דיוני The 100 (עונה 3) לתחילת השבוע

LeAnnDylan

Well-known member
306 המשך

קלארק חוזרת לסוויטה שלה ומגלה שם את טיטוס שמנסה להכניס לה קצת שכל לראש. "אין לזה שום קשר למה שקרה עם הצבא שלך" די להיות צבועה קלארק, את מתחילה לעצבן אותי
"אמרסון אשם, למחוק את האנשים שלי על פשעם של מעטים זה לא צדק" "האם לא מחקת את האנשים שלו על מה שמעטים מהם עשו לשלך?" אני לא אוהדת גדולה של טיטוס אבל הפעם הוא בהחלט צודק. מישהו צריך להעמיד את קלארק במקומה. אין ספק שמגיע לאמרסון למות. בדיוק כמו שמגיע לפייק למות. ובדיוק כמו שהגיע לפ'ין למות. מי שאחראי לרציחות חסרות גבולות שכאלה, כשאין חשש מידי לחייו מגיע לו למות. נקודה. ג'ספר עומד לקחת את המפתח אך בשניה האחרונה אבי עוצרת בעדו. ג'אהה החמור שכח מי זה וולס
הוא רק הדבר הטוב היחיד שעשית בחיים העלובים שלך, דביל!
הו לא, ג'קסון גם לקח את המפתח
אוקטביה מתעוררת שבויה אך מצליחה לברוח בדיוק בזמן כדי להציל את בלאמי. חבל. הם מצליחים לברוח אבל לא מספיק בזמן ומונרו מתה. לא הפסד גדול. "אחותך עשתה את זה" אחותו הצילה את החיים שלכם חמורים כפויי טובה
הו לא הגראונדרים תופסים את אוקטביה
כולם מתכנסים לחזות באמרסון בלי חולצה מממ, אפשר להשתעשע איתו קצת לפני שהורגים אותו?
"הדה יכולה לדבר בעצמה"
"אני לא אהרוג אותך עבור מה שאתה עשית אלא עבור מה שאני עשיתי" קלארק מחליטה להפסיק להיות צבועה ולשים את הכסף שלה איפה שהפה שלה (שזה בין הרגליים של לקסה. דהה) אני אוהבת את הנאומים של לקסה. The crimes of the Mountain cannot be answered by one man. Wanheda Knows this, her actions show us a promise for a new future. A world in which violence does not always answer violence. A world in which our children can flourish without the shadow of death. רואים כמה חזון יש לה
היא דיפלומטית אמיתית
היא וקיין היו צריכים להיות המנהיגים וכל השיט הזה היה נמנע. ליאורה טוענת שלקסה היא סמרטוט מאוהב. והיא קצת כן. אבל המילים שיוצאת לה מהפה הן החוכמה והתובנות שלה. קלארק אולי קצת ריככה לה את הלב אבל היא עושה את ההחלטות שלה בעצמה על סמך מה שטוב לאנשים שלה לטווח הארוך. "May you live forever" הפכה להיות קללה פתאום (ספרי את זה לעונה 6)
אני עדין מעדיפה את הלוואי והאהובים שלך ייאכלו ע"י זאבים. "אנחנו צריכים לדבר על אחותך" לדבר על כמה שהיא שווה ומגניבה ויכולה לדרוך לך על הפרצוף אם תרצה בכך? שוט הו וול, לפחות לחמור הזה הייתה את ההגינות להגיד "אין לנו הוכחה, אנחנו צריכים אחת" ולא פשוט תלו את קיין על משהו שהם יודעים שהוא אחראי אליו. בינתיים טיטוס מתעלל במרפי ורוצה לדעת על הצ'יפים של ג'אהה/אלי. ואז חותכים לג'אהה שמספר לאלי שהיו 13 תחנות חלל. פולאריס הייתה התחנה הנוספת שפוצצו מהשמים ואז קולטים חלק ממנה במגדל הנר של לקסה בחדר העינויים של טיטוס. אהעהעהה.

limors2

Active member
סליחה, מה זה חילול הקודש הזה?

