דיוני The 100 (עונה 3) לתחילת השבוע

didalf

Well-known member
ניק אתה יכול אולי להעביר לפה את פרק 5?

השרשור ההוא כבר מת ודילן עוד לא הגיעה אליו אז יש לו רק תגובה אחת עדיין.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כי אני נחמד

אם כי גם לשרשור הזה נותרה רק עוד יממה עד שהוא יפסיק לקפוץ. אז קדימה! &nbsp אני מצטער שאני בכלל לא מגיב על הפרקים האחרונים. היו לי כמה ימים עמוסים יחסית ובזמן שהיה לי תיעדפתי צפיה בסדרות. וגם שינה. (ובלי שום סיבה טובה אתמול במצב של עייפות החלטתי לצפות שוב בסרט Edge of Tomorrow רק בגלל שגיליתי שיש אותו בנטפליקס. כאילו זה סרט טוב, אבל יש לי כל כך הרבה דברים אחרים שאני עוד לא ראיתי בכלל אז אני מרגיש רע כשאני מוציא זמן על משהו כזה)

didalf

Well-known member

אולי כשזה יפסיק לקפוץ תעשה חדש ותשרשר אותו
&nbsp אבל אני לא חושבת ששינה יותר חשובה מלהגיב לנו

didalf

Well-known member
המאה פרק 3X08

ואעהאההה איזה פרק מעצבן. לזה התכוונתן בהודעות המוזרות שלכן? פשוט התכוונתן לדלג עליו כי הוא מעצבן? לא מאשימה
&nbsp פרק שלם במחנה בלי קלארק, בלי אוקטביה, בלי האפטרמאת' של המוות של לקסה. מה לעזאזל!??! &nbsp יאווו נשבעתתת שעוד שניה נכנסתי לתוך המחשב והרגתי את פייק בעצמי!!!!!!!!!!! יאוו הוא מרגיז אותי כל כךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
&nbsp וגם בלאמי אוף
אתה יכול בבקשה להפסיק להתאמץ כ"כ שאני אשנא אותך?!?!?! &nbsp למה מונטי בכלל בצד שלהם? בגלל אמא שלו? יאוו איזה מעצבנת היא!!! &nbsp טים קיין-הרפר-מילר פור דה ווין!!! כפרעליהם
+סינקלייר. ואיפה אבי? היה ברור שזה שסינקלייר מסגיר את עצמו ולינקולן מתעצבן זה הצגה, אבל חשבתי שגם לקיין הייתה תוכנית טובה יותר מפשוט לנסוע עם פייק ישר לשער
אלא אם הוא בכוונה רצה להגיע לכלא גם? &nbsp חבר של מילר בגד בו ככה? לא יפה
&nbsp מצחיק אותי איך שכל המחנה בלהבות ורייבן וג'אהא בעולם הלא קשור שלהם עם אלי. יאוו כשרייבן הבינה שהיא לא זוכרת את פין
מקווה שזה יגרום לה להשתחרר מהשליטה של הצ'יפ. אפילו שאהבתי לראות אותה חיונית ועובדת ושמחה. אבל באיזה מחיר? &nbsp לקראת הסוף בלאמי ומונטי מגלים קצת סימנים של שבירה סופסוף, כשפייק מעמיד את קיין להורג ובלאמי בוכה קצת אוו
ואז כשהם לא מסגירים את הרפר ומילר. ידעתי שהלב שלו עדיין מסתתר איפשהו למטה עכשיו תעבוד מספיק לשלוף אותו חזרה החוצה. אני מהמרת שמתישהו הוא יצטרך לבחור בין פייק לאוקטביה ואז הוא יעשה את הדבר הנכון סופסוף. &nbsp וחמודים המפקדת החדשה כנראה לא תהיה מאוהבת בקלארק אז אתם אבודים. &nbsp מתישהו מישהו שאל אם מה שהיה עם פין צריך לחזור עם פייק - וול בהחלט כן. ואם הם יסתפקו רק בפייק תגידו תודה. והפעם קלארק לא תציל אותו במוות מהיר יותר

