דיוני The 100 (עונה 3) לסוף השבוע

didalf

Well-known member
לא

היא לבשה את הכותונת השחורה בסצנה ההיא!!!! פה היא עם מכנסיים בכלל. "מבחינתי הכל זה פרק אחד ארוך"
יש תמונות שאני מזהה שעוד לא ראיתי אבל בלי הקשר זה לא אומר לי הרבה אז לא נורא.

limors2

Active member

עם כל האהבה שלי אליהן בתור עצמן, המימז זה הדבר הכי טוב שיצא מהסיפור הזה

didalf

Well-known member
המאה פרק 3X05

ג'אהא מוצא איכשהו את דרכו חזרה למחנה ומחפש מסכנים שיקחו את הסמים שלו ויצטרפו לעיר הקוקו. למרבה הצער הקורבן שהוא תופס זאת רייבן שסובלת מכאבים חזקים אבל מסרבת לטיפול והיא גם לגמרי בודדה. בסוף היא אכן נופלת לסם. לאאא ריבן
לקסה וקלארק רוכבות להן בסבבה עם הגופה של מלכת הקרח לאות ניצחון, אבל מגלות מחזה נורא - פייק + צבא הטומטומים טבחו בגראונדרים
אבל בלאמי שכנע אותם להשאיר את אינדרה בחיים. מקבל נקודה אבל עדיין במינוס מאתיים. לפחות הוא לא לגמרי איבד את זה, רק 95% מ"זה". לקסה חדורת נקמה, הפעם בצדק. הן מזמנות את קיין לפגישה אבל אוקטביה מגיעה ומצליחה להגניב את קלארק פנימה לנסות להגיע לליבו של בלאמי. למרבה הצער הבנאדם בפאקינג טרנס של טרלול. מה יש לךךךךךך סנאפ אאוט אוף איט!!! וואי השיחה שלהם שברה לי את הלב, באמת. במיוחד כשהוא הטיח בקלארק כמה דברים בכל זאת נכונים - שהיא עשתה עסקה עם לקסה שגרמה להם להרוג אנשים שעזרו להם. הוא כן הספיק להכיר את מאיה בינתיים. וזה שהיא עזבה אותם. ואותו, הוא הרגיש נטוש אישית
ואז קלארק פשוט בכתה שהיא מצטערת. ושהיא עזבה אותם כי היא ידעה שיש להם אותו. אעהאההה
ואז לרגע חשבתי שהיא סופסוף שחררה אותו מהטרנס הפסיכי שהוא נמצא בו (ממש אפילו העיניים שלו נראות כבויות כאלה) והוא החזיק לה את היד ולרגע נראה שהוא בצד הנכון ואז לאאאאאא הוא שם אזיקים. למההההההה
אוקטביה הסמוראית משחררת אותה והן בורחות חזרה בעזרתם של מרקוס ואבי. כפרעל מרקוס באמת איזה נסיכי. הן חוזרות וקלארק מודיעה ללקסה שיש לה כל זכות לצאת למלחמה ובשלב זה מצידי שתמחק את כל החלאות האלה שהצביעו לפייק!!!!!!!!! רק שנציל קודם כמה אנשים חשובים (פלוס בלאמי כי הוא דפוק כרגע אבל אני עדיין אוהבת אותו, נציל אותו ואז נכפכף אותו מספיק עד שהוא יתעשת). אבל קלארק משכנעת אותה להפסיק את מעגל הדמים ולא לנקום. ואז לקסה מסכימה - "דם לא חייב דם" מה
דווקא עכשיו הכי כן!!! אבל מה התוכנית בדיוק כי פייק החלאה כולו נחוש למלחמה הוא לא יעשה הסכם שלום. אוףףף זה מרתיח אותי באמת אני לוקחת את רציני מידי הוא כ"כ מעצבן אותייייי כבר הגענו לשלום מה עכשיו אתה עושה בלגן יאידיוט. ולא זה לא השטח שלכם!!!! הם חיו פה כבר 100 שנה!! תגידו תודה שהם חולקים איתכם. ומה אתה עוצר את לינקולן?!?!?!
לרגע כבר נפגעתי כבר ממילר אבל הוא עדיין בצד שלנו והעביר ללינקולן תרופה, גוד בוי. גם בפרק שעבר גילינו שהוא כבר מצא את החבר שלו [הוא חיבק אותו בטקס זיכרון], חבל שלא ראינו את המפגש המחודש. אה וגם מרפי ואמורי שודדים אנשים עד שזה מסתבך להם, הם כאלה זוג חמוד

limors2

Active member
החלק האהוב עלי בפרק:

