מונטי, אבל אמא של מונטי הלשינה עליהם לפייק ופייק מכין להם מארב. בלאמי בוגד בהם שוב, אומר לפייק שהוא יוביל אותו למקום שבו שאר המורדים נמצאים, אבל בעצם מורד שוב ומוביל אותו אל המחסום של הגראונדרים. דינג דונג, פייק מת! אבל בלאמי עדיין אבוד

בעוד מקום אחר, מרפי מחליט שלהיות  חלק מהטובים לא זורם לו ושיותר משתלם לו להיות הביץ' של אטארי. הוא משכנע אותה שהוא יעזור לה להיות ההדה החדשה, היא קושרת אותו בשלשלאות (אחרי שהיא ליטרלי מוציאה למישהו שפיקפק בה את העיניים) ומתפשטת מולו, הוא אומר לה שיש לו חברה והוא נאמן, אבל היא ממשיכה לפתות אותו והוא לא מצליח לעמוד בפניה. האמת, לא מאשימה אותו

זהו? זהו.
יש סיכוי קלוש מאד שאצפה בפרק 11 היום, אבל יותר סביר שבעוד חצי שעה (גג) ארדם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ווי עקפת אותי '
ווי עקפת אותי
02/07/2020 | 21:59
3
14
אני כבר לא אראה 11 לכי לישון הבטחתי לאחותי שנראה סרט.

יאוו רייבן מסכנההההה די להתעלל בה
בהתחלה היא משוגעת עם הנסיון להפטר מאלי, ואז היא קיבלה את כל הכאב שלה בחזרה והצרחות שלה היו נוראיות ואז אלי השתלטה עליה לגמרי. חייבת להודות אבל טיפה הצחיק אותי איך שהיא דיברה בתור אלי.
בסוף אלי פאקינג חותכת לה את הורידים כדי להכניע את אבי לאאא אוף. ואבי לקחה את גלולת הקוקו עכשיו. מצחיק אבל שגם המשמר עכשיו בולע את זה וכולם עסוקים בזה במקום בפייק והגראונדרים. האמת עדיף שיהיו במצב זן במקום מלחמה.
ג'ספר איכשהו הפך לאדם המועיל ביותר במחנה כשהוא מנסה לעזור לרייבן ובסוף חוטף אותה. ואז משומקום צצה קלארק איפה היית כל הפרק? שאין לה מושג מה קורה אבל מצטרפת לנסיעה בלית ברירה ורואה שאמא שלה פסיכית.

למה מרפי בכלל הביץ' של אונטרי? כי אחרת היא תהרוג אותו? אני אוהבת שלא אכפת לו משבטים הוא דואג רק לעצמו. אבל הוא חמוד הוא מנסה להציל חיים של אנשים כשהוא מעמיד פנים שלא אכפת לו מכלום. ויאא איזה חמוד זה שהוא נשאר נאמן לאמורי (אוקי ניסה, אבל עדיין חמוד).
ופאק איך שהיא הוציאה להוא את העיניים, משחקי הכס כבר אמרתי?
אוף קשה לי שקוראים למישהי אחרת הדה, הדה יש רק אחת!