limors2

Active member
לא התכוונתי בגלל זה
,

סתם כי היה קשה לחזור לסדרה
אבל אולי זה דווקא טוב שקיבלנו פרק מעצבן כזה ונטול קלארק, כדי שנוכל קצת להתמודד עם הכאבים שלנו מבלי לראות אותה מתמודדת עם שלה. וכדי שנוכל לקבל בחזרה את רייבן
לא מאמינה שג'ספר המעצבן הזה עשה משהו מועיל ברמת להציב לרייבן את העובדות האלה מול העיניים ולהראות לה מה באמת קרה לה, ואני גם קצת לא מבינה איך זה באמת קרה. כי כל הפרק הוא היה נראה מאד ממוקד מטרה, כשהמטרה היא להשיג לעצמו צ'יפ ולשכוח הכל, ואז פתאום הוא מגיע עם יציאות כאלה שגורמות להכל להראות כאילו כל מה שהוא רצה היה להעיר אותה מבלי שהיא תחשוד בו
וזה לא מתאים לדמות שלו, בטח שלא לאיך שהיא כרגע. אבל אני לא מתלוננת. &nbsp אבל בלאמי, אוףףףףףףףףף. ממש מקווה שהוא חוזר למוטב עכשיו, כמו שהסוף רמז. וחבר של מילר נבלה, יש לו מזל שהוא נראה טוב.

didalf

Well-known member
כן מדהים

שאיכשהו ג'ספר הצליח להיות בין הדמויות הכי פחות מעצבנות בפרק הזה. אני לא חושבת שהוא ניסה להעיר אותה הוא פשוט שאל שאלות ובלי להתכוון זה ערער אותה. הוא רק רצה לוודא שהוא יזכור רק את הדברים הטובים כמו הנשיקה הראשונה ואז רייבן קלטה שהיא לא זוכרת גם את הדברים הטובים. &nbsp &nbsp

