הנחיות למצב חירום פורומי
להכנס

Lion_Heart

Well-known member
יש לי "תכניות" להגיע לשם מתישהו בעוד שנה-שנתיים

ודיסנילנד פריז קודם וקרוז דיסני...זה יהיה נפלא

LeAnnDylan

Well-known member
אממ אני מבקשת

דיסנילנד יש רק אחד והוא כאן באנהיים. יש דיסניוורלד (באורלנדו) ויורו דיסני (בפריז) ואני יודעת שאתה יודע את זה אז לא ברור לי למה אתה מערבב בשר וחלב

Lion_Heart

Well-known member
אממ...כי זה טעים

HAM AND CHEESE SANDWICH ! CHEESEBURGER FILLY CHEESE STAKE הם רק כמה דוגמאות למה זה נהדר לשלב בשר וחלב! אבל בואי נחזור לנושא ! אני הייתי ב יורודיסני דיסניוורלד וסליחה! אבל ככה שוכחים את דיסנילנד טוקיו? וDISNY SEA? גם בטוקיו? שהייתי בהם "מתרברב קלות"

LeAnnDylan

Well-known member
שום דבר שמגיע מיפן לא שווה איזכור

ואיכס, מילא פילי צ׳יזסטייק, או צ׳יזבורגר (שטת שניהם אני לא אוכלת אבל יכולה להבין את המשיכה) אבל הריח של ham זה הריח הכי מזעזע שקיים
בעע בכל טנקסגיבינג אני מתה קצת מבפנים כשהריח של הגועל הזה נישא באוויר. בע

Lion_Heart

Well-known member
וואאוו

כמו שהומר סימפסון אמר ...HAM
https://giphy.com/gifs/univisionnoticias-IcDUSUn37uf7O הייתי ביפן...הכל שם מדהים ונפלא(חנויות המכולת שם...אוי אני נהיה רעב רק מלחשוב על האוכל שם) ולחשוב על האוכל שאכלתי (הראמן...הראמן
) שם גורם לי לרצות לחזור לשם , טוב, אני חוזר לשם , &nbsp ודיסני טוקיו היה מושלם!

מילי08

Well-known member
הייתי ביורודיסני לפני שנתיים. איך בא לי שוב

הייתי יכולה לחיות שם, אפילו בלי לטפס על מתקנים. רק לרדוף אחרי הדמויות כל היום

Lion_Heart

Well-known member
גם אני!

לקחתי חתימות מבערך כל דמות שראיתי שם...יש לי איזה 3 חתימות מאריאל(ומכל השאר) 1 מטוקיו 1 מפריז 1 מדיסני וורלד הדמות האהובה עלי היא דייזי! ואכלתי שם ה-כ-ל! יש לי אפילו תמונה של דלעת מקלקר שמישהו(לא אני) נתן בה ביס כי שעמם לה

מילי08

Well-known member
הצלחת להשיג חתימות?

בפריז צריך להירשם ולעמוד בתור כדי רק לחזות באיזו דמות. כשהייתי שם בתור ילדה אז כל הדמויות הסתובבו בפארק ואיפשרו לכולם לגשת אליהם. &nbsp אני לא אוכלת כל דבר...בטח שלא דלעת מקלקר
אבל בזבזתי שם מלא כסף על מתקנים ומזכרות. תרמתי את תרומתי הצנועה לחשבון הבנק של תאגיד דיסני העני.

Lion_Heart

Well-known member
הייתי שם

כן, לפעמים צריך לעמוד בתור, אז עמדנו בתור, ולפעמים הדמויות באות להתרועע איתך בארוחת בוקר שזה גם ממש נחמד ב HOLOWEEN (באמריקה) במסעדה של קרואלה דה ויל (שהיתה ממש חמודה בצורה המרושעת הזאת) ונשארנו רק אני ואישתי והמלצרים הנחמדות מאוד ואז ראינו דלעת קישוט עם ביס , ואחת המלצריות ואנחנו ניסינו להבין מי יתן ביס בדלעת מקלקר וגילינו שזאת אחת המלצריות ששעמם לה
, פלוס גילינו גם דלעת מקלקר קטנה וקצת מכוערת בשם פרנק (נדמה לי שזה היה השם) שהממונה על המלצרית אמר לה שזה מכוער ולא לשים את זה לקישוט והיא שמה את זה בכל מקרה ועכשיו זה MASCOT... ואני מוכן לאכול הכל...חוץ מכמה דברים מאוד ספציפיים(שומר וכל טעמי האניס זה השטן, אמרתי כבר?) וקניתי ה-מ-ו-ן מזכרות שיש לי לידי כעת

מילי08

Well-known member
איזה כיף. נשמע שאפילו העובדים הזוטרים שם

כלומר, אלו שהם לא נסיכים ונסיכות, הם מגניבים וכייפים. &nbsp יא, איך בא לי שוב

Lion_Heart

Well-known member
יש לי זכרון מלפני 20 שנה(!)

של אחד מעובדי הנקיון שם (לבוש בחליפה סגולה יפה)שהיה מתגנב מאחורי אנשים בתור ל HAUNTED MANSION והיה מפחיד אותם (בצורה הדיסני\חמודה ) אז הצטלמתי איתו,
והיתה לי גם תמונה מאז שלי ושל קוסם רחוב שלפני כמה ימים פרש...ניסיתי למצוא את התמונה...אבל 20 שנה, זה נעלם...כה מצער!

מילי08

Well-known member
זה נהדר! אנשים טובים במקום טוב

כשכתבתי מקודם "כשהייתי הילדה", זה היה במקום לכתוב לפני 20 שנה כי לכתוב לפני 20 שנה זה מבהיל (הגיל! הגיל!) אבל לכתוב "כשהייתי ילדה" (למרות שכבר הייתי בת 15) נשמע מאוד ערטילאי.. כאילו שזה היה לפני רגע

Lion_Heart

Well-known member
אגב, המתקן הכי טוב שהייתי בו בדיסני וורלד

זהFlight of Passage-מדהים! חוויה נהדרת, גורמים לך להאמים שאתה רוכב על יצור מעופף, וזה עובד, הם גורמים לך להאמין! ואני הייתי על זה איזה 8 פעמים! זה ב Animal Kingdom יש גם את הRIDE של המילניום פאלקון שגם על זה הייתי...יותר פעמים משאני רוצה להודות (SINGLE RIDER ואיכשהו בכל פעם הייתי עם אישתי, אז זאת טקטיקה שעבדה נהדר)הזכרתי שיש מצלמות סודיות? שצריך לגשת למישהו(הצלם) בלי מצלמה ואתה מקבל גיפ שלך בSTAR WARS לפני שתגיעי לשם תבדקי על זה!

מילי08

Well-known member
להגיע לשם נראה כרגע כפנטזיה מאוד לא מציאותית

אבל תודה! אני אזכור את זה

Lion_Heart

Well-known member
כרגע

זה נראה פנטזיה לא מציאותית כרגע! אבל. . .א-ו-פ-ט-י-מ-י-ו-ת!
אני מקווה שבעוד שנה שנתיים אהיה בדיסני פריז

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מניח שאתה מדבר על עתיק שבו אפשר שוב לטוס לחו"ל

כמו בעבר הרחוק

Lion_Heart

Well-known member
אל דאגה

נקים שבט נוודים וננדוד מפורום לפורום כמו אבותינו הברברים

למעלה