דיוני The 100 (עונה 3) לתחילת השבוע

didalf

Well-known member
כן אני זוכרת

בגלל זה ידעתי על כל הסיפור הזה דובר על זה מלא, מספיק כדי שאני אזכור גם כמה שנים אחרי. &nbsp אבל זה פסיכי וקצת מוגזם התגובה הזאת. במיוחד זה שהיוצר נאלץ להעלם בגלל זה. &nbsp רק אל תנטשי שוב!!!!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואו, שכחתי מזה

כלומר אני זוכר את הרמה שזה הגיע באינטרנט, אבל שכחתי שגם היו שלטי חוצות. &nbsp אין לי בעיה במיוחד עם זה שג'ייסון נאלץ להעלם מהרשת בגלל שנאה שהוא קיבל. זה הכעיס מאוד אנשים וזה הגיוני. &nbsp מה שמטריד זה שמדברים על כמות המוות של דמויות להטביות בכזאת עוצמה שמרגיש לי מוגזם כי זה בכל זאת מוות של דמויות פיקטיביות בטלוויזיה. וזה בתקופות שיש פשעים הומופוביים אמיתיים שקורים. ובמיוחד כמות לא הגיוניות של רציחות של נשים טרנסג'נדריות בארה"ב. שלא לדבר על הגורמים של תנועת Black Lives Matter. אז זה לא שבגלל שיש את הדברים האלו אסור גם להתלונן על דברים אחרים, אבל זה נראה לי צורם כשמשתמשים גם בדיבור על מוות כאילו זה אותו דבר. עם כל כמה שזה כואב לצופים, המוות של דמות פיקטיבית הוא לא באותו מישור כמו מוות של אדם אמיתי, גם אם יחסית מעט אנשים הכירו אותו.

limors2

Active member
להגנתם, היום וכיום זה לא היה קורה

וכי אני מתעצלת לכתוב עוד הודעה (למרות שאני אמורה להגדיל כמויות)- לא מתכוונת לנטוש הפעם

didalf

Well-known member
ד"א שיחקתי קצת עם הבדידים

ואלא אם תהיה פגרה העונה אמורה להסתיים ב2.9. אם מעכשיו נראה כל יום פרק אחד נגיע בדיוק אבל ממש בדיוק לסיום העונה עם כולם. אז יש לנו מרווח אבל לא יותר מידי. אני אשמח אם מתישהו נוכל להעלות קצב חזרה, אבל מעדיפה צפיה איטית שלכולם נוח איתה מאשר לרוץ קדימה ואז לחכות או לגרום למישהו להרגיש שזה מטלה.

LeAnnDylan

Well-known member
אני השבוע קצת מתקשה

אבל אני אשתדל להדביק פערים כמה שיותר מהר. ומשבוע הבא לא תהיה לי בעיה לחזור ל-2 פרקים ביום.

didalf

Well-known member
אוקי אני אנסה אז מחר לעשות הפסקה

אבל כאילו כמה שאני אוהבת את הגיפים והממים שלך (שזה מאד מאד) אם זה מקשה עלייך כי זה ים זמן אז את לא חייבת להשקיע עד כדי כך

LeAnnDylan

Well-known member
זה לא הגיפים שבעייתיים

למרות שלאחרונה תפוז כן גיי במיוחד. זה הפרעות הקשב והריכוז שלי. אני מחפשת גיפים ואז נשאבת לכל מיני אתרים שמהם פירסמו את הגיפים וקוראת דיונים על הפרקים של אנשים חסרי טעם. והדיונים גם לא כאלה מעניינים אז בכלל אני לא מבינה מה לעזאזל הבעיה שלי

didalf

Well-known member
חחחח אוי זה באמת בעיה

ולגמרי משהו שמתאים גם לי לעשות.

limors2

Active member
מתנצלת, גם אני קצת עמוסה בזמן האחרון ולא מספיקה לראות הרבה

אבל מלבד היום (שבו עוד לא ראיתי את 3X07 ואני מבטיחה שזה יקרה), בגדול אין לי בעיה לראות לפחות 2 ביום, אולי רק במקרים נקודתיים של קושי. אין צורך מבחינתי לרדת לפרק ביום

didalf

Well-known member
לא כן הכל בסדר

תגרמו לבנאדם להתמכר ואז תקחו את המנה שלו, אנשי הר שכמותכן
&nbsp סתם הכל בסדר רק דיווחתי שגם בקצב איטי יחסית נצליח להגיע לסיום עם כולם.

limors2

Active member
מעודד לשמוע! בטוחה שנגיע

אם וכשיהיה צריך אני אתעדף צפייה בפרקים, מאמינה שלא אשאר במצב הזה לנצח

LeAnnDylan

Well-known member
אני צריכה התחשבות רק היום ומחר

ברביעי אפשר לחזור ל-9+10

limors2

Active member
אין לי בעיה לראות היום רק את 8, אם צריך

בהתחשב בנסיבות.

didalf

Well-known member
מה לא הבנתי

איזה נסיבות? מה פספסתי? חשבתי שעושים הפסקה אבל אני רואה שכולן הגעתן ל7 אז לא צריך. נכון?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מזכיר גם כאן שיש סיכוי שתהיה תקופה קצרה שהפורום לא יפעל

בגלל שחלק מהקטע של הצפיה הזאת זה דיונים תוך כדי אז תקחו את זה בחשבון. מהסיבה הזאת גם חשוב שתהיה לכן אפשרות לדבר באג'נדה, גם אם זה רק לתקופה קצרה, פשוט כי יהיה חבל שתעצרו בגלל משהו כזה. אני יודע שזה לא אידיאלי (בעיקר בגלל הגיפים), אבל זה נראה לי עדיף על עצירה מוחלטת.

למעלה