טוני החתול

Well-known member
מנהל
והודעות מהעבר -
עד פרק 3X06

הודעה על פרק 3X05: http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/180257981/בידור/טלוויזיה שבוע שעבר לא יכלתי לכתוב על הפרק מרוב שהייתי מתוסכל מבלמי ועלילת פייק האידיוט. וזה למרות שמאוד אהבתי את לקסה הורגת את מלכת אומת הקרח וכל שאר האירועים בפוליס. (וכמובן התקרבות קלקסה) הדבר הכי מתסכל היה שזה הרגיש כמו כתיבה גרועה שפתאום בלמי מצדד בפייק ככה. זה פשוט לא הרגי שהגיוני בשום דרך. הדבר הכי טוב בפרק הזה היה השיחה בין קלארק ובלמי שבה נעשה ברור הרבה יותר למה בלמי עשה מה שהוא עשה. לא שאני מסכים איתו בכלל, ואני גם לא חושב שמה שהוא עשה הגיוני שיכלית לפי מה שהוא יודע - אבל אני יכול לראות איך הטראומות הקשות שהוא עבר הובילו אותו למצב הזה. הוא נאלץ לראות את נערי ה100 נרצחים אחד אחרי השני בתקופת העונה הראשונה. ואז בעונה 2 הוא עזר לקלארק בברית שהיא עשתה עם הגראונדרים והתוצאה של הברית הזאת הייתה שהם נבגדו והם נאלצו להרוג את כל האנשים שעזרו להם. ולא חשבתי על זה עד כה שבעוד שהראו עד כמה זה היה טראומטי לקלארק, בעצם לבלמי זה היה אפילו יותר טראומטי כי הוא בעצם זה ששיתף פעולה עם אנשים מההר, הם הצילו את החיים שלו. ובעצם בגלל לקסה הוא נאלץ להרוג אותם. ואז אחרי כל זה (וחבל שלא הדגישו את זה בפרק) הוא שוב בטח בגראונדרית ושוב נבגד. ושוב המון אנשים מתו. (ועדו חבל שלא מציינים בכלל את מוות החברה שלו כאן). המצב כרגע נוראי. לינקולן ועוד אנשי טירקרו מוחזקים בארקדיה (לפחות אנחנו רואים שחוץ מקיין ואבי יש להם עוד תומכים עדיין שם כמו מילר - שבקושי ראינו מאז פרק 1). ממש לא ציפיתי שלקסה תסכים לבקשה של קלארק שלא תענה בדם על דם. זה מרגיש מאוד לא מתאים ללקסה. גם מבחינה פוליטית. זה לא צוין אבל אני מניח שהסיבה לזה היא בגלל שלקסה בכל זאת נשבעה אמונים בפני קלארק להגן על האנשים שלה. ואפילו שאף אחד ארח לא יודע על השבועה הזאת שלה זה חשוב לה. אבל אני מניח שזה לא שהם סתם יעזבו. היא עדיין תדרוש צדק כלשהו והמלחמה בטח תגיע. *ואם היא תגיע נרמז שיש סיכוי שהגראונדרים בעצם ישתמשו ברובים. נשמע שאינדרה, שעונה שעברה התנגדה בתוקף לכך שמישהו מאנשיה יגע אפילו ברובה, מציעה ללקסה שהם ישקלו את זה מחדש. הרי הסיבה שהם לא השתמשו ברובים היא כי אנשי ההר איימו להרוס כל כפר של איש שיגע ברובה. אבל עכשיו אין אנשי ההר. ובמקביל חזרנו סוף סוף לעלילת ג'אהאה - והיא נראית הרבה יוצתר מעניינת ממה שחשבתי - כשרייבן היא הראשונה שלוקחת את ה"גלולה" ומיד הרגל שלה משתפרת (אני מניח שזה לא ממש מתקן את הרגל שלה, אלא פשוט מעלים את הכאב) והיא רואה את אלי. לאן זה ילך וכיצד זה יתקשר עם האיום החיצוני? ומה הולך להיות עם מרפי? וכיצד האנשים האלו מזהים את הסימון שעל ה"גלולה"? משהו שדי מעצבן אותי - יש כל כך הרבה דמויות בסדרה עכשיו ועלילות צד שאין מקום להכל לכן בפרק שעבר לא ראינו בכלל את רייבן וגם כשהפרק ראינו אותה אנחנו לא יודעים מה דעתה בעניין מה שבלמי עושה. נכון שהיא לא מאוד חשובה בעניין הזה, אבל כן הייתי רוצה לראות מה היא חושבת על זה. ובפרק הזה גם לא היה לנו את רואן (המלך החדש של אומת הקרח) אבל לא ממש חסר לי. אם כי אני כן מניח שיהיו עלילות מעניינות איתו בהמשך. (וגם עוד עלילות עם איש ההר האחרון שראינו שעזר למלכת אומת הקרח) ויותר חשוב לא היה לנו את מונטי וג'ספר. האם הם בכלל חזרו לארקדיה אחרי היציאה שלהם בפרק שעבר. נראה היה שמונטי לפחות בדרך חזרה. אבל לא ראינו