וואי ההתחלה עם אוקטביה שברה אותי היא מנסה לעשות פרצוף קשוח אבל כבלאמי שואל איפה לינקולן והיא עונה "פייק ירה לו בראש" היא מתחילה לבכות.
ואז היא מכסחת את בלאמי מכות כי מגיע לו, והוא יודע את זה ונותן לה חזקה הילדה.
אמא של מונטי הסגירה אותו ואז שלחה אותו לברוח, אבל פייק תופס אותו.
בלאמי משתלט על העסק  ואומר שהוא יוביל את פייק לאחרים אבל בשלב זה ידעתי שזה הצגה כי אמרתי לכם - אם הוא יצטרך לבחור בין אוקטביה לפייק זה אוטקביה אול דה וואי. והוא מסגיר את פייק לגראונדרים אעהאהה סופסוף ברוך שפטרנו!!!!
ובלאמי חוזר למוטב גוד בוי תמשיך כך ואני אסלח לך לגמרי (אנחנו ב70% ככה).
קיין שואל אותו אם זה בגלל אוקטביה או כי זה הדבר הנכון - וואי נוט בות'?
הייתי אומרת 70% אוקטביה, 30% הדבר הנכון. אניוואי רק אוקטביה זה מספיק בשבילי.
"דינג דונג, פייק מת! "
ועכשיו קיין בדרכו למפקדת החדשה ומחכה לו הפתעה לא נעימה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יופי'
יופי
02/07/2020 | 22:24
2
13
כי תכננתי לראות את 11 ולשמור את התגובות למחר כי אני לא בטוחה כמה זמן יהיה לי, אבל אני עייפה מדי

באמת קשה שקוראים למישהי אחרת הדה, זה לא חוקי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בסוף לא מצאנו סרט'
בסוף לא מצאנו סרט
03/07/2020 | 00:27
1
17
אז נתקענו על הפנתר השחור שהיה ביס, והפואנטה של הסיפור הזה היא שאינדרה ואוקויה ממש מזכירות לי אחת את השניה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בצדק, כבוד לשתיהן'
בצדק, כבוד לשתיהן
03/07/2020 | 10:02
4
לצפיה ב-'המאה פרק 3X11 '
המאה פרק 3X11
03/07/2020 | 15:59
4
20
יאא איזה כיף כל הילדים וכל האנשים האהובים עליי ביחד ולא במקומות שונים, ובלי מבוגרים.

ג'ספר עדיין כועס על קלארק אבל תעדכן אותה מה קורה אידיוט.
אוקטביה עדיין כועסת על בלאמי ורוצה לעזוב את הקבוצה, בהמשך היא אומרת למונטי שהיא לא סקייקרו ולא טריקרו. היא לינקטביה-קרו ואין לינקולן
קלארק תוך שניה חוזרת להיות המפקדת כמו שצריך, והם הולכים לניילה להציג עוד צמידים. קצת חצופים איך שהתרפצו לבית שלה באמצע הלילה ויאו בלאמי תוריד את הרובה מה יש לך.
אלי/רייבן לא מפסיקה לצרוח ולהשתגע ולפגוע ברייבן כדי להשתחרר יאוו די להתעלל ברייבן

מונטי ואוקטביה הולכים לדרופ שיפ להביא משהו אלקטרוני. פתאום היערות נהיו נורא קטנים הם מגיעים ממקום למקום בצ'יק. או שהם תמיד היו קטנים והם פשוט הלכו ברגל ועשיו עם אוטו זה באמת מהר? בכל מקרה אמא של מונטי עכשיו בשליטת אלי עקבה אחריהם. וכשהיא תוקפת את אוקטביה מונטי הורג אותה יאוו מסכן הוא הרג את אמא שלו  נכון שהיא מעצבנת אבל עדיין היא אמא שלו.

בינתיים אלי'/רייבן מטיחה דברים מרושעים בבייביסיטרים שלה.
קלארק הקורבן הראשון, כשהיא מאשימה אותה בהרבה מוות. כולל אבא שלה, כולל לקסה. אוח איך קלארק נשברה כשהיא הזכירה את לקסה
אח"כ ג'ספר שגם ככה שברירי ולא עומד בזה.
והבא בתור הוא בלאמי שלא ממש מתרגש* כנראה כי הוא מלקה את עצמו לבד מספיק על הדברים האלה. וחלקם אפילו לא רעים - "קלארק חזרה וכבר אתה מציית לה" - ובכן כן. ככה הקבוצה הזאת עובדת הכי טוב - קלארק המלכה והוא הסגן.
*או שהוא פשוט מספיק חזק כדי לא להשבר מול אלי ולהוציא את העצבים שלו בחוץ על הגדר.
בין הדברים שאלי/רייבן אומרת ניילה מגלה שבלאמי הוא חלק מהאנשים שהרגו את אבא שלה, אבל אין לה יותר מידי מה לעשות עם זה חוץ מלחשוף בטעות את המיקום שלהם.
בלאמי מתנצל אבל זה מאוחר מידי.