את לא יכולה לדבר בצימאון על אמרסון, לקסה וקלארק באותה הודעה

LeAnnDylan

Well-known member
זה צימאון שונה

נגיד אם ניקח את לקסה כמדד צימאון אז היא 100 קלארק היא נגיד 95 (למרות שהפרק הזה היא מדשדשת לה איפשהו ב-70) אוקטביה נעה בין 95 ל-100 (היום היא ב100) ואז אמרסון נצא איפשהו ב-50. עדין צמא, אבל לא עד כדי כך
לינקולן לעומת זה הוא סוליד 97

limors2

Active member
באמת לא עשתה איתה חסד

אבל אי אפשר לעשות חסד עם משהו שהוא לא תמונות מדיוקות וגיפים

didalf

Well-known member
מה דווקא ציור לא רע

"מי היה מסכים לדבר שכזה? כאילו אני. "
&nbsp ""אחותך עשתה את זה" אחותו הצילה את החיים שלכם חמורים כפויי טובה" אווףף כן אידיוטים
&nbsp "היא וקיין היו צריכים להיות המנהיגים וכל השיט הזה היה נמנע." - ממש
תכלס קיין אשם מה הוא החליט לשחק בדמוקרטיה פתאום?

LeAnnDylan

Well-known member
ותגובה להודעה שלך

"מסקנה: אוקטביה לשלטון וכולם סתומים!!!!!!!" כולם בארקדיה? כן. אבל גם קיין ואבי מתפקדים על תקן המבוגרים האחראים שם. "אבל למהההההההה אתם לא מקשיבים לאדם היחיד בשני השבטים המטומטמטים שלכם שרוצה לעזור לכולם?" אני כועסת שהם כלאו את אוקטביה, אבל אני גם שמחה שהם לא פשוט נתנו את האדמה שלהם. מזה השטויות האלה. כל פעם שפייק ירצה אדמה הוא יקח בלי שום התנגדות בגלל שיש לו רובים? לא! שילחמו בו ויהרגו אותו! "דייי כבר אני לא יכולה עם זה שבלאמי מתנהג ככה זה שובר אותי"
"גם הם הרעילו להם את הקרקע חהחה מגיע לכם." חח כן גם אני צהלתי קצת
"לא הבנתי משהו - למה רק מי שלוקח את הסם רואה אותה? אם בבית שלה מרפי ראה אותה בלי הסם?" נראה לי שרק באחוזה שם היה לה אווטר שיכולים לראות אותו מבלי לבלוע כלום. (ככה גם בסרטון שמרפי ראה רואים את בקה פוגשת אותה באחוזה הזו.) ובכל מקום אחר צריך לקחת את התיק גב הזה של ג'אהה כדי שהיא תגיע אליו. אבל אחרי שאנשים לוקחים את הצ'יפים, היא יכולה להגיע לכל מקום שמישהו עם צ'יפ נמצא.

limors2

Active member
אוף

כואב לי שהחיוכים המאושרים האלה של רייבן מגיעים ממקום לא טוב

didalf

Well-known member
כולם בשני הצדדים

כאילו חוץ מקיין ואבי. &nbsp כן אחכ חשבתי על זה שכנראה באחוזה שלה היא מחוברת למשהו שכולם יכולים לראות. &nbsp וגם לתגובה של ליאורה על רייבן - אוף כן בדיוק מה שחשבתי
אני כ"כ שמחה לראות אותה מחייכת סופסוף ואז נזכרת למה