אותו בכלל. מה הדעות שלו? הוא מאוד נאמן לקלארק ובדרך כלל גם יש לו ראש טוב על הכתפיים אז לא נראה לי הגיוני שהוא יתמוך ביציאה לכזאת מלחמה נגד כל הגראונרים. אבל מצד שני אמא שלו היא מהתומכים הכי מקרובים אל פייק. אז מאוד חסר לי התגובה שלו לכל האירועים האלו. היה יכול להיות מגניב מאוד אם בשלב שבו קלארק בורחת מהמאבטחים בארקדיה היא פוגשת את מונטי וג'ספר (שבטח מרוב טירוף ינסה לזרוק עליה את האפר של פין). &nbsp &nbsp והודעה על פרק 3X06: http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/180321657/בידור/טלוויזיה הופתעתי מאוד לגלות עכשיו שכבר בעונה 1 דובר על כך שהיו במקור 13 תחנות חלל. פין סיפר על זה לקלארק. האמת שהייתה לי לרגע תחושה שאני יודע משהו כזה כשג'האה סיפר על זה, אבל כשראיתי שלאחרים אין מושג הדחקתי את זה. זה די מגניב שחזרו לפרט עלילתי כזה קטן מלפני כל כך הרבה זמן. ובכלל עושה רושם שנבנית עלילה מורכבת וטובה. אני בפרק הזה שוכנעתי לחלוטין שאני אוהב את העלילה הזאת של עיר האורות - עם זה שאלי לא רק יכולה לשכנע אנשים לעשות דברים כמו לפרוץ עבורה למערכת המחשבים של החללית הנפולה, אלא גם מסתבר לגרום לאנשים לשכוח דברים. זה היה קטע מעולה כשמסתבר שג'אהא שכח מהן שלו. אומנם עבר יחסית הרבה זמן מאז שהוא אוזכר בסדרה, אבל ברור שג'אהא אמור לזכור אותו. וזה עוד לפני הגילוי בסוף הפרק שפוליס, בירת הגראונדרים, בנויה על חורבות החללית ה13 שנפלה ושאותה אלי רוצה למצוא כי עליה כנראה הייתה היוצרת שלה. אני לא מאמין שמונרו מתה. כלומר ברגע שראינו אותה אי שם בתחילת עונה 2 היה ברור שהיא עומדת למות בקרוב. אבל היא שרדה ושרדה ושרדה בתור דמות סופר משנית. (קראתי שהיצר תיכנן להרוג אותה מספר פעמים וכל פעם שינה את דעתו בסוף). היא גם אחת מה100, מעניין אם מישהו סופר כמה מהם בעצם נותרו בשלב הזה. אבל לכל הרוחות מגיע לאנשי השמיים האלו. איזה מצב זה שהגענו אליו בסדרה שאני בעד הגראונדרים "הפראים". וכל כך מעצבן אותי שאנחנו לא רואים את מונטי מגיב לכל זה ולכך שאמא שלו מטורפת. כלומר אני מבין למה הוא תומך בה, מה גם שהוא בטח לא מודה לכל מה שהיא עשתה (כמו לרדוף אחרי ילד) - אבל אני רוצה לראות לפחות חלק מהסיפור הזה. והסיפור הכי שולי והכי מעניין הוא זה של מילר, שעוזר לקיין לרגל על פייק, בעוד חבר שלו בריאן הוא חלק מהאנשים הנאמנים של פייק. בפרק הזה בריאן כמעט מת בגלל המידע שעבר לאוקטביה בגלל מילר. ועכשיו בריאן רוצה לגלות מי בגד בהם. זה יכול להיות מאדו דרמטי, אבל אלו דמויות כל כך שוליות כשיש כל כך הרבה דמויות אחרות שקשה להאמין שנקבל משהו משמעותי בסיפור שלהם. ובמקביל קלארק משחזרת סצנה מהטיטאניק כשהיא מציירת את לקסה. ***די כבר עם המתח המיני הזה - לפחות תתנשקו כבר שוב!!!!*** ואז נשלח איש ההר האחרון בתור מתנה ממלך אזגדה החדש. והסצנות איתו היו מעולות לדעתי. נכון ששוב ושוב כבר ראינו את קלארק מתמודדת עם הרצח ההמוני שהיא גרמה לו - אבל זה בכלללא מתקרב בעוצמה לעימות עם אמרסון שלמרות שהוא עשה דברים נוראיים, אי אפשר שלא לחוש את הכאב שלו על כך שכל אנשיו, כולל שני ילדים שלו, מתו בגלל קלארק. טייטוס שעשה רושם דמות שולית מאוד עד כה - מסתבר שהוא יותר מזה. הוא כנראה מסתיר לא רק מקלארק אלא גם מלקסה שהוא מחזיק במרפי. ומה הוא יודע על תחנת החלל ה13? לדעתי הסדרה במקום ממש ממש מעולה מבחינה עלילתית - אבל סובלת מכך שכרגע יש לה כל כך הרבה דמויות שאין זמן לראות את כולם וגם א אלו שאנחנו רואים אין זמן לפתח במידה מספקת. &nbsp