מונטי ואוקטביה חוזרים עם החלק החסר וכולם מוכנים לטגן את אלי שכמובן מתנגדת ועושה צרות. וואי איך הייתי בלחץ בשלב הזה. ואז כמובן הסוללה לא מספיקה.  הם הולכים להביא סוללה מהאוטו נו כברררר.
אלי מנסה להרוג את רייבן וקלארק מאיימת עליה עם הצ'יפ AI של לקסה.
ג'ספר מנסה לשבור את הצ'יפ וקלארק עוצרת אותו בקול שבור - "לקסה נמצאת שם"
בסוף הם מצליחים להפעיל את המכונה ורייבן איז דאון. אבל עדיין נושמת.
ואז קלארק נזכרת איך הוציאו את הצ'יפ מלקסה ומוציאה את שאריות הצ'יפים מהצוואר של רייבן. רייבן חזרה אלינו אעהאהההה

כולם פשוט הולכים בלי להגיד אפילו תודה לניילה, חצופים בחיי!!
חוץ מאוקטביה הנסיכה שמביאה לה מנורה לאות תודה. וקלארק שחשבתי שיצאה בלי להגיד כלום שזה ממש חוצפה לשמחתי עדיין הייתה שם והודתה לה, והתנצלה, וביקשה ממנה לברוח כי האנשים של אלי בדרך.

לבלאמי ולקלארק יש רגע הוא הבין שהוא לא הבחור הטוב יותר. היא אומרת שאולי אין אנשים טובים, שזה מה שאבי אמרה לה בהר אוח תהיו חברים שוב לא חייבים זוג רק תנהיגו ביחד את האנשים. אוקטביה מחליטה להשאר עם החבורה כי הם האנשים שלה בכל זאת לא סקייקרו, אבל החבורה הזאת. והם בורחים אל הלא נודע.

ואלי רוצה להרוג את כולם יאוו קרציההההההההההההההה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי במיוחד כדי לא לבאס אותך'
ראיתי במיוחד כדי לא לבאס אותך
03/07/2020 | 21:43
1
15
נראה לי שמלבד הסצינה הקצרה בסוף זה באמת היה אחד מהפרקים הבודדים שבו העלילה כולה התרכזה רק במי שמעניין אותנו. שינוי מרענן
רק חבל שעלילת הפרק הייתה בגדול "בואו נכאיב לרייבן שוב ושוב" אבל עכשיו היא משוחררת וחופשיה, וזה מה שחשוב ואפילו קיבלנו קצת סולחות (ג'ספר וקלארק) ואולי ריבים חדשים (ג'ספר ומונטי המסכן שנאלץ להרוד את אמא שלו)
מקווה שהתוכנית שלהם תהיה יותר מוצלחת וקלילה לתפעול מ"בואו נצלה לכולם את המוח ואז נחתוך להם את העורף

וכן, אוקטביה אומרת שהיא לגמרי לבד ובלי קרו היה קצת שובר לב כמעט כמו כל הדברים האיומים שריי/לי הטיחה בלארק ובכולם נבלה. שתמות ממש מהר בבקשה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
04/07/2020 | 00:49
12
באמת נקווה שיש להם תוכנית יותר טובה

אוקטביה את לא לבד את איתי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואו, את קרובה כבר לסיום העונה '
וואו, את קרובה כבר לסיום העונה
04/07/2020 | 00:36
1
13
אני די בשוק שהאירועים שאת מתארת מתרחשים בפרק 11. הייתי בטוח שזה מוקדם יותר בעונה.