לקסה: "קלארק, את אסירה שלי" קלארק: "תני לי ללכת לדבר עם האנשים שלי" לקסה: "לא" קלארק: "כן" לקסה: "....כן" כל הכבוד לקסה
ואז היא עוד ממשיכה את זה ומסכימה לוותר לאנשי פייק המעצבנים על רצח האנשים שלה ולנסות שוב להגיע להסכם שלום, והכל כי קלארק ביקשה. לקסה, את קצת סמרטוט מאוהב
&nbsp בלאמי שובר לי את הלב
מטומטם קטן ומיוסר שלא מצליח לעמוד מול הדברים שהוא עשה, בלי התמיכה של קלארק
אבל למה אתה מבטא את הכאב שלך בצורה איומה שכזו, אוף איתך
&nbsp אני בעד שקיין יהרוס את ג'יכסה ושטיפות המוח המטרידות שלו שהשתלטו עכשיו על רייבן, ובהקדם. &nbsp &nbsp אה ואם הי ספק לגבי האמריקאיות של אנשי התיבה, פייק שמחליט לשחק כובשים ואינדיאנים הוכיח לנו שהם לגמרי כאלה

LeAnnDylan

Well-known member

לגמרי סמרטוט מאוהב
אבל אהבתי שהיא אמרה לאינדרה, our people act as if war is easier than peace if that's so, should we not try and achieve the more difficult goal מלאת תובנות ההדה שלי
&nbsp "פייק שמחליט לשחק כובשים ואינדיאנים" חח לגמרי
חמור
זה מזכיר לי שראיתי השבוע באינסגרם איזה לייב Q&A עם איזה מישהי מהסדרה והיא התחילה את הוידאו הזה ב"אני גרה עכשיו ב'בלה בלה שם ארוך בלה בלה' וזוהי אדמה כבושה שלא שייכת לנו, אבל אני גרה כאן. אני פשוט רוצה להכיר בזה שאני גרה על אדמה כבושה ושאני מודעת להיסטוריה שלה. לא שיש לי משהו לעשות עם זה, אבל אני מכירה בזה" ולא החלטתי אם זה ממש נאור מצידה או ממש מטומטם.

LeAnnDylan

Well-known member
אה, ואלו הגיפים שרציתי להעלות

זה מה שקורה שתפוז לא נותנים לי להעלות גיפים אחרי שאני כותבת את הטקסט שלי
העליתי כמה ואז כתבתי. ואז קלטתי שלא העליתי בהתאם לטקסט. אבל לא נורא. סתם תירוץ לעוד הודעה עם גיפים.