didalf

Well-known member
חחח אני אוהבת שכולנו חשבנו ישר על הטיטניק

אהבתי מה שכתבת על בלאמי בפסקה הזאת - "אבל אני יכול לראות איך הטראומות הקשות שהוא עבר הובילו אותו למצב הזה".

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הודעות מהעבר פרק 3X07

שווה לקרוא את כל השרשור, אני שם את שלושת ההודעות הראשונות: http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/180367216/בידור/טלוויזיה &nbsp אני לא מאמין שזה קרה! סוף סוף ממומש המתח המיני בין לקסה וקלארק, ובצורה נהדרת עם קטע רומנטי מדהים. ואז היא מתה!!! מה זה? פרק שג'וס ווידון כתב? וזה היה פרק נהדר. ממש ממש לא היה לי חסר התרחשויות בארקדיה (בעיקר כי בגלל זה לא הייתי בשום שלב מתוסכל מבלמי בפרק הזה). והפלאשבקים לעבר היו מעולים. גם עשויים מעולה וגם הסבירו כל כך הרבה. בחיים לא חשבתי בעונה 2 כשלקסה אמרה שאם היא תמות הנשמה שלה תמצא מחליף ראוי, שזה בעצם משהו מבוסס על דבר אמיתי. (אם כי אני לא בטוח איך טייטוס היה מוצא את הצ'יפ אם לקסה הייתה נאכלת על ידי גורילה ענקית) זה מסביר את הקטע של הנייטבלוד שיש להם דם שחור, כי זה הדבר הזה שבקה הזריקה לעצמה כל הזמן. ודבר מגניב שזה אולי אומר הוא שהזכרונות של לקסה יעברו הלאה אל הקומנדר הבא (ואיזה מגניב שיש הסבר לתואר הזה). עכשיו השאלה היא מה יקרה הלאה - מה אלי תעשה כשהיא תגלה שקיים AI נוסף שמתקיים בסימביוזה עם מנהיגי הגראונדרים? מי יהיה הקומנדר הבא? (הילד ההוא שראינו כמה פעמים, או הבחורה מאזגדה שראינו פעם אחת) מה זה אומר לגבי המלחמה בסקייקרו? האם מרפי יחזור לארקדיה ויספר להם מה ג'אהא באמת מציע ושאלי גרמה לסוף העולם? מה אוקטביה תעשה עם אינדרה? ומה לכל הרוחות הולך לקרות עם קלארק עכשיו? לכל הרוחות, איך הרגו לי את לקסה &nbsp טאמבלר בסערה limors203/2016 | 15:06 ג'ייסון רוטנברג הפך לבנאדם הכי שנוא באינטרנט. ובצדק. עושה לנו בילדאפ מטורף בכל העונה, חופר על כמה שהוא מת על הרעיון של CLEXA, מאחד בין שתיהן סופסוף בצורה מדהימה (הבכי של לקסה ) ואז הולך והורג אותה. ציפיתי שזה יקרה, מהרגע ששמעתי שהשחקנית חוזרת רק כתפקיד אורח, אבל זה לא הפך את זה לפחות כואב. ועם כמה שאני אוהבת את הסדרה בכלליות ובלי קשר ללקסה, זה ימשיך לכאוב אבל חוץ מזוועת העולם הזו, באמת פרק מעולה. &nbsp פחדתי אפילו לבדוק גם ברוטוס הנחתי שזה המצב ואני מניח שיש אנשים שהודיעו שהם מפסיקים לצפות בסדרה - וזה מטריד אותי רק בגלל שיקולי הרייטינג הרגישים שהסדרה תלויה בהם. לדעתי זה מעולה. כלומר נשבר לי הלב לחלוטין, אני חצי מת מבפנים - אבל זה נעשה מעולה וככה אני בדיוק רוצה שסדרות יצליחו להזיז אותי. לא סתם ציינתי את ג'וס ווידון כי זה בדיוק סוג הדברים שהוא היה עושה, ואפילו בלי טאמבלר בזמנו, הוא זכה להרבה שנאה בגללם, אבל זה חלק ממה שהפך את הסדרות שלו למעולות. אחרי הכל זוגות מאושרים בסדרות הם כמעט אף פעם לא מעניינים. חוץ מזה שבמקרה הזה אי אפשר אפילו להאשים אותו כי ידוע שלשחקנית היו מחויבויות אחרות. כיביכול הוא יכל להשתמש בה במידה המוגבלת שהייתה לו ולהשאיר אותה בחיים בתקוה שבהמשך הסדרה שלה תתבטל והוא יוכל להחזיר אותה וליצור את קלסה הניצחית... אבל תכלס יש סיכוי גבוה יותר שה100 לא תשרוד לעוד עונה מאשר שסדרת בת של המתים המהלכים לא תשרוד לעוד עונה. העניין הוא שאם לקסה הייתה מתה בלי שמשהו יקרה בינהן אז באמת הייתי מתעצבן. וגם הייתי מתעצבן אם היא סתם הייתה עוזבת מסיבה עלילתית בלי שיקרה בינהן משהו. וגם הייתי מתעצבן אם היא הייתה עוזבת אחרי שקרה בינהן משהו. ככה לפחות זה לא שלקסה עזבה את קלארק או שקלארק עזבה את לקסה. אפשר לומר שגם אם הסדרה תמשך עוד עשר שנים וקלארק תתחתן עם בלאמי או עם רייבן, תמיד לקסה תהיה חלק חשוב מהעבר של קלארק. אם כבר לשנוא את רות'נברג אז בגלל מה שקורה עם בלאמי. הנה מאמר שבו הוא מצדיק את קו העלילה של בלאמי: http://www.tvguide.com/news/the-100-creator-defend... הוא מעלה כמה נקודות נכונות שבלאמי אף פעם לא ממש שיתף פעולה עם הגראונדרים כמו חלק גדול מהדמויות, והוא סבל מהם המון (הוא הנהיג את ה100 בימים הראשונים לאחר הנחיתה על הקרקע והם הרגו רבים מהם). אבל כל זה עדיין לא מצדיק את הטבח הנוראי ב300 גרואנדרים שהיו שם כדי להגן עליהם. וזה די מטריד שרות'נברג לא רואה את זה ככה. אבל תכלס עצם זה שמטריד אותי מה הוא חושב בדברים כאלו רק מראה שוב כמה הסדרה חזקה וכמה היא גורמת לי להרגיש רגשות חזקים. בהרבה סדרות אחרות קורים דברים אידוטיים, מעצבנים, לא הגיוניים - ואני לא הולך לבדוק כיצד היוצר של הסדרה מצדיק את זה. &nbsp &nbsp