...
אה לא משנה. הייתי בטוח שבעונה 3 יש רק 13 פרקים ועכשיו אני מבין שיש בה 16 פרקים.

אז את גם לא כל כך קרובה לסיום.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בלבלת אותי לרגע'
בלבלת אותי לרגע
04/07/2020 | 01:02
5
לצפיה ב-'המאה פרק 3X12 '
המאה פרק 3X12
04/07/2020 | 19:35
1
21
כל הילדים שלי עדיין ביחד

הפרק נפתח במילר מספר סיפור רוחות להרפר ובריאן - מלא התמקדות בדמויות משנה כלומר משהו רע הולך לקרות להם. ואכן הם מותקפים ע"י גראונדר (האמנם?).

טים רובר מגיעים לארקדיה ומגלים שהוא נטוש, אלי לקחה את כולם לאנשהו.
אוקטביה פירקה את הצמות גראונדר שלה - לאור זה שהיא כבר לא מרגישה טריקרו?
הם הולכים לאסוף ציוד ולחפש את היומן של לינקולן. אוקטביה מנסה להיות קשוחה אבל כשהיא רואה את הג'קט של לינקולן היא בוכה והיא מוצאת את היומן שבו הוא צייר אותה אוח
אבל אז ג'ספר שבא איתה פתאום מותקף והגראונדר חוטף גם אותה

רייבן וסינקלר מוצאים את קוד ההפעלה לאלי 2.0 אבל קלארק מזהירה אותם שלא יתחברו כי בלי נייטבלאד מתים. אני אוהבת איך כל העלילות השונות התחברו.
בלאמי מגלה שאנשי ארקדיה עזבו בלי נשק וקורא לכולם לנשקיה, קלארק ומונטי בדרכם אבל אז הם שומעים מוזיקה מקריפה שזה דבר שכידוע כדאי לעקוב אחריו. למה מוזיקה של ילדים תמיד מקריפה? הם מוצאים מובייל של ילד בשם ארון ואז גז של אנשי ההר תוקף אותם - אמרסון  וואנס אגיין קלארק - היית צריכה להרוג אותו כשיכולת!!!!!!!
מונטי נתפס אבל קלארק איכשהו חסינה לגז ובורחת. היא מוצאת את בלאמי והם מנסים להציל את רייבן וסינקלייר אבל מאוחר מידי. רייבן נתפסת וסינקלייר מת - אוי לא הוא היה איש טוב
אמרסון בתא הלחץ עם כל הילדים רוצה שקלארק תסגיר את עצמה. בלאמי מנסה לגבות אותה מאחורה אבל אמרסון לא טיפש וחותך את אוקטביה (חוצפה!!!)) ובלאמי נכנע ומצטרף לתא.
אבל אמרסון לא מסתפק רק בקלארק כמובן ונועל את כולם בתא בלי אויר, הוא רוצה שהיא תראה את החברים שלה מתים לפני שהוא הורג אותה. נבלה. אבל קלארק  היא גאוןהיא מערערת אותו עם השם של הבן שלו מספיק כדי ללכת קצת מכות, וכשכל נראה אבוד - בום!!!! מעירה את הצ'יפ ומחדירה אותו לאמרסון הלא-נייטבלאד שמדמם מכל מקום ומת!! וואי גאוני לא ציפיתי לזה!! ומשחררת את כולם.