didalf

Well-known member
המאה פרק 3X07

היו לי דברים להגיד ומלא שאלות אבל כלום לא משנה יותר. הדההההההההההההההההההההההההה
אוף כאילו ידעתי שהן יהיו ביחד, וידעתי שלקסה תמות בעונה 3, אבל לא ידעתי מתי. חשבתי שיהיה להן קצת זמן כזוג, אם כי בכמה פרקים האחרונים התגבר החשש שלי שזאת סדרה אכזרית שכזאת וברגע שהן סופסוף יהיו ביחד לקסה תמות, בלי כמה פרקים של חסד. לצערי צדקתי
אז ליאורה מפה פרשת? באמת היית מסוגלת לעצור? טוב אני אנסה בכל זאת: חוזרים 97 שנים אחורה לאיך הכל התחיל - בקה בתחנת החלל 13 מגלה שאלי הAI שלה היא שילוב של תאנוס ואולטרון והצליחה להשמיד את העולם כי יש בו יותר מידי אנשים לטעמה. אפילו תאנוס לקח רק חצי! לפי השוט מבחוץ נראה לי שמגדל הנר של לקסה זה שאריות התחנה שלהם. כעבור שנתיים היא מסתבר התחרפנה קצת ופיתחה AI נוספת שלדעתה טובה יותר אבל המפקד שלה מסרב לתת לה להתחבר לשאר התחנות עם הAI הזאת, מה שגורם לכך שבסוף מפציצים אותם. וגם היא מפתחת דם שחור(?) שהיא מזריקה לעצמה וזה הנייטבלאד. ואז היא בורחת לכדוה"א ומגיע למה שכיום היא פוליס והיא הנייטבלאד הראשונה, ובגלל שכתוב לה על החולצה COMMANDR היא בטח גם המפקדת הראשונה. ובגלל הדם השחור היא גם עומדת בקרינה נראה לי. וגם מסתבר שלעיר שלהם קוראים פוליס בגלל החללית פולאריס שנחתה שם ונמחקו לה 2 אותיות. וכל מה שהם רואים כקדוש זה למעשה טכנולוגיה של לפני 100 שנה. מה שלא מובן לי אם הגראונדרים זה צאצאים של בני אדם שחיו בארה"ב המודרנית איך זה שהם הלכו אחורה ונהיו פרימיטיבים במקום להמשיך ולשפר את הטכנולוגיה? במיוחד שהמפקדת הראשונה שלהם הייתה מדענית
וגם הצ'יפ AI שלה נמצא בעורף והוא מועבר ממפקד למפקד וזה הספיריט של המפקד שבוחר את הבא. אבל מה זה אומר שללקסה היה AI בגוף? זה לא שהיא רובוט הרי. וגם בשיחה של לקסה וקלארק אז הורגים את כל הילדים האחרים שלא נהיו מפקדים?
איזה אכזרי. והשמינית זאת בטח זאת שאצל מלכת הקרח. האנשים שבכפר שפייק ניסה לכבוש לוקחים את אוקטביה השבויה ללקסה בבקשה לנקמה. וגם הוא מנסה להרוג את הדה! חצוף! ומת בעצמו כמובן. קלארק מפריעה ללקסה במדיטציה ומצליחה לשכנע אותה שהם ידיחו את פייק מבפנים (אמן!!!!). לקסה עדיין מסרבת להרוג אותם אבל מודיעה על מצור שמי שיפר אותו יהרג. תכלס לגיטימי. היא הלכה מעל ומעבר בשביל הסקייקרו החצופים האלה. אוקטביה דורשת מקלארק לחזור אחרת היא לא מי שאוקטביה חשבה שהיא. אני הייתי הולכת כי לא הייתי רוצה שאוקטביה תחשוב עליי דברים רעים. קלארק אומרת לאוקטביה להשאר בחדר אז אוקטביה כמובן לא נשארת בחדר והולכת לחפש את אינדירה שקצת בקרשים ונונתנת לה פפ טוק גראונדרי שכולל קצת מכות. בסוף אינדירה כפרעליה הולכת איתה
טיטוס מזיין את המוח ללקסה על זה שלא תיתן לרגשות שלה להפריע לשיפוט שלה יאוו תסתום כבררררררררררררררררר. נקסט. ועכשיו הסיבה שלשלמה התכנסנו - קלארק באה להפרד מלקסה אבל לקסה עכשיו עם שיער לצד
אז קלארק לא עומדת בזה וסופסוף הן מתנשקות באמת
ולא כשאחת מהן מבולבלת למוות. יאוו וזה שללקסה ירדה דמעה כשקלארק נישקה אותה
וקדימה למיטה
מזל שאצל לקסה תמיד יש נרות למוד רומנטי
דילן הגיף ששמת לי אתמול היה מהסצנה הזאת
ונראה לי גם מה שקראת לו תמונת חתונה היה עם הצלליות שלהן מתנשקות על רקע הקיר הזה. לזה התכוונת בספוילר ששמת בטעות? ואז הן שוכבות במיטה וקלארק מלטפת לה את הקעקועים בגב יאא חמודות
ואז קלארק שואלת שאלות ענייניות ולקסה אומרת רק סתמי כבר ותנשקי אותי תני להנות קצת מהבובז האלה לפני המלחמה. ואז קלארק חוזרת לחדר ומגלה מתנה - מרפי מוכה. בטח חשבה לעצמה "מאיפה לעזאזל הוא צץ עכשיו"
או שלא כי היא נסיכה ויותר שמה לב לזה שהוא פצוע. זה מה שאני הייתי חושבת. ואז טיטוססססססס ימח שמו מאיים עליה עם אקדח שהיא מסכנת את הדה. לא כי אתההההההההה. בכלל אסור לכם אקדחים!!!! הוא רוצה להרוג אותה ולהפיל את זה על מרפי. מסכן מרפי לא קשור לכלום סתם נקלע לשם. אבל אז טיטוס הכושל שלא יודע לירות יורה לדלת שבדיוק נכנסה בה לקסה
לא. לא. לא. לאלאלאלאלאלאלאלאלא לא עכשיו עוד לאאאאאא!!!! חשבתי שהיא תמות בקרב או משהו מה זהההההההההה. לא הדה לאאאאאא. לא לאלאללאלאלאא!! וקלארק מה נהיההההה ראינו אותך מצילה אנשים ממוות הרבה יתר בטוח ופציעות הרבה יותר קשות פור פאק סייק!!!!!!!! כשלקסה אמרה "מיי פייט איז אובר" התחילו לרדת לי דמעות
(אני עדיין לא בטוחה איך כותבים את זה בטריג אז מפאת כבוד נשארתי באנגלית) לאא לא לקסה לא הקרב שלך לא נגמר!!!!!! דם חייב בדם אז שמישהו יהרוג את טיטוס עכשיווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו אעאהההההההההההההה!!!!
כשהוא עצם לה העיניים כבר בכיתי ממש
אני חייבת וידוי - אמנם אהבתי את לקסה, מאד, באמת, אבל לא ברמה שלכן. אני מופתעת כמה המוות שלה כאב לי וגרם לי לבכות יחסית לזה שידעתי שזה בא מתישהו ולא הייתי מאוהבת בה עד כדי כך כמוכן. (אבל באמת אני אוהבת אותה מאד!) אוף איזה אכזריות לא נתנו לנו שניה להתפנרגל על זה שהן ביחד כבר היא מתה. לפחות הייתם מפרידים את זה לשני פרקים מה לעזאזל!! ככה היה שבוע (או יום במקרה שלנו) לשמוח לפני האבל. Yu gonplei ste odon, HEDA
May we meet again