didalf

Well-known member

ניק: "מה לגבי קלייבן (קלארק + רייבן) זה משהו שבטוח עלה לאנשים בראש. זה לא באמת נראה לי, אבל יותר מאשר קלארק ואוקטביה." זה כי עוד לא פגשת את דילן
וזה פרינסס מקניק בשבילך
&nbsp "(אם כי אני לא בטוח איך טייטוס היה מוצא את הצ'יפ אם לקסה הייתה נאכלת על ידי גורילה ענקית)" - תכלס
&nbsp אני גם נאלצת להסכים עם עוד משפט של ניק מצטעת מראש: "אני דווקא מאוד אשמח עם בלארק יקרה. לדעתי יש להם כימיה מעולה עוד מהפרק הראשון של הסדרה ומערכת יחסים מאוד מורכבת עם הרבה מורדות. אבל אני לא אתאכזב גם אם זה לא יקרה. ואני בהחלט אעדיף שהם יהיו חברים ממש טובים מאשר שימשיכו להיות אויבים." -
1. כל חלקי המשפט חשובים (כלומר גם זה שלא נורא אם לא, ויותר חשוב שיהיו חברים) 2. לא עכשיו כמובן, טו סון. עוד עונה-שתיים ככה. &nbsp וגם עם זה: "כלומר נשבר לי הלב לחלוטין, אני חצי מת מבפנים - אבל זה נעשה מעולה וככה אני בדיוק רוצה שסדרות יצליחו להזיז אותי." -

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עוד הודעות מהעבר על פרק 3X07