LeAnnDylan

Well-known member
305

קלארק ולקסה אהעהעהאהעעהעה רוכבות על סוסים. והמבטים המאוהבים שלהן
אהעהעה איזה זוג יפה הן
אני אפילו לא הולכת להשקיע מאמץ בפייק ובלאמי הנאלחים האלה. אני רואה את הסצנות שלהם ומתמלאת זעם כל פעם מחדש. שימותו שניהם
המבט של לקסה כשהיא רואה את כל המתים
שניה אחת היא מפנטזת על ליל הכלולות שלה עם קלארק, ושניה אחרי זה... אינדרה מדממת
למה הם עושים לי את זה?!
אוקטביה I was born for this נותנת לי חיים בלאמי ולינקולן מחליפים מבטים טעונים וזה רק מכעיס אותי יותר כי אם בלאמי היה באמת מאמין שמה שהוא עושה זה הדבר הנכון הוא לא היה נראה כמו כלבלב נזוף אחרי שקרע את כל הספה. רייבן עצבנית שאבי פיטרה אותה. אבל סירייסלי רייבן, למה להיות עקשנית, לכי תבדקי את הרגל שלך. אני לא אוהבת שאת סובלת
ג'ועל ואלי מגיעים לארקדיה. הו לא. השומרים הורגים את אוטן, זו הייתה סצינה כזאת מפגרת אלוהים. אבל זה היה בשביל המשפט " Death is not the end" אמורי ומרפי שודדים צוענים. יפה לך הלוק של ג'וק מת, מרפי. May those you love be eaten by wolves before your eyes זו ברכה שאני הולכת לאמץ
פייק יהיה הראשון שאני אשתמש בה עליו
הצחיק אותי שאבי וקיין מדברים עם ג'ועל והוא כזה "מצאתי את עיר האורות" וקיין כזה זה נפלא *רואה את הפרצוף של אבי* "מה, לא?" ואז אבי כזה "תשאל את חבר שלו אוטן, אפרנטלי הוא שם עכשיו" והפרצוף שהיא עשתה כשהיא אמרה את זה גרם לי לגחך בקול
אבי זורקת שיידז זה מעולה אוקטביה צועדת בין כל הגופות
אגב אפשר רגע לציין כמה יפה אוקטביה עם המבטים העצובים שלה? קלארק מבקשת מאוקטביה לדבר עם בלאמי ואוקטביה כזה "מאז שזרקת אותו הוא לא אותו בן אדם. היית יודעת את זה אם לא היית נוטשת אותנו" אבל לייק, איך אפשר להאשים את קלארק. הדה עשתה לה עיניים. מי לא היה הולך שבי אחריה
לקסה מתנגדת לרעיון כי חוששת שזה יגרום למוות של קלארק. אוקטביה אומרת שתכניס אותה בסתר. לא מספיק שבלאמי ופייק רוצים להמשיך לרצוח את שבטים של גראונדרים, עכשיו הם גם רוצים לחפף משם את כל החולים, גם את אלה שבקושי עומדים על הרגליים. לינקולן מנסה להתנגד וזה מסתיים עם בוקס לבלאמי. לא יכולה להגיד שלא הגיע לו. ג'ועל מרצה לחבורת פאתטים, רייבן אומרת לו שהוא צריך להתבייש בעצמו שהוא מוכר להם שקרים ואלי מבינה מה שקלארק הבינה מזמן שהיא צריכה לבחור בה ראשונה... מכניסים את לינקולן והגראונדרים למעצר, חשבתי שהם תיכננו רק להעיף אותם משם. עכשיו פתאום מכניסים אותם לכלא. וטפ? אוקטביה מזייפת עצבים על בלאמי שהם בערך 5% זיוף ו-95% עצבים אותנטיים כדי להביא אותו לקלארק. עיצבן אותי שהוא אמר לה הגיע הזמן להפסיק לשחק אותה גראונדרית. אבל אהבתי את התשובה שלה: "אני לא משחקת, זו מי שאני. אתה אח שלי אני לא צריכה להגיד לך את זה" וגם כשהיא הכניסה אותו לקלארק היא כזה "עכשיו סיימתי"