בלאמי מביא לאוקטביה את הגופה של לינקולן שנפרדת ממנו בבכי וגם אני בכיתי
לינקולן וסינקלייר מקבלים את הלוויה הגראונדרית שהם ראויים לה עם שריפה מכובדת ו -Yu gonplei ste odon, Lincoln מכולם

והילדים שלי שוב מתחלקים לקבוצות כשחלק הולכים לחפש את לונה וחלק נשארים במחנה בנסיון להכנס לקוד של אלי. הצחיק אותי איך קלארק חיבקה את רייבן ומונטי ולשאר רק עשתה ביי כזה עם היד

בפוליס מרפי מוצא מחדש את אמורי, הצחיק אותי איך שהוא כמעט נחנק מהעכברוש "העכברוש הכי טוב שאכלתי"
והם מוצאים קצת זמן התבודדות ביחד, כאלה חמודים
הצחיק גם אותי כשהיא שאלה איך הוא הגיע להיות קרוב ככ למפקדת - כי הוא הבוי טוי שלה
אבל אז מגיע ג'אהא הנודניק עד לאונטרי!! יאוו איך הגעת לשם בכלל? ומציע לה את הצ'יפ לעיר האורות, והוא יודע את הסוד שלה - כי מסתבר שאמורי גם לקחה אותו לאאאאאא!!! ומרפי נזרק לכלא ואונטרי לוקחת את הצ'יפ ועכשיו אלי היא למעשה המפקדת. לא טוב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אהבתי מאד'
אהבתי מאד
07/07/2020 | 09:26
11
(בקשת סליחה מדילן על זה שאני כותבת פה ולא בפייסבוק, אבל אני לא מסוגלת להתמודד עם הכאילו שרשורים שם)

מצד אחד היה משהו קצת קלישאתי בזה שהפרק נפתח בסיפור על רוחות וממשך ברוח מסתורית שקוטפת אותם אחד אחד, מצד שני זה פשוט עבד האווירה האפלולית, המנהרות, הדרמטיות והאלימות הזו שהסדרה פתאום ממש אוהבת- ממש משכנע ומוצלח. חבל שהם לא השכילו להישאר בקווי עלילה כאלה במקום להרוג דמויות אהובות......... וכן, גם סינקלייר/גייטא נכלל בזה

ודי כבר עם ג'יכסה והצ'יפים שלו והחדרה שלהם לכל חלקה טובה בסדרה הזו, דיייייייייייי. לא זה לא!!!!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המאה פרק 3X13 '
המאה פרק 3X13
05/07/2020 | 23:23
2
18
גאד אני אוהבת את הסדרה הזאת הם תמיד מפתיעים אותי מחדש.

פייק וקיין מגיעים לפוליס שנראית כמו רומא העתיקה עם אנשים צלובים בכל מקום. קצת התאכזבתי לגלות שפייק עדיין חי.
כל העיר עכשיו בשליטת אלי וג'אהא
פייק מסרב לקחת את הצ'יפ ונכנס לכלא, ומרקוס גם מסרב אבל נלקח למקום אחר.

פלאשבק 6 חודשים אחורה, בתיבה מתכוננים להצנחת המאה ומבקשים מפייק, שאז היה רק מורה, ללמד שיעורי השרדות לאסירים. תראו מה זה רק לא מזמן ג'אהא אמנם היה מעצבן אבל לא משוגע.
אז התלמידים מגיעים לכיתה כ"כ צעירים ותמימים פאק זה היה כולה לפני חצי שנה מבחינתם מרגיש כמו גלגול אחר. אנשים מתלחששים על אוקטביה ומישהו לא נתן לה לשבת לידו?!? מה נראה לך? חוצפה. רוב הילדים מזלזלים בשיעור, במיוחד אחד ג'ון מרפי, אבל אוקטביה מרותקת.

לרגע חששתי שכל הפרק הולך להיות בפוליס ובתיבה בלי הילדים שלי אבל הנה קלארק. יופי.
טים רובר מגיעים למבוי סתום, ומתחילים ללכת ברגל בעקבות מקור מים וכל מה שהם מגיעים אליו זה חצי אי עם פסלים. החלונות שלהם בג'יפ מקולקלים? כי למה בשניה שהם יצאו הם כבר היו ספוגים מהגשם? אין להם הרבה לאן להמשיך אז אוקטביה השורדת שהקשיבה בשיעור עושה מדורה כמו שלימדו אותה. אני מאוהבת בה היא עדיין לא מסוגלת להסתכל על בלאמי וכועסת עליו, והם רבים קצת, והוא הולך לטייל לבד בחוף. מצד אחד עדיין מגיע לו כל מה שהיא אומרת לו, מצד שני די לריב הוא אוהב אותך