כשאיגור ראה כמה ימים מאוחר יותר את הפרק וגילה (גם שם יש תגובות): http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/180443524/בידור/טלוויזיה &nbsp אמנם ציפיתי שיקרה משהו מרוב ההודעות שלכם, שמהוות מיני ספוילר בפני עצמן , אבל עדיין היה שוק כשזה קרה (אבל הגיוני כי השחקנית עכשיו משחקת ב-Fear TWD).. קראתי את ההודעות שלכם על הפרק, ואני לא זוכר מי כתב/ה שלא מגיע לדמות הזאת מוות בתאונה אבל אני חושב שדווקא זה "טוב" שזה קרה ככה.. כי תאונות זה משהו מהחיים וזה משהו שעלול לקרות (במיוחד כשיורים בנשק שלא רגילים אליו לכל הכיוונים בלי חשבון). זה מביא לסדרה משהו אותנטי קצת בעיני.. ובכלל החלטה אמיצה של היוצר. אהבתי את ההשוואה שניק עשה לג'וס ווידון, זה בהחלט משהו מסוג הדברים שהוא היה כותב (כי הוא ניזון מדמעות של גיקים, זה ידוע). באשר לדברים האחרים: 1. כל הסיפור של ת'לוניוס עם אלי קצת מזכיר לי את העלילה של סטאניס ומליסנדרה ב"משחקי הכס".. אפילו הבגדים שלה אדומים גם. אבל נראה עכשיו, עם ה-AI הזה שהוציאו מהעורף של לקסה, הולך להיות מעניין. 2. אני קצת לא אוהב את העלילה של ג'ספר האפל.. קצת יותר מדי פלאשבקים לפין (שהיה דמות כיפית שהפכה לאפלה וסופה מר).. במיוחד עכשיו כשהכל אפל מסביב, צריך את הקומיק רליף הזה שהיה ג'ספר (ומונטי). 3. מרפי הפך מדמות שלא הכי אהבתי לאחת הדמויות הכי טובות בסדרה הזאת. הסצינות שלו עם טיטוס היו מצויינות! 4. אני אוהב איך לא מתייחסים ליחסים חד מיניים, בין גזעים וכו' כמשהו חריג אלא מחליקים את זה. זוג כמו מילר ובריאן לא מקבלים הרמות גבה וכלום.. זה מקסים בעיני (חבל שנראה שצריך אפוקליפסה בשביל להגיע לזה..) טוב, אני חייב לצאת אז אני אסיים את ההודעה כאן בנתיים. כשאשוב הביתה, אצפה בפרק 8 ואז אחכה אתכם לאפריל כמו ילד טוב, להמשך) &nbsp &nbsp וליאורה כותבת על התגובה של טאמבלר ואני קצת יוצא נגד (אני לא בטוח אם אני מסכים מאה אחוז עם מה שכתבתי שם, אבל כן יש לי כמה נקודות טובות) http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/180420879/בידור/טלוויזיה &nbsp אחרי כל הזעם והעצב לגבי המוות של לקסה, הקהילה הלסבית של טאמבלר החליטה לעשות מעשה ומלבד לאיים על החרמת הסדרה הם פתחו בקמפיין גיוס למען The Trevor Project, שזה ארגון שמספק תמיכה נפשית לצעירי קהילת הLBGTQ שנמצאים במצב אובדני. וזה ממש ממש מקסים בעיני. https://www.classy.org/fundraise?fcid=625415 &nbsp &nbsp מקסים כן, אבל גם מגוחך ומגעיל גם ברוטוס המטרה של גיוס כספים למטרה ממש טובה היא בהחלט דבר טוב. גם מאוד טוב להפנות רגשות כעס למעשים טובים. אבל בהודעה הכתובה עצמה הם היו ממש מגוכחים. וזה בסדר גמור לכתוב דעות חזקות כאלו בכל מקום בערך, אבל כשמקשרים את זה לצדקה כל כך חשובה זה מגוחך. דבר ראשון הם קישרו בין יוצרי הסדרה לגרימת התאבדויות של צעירים. זה דבר נוראי באופן כללי. אבל ממש מגוחך כשמדובר ביוצרים של סדרה שיצרו את הדמויות הלהטביות האלו. זה שלא שאנחנו חיים בעולם בלי הומופוביה בשום מקום חוץ מהרג של דמויות בסדרות. התאבדויות של בני נוער נגרמות בגלל התבטאויות של פוליטיקאים בכירים, בגלל התבטאויות של אנשים רגילים ובגלל התבטאויות הומופוביות בטלוויזיה, וגם את זה עדיין יש הרבה. אז מגוחך לומר שסדרה שבה בעצם יש דמויות להטביות היא זאת שגורמת להתאבדויות. לדעתי זה שהסדרה יצרה דמות של אישה לסבית, באופן מוצהר, שמנהיגה את העם שלה זה דבר מדהים. הדעה האחרת היא גם מקובלת, אבל בכך שהם קישרו את זה לצדקה הם כאילו מבהירים שרק הדעה שלהם, שהסדרה עשתה משהו נוראי היא הנכונה. לפחות אם היו כותבים שזאת הדעה של חלק מהם ולא לקבוע את זה כעובדה. *תארי לך שכל פעם שבתוכנית דמות אפרו-אמריקאית תמות יפתחו משהו כזה בשביל צדקה כמו black lives matter. בקיצור זה גם מזלזל בבעיות האמיתיות שיש, לא רק בעולם האמיתי, אלא גם בנוף הטלוויזיוני. וזה גם מכפיש יוצרי סדרה באופן ממש ממש חמור שלא מגיע אפילו ליוצרי סדרות שבהם בעצם אין שום ייצוג להטבי. אבל בהחלט טוב שכל המעריצים המעוצבנים (ולחלוטין זכותם להיות מעוצבנים ואפילו להחרים את הסדרה מעכשיו) יפנו את המרץ שלהם לדברים טובים יותר מאשר כתיבת פוסטים חוזרים ונשנים בטאמבלר. &nbsp

didalf

Well-known member
אני מסכימה עם ניק יותר מידי

תיכף דילן תחרים אותי
&nbsp אבל אני מסכימה עם כל מה שאמרת לאיגור על בלאמי (מינוס זה שקשה לך לאהוב אותו אני עדין אוהבת את האידיוט הזה) &nbsp וגם מסכימה עם נקודות 3+4 של איגור.

