הנחיות למצב חירום פורומי
להכנס

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הנחיות למצב חירום פורומי
להכנס

השינוי הפורומי מתקרב ואנחנו עדיין לא יודעים יותר מידי. אבל עושה רושם שלפני שיפתח הפורום החדש ייתכן שתהיה תקופה שפשוט הפורום שלנו פשוט לא יעבוד. לכן חשוב שתדעו על פורום אופציה ב' שלנו שהוא קהילה באתר אג'נדה: http://www.agenda.co.il/2261/forum/ שימו לב שהפורום הזה הזה סגור למינויים בלבד (בגלל בעיית הטרול הקטנה שלנו) לכן צריך שם לבקש אישור כניסה ממנהל הקהילה (שזה אני). כשאתם מבקשים אישור שם אז תשלחו לי גם כאן מסר פרטי עם שם המשתמש שלכם באג'נדה* כדי שאני אדע באמת לאשר אותכם. זה לפעמים לוקח מספר ניסיונות עד שמקבלים אישור. כנראה יש אזיה משהו שאם אני לא עושה אישור מספיק מהר אז זה מראה שדחיתי. (*לרוב שם המשתמש שלכם כאן כבר יהיה תפוס שם) גם אם אין לכם כוונה לכתוב בפורום באג'נדה כדאי לעשות שם משתמש ולקבל אישור לכתיבה שם. ככה תוכלו לראות לפחות מה נכתב שם. אם המצב בתפוז החדש יהיה בלתי נסבל לחלוטין, או אם פשוט האתר החדש לא יעבוד, אז שם נוכל לדסקס אופציות.

reasonforall

Active member
אין אפשרות אפילו להירשם

הספרות captcha (כמה צריכות להיות בכלל?) מכשיל את ההרשמה. חוץ מזה נראה שעברית זה לא הצד החזק של האתר הנוראי הזה

Lion_Heart

Well-known member
היו שלום ותודה על האדומים

בתקווה שהכל יסתדר בפורום וכל זה

Chandler Rulz

New member
נרשמתי פעם בעבר.. ועכשיו זה רושם לי:

"גישתך לאג'נדה נחסמה על ידי מפעילי האתר" כשאני מנסה להתחבר

limors2

Active member
זה מה שקרה גם לי, נאלצתי להרשם מחדש

ואז לחכות שניק יאשר אותי

limors2

Active member
תנסה לרמות עם אותיות שאפשר לזייף איתן

למרות שאם הטרולים יצליחו להסתנן יהיה קשה להבדיל ככה

didalf

Well-known member
אוף זה מעצבן שהם לא אומרים מתי

מחר? עוד שבוע? שבועיים חודש? האם נספיק עוד לעשות שאלון חודשי ליולי?

kordilia snake

New member
תמיד אפשר לעשות שאלון יולי באג'נדה

אבל ברצינות? זה מה שמטריד אותך? כי בקצב הזה אנחנו הולכים להיות עוד מעט פליטים והומלסים.

didalf

Well-known member
כן

האג'נדה הזה נראה לא כיפי בשביל השאלון שלנו. &nbsp נראה לי שיהיה אפשר להשאר פה גם בגרסה החדשה, אם רק נצליח לעבור אליה בלי לקרוס

Lion_Heart

Well-known member
ודרקונים ומבוכים

ופיצה ודיסנילנד ואוכל בדיסנילנד והיכולת לדעת מה להכין לארוחת ערב(כל יום זה אתגר חדש) and just be happy i guess
or try to be anyway אבל כן,שאלון יולי גם ממש חשוב

למעלה