פייק מגיע לכלא ופוגש שם את מרפי, שמסנן כלפיו שהוא למד לשרוד לבד ולא בשיעורים שלו. אבל מי עוד מסתתרת שם? אינדרההההההההה כמובן שהיא לא תיקח את הצ'יפ!! והיא רוצה לנקום בפייק ודוקרת אותו ב300 חתכים. עם כל הכבוד למסורת הגראונדרית גאדממיט תהרגי אותו כבר.

אבי מנסה להעמיד פנים שהיא לא על הציפ ולסחוט מידע מקיין, אבל כשהיא מנשקת אותו בצורה חשודה מידי למצב הנפשי שהיא אמורה להיות בו, הוא מבין שמשהו לא בסדר.
הוא ממשיך לסרב לקחת את הצ'יפ גם כשהם ליטרלי הופכים אותו לישו וצולבים אותו. אעהעההה זה היה מחריד.

ג'ספר ואוקטביה מגלים איך לאותת עם עלים מיוחדים שהופכים את המדורה לירוקה.
קלארק בינתיים הולכת לדבר עם בלאמי בסצנה מושלמת
"קלארק, איבדתי אותה" בלאמי בוכה כי אוקטביה לא סולחת לו אעההההה קלארק מנסה לנחם אותו שהוא אולי אשם בהרבה דברים, אבל לא במוות של לינקולן. (האמנם?)
"חלק מזה כן"
"אולי" - אין מה לעשות קלארק צריך להכיר בזה.
אבל היא מנסה להגיד לו שאוקטביה תסלח לו, השאלה אם הוא יסלח לעצמו? האם הוא צריך? אני לא יודעת מצד אחד אני מתה עליו ואני רוצה שיהיה לו טוב ושהוא ואוקטביה יהיו ביחד לנצח מצד שני יש לו המון על מה לכפר זה לא צריך לבוא בקלות. מצד שלישי מה אני מקשקשת כבר סלחתי לו מזמן אני לא יכולה הדמעה שלו בסצנה הזאת הרגה אותי
"כל כך כעסתי עלייך כשעזבת" - אעהההההה
אני 99% בטוחה שהוא מאוהב בה (ושהיא אוהבת אותו מאד אבל לא בצורה רומנטית) אבל גם אם זה לא בקטע רומנטי אני מתה מאיך הוא אוהב אותה וצריך אותה.
"אתה לא היחיד שצריך לסלוח לעצמו"- קלארק עדיין מאשימה את עצמה במוות של לקסה והר וותר וכנראה עוד הרבה דברים.
"אבל אנחנו צריכים אחד את השני בלאמי" קלארק מלכת הפפ טוק
ואעהאהההה חיבוק ארוךךך איך הוא מחזיק אותה חזק

וכמובן שום דבר משמח לא מחזיק בסדרה הזאת יותר משניה וצוללנים עולים פתאום מהים ותוקפים אותם והם מגיעים גם לאוקטביה וג'ספר . אבל אוקטביה המלכה מיד מכריזה בגראונדרית מי הם ומספרת שלינקולן שלח אותם, והחיילים מיד מתעניינים. מעניין מה החשיבות של לינקולן לאנשים האלה. הם מביאים להם בקבוקונים לשתות לפני שהם לוקחים אותם. אוקטביה לא מהססת כי היא סומכת על לינקולן וכל השאר לוקחים שוט אחריה ומתעלפים.