LeAnnDylan

Well-known member
לגמרי מחרימה אותך

הייתי שמה לך גיף שמתאר את המצב שלי עכשיו אבל זה ספוילר

טוני החתול

Well-known member
מנהל
והודעות מהעבר על פרק 3X08

אני כתבתי ואז ליאורה הגיבה לי (עדיין צפתה) http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/180428608/בידור/טלוויזיה &nbsp בכלל לא ראינו את קלארק ומה קורה עם המוות של לקסה. זה נראה לי רעיון טוב לעשות פרק שמתמקד רק בארקדיה, במיוחד אחרי פרק שהראה רק את האירועים בפוליס. זה גם נותן הרבה יותר זמן להתמקד בדמויות ועלילות. (אם כי משום מה אמא של קלארק נעלמה). אבל כמובן שזה גם מטריף אותי כי אני רוצה לדעת מה קורה שם. הפרק היה כמובן פחות טוב מהפרק הקודם, אבל פרק די טוב לדעתי, עם כמה מחסורים. אהבתי את הפיתוח של זה שרייבן מבינה שמשהו לא טוב קורה עם אלי ואיבוד הזכרונות. אבל העלילה הזאת הרגישה קצת לא קשורה לכלום הפרק ולא דרמטית מספיק. חשבתי שיתפסו אותם ויחשבו שהם עובדים עם קיין. בשלב הזה הייתי חושב שעלילת עיר האורות די משעממת אם לא היה לנו את הגילויים של פרק שעבר. העלילה הטובה הייתה הראשית. אהבתי את זה שהיה טוויסט על טוויסט, שבעצם קיין ידע שהם יודעים שהוא מצוטט להם והצליח ככה ליצור תוכנית. אבל בסופו של דבר היא הייתה לא ממש טובה והיה לי ברור שלא תצליח. קיוויתי שלפחות הם תיכננו את זה מספיק טוב כדי שלינקולן יוכל לברוח (ואז להתאחד עם אוקטביה מחוץ לעיר). אהבתי לראות את הספקות הגדלים אצל מונטי ובלאמי. אבל לפחות במקרה של בלאמי זה מרגיש לי קצת מידי מאוחר מידי. אני לא יכול להסתכל עליו אותו דבר עכשיו שאני יודע שהוא היה חלק ברצח של 300 איש. את מונטי פשוט לא ראינו מספיק בפרקים הקודמים כדי בכלל לדעת מה הוא חושב, זאת הבעיה עם תוכנית שמתקדמת כל כך מהר עם העלילה שלה. גם מעצבן אותי שלא ברור מה הדעה של ג'ספר על האירועים האלו. ובעלילת המשנה הקטנה שאני אוהב - עכשיו אנחנו יודעים שבריאן יודע שנייט הוא גם חלק מהקבוצה של קיין (או רק חושד). מהסיום לא ברור מה מונטי ובלאמי הולכים לעשות הלאה, מעבר ללשקר לגבי המעורבות של נייט והרפר בבגידה של קיין. אני מקווה שזה יוביל למצב שבריאן יהיה באותו צד של נייט. אם כי אני רוצה לראות תגובה דרמטית יותר לגילוי של בריאן שנייט עבד עם אוקטביה ובכך סיכן את החיים שלו בכפר של הגראונדרים. אבל עם כל העלילות והדמויות יש לי תחושה שלא יהיה זמן להיכנס לעומק של זה. לפחות קיבלנו נשיקה בינהם ולא רק חיבוק כמו בפרק 6. תכלס זה ה100 ושניהם דמויות שוליות, אז אני די בטוח שאחד מהם ימות בקרוב. &nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
טוב אז היום אנחנו חוגגים

את יום ההולדת של המלכה שלנו, לקסה קום טריקרו
לקסה הייתה חוגגת יום הולדת 27 היום
ונכון שבערך כל שרשור מאז 206 היה שרשור חגיגות
אבל היום זה היום הולדת האמיתי שלה, אז נשקיע בהודעה מיוחדת משלה

LeAnnDylan

Well-known member

נאחל לה שתחגוג עם הרבה נרות
ומציאות חלופית בה היא חיה באושר עם קלארק

למעלה