בלאמי יוצא על קלארק. תמות טוב. הייתי מאחלת לך שהאנשים שאתה אוהב יאכלו ע"י זאבים. אבל האנשים שאתה אוהב הן אוקטביה וקלארק (אבל אתה לא מודה בזה עכשיו כי נעלבת שהיא בחרה בלקסה על פניך) "הם הראו שוב ושוב מי הם" סרייסלי בלאמי? גו פלואט יורסלף. בינתיים אנשי ארקדיה הרגו פי 10 יותר גראונדרים ממה שהגראונדרים הרגו לסקייקרו. לקסה צירפה אותם לקואליציה שלה, היא הסכימה לא לנקום על הטבח של פ'ין, הם חיסלו את האיום של אזגדה. מה אתם עשיתם בתמורה חוץ מלהרוג אותם ולהיראות כפויי טובה שוב ושוב. וואו הוא כל כך מעצבן אותי. People die when you in charge וואו. אתה חתיכת זבל אני מצטערת אבל אני לא מקבלת את הטיעון של בלאמי. כי כל הדברים שהוא ציין שקלארק עשתה כדי לפגוע בו קרו לפני שהוא ראה אותה בפוליס. ז"א שהם לא היו שיקול בהחלטה המפגרת שלו להצטרף לפייק. מאז מפגש הצמרת שלקסה צירפה את סקייקרו לקואליציה, והיא הודיעה להם (כשבלאמי נוכח) שהם ינקמו במי שאחראי לזה, הם לא עשו שום דבר להפר את האמון שקלארק עבדה כדי להשיג. בלאמי אומר שהם בגדו בהם, אבל להכניס את אחותך לכלא על זה שנולדה זו לא בגידה? להרוג צבא של 300 לוחמים שבאו לעזור לכם, זו לא בגידה? לתת ל-300 אנשים על הארק למות כדי להציל את התחת שלך, זו לא בגידה? היו שם כל כך הרבה בגידות. לקסה אומנם בגדה בהם אבל הבגידה שלה לא הביאה למוות של סקייקרו. היא רק הצילה את האנשים שלה. גם בלי לקסה והצבא של הגראונדרים שם, קלארק ובלאמי לא היו מניחים לחברים שלהם בהר למות, ואז איך הם היו פועלים שונה אם לקסה לא הייתה אומרת שתעזור להם? זה לא שהתוכנית שלהם מלכתחילה הייתה מצילה את החברים שלהם מבלי להרוג אף אחד בהר. עצם זה שכל הגראונדרים עמדו מחוץ להר ומשכו את תשומת הלב של ההר כדי שלא יתפסו את בלאמי הייתה לטובתו. עצם זה שלקסה אפשרה לטיל ליפול, היה לטובתו ולטובת כל מי שבתוך ההר- כולל האנשים שלו. רוב האנשים שמתו בכפר הזה היו האנשים שלה. אז מה אתה מבלבל את השכל על זה שאחותך הייתה יכולה אולי להיהרג? היא לא מתה. אבל אתה יודע מי כן מת? כל האנשים שאתה הרגת בשנתם. ללקסה וקלארק לא היו אופציות טובות. לך הייתה ובחרת לא טוב. ג'אהה מקניט את רייבן עושה לי עצוב. וכל הכאב הזה שלה עושה לי ממש רע. אני מרחמת עליה. כל כך הרבה כאב ואין שם מי שיקשיב לה עם כל הטירוף הזה של פייק
"את לא יכולה להכות שומר" "וול, עשיתי את זה אז קפוץ לי"
קלארק ואוקטביה בורחות. קלארק מבקשת מאבי שתבוא איתה. באמת קלארק, איך תעשי סקס עם אמא שלך בחדר ליד?
אוקטביה אומרת שהם צריכים לתת להם את פייק. "זה לא הדרך שאנחנו עושים בה דברים" -"אולי הגיע הזמן שככה נעשה דברים" היא לא לגמרי טועה... הו לא, תפסו את מרפי חח צחקתי כשהוא אמר לגראונדר הזה גו פלואט יורסלף "הסמל הקדוש" זה הסמל של אמילי מנקמה
מילר הנסיך הזה
אינדרה אומרת ללקסה שהיא לא חושבת שהם יכולים לנצח את הרובים, לא אלא אם כן ישתמשו בהם בעצמם. שבתאכלס זה לא לגמרי נכון, הרי אין להם אספקת כדורים בלתי נגמרת ויש הרבה יותר גראונדרים מאשר אנשי שמים. כמובן שיהיו הרבה מתים בשני הצדדים אבל לדעתי הגראונדרים היו יוצאים עם ידם על העליונה. בכל זאת הם גודלו להיות לוחמים מגיל ינקות בערך בעוד שאנשי השמים הם "לוחמים" של חודש וחצי. קלארק חוזרת לאוהל הנרות של לקסה ומבקשת ממנה לא לנקום, לקסה רוטנת, עוקצת, שוקלת ואז מסכימה. אך לא לפני שהיא רודה באינדרה ומזכירה לה שהם כולם My Subjects
רייבן בוכה בגשם אהעהעה פרינסס את צריכה לדאוג גם למכונאית שלך
הו לא, היא בולעת את הצ'יפ. אני מבינה אותה אבל לאא רייבן