בחזרה לתיבה, בשיעור האחרון פייק מזכיר לנו שהוא חלאה, או שיש לו דרך מאד מוזרה להעביר שיעורי הישרדות. והוא פשוט מכסח את מרפי מכות מה לעזאזל. כאילו אני מבינה שבא לך להרביץ למרפי, לכולם בא, אבל הוא עדיין ילד וטפ? מה שמוביל לקטטה המונית. כאילו הוא ניסה ללמד אותם להגן אחד על השני?
אבל מרפי שבאמת נהיה נסיך איכשהו מתחת לכל הציניות שלו מציל את חייו של פייק מאינדרה כשהוא משכנע אותה שהם צריכים אותו כדי לצאת. לא נו רציתי שתהרוג אותו כבר.

בתיבה המאה מתכוננים לשיגור ועולים לספינה. קלארק מובלת לשם מורדמת ואבי נפרדת ממנה. לא יאמן שהיא הסכימה לדבר כזה. בלאמי מתנגב לספינה (עוד עם ג'ל בשיער)
והשיגור יוצא לדרך עם השיר שהיה בהתחלה כשהם נחתו. זה היה מרגש בא לי לראות את הפרק הראשון.  כמה עברנו וזה רק עונה 3.
אנחנו רואים את קיין המגולח והדי מניאק, ועוברים לקיין של עכשיו, ליטרלי קדוש מעונה, צלוב ועם זקן. ג'אהא מאיים שהוא יהרוג את אבי אם קיין לא יקח את הציפ וזה מכניע אותו. הו לא איך המבט שלו הפך חלול פתאום פאק.

הילדים שלי מתעוררים במכולה מטונפת. פתאום היא נפתחת ונכנס מלא אור ואז אנחנו סופסוף פוגשים את לונה. קלארק מבקשת ממנה לקחת את הצ'יפ אבל לונה מסרבת, היא לא רוצה להרוג יותר. למרבה הצער לא נראה לי שיש אפשרות להיות מפקדת בלי להרוג. אבל קלארק למה לא סיפרת לה על אונטרי הפסיכית?
והם יוצאים מהמכולה לגלות שהם פאקינג במבנה מוזר שנוצר ממכולות בלב ים!!!! מה לעזאזל!!!!!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני חושבת שזו היתה עונה '
אני חושבת שזו היתה עונה
06/07/2020 | 13:29
10
אכזרית במיוחד.
גם מבחינת העלילה וגם מבחינת הדמויות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם מוצלח מאד'
גם מוצלח מאד
07/07/2020 | 09:38
9
מינוס זה שלונה התגלתה כהיפית שוחרת שלום מוזרה

קלארק ובלאמי חמודים נורא בלאמי עם האהבה הרומנטית שלו, וקלארק עם ה"אני אוהבת אותך כמו אח" שלה. זה עובד ואני בעד אבל בגלל שהוא חמוד (כרגע, עד השטות הבאה שלו) אני מעדיפה שהוא ימצא מישהי אחרת וישחרר אותה, רק כדי שהוא יהיה קצת מאושר אם הם בכלל מסוגלים להיות מאושרים בסדרה הזו, כשכל שניה מישהו אחר מת או נצלב או נדקר או מגלה שבגדו בו ואכלו צ'יפים () או מתעורר על מבנה מכולות עצום בלב ים

וכן, אני לא מבינה למה פייק תקף את מרפי ככה. כדי שהאחרים יאלצו לצאת מהאדישות שלהם ולהציל אותו? נו באמת. ממש מורה למופת
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

00:52 | 16.07.20 טוני החתול
00:18 | 16.07.20 טוני החתול
20:19 | 15.07.20 didalf
16:17 | 14.07.20 מיכל203
23:14 | 13.07.20 טוני החתול
20:41 | 13.07.20 LeRanch
20:35 | 12.07.20 didalf
09:03 | 12.07.20 טוני החתול
07:19 | 12.07.20 LeRanch
19:13 | 09.07.20 טוני החתול
17:01 | 09.07.20 טוני החתול
10:29 | 09.07.20 טוני החתול
22:40 | 08.07.20 didalf

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