limors2

Active member
כן.....

נזכרתי בדיוק למה בכל פעם שהתפתיתי אולי לצפות שוב במהלך השנים האלה, ירדתי מהרעיון
אני לא יכולה להגיב היום בצורה ברורה, וגם לא לקרוא, רק להודות שחלק מהסיבה שרציתי רק פרק אחד היום זה כי אין מצב שהייתי יכולה לראות עוד משהו אחרי זה
אשלים מחר בבוקר. אוף

LeAnnDylan

Well-known member
307

טוב, אז חשבתי שאני אוכל לצפות בפרק הזה ולקחת יום אבל מחר ואז לחזור ברביעי. אבל אני לא חושבת שאני מסוגלת לצפות בזה שוב מבלי לנטוש אתכן לשבוע. ליטרלי כל פעם שאני עושה צפייה מחדש, כשאני מגיעה לפרק הזה אני צריכה הפסקה מהסדרה. יושבת שבעה ואז ממשיכה. אני לא מסוגלת פשוט להמשיך כאילו כלום
ומכיוון שאני לא רוצה לנטוש אותך בצפייה החלטתי פשוט לוותר על הפרק הזה הפעם ומקסימום לחזור אליו ולהתמוגג מהאושר ושברון הלב שלו לבדי אחרי שתדביקו פערים עם עונה 7. אני יכולה רק לכתוב שאהבתי את סיפור הרקע של בקה ואיך זה מתקשר לגלגול נשמות והספיריט של הקומנדר. ואהבתי שלקסה לפחות חיה את הרסט אוף הר לייף עם אהבת חייה. זה כואב ושובר אותי אבל אני מתנחמת בזה שהיא מתה בזרועותיה של קלארק
הדמעה שלה כשקלארק נישקה אותה כאילו היא לא מאמינה שסוף סוף אהבת חיה מרגישה כלפיה אותו הדבר ריסקה אותי. וראו איך היא רועדת מהתרגשות
אני לא יכולה
אני אפילו לא רואה את הפרק או מסתכלת על גיפים כשאני כותבת את זה אבל אני מרגישה מחנק בגרון. כואב לי. ממש.

limors2

Active member
אוף הגיף הזה

ראיתי אותו עשרות פעמים בטאמבלר, וגם את האלה עם הדמעה שצונחת לה על הלחי, וזה תמיד נורא

didalf

Well-known member
אוף זה לא פייר

במקום לתת פרק אחד לשמוח ופרק אחד לבכות אז אפילו אי אפשר להנות מהחצי הראשון של הפרק כראוי. כבר ציפיתי לקריסה טוטלית שלכן שתכלול רק אותיות לא ברורות ומלא "
" ומלא גיפים של כל פריים. ואז הפרק המשיך ותהיתי אם בכלל לצפות לתגובה
&nbsp "הדמעה שלה כשקלארק נישקה אותה כאילו היא לא מאמינה שסוף סוף אהבת חיה מרגישה כלפיה אותו הדבר ריסקה אותי." - וואי כן

למעלה