דיוני סדרות לאמצע השבוע

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דיוני סדרות לאמצע השבוע

מרגישים באוויר שזה היום האחרון ליוני

מילי08

Well-known member
אין לי עדיין משהו מיוחד. רק סופרסטור תחילת עונה 3

כמה פרקים קצרים כדי לסגור את היום, ובשאר הזמן אני עמוק בסדרת הרואים לרחוק. &nbsp ממש ממש מגעיל אותי היחס לסנדרה. זה כבר מעצבן וממצה את עצמו ומציג בריונות פאסיב-אגרסיב שמאשרת שיש אנשים שמותר לצחוק עליהם. ג'ונה ממש חמוד אבל. אני מתה על הבחורים מהסוג הזה- בייבי פייס, חמודים-נבוכים כאלה (דיוויד טננט
, אדם סקוט...) &nbsp

נמרוד2016

New member
שבעה פרקים אחרונים לפני סיום "הכי גאים שיש"

כל פרק ופרק עסוק פוליטית ועשוי טוב מאוד, היה הכבוד לצפות בה, חבל שאין המשך.. יש עוד סדרה גאה מעניינת כהמלצה?

didalf

Well-known member
דווקא עונה 5

זכורה לי כקצת מעצבנת כי כולם רבו עם כולם. &nbsp ממ עוד סדרות: מלפפון (+בננה) פליז לייק מי לוקינג שיימלס (לא ממש סדרה גאה אבל יש בה קו עלילה שעוסק בזוג הכי יפה בעולם, ובכללי הסדרה האהובה עליי).

נמרוד2016

New member
שאלה לי יש:

מכיוון שהמקור השני מעבר לנטפליקס שאני משתמש בו, לא מעלה תכנים להט"בים, מה יש מהתכנים שציינת, בנטפליקס

didalf

Well-known member
רגע באיזה מקור אתה רואה הג"ש?

מלפפון, בננה ולוקינג לדעתי צריך להיות ביס/סטינג. פליז לייק מי יש בנטפליקס.

נמרוד2016

New member
אני נוטה להסכים, יש לא מעט:

את הכי גאים שיש, כאמור, אין עם כתוביות אבל ממש קל להבין מה קורה, האנגלית פשוטה..

didalf

Well-known member
אה עוד אחת חמודה בנטפליקס - איסטסיידרס

dory391

New member
טהרן פרק 3

ראשית, אתחיל ואגיד שהסדרה אמנם ישראלית אבל עשויה ברמה בינלאומית. בפרק האחרון שראיתי, הכי בולט לעין זה שתמר (או בכינוי שלה, שאקירה) ממש לא עושה נכון את החישובים שלה. האם זה היה סוד, שדודתה נשואה לבכיר במשרד המשפטים? למרות ההתלהבות שלי מהסדרה, טיפה לא אמין.

reasonforall

Active member
פרק 3

קשה לי עם החוסר אמינות בסדרה. &nbsp זה התחיל בפרק הראשון בחקירה של הצעירים. לא סביר כלל שדבר כזה יקרה, למרות היותם במדינה עויינת. דבר כזה יגרום מיד לתקרית בין-לאומית. נכון שהוא קיבל הוראה לשחרר אותם, אבל הוא עדיין חקר את הצעירה ואפילו היכה אותה. &nbsp תמר עושה טעות אחר טעות. ככה הוכשרה? אני מקווה שזה רחוק מהמציאות
למה היא לא סיפרה שהצעירה זיהתה אותה? כדי שלא יפוצצו לה את המשימה? כנראה. נראה שהסוכנים שם עובדים על דעת עצמם רוב הזמן. &nbsp אני שוב מגיע למצב שאני צופה בסדרה ישראלית, ודברים הופכים להיות מאוד צפויים. חבל. מקווה שיהיה שיפור פרק הבא וההתלהבות תחזור.

למעלה