limors2

Active member
יש יותר מדי דברים להסכים איתך עליהם

אז אני אסתפק במבטים מאוהבים על סוסים (
) ובאוקטביה המהממת והעצובה(
)

didalf

Well-known member
תראי

אני לא יכולה להגן על בלאמי הוא לגמרי אידיוט בפרקים האחרונים
אני חושבת שהבעיה היא בזה שניסו לתת לו כאילו מוטיבציה אישית-רגשית בדרך עקומה מידי. כי כאילו אני חושבת שמנסים להסביר את זה שהוא מתנהג בחוסר רציונליות מוחלט כי הרגו את החברה שלו וזה מעוור אותו. אבלללללל הכרנו אותה בערך 2 סצנות. לא הכרנו אותם כזוג בכלל. אשכרה הביאו אותה רק כדי שהיא תמות ותתן לו איזה רוח נקמה מטופשת כזאת. שזה טעות כי אם אין לנו חיבור רגשי אליה אין לנו חיבור רגשי לפעולות שלו. כאילו יש מצב שאם קלארק או אוקטביה היו מתות ביום ההוא הייתי מרשה לו לטבוח במי שהוא רוצה, הגיוני או לא. "בינתיים אנשי ארקדיה הרגו פי 10 יותר גראונדרים ממה שהגראונדרים הרגו לסקייקרו."- וואי כן כשהוא אמר לקיין (נראה לי) הם הרגו 37 מהחברים שלי לפני שנחתתם, אבל בסדר חמוד אתם הרגתם יותר מ300 נראה לי אפשר להגיד שהשתוויתם כבר. יש לו מזל שאני מאוהבת בו ורק צועקת על המסך נו תתעורר כבר כי אחרת הייתי שונאת אותו גם כרגע. &nbsp "הוא לא היה נראה כמו כלבלב נזוף אחרי שקרע את כל הספה."- אני לא זוכרת איך הוא נראה באותו רגע אבל בכללי כלבלב נזוף זה פרצוף חמוד. &nbsp "May those you love be eaten by wolves before your eyes זו ברכה שאני הולכת לאמץ" - וואי לגמרי איזה משפט יפה
&nbsp "אגב אפשר רגע לציין כמה יפה אוקטביה עם המבטים העצובים שלה?" - כן
&nbsp ""את לא יכולה להכות שומר" "וול, עשיתי את זה אז קפוץ לי"" -

LeAnnDylan

Well-known member
טוב אממ

אין לי כל כך מה להגיב לך הפעם
אני מבינה שאת אוהבת את בלאמי אז את קצת יותר סלחנית כלפיו. וזה בסדר. אני ככה עם לקסה. אף פעם לא יכולה לכעוס עליה
&nbsp אבל ""דם לא חייב דם" מה
דווקא עכשיו הכי כן!!!" לא בדיוק, כי אם היא קראה לצבא של כל השבטים שלה, הם לא היו הורגים רק את האשמים אלא מכריזים מלחמה על כל ארקדיה, אז גם כאלה שאת אולי אוהבת היו נהרגים. לא הייתה להם אופציה להרוג רק את האשמים. בגלל זה קלארק ביקשה שלקסה תחוס עליהם. אבל הונסלטי, אני במקומה הייתי אומרת לקיין בקשר, קח איתך את כל האנשים הנורמלים ותברחו מחוץ לארקדיה ואז ניתן לגראונדרים לתקוף. אבל לא נראה לי שקיין הפציפיסט הזה היה מסכים לזה בכלל. אני חושבת שאוקטביה צריכה להרעיל אותו וזהו. &nbsp

didalf

Well-known member
נו אבל זה בדיוק מה שרציתי

לחלץ את כל מי שאני אוהבת ו/או הצביע לקיין ושתהרוג את כל השאר. &nbsp יוו איזה חמודה לקסה מרוצה מעצמה בגיף על הסוס

LeAnnDylan

Well-known member
ועוד קצת

כי הם כבר במחשב ואני רוצה להמשיך לפרק הבא אז אני אעלה את כולם בבת אחת שאוכל להמשיך לפרק 6

למעלה